Dag klassement
Uitslag Eindklassement


Dagprijs : een Geen dagprijs aangeboden door 0
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1POGACAR Tadej4012VALVERDE Alejandro9
2ROGLIC Primoz3513CARAPAZ Richard8
3PORTE Richie3014BARGUIL Warren7
4LANDA Mikel2615KUSS Sepp6
5MAS Enric2316BILBAO Pello5
6LOPEZ Miguel Angel2017N. QUINTANA Nairo4
7DUMOULIN Tom1818ROLLAND Pierre3
8URAN Rigoberto1619VERONA Carlos2
9YATES Adam1420VAN AERT Wout1
10CARUSO Damiano12---
11G. MARTIN Guillaume10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen260
2 de Zwaegers dick KoopmanGorssel253
3 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel251
4 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel250
5 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde250
6 SXM naar boven maarten waandersGorssel245
7 Bners 3 B NijhofEefde239
8 Kats Rambam Stef MarsmanLochem236
9 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen235
10 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe234
11 Sjembek Jurgen PetersEefde231
12 De Klimbok John RouwenhorstGorssel230
13 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel230
14 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel228
15 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen226
16 Bergtrein Henk van LaarTwello224
17 Bolletje Buikema Erik de JongEpse223
18 De Stampers Miranda van LooyenDeventer222
19 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel222
20 Dijkie I E van DijkGorssel221
21 Lariekoek Toos van LaarTwello221
22 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem220
23 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen220
24 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde218
25 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden216
26 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel214
27 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde214
28 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld213
29 lockdown team margreet teeringGorssel213
30 Levis Levi SwatersZutphen212
31 Net te hoog Art VolkersEefde211
32 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel210
33 Cuba Libre Richard TuitertGorssel209
34 Eefde first Wouter AverdijkGorssel208
35 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen207
36 Kats Berg Stef MarsmanLochem207
37 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen207
38 B Ploeg herman rotmanVorden206
39 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen206
40 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen205
41 tourmix Jan TuitertGorssel205
42 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen205
43 B Ners 2 B NijhofEefde204
44 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello204
45 Tourmax Max teeringGorssel203
46 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden202
47 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven201
48 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem201
49 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen201
50 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen200
51 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen200
52 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen200
53 Alwins stars Alwin van VoorstTwello199
54 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen198
55 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel198
56 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen198
57 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen198
58 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem198
59 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel198
60 Tour Mees Mees teering0198
61 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo198
62 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo197
63 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel197
64 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem196
65 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse195
66 Se John RouwenhorstGorssel193
67 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn192
68 Petje op gerard roodEefde192
69 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven192
70 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen191
71 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel191
72 Ellywood Pim de VogelElst191
73 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse191
74 kroeglopers B. StorminkGorssel191
75 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel191
76 Simba 3 Geert HiethaarGorssel191
77 aan de overkant Cas HazelaarWilp190
78 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel190
79 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello190
80 Oklahoma Cees ZoomJoppe189
81 Panini Michel KlaasenZutphen189
82 Santador Jan SchutteHarfsen189
83 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld189
84 Dikke Proppe Roy PolTwello188
85 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen187
86 Tour de Splo Imke RensenBathmen187
87 aandewolven Elsebee DirksenGorssel186
88 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel186
89 Fast Frankie frank van holtenGorssel186
90 Hilgu Michel DommerholtHarfsen186
91 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen186
92 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel186
93 Bergsluis Jan schutteHarfsen185
94 Binky Geralda PelgrumHarfsen185
95 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel185
96 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel185
97 Joop Klim Joop StegemanHarfsen185
98 Kale Tien erwin jimminkHarfsen185
99 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen185
100 Luna Seb Luna JimminkHarfsen185
101 De gele Raaf Steven LubbersDeventer184
102 Over de Top Willy TerinkZutphen184
103 petje af gerard roodEefde184
104 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde184
105 Wilirotru Willy TerinkZutphen184
106 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar183
107 Kobyassie Jacob JansmaLemmer183
108 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen183
109 Op en neer Stefan JansenVorden183
110 Verena on tour Verena PetersGorssel183
111 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn182
112 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld182
113 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel182
114 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde182
115 No mountain high enough Tom AarninkEpse182
116 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse182
117 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe181
118 Bergop John BergerWilp181
119 Heup ploeg herman rotmanVorden181
120 Plasploeg herman rotmanVorden181
121 S Kalle Wim MuilermanHarfsen181
122 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld179
123 Meidoorn Randy DouglasGorssel179
124 Taxi Gilbert Erik de JongEpse179
125 De Deftige Duivin hente roordingeefde178
126 MOTO 1 Alex BosGorssel178
127 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen178
128 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen178
129 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen178
130 Huibs Team Henne van ArkBathmen177
131 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer177
132 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld177
133 De Gegrilde Duif albert roordingEefde176
134 De Haantjes E. WelgravenBathmen176
135 de Zompies Willem Mogezompepse176
136 Henk TDF Henk NikkelsBathmen176
137 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe176
138 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen176
139 Klauterclub anja stegemanHarfsen176
140 Kruit Gerrit KruitboschVoorst176
141 Loepie Alexander du BuissonGorssel176
142 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren176
143 Pura Vida Rene DommerholtGorssel176
144 Sennja Roland BruggemanWarnsveld176
145 Team Zubeldia Marten KlompGorssel176
146 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen176
147 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer175
148 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel175
149 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen175
150 Padde Martin SmitBathmen175
151 Sponslin Lincy BeusekampGorssel175
152 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen175
153 Uit de beugel fred beltmanEefde175
154 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen174
155 Gait Viege Gerrit VijgeEpe174
156 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren174
157 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen174
158 Top of the Hill Harry van der WalBathmen174
159 Ylelucht Willy TerinkZutphen174
160 de Witpen Piet JansenZutphen173
161 Fiets hem erin Michael Vooistwello173
162 Palincovic B. Michoriuseefde173
163 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel173
164 Chelsea Chelsea van GurpTwello172
165 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde172
166 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen172
167 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen171
168 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello171
169 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld171
170 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel171
171 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde171
172 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel171
173 8B Johan van OmmenEpse170
174 Brawl Stars Liam BruggemanEefde170
175 Gezellig he Monique LubbersenBathmen170
176 Lucky Haas Cas HazelaarWilp170
177 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello170
178 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld169
179 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen169
180 Doordouwers Tess van LooijenDeventer169
181 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar169
182 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen169
183 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen168
184 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen168
185 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel168
186 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen168
187 Kozak Jan StegemanGorssel168
188 Prutser Rene GolsteinWarnsveld168
189 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn168
190 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem167
191 Darkhorse julian kampermanapeldoorn167
192 De snelle lijster dick KoopmanGorssel167
193 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen167
194 Dikke banden club Erik klumperHarfsen167
195 Jaws Sven BeusekampGorssel167
196 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde167
197 Nummer 2 Nikki bongertmantwello167
198 Strava Koms Gerben BeunkBathmen167
199 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst167
200 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen166
201 Beus 2 Willy BeusekampGorssel166
202 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde166
203 de zwarte tulp Betty JansenZutphen166
204 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen166
205 Hintje Hester BolinkGorssel166
206 Karin TDF Henk NikkelsBathmen166
207 Rubens Choice bert rietmanHarfsen166
208 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel165
209 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen165
210 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen165
211 Guus berg op guus emckZutphen165
212 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord165
213 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello165
214 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde165
215 De manke buffel Bram StegemanGorssel164
216 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth164
217 Romy TDF Henk NikkelsBathmen164
218 Asjemenou Loek prinsDeventer163
219 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel163
220 Ici paris Truus PrinsDeventer163
221 Lucky Luc Luc van DiesenTwello163
222 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten163
223 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde163
224 100% anti di Luca Tom AarninkEpse162
225 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen162
226 Federer himself Robin SchildwachtWierden162
227 Histoire Henk BlueminkDeventer162
228 Impossible Marina KlappeDeventer162
229 Kats Montagne Stef MarsmanLochem162
230 Kogeltje jan stegemanGorssel162
231 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe162
232 Niemand Rian van HoltenGorssel162
233 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo162
234 Rappe Mientje truus boermanzutphen162
235 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten162
236 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen162
237 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen161
238 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel161
239 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel161
240 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen161
241 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen161
242 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe161
243 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen161
244 De grote molen Marko DommerholtBathmen161
245 De Laatste man Rens KolkmanBathmen161
246 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel161
247 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen161
248 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe161
249 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen161
250 pamox 1 joop blomwarnsveld161
251 Raddraaiers frits koersEpse161
252 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen161
253 the Bridge Peter BruggemanGorssel161
254 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen161
255 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal161
256 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel161
257 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel160
258 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen160
259 JCSS Donovan TegelaarGorssel160
260 Sweet chili Stefan JansenVorden160
261 Team Laorne Bert WesseldijkLaren160
262 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde159
263 Stormchaser Tom StorminkGorssel159
264 van alles wat Marjan DommerholtGorssel159
265 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen158
266 Frog Rick BruggemanGorssel158
267 Jip Willy TerinkZutphen158
268 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 158
269 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen158
270 Best Reitje Herman ReilinkBathmen157
271 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 157
272 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam157
273 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde157
274 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen157
275 Rohil Daan boonmanzutphen157
276 Bertha Betty JansenZutphen156
277 De Plotter Mennet EmckZutphen156
278 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen156
279 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen156
280 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld156
281 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde156
282 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen155
283 FC Forel Luuk MogezompEefde155
284 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel155
285 Sluis jan schutteHarfsen155
286 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo154
287 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer154
288 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam154
289 Gewoon geel gerrit petersGorssel154
290 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen154
291 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel154
292 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen154
293 Men in Black rene wiskampWarnsveld154
294 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen154
295 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten154
296 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen154
297 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo154
298 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel154
299 Vallende Jongens Lars PetersGorssel154
300 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo153
301 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen153
302 De Zwoagers Stefan en JoostVorden153
303 Football King Mace BrinkhuisZutphen153
304 Hilbert Eb WichersKring van Dorth153
305 John Bike truus boermanzutphen153
306 m aarnink Mariette AarninkDeventer153
307 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen153
308 Saar Achtste Saar EmckZutphen153
309 SXM Wallie maarten waandersGorssel153
310 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer152
311 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen152
312 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello152
313 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen152
314 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn152
315 De Kampers dianne kampermanApeldoorn152
316 De neus Stan oosterveldGorssel152
317 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen152
318 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen152
319 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen152
320 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen152
321 Graav Battum Jan GraveBathmen152
322 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem152
323 Lagun 42 jan stegemanGorssel152
324 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse152
325 Sieb Ronald DijkermanEpse152
326 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel152
327 triple t tony ton muilermanHarfsen152
328 Westerboys Rob WesterweelDeventer152
329 Wolrijders eric ten woldeEpse 152
330 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen152
331 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel151
332 De Broake 17 Harry van der WalBathmen151
333 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse151
334 Epo 2000 Kjell PakkertLochem151
335 GvNorel Giel van NorelVaassen151
336 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel151
337 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel151
338 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel151
339 Uutvloch Gerry van der WalBathmen151
340 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen150
341 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen150
342 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen150
343 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen149
344 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen148
345 Romax Gerton AlbersGorssel148
346 September Tour Ronald DijkermanEpse148
347 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen148
348 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen148
349 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel148
350 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse148
351 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld147
352 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen147
353 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen147
354 DZ on tour Fons SmitBathmen147
355 Elstars Pim de VogelElst 147
356 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen147
357 Dushi Bollen Remco Meijeraruba146
358 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde146
359 Team Twee Hans & JurjenZutphen146
360 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde145
361 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen145
362 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen144
363 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen144
364 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen144
365 De Ventielen Ans DalhuisenTwello144
366 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen144
367 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel144
368 Kan beter Art VolkersEefde144
369 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel144
370 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen144
371 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn144
372 Paniaqua Dirk volkersEefde144
373 Piranto Robert Jan EmckZutphen144
374 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam144
375 Wigo Wil GommansVenray144
376 Cryptonia Henk van LaarTwello143
377 Dushi geel Remco Meijeraruba143
378 Guinness by night Paul WintersBathmen143
379 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen143
380 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen143
381 Kai Power Kai SwatersZutphen143
382 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen143
