Dag klassement
Uitslag Etappe 11


Dagprijs : een Kappersbon aangeboden door By Artistique Haarmode
gewonnen door Rene Golstein uit Warnsveld

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012KRISTOFF Alexander9
2S. BENNETT Sam3513TURGIS Anthony8
3VAN AERT Wout3014BOASSON HAGEN Edvald7
4COQUARD Bryan2615BONIFAZIO Niccolo6
5VENTURINI Clement2316RUSSO Clement5
6M. PEDERSEN Mads2017VIVIANI Elia4
7MEZGEC Luka1818BOL Cees3
8HOFSTETTER Hugo1619IMPEY Daryl2
9NAESEN Oliver1420LEDANOIS Kevin1
10GIBBONS Ryan12---
11TRENTIN Matteo10laatsteLUTSENKO Alexey20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld254
2 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen242
3 Frog 1 Rick BruggemanGorssel240
4 Green belongs to me Tom AarninkEpse240
5 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen240
6 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen240
7 de groene parel Mark BoschlooBathmen238
8 SXM geeft gas maarten waandersGorssel238
9 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen238
10 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello236
11 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam235
12 Gaan net te snel Art VolkersEefde234
13 Green Manalishi Dirk volkersEefde234
14 Guus rapste Guus EmckZutphen233
15 Dushi Groen Remco Meijeraruba232
16 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde232
17 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden230
18 Gewoon Groen gerrit petersGorssel230
19 Tony macaroni ton muilermanHarfsen226
20 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel225
21 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn224
22 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel224
23 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn224
24 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde223
25 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde222
26 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal222
27 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen222
28 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello221
29 Zakhooi Jurgen PetersEefde221
30 Achterop John BergerWilp220
31 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen220
32 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde220
33 De Tourist Lieke LubbersenBathmen220
34 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem220
35 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen220
36 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen220
37 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde220
38 Spurters van Saar saar emckZutphen220
39 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek220
40 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen220
41 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo218
42 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen218
43 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen218
44 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen218
45 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel218
46 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen218
47 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen218
48 snelle Freddy fred beltmanEefde218
49 Snelle jelle gerard roodEefde218
50 Supertrain Willy TerinkZutphen216
51 Wolsprint eric ten woldeEpse 215
52 Green Mountain Willy TerinkZutphen214
53 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel211
54 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel211
55 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe211
56 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden210
57 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse209
58 Kats Groen Stef MarsmanLochem208
59 Pebbels herman rotmanVorden208
60 De Hulk Stefan JansenVorden207
61 super green Roy peppelenbosGorssel207
62 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst206
63 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn206
64 Niet gevallen Gerard roodEefde206
65 Simba 2 Geert HiethaarGorssel206
66 Speedy Yvonne WuestmanLochem206
67 Code Groen jitse bosamsterdam204
68 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen204
69 Kats sprint Stef MarsmanLochem204
70 Same Same but different Rene DommerholtGorssel204
71 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp204
72 Vlotte Lotte Erik de JongEpse204
73 Bridgetonia Henk van LaarTwello203
74 Bliks Jacco KorenblikHarfsen202
75 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld202
76 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten202
77 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel202
78 Rappe Jongens B. Michoriuseefde201
79 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen201
80 Moos TDF Henk NikkelsBathmen200
81 Rappertjes Mennet EmckZutphen199
82 De eerste de beste Harry van der WalBathmen197
83 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen197
84 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen195
85 Sprintgeweld Alex BosGorssel195
86 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen195
87 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden193
88 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse190
89 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth188
90 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel188
91 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen188
92 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen186
93 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel184
94 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen184
95 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten183
96 De rioolfiets Bram StegemanGorssel181
97 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen181
98 Ies van Dires Isa van DiesenTwello181
99 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen181
100 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel181
101 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem181
102 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren180
103 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel179
104 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel179
105 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde179
106 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen178
107 Covidis Jan NijenhuisMarkelo177
108 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth172
109 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen171
110 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen171
111 Jo Jan Jan StegemanGorssel170
112 De Koploper Martin WilleminkBathmen164
113 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo162
114 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel161
115 Two kids Linda de KrosseTwello154
116 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen153
