Dag klassement
Uitslag Etappe 16


Dagprijs : een Bierpakket + Waardebon aangeboden door Brouwerij 't Anker / Schoonheidssalon L’Esthétique
gewonnen door Jurgen Peters uit Eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KAMNA Lennard4012VERONA Carlos9
2CARAPAZ Richard3513ROLLAND Pierre8
3REICHENBACH Sebastien3014TRENTIN Matteo7
4SIVAKOV Pavel2615ERVITI Imanol6
5GESCHKE Simon2316AMADOR Andrey5
6BARGUIL Warren2017SICARD Romain4
7BENOOT Tiesj1818ANACONA Winner3
8ROCHE Nicolas1619C. PEDERSEN Casper2
9PACHER Quentin1420LOPEZ Miguel Angel1
10ALAPHILIPPE Julian12---
11BETTIOL Alberto10laatsteFRISON Frederik20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Leppers Jurgen PetersEefde137
2 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen134
3 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen134
4 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde134
5 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello134
6 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen134
7 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde133
8 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel133
9 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel123
10 Vive le Lettele Frank de WinterLettele121
11 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam121
12 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen120
13 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen116
14 dr op en dr over Jelte LulaZutphen115
15 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet115
16 Bergop John BergerWilp114
17 De Broake 17 Harry van der WalBathmen114
18 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse114
19 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen114
20 Bolletje Buikema Erik de JongEpse108
21 De Klimbok John RouwenhorstGorssel108
22 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld108
23 Lariekoek Toos van LaarTwello108
24 Over de Top Willy TerinkZutphen108
25 Simba 3 Geert HiethaarGorssel108
26 van alles wat Marjan DommerholtGorssel108
27 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen107
28 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden107
29 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel107
30 Piggelmee Imke van HoltenArnhem107
31 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten107
32 Master Mika Mika SmedingaZutphen105
33 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam105
34 Pinkel Henk van LaarTwello105
35 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen102
36 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde102
37 m aarnink Mariette AarninkDeventer101
38 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld99
39 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo99
40 De manke buffel Bram StegemanGorssel99
41 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel99
42 Op en neer Stefan JansenVorden99
43 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld99
44 Toos Eb WichersKring van Dorth99
45 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo99
46 bucherons Tjeerd bosGorssel98
47 Fast Frankie frank van holtenGorssel96
48 Guus berg op guus emckZutphen96
49 8B Johan van OmmenEpse95
50 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen95
51 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen95
52 Mago Wil GommansVenray95
53 Rappe Mientje truus boermanzutphen95
54 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen94
55 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn94
56 Bergtrein Henk van LaarTwello94
57 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel94
58 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde94
59 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden94
60 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe94
61 Net te hoog Art VolkersEefde94
62 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 94
63 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel94
64 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld93
65 aan de overkant Cas HazelaarWilp91
66 De gele Raaf Steven LubbersDeventer90
67 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam88
68 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel88
69 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello88
70 de Zompies Willem Mogezompepse88
71 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe88
72 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen88
73 Se John RouwenhorstGorssel88
74 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen88
75 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel87
76 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal86
77 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen86
78 Wolrijders eric ten woldeEpse 86
79 Ylelucht Willy TerinkZutphen83
80 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello82
81 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld82
82 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen82
83 Asjemenou Loek prinsDeventer81
84 Bergmuis Allard kolkmanBathmen81
85 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen81
86 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen81
87 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal81
88 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen81
89 Sieb Ronald DijkermanEpse81
90 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen81
91 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen81
92 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde81
93 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen81
94 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse81
95 Berg tegen op zien gerard roodEefde80
96 de gokjes Jolande StegemanGorssel80
97 Jip Willy TerinkZutphen80
98 Twelle jan aarninkTwello80
99 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo79
100 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen79
101 Gewoon geel gerrit petersGorssel79
102 Romy TDF Henk NikkelsBathmen79
103 Strava Koms Gerben BeunkBathmen79
104 Vallende Jongens Lars PetersGorssel79
105 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen78
106 Kozak Jan StegemanGorssel78
107 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel76
108 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen75
109 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen75
110 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen75
111 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel75
112 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen75
113 Stormchaser Tom StorminkGorssel75
114 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen75
115 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde75
116 Tour Mees Mees teering075
117 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel74
118 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel74
119 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel74
120 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel74
121 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel74
122 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 74
123 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel74
124 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
125 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel74
126 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen74
127 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen74
128 Graav Battum Jan GraveBathmen74
129 Kats Montagne Stef MarsmanLochem74
130 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen74
131 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem74
132 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe74
133 Padde Martin SmitBathmen74
134 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo74
135 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren74
136 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel74
137 Spartacus Arianne MeijerGorssel74
138 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen74
139 Team een Jurjen en HansZutphen74
140 Top of the Hill Harry van der WalBathmen74
141 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen74
142 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen74
143 Uutvloch Gerry van der WalBathmen74
144 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld73
145 Diesel Marcel van DiesenTwello73
146 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel73
147 Federer himself Robin SchildwachtWierden73
148 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen73
149 Ineke ineke ankersmiteefde73
150 Loepie Alexander du BuissonGorssel73
151 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel73
152 Misschien Wel John bergerWilp73
153 naar de top fred beltmanEefde73
154 pamox 1 joop blomwarnsveld73
155 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld73
156 Raddraaiers frits koersEpse73
157 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse73
158 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen73
159 the Bridge Peter BruggemanGorssel73
160 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel73
161 Verena on tour Verena PetersGorssel73
162 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten72
163 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem71
164 kroeglopers B. StorminkGorssel71
165 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel68
166 Bergsluis Jan schutteHarfsen68
167 bicycle race 1 Bart WichersGorssel68
168 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen68
169 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen68
170 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen68
171 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen68
172 De Stampers Miranda van LooyenDeventer68
173 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen68
174 Dikke Proppe Roy PolTwello68
175 Fiets hem erin Michael Vooistwello68
176 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel68
177 Kats Berg Stef MarsmanLochem68
178 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel68
179 Klauterclub anja stegemanHarfsen68
180 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel68
181 Mondkapje Marc DaemsDeventer68
182 No mountain high enough Tom AarninkEpse68
183 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde68
184 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen68
185 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello68
186 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen68
187 Santador Jan SchutteHarfsen67
188 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen66
189 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen66
190 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde65
191 Sunday Yellow Martijn MaasEpse65
192 Dagprijs ton muilermanHarfsen64
193 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen64
194 Stamgasten B. StorminkGorssel64
195 Race van de dag Remco BeltmanEefde63
196 Romax Gerton AlbersGorssel63
197 Team Twee Hans & JurjenZutphen63
198 B Ners 2 B NijhofEefde62
199 Dijkie I E van DijkGorssel62
200 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen61
201 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld60
202 De Zwoagers Stefan en JoostVorden60
203 Nummer 2 Nikki bongertmantwello60
204 Two kids Linda de KrosseTwello60
205 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen59
206 de zwarte tulp Betty JansenZutphen59
207 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen59
208 Sweet chili Stefan JansenVorden59
209 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen58
210 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen58
211 Niemand Rian van HoltenGorssel57
212 fc Freddy kevin van kooijeefde56
213 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel56
214 100% anti di Luca Tom AarninkEpse55
215 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer55
216 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn55
217 Binky Geralda PelgrumHarfsen55
218 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello55
219 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen55
220 Chelsea Chelsea van GurpTwello55
221 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen55
222 De grote molen Marko DommerholtBathmen55
223 De Laatste man Rens KolkmanBathmen55
224 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen55
225 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth55
226 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe55
227 Encore une fois Paul WintersBathmen55
228 Epo 2000 Kjell PakkertLochem55
229 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen55
230 GvNorel Giel van NorelVaassen55
231 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord55
232 Henk TDF Henk NikkelsBathmen55
233 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen55
234 Ici paris Truus PrinsDeventer55
235 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel55
236 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde55
237 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen55
238 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen55
239 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe55
240 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde55
241 Rohil Daan boonmanzutphen55
242 September Tour Ronald DijkermanEpse55
243 Spaki united Roy SmallegoorZutphen55
244 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde55
245 Tour de Splo Imke RensenBathmen55
246 triple t tony ton muilermanHarfsen55
247 Uit de beugel fred beltmanEefde55
248 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen55
249 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten54
250 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar54
251 Kaylin kaylin van GurpTwello54
252 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem54
253 Little high tower Gerben Meerbeekeefde54
254 Lucky Thijs Pim MogezompEefde54
255 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde54
256 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen53
257 bliksem allard boomkampLaren52
258 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde52
259 aandewolven Elsebee DirksenGorssel48
260 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen48
261 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen48
262 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe48
263 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen48
264 Best Reitje Herman ReilinkBathmen48
265 Beus 2 Willy BeusekampGorssel48
266 Brawl Stars Liam BruggemanEefde48
267 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen48
268 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde48
269 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn48
270 De Kampers dianne kampermanApeldoorn48
271 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse48
272 De neus Stan oosterveldGorssel48
273 De snelle lijster dick KoopmanGorssel48
274 de Zwaegers dick KoopmanGorssel48
275 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen48
276 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek48
277 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem48
278 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel48
279 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen48
280 Heup ploeg herman rotmanVorden48
281 Hilgu Michel DommerholtHarfsen48
282 Hintje Hester BolinkGorssel48
283 Huibs Team Henne van ArkBathmen48
284 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer48
285 Karin TDF Henk NikkelsBathmen48
286 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem48
287 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel48
288 Kupje Jeroen PetersEpse48
289 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer48
290 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen48
291 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen48
292 Luna Seb Luna JimminkHarfsen48
293 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen48
294 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe48
295 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel48
296 MOTO 1 Alex BosGorssel48
297 Oklahoma Cees ZoomJoppe48
298 Palincovic B. Michoriuseefde48
299 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello48
300 Petje op gerard roodEefde48
301 Plasploeg herman rotmanVorden48
302 Sennja Roland BruggemanWarnsveld48
303 Sluis jan schutteHarfsen48
304 Sponslin Lincy BeusekampGorssel48
305 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen48
306 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel48
307 Team Zubeldia Marten KlompGorssel48
308 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen48
309 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse48
310 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel48
311 Vin Rouge Annette wintersBathmen48
312 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse48
313 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel48
314 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen48
315 De Ventielen Ans DalhuisenTwello47
316 De Vod Gert KlompGorssel47
317 Doordouwers Tess van LooijenDeventer47
318 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen47
319 Histoire Henk BlueminkDeventer47
320 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare47
321 Kruit Gerrit KruitboschVoorst47
322 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel47
323 Sluys jan schutteHarfsen47
324 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen47
325 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo46
326 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen46
327 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen46
328 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen46
329 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam46
330 Football King Mace BrinkhuisZutphen46
331 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld46
332 John Bike truus boermanzutphen46
333 Kogeltje jan stegemanGorssel46
334 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde46
335 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel46
336 Seppio Sepp JansenVorden46
337 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld46
338 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp46
339 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen46
340 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam46
341 Wigo Wil GommansVenray46
342 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen46
343 B Ners 1 B NijhofEefde45
344 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem45
345 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde45
346 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel43
347 Ellywood Pim de VogelElst40
348 Elstars Pim de VogelElst 40
349 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel40
350 Kale Tien erwin jimminkHarfsen40
351 lockdown team margreet teeringGorssel40
352 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse40
353 Panini Michel KlaasenZutphen40
354 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer39
355 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel39
356 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem39
357 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem39
358 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde39
359 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth39
360 Cryptonia Henk van LaarTwello39
361 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen39
362 De Haantjes E. WelgravenBathmen39
363 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen39
364 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel39
365 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam39
366 Dushi geel Remco Meijeraruba39
367 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen39
368 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen39
369 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde39
370 Gezellig he Monique LubbersenBathmen39
371 Impossible Marina KlappeDeventer39
372 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen39
373 Kan beter Art VolkersEefde39
374 Lucky Luc Luc van DiesenTwello39
375 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen39
376 Meidoorn Randy DouglasGorssel39
377 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel39
378 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen39
379 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel39
380 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn39
381 Paniaqua Dirk volkersEefde39
382 petje af gerard roodEefde39
383 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen39
384 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo39
385 SXM naar boven maarten waandersGorssel39
386 SXM Wallie maarten waandersGorssel39
387 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde39
388 Vol Erin John BergerWilp39
389 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst39
390 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld38
391 DZ on tour Fons SmitBathmen38
392 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen38
393 Guus Tiende Guus EmckZutphen38
394 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen38
395 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen37
396 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo37
397 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen37
398 Moos TDF Henk NikkelsBathmen37
399 Rappe Jongens B. Michoriuseefde37
400 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel37
401 Snelle jelle gerard roodEefde37
402 Fay Bo Jan StegemanGorssel36
403 FC Forel Luuk MogezompEefde36
404 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen36
405 JCSS Donovan TegelaarGorssel36
406 Prutser Rene GolsteinWarnsveld36
407 Skippy Fianne StijneGorssel36
408 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal36
409 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel34
410 Net Binnen gerard roodEefde34
411 Addebeppus Betty JansenZutphen33
412 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel33
413 Bners 3 B NijhofEefde33
414 Cuba Libre Richard TuitertGorssel33
415 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel33
416 De Deftige Duivin hente roordingeefde33
417 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen33
418 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen33
419 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren33
420 Lucky Haas Cas HazelaarWilp33
421 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel33
422 Team Laorne Bert WesseldijkLaren33
423 De Douggys Randy DouglasGorssel32
424 Gait Viege Gerrit VijgeEpe32
425 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen32
426 Tabje Rita TaborZutphen32
427 S Kalle Wim MuilermanHarfsen31
428 Dushi Bollen Remco Meijeraruba30
429 Jan uut Battum Jan GraveBathmen30
430 Dushi Groen Remco Meijeraruba29
431 Vlotte Lotte Erik de JongEpse29
432 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare29
433 tourmix Jan TuitertGorssel27
434 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen27
435 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden26
436 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel26
437 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde23
438 Bertha Betty JansenZutphen21
439 Alwins stars Alwin van VoorstTwello20
440 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen20
441 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen20
442 De Gegrilde Duif albert roordingEefde20
443 De Plotter Mennet EmckZutphen20
444 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel20
445 Guinness by night Paul WintersBathmen20
446 Hilbert Eb WichersKring van Dorth20
447 Kai Power Kai SwatersZutphen20
448 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel20
449 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen20
450 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel20
451 Levis Levi SwatersZutphen20
452 Men in Black rene wiskampWarnsveld20
453 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen20
454 Piranto Robert Jan EmckZutphen20
455 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde20
456 Rubens Choice bert rietmanHarfsen20
457 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen20
458 Simba 1 Geert HiethaarGorssel20
459 Sjembek Jurgen PetersEefde20
460 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde20
461 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen20
462 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen20
463 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven20
464 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen20
465 Wilirotru Willy TerinkZutphen20
466 Achterop John BergerWilp19
467 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen19
468 bicycle race 2 Bart WichersGorssel19
469 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo19
470 Bliks Jacco KorenblikHarfsen19
471 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello19
472 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde19
473 Bridgetonia Henk van LaarTwello19
474 Covidis Jan NijenhuisMarkelo19
475 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen19
476 De eerste de beste Harry van der WalBathmen19
477 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen19
478 de groene parel Mark BoschlooBathmen19
479 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden19
480 De Hulk Stefan JansenVorden19
481 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen19
482 De Koploper Martin WilleminkBathmen19
483 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare19
484 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde19
485 De rioolfiets Bram StegemanGorssel19
486 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel19
487 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld19
488 Dijkie II E van DijkGorssel19
489 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam19
490 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel19
491 Elisa Wim MuilermanHarfsen19
492 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst19
493 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde19
494 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen19
495 Frog 1 Rick BruggemanGorssel19
496 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn19
497 Gewoon Groen gerrit petersGorssel19
498 Green Mountain Willy TerinkZutphen19
499 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel19
500 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten19
501 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar19
502 Guus rapste Guus EmckZutphen19
503 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem19
504 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal19
505 Ies van Dires Isa van DiesenTwello19
506 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn19
507 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn19
508 Jo Jan Jan StegemanGorssel19
509 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel19
510 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel19
511 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen19
512 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen19
513 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen19
514 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen19
515 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn19
516 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen19
517 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel19
518 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen19
519 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel19
520 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven19
521 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen19
522 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten19
523 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen19
524 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren19
525 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen19
526 Pebbels herman rotmanVorden19
527 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden19
528 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel19
529 Rappertjes Mennet EmckZutphen19
530 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen19
531 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten19
532 Same Same but different Rene DommerholtGorssel19
533 Simba 2 Geert HiethaarGorssel19
534 snelle Freddy fred beltmanEefde19
535 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel19
536 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen19
537 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen19
538 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen19
539 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen19
540 Sprintgeweld Alex BosGorssel19
541 Spurters van Saar saar emckZutphen19
542 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven19
543 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek19
544 super green Roy peppelenbosGorssel19
545 Supertrain Willy TerinkZutphen19
546 SXM geeft gas maarten waandersGorssel19
547 Taxi Gilbert Erik de JongEpse19
548 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp19
549 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem19
550 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen19
551 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe19
552 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde19
553 Van Poule dhr van PDen Haag19
554 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen19
555 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen19
556 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen19
557 Stranger Society Gideon HaakNijmegen17
558 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde14
559 slag gemist B NijhofEefde14
560 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello13
561 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen13
562 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen13
563 B Ploeg herman rotmanVorden13
564 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld13
565 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld13
566 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen13
567 Darkhorse julian kampermanapeldoorn13
568 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer13
569 De Sjoerds William PoesseBathmen13
570 de Witpen Piet JansenZutphen13
571 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel13
572 Dikke banden club Erik klumperHarfsen13
573 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel13
574 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel13
575 Eefde first Wouter AverdijkGorssel13
576 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven13
577 Frog Rick BruggemanGorssel13
578 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar13
579 Jaws Sven BeusekampGorssel13
580 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen13
581 Joop Klim Joop StegemanHarfsen13
582 Kats Rambam Stef MarsmanLochem13
583 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen13
584 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen13
585 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen13
586 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen13
587 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen13
588 Pura Vida Rene DommerholtGorssel13
589 Saar Achtste Saar EmckZutphen13
590 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld13
591 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde13
592 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel13
593 Telego on tour benno BaksteenGorssel13
594 Tourmax Max teeringGorssel13
595 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen13
596 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn13
597 Bugsie Aaldert BakkerGorssel12
598 De grote hazen Ron JanseWijchen12
599 Kats Groen Stef MarsmanLochem12
600 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen12
601 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen12
602 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen12
603 Westerboys Rob WesterweelDeventer12
604 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar12
605 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst12
606 Code Groen jitse bosamsterdam7
607 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth7
608 De Tourist Lieke LubbersenBathmen7
609 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse7
610 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld7
611 Gaan net te snel Art VolkersEefde7
612 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel7
613 Green belongs to me Tom AarninkEpse7
614 Green Manalishi Dirk volkersEefde7
615 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden7
616 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten7
617 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven7
618 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen7
619 Kats sprint Stef MarsmanLochem7
620 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen7
621 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde7
622 Niet gevallen Gerard roodEefde7
623 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth7
624 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde7
625 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe7
626 Speedy Yvonne WuestmanLochem7
627 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen7
628 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen7
629 Tony macaroni ton muilermanHarfsen7
630 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello7
631 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse7
632 Wolsprint eric ten woldeEpse 7
633 Zakhooi Jurgen PetersEefde7
634 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel7
635 Maxie Wilma Bakker Gorssel5
636 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel1
637 Kobyassie Jacob JansmaLemmer1
638 Lagun 42 jan stegemanGorssel0
639 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0