Dag klassement
Uitslag Etappe 15


Dagprijs : een Drankenpakket aangeboden door De Wingerd Wijnhuis en Slijterij
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1POGACAR Tadej4012DUMOULIN Tom9
2ROGLIC Primoz3513CARUSO Damiano8
3PORTE Richie3014G. MARTIN Guillaume7
4LOPEZ Miguel Angel2615TEJADA Harold6
5MAS Enric2316REICHENBACH Sebastien5
6KUSS Sepp2017ELISSONDE Kenny4
7LANDA Mikel1818N. QUINTANA Nairo3
8YATES Adam1619HIRT Jan2
9URAN Rigoberto1420BARGUIL Warren1
10VALVERDE Alejandro12---
11BILBAO Pello10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen234
2 de Zwaegers dick KoopmanGorssel233
3 SXM naar boven maarten waandersGorssel233
4 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel227
5 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde227
6 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel222
7 Kats Rambam Stef MarsmanLochem221
8 Bners 3 B NijhofEefde218
9 Sjembek Jurgen PetersEefde217
10 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe213
11 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen208
12 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel207
13 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem207
14 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel205
15 Eefde first Wouter AverdijkGorssel205
16 De Klimbok John RouwenhorstGorssel204
17 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel204
18 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven203
19 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen202
20 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde200
21 Dijkie I E van DijkGorssel198
22 Levis Levi SwatersZutphen198
23 lockdown team margreet teeringGorssel198
24 Lariekoek Toos van LaarTwello197
25 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen197
26 Bergtrein Henk van LaarTwello196
27 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen196
28 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen196
29 Bolletje Buikema Erik de JongEpse195
30 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden195
31 Cuba Libre Richard TuitertGorssel194
32 Tourmax Max teeringGorssel193
33 De Stampers Miranda van LooyenDeventer192
34 B Ploeg herman rotmanVorden191
35 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel191
36 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven191
37 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde190
38 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello189
39 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem189
40 tourmix Jan TuitertGorssel189
41 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel188
42 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel188
43 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld188
44 Alwins stars Alwin van VoorstTwello187
45 Net te hoog Art VolkersEefde185
46 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen184
47 Panini Michel KlaasenZutphen183
48 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel182
49 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld182
50 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen181
51 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden181
52 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen181
53 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem181
54 Kats Berg Stef MarsmanLochem181
55 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen181
56 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen181
57 Joop Klim Joop StegemanHarfsen180
58 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen180
59 aan de overkant Cas HazelaarWilp179
60 B Ners 2 B NijhofEefde179
61 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo178
62 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen178
63 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo178
64 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld177
65 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel177
66 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem177
67 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel177
68 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel177
69 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse177
70 Sennja Roland BruggemanWarnsveld176
71 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen175
72 Tour Mees Mees teering0175
73 Bergop John BergerWilp174
74 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel173
75 Kobyassie Jacob JansmaLemmer173
76 Se John RouwenhorstGorssel173
77 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello173
78 Bergsluis Jan schutteHarfsen172
79 Fast Frankie frank van holtenGorssel171
80 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer171
81 Oklahoma Cees ZoomJoppe170
82 S Kalle Wim MuilermanHarfsen170
83 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen169
84 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen169
85 Ellywood Pim de VogelElst169
86 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn168
87 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel168
88 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse168
89 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar168
90 kroeglopers B. StorminkGorssel168
91 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde168
92 petje af gerard roodEefde168
93 Petje op gerard roodEefde168
94 Verena on tour Verena PetersGorssel168
95 Wilirotru Willy TerinkZutphen168
96 Heup ploeg herman rotmanVorden167
97 Op en neer Stefan JansenVorden167
98 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer166
99 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam166
100 Pura Vida Rene DommerholtGorssel166
101 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld165
102 Hilgu Michel DommerholtHarfsen165
103 Meidoorn Randy DouglasGorssel165
104 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen165
105 Tour de Splo Imke RensenBathmen165
106 aandewolven Elsebee DirksenGorssel164
107 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel164
108 Lucky Luc Luc van DiesenTwello164
109 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen164
110 Santador Jan SchutteHarfsen164
111 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel164
112 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen164
113 Kale Tien erwin jimminkHarfsen163
114 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld163
115 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen162
116 Dikke Proppe Roy PolTwello162
117 Kats Montagne Stef MarsmanLochem162
118 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen162
119 Simba 3 Geert HiethaarGorssel162
120 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen162
121 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe161
122 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen161
123 Binky Geralda PelgrumHarfsen161
124 De Gegrilde Duif albert roordingEefde161
125 De Haantjes E. WelgravenBathmen161
126 de Witpen Piet JansenZutphen161
127 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel161
128 Klauterclub anja stegemanHarfsen161
129 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen161
130 Lucky Haas Cas HazelaarWilp161
131 Luna Seb Luna JimminkHarfsen161
132 Plasploeg herman rotmanVorden161
133 Romy TDF Henk NikkelsBathmen161
134 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen161
135 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen161
136 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel161
137 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse161
138 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen160
139 Gait Viege Gerrit VijgeEpe160
140 Chelsea Chelsea van GurpTwello159
141 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel159
142 Jaws Sven BeusekampGorssel159
143 Nummer 2 Nikki bongertmantwello159
144 Over de Top Willy TerinkZutphen159
145 Sponslin Lincy BeusekampGorssel159
146 Top of the Hill Harry van der WalBathmen159
147 Gezellig he Monique LubbersenBathmen158
148 de Zompies Willem Mogezompepse157
149 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld156
150 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel156
151 Taxi Gilbert Erik de JongEpse156
152 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde156
153 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn155
154 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel155
155 De gele Raaf Steven LubbersDeventer155
156 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel155
157 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde155
158 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde155
159 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren155
160 No mountain high enough Tom AarninkEpse155
161 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen154
162 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem154
163 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde154
164 Darkhorse julian kampermanapeldoorn154
165 De Deftige Duivin hente roordingeefde154
166 Dikke banden club Erik klumperHarfsen154
167 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen154
168 Henk TDF Henk NikkelsBathmen154
169 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe154
170 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen154
171 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen154
172 Palincovic B. Michoriuseefde154
173 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren154
174 Rubens Choice bert rietmanHarfsen154
175 Strava Koms Gerben BeunkBathmen154
176 Team Zubeldia Marten KlompGorssel154
177 Uit de beugel fred beltmanEefde154
178 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn154
179 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst154
180 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten153
181 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello153
182 Asjemenou Loek prinsDeventer152
183 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen152
184 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen152
185 Huibs Team Henne van ArkBathmen152
186 Ici paris Truus PrinsDeventer152
187 MOTO 1 Alex BosGorssel152
188 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen152
189 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen152
190 Ylelucht Willy TerinkZutphen152
191 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde151
192 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel151
193 Kogeltje jan stegemanGorssel151
194 Kruit Gerrit KruitboschVoorst151
195 Loepie Alexander du BuissonGorssel151
196 Niemand Rian van HoltenGorssel151
197 Padde Martin SmitBathmen151
198 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde151
199 8B Johan van OmmenEpse150
200 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello150
201 Brawl Stars Liam BruggemanEefde150
202 De manke buffel Bram StegemanGorssel150
203 Guus berg op guus emckZutphen150
204 Impossible Marina KlappeDeventer150
205 Kozak Jan StegemanGorssel150
206 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten150
207 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde150
208 Fiets hem erin Michael Vooistwello148
209 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen148
210 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel148
211 Beus 2 Willy BeusekampGorssel147
212 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel147
213 De snelle lijster dick KoopmanGorssel147
214 Frog Rick BruggemanGorssel147
215 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord147
216 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen147
217 Hintje Hester BolinkGorssel147
218 Karin TDF Henk NikkelsBathmen147
219 Men in Black rene wiskampWarnsveld147
220 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen147
221 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello147
222 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde147
223 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld146
224 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen146
225 de zwarte tulp Betty JansenZutphen146
226 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar146
227 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen145
228 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen145
229 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel145
230 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel145
231 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel145
232 Prutser Rene GolsteinWarnsveld145
233 100% anti di Luca Tom AarninkEpse144
234 De Plotter Mennet EmckZutphen144
235 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth144
236 Doordouwers Tess van LooijenDeventer144
237 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe143
238 De grote molen Marko DommerholtBathmen143
239 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen143
240 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen143
241 JCSS Donovan TegelaarGorssel143
242 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe143
243 Saar Achtste Saar EmckZutphen143
244 Sluis jan schutteHarfsen143
245 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal143
246 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen142
247 FC Forel Luuk MogezompEefde142
248 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen142
249 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld142
250 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth141
251 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 141
252 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde141
253 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen140
254 Vol Erin John BergerWilp140
255 Westerboys Rob WesterweelDeventer140
256 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel139
257 Elstars Pim de VogelElst 139
258 Lagun 42 jan stegemanGorssel139
259 Sweet chili Stefan JansenVorden139
260 Team Laorne Bert WesseldijkLaren139
261 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen138
262 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen138
263 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel138
264 Bertha Betty JansenZutphen138
265 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo138
266 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo138
267 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen138
268 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen138
269 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen138
270 De Laatste man Rens KolkmanBathmen138
271 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer138
272 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen138
273 De Zwoagers Stefan en JoostVorden138
274 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen138
275 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam138
276 Football King Mace BrinkhuisZutphen138
277 Gewoon geel gerrit petersGorssel138
278 Hilbert Eb WichersKring van Dorth138
279 John Bike truus boermanzutphen138
280 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen138
281 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen138
282 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel138
283 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen138
284 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen138
285 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe138
286 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen138
287 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen138
288 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo138
289 Rappe Mientje truus boermanzutphen138
290 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen138
291 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo138
292 SXM Wallie maarten waandersGorssel138
293 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel138
294 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen138
295 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen138
296 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen138
297 Vallende Jongens Lars PetersGorssel138
298 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel138
299 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde137
300 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen136
301 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel136
302 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen136
303 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde136
304 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen136
305 Team Twee Hans & JurjenZutphen136
306 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen136
307 Best Reitje Herman ReilinkBathmen135
308 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 135
309 Federer himself Robin SchildwachtWierden135
310 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde135
311 Histoire Henk BlueminkDeventer135
312 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten135
313 pamox 1 joop blomwarnsveld135
314 Raddraaiers frits koersEpse135
315 Rohil Daan boonmanzutphen135
316 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen135
317 the Bridge Peter BruggemanGorssel135
318 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen135