383 Seppio Sepp JansenVorden143
384 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde143
385 Mondkapje Marc DaemsDeventer142
386 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld142
387 Addebeppus Betty JansenZutphen141
388 De Vod Gert KlompGorssel141
389 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel141
390 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal141
391 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth140
392 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal140
393 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen140
394 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen140
395 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse139
396 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen139
397 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen138
398 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld138
399 fc Freddy kevin van kooijeefde138
400 Stranger Society Gideon HaakNijmegen137
401 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst137
402 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam136
403 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek136
404 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen136
405 Vin Rouge Annette wintersBathmen136
406 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel135
407 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde135
408 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem134
409 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen134
410 Toos Eb WichersKring van Dorth134
411 Van Poule dhr van PDen Haag134
412 Vive le Lettele Frank de WinterLettele134
413 Fay Bo Jan StegemanGorssel133
414 Vol Erin John BergerWilp133
415 Little high tower Gerben Meerbeekeefde132
416 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe132
417 Spartacus Arianne MeijerGorssel132
418 Kaylin kaylin van GurpTwello131
419 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen131
420 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld131
421 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen131
422 Team een Jurjen en HansZutphen131
423 bucherons Tjeerd bosGorssel130
424 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel130
425 Sluys jan schutteHarfsen129
426 de gokjes Jolande StegemanGorssel128
427 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen128
428 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen128
429 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel128
430 Lucky Thijs Pim MogezompEefde128
431 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen128
432 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen127
433 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen127
434 Jan uut Battum Jan GraveBathmen127
435 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde127
436 Master Mika Mika SmedingaZutphen127
437 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde127
438 Bergmuis Allard kolkmanBathmen126
439 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe126
440 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer126
441 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel126
442 Mago Wil GommansVenray126
443 Simba 1 Geert HiethaarGorssel126
444 Encore une fois Paul WintersBathmen125
445 Dijkie II E van DijkGorssel124
446 naar de top fred beltmanEefde124
447 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel124
448 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen123
449 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen123
450 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet123
451 bicycle race 1 Bart WichersGorssel122
452 De Douggys Randy DouglasGorssel122
453 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel121
454 Spaki united Roy SmallegoorZutphen121
455 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen120
456 Leppers Jurgen PetersEefde119
457 Twelle jan aarninkTwello119
458 De Sjoerds William PoesseBathmen118
459 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp118
460 De grote hazen Ron JanseWijchen117
461 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen117
462 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld116
463 Diesel Marcel van DiesenTwello116
464 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar116
465 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven116
466 Kupje Jeroen PetersEpse115
467 Pinkel Henk van LaarTwello115
468 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel114
469 Bugsie Aaldert BakkerGorssel113
470 Berg tegen op zien gerard roodEefde112
471 dr op en dr over Jelte LulaZutphen111
472 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn111
473 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam109
474 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde108
475 Guus Tiende Guus EmckZutphen107
476 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen106
477 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten106
478 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem106
479 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen105
480 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven105
481 Misschien Wel John bergerWilp105
482 Skippy Fianne StijneGorssel105
483 B Ners 1 B NijhofEefde104
484 Tabje Rita TaborZutphen104
485 Ineke ineke ankersmiteefde102
486 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar101
487 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen97
488 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel95
489 De Koploper Martin WilleminkBathmen94
490 Telego on tour benno BaksteenGorssel91
491 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare88
492 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten85
493 bliksem allard boomkampLaren81
494 Maxie Wilma Bakker Gorssel80
495 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello74
496 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam74
497 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen67
498 Stamgasten B. StorminkGorssel66
499 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen63
500 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel61
501 Two kids Linda de KrosseTwello61
502 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare58
503 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen58
504 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe54
505 Sunday Yellow Martijn MaasEpse49
506 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo46
507 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare45
508 Sprintgeweld Alex BosGorssel45
509 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen43
510 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo36
511 Covidis Jan NijenhuisMarkelo36
512 Ies van Dires Isa van DiesenTwello36
513 snelle Freddy fred beltmanEefde36
514 Spurters van Saar saar emckZutphen36
515 Piggelmee Imke van HoltenArnhem24
516 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden20
517 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde20
518 slag gemist B NijhofEefde20
519 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren19
520 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel17
521 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel10
522 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen10
523 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld10
524 Jo Jan Jan StegemanGorssel10
525 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen10
526 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel10
527 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen10
528 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde10
529 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen10
530 Zakhooi Jurgen PetersEefde10
531 Race van de dag Remco BeltmanEefde9
532 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse5
533 Dagprijs ton muilermanHarfsen3
534 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde2
535 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel2
536 Achterop John BergerWilp1
537 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1
538 bicycle race 2 Bart WichersGorssel1
539 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1
540 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1
541 Bridgetonia Henk van LaarTwello1
542 Code Groen jitse bosamsterdam1
543 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1
544 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth1
545 De eerste de beste Harry van der WalBathmen1
546 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen1
547 de groene parel Mark BoschlooBathmen1
548 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden1
549 De Hulk Stefan JansenVorden1
550 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1
551 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1
552 De rioolfiets Bram StegemanGorssel1
553 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel1
554 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld1
555 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1
556 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse1
557 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam1
558 Dushi Groen Remco Meijeraruba1
559 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1
560 Elisa Wim MuilermanHarfsen1
561 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1
562 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde1
563 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen1
564 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1
565 Gaan net te snel Art VolkersEefde1
566 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1
567 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1
568 Green belongs to me Tom AarninkEpse1
569 Green Manalishi Dirk volkersEefde1
570 Green Mountain Willy TerinkZutphen1
571 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1
572 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten1
573 Guus rapste Guus EmckZutphen1
574 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1
575 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1
576 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn1
577 Kats Groen Stef MarsmanLochem1
578 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen1
579 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1
580 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1
581 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1
582 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1
583 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen1
584 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn1
585 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1
586 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel1
587 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen1
588 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen1
589 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel1
590 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde1
591 Moos TDF Henk NikkelsBathmen1
592 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen1
593 Niet gevallen Gerard roodEefde1
594 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1
595 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen1
596 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1
597 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth1
598 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1
599 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1
600 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1
601 Rappertjes Mennet EmckZutphen1
602 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe1
603 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1
604 Snelle jelle gerard roodEefde1
605 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1
606 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen1
607 Speedy Yvonne WuestmanLochem1
608 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen1
609 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1
610 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek1
611 super green Roy peppelenbosGorssel1
612 Supertrain Willy TerinkZutphen1
613 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1
614 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp1
615 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem1
616 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1
617 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1
618 Tony macaroni ton muilermanHarfsen1
619 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello1
620 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1
621 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1
622 Wolsprint eric ten woldeEpse 1
623 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen1
624 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
625 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
626 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
627 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
628 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
629 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
630 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
631 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
632 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
633 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
634 Net Binnen gerard roodEefde0
635 Pebbels herman rotmanVorden0
636 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
637 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
638 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
639 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0