117 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello152
118 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare149
119 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten148
120 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe148
121 Diesel Marcel van DiesenTwello147
122 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen147
123 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde146
124 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel145
125 Little high tower Gerben Meerbeekeefde145
126 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde145
127 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld144
128 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel144
129 Elisa Wim MuilermanHarfsen144
130 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel144
131 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel144
132 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen143
133 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen141
134 De Ventielen Ans DalhuisenTwello141
135 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen141
136 Saar Achtste Saar EmckZutphen141
137 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen141
138 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven140
139 Paniaqua Dirk volkersEefde140
140 de gokjes Jolande StegemanGorssel139
141 bicycle race 2 Bart WichersGorssel138
142 bliksem allard boomkampLaren138
143 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare138
144 Dijkie II E van DijkGorssel137
145 Ineke ineke ankersmiteefde137
146 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp137
147 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld135
148 Beus 2 Willy BeusekampGorssel135
149 Hintje Hester BolinkGorssel135
150 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen135
151 Prutser Rene GolsteinWarnsveld135
152 Sunday Yellow Martijn MaasEpse135
153 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel135
154 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen135
155 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen135
156 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen133
157 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel132
158 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen131
159 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen131
160 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen131
161 Graav Battum Jan GraveBathmen131
162 Jaws Sven BeusekampGorssel131
163 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen131
164 Simba 1 Geert HiethaarGorssel131
165 Sponslin Lincy BeusekampGorssel131
166 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse131
167 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld129
168 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde129
169 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel129
170 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen129
171 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer128
172 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel128
173 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem128
174 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe128
175 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde128
176 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen128
177 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel127
178 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel127
179 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven127
180 Van Poule dhr van PDen Haag126
181 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen125
182 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld125
183 Kozak Jan StegemanGorssel125
184 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld125
185 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven125
186 Men in Black rene wiskampWarnsveld124
187 Piranto Robert Jan EmckZutphen124
188 Spaki united Roy SmallegoorZutphen124
189 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse123
190 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen123
191 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten122
192 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer121
193 De Sjoerds William PoesseBathmen121
194 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel121
195 Palincovic B. Michoriuseefde121
196 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde121
197 Twelle jan aarninkTwello120
198 Alwins stars Alwin van VoorstTwello119
199 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn119
200 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello119
201 De Deftige Duivin hente roordingeefde119
202 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen119
203 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem119
204 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen119
205 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen119
206 Lucky Thijs Pim MogezompEefde119
207 Mago Wil GommansVenray119
208 Master Mika Mika SmedingaZutphen119
209 Nummer 2 Nikki bongertmantwello119
210 Stormchaser Tom StorminkGorssel119
211 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen119
212 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen119
213 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde119
214 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen119
215 Wigo Wil GommansVenray119
216 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam118
217 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen118
218 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen118
219 De Kampers dianne kampermanApeldoorn118
220 De Vod Gert KlompGorssel118
221 DZ on tour Fons SmitBathmen118
222 Frog Rick BruggemanGorssel118
223 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen118
224 GvNorel Giel van NorelVaassen118
225 Histoire Henk BlueminkDeventer118
226 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal118
227 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer118
228 Jan uut Battum Jan GraveBathmen118
229 S Kalle Wim MuilermanHarfsen118
230 Team Zubeldia Marten KlompGorssel118
231 Vin Rouge Annette wintersBathmen118
232 Westerboys Rob WesterweelDeventer118
233 Dushi geel Remco Meijeraruba117
234 Misschien Wel John bergerWilp117
235 Bergmuis Allard kolkmanBathmen115
236 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld115
237 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen115
238 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen115
239 De grote molen Marko DommerholtBathmen115
240 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen115
241 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam115
242 Doordouwers Tess van LooijenDeventer115
243 Elstars Pim de VogelElst 115
244 Football King Mace BrinkhuisZutphen115