319 Romax Gerton AlbersGorssel134
320 Spartacus Arianne MeijerGorssel133
321 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen132
322 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen132
323 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel132
324 Stormchaser Tom StorminkGorssel132
325 van alles wat Marjan DommerholtGorssel132
326 Wolrijders eric ten woldeEpse 132
327 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer131
328 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen131
329 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel131
330 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello131
331 Cryptonia Henk van LaarTwello131
332 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen131
333 De Broake 17 Harry van der WalBathmen131
334 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen131
335 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn131
336 De Kampers dianne kampermanApeldoorn131
337 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse131
338 De neus Stan oosterveldGorssel131
339 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen131
340 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen131
341 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen131
342 Dushi geel Remco Meijeraruba131
343 Epo 2000 Kjell PakkertLochem131
344 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen131
345 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen131
346 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen131
347 Graav Battum Jan GraveBathmen131
348 Guinness by night Paul WintersBathmen131
349 GvNorel Giel van NorelVaassen131
350 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen131
351 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen131
352 Kai Power Kai SwatersZutphen131
353 Kan beter Art VolkersEefde131
354 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem131
355 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel131
356 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel131
357 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen131
358 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn131
359 Paniaqua Dirk volkersEefde131
360 Piranto Robert Jan EmckZutphen131
361 Seppio Sepp JansenVorden131
362 Sieb Ronald DijkermanEpse131
363 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel131
364 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam131
365 triple t tony ton muilermanHarfsen131
366 Uutvloch Gerry van der WalBathmen131
367 Wigo Wil GommansVenray131
368 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen131
369 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal130
370 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel130
371 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen129
372 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst129
373 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen128
374 DZ on tour Fons SmitBathmen128
375 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal128
376 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen128
377 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen128
378 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen128
379 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse128
380 September Tour Ronald DijkermanEpse128
381 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen128
382 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen128
383 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen128
384 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse128
385 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld126
386 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen126
387 Jip Willy TerinkZutphen126
388 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen126
389 Dushi Bollen Remco Meijeraruba125
390 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde125
391 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel125
392 fc Freddy kevin van kooijeefde124
393 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen124
394 Toos Eb WichersKring van Dorth123
395 Fay Bo Jan StegemanGorssel122
396 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen122
397 Simba 1 Geert HiethaarGorssel122
398 Mondkapje Marc DaemsDeventer121
399 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen121
400 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam120
401 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen120
402 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek120
403 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel120
404 Vin Rouge Annette wintersBathmen120
405 Jan uut Battum Jan GraveBathmen119
406 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel119
407 Addebeppus Betty JansenZutphen118
408 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel118
409 Stranger Society Gideon HaakNijmegen118
410 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen118
411 Van Poule dhr van PDen Haag118
412 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld118
413 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen117
414 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld117
415 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen117
416 De Vod Gert KlompGorssel117
417 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe117
418 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse117
419 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven117
420 Team een Jurjen en HansZutphen117
421 De Ventielen Ans DalhuisenTwello116
422 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel116
423 m aarnink Mariette AarninkDeventer114
424 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde114
425 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde114
426 Bergmuis Allard kolkmanBathmen113
427 De Sjoerds William PoesseBathmen113
428 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe113
429 Encore une fois Paul WintersBathmen113
430 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer113
431 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel113
432 Mago Wil GommansVenray113
433 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp113
434 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen113
435 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld112
436 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem112
437 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen110
438 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen110
439 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen110
440 Sluys jan schutteHarfsen110
441 Spaki united Roy SmallegoorZutphen110
442 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen109
443 De Douggys Randy DouglasGorssel108
444 naar de top fred beltmanEefde108
445 De grote hazen Ron JanseWijchen107
446 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel107
447 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar107
448 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde107
449 bucherons Tjeerd bosGorssel106
450 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen106
451 Dijkie II E van DijkGorssel105
452 Kaylin kaylin van GurpTwello105
453 Little high tower Gerben Meerbeekeefde105
454 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld105
455 Vive le Lettele Frank de WinterLettele105
456 bicycle race 1 Bart WichersGorssel104
457 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde104
458 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel104
459 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn103
460 Kupje Jeroen PetersEpse103
461 Master Mika Mika SmedingaZutphen103
462 Twelle jan aarninkTwello103
463 de gokjes Jolande StegemanGorssel102
464 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen102
465 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet102
466 Lucky Thijs Pim MogezompEefde102
467 Pinkel Henk van LaarTwello101
468 Diesel Marcel van DiesenTwello100
469 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen99
470 Leppers Jurgen PetersEefde99
471 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel99
472 Berg tegen op zien gerard roodEefde98
473 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel98
474 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven96
475 Bugsie Aaldert BakkerGorssel95
476 Guus Tiende Guus EmckZutphen94
477 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen93
478 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen93
479 B Ners 1 B NijhofEefde91
480 Telego on tour benno BaksteenGorssel89
481 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten87
482 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem87
483 Misschien Wel John bergerWilp87
484 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam87
485 dr op en dr over Jelte LulaZutphen85
486 Tabje Rita TaborZutphen85
487 De Koploper Martin WilleminkBathmen84
488 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar84
489 Skippy Fianne StijneGorssel81
490 Ineke ineke ankersmiteefde78
491 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare77
492 Maxie Wilma Bakker Gorssel75
493 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam71
494 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello70
495 bliksem allard boomkampLaren70
496 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen63
497 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen59
498 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten59
499 Stamgasten B. StorminkGorssel58
500 Sunday Yellow Martijn MaasEpse56
501 Two kids Linda de KrosseTwello54
502 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare47
503 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare47
504 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen47
505 Sprintgeweld Alex BosGorssel47
506 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel45
507 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe44
508 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo42
509 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen38
510 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo35
511 Covidis Jan NijenhuisMarkelo35
512 Ies van Dires Isa van DiesenTwello35
513 snelle Freddy fred beltmanEefde35
514 Spurters van Saar saar emckZutphen35
515 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden26
516 slag gemist B NijhofEefde22
517 Piggelmee Imke van HoltenArnhem21
518 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde20
519 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel16
520 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel12
521 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen12
522 Jo Jan Jan StegemanGorssel12
523 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen12
524 Race van de dag Remco BeltmanEefde12
525 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel12
526 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen12
527 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde12
528 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen12
529 Zakhooi Jurgen PetersEefde12
530 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel10
531 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren9
532 Dagprijs ton muilermanHarfsen6
533 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen6
534 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel6
535 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde6
536 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld3
537 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse3
538 Net Binnen gerard roodEefde2
539 Achterop John BergerWilp0
540 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
541 bicycle race 2 Bart WichersGorssel0
542 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
543 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
544 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
545 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde0
546 Bridgetonia Henk van LaarTwello0
547 Code Groen jitse bosamsterdam0
548 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen0
549 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
550 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
551 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
552 de groene parel Mark BoschlooBathmen0
553 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden0
554 De Hulk Stefan JansenVorden0
555 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
556 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
557 De rioolfiets Bram StegemanGorssel0
558 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel0
559 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
560 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
561 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
562 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
563 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam0
564 Dushi Groen Remco Meijeraruba0
565 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
566 Elisa Wim MuilermanHarfsen0
567 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
568 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde0
569 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen0
570 Frog 1 Rick BruggemanGorssel0
571 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
572 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn0
573 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
574 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
575 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
576 Green Manalishi Dirk volkersEefde0
577 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
578 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
579 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten0
580 Guus rapste Guus EmckZutphen0
581 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
582 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
583 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
584 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal0
585 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn0
586 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
587 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
588 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
589 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
590 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen0
591 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
592 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
593 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
594 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen0
595 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen0
596 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn0
597 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
598 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel0
599 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
600 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen0
601 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel0
602 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
603 Moos TDF Henk NikkelsBathmen0
604 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
605 Niet gevallen Gerard roodEefde0
606 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen0
607 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
608 Pebbels herman rotmanVorden0
609 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
610 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
611 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
612 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel0
613 Rappe Jongens B. Michoriuseefde0
614 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
615 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
616 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
617 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
618 Snelle jelle gerard roodEefde0
619 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
620 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
621 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
622 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
623 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen0
624 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
625 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
626 super green Roy peppelenbosGorssel0
627 Supertrain Willy TerinkZutphen0
628 SXM geeft gas maarten waandersGorssel0
629 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp0
630 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem0
631 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen0
632 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
633 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
634 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
635 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0
636 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen0
637 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
638 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0
639 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen0