Dag klassement
Uitslag Etappe 13


Dagprijs : een Levensmiddelen pakket + krat bier aangeboden door Jumbo Brinkman
gewonnen door Frank de Winter uit Lettele

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1MARTINEZ Daniel Felipe4012ROGLIC Primoz9
2KAMNA Lennard3513POGACAR Tadej8
3SCHACHMANN Maximilian3014PORTE Richie7
4MADOUAS Valentin2615LANDA Mikel6
5ROLLAND Pierre2316LOPEZ Miguel Angel5
6EDET Nicolas2017POWLESS Neilson4
7GESCHKE Simon1818BERNAL Egan3
8SOLER Marc1619URAN Rigoberto2
9CARTHY Hugh1420YATES Adam1
10DE LA CRUZ David12---
11D. MARTIN Dan10laatsteS. BENNETT Sam20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Vive le Lettele Frank de WinterLettele144
2 dr op en dr over Jelte LulaZutphen135
3 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden132
4 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen130
5 Dagprijs ton muilermanHarfsen130
6 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen130
7 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel129
8 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe127
9 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo126
10 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen126
11 De Zwoagers Stefan en JoostVorden126
12 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen126
13 Gewoon geel gerrit petersGorssel126
14 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal126
15 Rappe Mientje truus boermanzutphen126
16 Se John RouwenhorstGorssel126
17 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen126
18 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel124
19 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld121
20 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen121
21 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen121
22 Master Mika Mika SmedingaZutphen121
23 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen121
24 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal121
25 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam120
26 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen120
27 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen120
28 Pinkel Henk van LaarTwello116
29 Bolletje Buikema Erik de JongEpse115
30 Mondkapje Marc DaemsDeventer115
31 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen114
32 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem114
33 Lariekoek Toos van LaarTwello114
34 De Klimbok John RouwenhorstGorssel113
35 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse113
36 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen112
37 Kozak Jan StegemanGorssel112
38 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen109
39 Over de Top Willy TerinkZutphen108
40 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten108
41 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello108
42 Bergop John BergerWilp107
43 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo107
44 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen107
45 De manke buffel Bram StegemanGorssel107
46 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde107
47 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen107
48 Op en neer Stefan JansenVorden107
49 Rubens Choice bert rietmanHarfsen107
50 Strava Koms Gerben BeunkBathmen107
51 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen107
52 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen107
53 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo107
54 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello106
55 Simba 3 Geert HiethaarGorssel106
56 Two kids Linda de KrosseTwello106
57 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel104
58 Leppers Jurgen PetersEefde104
59 Verena on tour Verena PetersGorssel104
60 Dikke banden club Erik klumperHarfsen101
61 Guus berg op guus emckZutphen101
62 Romy TDF Henk NikkelsBathmen101
63 Spaki united Roy SmallegoorZutphen101
64 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel101
65 Cuba Libre Richard TuitertGorssel99
66 lockdown team margreet teeringGorssel99
67 Tour Mees Mees teering099
68 Tourmax Max teeringGorssel99
69 tourmix Jan TuitertGorssel99
70 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe98
71 Dikke Proppe Roy PolTwello98
72 Meidoorn Randy DouglasGorssel98
73 petje af gerard roodEefde98
74 SXM Wallie maarten waandersGorssel98
75 Top of the Hill Harry van der WalBathmen98
76 Tour de Splo Imke RensenBathmen98
77 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam98
78 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse98
79 Wilirotru Willy TerinkZutphen98
80 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam96
81 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen96
82 Gezellig he Monique LubbersenBathmen95
83 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen95
84 Taxi Gilbert Erik de JongEpse95
85 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld94
86 de Witpen Piet JansenZutphen94
87 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem94
88 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar94
89 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde94
90 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld93
91 Histoire Henk BlueminkDeventer93
92 Huibs Team Henne van ArkBathmen93
93 MOTO 1 Alex BosGorssel93
94 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten93
95 Palincovic B. Michoriuseefde93
96 Prutser Rene GolsteinWarnsveld93
97 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld93
98 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen93
99 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen92
100 Elstars Pim de VogelElst 92
101 Jaws Sven BeusekampGorssel92
102 Karin TDF Henk NikkelsBathmen92
103 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer92
104 Men in Black rene wiskampWarnsveld92
105 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen92
106 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren92
107 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel91
108 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel91
109 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld91
110 Best Reitje Herman ReilinkBathmen91
111 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen91
112 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen91
113 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo91
114 Binky Geralda PelgrumHarfsen91
115 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello91
116 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen91
117 Brawl Stars Liam BruggemanEefde91
118 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem91
119 Cryptonia Henk van LaarTwello91
120 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen91
121 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen91
122 De Gegrilde Duif albert roordingEefde91
123 De grote molen Marko DommerholtBathmen91
124 De Kampers dianne kampermanApeldoorn91
125 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse91
126 De neus Stan oosterveldGorssel91
127 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen91
128 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen91
129 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen91
130 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen91
131 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam91
132 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen91
133 Football King Mace BrinkhuisZutphen91
134 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen91
135 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen91
136 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen91
137 Hilbert Eb WichersKring van Dorth91
138 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen91
139 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem91
140 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen91
141 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen91
142 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen91
143 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel91
144 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen91
145 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe91
146 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo91
147 Paniaqua Dirk volkersEefde91
148 Piranto Robert Jan EmckZutphen91
149 Rohil Daan boonmanzutphen91
150 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen91
151 Seppio Sepp JansenVorden91
152 September Tour Ronald DijkermanEpse91
153 Sieb Ronald DijkermanEpse91
154 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo91
155 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde91
156 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel91
157 Sweet chili Stefan JansenVorden91
158 SXM naar boven maarten waandersGorssel91
159 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel91
160 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen91
161 Team Laorne Bert WesseldijkLaren91
162 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen91
163 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen91
164 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen91
165 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen91
166 triple t tony ton muilermanHarfsen91
167 Wigo Wil GommansVenray91
168 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst91
169 Fast Frankie frank van holtenGorssel89
170 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen89
171 m aarnink Mariette AarninkDeventer89
172 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 89
173 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten89
174 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld88
175 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen88
176 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 88
177 de Zompies Willem Mogezompepse88
178 Joop Klim Joop StegemanHarfsen88
179 Westerboys Rob WesterweelDeventer88
180 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar88
181 fc Freddy kevin van kooijeefde87
182 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen87
183 Nummer 2 Nikki bongertmantwello87
184 Van Poule dhr van PDen Haag87
185 Wolrijders eric ten woldeEpse 87
186 8B Johan van OmmenEpse86
187 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth86
188 De Broake 17 Harry van der WalBathmen86
189 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld86
190 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem86
191 Kaylin kaylin van GurpTwello86
192 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen86
193 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen86
194 Vallende Jongens Lars PetersGorssel86
195 Bergmuis Allard kolkmanBathmen85
196 Encore une fois Paul WintersBathmen85
197 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek85
198 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer85
199 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel85
200 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe85
201 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp85
202 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen85
203 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde85
204 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen85
205 Vol Erin John BergerWilp85
206 Addebeppus Betty JansenZutphen84
207 De Stampers Miranda van LooyenDeventer84
208 Kats Berg Stef MarsmanLochem84
209 Kats Montagne Stef MarsmanLochem84
210 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen84
211 Net te hoog Art VolkersEefde84
212 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen84
213 Klauterclub anja stegemanHarfsen83
214 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen83
215 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel83
216 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen82
217 Team een Jurjen en HansZutphen82
218 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel82
219 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen81
220 Bergtrein Henk van LaarTwello81
221 bucherons Tjeerd bosGorssel81
222 de Zwaegers dick KoopmanGorssel81
223 Dijkie I E van DijkGorssel81
224 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal81
225 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel81
226 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen81
227 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen81
228 Twelle jan aarninkTwello81
229 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld80
230 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten80
231 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar80
232 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar80
233 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde80
234 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem80
235 Mago Wil GommansVenray80
236 Misschien Wel John bergerWilp80
237 Piggelmee Imke van HoltenArnhem80
238 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse80
239 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem79
240 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen79
241 Ineke ineke ankersmiteefde79
242 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe79
243 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen79
244 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen78
245 Berg tegen op zien gerard roodEefde78
246 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel78
247 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet78
248 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen78
249 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel78
250 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel77
251 Spartacus Arianne MeijerGorssel75
252 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen74
253 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel74
254 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello74
255 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel74
256 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen74
257 De gele Raaf Steven LubbersDeventer74
258 Heup ploeg herman rotmanVorden74
259 kroeglopers B. StorminkGorssel74
260 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel74
261 Ylelucht Willy TerinkZutphen74
262 aandewolven Elsebee DirksenGorssel73
263 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen73
264 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen73
265 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn72
266 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel72
267 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare72
268 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem72
269 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel72
270 No mountain high enough Tom AarninkEpse72
271 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel72
272 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde72
273 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen71
274 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel71
275 John Bike truus boermanzutphen71
276 Kan beter Art VolkersEefde71
277 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen71
278 Dushi Bollen Remco Meijeraruba70
279 Gait Viege Gerrit VijgeEpe70
280 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam70
281 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde70
282 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven69
283 Santador Jan SchutteHarfsen68
284 bliksem allard boomkampLaren67
285 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen67
286 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde67
287 Kogeltje jan stegemanGorssel67
288 Saar Achtste Saar EmckZutphen67
289 Lucky Luc Luc van DiesenTwello66
290 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld66
291 van alles wat Marjan DommerholtGorssel66
292 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde65
293 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen64
294 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel63
295 de gokjes Jolande StegemanGorssel62
296 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde62
297 Pura Vida Rene DommerholtGorssel62
298 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe62
299 Eefde first Wouter AverdijkGorssel61
300 Kats Rambam Stef MarsmanLochem61
301 Alwins stars Alwin van VoorstTwello60
302 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen60
303 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen60
304 Levis Levi SwatersZutphen60
305 Toos Eb WichersKring van Dorth60
306 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven59
307 naar de top fred beltmanEefde59
308 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde59
309 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse59
310 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn58
311 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel58
312 Petje op gerard roodEefde58
313 Skippy Fianne StijneGorssel58
314 aan de overkant Cas HazelaarWilp56
315 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel56
316 De Deftige Duivin hente roordingeefde55
317 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen55
318 Sennja Roland BruggemanWarnsveld55
319 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen54
320 B Ploeg herman rotmanVorden54
321 Bertha Betty JansenZutphen54
322 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel54
323 Loepie Alexander du BuissonGorssel54
324 Plasploeg herman rotmanVorden54
325 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen54
326 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen53
327 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen53
328 Chelsea Chelsea van GurpTwello53
329 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel53
330 de zwarte tulp Betty JansenZutphen53
331 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen53
332 Federer himself Robin SchildwachtWierden53
333 Hilgu Michel DommerholtHarfsen53
334 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde53
335 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen53
336 Raddraaiers frits koersEpse53
337 the Bridge Peter BruggemanGorssel53
338 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen53
339 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel53
340 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen53
341 100% anti di Luca Tom AarninkEpse52
342 Beus 2 Willy BeusekampGorssel52
343 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel52
344 Darkhorse julian kampermanapeldoorn52
345 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde52
346 Ellywood Pim de VogelElst52
347 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen52
348 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde52
349 Fiets hem erin Michael Vooistwello52
350 Frog Rick BruggemanGorssel52
351 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord52
352 Henk TDF Henk NikkelsBathmen52
353 Hintje Hester BolinkGorssel52
354 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel52
355 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen52
356 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren52
357 Oklahoma Cees ZoomJoppe52
358 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello52
359 S Kalle Wim MuilermanHarfsen52
360 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen52
361 Sluis jan schutteHarfsen52
362 Sponslin Lincy BeusekampGorssel52
363 Team Zubeldia Marten KlompGorssel52
364 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn52
365 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel52
366 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen51
367 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen51
368 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer51
369 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen51
370 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer51
371 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel51
372 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde51
373 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen51
374 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn51
375 De Haantjes E. WelgravenBathmen51
376 De Laatste man Rens KolkmanBathmen51
377 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen51
378 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer51
379 De snelle lijster dick KoopmanGorssel51
380 Dushi geel Remco Meijeraruba51
381 Epo 2000 Kjell PakkertLochem51
382 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen51
383 Fay Bo Jan StegemanGorssel51
384 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen51
385 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel51
386 Guinness by night Paul WintersBathmen51
387 GvNorel Giel van NorelVaassen51
388 Impossible Marina KlappeDeventer51
389 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen51
390 JCSS Donovan TegelaarGorssel51
391 Kai Power Kai SwatersZutphen51
392 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel51
393 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen51
394 Luna Seb Luna JimminkHarfsen51
395 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen51
396 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen51
397 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen51
398 Niemand Rian van HoltenGorssel51
399 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn51
400 Simba 1 Geert HiethaarGorssel51
401 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld51
402 Stormchaser Tom StorminkGorssel51
403 Stranger Society Gideon HaakNijmegen51
404 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel51
405 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen51
406 Team Twee Hans & JurjenZutphen51
407 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde51
408 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam51
409 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen51
410 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen51
411 Uit de beugel fred beltmanEefde51
412 Uutvloch Gerry van der WalBathmen51
413 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen51
414 B Ners 2 B NijhofEefde50
415 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld50
416 bicycle race 2 Bart WichersGorssel50
417 Bners 3 B NijhofEefde50
418 De grote hazen Ron JanseWijchen50
419 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel50
420 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten50
421 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel50
422 Speedy Yvonne WuestmanLochem50
423 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen50
424 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde50
425 Panini Michel KlaasenZutphen49
426 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen48
427 De Ventielen Ans DalhuisenTwello48
428 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen48
429 Graav Battum Jan GraveBathmen48
430 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden48
431 Doordouwers Tess van LooijenDeventer47
432 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen47
433 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel47
434 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde47
435 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld47
436 De Vod Gert KlompGorssel46
437 Dijkie II E van DijkGorssel46
438 DZ on tour Fons SmitBathmen46
439 Lagun 42 jan stegemanGorssel46
440 Little high tower Gerben Meerbeekeefde46
441 Lucky Thijs Pim MogezompEefde46
442 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven46
443 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen46
444 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld46
445 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen46
446 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde46
447 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello46
448 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen46
449 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel46
450 De Sjoerds William PoesseBathmen45
451 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel45
452 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel45
453 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel45
454 Vin Rouge Annette wintersBathmen45
455 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen45
456 Kupje Jeroen PetersEpse44
457 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde43
458 Jan uut Battum Jan GraveBathmen42
459 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel41
460 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen41
461 Bugsie Aaldert BakkerGorssel41
462 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe41
463 Diesel Marcel van DiesenTwello41
464 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn41
465 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel41
466 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe41
467 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse41
468 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde41
469 Sluys jan schutteHarfsen41
470 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven41
471 De Koploper Martin WilleminkBathmen40
472 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde40
473 Guus Tiende Guus EmckZutphen40
474 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel40
475 Sjembek Jurgen PetersEefde40
476 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel39
477 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare39
478 Kobyassie Jacob JansmaLemmer38
479 Telego on tour benno BaksteenGorssel38
480 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello37
481 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel37
482 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth36
483 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel34
484 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen34
485 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen34
486 Bergsluis Jan schutteHarfsen33
487 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen33
488 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel33
489 pamox 1 joop blomwarnsveld33
490 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel32
491 Covidis Jan NijenhuisMarkelo32
492 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel32
493 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo32
494 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare32
495 Lucky Haas Cas HazelaarWilp32
496 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen32
497 Sunday Yellow Martijn MaasEpse32
498 FC Forel Luuk MogezompEefde31
499 Kale Tien erwin jimminkHarfsen31
500 Kruit Gerrit KruitboschVoorst31
501 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse31
502 De Douggys Randy DouglasGorssel30
503 Elisa Wim MuilermanHarfsen30
504 Padde Martin SmitBathmen30
505 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo29
506 Ies van Dires Isa van DiesenTwello29
507 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten29
508 snelle Freddy fred beltmanEefde29
509 Sprintgeweld Alex BosGorssel29
510 Spurters van Saar saar emckZutphen29
511 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen28
512 Jip Willy TerinkZutphen28
513 Asjemenou Loek prinsDeventer26
514 De Plotter Mennet EmckZutphen26
515 Ici paris Truus PrinsDeventer26
516 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde26
517 Romax Gerton AlbersGorssel26
518 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe25
519 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel25
520 bicycle race 1 Bart WichersGorssel24
521 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde24
522 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld23
523 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel23
524 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst23
525 Stamgasten B. StorminkGorssel22
526 Achterop John BergerWilp20
527 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen20
528 B Ners 1 B NijhofEefde20
529 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen20
530 Bliks Jacco KorenblikHarfsen20
531 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello20
532 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde20
533 Bridgetonia Henk van LaarTwello20
534 Code Groen jitse bosamsterdam20
535 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen20
536 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth20
537 De eerste de beste Harry van der WalBathmen20
538 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen20
539 de groene parel Mark BoschlooBathmen20
540 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden20
541 De Hulk Stefan JansenVorden20
542 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen20
543 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde20
544 De rioolfiets Bram StegemanGorssel20
545 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel20
546 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld20
547 De Tourist Lieke LubbersenBathmen20
548 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse20
549 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam20
550 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel20
551 Dushi Groen Remco Meijeraruba20
552 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld20
553 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst20
554 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde20
555 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen20
556 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel20
557 Frog 1 Rick BruggemanGorssel20
558 Gaan net te snel Art VolkersEefde20
559 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen20
560 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn20
561 Gewoon Groen gerrit petersGorssel20
562 Green belongs to me Tom AarninkEpse20
563 Green Manalishi Dirk volkersEefde20
564 Green Mountain Willy TerinkZutphen20
565 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel20
566 Guus rapste Guus EmckZutphen20
567 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden20
568 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem20
569 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten20
570 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal20
571 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn20
572 Jo Jan Jan StegemanGorssel20
573 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven20
574 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen20
575 Kats Groen Stef MarsmanLochem20
576 Kats sprint Stef MarsmanLochem20
577 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen20
578 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel20
579 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel20
580 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen20
581 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen20
582 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen20
583 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn20
584 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen20
585 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel20
586 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen20
587 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen20
588 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel20
589 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen20
590 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde20
591 Moos TDF Henk NikkelsBathmen20
592 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel20
593 Niet gevallen Gerard roodEefde20
594 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen20
595 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren20
596 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen20
597 Pebbels herman rotmanVorden20
598 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden20
599 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth20
600 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde20
601 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel20
602 Rappe Jongens B. Michoriuseefde20
603 Rappertjes Mennet EmckZutphen20
604 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe20
605 Same Same but different Rene DommerholtGorssel20
606 Simba 2 Geert HiethaarGorssel20
607 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel20
608 Snelle jelle gerard roodEefde20
609 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen20
610 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
611 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen20
612 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen20
613 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek20
614 super green Roy peppelenbosGorssel20
615 Supertrain Willy TerinkZutphen20
616 SXM geeft gas maarten waandersGorssel20
617 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp20
618 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem20
619 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen20
620 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen20
621 Tony macaroni ton muilermanHarfsen20
622 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello20
623 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse20
624 Vlotte Lotte Erik de JongEpse20
625 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen20
626 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen20
627 Wolsprint eric ten woldeEpse 20
628 Zakhooi Jurgen PetersEefde20
629 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
630 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen20
631 Tabje Rita TaborZutphen14
632 Maxie Wilma Bakker Gorssel10
633 Race van de dag Remco BeltmanEefde10
634 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen4
635 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden4
636 slag gemist B NijhofEefde4
637 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
638 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
639 Net Binnen gerard roodEefde0