Dag klassement
Uitslag Etappe 21


Dagprijs : een Dinerbon aangeboden door Eetcafé de Hoek gewonnen door Tom Aarnink uit Epse

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1S. BENNETT Sam4012BOASSON HAGEN Edvald9
2M. PEDERSEN Mads3513MEZGEC Luka8
3SAGAN Peter3014BONIFAZIO Niccolo7
4KRISTOFF Alexander2615RUSSO Clement6
5VIVIANI Elia2316VENTURINI Clement5
6VAN AERT Wout2017TRENTIN Matteo4
7EWAN Caleb1818BOL Cees3
8HOFSTETTER Hugo1619STUYVEN Jasper2
9COQUARD Bryan1420VAN ASBROECK Tom1
10WALSCHEID Max12---
11COLBRELLI Sonny10laatsteVALGREN Michael20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld261
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse261
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen261
4 Frog 1 Rick BruggemanGorssel251
5 Wolsprint eric ten woldeEpse 251
6 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde249
7 Guus rapste Guus EmckZutphen247
8 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn245
9 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel245
10 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen245
11 SXM geeft gas maarten waandersGorssel245
12 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen245
13 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen243
14 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam242
15 Bridgetonia Henk van LaarTwello240
16 Rappe Jongens B. Michoriuseefde240
17 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen240
18 super green Roy peppelenbosGorssel239
19 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde238
20 snelle Freddy fred beltmanEefde238
21 Spurters van Saar saar emckZutphen238
22 Green Mountain Willy TerinkZutphen237
23 Rappertjes Mennet EmckZutphen232
24 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen230
25 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde228
26 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen226
27 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello226
28 De Tourist Lieke LubbersenBathmen226
29 Dushi Groen Remco Meijeraruba226
30 Green Manalishi Dirk volkersEefde226
31 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem226
32 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal226
33 Kats Groen Stef MarsmanLochem226
34 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen226
35 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen226
36 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden225
37 Niet gevallen Gerard roodEefde222
38 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel219
39 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel219
40 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe219
41 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld218
42 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde217
43 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden217
44 Gaan net te snel Art VolkersEefde216
45 Kats sprint Stef MarsmanLochem216
46 Pebbels herman rotmanVorden215
47 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth214
48 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen214
49 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse214
50 Achterop John BergerWilp210
51 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo210
52 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen210
53 de groene parel Mark BoschlooBathmen210
54 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden210
55 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen210
56 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde210
57 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst210
58 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen210
59 Gewoon Groen gerrit petersGorssel210
60 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel210
61 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn210
62 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen210
63 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen210
64 Simba 2 Geert HiethaarGorssel210
65 Snelle jelle gerard roodEefde210
66 Speedy Yvonne WuestmanLochem210
67 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek210
68 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp210
69 Vlotte Lotte Erik de JongEpse210
70 Zakhooi Jurgen PetersEefde210
71 Code Groen jitse bosamsterdam209
72 Same Same but different Rene DommerholtGorssel208
73 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel206
74 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten206
75 Jo Jan Jan StegemanGorssel206
76 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel206
77 De eerste de beste Harry van der WalBathmen205
78 De Hulk Stefan JansenVorden205
79 De rioolfiets Bram StegemanGorssel205
80 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen205
81 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten205
82 Ies van Dires Isa van DiesenTwello205
83 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen205
84 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel205
85 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen205
86 Sprintgeweld Alex BosGorssel205
87 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem205
88 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen205
89 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth204
90 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen204
91 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen203
92 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen202
93 Moos TDF Henk NikkelsBathmen202
94 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen200
95 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen200
96 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel200
97 De Koploper Martin WilleminkBathmen199
98 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren199
99 Covidis Jan NijenhuisMarkelo197
100 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen197
101 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn196
102 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse195
103 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde195
104 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo192
105 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen191
106 Supertrain Willy TerinkZutphen191
107 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello190
108 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel190
109 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen190
110 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel189
111 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel188
112 Tony macaroni ton muilermanHarfsen187
113 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven186
114 bicycle race 2 Bart WichersGorssel185
115 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel184
116 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen184
117 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello184
118 Bliks Jacco KorenblikHarfsen182
119 de gokjes Jolande StegemanGorssel182
120 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld181
121 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde179
122 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen177
123 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen176
124 Diesel Marcel van DiesenTwello174
125 Simba 1 Geert HiethaarGorssel174
126 Elisa Wim MuilermanHarfsen173
127 De Sjoerds William PoesseBathmen172
128 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel171
129 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel171
130 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem171
131 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel171
132 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven170
133 De Ventielen Ans DalhuisenTwello164
134 Dushi geel Remco Meijeraruba164
135 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe164
136 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen163
137 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen163
138 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer161
139 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe161
140 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde161
141 bliksem allard boomkampLaren160
142 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer160
143 Palincovic B. Michoriuseefde160
144 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen160
145 Saar Achtste Saar EmckZutphen160
146 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam159
147 Frog Rick BruggemanGorssel159
148 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer159
149 Little high tower Gerben Meerbeekeefde159
150 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen157
151 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen157
152 De Kampers dianne kampermanApeldoorn157
153 De Vod Gert KlompGorssel157
154 DZ on tour Fons SmitBathmen157
155 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen157
156 Histoire Henk BlueminkDeventer157
157 Jan uut Battum Jan GraveBathmen157
158 S Kalle Wim MuilermanHarfsen157
159 Team Zubeldia Marten KlompGorssel157
160 Vin Rouge Annette wintersBathmen157
161 Westerboys Rob WesterweelDeventer157
162 Two kids Linda de KrosseTwello156
163 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen156
164 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare155
165 Spaki united Roy SmallegoorZutphen155
166 Misschien Wel John bergerWilp154
167 Dijkie II E van DijkGorssel153
168 Kai Power Kai SwatersZutphen153
169 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp153
170 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten152
171 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven151
172 Doordouwers Tess van LooijenDeventer150
173 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel150
174 Men in Black rene wiskampWarnsveld150
175 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel149
176 Sunday Yellow Martijn MaasEpse149
177 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde149
178 Paniaqua Dirk volkersEefde148
179 Beus 2 Willy BeusekampGorssel147
180 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen147
181 Mago Wil GommansVenray147
182 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen147
183 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn146
184 Alwins stars Alwin van VoorstTwello145
185 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn145
186 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld145
187 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello145
188 De Deftige Duivin hente roordingeefde145
189 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen145
190 Hintje Hester BolinkGorssel145
191 Lucky Thijs Pim MogezompEefde145
192 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel145
193 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen145
194 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen145
195 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde145
196 Wigo Wil GommansVenray145
197 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen144
198 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen144
199 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen144
200 Hilbert Eb WichersKring van Dorth144
201 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen144
202 Van Poule dhr van PDen Haag144
203 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen143
204 GvNorel Giel van NorelVaassen142
205 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel142
206 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel141
207 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem141
208 Chelsea Chelsea van GurpTwello141
209 De Gegrilde Duif albert roordingEefde141
210 De snelle lijster dick KoopmanGorssel141
211 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen141
212 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord141
213 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem141
214 Kaylin kaylin van GurpTwello141
215 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld141
216 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn141
217 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel140
218 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel140
219 Kupje Jeroen PetersEpse140
220 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld140
221 Raddraaiers frits koersEpse140
222 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde139
223 De grote hazen Ron JanseWijchen139
224 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten138
225 Piranto Robert Jan EmckZutphen138
226 bucherons Tjeerd bosGorssel137
227 De Broake 17 Harry van der WalBathmen137
228 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen137
229 JCSS Donovan TegelaarGorssel137
230 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen137
231 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen137
232 Vol Erin John BergerWilp137
233 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde136
234 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen135
235 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem135
236 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen135
237 Master Mika Mika SmedingaZutphen135
238 Nummer 2 Nikki bongertmantwello135
239 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen135
240 Stormchaser Tom StorminkGorssel135
241 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde135
242 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde134
243 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen134
244 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen134
245 fc Freddy kevin van kooijeefde134
246 Loepie Alexander du BuissonGorssel134
247 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse134
248 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen133
249 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn133
250 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse133
251 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde133
252 Fiets hem erin Michael Vooistwello133
253 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen133
254 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn133
255 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel133
256 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare132
257 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen132
258 Twelle jan aarninkTwello132
259 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld131
260 Dikke banden club Erik klumperHarfsen131
261 Federer himself Robin SchildwachtWierden131
262 Lagun 42 jan stegemanGorssel131
263 Oklahoma Cees ZoomJoppe131
264 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel131
265 Stranger Society Gideon HaakNijmegen131
266 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel131
267 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen131
268 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar131
269 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst131
270 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel131
271 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello130
272 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen129
273 Football King Mace BrinkhuisZutphen129
274 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel129
275 Seppio Sepp JansenVorden129
276 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen128
277 Best Reitje Herman ReilinkBathmen127
278 de Witpen Piet JansenZutphen127
279 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel127
280 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen127
281 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen126
282 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel126
283 8B Johan van OmmenEpse125
284 Addebeppus Betty JansenZutphen125
285 de zwarte tulp Betty JansenZutphen125
286 Eefde first Wouter AverdijkGorssel125
287 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen125
288 Encore une fois Paul WintersBathmen125
289 Epo 2000 Kjell PakkertLochem125
290 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven125
291 Guinness by night Paul WintersBathmen125
292 Kogeltje jan stegemanGorssel125
293 Prutser Rene GolsteinWarnsveld125
294 Rubens Choice bert rietmanHarfsen125
295 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen125
296 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse125
297 Brawl Stars Liam BruggemanEefde124
298 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen124
299 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen124
300 dr op en dr over Jelte LulaZutphen124
301 Jaws Sven BeusekampGorssel124
302 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen124
303 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen124
304 Sennja Roland BruggemanWarnsveld124
305 Sponslin Lincy BeusekampGorssel124
306 Darkhorse julian kampermanapeldoorn123
307 Rohil Daan boonmanzutphen123
308 Bergmuis Allard kolkmanBathmen122
309 De grote molen Marko DommerholtBathmen122
310 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen122
311 Graav Battum Jan GraveBathmen122
312 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde122
313 Pinkel Henk van LaarTwello122
314 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse122
315 Wilirotru Willy TerinkZutphen122
316 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer121
317 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth121
318 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen121
319 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel121
320 Uutvloch Gerry van der WalBathmen121
321 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen119
322 SXM Wallie maarten waandersGorssel119
323 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel119
324 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen118
325 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo118
326 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen118
327 De neus Stan oosterveldGorssel118
328 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen118
329 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek118
330 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel118
331 Luna Seb Luna JimminkHarfsen118
332 MOTO 1 Alex BosGorssel118
333 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde118
334 Tourmax Max teeringGorssel118
335 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen117
336 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen117
337 De Zwoagers Stefan en JoostVorden117
338 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen117
339 Team Twee Hans & JurjenZutphen117
340 the Bridge Peter BruggemanGorssel117
341 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen117
342 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen116
343 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen116
344 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 116
345 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal116
346 Dushi Bollen Remco Meijeraruba115
347 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal115
348 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde115
349 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven115
350 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen115
351 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld114
352 Fast Frankie frank van holtenGorssel114
353 Gezellig he Monique LubbersenBathmen114
354 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen114
355 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen114
356 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen114
357 Sluis jan schutteHarfsen114
358 Team een Jurjen en HansZutphen114
359 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen114
360 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam114
361 B Ploeg herman rotmanVorden113
362 De Haantjes E. WelgravenBathmen113
363 Plasploeg herman rotmanVorden113
364 Sweet chili Stefan JansenVorden113
365 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen113
366 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel112
367 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam112
368 Elstars Pim de VogelElst 112
369 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen112
370 Henk TDF Henk NikkelsBathmen112
371 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen112
372 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde112
373 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel112
374 September Tour Ronald DijkermanEpse112
375 Sieb Ronald DijkermanEpse112
376 triple t tony ton muilermanHarfsen112
377 Uit de beugel fred beltmanEefde112
378 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare112
379 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen112
380 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld111
381 De Laatste man Rens KolkmanBathmen111
382 de Zompies Willem Mogezompepse111
383 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel111
384 Fay Bo Jan StegemanGorssel111
385 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar111
386 Hilgu Michel DommerholtHarfsen111
387 Huibs Team Henne van ArkBathmen111
388 Impossible Marina KlappeDeventer111
389 Kats Rambam Stef MarsmanLochem111
390 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel111
391 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet111
392 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel111
393 Mondkapje Marc DaemsDeventer111
394 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo111
395 Se John RouwenhorstGorssel111
396 Sluys jan schutteHarfsen111
397 tourmix Jan TuitertGorssel111
398 Vive le Lettele Frank de WinterLettele111
399 Karin TDF Henk NikkelsBathmen110
400 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen110
401 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe110
402 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen110
403 100% anti di Luca Tom AarninkEpse108
404 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel108
405 B Ners 1 B NijhofEefde108
406 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo108
407 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen108
408 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen108
409 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld108
410 Gewoon geel gerrit petersGorssel108
411 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel108
412 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe108
413 Kozak Jan StegemanGorssel108
414 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen108
415 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen108
416 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen108
417 petje af gerard roodEefde108
418 Petje op gerard roodEefde108
419 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo108
420 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld108
421 Spartacus Arianne MeijerGorssel108
422 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel108
423 Bugsie Aaldert BakkerGorssel107
424 Ineke ineke ankersmiteefde107
425 Binky Geralda PelgrumHarfsen106
426 Ici paris Truus PrinsDeventer106
427 Taxi Gilbert Erik de JongEpse106
428 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten105
429 van alles wat Marjan DommerholtGorssel105
430 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen104
431 Kobyassie Jacob JansmaLemmer104
432 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen104
433 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten104
434 Vallende Jongens Lars PetersGorssel104
435 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse104
436 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar102
437 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar102
438 Pura Vida Rene DommerholtGorssel102
439 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen102
440 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst102
441 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen101
442 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel101
443 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello101
444 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 100
445 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem100
446 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren100
447 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen99
448 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe98
449 De gele Raaf Steven LubbersDeventer98
450 Dikke Proppe Roy PolTwello98
451 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer98
452 Team Laorne Bert WesseldijkLaren98
453 Telego on tour benno BaksteenGorssel98
454 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe97
455 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel97
456 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen95
457 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen94
458 Kan beter Art VolkersEefde94
459 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen94
460 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel94
461 Rappe Mientje truus boermanzutphen94
462 Skippy Fianne StijneGorssel94
463 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen94
464 Tour de Splo Imke RensenBathmen94
465 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen92
466 Levis Levi SwatersZutphen92
467 lockdown team margreet teeringGorssel92
468 Panini Michel KlaasenZutphen92
469 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen92
470 Tour Mees Mees teering092
471 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam92
472 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe91
473 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde91
474 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe91
475 Meidoorn Randy DouglasGorssel91
476 Padde Martin SmitBathmen91
477 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren90
478 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen88
479 Cuba Libre Richard TuitertGorssel88
480 De Plotter Mennet EmckZutphen88
481 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen88
482 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel88
483 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld88
484 Kale Tien erwin jimminkHarfsen85
485 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen84
486 Guus Tiende Guus EmckZutphen83
487 Tabje Rita TaborZutphen83
488 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde81
489 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel77
490 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen76
491 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen76
492 Gait Viege Gerrit VijgeEpe76
493 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth75
494 Jip Willy TerinkZutphen74
495 Cryptonia Henk van LaarTwello72
496 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld71
497 FC Forel Luuk MogezompEefde71
498 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde64
499 Niemand Rian van HoltenGorssel63
500 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen61
501 Kruit Gerrit KruitboschVoorst59
502 Asjemenou Loek prinsDeventer56
503 De Douggys Randy DouglasGorssel56
504 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam56
505 Verena on tour Verena PetersGorssel55
506 John Bike truus boermanzutphen54
507 Bners 3 B NijhofEefde50
508 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel50
509 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel50
510 Stamgasten B. StorminkGorssel50
511 bicycle race 1 Bart WichersGorssel49
512 aan de overkant Cas HazelaarWilp48
513 Maxie Wilma Bakker Gorssel45
514 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen35
515 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel34
516 Race van de dag Remco BeltmanEefde34
517 Sjembek Jurgen PetersEefde34
518 Ylelucht Willy TerinkZutphen34
519 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen32
520 Bergsluis Jan schutteHarfsen30
521 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel30
522 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe30
523 Santador Jan SchutteHarfsen30
524 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen30
525 pamox 1 joop blomwarnsveld23
526 B Ners 2 B NijhofEefde20
527 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen20
528 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello20
529 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel20
530 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel20
531 De Stampers Miranda van LooyenDeventer20
532 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde20
533 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel20
534 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen20
535 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen20
536 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen20
537 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo20
538 aandewolven Elsebee DirksenGorssel18
539 Lucky Haas Cas HazelaarWilp18
540 slag gemist B NijhofEefde12
541 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen9
542 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel7
543 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde6
544 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen6
545 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden6
546 Net Binnen gerard roodEefde6
547 Piggelmee Imke van HoltenArnhem5
548 Lucky Luc Luc van DiesenTwello3
549 Wolrijders eric ten woldeEpse 2
550 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde1
551 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel0
552 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
553 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel0
554 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
555 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
556 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
557 Bergop John BergerWilp0
558 Bergtrein Henk van LaarTwello0
559 Bertha Betty JansenZutphen0
560 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo0
561 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen0
562 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen0
563 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen0
564 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
565 Bolletje Buikema Erik de JongEpse0
566 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen0
567 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
568 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem0
569 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello0
570 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel0
571 Dagprijs ton muilermanHarfsen0
572 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld0
573 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel0
574 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden0
575 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen0
576 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
577 De manke buffel Bram StegemanGorssel0
578 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen0
579 de Zwaegers dick KoopmanGorssel0
580 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen0
581 Dijkie I E van DijkGorssel0
582 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam0
583 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
584 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel0
585 Ellywood Pim de VogelElst0
586 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde0
587 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse0
588 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
589 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen0
590 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
591 Guus berg op guus emckZutphen0
592 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
593 Heup ploeg herman rotmanVorden0
594 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
595 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal0
596 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
597 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden0
598 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
599 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
600 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
601 Klauterclub anja stegemanHarfsen0
602 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde0
603 kroeglopers B. StorminkGorssel0
604 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
605 Lariekoek Toos van LaarTwello0
606 Leppers Jurgen PetersEefde0
607 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem0
608 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen0
609 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen0
610 m aarnink Mariette AarninkDeventer0
611 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse0
612 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel0
613 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
614 naar de top fred beltmanEefde0
615 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
616 Net te hoog Art VolkersEefde0
617 No mountain high enough Tom AarninkEpse0
618 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen0
619 Op en neer Stefan JansenVorden0
620 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen0
621 Over de Top Willy TerinkZutphen0
622 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
623 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde0
624 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
625 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
626 Romax Gerton AlbersGorssel0
627 Romy TDF Henk NikkelsBathmen0
628 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten0
629 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
630 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
631 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld0
632 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello0
633 Strava Koms Gerben BeunkBathmen0
634 SXM naar boven maarten waandersGorssel0
635 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen0
636 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde0
637 Toos Eb WichersKring van Dorth0
638 Top of the Hill Harry van der WalBathmen0
639 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0