Dag klassement
Uitslag Etappe 14


Dagprijs : een Waardebonnen aangeboden door Welkoop Berndsen / Telego
gewonnen door Dirk volkers uit Eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KRAGH ANDERSEN Soren4012POGACAR Tadej9
2MEZGEC Luka3513VALGREN Michael8
3CONSONNI Simone3014HOULE Hugo7
4SAGAN Peter2615BARGUIL Warren6
5C. PEDERSEN Casper2316MADOUAS Valentin5
6STUYVEN Jasper2017PACHER Quentin4
7TRENTIN Matteo1818CARUSO Damiano3
8NAESEN Oliver1619FRAILE Omar2
9COLBRELLI Sonny1420KWIATKOWSKI Michal1
10HIRSCHI Marc12---
11TURGIS Anthony10laatsteEWAN Caleb20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Green Manalishi Dirk volkersEefde189
2 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel179
3 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello179
4 Same Same but different Rene DommerholtGorssel165
5 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn163
6 Achterop John BergerWilp149
7 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo149
8 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello149
9 De eerste de beste Harry van der WalBathmen149
10 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen149
11 de groene parel Mark BoschlooBathmen149
12 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden149
13 De Hulk Stefan JansenVorden149
14 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen149
15 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde149
16 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam149
17 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde149
18 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen149
19 Gewoon Groen gerrit petersGorssel149
20 Green Mountain Willy TerinkZutphen149
21 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden149
22 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn149
23 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel149
24 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen149
25 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen149
26 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen149
27 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen149
28 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel149
29 Snelle jelle gerard roodEefde149
30 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen149
31 Sprintgeweld Alex BosGorssel149
32 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek149
33 SXM geeft gas maarten waandersGorssel149
34 Tony macaroni ton muilermanHarfsen149
35 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen149
36 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen149
37 Bliks Jacco KorenblikHarfsen144
38 Guus rapste Guus EmckZutphen139
39 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse135
40 Gaan net te snel Art VolkersEefde135
41 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen135
42 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen135
43 Pebbels herman rotmanVorden135
44 De rioolfiets Bram StegemanGorssel134
45 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen133
46 Bridgetonia Henk van LaarTwello133
47 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen133
48 De Tourist Lieke LubbersenBathmen133
49 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel133
50 Dushi Groen Remco Meijeraruba133
51 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld133
52 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst133
53 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen133
54 Green belongs to me Tom AarninkEpse133
55 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel133
56 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten133
57 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem133
58 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten133
59 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal133
60 Ies van Dires Isa van DiesenTwello133
61 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel133
62 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen133
63 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn133
64 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel133
65 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde133
66 Niet gevallen Gerard roodEefde133
67 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden133
68 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth133
69 Rappe Jongens B. Michoriuseefde133
70 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe133
71 Simba 2 Geert HiethaarGorssel133
72 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel133
73 snelle Freddy fred beltmanEefde133
74 Speedy Yvonne WuestmanLochem133
75 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen133
76 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen133
77 Spurters van Saar saar emckZutphen133
78 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp133
79 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem133
80 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen133
81 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen133
82 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse133
83 Vlotte Lotte Erik de JongEpse133
84 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel133
85 Kats Groen Stef MarsmanLochem131
86 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen129
87 Supertrain Willy TerinkZutphen129
88 Two kids Linda de KrosseTwello129
89 Wolsprint eric ten woldeEpse 129
90 Zakhooi Jurgen PetersEefde129
91 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen126
92 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen124
93 Dijkie II E van DijkGorssel122
94 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp122
95 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde122
96 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen120
97 Frog 1 Rick BruggemanGorssel119
98 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde119
99 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam115
100 Covidis Jan NijenhuisMarkelo114
101 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel114
102 Elisa Wim MuilermanHarfsen114
103 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel114
104 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo114
105 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen114
106 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen114
107 Moos TDF Henk NikkelsBathmen114
108 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren114
109 Rappertjes Mennet EmckZutphen114
110 Code Groen jitse bosamsterdam113
111 Kats sprint Stef MarsmanLochem113
112 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer110
113 Jip Willy TerinkZutphen109
114 Rohil Daan boonmanzutphen108
115 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen107
116 de gokjes Jolande StegemanGorssel107
117 De Koploper Martin WilleminkBathmen107
118 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen107
119 Kai Power Kai SwatersZutphen107
120 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen107
121 Mago Wil GommansVenray107
122 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven107
123 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen107
124 Men in Black rene wiskampWarnsveld107
125 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen107
126 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen106
127 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel105
128 John Bike truus boermanzutphen105
129 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare104
130 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel104
131 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen104
132 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel101
133 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde100
134 bicycle race 2 Bart WichersGorssel99
135 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen98
136 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld98
137 Jo Jan Jan StegemanGorssel98
138 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven98
139 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen98
140 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen98
141 super green Roy peppelenbosGorssel98
142 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe98
143 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen96
144 Kale Tien erwin jimminkHarfsen96
145 FC Forel Luuk MogezompEefde95
146 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren95
147 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde94
148 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen94
149 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde94
150 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen94
151 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo93
152 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen93
153 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen93
154 De Laatste man Rens KolkmanBathmen93
155 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen93
156 De Zwoagers Stefan en JoostVorden93
157 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen93
158 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe93
159 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen93
160 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn93
161 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen93
162 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel93
163 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen93
164 Pinkel Henk van LaarTwello93
165 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen93
166 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen93
167 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen93
168 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen93
169 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen93
170 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen93
171 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen93
172 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam93
173 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen93
174 Tour de Splo Imke RensenBathmen93
175 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen93
176 De Haantjes E. WelgravenBathmen91
177 Sunday Yellow Martijn MaasEpse91
178 De Deftige Duivin hente roordingeefde90
179 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse90
180 De Plotter Mennet EmckZutphen90
181 Gezellig he Monique LubbersenBathmen90
182 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel90
183 SXM Wallie maarten waandersGorssel90
184 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel90
185 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel90
186 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 89
187 Darkhorse julian kampermanapeldoorn89
188 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen89
189 De Sjoerds William PoesseBathmen89
190 De Ventielen Ans DalhuisenTwello89
191 Doordouwers Tess van LooijenDeventer89
192 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel89
193 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel89
194 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen89
195 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello89
196 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld89
197 8B Johan van OmmenEpse87
198 Alwins stars Alwin van VoorstTwello87
199 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn87
200 B Ners 1 B NijhofEefde87
201 Bergmuis Allard kolkmanBathmen87
202 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello87
203 De grote molen Marko DommerholtBathmen87
204 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen87
205 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen87
206 Encore une fois Paul WintersBathmen87
207 Epo 2000 Kjell PakkertLochem87
208 Guinness by night Paul WintersBathmen87
209 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar87
210 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar87
211 GvNorel Giel van NorelVaassen87
212 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel87
213 Kogeltje jan stegemanGorssel87
214 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem87
215 Little high tower Gerben Meerbeekeefde87
216 Lucky Thijs Pim MogezompEefde87
217 Rubens Choice bert rietmanHarfsen87
218 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten87
219 Simba 1 Geert HiethaarGorssel87
220 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven87
221 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde87
222 Wigo Wil GommansVenray87
223 Wilirotru Willy TerinkZutphen87
224 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen85
225 Race van de dag Remco BeltmanEefde85
226 Sennja Roland BruggemanWarnsveld85
227 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld84
228 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel84
229 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam83
230 Fiets hem erin Michael Vooistwello81
231 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 81
232 Sweet chili Stefan JansenVorden81
233 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen81
234 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello80
235 bliksem allard boomkampLaren80
236 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare80
237 Elstars Pim de VogelElst 79
238 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel79
239 lockdown team margreet teeringGorssel79
240 Master Mika Mika SmedingaZutphen79
241 Panini Michel KlaasenZutphen79
242 Stormchaser Tom StorminkGorssel79
243 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde79
244 Tour Mees Mees teering079
245 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth78
246 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen77
247 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello76
248 Telego on tour benno BaksteenGorssel76
249 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen75
250 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam75
251 B Ploeg herman rotmanVorden75
252 Best Reitje Herman ReilinkBathmen75
253 Beus 2 Willy BeusekampGorssel75
254 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde75
255 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn75
256 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen75
257 De gele Raaf Steven LubbersDeventer75
258 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen75
259 de Witpen Piet JansenZutphen75
260 Dikke Proppe Roy PolTwello75
261 dr op en dr over Jelte LulaZutphen75
262 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde75
263 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde75
264 Frog Rick BruggemanGorssel75
265 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer75
266 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen75
267 Jaws Sven BeusekampGorssel75
268 Karin TDF Henk NikkelsBathmen75
269 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen75
270 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen75
271 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen75
272 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe75
273 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn75
274 Plasploeg herman rotmanVorden75
275 Sponslin Lincy BeusekampGorssel75
276 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen75
277 Team Laorne Bert WesseldijkLaren75
278 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen75
279 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer73
280 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen73
281 Asjemenou Loek prinsDeventer73
282 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen73
283 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen73
284 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen73
285 Chelsea Chelsea van GurpTwello73
286 De Gegrilde Duif albert roordingEefde73
287 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen73
288 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam73
289 Football King Mace BrinkhuisZutphen73
290 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen73
291 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten73
292 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord73
293 Henk TDF Henk NikkelsBathmen73
294 Hilbert Eb WichersKring van Dorth73
295 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem73
296 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal73
297 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen73
298 Kaylin kaylin van GurpTwello73
299 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel73
300 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen73
301 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde73
302 Levis Levi SwatersZutphen73
303 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe73
304 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten73
305 Nummer 2 Nikki bongertmantwello73
306 Piranto Robert Jan EmckZutphen73
307 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde73
308 Seppio Sepp JansenVorden73
309 September Tour Ronald DijkermanEpse73
310 Sieb Ronald DijkermanEpse73
311 Spaki united Roy SmallegoorZutphen73
312 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde73
313 Taxi Gilbert Erik de JongEpse73
314 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen73
315 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven73
316 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen73
317 triple t tony ton muilermanHarfsen73
318 Twelle jan aarninkTwello73
319 Uit de beugel fred beltmanEefde73
320 Van Poule dhr van PDen Haag73
321 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel73
322 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen73
323 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel71
324 Meidoorn Randy DouglasGorssel71
325 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen71
326 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe69
327 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen69
328 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel69
329 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld69
330 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen69
331 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo69
332 Brawl Stars Liam BruggemanEefde69
333 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem69
334 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth69
335 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen69
336 De grote hazen Ron JanseWijchen69
337 De neus Stan oosterveldGorssel69
338 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen69
339 De snelle lijster dick KoopmanGorssel69
340 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel69
341 Dushi geel Remco Meijeraruba69
342 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen69
343 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek69
344 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel69
345 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen69
346 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem69
347 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen69
348 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel69
349 Kobyassie Jacob JansmaLemmer69
350 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer69
351 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen69
352 Luna Seb Luna JimminkHarfsen69
353 MOTO 1 Alex BosGorssel69
354 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen69
355 Rappe Mientje truus boermanzutphen69
356 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen69
357 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde69
358 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen69
359 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel69
360 Tourmax Max teeringGorssel69
361 Uutvloch Gerry van der WalBathmen69
362 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn69
363 Fay Bo Jan StegemanGorssel67
364 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld67
365 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde67
366 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse67
367 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen66
368 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten66
369 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth64
370 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen64
371 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde64
372 aan de overkant Cas HazelaarWilp61
373 Addebeppus Betty JansenZutphen61
374 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel61
375 bucherons Tjeerd bosGorssel61
376 Cuba Libre Richard TuitertGorssel61
377 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen61
378 de zwarte tulp Betty JansenZutphen61
379 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld61
380 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel61
381 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen61
382 Mondkapje Marc DaemsDeventer61
383 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel61
384 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen61
385 Team Twee Hans & JurjenZutphen61
386 van alles wat Marjan DommerholtGorssel61
387 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld61
388 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel61
389 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare60
390 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen60
391 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel59
392 Ylelucht Willy TerinkZutphen59
393 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel58
394 tourmix Jan TuitertGorssel58
395 Wolrijders eric ten woldeEpse 57
396 De Vod Gert KlompGorssel56
397 Kozak Jan StegemanGorssel56
398 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen55
399 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen55
400 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld55
401 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld55
402 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel55
403 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel55
404 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe55
405 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen55
406 De Broake 17 Harry van der WalBathmen55
407 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde55
408 De Kampers dianne kampermanApeldoorn55
409 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer55
410 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen55
411 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel55
412 de Zompies Willem Mogezompepse55
413 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel55
414 Diesel Marcel van DiesenTwello55
415 Dikke banden club Erik klumperHarfsen55
416 DZ on tour Fons SmitBathmen55
417 Eefde first Wouter AverdijkGorssel55
418 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen55
419 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven55
420 Fast Frankie frank van holtenGorssel55
421 fc Freddy kevin van kooijeefde55
422 Federer himself Robin SchildwachtWierden55
423 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen55
424 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen55
425 Gewoon geel gerrit petersGorssel55
426 Graav Battum Jan GraveBathmen55
427 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar55
428 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen55
429 Hilgu Michel DommerholtHarfsen55
430 Hintje Hester BolinkGorssel55
431 Histoire Henk BlueminkDeventer55
432 Huibs Team Henne van ArkBathmen55
433 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe55
434 Impossible Marina KlappeDeventer55
435 JCSS Donovan TegelaarGorssel55
436 Kan beter Art VolkersEefde55
437 Kats Rambam Stef MarsmanLochem55
438 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen55
439 Lagun 42 jan stegemanGorssel55
440 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen55
441 Loepie Alexander du BuissonGorssel55
442 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe55
443 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel55
444 Misschien Wel John bergerWilp55
445 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen55
446 Oklahoma Cees ZoomJoppe55
447 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen55
448 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo55
449 Palincovic B. Michoriuseefde55
450 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld55
451 Paniaqua Dirk volkersEefde55
452 petje af gerard roodEefde55
453 Petje op gerard roodEefde55
454 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel55
455 Pura Vida Rene DommerholtGorssel55
456 Raddraaiers frits koersEpse55
457 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen55
458 S Kalle Wim MuilermanHarfsen55
459 Saar Achtste Saar EmckZutphen55
460 Se John RouwenhorstGorssel55
461 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo55
462 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse55
463 Sluis jan schutteHarfsen55
464 Sluys jan schutteHarfsen55
465 Spartacus Arianne MeijerGorssel55
466 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel55
467 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen55
468 Team een Jurjen en HansZutphen55
469 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel55
470 Team Zubeldia Marten KlompGorssel55
471 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse55
472 Vin Rouge Annette wintersBathmen55
473 Vive le Lettele Frank de WinterLettele55
474 Vol Erin John BergerWilp55
475 Westerboys Rob WesterweelDeventer55
476 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse55
477 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar55
478 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst55
479 100% anti di Luca Tom AarninkEpse53
480 Binky Geralda PelgrumHarfsen53
481 Ici paris Truus PrinsDeventer53
482 Sjembek Jurgen PetersEefde53
483 Skippy Fianne StijneGorssel53
484 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld52
485 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde52
486 slag gemist B NijhofEefde51
487 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet50
488 Dushi Bollen Remco Meijeraruba49
489 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem49
490 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen46
491 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld46
492 Jan uut Battum Jan GraveBathmen46
493 Kupje Jeroen PetersEpse46
494 Padde Martin SmitBathmen46
495 Stranger Society Gideon HaakNijmegen46
496 Tabje Rita TaborZutphen46
497 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld43
498 Prutser Rene GolsteinWarnsveld43
499 De Douggys Randy DouglasGorssel42
500 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen41
501 Bergsluis Jan schutteHarfsen41
502 Bners 3 B NijhofEefde41
503 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel41
504 Gait Viege Gerrit VijgeEpe41
505 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe41
506 Santador Jan SchutteHarfsen41
507 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen35
508 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen35
509 Kruit Gerrit KruitboschVoorst35
510 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel35
511 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren35
512 the Bridge Peter BruggemanGorssel35
513 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal35
514 Vallende Jongens Lars PetersGorssel35
515 Verena on tour Verena PetersGorssel35
516 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst35
517 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen35
518 Dagprijs ton muilermanHarfsen33
519 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel33
520 Ineke ineke ankersmiteefde33
521 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen32
522 Stamgasten B. StorminkGorssel32
523 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel30
524 aandewolven Elsebee DirksenGorssel29
525 Cryptonia Henk van LaarTwello29
526 Lucky Haas Cas HazelaarWilp29
527 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen27
528 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten27
529 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen26
530 Maxie Wilma Bakker Gorssel26
531 Piggelmee Imke van HoltenArnhem26
532 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen21
533 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde21
534 Bugsie Aaldert BakkerGorssel20
535 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse20
536 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde20
537 m aarnink Mariette AarninkDeventer18
538 Romax Gerton AlbersGorssel18
539 Berg tegen op zien gerard roodEefde17
540 Ellywood Pim de VogelElst17
541 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde17
542 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel15
543 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen15
544 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn15
545 Bergtrein Henk van LaarTwello15
546 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo15
547 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen15
548 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen15
549 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen15
550 Bolletje Buikema Erik de JongEpse15
551 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen15
552 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello15
553 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld15
554 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel15
555 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden15
556 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen15
557 De Klimbok John RouwenhorstGorssel15
558 De manke buffel Bram StegemanGorssel15
559 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen15
560 De Stampers Miranda van LooyenDeventer15
561 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen15
562 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde15
563 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde15
564 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel15
565 Guus berg op guus emckZutphen15
566 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal15
567 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden15
568 Kats Berg Stef MarsmanLochem15
569 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel15
570 Klauterclub anja stegemanHarfsen15
571 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde15
572 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel15
573 Lariekoek Toos van LaarTwello15
574 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen15
575 Net te hoog Art VolkersEefde15
576 No mountain high enough Tom AarninkEpse15
577 Op en neer Stefan JansenVorden15
578 Over de Top Willy TerinkZutphen15
579 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde15
580 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen15
581 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen15
582 Simba 3 Geert HiethaarGorssel15
583 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld15
584 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello15
585 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen15
586 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen15
587 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde15
588 Toos Eb WichersKring van Dorth15
589 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo15
590 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel14
591 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde11
592 Net Binnen gerard roodEefde11
593 pamox 1 joop blomwarnsveld10
594 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde10
595 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel9
596 B Ners 2 B NijhofEefde9
597 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel9
598 Bergop John BergerWilp9
599 Bertha Betty JansenZutphen9
600 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello9
601 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem9
602 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel9
603 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel9
604 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel9
605 de Zwaegers dick KoopmanGorssel9
606 Dijkie I E van DijkGorssel9
607 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam9
608 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel9
609 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel9
610 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse9
611 Guus Tiende Guus EmckZutphen9
612 Heup ploeg herman rotmanVorden9
613 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem9
614 Joop Klim Joop StegemanHarfsen9
615 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel9
616 kroeglopers B. StorminkGorssel9
617 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem9
618 Lucky Luc Luc van DiesenTwello9
619 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen9
620 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen9
621 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel9
622 Niemand Rian van HoltenGorssel9
623 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen9
624 Romy TDF Henk NikkelsBathmen9
625 Strava Koms Gerben BeunkBathmen9
626 SXM naar boven maarten waandersGorssel9
627 Top of the Hill Harry van der WalBathmen9
628 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen9
629 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen9
630 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen9
631 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden7
632 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel7
633 bicycle race 1 Bart WichersGorssel6
634 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen6
635 Leppers Jurgen PetersEefde6
636 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel6
637 naar de top fred beltmanEefde6
638 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen6
639 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0