Dag klassement
Uitslag Etappe 18


Dagprijs : een Dinerbon aangeboden door Het Bosrestaurant
gewonnen door ineke ankersmit uit eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KWIATKOWSKI Michal4012LOPEZ Miguel Angel9
2CARAPAZ Richard3513HIRSCHI Marc8
3VAN AERT Wout3014BILBAO Pello7
4ROGLIC Primoz2615GESCHKE Simon6
5POGACAR Tadej2316PETERS Nans5
6PORTE Richie2017YATES Adam4
7MAS Enric1818G. MARTIN Guillaume3
8LANDA Mikel1619URAN Rigoberto2
9CARUSO Damiano1420VALVERDE Alejandro1
10DUMOULIN Tom12---
11KUSS Sepp10laatsteBOL Cees20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Ineke ineke ankersmiteefde191
2 Loepie Alexander du BuissonGorssel186
3 De Vod Gert KlompGorssel183
4 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen179
5 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde178
6 De Stampers Miranda van LooyenDeventer178
7 Ici paris Truus PrinsDeventer177
8 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello177
9 B Ners 2 B NijhofEefde176
10 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem175
11 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen175
12 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn174
13 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel174
14 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo174
15 Palincovic B. Michoriuseefde174
16 Petje op gerard roodEefde174
17 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel174
18 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen173
19 Oklahoma Cees ZoomJoppe173
20 Binky Geralda PelgrumHarfsen172
21 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel172
22 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel172
23 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen172
24 Luna Seb Luna JimminkHarfsen172
25 pamox 1 joop blomwarnsveld172
26 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal172
27 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen171
28 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel171
29 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse171
30 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse171
31 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel170
32 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen169
33 de Zwaegers dick KoopmanGorssel169
34 Padde Martin SmitBathmen169
35 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde169
36 Uit de beugel fred beltmanEefde169
37 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel168
38 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse167
39 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel166
40 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel166
41 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden166
42 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel166
43 Kruit Gerrit KruitboschVoorst166
44 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde166
45 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen166
46 Kozak Jan StegemanGorssel165
47 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen165
48 Doordouwers Tess van LooijenDeventer164
49 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld164
50 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe164
51 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel164
52 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde164
53 De Klimbok John RouwenhorstGorssel163
54 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel163
55 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde163
56 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel162
57 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen162
58 Federer himself Robin SchildwachtWierden162
59 Histoire Henk BlueminkDeventer162
60 Bners 3 B NijhofEefde160
61 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen160
62 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen159
63 Henk TDF Henk NikkelsBathmen158
64 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe158
65 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen158
66 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren158
67 Team Zubeldia Marten KlompGorssel158
68 aan de overkant Cas HazelaarWilp157
69 Asjemenou Loek prinsDeventer157
70 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel157
71 Kobyassie Jacob JansmaLemmer157
72 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen156
73 MOTO 1 Alex BosGorssel156
74 Sponslin Lincy BeusekampGorssel156
75 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen156
76 100% anti di Luca Tom AarninkEpse155
77 Beus 2 Willy BeusekampGorssel155
78 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello155
79 De snelle lijster dick KoopmanGorssel155
80 Fiets hem erin Michael Vooistwello155
81 Hintje Hester BolinkGorssel155
82 Karin TDF Henk NikkelsBathmen155
83 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen155
84 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel155
85 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen154
86 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen154
87 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen154
88 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe154
89 Rappe Mientje truus boermanzutphen154
90 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen154
91 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen154
92 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen153
93 Prutser Rene GolsteinWarnsveld153
94 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde153
95 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen153
96 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel152
97 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe152
98 De grote molen Marko DommerholtBathmen152
99 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe152
100 Raddraaiers frits koersEpse152
101 the Bridge Peter BruggemanGorssel152
102 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer151
103 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen151
104 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello151
105 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn151
106 De Kampers dianne kampermanApeldoorn151
107 De neus Stan oosterveldGorssel151
108 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen151
109 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen151
110 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen151
111 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen151
112 Graav Battum Jan GraveBathmen151
113 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem151
114 September Tour Ronald DijkermanEpse151
115 Sieb Ronald DijkermanEpse151
116 Stormchaser Tom StorminkGorssel151
117 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen151
118 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel151
119 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen151
120 triple t tony ton muilermanHarfsen151
121 van alles wat Marjan DommerholtGorssel151
122 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen151
123 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen150
124 Bergtrein Henk van LaarTwello150
125 Diesel Marcel van DiesenTwello150
126 Dijkie I E van DijkGorssel150
127 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen149
128 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel149
129 Lariekoek Toos van LaarTwello149
130 Bolletje Buikema Erik de JongEpse147
131 Jip Willy TerinkZutphen147
132 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten147
133 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde146
134 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten146
135 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem146
136 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel146
137 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde146
138 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel145
139 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel145
140 Net te hoog Art VolkersEefde145
141 Sluis jan schutteHarfsen145
142 Spartacus Arianne MeijerGorssel145
143 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse145
144 Tour Mees Mees teering0145
145 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen144
146 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld144
147 De Laatste man Rens KolkmanBathmen144
148 De Ventielen Ans DalhuisenTwello144
149 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse144
150 Tour de Splo Imke RensenBathmen144
151 Tourmax Max teeringGorssel144
152 De Deftige Duivin hente roordingeefde143
153 Se John RouwenhorstGorssel143
154 de gokjes Jolande StegemanGorssel142
155 Little high tower Gerben Meerbeekeefde142
156 Lucky Thijs Pim MogezompEefde142
157 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen142
158 Simba 3 Geert HiethaarGorssel142
159 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe141
160 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel141
161 Dikke Proppe Roy PolTwello141
162 GvNorel Giel van NorelVaassen141
163 Hilgu Michel DommerholtHarfsen141
164 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel141
165 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel141
166 Santador Jan SchutteHarfsen141
167 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo141
168 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen140
169 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello140
170 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde140
171 Alwins stars Alwin van VoorstTwello139
172 De gele Raaf Steven LubbersDeventer139
173 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer139
174 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen139
175 petje af gerard roodEefde139
176 Wilirotru Willy TerinkZutphen139
177 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam138
178 Bergop John BergerWilp138
179 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek138
180 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer138
181 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe138
182 S Kalle Wim MuilermanHarfsen138
183 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen138
184 Vin Rouge Annette wintersBathmen138
185 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen137
186 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld137
187 Kats Montagne Stef MarsmanLochem137
188 Saar Achtste Saar EmckZutphen137
189 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld136
190 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde136
191 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen136
192 Gezellig he Monique LubbersenBathmen136
193 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal136
194 Kan beter Art VolkersEefde136
195 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen136
196 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello136
197 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen135
198 Bergmuis Allard kolkmanBathmen135
199 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe135
200 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer135
201 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel135
202 Mago Wil GommansVenray135
203 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem134
204 Dikke banden club Erik klumperHarfsen134
205 SXM naar boven maarten waandersGorssel134
206 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde134
207 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam134
208 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst134
209 Kats Rambam Stef MarsmanLochem133
210 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen133
211 Heup ploeg herman rotmanVorden132
212 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde132
213 Klauterclub anja stegemanHarfsen132
214 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld132
215 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem131
216 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen131
217 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen131
218 Kats Berg Stef MarsmanLochem131
219 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen131
220 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen131
221 Bergsluis Jan schutteHarfsen130
222 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld130
223 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen130
224 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel130
225 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen130
226 kroeglopers B. StorminkGorssel130
227 Sjembek Jurgen PetersEefde130
228 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar130
229 Chelsea Chelsea van GurpTwello129
230 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel129
231 Meidoorn Randy DouglasGorssel129
232 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn128
233 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel128
234 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde128
235 lockdown team margreet teeringGorssel128
236 No mountain high enough Tom AarninkEpse128
237 aandewolven Elsebee DirksenGorssel127
238 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel127
239 Guus berg op guus emckZutphen127
240 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen127
241 Plasploeg herman rotmanVorden127
242 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen127
243 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel127
244 tourmix Jan TuitertGorssel127
245 Huibs Team Henne van ArkBathmen126
246 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem126
247 Lagun 42 jan stegemanGorssel126
248 Levis Levi SwatersZutphen126
249 m aarnink Mariette AarninkDeventer126
250 Over de Top Willy TerinkZutphen126
251 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld126
252 Top of the Hill Harry van der WalBathmen126
253 8B Johan van OmmenEpse125
254 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen125
255 Brawl Stars Liam BruggemanEefde125
256 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen125
257 DZ on tour Fons SmitBathmen125
258 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord125
259 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen125
260 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen125
261 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde125
262 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello125
263 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 125
264 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen125
265 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde125
266 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten125
267 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen124
268 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel124
269 Best Reitje Herman ReilinkBathmen124
270 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 124
271 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen124
272 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen124
273 de Zompies Willem Mogezompepse124
274 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen124
275 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen124
276 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen124
277 Rohil Daan boonmanzutphen124
278 Simba 1 Geert HiethaarGorssel124
279 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen124
280 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen124
281 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel124
282 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel124
283 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel123
284 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen123
285 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel123
286 Men in Black rene wiskampWarnsveld123
287 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn123
288 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen122
289 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen122
290 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth122
291 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde122
292 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen122
293 JCSS Donovan TegelaarGorssel122
294 Kupje Jeroen PetersEpse122
295 De Broake 17 Harry van der WalBathmen121
296 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse121
297 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen121
298 Epo 2000 Kjell PakkertLochem121
299 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde121
300 Jaws Sven BeusekampGorssel121
301 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel121
302 Nummer 2 Nikki bongertmantwello121
303 Uutvloch Gerry van der WalBathmen121
304 De Sjoerds William PoesseBathmen120
305 Frog Rick BruggemanGorssel120
306 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel120
307 Sennja Roland BruggemanWarnsveld120
308 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde120
309 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel119
310 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo119
311 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam119
312 Fast Frankie frank van holtenGorssel119
313 Gewoon geel gerrit petersGorssel119
314 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen119
315 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel119
316 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen119
317 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen119
318 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen119
319 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo119
320 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel119
321 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen119
322 Vallende Jongens Lars PetersGorssel119
323 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen118
324 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel118
325 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen118
326 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel118
327 Eefde first Wouter AverdijkGorssel118
328 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen118
329 Gait Viege Gerrit VijgeEpe118
330 Kale Tien erwin jimminkHarfsen118
331 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen118
332 Westerboys Rob WesterweelDeventer118
333 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst118
334 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven117
335 Fay Bo Jan StegemanGorssel117
336 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten117
337 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld117
338 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel117
339 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen116
340 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen116
341 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen116
342 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen116
343 Misschien Wel John bergerWilp116
344 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn116
345 Paniaqua Dirk volkersEefde116
346 Piranto Robert Jan EmckZutphen116
347 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel116
348 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen116
349 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven116
350 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam116
351 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld116
352 Wigo Wil GommansVenray116
353 Joop Klim Joop StegemanHarfsen115
354 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten115
355 B Ners 1 B NijhofEefde114
356 Cuba Libre Richard TuitertGorssel114
357 fc Freddy kevin van kooijeefde114
358 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen114
359 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen114
360 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen114
361 B Ploeg herman rotmanVorden113
362 Lucky Luc Luc van DiesenTwello113
363 Kaylin kaylin van GurpTwello112
364 Vive le Lettele Frank de WinterLettele112
365 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo111
366 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen111
367 De Koploper Martin WilleminkBathmen111
368 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel111
369 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem111
370 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen111
371 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen111
372 Van Poule dhr van PDen Haag111
373 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld110
374 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem110
375 Hilbert Eb WichersKring van Dorth109
376 Lucky Haas Cas HazelaarWilp109
377 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde109
378 Ellywood Pim de VogelElst108
379 Elstars Pim de VogelElst 108
380 Mondkapje Marc DaemsDeventer108
381 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen108
382 Stranger Society Gideon HaakNijmegen108
383 Team een Jurjen en HansZutphen108
384 Verena on tour Verena PetersGorssel108
385 De Gegrilde Duif albert roordingEefde107
386 De Haantjes E. WelgravenBathmen107
387 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel107
388 Dijkie II E van DijkGorssel107
389 Master Mika Mika SmedingaZutphen107
390 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen107
391 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen107
392 bliksem allard boomkampLaren106
393 Dushi geel Remco Meijeraruba106
394 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen106
395 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen106
396 Sunday Yellow Martijn MaasEpse106
397 Team Twee Hans & JurjenZutphen106
398 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer105
399 Encore une fois Paul WintersBathmen105
400 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet105
401 Spaki united Roy SmallegoorZutphen105
402 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen104
403 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde104
404 Kogeltje jan stegemanGorssel104
405 Niemand Rian van HoltenGorssel104
406 Rubens Choice bert rietmanHarfsen104
407 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen103
408 Sluys jan schutteHarfsen103
409 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld102
410 bicycle race 1 Bart WichersGorssel102
411 Taxi Gilbert Erik de JongEpse102
412 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel102
413 Romax Gerton AlbersGorssel101
414 Ylelucht Willy TerinkZutphen101
415 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld100
416 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp100
417 Twelle jan aarninkTwello100
418 De Douggys Randy DouglasGorssel99
419 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen99
420 Leppers Jurgen PetersEefde98
421 John Bike truus boermanzutphen97
422 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden96
423 dr op en dr over Jelte LulaZutphen96
424 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar96
425 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel96
426 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel96
427 De Plotter Mennet EmckZutphen95
428 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen95
429 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar95
430 Jan uut Battum Jan GraveBathmen95
431 Pinkel Henk van LaarTwello95
432 Romy TDF Henk NikkelsBathmen95
433 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse94
434 Op en neer Stefan JansenVorden94
435 Pura Vida Rene DommerholtGorssel94
436 Darkhorse julian kampermanapeldoorn93
437 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen93
438 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren93
439 Panini Michel KlaasenZutphen93
440 Strava Koms Gerben BeunkBathmen93
441 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen92
442 de Witpen Piet JansenZutphen92
443 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam92
444 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen92
445 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen91
446 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven91
447 Wolrijders eric ten woldeEpse 91
448 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen91
449 bicycle race 2 Bart WichersGorssel90
450 De manke buffel Bram StegemanGorssel90
451 De rioolfiets Bram StegemanGorssel90
452 Impossible Marina KlappeDeventer90
453 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen90
454 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen90
455 Bertha Betty JansenZutphen89
456 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo89
457 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen89
458 De Zwoagers Stefan en JoostVorden89
459 Football King Mace BrinkhuisZutphen89
460 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel89
461 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen89
462 Sweet chili Stefan JansenVorden89
463 SXM Wallie maarten waandersGorssel89
464 Team Laorne Bert WesseldijkLaren89
465 de zwarte tulp Betty JansenZutphen88
466 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen88
467 Tabje Rita TaborZutphen88
468 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe88
469 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare88
470 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld87
471 Cryptonia Henk van LaarTwello86
472 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen86
473 Guinness by night Paul WintersBathmen86
474 Kai Power Kai SwatersZutphen86
475 Seppio Sepp JansenVorden86
476 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn85
477 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven85
478 Skippy Fianne StijneGorssel85
479 Dushi Bollen Remco Meijeraruba84
480 Guus Tiende Guus EmckZutphen84
481 Vol Erin John BergerWilp83
482 FC Forel Luuk MogezompEefde82
483 De grote hazen Ron JanseWijchen80
484 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo79
485 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar79
486 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam79
487 Two kids Linda de KrosseTwello78
488 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello77
489 bucherons Tjeerd bosGorssel77
490 Sprintgeweld Alex BosGorssel77
491 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo76
492 Covidis Jan NijenhuisMarkelo76
493 Ies van Dires Isa van DiesenTwello76
494 snelle Freddy fred beltmanEefde76
495 Spurters van Saar saar emckZutphen76
496 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth75
497 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal74
498 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen73
499 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen73
500 Toos Eb WichersKring van Dorth73
501 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen71
502 Telego on tour benno BaksteenGorssel71
503 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde70
504 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen69
505 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen69
506 Berg tegen op zien gerard roodEefde68
507 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen68
508 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare68
509 naar de top fred beltmanEefde67
510 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel66
511 Addebeppus Betty JansenZutphen65
512 Piggelmee Imke van HoltenArnhem65
513 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen64
514 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren62
515 Bugsie Aaldert BakkerGorssel60
516 Stamgasten B. StorminkGorssel60
517 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel58
518 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare57
519 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel51
520 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen51
521 Jo Jan Jan StegemanGorssel51
522 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen51
523 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen51
524 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde51
525 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen51
526 Zakhooi Jurgen PetersEefde51
527 Achterop John BergerWilp50
528 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen50
529 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello50
530 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde50
531 Bridgetonia Henk van LaarTwello50
532 Code Groen jitse bosamsterdam50
533 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen50
534 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth50
535 De eerste de beste Harry van der WalBathmen50
536 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen50
537 de groene parel Mark BoschlooBathmen50
538 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden50
539 De Hulk Stefan JansenVorden50
540 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen50
541 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde50
542 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel50
543 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld50
544 De Tourist Lieke LubbersenBathmen50
545 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse50
546 Dushi Groen Remco Meijeraruba50
547 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld50
548 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst50
549 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde50
550 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen50
551 Frog 1 Rick BruggemanGorssel50
552 Gaan net te snel Art VolkersEefde50
553 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn50
554 Gewoon Groen gerrit petersGorssel50
555 Green belongs to me Tom AarninkEpse50
556 Green Manalishi Dirk volkersEefde50
557 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel50
558 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten50
559 Guus rapste Guus EmckZutphen50
560 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem50
561 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal50
562 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn50
563 Kats Groen Stef MarsmanLochem50
564 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen50
565 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel50
566 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel50
567 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen50
568 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen50
569 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen50
570 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn50
571 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel50
572 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen50
573 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen50
574 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel50
575 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde50
576 Moos TDF Henk NikkelsBathmen50
577 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen50
578 Niet gevallen Gerard roodEefde50
579 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen50
580 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen50
581 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden50
582 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth50
583 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde50
584 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel50
585 Rappe Jongens B. Michoriuseefde50
586 Rappertjes Mennet EmckZutphen50
587 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe50
588 Simba 2 Geert HiethaarGorssel50
589 Snelle jelle gerard roodEefde50
590 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen50
591 Speedy Yvonne WuestmanLochem50
592 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen50
593 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen50
594 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek50
595 super green Roy peppelenbosGorssel50
596 Supertrain Willy TerinkZutphen50
597 SXM geeft gas maarten waandersGorssel50
598 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp50
599 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem50
600 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen50
601 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen50
602 Tony macaroni ton muilermanHarfsen50
603 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello50
604 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse50
605 Vlotte Lotte Erik de JongEpse50
606 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen50
607 Wolsprint eric ten woldeEpse 50
608 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen50
609 Maxie Wilma Bakker Gorssel43
610 Race van de dag Remco BeltmanEefde41
611 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel31
612 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam30
613 Elisa Wim MuilermanHarfsen30
614 Green Mountain Willy TerinkZutphen30
615 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen30
616 Bliks Jacco KorenblikHarfsen20
617 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden20
618 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten20
619 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven20
620 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen20
621 Kats sprint Stef MarsmanLochem20
622 Pebbels herman rotmanVorden20
623 Same Same but different Rene DommerholtGorssel20
624 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
625 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
626 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel17
627 Dagprijs ton muilermanHarfsen8
628 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde8
629 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde5
630 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen5
631 Net Binnen gerard roodEefde5
632 slag gemist B NijhofEefde5
633 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
634 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
635 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
636 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
637 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
638 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
639 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0