Dag klassement
Uitslag Etappe 17


Dagprijs : een Dinerbon aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1LOPEZ Miguel Angel4012VALVERDE Alejandro9
2ROGLIC Primoz3513CARUSO Damiano8
3POGACAR Tadej3014G. MARTIN Guillaume7
4KUSS Sepp2615MADOUAS Valentin6
5PORTE Richie2316ELISSONDE Kenny5
6MAS Enric2017VERONA Carlos4
7LANDA Mikel1818DE LA CRUZ David3
8YATES Adam1619VAN AERT Wout2
9URAN Rigoberto1420BARGUIL Warren1
10DUMOULIN Tom12---
11CARAPAZ Richard10laatsteCOQUARD Bryan20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen235
2 de Zwaegers dick KoopmanGorssel234
3 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel228
4 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde228
5 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel226
6 SXM naar boven maarten waandersGorssel224
7 Eefde first Wouter AverdijkGorssel216
8 Kats Rambam Stef MarsmanLochem215
9 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe214
10 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel212
11 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen212
12 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel211
13 Bners 3 B NijhofEefde211
14 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven211
15 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel210
16 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello209
17 Sjembek Jurgen PetersEefde208
18 Bergtrein Henk van LaarTwello206
19 De Klimbok John RouwenhorstGorssel205
20 De Stampers Miranda van LooyenDeventer205
21 Dijkie I E van DijkGorssel205
22 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde204
23 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse204
24 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen203
25 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem201
26 Lariekoek Toos van LaarTwello201
27 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen201
28 Bolletje Buikema Erik de JongEpse199
29 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel199
30 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel199
31 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel198
32 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen198
33 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem197
34 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen197
35 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel196
36 Net te hoog Art VolkersEefde196
37 aan de overkant Cas HazelaarWilp195
38 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel195
39 lockdown team margreet teeringGorssel195
40 Bergop John BergerWilp194
41 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde194
42 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer194
43 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen194
44 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello193
45 B Ploeg herman rotmanVorden192
46 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld192
47 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen192
48 Kats Berg Stef MarsmanLochem192
49 Levis Levi SwatersZutphen192
50 Sponslin Lincy BeusekampGorssel192
51 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen192
52 Tourmax Max teeringGorssel192
53 Verena on tour Verena PetersGorssel192
54 B Ners 2 B NijhofEefde191
55 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
56 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen191
57 Cuba Libre Richard TuitertGorssel191
58 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen191
59 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen190
60 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse190
61 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden189
62 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld189
63 tourmix Jan TuitertGorssel189
64 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem188
65 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel188
66 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen188
67 Pura Vida Rene DommerholtGorssel187
68 de Witpen Piet JansenZutphen185
69 Tour Mees Mees teering0185
70 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen184
71 100% anti di Luca Tom AarninkEpse183
72 Alwins stars Alwin van VoorstTwello183
73 Beus 2 Willy BeusekampGorssel183
74 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen183
75 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen183
76 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem183
77 Hintje Hester BolinkGorssel183
78 Oklahoma Cees ZoomJoppe183
79 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel182
80 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden182
81 Jaws Sven BeusekampGorssel182
82 kroeglopers B. StorminkGorssel182
83 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven182
84 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld181
85 Prutser Rene GolsteinWarnsveld181
86 Se John RouwenhorstGorssel181
87 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo181
88 Gezellig he Monique LubbersenBathmen180
89 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel180
90 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo179
91 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen179
92 Hilgu Michel DommerholtHarfsen179
93 Kats Montagne Stef MarsmanLochem179
94 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel178
95 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn177
96 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen177
97 Lucky Haas Cas HazelaarWilp177
98 Petje op gerard roodEefde177
99 Sennja Roland BruggemanWarnsveld177
100 Bergsluis Jan schutteHarfsen176
101 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen176
102 aandewolven Elsebee DirksenGorssel175
103 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel175
104 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse175
105 Heup ploeg herman rotmanVorden175
106 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen175
107 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel175
108 Plasploeg herman rotmanVorden175
109 Tour de Splo Imke RensenBathmen175
110 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel175
111 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld174
112 Binky Geralda PelgrumHarfsen174
113 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen174
114 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel174
115 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel174
116 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen174
117 Luna Seb Luna JimminkHarfsen174
118 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen173
119 S Kalle Wim MuilermanHarfsen173
120 Simba 3 Geert HiethaarGorssel173
121 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel172
122 Best Reitje Herman ReilinkBathmen172
123 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen172
124 De Laatste man Rens KolkmanBathmen172
125 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar172
126 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen172
127 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel171
128 Joop Klim Joop StegemanHarfsen171
129 Panini Michel KlaasenZutphen171
130 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde170
131 de zwarte tulp Betty JansenZutphen170
132 Henk TDF Henk NikkelsBathmen170
133 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe170
134 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen170
135 Palincovic B. Michoriuseefde170
136 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren170
137 Team Zubeldia Marten KlompGorssel170
138 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde170
139 Top of the Hill Harry van der WalBathmen170
140 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn169
141 Dikke Proppe Roy PolTwello169
142 Kobyassie Jacob JansmaLemmer169
143 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde169
144 No mountain high enough Tom AarninkEpse169
145 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel169
146 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe168
147 de Zompies Willem Mogezompepse168
148 MOTO 1 Alex BosGorssel168
149 Op en neer Stefan JansenVorden168
150 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen168
151 van alles wat Marjan DommerholtGorssel168
152 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen167
153 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen167
154 Chelsea Chelsea van GurpTwello167
155 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen167
156 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel167
157 Graav Battum Jan GraveBathmen167
158 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde167
159 Over de Top Willy TerinkZutphen167
160 Padde Martin SmitBathmen167
161 petje af gerard roodEefde167
162 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen167
163 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel167
164 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde167
165 Uit de beugel fred beltmanEefde167
166 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse167
167 Wilirotru Willy TerinkZutphen167
168 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen167
169 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen166
170 De gele Raaf Steven LubbersDeventer166
171 Huibs Team Henne van ArkBathmen166
172 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello166
173 Asjemenou Loek prinsDeventer165
174 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse165
175 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth165
176 GvNorel Giel van NorelVaassen165
177 Ici paris Truus PrinsDeventer165
178 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen165
179 Meidoorn Randy DouglasGorssel165
180 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen165
181 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer164
182 Fiets hem erin Michael Vooistwello164
183 Guus berg op guus emckZutphen164
184 Kale Tien erwin jimminkHarfsen164
185 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen164
186 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel164
187 Vallende Jongens Lars PetersGorssel164
188 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel164
189 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen163
190 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello163
191 De snelle lijster dick KoopmanGorssel163
192 Karin TDF Henk NikkelsBathmen163
193 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen163
194 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo162
195 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen162
196 De Gegrilde Duif albert roordingEefde162
197 De Haantjes E. WelgravenBathmen162
198 Football King Mace BrinkhuisZutphen162
199 Klauterclub anja stegemanHarfsen162
200 Lucky Luc Luc van DiesenTwello162
201 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen162
202 Nummer 2 Nikki bongertmantwello162
203 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen162
204 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen162
205 8B Johan van OmmenEpse161
206 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen161
207 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel161
208 Brawl Stars Liam BruggemanEefde161
209 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel161
210 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen161
211 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord161
212 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen161
213 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello161
214 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen160
215 Romy TDF Henk NikkelsBathmen160
216 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen160
217 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn160
218 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren159
219 Taxi Gilbert Erik de JongEpse159
220 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld158
221 Darkhorse julian kampermanapeldoorn158
222 Strava Koms Gerben BeunkBathmen158
223 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem157
224 Dikke banden club Erik klumperHarfsen157
225 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen157
226 Paniaqua Dirk volkersEefde157
227 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld157
228 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst157
229 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe156
230 De grote molen Marko DommerholtBathmen156
231 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel156
232 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe156
233 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal156
234 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen156
235 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen155
236 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde155
237 Cryptonia Henk van LaarTwello155
238 De Plotter Mennet EmckZutphen155
239 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen155
240 Dushi geel Remco Meijeraruba155
241 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen155
242 Kogeltje jan stegemanGorssel155
243 Niemand Rian van HoltenGorssel155
244 Rubens Choice bert rietmanHarfsen155
245 Seppio Sepp JansenVorden155
246 Spartacus Arianne MeijerGorssel155
247 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen154
248 Fast Frankie frank van holtenGorssel154
249 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen154
250 JCSS Donovan TegelaarGorssel154
251 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe154
252 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo154
253 Rappe Mientje truus boermanzutphen154
254 Santador Jan SchutteHarfsen154
255 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen154
256 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen154
257 Frog Rick BruggemanGorssel153
258 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde153
259 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen152
260 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen152
261 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 152
262 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen152
263 De manke buffel Bram StegemanGorssel152
264 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen152
265 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen152
266 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen152
267 Rohil Daan boonmanzutphen152
268 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen152
269 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen152
270 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel152
271 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam151
272 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde151
273 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde151
274 Impossible Marina KlappeDeventer151
275 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen151
276 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen151
277 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 151
278 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld151
279 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen150
280 Sluis jan schutteHarfsen150
281 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde150
282 Vol Erin John BergerWilp150
283 Men in Black rene wiskampWarnsveld149
284 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen149
285 Stormchaser Tom StorminkGorssel148
286 the Bridge Peter BruggemanGorssel148
287 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer147
288 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello147
289 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen147
290 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn147
291 De Kampers dianne kampermanApeldoorn147
292 De neus Stan oosterveldGorssel147
293 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen147
294 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen147
295 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen147
296 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem147
297 September Tour Ronald DijkermanEpse147
298 Sieb Ronald DijkermanEpse147
299 Spaki united Roy SmallegoorZutphen147
300 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen147
301 triple t tony ton muilermanHarfsen147
302 Ellywood Pim de VogelElst146
303 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel146
304 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel146
305 Kruit Gerrit KruitboschVoorst146
306 Loepie Alexander du BuissonGorssel146
307 Saar Achtste Saar EmckZutphen146
308 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel145
309 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld145
310 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel145
311 De Broake 17 Harry van der WalBathmen145
312 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen145
313 Epo 2000 Kjell PakkertLochem145
314 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel145
315 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel145
316 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten145
317 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen145
318 Uutvloch Gerry van der WalBathmen145
319 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo144
320 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer144
321 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam144
322 Gewoon geel gerrit petersGorssel144
323 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen144
324 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel144
325 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen144
326 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen144
327 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo144
328 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen144
329 Doordouwers Tess van LooijenDeventer143
330 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel143
331 Sweet chili Stefan JansenVorden143
332 Team Laorne Bert WesseldijkLaren143
333 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde143
334 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde143
335 Addebeppus Betty JansenZutphen142
336 Bertha Betty JansenZutphen142
337 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth142
338 De Deftige Duivin hente roordingeefde142
339 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen142
340 De Zwoagers Stefan en JoostVorden142
341 Elstars Pim de VogelElst 142
342 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde142
343 Gait Viege Gerrit VijgeEpe142
344 Hilbert Eb WichersKring van Dorth142
345 John Bike truus boermanzutphen142
346 SXM Wallie maarten waandersGorssel142
347 De Ventielen Ans DalhuisenTwello141
348 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel141
349 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel141
350 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten140
351 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel139
352 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen138
353 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel138
354 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar138
355 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen137
356 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen137
357 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen137
358 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen137
359 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal137
360 Kan beter Art VolkersEefde137
361 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen137
362 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn137
363 Piranto Robert Jan EmckZutphen137
364 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen137
365 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen137
366 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde137
367 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam137
368 Wigo Wil GommansVenray137
369 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam136
370 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen136
371 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek136
372 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet136
373 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe136
374 Team Twee Hans & JurjenZutphen136
375 Vin Rouge Annette wintersBathmen136
376 Guinness by night Paul WintersBathmen135
377 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen135
378 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen135
379 Kai Power Kai SwatersZutphen135
380 Kozak Jan StegemanGorssel135
381 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel135
382 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel135
383 Mondkapje Marc DaemsDeventer135
384 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen135
385 Ylelucht Willy TerinkZutphen135
386 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal134
387 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel134
388 Team een Jurjen en HansZutphen134
389 Fay Bo Jan StegemanGorssel133
390 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde133
391 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten132
392 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel131
393 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen130
394 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen130
395 Federer himself Robin SchildwachtWierden130
396 Histoire Henk BlueminkDeventer130
397 Romax Gerton AlbersGorssel130
398 Bergmuis Allard kolkmanBathmen129
399 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe129
400 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer129
401 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel129
402 Mago Wil GommansVenray129
403 Jip Willy TerinkZutphen128
404 pamox 1 joop blomwarnsveld128
405 Raddraaiers frits koersEpse128
406 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde128
407 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen128
408 Encore une fois Paul WintersBathmen127
409 Little high tower Gerben Meerbeekeefde127
410 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen126
411 Lagun 42 jan stegemanGorssel126
412 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld125
413 Diesel Marcel van DiesenTwello125
414 Simba 1 Geert HiethaarGorssel125
415 Toos Eb WichersKring van Dorth125
416 Westerboys Rob WesterweelDeventer125
417 Wolrijders eric ten woldeEpse 125
418 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen124
419 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen124
420 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen123
421 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel123
422 Twelle jan aarninkTwello123
423 FC Forel Luuk MogezompEefde122
424 naar de top fred beltmanEefde122
425 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel122
426 bicycle race 1 Bart WichersGorssel121
427 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven121
428 Kupje Jeroen PetersEpse120
429 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen120
430 De Sjoerds William PoesseBathmen119
431 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp119
432 Dushi Bollen Remco Meijeraruba118
433 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst118
434 DZ on tour Fons SmitBathmen117
435 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen117
436 Stranger Society Gideon HaakNijmegen117
437 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde117
438 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen117
439 De Vod Gert KlompGorssel116
440 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse116
441 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde115
442 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen114
443 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld114
444 m aarnink Mariette AarninkDeventer114
445 De grote hazen Ron JanseWijchen113
446 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen113
447 Van Poule dhr van PDen Haag113
448 Jan uut Battum Jan GraveBathmen111
449 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld111
450 Sluys jan schutteHarfsen110
451 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello109
452 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen109
453 fc Freddy kevin van kooijeefde109
454 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel108
455 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen108
456 de gokjes Jolande StegemanGorssel107
457 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen107
458 Lucky Thijs Pim MogezompEefde107
459 Misschien Wel John bergerWilp107
460 Kaylin kaylin van GurpTwello105
461 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse105
462 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld105
463 Vive le Lettele Frank de WinterLettele105
464 Guus Tiende Guus EmckZutphen104
465 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem104
466 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven103
467 Telego on tour benno BaksteenGorssel103
468 Leppers Jurgen PetersEefde101
469 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen99
470 De Koploper Martin WilleminkBathmen99
471 Master Mika Mika SmedingaZutphen98
472 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen98
473 Dijkie II E van DijkGorssel97
474 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar97
475 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen97
476 Skippy Fianne StijneGorssel97
477 bucherons Tjeerd bosGorssel96
478 Pinkel Henk van LaarTwello96
479 Bugsie Aaldert BakkerGorssel95
480 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen95
481 De Douggys Randy DouglasGorssel93
482 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn93
483 Ineke ineke ankersmiteefde93
484 bliksem allard boomkampLaren89
485 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten89
486 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem89
487 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam89
488 dr op en dr over Jelte LulaZutphen88
489 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar87
490 B Ners 1 B NijhofEefde86
491 Tabje Rita TaborZutphen84
492 Berg tegen op zien gerard roodEefde78
493 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen78
494 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten74
495 Maxie Wilma Bakker Gorssel72
496 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare72
497 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen69
498 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe69
499 Two kids Linda de KrosseTwello67
500 Sprintgeweld Alex BosGorssel66
501 Sunday Yellow Martijn MaasEpse64
502 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam63
503 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo57
504 Covidis Jan NijenhuisMarkelo57
505 Ies van Dires Isa van DiesenTwello57
506 snelle Freddy fred beltmanEefde57
507 Spurters van Saar saar emckZutphen57
508 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen56
509 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen54
510 Stamgasten B. StorminkGorssel54
511 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel50
512 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare49
513 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare46
514 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo44
515 Piggelmee Imke van HoltenArnhem40
516 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren34
517 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel31
518 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen31
519 Jo Jan Jan StegemanGorssel31
520 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen31
521 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen31
522 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde31
523 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen31
524 Zakhooi Jurgen PetersEefde31
525 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen28
526 Achterop John BergerWilp22
527 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen22
528 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello22
529 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde22
530 Bridgetonia Henk van LaarTwello22
531 Code Groen jitse bosamsterdam22
532 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen22
533 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth22
534 De eerste de beste Harry van der WalBathmen22
535 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen22
536 de groene parel Mark BoschlooBathmen22
537 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden22
538 De Hulk Stefan JansenVorden22
539 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen22
540 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde22
541 De rioolfiets Bram StegemanGorssel22
542 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel22
543 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld22
544 De Tourist Lieke LubbersenBathmen22
545 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse22
546 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam22
547 Dushi Groen Remco Meijeraruba22
548 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld22
549 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst22
550 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde22
551 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen22
552 Frog 1 Rick BruggemanGorssel22
553 Gaan net te snel Art VolkersEefde22
554 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn22
555 Gewoon Groen gerrit petersGorssel22
556 Green belongs to me Tom AarninkEpse22
557 Green Manalishi Dirk volkersEefde22
558 Green Mountain Willy TerinkZutphen22
559 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel22
560 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten22
561 Guus rapste Guus EmckZutphen22
562 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem22
563 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal22
564 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn22
565 Kats Groen Stef MarsmanLochem22
566 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen22
567 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel22
568 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel22
569 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen22
570 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen22
571 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen22
572 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn22
573 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen22
574 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel22
575 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen22
576 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen22
577 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel22
578 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde22
579 Moos TDF Henk NikkelsBathmen22
580 Niet gevallen Gerard roodEefde22
581 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen22
582 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen22
583 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden22
584 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth22
585 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde22
586 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel22
587 Rappe Jongens B. Michoriuseefde22
588 Rappertjes Mennet EmckZutphen22
589 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe22
590 Simba 2 Geert HiethaarGorssel22
591 Snelle jelle gerard roodEefde22
592 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel22
593 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen22
594 Speedy Yvonne WuestmanLochem22
595 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen22
596 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen22
597 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek22
598 super green Roy peppelenbosGorssel22
599 Supertrain Willy TerinkZutphen22
600 SXM geeft gas maarten waandersGorssel22
601 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp22
602 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem22
603 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen22
604 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen22
605 Tony macaroni ton muilermanHarfsen22
606 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello22
607 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse22
608 Vlotte Lotte Erik de JongEpse22
609 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen22
610 Wolsprint eric ten woldeEpse 22
611 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen22
612 Bliks Jacco KorenblikHarfsen20
613 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel20
614 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden20
615 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten20
616 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven20
617 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen20
618 Kats sprint Stef MarsmanLochem20
619 Pebbels herman rotmanVorden20
620 Same Same but different Rene DommerholtGorssel20
621 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
622 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
623 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel16
624 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel11
625 Race van de dag Remco BeltmanEefde9
626 Dagprijs ton muilermanHarfsen6
627 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde6
628 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel5
629 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde4
630 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel4
631 bicycle race 2 Bart WichersGorssel2
632 Elisa Wim MuilermanHarfsen2
633 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld1
634 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
635 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
636 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
637 Net Binnen gerard roodEefde0
638 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
639 slag gemist B NijhofEefde0