245 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen115
246 Henk TDF Henk NikkelsBathmen115
247 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen115
248 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde115
249 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen115
250 Pinkel Henk van LaarTwello115
251 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen115
252 Seppio Sepp JansenVorden115
253 September Tour Ronald DijkermanEpse115
254 Sieb Ronald DijkermanEpse115
255 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel115
256 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam115
257 triple t tony ton muilermanHarfsen115
258 Uit de beugel fred beltmanEefde115
259 Wilirotru Willy TerinkZutphen115
260 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen115
261 De Laatste man Rens KolkmanBathmen114
262 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen114
263 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen114
264 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde114
265 fc Freddy kevin van kooijeefde114
266 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen114
267 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen112
268 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde112
269 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen112
270 Loepie Alexander du BuissonGorssel112
271 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld112
272 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse112
273 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo111
274 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen111
275 Stranger Society Gideon HaakNijmegen111
276 Taxi Gilbert Erik de JongEpse111
277 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel110
278 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen109
279 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem109
280 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn109
281 De snelle lijster dick KoopmanGorssel109
282 Dikke banden club Erik klumperHarfsen109
283 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen109
284 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde109
285 Federer himself Robin SchildwachtWierden109
286 Fiets hem erin Michael Vooistwello109
287 Gezellig he Monique LubbersenBathmen109
288 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem109
289 Lagun 42 jan stegemanGorssel109
290 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen109
291 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen109
292 Oklahoma Cees ZoomJoppe109
293 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn109
294 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel109
295 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn109
296 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar109
297 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst109
298 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel109
299 bucherons Tjeerd bosGorssel108
300 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen108
301 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo108
302 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen108
303 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen107
304 Rohil Daan boonmanzutphen107
305 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare106
306 Addebeppus Betty JansenZutphen105
307 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel105
308 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen105
309 Best Reitje Herman ReilinkBathmen105
310 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo105
311 De neus Stan oosterveldGorssel105
312 de Witpen Piet JansenZutphen105
313 de zwarte tulp Betty JansenZutphen105
314 Eefde first Wouter AverdijkGorssel105
315 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen105
316 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven105
317 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek105
318 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel105
319 Gewoon geel gerrit petersGorssel105
320 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe105
321 Karin TDF Henk NikkelsBathmen105
322 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen105
323 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen105
324 Luna Seb Luna JimminkHarfsen105
325 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen105
326 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe105
327 MOTO 1 Alex BosGorssel105
328 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen105
329 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen105
330 petje af gerard roodEefde105
331 Petje op gerard roodEefde105
332 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo105
333 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde105
334 Spartacus Arianne MeijerGorssel105
335 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel105
336 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen105
337 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse105
338 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen105
339 Tourmax Max teeringGorssel105
340 dr op en dr over Jelte LulaZutphen104
341 Team een Jurjen en HansZutphen104
342 100% anti di Luca Tom AarninkEpse101
343 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel101
344 Cryptonia Henk van LaarTwello101
345 Hilbert Eb WichersKring van Dorth101
346 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn101
347 Pura Vida Rene DommerholtGorssel101
348 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen101
349 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen101
350 van alles wat Marjan DommerholtGorssel100
351 Chelsea Chelsea van GurpTwello98
352 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen98
353 De Gegrilde Duif albert roordingEefde98
354 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen98
355 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord98
356 Kai Power Kai SwatersZutphen98
357 Kaylin kaylin van GurpTwello98
358 Sennja Roland BruggemanWarnsveld98
359 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer97
360 SXM Wallie maarten waandersGorssel97
361 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel97
362 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel95
363 Jip Willy TerinkZutphen94
364 De Haantjes E. WelgravenBathmen93
365 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen92
366 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen92
367 Meidoorn Randy DouglasGorssel92
368 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel91
369 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel91
370 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen91
371 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel91
372 Kupje Jeroen PetersEpse91
373 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld91
374 Raddraaiers frits koersEpse91
375 Vallende Jongens Lars PetersGorssel91
376 8B Johan van OmmenEpse89
377 B Ners 1 B NijhofEefde89
378 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen89
379 De Zwoagers Stefan en JoostVorden89
380 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen89
381 Encore une fois Paul WintersBathmen89
382 Epo 2000 Kjell PakkertLochem89
383 Guinness by night Paul WintersBathmen89
384 Kogeltje jan stegemanGorssel89
385 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde89
386 Rappe Mientje truus boermanzutphen89
387 Rubens Choice bert rietmanHarfsen89
388 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen89
389 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven89
390 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen89
391 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen89
392 Bugsie Aaldert BakkerGorssel88
393 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde88
394 De Broake 17 Harry van der WalBathmen88
395 De grote hazen Ron JanseWijchen88
396 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen88
397 JCSS Donovan TegelaarGorssel88
398 Vol Erin John BergerWilp88
399 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen87
400 Team Twee Hans & JurjenZutphen87
401 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel87
402 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello86
403 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen85
404 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen85
405 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar85
406 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar85
407 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen85
408 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen85
409 Levis Levi SwatersZutphen85
410 lockdown team margreet teeringGorssel85
411 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel85
412 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen85
413 Panini Michel KlaasenZutphen85
414 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello85
415 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen85
416 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen85
417 Tour de Splo Imke RensenBathmen85
418 Tour Mees Mees teering085
419 Brawl Stars Liam BruggemanEefde84
420 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe84
421 Fast Frankie frank van holtenGorssel84
422 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen84
423 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 84
424 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten84
425 Telego on tour benno BaksteenGorssel84
426 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel83
427 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen82
428 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen82
429 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen82
430 Sluis jan schutteHarfsen82
431 B Ploeg herman rotmanVorden79
432 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld79
433 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth79
434 Darkhorse julian kampermanapeldoorn79
435 de Zompies Willem Mogezompepse79
436 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel79
437 Fay Bo Jan StegemanGorssel79
438 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar79
439 Hilgu Michel DommerholtHarfsen79
440 Huibs Team Henne van ArkBathmen79
441 Impossible Marina KlappeDeventer79
442 Kats Rambam Stef MarsmanLochem79
443 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel79
444 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen79
445 Mondkapje Marc DaemsDeventer79
446 Plasploeg herman rotmanVorden79
447 Se John RouwenhorstGorssel79
448 Sluys jan schutteHarfsen79
449 Sweet chili Stefan JansenVorden79
450 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde79
451 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel79
452 tourmix Jan TuitertGorssel79
453 Uutvloch Gerry van der WalBathmen79
454 Vive le Lettele Frank de WinterLettele79
455 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam79
456 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld78
457 Kan beter Art VolkersEefde77
458 Kobyassie Jacob JansmaLemmer77
459 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten77
460 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen75
461 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe75
462 Binky Geralda PelgrumHarfsen75
463 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 75
464 Cuba Libre Richard TuitertGorssel75
465 De gele Raaf Steven LubbersDeventer75
466 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen75
467 Dikke Proppe Roy PolTwello75
468 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet75
469 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren75
470 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer75
471 Skippy Fianne StijneGorssel75
472 Team Laorne Bert WesseldijkLaren75
473 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel75
474 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld75
475 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
476 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde74
477 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
478 Padde Martin SmitBathmen74
479 the Bridge Peter BruggemanGorssel74
480 Guus Tiende Guus EmckZutphen73
481 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse73
482 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal72
483 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel70
484 Verena on tour Verena PetersGorssel70
485 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen67
486 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem65
487 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren65
488 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen61
489 De Plotter Mennet EmckZutphen59
490 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel59
491 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen57
492 Ici paris Truus PrinsDeventer56
493 Dushi Bollen Remco Meijeraruba55
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth54
495 Kale Tien erwin jimminkHarfsen54
496 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam54
497 John Bike truus boermanzutphen50
498 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen46
499 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst46
500 FC Forel Luuk MogezompEefde44
501 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde42
502 aan de overkant Cas HazelaarWilp40
503 aandewolven Elsebee DirksenGorssel40
504 Asjemenou Loek prinsDeventer40
505 Lucky Haas Cas HazelaarWilp40
506 Gait Viege Gerrit VijgeEpe39
507 Niemand Rian van HoltenGorssel39
508 Kruit Gerrit KruitboschVoorst37
509 slag gemist B NijhofEefde37
510 Dagprijs ton muilermanHarfsen36
511 Tabje Rita TaborZutphen34
512 bicycle race 1 Bart WichersGorssel33
513 B Ners 2 B NijhofEefde30
514 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen30
515 Bners 3 B NijhofEefde30
516 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello30
517 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel30
518 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel30
519 De Stampers Miranda van LooyenDeventer30
520 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde30
521 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel30
522 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel30
523 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel30
524 Race van de dag Remco BeltmanEefde30
525 Stamgasten B. StorminkGorssel30
526 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen30
527 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen30
528 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen30
529 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo30
530 Lucky Luc Luc van DiesenTwello23
531 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel22
532 Bertha Betty JansenZutphen20
533 de Zwaegers dick KoopmanGorssel20
534 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen20
535 Guus berg op guus emckZutphen20
536 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld20
537 Toos Eb WichersKring van Dorth20
538 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel14
539 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel14
540 Wolrijders eric ten woldeEpse 14
541 Maxie Wilma Bakker Gorssel12
542 Sjembek Jurgen PetersEefde10
543 Ylelucht Willy TerinkZutphen10
544 De Douggys Randy DouglasGorssel9
545 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde8
546 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen8
547 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde8
548 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde5
549 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen5
550 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden5
551 Net Binnen gerard roodEefde5
552 pamox 1 joop blomwarnsveld4
553 Piggelmee Imke van HoltenArnhem3
554 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten2
555 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel0
556 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
557 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel0
558 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
559 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
560 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
561 Bergop John BergerWilp0
562 Bergsluis Jan schutteHarfsen0
563 Bergtrein Henk van LaarTwello0
564 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo0
565 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen0
566 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen0
567 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen0
568 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
569 Bolletje Buikema Erik de JongEpse0
570 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel0
571 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen0
572 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem0
573 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello0
574 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel0
575 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld0
576 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel0
577 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden0
578 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen0
579 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
580 De manke buffel Bram StegemanGorssel0
581 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen0
582 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen0
583 Dijkie I E van DijkGorssel0
584 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam0
585 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
586 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel0
587 Ellywood Pim de VogelElst0
588 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde0
589 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse0
590 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
591 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
592 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
593 Heup ploeg herman rotmanVorden0
594 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
595 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal0
596 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
597 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden0
598 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
599 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
600 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
601 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
602 Klauterclub anja stegemanHarfsen0
603 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde0
604 kroeglopers B. StorminkGorssel0
605 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
606 Lariekoek Toos van LaarTwello0
607 Leppers Jurgen PetersEefde0
608 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem0
609 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
610 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen0
611 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen0
612 m aarnink Mariette AarninkDeventer0
613 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse0
614 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel0
615 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
616 naar de top fred beltmanEefde0
617 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
618 Net te hoog Art VolkersEefde0
619 No mountain high enough Tom AarninkEpse0
620 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen0
621 Op en neer Stefan JansenVorden0
622 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen0
623 Over de Top Willy TerinkZutphen0
624 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde0
625 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
626 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
627 Romax Gerton AlbersGorssel0
628 Romy TDF Henk NikkelsBathmen0
629 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
630 Santador Jan SchutteHarfsen0
631 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
632 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello0
633 Strava Koms Gerben BeunkBathmen0
634 SXM naar boven maarten waandersGorssel0
635 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen0
636 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde0
637 Top of the Hill Harry van der WalBathmen0
638 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
639 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen0