Dag klassement
Uitslag Etappe 20


Dagprijs : een Waardebon + Levensmiddelen pakket aangeboden door De Traiteur Gorssel / Jumbo Brinkman
gewonnen door Silvia Dusebout uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1POGACAR Tadej4012BILBAO Pello9
2DUMOULIN Tom3513SOLER Marc8
3PORTE Richie3014LANDA Mikel7
4VAN AERT Wout2615BARGUIL Warren6
5ROGLIC Primoz2316KRAGH ANDERSEN Soren5
6CAVAGNA Remi2017SCHACHMANN Maximilian4
7CARUSO Damiano1818DE MARCHI Alessandro3
8DE LA CRUZ David1619PINOT Thibaut2
9MAS Enric1420DE GENDT Thomas1
10URAN Rigoberto12---
11MARTINEZ Daniel Felipe10laatsteBAUER Jack20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel213
2 Bners 3 B NijhofEefde195
3 De Deftige Duivin hente roordingeefde193
4 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen181
5 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen179
6 Gait Viege Gerrit VijgeEpe178
7 Alwins stars Alwin van VoorstTwello175
8 B Ners 2 B NijhofEefde175
9 De Stampers Miranda van LooyenDeventer175
10 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen175
11 de Zwaegers dick KoopmanGorssel173
12 Gezellig he Monique LubbersenBathmen173
13 Histoire Henk BlueminkDeventer173
14 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten173
15 petje af gerard roodEefde173
16 SXM naar boven maarten waandersGorssel173
17 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse173
18 Wilirotru Willy TerinkZutphen173
19 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel172
20 Tourmax Max teeringGorssel171
21 Kozak Jan StegemanGorssel170
22 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel169
23 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld169
24 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen169
25 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen169
26 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem169
27 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel169
28 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde169
29 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar169
30 lockdown team margreet teeringGorssel168
31 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten168
32 De Klimbok John RouwenhorstGorssel167
33 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe167
34 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen167
35 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen167
36 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld166
37 fc Freddy kevin van kooijeefde166
38 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden166
39 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen166
40 Westerboys Rob WesterweelDeventer166
41 Bergtrein Henk van LaarTwello165
42 Bolletje Buikema Erik de JongEpse165
43 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld165
44 tourmix Jan TuitertGorssel165
45 Levis Levi SwatersZutphen164
46 Men in Black rene wiskampWarnsveld164
47 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn163
48 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel163
49 Federer himself Robin SchildwachtWierden163
50 Kobyassie Jacob JansmaLemmer163
51 Kruit Gerrit KruitboschVoorst163
52 Petje op gerard roodEefde163
53 Sjembek Jurgen PetersEefde163
54 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo163
55 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem161
56 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel161
57 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen161
58 Kats Rambam Stef MarsmanLochem161
59 Loepie Alexander du BuissonGorssel161
60 Santador Jan SchutteHarfsen160
61 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld159
62 Dijkie I E van DijkGorssel159
63 Klauterclub anja stegemanHarfsen159
64 Taxi Gilbert Erik de JongEpse159
65 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen159
66 Dikke banden club Erik klumperHarfsen158
67 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen158
68 Binky Geralda PelgrumHarfsen157
69 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem157
70 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde157
71 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen157
72 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel157
73 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst157
74 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde156
75 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde156
76 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel155
77 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde155
78 MOTO 1 Alex BosGorssel155
79 Prutser Rene GolsteinWarnsveld155
80 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld155
81 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen155
82 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde155
83 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten154
84 Cuba Libre Richard TuitertGorssel153
85 Dikke Proppe Roy PolTwello153
86 Lariekoek Toos van LaarTwello153
87 Palincovic B. Michoriuseefde153
88 Tour Mees Mees teering0153
89 Ylelucht Willy TerinkZutphen153
90 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel152
91 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen152
92 Fast Frankie frank van holtenGorssel152
93 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel151
94 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde151
95 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel150
96 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse150
97 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel150
98 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen150
99 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel149
100 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel149
101 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen149
102 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel149
103 Master Mika Mika SmedingaZutphen149
104 Net te hoog Art VolkersEefde149
105 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem148
106 Joop Klim Joop StegemanHarfsen148
107 Lagun 42 jan stegemanGorssel148
108 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen148
109 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen148
110 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe147
111 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen147
112 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen147
113 Doordouwers Tess van LooijenDeventer147
114 DZ on tour Fons SmitBathmen147
115 Ellywood Pim de VogelElst147
116 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse147
117 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel147
118 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen147
119 Luna Seb Luna JimminkHarfsen147
120 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen147
121 Meidoorn Randy DouglasGorssel147
122 Oklahoma Cees ZoomJoppe147
123 S Kalle Wim MuilermanHarfsen147
124 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde147
125 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde147
126 Tour de Splo Imke RensenBathmen147
127 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal147
128 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel147
129 Uit de beugel fred beltmanEefde147
130 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde147
131 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 146
132 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello146
133 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen145
134 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen145
135 De Ventielen Ans DalhuisenTwello145
136 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel145
137 Jip Willy TerinkZutphen145
138 Kale Tien erwin jimminkHarfsen145
139 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen145
140 aan de overkant Cas HazelaarWilp144
141 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde144
142 Piranto Robert Jan EmckZutphen144
143 Van Poule dhr van PDen Haag144
144 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen143
145 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello143
146 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello143
147 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo143
148 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen143
149 De grote molen Marko DommerholtBathmen143
150 De Kampers dianne kampermanApeldoorn143
151 De neus Stan oosterveldGorssel143
152 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen143
153 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam143
154 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen143
155 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen143
156 Gewoon geel gerrit petersGorssel143
157 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem143
158 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal143
159 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe143
160 Jaws Sven BeusekampGorssel143
161 Kan beter Art VolkersEefde143
162 Karin TDF Henk NikkelsBathmen143
163 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem143
164 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen143
165 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen143
166 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel143
167 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen143
168 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen143
169 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe143
170 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo143
171 Paniaqua Dirk volkersEefde143
172 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren143
173 Rappe Mientje truus boermanzutphen143
174 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen143
175 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen143
176 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo143
177 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde143
178 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel143
179 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen143
180 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen143
181 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen143
182 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen143
183 triple t tony ton muilermanHarfsen143
184 Wigo Wil GommansVenray143
185 m aarnink Mariette AarninkDeventer142
186 Pinkel Henk van LaarTwello142
187 Saar Achtste Saar EmckZutphen142
188 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen142
189 de gokjes Jolande StegemanGorssel141
190 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen141
191 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel141
192 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel141
193 September Tour Ronald DijkermanEpse141
194 Sieb Ronald DijkermanEpse141
195 Asjemenou Loek prinsDeventer140
196 Fiets hem erin Michael Vooistwello140
197 Ici paris Truus PrinsDeventer140
198 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel140
199 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel140
200 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld140
201 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen139
202 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel139
203 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen139
204 Rubens Choice bert rietmanHarfsen139
205 Stormchaser Tom StorminkGorssel139
206 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen139
207 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel139
208 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo138
209 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen138
210 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst138
211 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen137
212 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen137
213 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel137
214 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen137
215 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel137
216 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld137
217 Lucky Haas Cas HazelaarWilp137
218 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen137
219 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe137
220 Padde Martin SmitBathmen137
221 pamox 1 joop blomwarnsveld137
222 Raddraaiers frits koersEpse137
223 Simba 3 Geert HiethaarGorssel137
224 the Bridge Peter BruggemanGorssel137
225 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse137
226 van alles wat Marjan DommerholtGorssel137
227 Verena on tour Verena PetersGorssel137
228 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam136
229 Bergmuis Allard kolkmanBathmen136
230 Bergsluis Jan schutteHarfsen136
231 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen136
232 FC Forel Luuk MogezompEefde136
233 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek136
234 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten136
235 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer136
236 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel136
237 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem136
238 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen136
239 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp136
240 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld136
241 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen135
242 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen135
243 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel135
244 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello135
245 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden135
246 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen135
247 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen135
248 Kats Berg Stef MarsmanLochem135
249 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse135
250 Over de Top Willy TerinkZutphen135
251 Romax Gerton AlbersGorssel135
252 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello135
253 De Vod Gert KlompGorssel134
254 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde134
255 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen134
256 100% anti di Luca Tom AarninkEpse133
257 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen133
258 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer133
259 B Ploeg herman rotmanVorden133
260 Beus 2 Willy BeusekampGorssel133
261 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe133
262 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen133
263 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde133
264 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn133
265 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen133
266 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer133
267 De snelle lijster dick KoopmanGorssel133
268 Dijkie II E van DijkGorssel133
269 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen133
270 Frog Rick BruggemanGorssel133
271 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen133
272 Graav Battum Jan GraveBathmen133
273 Henk TDF Henk NikkelsBathmen133
274 Hilgu Michel DommerholtHarfsen133
275 Hintje Hester BolinkGorssel133
276 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen133
277 Little high tower Gerben Meerbeekeefde133
278 Lucky Thijs Pim MogezompEefde133
279 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe133
280 Nummer 2 Nikki bongertmantwello133
281 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn133
282 Sponslin Lincy BeusekampGorssel133
283 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel133
284 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen133
285 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel133
286 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam133
287 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen133
288 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen133
289 Vallende Jongens Lars PetersGorssel133
290 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn133
291 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse133
292 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen133
293 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld132
294 De Gegrilde Duif albert roordingEefde131
295 Guus berg op guus emckZutphen131
296 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem131
297 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel131
298 Se John RouwenhorstGorssel131
299 Spartacus Arianne MeijerGorssel131
300 Team Zubeldia Marten KlompGorssel131
301 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen131
302 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen130
303 Sluis jan schutteHarfsen130
304 aandewolven Elsebee DirksenGorssel129
305 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel129
306 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar129
307 Heup ploeg herman rotmanVorden129
308 Huibs Team Henne van ArkBathmen129
309 Kogeltje jan stegemanGorssel129
310 kroeglopers B. StorminkGorssel129
311 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen129
312 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen129
313 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen129
314 Eefde first Wouter AverdijkGorssel128
315 Jan uut Battum Jan GraveBathmen128
316 De gele Raaf Steven LubbersDeventer127
317 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen127
318 de Witpen Piet JansenZutphen127
319 Diesel Marcel van DiesenTwello127
320 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld127
321 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam127
322 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen126
323 De Sjoerds William PoesseBathmen126
324 de zwarte tulp Betty JansenZutphen126
325 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe126
326 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde126
327 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel126
328 Mago Wil GommansVenray126
329 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen126
330 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen126
331 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen126
332 Vin Rouge Annette wintersBathmen126
333 Lucky Luc Luc van DiesenTwello125
334 Top of the Hill Harry van der WalBathmen125
335 B Ners 1 B NijhofEefde124
336 De Koploper Martin WilleminkBathmen124
337 De manke buffel Bram StegemanGorssel124
338 Romy TDF Henk NikkelsBathmen124
339 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn123
340 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel123
341 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar123
342 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde123
343 No mountain high enough Tom AarninkEpse123
344 Op en neer Stefan JansenVorden123
345 Sweet chili Stefan JansenVorden123
346 Team Laorne Bert WesseldijkLaren123
347 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel122
348 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen122
349 Niemand Rian van HoltenGorssel122
350 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer121
351 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde121
352 De Haantjes E. WelgravenBathmen121
353 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld119
354 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen119
355 de Zompies Willem Mogezompepse119
356 Plasploeg herman rotmanVorden119
357 Stranger Society Gideon HaakNijmegen119
358 Tabje Rita TaborZutphen119
359 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel119
360 Wolrijders eric ten woldeEpse 119
361 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen119
362 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 118
363 De Douggys Randy DouglasGorssel118
364 Kaylin kaylin van GurpTwello118
365 Mondkapje Marc DaemsDeventer118
366 Spaki united Roy SmallegoorZutphen118
367 Strava Koms Gerben BeunkBathmen118
368 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel117
369 Bergop John BergerWilp117
370 Best Reitje Herman ReilinkBathmen117
371 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo117
372 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen117
373 Brawl Stars Liam BruggemanEefde117
374 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen117
375 Cryptonia Henk van LaarTwello117
376 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen117
377 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse117
378 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen117
379 De Zwoagers Stefan en JoostVorden117
380 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen117
381 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen117
382 Football King Mace BrinkhuisZutphen117
383 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen117
384 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen117
385 Hilbert Eb WichersKring van Dorth117
386 John Bike truus boermanzutphen117
387 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen117
388 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen117
389 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer117
390 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen117
391 Rohil Daan boonmanzutphen117
392 Seppio Sepp JansenVorden117
393 SXM Wallie maarten waandersGorssel117
394 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen117
395 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen117
396 Vive le Lettele Frank de WinterLettele117
397 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel117
398 Berg tegen op zien gerard roodEefde116
399 dr op en dr over Jelte LulaZutphen116
400 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven116
401 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen116
402 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven116
403 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam115
404 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare115
405 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen114
406 bucherons Tjeerd bosGorssel114
407 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten114
408 Elstars Pim de VogelElst 113
409 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren113
410 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen113
411 Team Twee Hans & JurjenZutphen113
412 Addebeppus Betty JansenZutphen112
413 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel111
414 Panini Michel KlaasenZutphen111
415 Team een Jurjen en HansZutphen111
416 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel111
417 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth110
418 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen110
419 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen110
420 Encore une fois Paul WintersBathmen110
421 Misschien Wel John bergerWilp110
422 Twelle jan aarninkTwello110
423 Vol Erin John BergerWilp110
424 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar109
425 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel109
426 Bertha Betty JansenZutphen108
427 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello108
428 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde108
429 8B Johan van OmmenEpse107
430 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen107
431 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel107
432 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel107
433 Darkhorse julian kampermanapeldoorn107
434 De Broake 17 Harry van der WalBathmen107
435 De Laatste man Rens KolkmanBathmen107
436 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen107
437 Dushi Bollen Remco Meijeraruba107
438 Dushi geel Remco Meijeraruba107
439 Epo 2000 Kjell PakkertLochem107
440 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen107
441 Guinness by night Paul WintersBathmen107
442 GvNorel Giel van NorelVaassen107
443 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord107
444 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal107
445 Impossible Marina KlappeDeventer107
446 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen107
447 JCSS Donovan TegelaarGorssel107
448 Kai Power Kai SwatersZutphen107
449 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel107
450 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen107
451 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen107
452 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld107
453 Pura Vida Rene DommerholtGorssel107
454 Sennja Roland BruggemanWarnsveld107
455 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde107
456 Uutvloch Gerry van der WalBathmen107
457 Toos Eb WichersKring van Dorth106
458 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen104
459 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde103
460 Ineke ineke ankersmiteefde102
461 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen101
462 bliksem allard boomkampLaren100
463 Guus Tiende Guus EmckZutphen100
464 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn100
465 Sluys jan schutteHarfsen100
466 Chelsea Chelsea van GurpTwello99
467 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen99
468 Leppers Jurgen PetersEefde98
469 Simba 1 Geert HiethaarGorssel98
470 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel97
471 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen96
472 bicycle race 1 Bart WichersGorssel96
473 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen96
474 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen96
475 De grote hazen Ron JanseWijchen95
476 Skippy Fianne StijneGorssel95
477 De Plotter Mennet EmckZutphen94
478 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth94
479 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam94
480 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel93
481 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel93
482 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen93
483 Kupje Jeroen PetersEpse91
484 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel89
485 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe89
486 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello87
487 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare87
488 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen86
489 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen84
490 Kats Montagne Stef MarsmanLochem84
491 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet82
492 Bugsie Aaldert BakkerGorssel79
493 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven79
494 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde75
495 naar de top fred beltmanEefde73
496 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel73
497 Fay Bo Jan StegemanGorssel72
498 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen72
499 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven72
500 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld70
501 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen64
502 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare62
503 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren61
504 Maxie Wilma Bakker Gorssel60
505 Telego on tour benno BaksteenGorssel60
506 Stamgasten B. StorminkGorssel58
507 Sunday Yellow Martijn MaasEpse56
508 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo49
509 Covidis Jan NijenhuisMarkelo49
510 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo49
511 Ies van Dires Isa van DiesenTwello49
512 snelle Freddy fred beltmanEefde49
513 Sprintgeweld Alex BosGorssel49
514 Spurters van Saar saar emckZutphen49
515 Two kids Linda de KrosseTwello45
516 bicycle race 2 Bart WichersGorssel33
517 Green Manalishi Dirk volkersEefde31
518 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten30
519 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel30
520 Speedy Yvonne WuestmanLochem30
521 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen30
522 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde30
523 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen29
524 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel29
525 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen29
526 De rioolfiets Bram StegemanGorssel27
527 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel27
528 Jo Jan Jan StegemanGorssel27
529 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen27
530 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel27
531 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel27
532 Moos TDF Henk NikkelsBathmen27
533 Rappe Jongens B. Michoriuseefde27
534 super green Roy peppelenbosGorssel27
535 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen27
536 Achterop John BergerWilp26
537 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen26
538 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello26
539 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde26
540 Bridgetonia Henk van LaarTwello26
541 Code Groen jitse bosamsterdam26
542 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen26
543 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth26
544 De eerste de beste Harry van der WalBathmen26
545 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen26
546 de groene parel Mark BoschlooBathmen26
547 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden26
548 De Hulk Stefan JansenVorden26
549 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen26
550 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde26
551 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld26
552 De Tourist Lieke LubbersenBathmen26
553 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse26
554 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam26
555 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel26
556 Dushi Groen Remco Meijeraruba26
557 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld26
558 Elisa Wim MuilermanHarfsen26
559 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst26
560 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde26
561 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen26
562 Frog 1 Rick BruggemanGorssel26
563 Gaan net te snel Art VolkersEefde26
564 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn26
565 Gewoon Groen gerrit petersGorssel26
566 Green belongs to me Tom AarninkEpse26
567 Green Mountain Willy TerinkZutphen26
568 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel26
569 Guus rapste Guus EmckZutphen26
570 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem26
571 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal26
572 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn26
573 Kats Groen Stef MarsmanLochem26
574 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel26
575 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen26
576 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen26
577 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen26
578 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn26
579 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen26
580 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen26
581 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen26
582 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen26
583 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde26
584 Niet gevallen Gerard roodEefde26
585 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen26
586 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen26
587 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden26
588 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth26
589 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde26
590 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel26
591 Rappertjes Mennet EmckZutphen26
592 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe26
593 Simba 2 Geert HiethaarGorssel26
594 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel26
595 Snelle jelle gerard roodEefde26
596 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen26
597 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen26
598 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen26
599 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek26
600 Supertrain Willy TerinkZutphen26
601 SXM geeft gas maarten waandersGorssel26
602 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp26
603 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem26
604 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen26
605 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen26
606 Tony macaroni ton muilermanHarfsen26
607 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello26
608 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse26
609 Vlotte Lotte Erik de JongEpse26
610 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen26
611 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen26
612 Wolsprint eric ten woldeEpse 26
613 Zakhooi Jurgen PetersEefde26
614 Piggelmee Imke van HoltenArnhem23
615 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde20
616 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen20
617 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel20
618 Dagprijs ton muilermanHarfsen16
619 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld12
620 Race van de dag Remco BeltmanEefde8
621 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel4
622 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel1
623 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
624 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
625 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
626 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
627 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
628 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
629 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
630 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
631 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
632 Net Binnen gerard roodEefde0
633 Pebbels herman rotmanVorden0
634 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
635 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
636 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
637 slag gemist B NijhofEefde0
638 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
639 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0