Dag klassement
Uitslag Etappe 19


Dagprijs : een Waardebonnen aangeboden door Brasserie Bloom Deventer / By Artistique Haarmode
gewonnen door Dirk volkers uit Eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KRAGH ANDERSEN Soren4012DEVENYNS Dries9
2MEZGEC Luka3513BOASSON HAGEN Edvald8
3STUYVEN Jasper3014HOFSTETTER Hugo7
4VAN AVERMAET Greg2615COQUARD Bryan6
5NAESEN Oliver2316GESINK Robert5
6ARNDT Nikias2017POLITT Nils4
7ROWE Luke1818ROJAS Jose Joaquin3
8S. BENNETT Sam1619COLBRELLI Sonny2
9SAGAN Peter1420HALLER Marco1
10TRENTIN Matteo12---
11BAUER Jack10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Green Manalishi Dirk volkersEefde211
2 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel172
3 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello171
4 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn171
5 Gaan net te snel Art VolkersEefde169
6 Same Same but different Rene DommerholtGorssel169
7 Sprintgeweld Alex BosGorssel168
8 Kats Groen Stef MarsmanLochem167
9 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen167
10 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen167
11 Achterop John BergerWilp164
12 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo164
13 De eerste de beste Harry van der WalBathmen164
14 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen164
15 de groene parel Mark BoschlooBathmen164
16 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden164
17 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen164
18 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde164
19 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam164
20 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen164
21 Gewoon Groen gerrit petersGorssel164
22 Green Mountain Willy TerinkZutphen164
23 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden164
24 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel164
25 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen164
26 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel164
27 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen164
28 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen164
29 Snelle jelle gerard roodEefde164
30 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek164
31 SXM geeft gas maarten waandersGorssel164
32 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello164
33 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen164
34 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen164
35 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse162
36 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen162
37 Pebbels herman rotmanVorden162
38 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen156
39 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe152
40 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel149
41 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth149
42 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse149
43 De Tourist Lieke LubbersenBathmen148
44 Dushi Groen Remco Meijeraruba148
45 Green belongs to me Tom AarninkEpse148
46 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem148
47 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten148
48 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal148
49 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen148
50 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde146
51 Frog 1 Rick BruggemanGorssel146
52 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst144
53 Elisa Wim MuilermanHarfsen143
54 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde142
55 Supertrain Willy TerinkZutphen142
56 Zakhooi Jurgen PetersEefde142
57 Bridgetonia Henk van LaarTwello141
58 De rioolfiets Bram StegemanGorssel141
59 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen141
60 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn141
61 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel141
62 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten141
63 Guus rapste Guus EmckZutphen141
64 Ies van Dires Isa van DiesenTwello141
65 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn141
66 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel141
67 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden141
68 snelle Freddy fred beltmanEefde141
69 Speedy Yvonne WuestmanLochem141
70 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen141
71 Spurters van Saar saar emckZutphen141
72 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp141
73 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem141
74 Vlotte Lotte Erik de JongEpse141
75 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen139
76 De Hulk Stefan JansenVorden138
77 Tony macaroni ton muilermanHarfsen138
78 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel137
79 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen137
80 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel135
81 Wolsprint eric ten woldeEpse 134
82 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen131
83 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen130
84 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen129
85 Moos TDF Henk NikkelsBathmen129
86 Gezellig he Monique LubbersenBathmen127
87 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld125
88 Bliks Jacco KorenblikHarfsen123
89 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare123
90 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel123
91 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo123
92 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen122
93 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde122
94 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen122
95 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen122
96 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel122
97 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer121
98 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde120
99 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen119
100 Niet gevallen Gerard roodEefde119
101 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen118
102 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven118
103 Rappe Jongens B. Michoriuseefde115
104 Simba 2 Geert HiethaarGorssel115
105 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen115
106 Jo Jan Jan StegemanGorssel114
107 super green Roy peppelenbosGorssel114
108 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel112
109 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren111
110 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen108
111 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen107
112 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen107
113 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven106
114 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe106
115 Covidis Jan NijenhuisMarkelo103
116 Rappertjes Mennet EmckZutphen103
117 Two kids Linda de KrosseTwello102
118 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen100
119 Kai Power Kai SwatersZutphen100
120 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen100
121 Mago Wil GommansVenray100
122 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen100
123 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen100
124 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde99
125 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare99
126 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel98
127 Sunday Yellow Martijn MaasEpse98
128 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen98
129 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen97
130 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel95
131 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel95
132 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen94
133 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde93
134 de Witpen Piet JansenZutphen92
135 Kats sprint Stef MarsmanLochem92
136 Race van de dag Remco BeltmanEefde92
137 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare91
138 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel91
139 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel91
140 De Koploper Martin WilleminkBathmen88
141 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld88
142 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth87
143 Code Groen jitse bosamsterdam86
144 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen86
145 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde86
146 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde86
147 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen86
148 bicycle race 2 Bart WichersGorssel83
149 De Haantjes E. WelgravenBathmen83
150 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam83
151 Asjemenou Loek prinsDeventer82
152 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe82
153 John Bike truus boermanzutphen82
154 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen80
155 Dijkie II E van DijkGorssel79
156 Jip Willy TerinkZutphen79
157 Meidoorn Randy DouglasGorssel79
158 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam79
159 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp79
160 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen79
161 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde79
162 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo78
163 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen78
164 De Laatste man Rens KolkmanBathmen78
165 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen78
166 Rohil Daan boonmanzutphen77
167 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen75
168 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen74
169 de gokjes Jolande StegemanGorssel74
170 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen74
171 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel74
172 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet74
173 Men in Black rene wiskampWarnsveld74
174 Seppio Sepp JansenVorden74
175 Spaki united Roy SmallegoorZutphen74
176 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen73
177 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld72
178 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen72
179 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen72
180 De Zwoagers Stefan en JoostVorden72
181 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen72
182 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn72
183 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen72
184 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen72
185 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen72
186 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen72
187 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen72
188 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam72
189 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen72
190 Tour de Splo Imke RensenBathmen72
191 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen72
192 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse71
193 Epo 2000 Kjell PakkertLochem70
194 Guinness by night Paul WintersBathmen70
195 Kogeltje jan stegemanGorssel70
196 Wilirotru Willy TerinkZutphen70
197 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello68
198 bliksem allard boomkampLaren68
199 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel68
200 Chelsea Chelsea van GurpTwello68
201 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen68
202 De Ventielen Ans DalhuisenTwello68
203 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten68
204 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord68
205 Kaylin kaylin van GurpTwello68
206 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde68
207 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe68
208 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven68
209 Uit de beugel fred beltmanEefde68
210 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel67
211 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel67
212 Best Reitje Herman ReilinkBathmen66
213 Beus 2 Willy BeusekampGorssel66
214 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen66
215 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld66
216 Jaws Sven BeusekampGorssel66
217 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen66
218 Sponslin Lincy BeusekampGorssel66
219 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen66
220 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen65
221 Rappe Mientje truus boermanzutphen65
222 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld65
223 SXM Wallie maarten waandersGorssel65
224 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello65
225 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel65
226 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen64
227 Addebeppus Betty JansenZutphen62
228 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 62
229 Darkhorse julian kampermanapeldoorn62
230 De Sjoerds William PoesseBathmen62
231 Doordouwers Tess van LooijenDeventer62
232 Eefde first Wouter AverdijkGorssel62
233 Graav Battum Jan GraveBathmen62
234 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel62
235 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren62
236 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen62
237 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello62
238 Pura Vida Rene DommerholtGorssel62
239 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen61
240 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen60
241 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam60
242 B Ploeg herman rotmanVorden60
243 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde60
244 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn60
245 De grote hazen Ron JanseWijchen60
246 Fiets hem erin Michael Vooistwello60
247 Frog Rick BruggemanGorssel60
248 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer60
249 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen60
250 Karin TDF Henk NikkelsBathmen60
251 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel60
252 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen60
253 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe60
254 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn60
255 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 60
256 Plasploeg herman rotmanVorden60
257 Sweet chili Stefan JansenVorden60
258 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen60
259 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen60
260 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel59
261 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe58
262 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen58
263 Brawl Stars Liam BruggemanEefde58
264 De neus Stan oosterveldGorssel58
265 Dushi Bollen Remco Meijeraruba58
266 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen58
267 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek58
268 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem58
269 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel58
270 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer58
271 MOTO 1 Alex BosGorssel58
272 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen58
273 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven58
274 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel56
275 Dikke banden club Erik klumperHarfsen56
276 Fast Frankie frank van holtenGorssel56
277 Fay Bo Jan StegemanGorssel56
278 fc Freddy kevin van kooijeefde56
279 Impossible Marina KlappeDeventer56
280 Kats Rambam Stef MarsmanLochem56
281 Kupje Jeroen PetersEpse56
282 Lagun 42 jan stegemanGorssel56
283 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel56
284 Mondkapje Marc DaemsDeventer56
285 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen56
286 Piggelmee Imke van HoltenArnhem56
287 Raddraaiers frits koersEpse56
288 Sluys jan schutteHarfsen56
289 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel56
290 Stranger Society Gideon HaakNijmegen56
291 Telego on tour benno BaksteenGorssel56
292 Vin Rouge Annette wintersBathmen56
293 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld56
294 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar56
295 Wolrijders eric ten woldeEpse 56
296 Sennja Roland BruggemanWarnsveld55
297 B Ners 1 B NijhofEefde54
298 FC Forel Luuk MogezompEefde54
299 Kale Tien erwin jimminkHarfsen54
300 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde54
301 Kruit Gerrit KruitboschVoorst53
302 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel53
303 Dagprijs ton muilermanHarfsen52
304 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth52
305 Ici paris Truus PrinsDeventer52
306 GvNorel Giel van NorelVaassen50
307 Little high tower Gerben Meerbeekeefde50
308 Van Poule dhr van PDen Haag50
309 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen49
310 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel49
311 100% anti di Luca Tom AarninkEpse48
312 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen48
313 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen48
314 Cryptonia Henk van LaarTwello48
315 Football King Mace BrinkhuisZutphen48
316 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel48
317 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel48
318 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden48
319 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten48
320 Taxi Gilbert Erik de JongEpse48
321 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde48
322 Twelle jan aarninkTwello48
323 8B Johan van OmmenEpse44
324 Alwins stars Alwin van VoorstTwello44
325 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn44
326 Bergmuis Allard kolkmanBathmen44
327 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello44
328 De Deftige Duivin hente roordingeefde44
329 De grote molen Marko DommerholtBathmen44
330 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen44
331 Encore une fois Paul WintersBathmen44
332 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen44
333 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar44
334 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar44
335 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel44
336 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem44
337 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen44
338 Lucky Thijs Pim MogezompEefde44
339 Pinkel Henk van LaarTwello44
340 Rubens Choice bert rietmanHarfsen44
341 Simba 1 Geert HiethaarGorssel44
342 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen44
343 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen44
344 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde44
345 Wigo Wil GommansVenray44
346 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer42
347 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen42
348 Binky Geralda PelgrumHarfsen42
349 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen42
350 De Gegrilde Duif albert roordingEefde42
351 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen42
352 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam42
353 Elstars Pim de VogelElst 42
354 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen42
355 Henk TDF Henk NikkelsBathmen42
356 Hilbert Eb WichersKring van Dorth42
357 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem42
358 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal42
359 Ineke ineke ankersmiteefde42
360 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen42
361 Kobyassie Jacob JansmaLemmer42
362 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen42
363 Levis Levi SwatersZutphen42
364 lockdown team margreet teeringGorssel42
365 Master Mika Mika SmedingaZutphen42
366 Nummer 2 Nikki bongertmantwello42
367 Panini Michel KlaasenZutphen42
368 Piranto Robert Jan EmckZutphen42
369 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde42
370 September Tour Ronald DijkermanEpse42
371 Sieb Ronald DijkermanEpse42
372 Skippy Fianne StijneGorssel42
373 Stormchaser Tom StorminkGorssel42
374 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde42
375 Tabje Rita TaborZutphen42
376 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen42
377 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen42
378 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde42
379 Tour Mees Mees teering042
380 triple t tony ton muilermanHarfsen42
381 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen42
382 aan de overkant Cas HazelaarWilp40
383 Bergsluis Jan schutteHarfsen40
384 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde40
385 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen40
386 Gait Viege Gerrit VijgeEpe40
387 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel40
388 Santador Jan SchutteHarfsen40
389 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst40
390 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde39
391 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel38
392 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld38
393 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen38
394 Dushi geel Remco Meijeraruba38
395 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen38
396 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld36
397 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel36
398 de zwarte tulp Betty JansenZutphen36
399 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen36
400 Diesel Marcel van DiesenTwello36
401 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven36
402 Hintje Hester BolinkGorssel36
403 Misschien Wel John bergerWilp36
404 Paniaqua Dirk volkersEefde36
405 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel36
406 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen36
407 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel36
408 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen36
409 the Bridge Peter BruggemanGorssel36
410 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse36
411 Vallende Jongens Lars PetersGorssel36
412 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse36
413 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse34
414 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo32
415 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem32
416 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth32
417 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen32
418 De gele Raaf Steven LubbersDeventer32
419 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen32
420 De snelle lijster dick KoopmanGorssel32
421 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen32
422 Dikke Proppe Roy PolTwello32
423 dr op en dr over Jelte LulaZutphen32
424 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen32
425 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem32
426 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel32
427 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen32
428 Luna Seb Luna JimminkHarfsen32
429 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde32
430 Team Laorne Bert WesseldijkLaren32
431 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen32
432 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel32
433 Tourmax Max teeringGorssel32
434 Uutvloch Gerry van der WalBathmen32
435 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn32
436 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen30
437 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen30
438 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen30
439 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld30
440 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld30
441 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel30
442 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel30
443 bucherons Tjeerd bosGorssel30
444 Cuba Libre Richard TuitertGorssel30
445 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen30
446 De Broake 17 Harry van der WalBathmen30
447 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde30
448 De Kampers dianne kampermanApeldoorn30
449 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen30
450 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer30
451 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen30
452 De Vod Gert KlompGorssel30
453 de Zompies Willem Mogezompepse30
454 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel30
455 DZ on tour Fons SmitBathmen30
456 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen30
457 Federer himself Robin SchildwachtWierden30
458 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld30
459 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen30
460 Gewoon geel gerrit petersGorssel30
461 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar30
462 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen30
463 Hilgu Michel DommerholtHarfsen30
464 Histoire Henk BlueminkDeventer30
465 Huibs Team Henne van ArkBathmen30
466 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe30
467 Jan uut Battum Jan GraveBathmen30
468 JCSS Donovan TegelaarGorssel30
469 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel30
470 Kozak Jan StegemanGorssel30
471 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen30
472 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen30
473 Loepie Alexander du BuissonGorssel30
474 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen30
475 Oklahoma Cees ZoomJoppe30
476 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo30
477 Palincovic B. Michoriuseefde30
478 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld30
479 petje af gerard roodEefde30
480 Petje op gerard roodEefde30
481 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren30
482 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel30
483 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen30
484 S Kalle Wim MuilermanHarfsen30
485 Saar Achtste Saar EmckZutphen30
486 Se John RouwenhorstGorssel30
487 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo30
488 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld30
489 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse30
490 Sluis jan schutteHarfsen30
491 Spartacus Arianne MeijerGorssel30
492 Team een Jurjen en HansZutphen30
493 Team Twee Hans & JurjenZutphen30
494 Team Zubeldia Marten KlompGorssel30
495 tourmix Jan TuitertGorssel30
496 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal30
497 Vive le Lettele Frank de WinterLettele30
498 Vol Erin John BergerWilp30
499 Westerboys Rob WesterweelDeventer30
500 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst30
501 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel30
502 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen29
503 De Plotter Mennet EmckZutphen28
504 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde28
505 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten28
506 Maxie Wilma Bakker Gorssel27
507 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel26
508 B Ners 2 B NijhofEefde26
509 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen26
510 Bertha Betty JansenZutphen26
511 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel26
512 kroeglopers B. StorminkGorssel26
513 m aarnink Mariette AarninkDeventer26
514 naar de top fred beltmanEefde26
515 No mountain high enough Tom AarninkEpse26
516 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten26
517 Sjembek Jurgen PetersEefde26
518 Strava Koms Gerben BeunkBathmen26
519 Ylelucht Willy TerinkZutphen26
520 Prutser Rene GolsteinWarnsveld24
521 Guus Tiende Guus EmckZutphen22
522 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel22
523 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld21
524 slag gemist B NijhofEefde20
525 van alles wat Marjan DommerholtGorssel20
526 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde18
527 Net Binnen gerard roodEefde18
528 Bugsie Aaldert BakkerGorssel16
529 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel16
530 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen16
531 Niemand Rian van HoltenGorssel16
532 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten16
533 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde16
534 Bners 3 B NijhofEefde14
535 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel14
536 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe14
537 De Douggys Randy DouglasGorssel14
538 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel14
539 Kan beter Art VolkersEefde14
540 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe14
541 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe14
542 Padde Martin SmitBathmen14
543 Stamgasten B. StorminkGorssel14
544 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen14
545 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel10
546 Verena on tour Verena PetersGorssel6
547 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel5
548 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen2
549 aandewolven Elsebee DirksenGorssel0
550 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
551 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel0
552 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
553 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
554 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
555 Bergop John BergerWilp0
556 Bergtrein Henk van LaarTwello0
557 bicycle race 1 Bart WichersGorssel0
558 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo0
559 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen0
560 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen0
561 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen0
562 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
563 Bolletje Buikema Erik de JongEpse0
564 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen0
565 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello0
566 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem0
567 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
568 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello0
569 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel0
570 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld0
571 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden0
572 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen0
573 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
574 De manke buffel Bram StegemanGorssel0
575 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen0
576 De Stampers Miranda van LooyenDeventer0
577 de Zwaegers dick KoopmanGorssel0
578 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen0
579 Dijkie I E van DijkGorssel0
580 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam0
581 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
582 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel0
583 Ellywood Pim de VogelElst0
584 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde0
585 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse0
586 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
587 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde0
588 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
589 Guus berg op guus emckZutphen0
590 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
591 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
592 Heup ploeg herman rotmanVorden0
593 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
594 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal0
595 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen0
596 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
597 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden0
598 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
599 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
600 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
601 Klauterclub anja stegemanHarfsen0
602 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel0
603 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde0
604 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
605 Lariekoek Toos van LaarTwello0
606 Leppers Jurgen PetersEefde0
607 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem0
608 Lucky Haas Cas HazelaarWilp0
609 Lucky Luc Luc van DiesenTwello0
610 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen0
611 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen0
612 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse0
613 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel0
614 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
615 Net te hoog Art VolkersEefde0
616 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen0
617 Op en neer Stefan JansenVorden0
618 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen0
619 Over de Top Willy TerinkZutphen0
620 pamox 1 joop blomwarnsveld0
621 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde0
622 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
623 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
624 Romax Gerton AlbersGorssel0
625 Romy TDF Henk NikkelsBathmen0
626 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
627 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
628 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld0
629 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello0
630 SXM naar boven maarten waandersGorssel0
631 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen0
632 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen0
633 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde0
634 Toos Eb WichersKring van Dorth0
635 Top of the Hill Harry van der WalBathmen0
636 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
637 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
638 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen0
639 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0