Dag klassement
Uitslag Rustdag


Dagprijs : een Geen dagprijs aangeboden door 0
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ROGLIC Primoz4012VALVERDE Alejandro9
2POGACAR Tadej3513BERNAL Egan8
3URAN Rigoberto3014CARUSO Damiano7
4LOPEZ Miguel Angel2615BARGUIL Warren6
5YATES Adam2316CARAPAZ Richard5
6PORTE Richie2017KUSS Sepp4
7LANDA Mikel1818ROLLAND Pierre3
8MAS Enric1619BILBAO Pello2
9N. QUINTANA Nairo1420CHAVES Esteban1
10DUMOULIN Tom12---
11G. MARTIN Guillaume10laatsteCOUSIN Jerome20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen272
2 de Zwaegers dick KoopmanGorssel266
3 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel263
4 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel262
5 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde262
6 SXM naar boven maarten waandersGorssel261
7 Kats Rambam Stef MarsmanLochem252
8 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel252
9 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen245
10 Bners 3 B NijhofEefde244
11 De Stampers Miranda van LooyenDeventer243
12 Dijkie I E van DijkGorssel242
13 Sjembek Jurgen PetersEefde238
14 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen237
15 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen236
16 Kats Berg Stef MarsmanLochem236
17 Bergtrein Henk van LaarTwello234
18 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden234
19 Bolletje Buikema Erik de JongEpse233
20 Net te hoog Art VolkersEefde233
21 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen233
22 B Ploeg herman rotmanVorden232
23 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe232
24 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen232
25 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello231
26 Eefde first Wouter AverdijkGorssel230
27 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen230
28 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel229
29 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen228
30 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel227
31 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen227
32 Lariekoek Toos van LaarTwello226
33 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel225
34 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld223
35 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem222
36 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel222
37 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel221
38 kroeglopers B. StorminkGorssel221
39 De Klimbok John RouwenhorstGorssel219
40 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde219
41 Levis Levi SwatersZutphen219
42 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde217
43 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar216
44 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen216
45 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem213
46 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen213
47 Alwins stars Alwin van VoorstTwello212
48 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen211
49 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen211
50 Heup ploeg herman rotmanVorden211
51 Plasploeg herman rotmanVorden211
52 Sennja Roland BruggemanWarnsveld210
53 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven209
54 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen209
55 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello209
56 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo208
57 Ellywood Pim de VogelElst208
58 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen208
59 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo208
60 aandewolven Elsebee DirksenGorssel207
61 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel207
62 Cuba Libre Richard TuitertGorssel207
63 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem207
64 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel207
65 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen207
66 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel207
67 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen206
68 de Witpen Piet JansenZutphen206
69 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem205
70 B Ners 2 B NijhofEefde204
71 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel204
72 lockdown team margreet teeringGorssel204
73 Over de Top Willy TerinkZutphen204
74 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel203
75 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel203
76 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen203
77 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden202
78 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel202
79 Op en neer Stefan JansenVorden201
80 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse201
81 Tourmax Max teeringGorssel201
82 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven200
83 tourmix Jan TuitertGorssel200
84 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen198
85 Bergsluis Jan schutteHarfsen198
86 Huibs Team Henne van ArkBathmen198
87 MOTO 1 Alex BosGorssel198
88 Oklahoma Cees ZoomJoppe198
89 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen198
90 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn197
91 de Zompies Willem Mogezompepse197
92 Gait Viege Gerrit VijgeEpe197
93 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde197
94 No mountain high enough Tom AarninkEpse197
95 Panini Michel KlaasenZutphen197
96 aan de overkant Cas HazelaarWilp195
97 Bergop John BergerWilp195
98 Pura Vida Rene DommerholtGorssel195
99 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel194
100 Joop Klim Joop StegemanHarfsen194
101 Klauterclub anja stegemanHarfsen194
102 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen193
103 Se John RouwenhorstGorssel193
104 Tour Mees Mees teering0193
105 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen193
106 Chelsea Chelsea van GurpTwello192
107 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel192
108 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth192
109 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren192
110 S Kalle Wim MuilermanHarfsen192
111 Henk TDF Henk NikkelsBathmen191
112 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe191
113 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen191
114 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren191
115 Simba 3 Geert HiethaarGorssel191
116 Team Zubeldia Marten KlompGorssel191
117 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen190
118 Hilgu Michel DommerholtHarfsen190
119 Sponslin Lincy BeusekampGorssel190
120 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen190
121 Top of the Hill Harry van der WalBathmen190
122 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen189
123 de zwarte tulp Betty JansenZutphen189
124 Santador Jan SchutteHarfsen189
125 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld189
126 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn188
127 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen188
128 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld188
129 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse188
130 Petje op gerard roodEefde188
131 Prutser Rene GolsteinWarnsveld188
132 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde188
133 De Plotter Mennet EmckZutphen187
134 Fiets hem erin Michael Vooistwello187
135 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen187
136 Taxi Gilbert Erik de JongEpse187
137 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel187
138 Darkhorse julian kampermanapeldoorn186
139 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen186
140 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde186
141 Strava Koms Gerben BeunkBathmen186
142 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn186
143 Jaws Sven BeusekampGorssel185
144 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen185
145 Nummer 2 Nikki bongertmantwello185
146 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello185
147 Binky Geralda PelgrumHarfsen184
148 Dikke Proppe Roy PolTwello184
149 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel184
150 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen184
151 Luna Seb Luna JimminkHarfsen184
152 Romy TDF Henk NikkelsBathmen184
153 De gele Raaf Steven LubbersDeventer183
154 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel183
155 Lucky Luc Luc van DiesenTwello183
156 Palincovic B. Michoriuseefde183
157 petje af gerard roodEefde183
158 Wilirotru Willy TerinkZutphen183
159 De manke buffel Bram StegemanGorssel182
160 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel182
161 Kale Tien erwin jimminkHarfsen182
162 Kobyassie Jacob JansmaLemmer182
163 Beus 2 Willy BeusekampGorssel181
164 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel181
165 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord181
166 Hintje Hester BolinkGorssel181
167 Karin TDF Henk NikkelsBathmen181
168 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer181
169 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello181
170 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen180
171 Asjemenou Loek prinsDeventer179
172 De Gegrilde Duif albert roordingEefde179
173 De Haantjes E. WelgravenBathmen179
174 Ici paris Truus PrinsDeventer179
175 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld179
176 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen179
177 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe178
178 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer178
179 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten178
180 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen178
181 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse178
182 8B Johan van OmmenEpse177
183 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen177
184 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld177
185 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello177
186 Brawl Stars Liam BruggemanEefde177
187 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde177
188 Ylelucht Willy TerinkZutphen177
189 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen176
190 Frog Rick BruggemanGorssel176
191 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen176
192 Verena on tour Verena PetersGorssel176
193 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen176
194 Loepie Alexander du BuissonGorssel175
195 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen175
196 Tour de Splo Imke RensenBathmen174
197 Uit de beugel fred beltmanEefde174
198 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld173
199 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen173
200 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde173
201 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen173
202 Fast Frankie frank van holtenGorssel172
203 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel172
204 Guus berg op guus emckZutphen172
205 Impossible Marina KlappeDeventer172
206 Jip Willy TerinkZutphen172
207 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde172
208 Doordouwers Tess van LooijenDeventer171
209 Lucky Haas Cas HazelaarWilp171
210 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst171
211 De Deftige Duivin hente roordingeefde170
212 Elstars Pim de VogelElst 170
213 Rubens Choice bert rietmanHarfsen170
214 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel169
215 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen169
216 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld169
217 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem169
218 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde169
219 Dikke banden club Erik klumperHarfsen169
220 Meidoorn Randy DouglasGorssel169
221 Padde Martin SmitBathmen169
222 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen169
223 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld169
224 Sweet chili Stefan JansenVorden169
225 Team Laorne Bert WesseldijkLaren169
226 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar169
227 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst169
228 Wolrijders eric ten woldeEpse 169
229 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen168
230 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen168
231 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel168
232 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen168
233 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen168
234 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen168
235 De Laatste man Rens KolkmanBathmen168
236 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam168
237 FC Forel Luuk MogezompEefde168
238 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel168
239 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel168
240 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen168
241 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe168
242 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe168
243 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen168
244 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo168
245 Rappe Mientje truus boermanzutphen168
246 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen168
247 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen168
248 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen168
249 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel168
250 100% anti di Luca Tom AarninkEpse167
251 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe167
252 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth167
253 De grote molen Marko DommerholtBathmen167
254 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen167
255 JCSS Donovan TegelaarGorssel167
256 Kruit Gerrit KruitboschVoorst167
257 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal167
258 Bertha Betty JansenZutphen166
259 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel166
260 van alles wat Marjan DommerholtGorssel165
261 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen164
262 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde164
263 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld164
264 Stormchaser Tom StorminkGorssel164
265 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo163
266 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo163
267 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer163
268 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen163
269 De snelle lijster dick KoopmanGorssel163
270 De Zwoagers Stefan en JoostVorden163
271 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam163
272 Football King Mace BrinkhuisZutphen163
273 Gewoon geel gerrit petersGorssel163
274 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen163
275 Hilbert Eb WichersKring van Dorth163
276 John Bike truus boermanzutphen163
277 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen163
278 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel163
279 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen163
280 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen163
281 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen163
282 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen163
283 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo163
284 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel163
285 Vallende Jongens Lars PetersGorssel163
286 Kozak Jan StegemanGorssel162
287 Saar Achtste Saar EmckZutphen162
288 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde162
289 Westerboys Rob WesterweelDeventer162
290 Kats Montagne Stef MarsmanLochem161
291 Stranger Society Gideon HaakNijmegen161
292 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde161
293 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel161
294 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen160
295 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen160
296 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen160
297 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen160
298 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal160
299 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen160
300 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel160
301 Sluis jan schutteHarfsen160
302 Addebeppus Betty JansenZutphen159
303 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld159
304 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse159
305 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde159
306 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel159
307 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer158
308 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen158
309 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel158
310 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello158
311 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen158
312 De Broake 17 Harry van der WalBathmen158
313 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn158
314 De Kampers dianne kampermanApeldoorn158
315 De neus Stan oosterveldGorssel158
316 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen158
317 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen158
318 Epo 2000 Kjell PakkertLochem158
319 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen158
320 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen158
321 GvNorel Giel van NorelVaassen158
322 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem158
323 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel158
324 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel158
325 Sieb Ronald DijkermanEpse158
326 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel158
327 triple t tony ton muilermanHarfsen158
328 Uutvloch Gerry van der WalBathmen158
329 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen158
330 Mondkapje Marc DaemsDeventer157
331 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde157
332 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel156
333 Jan uut Battum Jan GraveBathmen156
334 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen156
335 Kogeltje jan stegemanGorssel155
336 Niemand Rian van HoltenGorssel155
337 SXM Wallie maarten waandersGorssel155
338 Best Reitje Herman ReilinkBathmen154
339 Rohil Daan boonmanzutphen154
340 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen154
341 Cryptonia Henk van LaarTwello153
342 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen153
343 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen153
344 Dushi geel Remco Meijeraruba153
345 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen153
346 Guinness by night Paul WintersBathmen153
347 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen153
348 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen153
349 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen153
350 Kai Power Kai SwatersZutphen153
351 Kan beter Art VolkersEefde153
352 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen153
353 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn153
354 Paniaqua Dirk volkersEefde153
355 Piranto Robert Jan EmckZutphen153
356 Seppio Sepp JansenVorden153
357 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam153
358 Wigo Wil GommansVenray153
359 Federer himself Robin SchildwachtWierden152
360 Histoire Henk BlueminkDeventer152
361 pamox 1 joop blomwarnsveld152
362 Raddraaiers frits koersEpse152
363 the Bridge Peter BruggemanGorssel152
364 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel151
365 Gezellig he Monique LubbersenBathmen151
366 Men in Black rene wiskampWarnsveld151
367 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen151
368 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde151
369 Toos Eb WichersKring van Dorth151
370 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam150
371 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek150
372 Graav Battum Jan GraveBathmen150
373 Vin Rouge Annette wintersBathmen150
374 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen149
375 Dushi Bollen Remco Meijeraruba149
376 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen149
377 Vol Erin John BergerWilp149
378 De Ventielen Ans DalhuisenTwello148
379 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel148
380 m aarnink Mariette AarninkDeventer148
381 naar de top fred beltmanEefde148
382 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten147
383 Sluys jan schutteHarfsen147
384 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel147
385 Bugsie Aaldert BakkerGorssel146
386 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 146
387 Fay Bo Jan StegemanGorssel146
388 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen146
389 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen145
390 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel145
391 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse145
392 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen145
393 Romax Gerton AlbersGorssel145
394 Team Twee Hans & JurjenZutphen145
395 De Douggys Randy DouglasGorssel144
396 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen144
397 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 144
398 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen144
399 September Tour Ronald DijkermanEpse144
400 Spartacus Arianne MeijerGorssel144
401 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen144
402 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen144
403 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse144
404 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen143
405 DZ on tour Fons SmitBathmen143
406 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen143
407 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten143
408 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen142
409 De Vod Gert KlompGorssel141
410 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe141
411 Simba 1 Geert HiethaarGorssel141
412 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen140
413 Bergmuis Allard kolkmanBathmen140
414 Encore une fois Paul WintersBathmen140
415 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde140
416 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer140
417 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel140
418 Mago Wil GommansVenray140
419 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse140
420 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde140
421 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld140
422 fc Freddy kevin van kooijeefde139
423 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal139
424 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen139
425 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen139
426 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen138
427 Lagun 42 jan stegemanGorssel138
428 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen137
429 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem137
430 Twelle jan aarninkTwello137
431 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe136
432 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven136
433 Van Poule dhr van PDen Haag136
434 De Sjoerds William PoesseBathmen135
435 Leppers Jurgen PetersEefde135
436 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen135
437 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp135
438 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel135
439 Vive le Lettele Frank de WinterLettele135
440 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen135
441 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel134
442 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel134
443 bucherons Tjeerd bosGorssel133
444 De grote hazen Ron JanseWijchen133
445 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen133
446 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld132
447 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn132
448 Kaylin kaylin van GurpTwello132
449 Little high tower Gerben Meerbeekeefde132
450 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld132
451 bicycle race 1 Bart WichersGorssel131
452 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen131
453 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen131
454 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet131
455 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel131
456 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde129
457 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel128
458 Team een Jurjen en HansZutphen128
459 Dijkie II E van DijkGorssel127
460 Spaki united Roy SmallegoorZutphen126
461 Tabje Rita TaborZutphen126
462 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen125
463 Kupje Jeroen PetersEpse125
464 Pinkel Henk van LaarTwello124
465 Diesel Marcel van DiesenTwello123
466 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen123
467 Telego on tour benno BaksteenGorssel123
468 Berg tegen op zien gerard roodEefde121
469 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde120
470 Guus Tiende Guus EmckZutphen119
471 Master Mika Mika SmedingaZutphen119
472 de gokjes Jolande StegemanGorssel118
473 Lucky Thijs Pim MogezompEefde118
474 Skippy Fianne StijneGorssel118
475 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam117
476 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen116
477 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven115
478 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten114
479 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem114
480 Misschien Wel John bergerWilp114
481 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen112
482 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar112
483 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel109
484 Ineke ineke ankersmiteefde106
485 B Ners 1 B NijhofEefde105
486 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde104
487 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen102
488 dr op en dr over Jelte LulaZutphen101
489 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar101
490 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten101
491 Maxie Wilma Bakker Gorssel99
492 De Koploper Martin WilleminkBathmen95
493 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare94
494 bliksem allard boomkampLaren90
495 Stamgasten B. StorminkGorssel87
496 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello86
497 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen83
498 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare74
499 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen74
500 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam72
501 Two kids Linda de KrosseTwello68
502 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel66
503 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen60
504 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe60
505 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen59
506 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo58
507 Sunday Yellow Martijn MaasEpse58
508 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare57
509 Sprintgeweld Alex BosGorssel49
510 Covidis Jan NijenhuisMarkelo48
511 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo40
512 Ies van Dires Isa van DiesenTwello40
513 snelle Freddy fred beltmanEefde40
514 Spurters van Saar saar emckZutphen40
515 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel26
516 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde20
517 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde20
518 Net Binnen gerard roodEefde20
519 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel20
520 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde20
521 Piggelmee Imke van HoltenArnhem18
522 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse14
523 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren12
524 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld10
525 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel9
526 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen9
527 Jo Jan Jan StegemanGorssel9
528 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen9
529 Race van de dag Remco BeltmanEefde9
530 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel9
531 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen9
532 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde9
533 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen9
534 Zakhooi Jurgen PetersEefde9
535 Dagprijs ton muilermanHarfsen3
536 Achterop John BergerWilp0
537 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
538 bicycle race 2 Bart WichersGorssel0
539 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
540 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
541 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde0
542 Bridgetonia Henk van LaarTwello0
543 Code Groen jitse bosamsterdam0
544 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen0
545 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
546 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
547 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
548 de groene parel Mark BoschlooBathmen0
549 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden0
550 De Hulk Stefan JansenVorden0
551 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
552 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
553 De rioolfiets Bram StegemanGorssel0
554 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel0
555 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
556 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
557 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
558 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam0
559 Dushi Groen Remco Meijeraruba0
560 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
561 Elisa Wim MuilermanHarfsen0
562 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
563 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde0
564 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen0
565 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
566 Frog 1 Rick BruggemanGorssel0
567 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
568 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn0
569 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
570 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
571 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
572 Green Manalishi Dirk volkersEefde0
573 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
574 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
575 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten0
576 Guus rapste Guus EmckZutphen0
577 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
578 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
579 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
580 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
581 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal0
582 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn0
583 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
584 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
585 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
586 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
587 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen0
588 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
589 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
590 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
591 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen0
592 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen0
593 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn0
594 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
595 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel0
596 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
597 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen0
598 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel0
599 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
600 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
601 Moos TDF Henk NikkelsBathmen0
602 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
603 Niet gevallen Gerard roodEefde0
604 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen0
605 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
606 Pebbels herman rotmanVorden0
607 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
608 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
609 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
610 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
611 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel0
612 Rappe Jongens B. Michoriuseefde0
613 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
614 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
615 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
616 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
617 slag gemist B NijhofEefde0
618 Snelle jelle gerard roodEefde0
619 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
620 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
621 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
622 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
623 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen0
624 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
625 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
626 super green Roy peppelenbosGorssel0
627 Supertrain Willy TerinkZutphen0
628 SXM geeft gas maarten waandersGorssel0
629 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp0
630 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem0
631 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen0
632 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
633 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
634 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
635 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0
636 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen0
637 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
638 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0
639 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen0