Dag klassement
Uitslag Etappe 12


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Grand Café Hans & Grietje
gewonnen door ton muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1HIRSCHI Marc4012SOLER Marc9
2ROLLAND Pierre3513SAGAN Peter8
3KRAGH ANDERSEN Soren3014VAN AVERMAET Greg7
4PACHER Quentin2615STUYVEN Jasper6
5HERRADA Jesus2316GOGL Michael5
6SCHACHMANN Maximilian2017BARTHE Cyril4
7HOULE Hugo1818NAESEN Oliver3
8REICHENBACH Sebastien1619VAN AERT Wout2
9ELISSONDE Kenny1420MOLLEMA Bauke1
10ROCHE Nicolas12---
11ALAPHILIPPE Julian10laatsteS. BENNETT Sam20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Dagprijs ton muilermanHarfsen149
2 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam124
3 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel118
4 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel108
5 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen100
6 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel100
7 Wolrijders eric ten woldeEpse 95
8 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel89
9 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel85
10 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen83
11 Dushi Bollen Remco Meijeraruba81
12 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen81
13 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld80
14 Ineke ineke ankersmiteefde79
15 Fay Bo Jan StegemanGorssel76
16 Green Manalishi Dirk volkersEefde76
17 Sunday Yellow Martijn MaasEpse76
18 Vive le Lettele Frank de WinterLettele74
19 dr op en dr over Jelte LulaZutphen73
20 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld73
21 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten73
22 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel73
23 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe73
24 John Bike truus boermanzutphen72
25 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel71
26 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel70
27 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde70
28 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam69
29 bicycle race 2 Bart WichersGorssel66
30 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen66
31 Skippy Fianne StijneGorssel66
32 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen66
33 Mondkapje Marc DaemsDeventer65
34 De gele Raaf Steven LubbersDeventer63
35 Speedy Yvonne WuestmanLochem63
36 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel62
37 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen61
38 Elisa Wim MuilermanHarfsen60
39 Kozak Jan StegemanGorssel60
40 Spartacus Arianne MeijerGorssel60
41 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen59
42 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen58
43 De Plotter Mennet EmckZutphen58
44 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten58
45 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare57
46 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel57
47 Achterop John BergerWilp56
48 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo56
49 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello56
50 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde56
51 De eerste de beste Harry van der WalBathmen56
52 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen56
53 de groene parel Mark BoschlooBathmen56
54 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden56
55 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen56
56 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde56
57 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel56
58 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam56
59 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen56
60 Gewoon Groen gerrit petersGorssel56
61 Green Mountain Willy TerinkZutphen56
62 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo56
63 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn56
64 Kats Groen Stef MarsmanLochem56
65 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen56
66 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel56
67 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen56
68 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen56
69 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen56
70 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel56
71 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen56
72 Moos TDF Henk NikkelsBathmen56
73 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen56
74 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen56
75 Race van de dag Remco BeltmanEefde56
76 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel56
77 Snelle jelle gerard roodEefde56
78 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen56
79 Sprintgeweld Alex BosGorssel56
80 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek56
81 SXM geeft gas maarten waandersGorssel56
82 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen56
83 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen56
84 de gokjes Jolande StegemanGorssel55
85 Spaki united Roy SmallegoorZutphen55
86 Team Twee Hans & JurjenZutphen55
87 Gezellig he Monique LubbersenBathmen54
88 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen54
89 Kogeltje jan stegemanGorssel54
90 Pebbels herman rotmanVorden54
91 Same Same but different Rene DommerholtGorssel54
92 Bertha Betty JansenZutphen53
93 Bridgetonia Henk van LaarTwello53
94 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen53
95 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen53
96 De rioolfiets Bram StegemanGorssel53
97 Dushi Groen Remco Meijeraruba53
98 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst53
99 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde53
100 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde53
101 Frog 1 Rick BruggemanGorssel53
102 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen53
103 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn53
104 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel53
105 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem53
106 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal53
107 Ies van Dires Isa van DiesenTwello53
108 Jo Jan Jan StegemanGorssel53
109 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel53
110 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen53
111 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen53
112 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn53
113 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen53
114 Mago Wil GommansVenray53
115 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel53
116 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen53
117 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden53
118 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel53
119 snelle Freddy fred beltmanEefde53
120 Spurters van Saar saar emckZutphen53
121 super green Roy peppelenbosGorssel53
122 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp53
123 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen53
124 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem53
125 Vlotte Lotte Erik de JongEpse53
126 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen52
127 de Witpen Piet JansenZutphen52
128 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde52
129 JCSS Donovan TegelaarGorssel52
130 Kai Power Kai SwatersZutphen52
131 m aarnink Mariette AarninkDeventer52
132 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen51
133 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer51
134 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare51
135 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel51
136 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel51
137 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven51
138 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen51
139 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen51
140 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen51
141 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen51
142 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen50
143 Guus rapste Guus EmckZutphen50
144 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde50
145 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen50
146 Supertrain Willy TerinkZutphen50
147 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal50
148 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen50
149 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare50
150 Covidis Jan NijenhuisMarkelo49
151 De Hulk Stefan JansenVorden49
152 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde49
153 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen49
154 Net Binnen gerard roodEefde49
155 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren49
156 Piggelmee Imke van HoltenArnhem49
157 Rappertjes Mennet EmckZutphen49
158 Saar Achtste Saar EmckZutphen49
159 slag gemist B NijhofEefde49
160 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel48
161 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen48
162 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem48
163 Graav Battum Jan GraveBathmen48
164 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten48
165 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen48
166 Meidoorn Randy DouglasGorssel48
167 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel48
168 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen48
169 Vin Rouge Annette wintersBathmen48
170 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen47
171 Beus 2 Willy BeusekampGorssel47
172 Bliks Jacco KorenblikHarfsen47
173 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen47
174 De Haantjes E. WelgravenBathmen47
175 De neus Stan oosterveldGorssel47
176 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen47
177 Dikke banden club Erik klumperHarfsen47
178 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen47
179 fc Freddy kevin van kooijeefde47
180 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek47
181 Gait Viege Gerrit VijgeEpe47
182 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel47
183 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer47
184 Karin TDF Henk NikkelsBathmen47
185 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel47
186 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde47
187 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen47
188 Men in Black rene wiskampWarnsveld47
189 MOTO 1 Alex BosGorssel47
190 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe47
191 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen47
192 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen47
193 Rubens Choice bert rietmanHarfsen47
194 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen47
195 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel47
196 Stranger Society Gideon HaakNijmegen47
197 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen47
198 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen47
199 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam47
200 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen47
201 Uit de beugel fred beltmanEefde47
202 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar47
203 Wilirotru Willy TerinkZutphen47
204 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen46
205 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen46
206 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello46
207 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam46
208 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld46
209 bliksem allard boomkampLaren46
210 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen46
211 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden46
212 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen46
213 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn46
214 De Koploper Martin WilleminkBathmen46
215 De Sjoerds William PoesseBathmen46
216 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld46
217 De Ventielen Ans DalhuisenTwello46
218 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse46
219 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen46
220 Doordouwers Tess van LooijenDeventer46
221 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel46
222 Fiets hem erin Michael Vooistwello46
223 Frog Rick BruggemanGorssel46
224 Gaan net te snel Art VolkersEefde46
225 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel46
226 Guinness by night Paul WintersBathmen46
227 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal46
228 Impossible Marina KlappeDeventer46
229 Jaws Sven BeusekampGorssel46
230 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen46
231 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen46
232 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe46
233 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen46
234 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn46
235 Raddraaiers frits koersEpse46
236 Rappe Jongens B. Michoriuseefde46
237 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen46
238 Seppio Sepp JansenVorden46
239 Simba 2 Geert HiethaarGorssel46
240 Sluys jan schutteHarfsen46
241 Sponslin Lincy BeusekampGorssel46
242 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen46
243 Telego on tour benno BaksteenGorssel46
244 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen46
245 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven46
246 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello46
247 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen46
248 Addebeppus Betty JansenZutphen45
249 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe45
250 Berg tegen op zien gerard roodEefde45
251 Best Reitje Herman ReilinkBathmen45
252 Brawl Stars Liam BruggemanEefde45
253 Chelsea Chelsea van GurpTwello45
254 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen45
255 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen45
256 De grote hazen Ron JanseWijchen45
257 De Laatste man Rens KolkmanBathmen45
258 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen45
259 De Zwoagers Stefan en JoostVorden45
260 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam45
261 Eefde first Wouter AverdijkGorssel45
262 Ellywood Pim de VogelElst45
263 Epo 2000 Kjell PakkertLochem45
264 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde45
265 Fast Frankie frank van holtenGorssel45
266 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord45
267 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn45
268 Kats Rambam Stef MarsmanLochem45
269 Kaylin kaylin van GurpTwello45
270 Kupje Jeroen PetersEpse45
271 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet45
272 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen45
273 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer45
274 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen45
275 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse45
276 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen45
277 Pura Vida Rene DommerholtGorssel45
278 Sweet chili Stefan JansenVorden45
279 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen45
280 Tour de Splo Imke RensenBathmen45
281 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld45
282 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen45
283 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel45
284 B Ploeg herman rotmanVorden44
285 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo44
286 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde44
287 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 44
288 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde44
289 Darkhorse julian kampermanapeldoorn44
290 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen44
291 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde44
292 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen44
293 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden44
294 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen44
295 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen44
296 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren44
297 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello44
298 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 44
299 Plasploeg herman rotmanVorden44
300 Bners 3 B NijhofEefde43
301 De Tourist Lieke LubbersenBathmen43
302 Green belongs to me Tom AarninkEpse43
303 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth43
304 Rappe Mientje truus boermanzutphen43
305 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe43
306 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen43
307 Two kids Linda de KrosseTwello43
308 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse43
309 100% anti di Luca Tom AarninkEpse41
310 Bergmuis Allard kolkmanBathmen41
311 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld41
312 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem41
313 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen41
314 De Kampers dianne kampermanApeldoorn41
315 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer41
316 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen41
317 Dijkie II E van DijkGorssel41
318 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam41
319 DZ on tour Fons SmitBathmen41
320 Gewoon geel gerrit petersGorssel41
321 Henk TDF Henk NikkelsBathmen41
322 Hintje Hester BolinkGorssel41
323 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten41
324 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal41
325 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven41
326 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen41
327 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem41
328 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen41
329 Lucky Thijs Pim MogezompEefde41
330 Master Mika Mika SmedingaZutphen41
331 naar de top fred beltmanEefde41
332 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen41
333 Nummer 2 Nikki bongertmantwello41
334 Palincovic B. Michoriuseefde41
335 Sennja Roland BruggemanWarnsveld41
336 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld41
337 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde41
338 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde41
339 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel41
340 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel41
341 Vallende Jongens Lars PetersGorssel41
342 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer40
343 Alwins stars Alwin van VoorstTwello40
344 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn40
345 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen40
346 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen40
347 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld40
348 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld40
349 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen40
350 Binky Geralda PelgrumHarfsen40
351 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen40
352 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello40
353 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo40
354 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde40
355 De grote molen Marko DommerholtBathmen40
356 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen40
357 De snelle lijster dick KoopmanGorssel40
358 De Vod Gert KlompGorssel40
359 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel40
360 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen40
361 Diesel Marcel van DiesenTwello40
362 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel40
363 Elstars Pim de VogelElst 40
364 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen40
365 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen40
366 Federer himself Robin SchildwachtWierden40
367 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel40
368 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld40
369 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen40
370 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen40
371 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem40
372 Histoire Henk BlueminkDeventer40
373 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel40
374 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel40
375 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe40
376 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel40
377 Jan uut Battum Jan GraveBathmen40
378 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem40
379 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen40
380 Little high tower Gerben Meerbeekeefde40
381 Loepie Alexander du BuissonGorssel40
382 Luna Seb Luna JimminkHarfsen40
383 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten40
384 Oklahoma Cees ZoomJoppe40
385 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo40
386 Paniaqua Dirk volkersEefde40
387 petje af gerard roodEefde40
388 Petje op gerard roodEefde40
389 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren40
390 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel40
391 Pinkel Henk van LaarTwello40
392 Piranto Robert Jan EmckZutphen40
393 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde40
394 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen40
395 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen40
396 S Kalle Wim MuilermanHarfsen40
397 September Tour Ronald DijkermanEpse40
398 Sieb Ronald DijkermanEpse40
399 Simba 1 Geert HiethaarGorssel40
400 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo40
401 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse40
402 Stormchaser Tom StorminkGorssel40
403 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel40
404 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen40
405 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello40
406 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp40
407 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen40
408 Team Zubeldia Marten KlompGorssel40
409 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde40
410 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde40
411 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde40
412 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen40
413 Tourmax Max teeringGorssel40
414 triple t tony ton muilermanHarfsen40
415 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel40
416 Van Poule dhr van PDen Haag40
417 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde40
418 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn40
419 Westerboys Rob WesterweelDeventer40
420 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse40
421 Wigo Wil GommansVenray40
422 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst40
423 Wolsprint eric ten woldeEpse 40
424 Zakhooi Jurgen PetersEefde40
425 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen40
426 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen40
427 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel40
428 8B Johan van OmmenEpse39
429 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen39
430 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld39
431 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen39
432 de Zompies Willem Mogezompepse39
433 de zwarte tulp Betty JansenZutphen39
434 Dushi geel Remco Meijeraruba39
435 Encore une fois Paul WintersBathmen39
436 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven39
437 Football King Mace BrinkhuisZutphen39
438 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar39
439 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar39
440 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen39
441 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen39
442 Panini Michel KlaasenZutphen39
443 Rohil Daan boonmanzutphen39
444 Sluis jan schutteHarfsen39
445 Taxi Gilbert Erik de JongEpse39
446 Team Laorne Bert WesseldijkLaren39
447 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen39
448 the Bridge Peter BruggemanGorssel39
449 Tony macaroni ton muilermanHarfsen39
450 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel39
451 Twelle jan aarninkTwello39
452 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel38
453 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld38
454 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen38
455 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel38
456 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel38
457 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen38
458 bucherons Tjeerd bosGorssel38
459 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth38
460 Cuba Libre Richard TuitertGorssel38
461 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen38
462 De Broake 17 Harry van der WalBathmen38
463 De Gegrilde Duif albert roordingEefde38
464 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse38
465 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen38
466 Dikke Proppe Roy PolTwello38
467 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen38
468 FC Forel Luuk MogezompEefde38
469 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar38
470 GvNorel Giel van NorelVaassen38
471 Hilbert Eb WichersKring van Dorth38
472 Hilgu Michel DommerholtHarfsen38
473 Huibs Team Henne van ArkBathmen38
474 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen38
475 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel38
476 Levis Levi SwatersZutphen38
477 lockdown team margreet teeringGorssel38
478 Misschien Wel John bergerWilp38
479 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld38
480 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde38
481 Se John RouwenhorstGorssel38
482 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen38
483 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven38
484 SXM Wallie maarten waandersGorssel38
485 Team een Jurjen en HansZutphen38
486 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen38
487 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen38
488 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse38
489 Tour Mees Mees teering038
490 Uutvloch Gerry van der WalBathmen38
491 Vol Erin John BergerWilp38
492 Cryptonia Henk van LaarTwello37
493 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth37
494 Lagun 42 jan stegemanGorssel37
495 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld36
496 Leppers Jurgen PetersEefde36
497 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde36
498 Niet gevallen Gerard roodEefde36
499 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde36
500 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen36
501 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen36
502 bicycle race 1 Bart WichersGorssel34
503 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe34
504 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen34
505 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel34
506 Asjemenou Loek prinsDeventer33
507 Lucky Haas Cas HazelaarWilp33
508 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel33
509 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen32
510 Guus Tiende Guus EmckZutphen31
511 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen31
512 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde31
513 Bugsie Aaldert BakkerGorssel30
514 Code Groen jitse bosamsterdam30
515 De Deftige Duivin hente roordingeefde30
516 Jip Willy TerinkZutphen30
517 Niemand Rian van HoltenGorssel30
518 B Ners 1 B NijhofEefde28
519 De Douggys Randy DouglasGorssel28
520 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen28
521 Kats sprint Stef MarsmanLochem28
522 Kruit Gerrit KruitboschVoorst28
523 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel28
524 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel28
525 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde28
526 tourmix Jan TuitertGorssel28
527 Ici paris Truus PrinsDeventer27
528 Tabje Rita TaborZutphen27
529 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst27
530 aan de overkant Cas HazelaarWilp25
531 Bergsluis Jan schutteHarfsen25
532 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth25
533 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen25
534 Kale Tien erwin jimminkHarfsen25
535 Santador Jan SchutteHarfsen25
536 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen24
537 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen23
538 Prutser Rene GolsteinWarnsveld22
539 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel21
540 Kan beter Art VolkersEefde21
541 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten21
542 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten21
543 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel20
544 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen20
545 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe20
546 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel20
547 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel20
548 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen20
549 Joop Klim Joop StegemanHarfsen20
550 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe20
551 Padde Martin SmitBathmen20
552 van alles wat Marjan DommerholtGorssel20
553 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse20
554 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen19
555 Klauterclub anja stegemanHarfsen19
556 Sjembek Jurgen PetersEefde19
557 Top of the Hill Harry van der WalBathmen19
558 Ylelucht Willy TerinkZutphen19
559 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen18
560 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel18
561 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe18
562 Kobyassie Jacob JansmaLemmer18
563 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden18
564 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel18
565 No mountain high enough Tom AarninkEpse18
566 Strava Koms Gerben BeunkBathmen18
567 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel17
568 kroeglopers B. StorminkGorssel17
569 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello13
570 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel13
571 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde13
572 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel13
573 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen13
574 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen13
575 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen13
576 De Stampers Miranda van LooyenDeventer12
577 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo12
578 aandewolven Elsebee DirksenGorssel11
579 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel11
580 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn11
581 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo11
582 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen11
583 Bolletje Buikema Erik de JongEpse11
584 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen11
585 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem11
586 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel11
587 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel11
588 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen11
589 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen11
590 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel11
591 Heup ploeg herman rotmanVorden11
592 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem11
593 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden11
594 Kats Berg Stef MarsmanLochem11
595 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde11
596 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem11
597 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel11
598 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen11
599 Net te hoog Art VolkersEefde11
600 Op en neer Stefan JansenVorden11
601 Romy TDF Henk NikkelsBathmen11
602 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld11
603 Stamgasten B. StorminkGorssel11
604 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen11
605 Toos Eb WichersKring van Dorth11
606 B Ners 2 B NijhofEefde10
607 Bergop John BergerWilp10
608 Bergtrein Henk van LaarTwello10
609 De Klimbok John RouwenhorstGorssel10
610 De manke buffel Bram StegemanGorssel10
611 de Zwaegers dick KoopmanGorssel10
612 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel10
613 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse10
614 Kats Montagne Stef MarsmanLochem10
615 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel10
616 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel10
617 Lariekoek Toos van LaarTwello10
618 Lucky Luc Luc van DiesenTwello10
619 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen10
620 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen10
621 Over de Top Willy TerinkZutphen10
622 pamox 1 joop blomwarnsveld10
623 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde10
624 Romax Gerton AlbersGorssel10
625 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen10
626 Simba 3 Geert HiethaarGorssel10
627 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello10
628 SXM naar boven maarten waandersGorssel10
629 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde10
630 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen10
631 Verena on tour Verena PetersGorssel10
632 Maxie Wilma Bakker Gorssel9
633 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen9
634 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde5
635 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello1
636 Dijkie I E van DijkGorssel1
637 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen1
638 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld0
639 Guus berg op guus emckZutphen0