Dag klassement
Uitslag Etappe 10


Dagprijs : een Waardebonnen aangeboden door De Traiteur Gorssel / Telego
gewonnen door Eelco Nikkels uit Bathmen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1S. BENNETT Sam4012TRENTIN Matteo9
2EWAN Caleb3513HOFSTETTER Hugo8
3SAGAN Peter3014VENTURINI Clement7
4VIVIANI Elia2615KRISTOFF Alexander6
5M. PEDERSEN Mads2316ROJAS Jose Joaquin5
6GREIPEL Andre2017HOULE Hugo4
7COQUARD Bryan1818THEUNS Edward3
8BOL Cees1619WALSCHEID Max2
9STUYVEN Jasper1420NAESEN Oliver1
10MEZGEC Luka12---
11MORKOV Michael10laatsteFORMOLO Davide20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen264
2 Pebbels herman rotmanVorden257
3 SXM geeft gas maarten waandersGorssel257
4 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel256
5 snelle Freddy fred beltmanEefde256
6 Green belongs to me Tom AarninkEpse254
7 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde250
8 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld249
9 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen249
10 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen244
11 Frog 1 Rick BruggemanGorssel244
12 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde243
13 Gaan net te snel Art VolkersEefde242
14 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten241
15 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal241
16 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen241
17 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen241
18 Rappertjes Mennet EmckZutphen238
19 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe238
20 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden237
21 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen237
22 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen237
23 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn236
24 Speedy Yvonne WuestmanLochem236
25 Spurters van Saar saar emckZutphen236
26 Achterop John BergerWilp234
27 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen234
28 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden234
29 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen234
30 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde234
31 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen234
32 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen234
33 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen234
34 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel234
35 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek234
36 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel233
37 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn233
38 Simba 2 Geert HiethaarGorssel233
39 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp233
40 Vlotte Lotte Erik de JongEpse233
41 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen232
42 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde230
43 Bridgetonia Henk van LaarTwello229
44 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten229
45 Rappe Jongens B. Michoriuseefde229
46 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem229
47 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden228
48 De eerste de beste Harry van der WalBathmen227
49 De Hulk Stefan JansenVorden227
50 super green Roy peppelenbosGorssel227
51 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde226
52 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth226
53 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse226
54 Niet gevallen Gerard roodEefde225
55 De Tourist Lieke LubbersenBathmen224
56 Guus rapste Guus EmckZutphen224
57 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem224
58 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen224
59 Same Same but different Rene DommerholtGorssel224
60 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel224
61 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen223
62 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen223
63 Bliks Jacco KorenblikHarfsen222
64 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello222
65 Green Manalishi Dirk volkersEefde222
66 Kats sprint Stef MarsmanLochem222
67 Moos TDF Henk NikkelsBathmen222
68 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam221
69 Dushi Groen Remco Meijeraruba221
70 Zakhooi Jurgen PetersEefde220
71 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen219
72 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst218
73 Wolsprint eric ten woldeEpse 218
74 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen217
75 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn216
76 Covidis Jan NijenhuisMarkelo215
77 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren215
78 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo214
79 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen214
80 de groene parel Mark BoschlooBathmen214
81 De Koploper Martin WilleminkBathmen214
82 Gewoon Groen gerrit petersGorssel214
83 Green Mountain Willy TerinkZutphen214
84 Jo Jan Jan StegemanGorssel214
85 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven214
86 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel214
87 Snelle jelle gerard roodEefde214
88 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen213
89 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel212
90 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen212
91 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse210
92 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld209
93 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel208
94 Tony macaroni ton muilermanHarfsen208
95 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello208
96 Sprintgeweld Alex BosGorssel207
97 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen207
98 De rioolfiets Bram StegemanGorssel206
99 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen206
100 Ies van Dires Isa van DiesenTwello206
101 Kats Groen Stef MarsmanLochem206
102 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel206
103 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel204
104 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel203
105 Code Groen jitse bosamsterdam202
106 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen202
107 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde201
108 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen201
109 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen199
110 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen197
111 Supertrain Willy TerinkZutphen197
112 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel195
113 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo194
114 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven194
115 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe191
116 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel189
117 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth185
118 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen181
119 bliksem allard boomkampLaren179
120 de gokjes Jolande StegemanGorssel177
121 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen177
122 bicycle race 2 Bart WichersGorssel176
123 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen176
124 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn176
125 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen176
126 GvNorel Giel van NorelVaassen174
127 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten174
128 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven174
129 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen173
130 Diesel Marcel van DiesenTwello171
131 Dushi geel Remco Meijeraruba171
132 Misschien Wel John bergerWilp171
133 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen171
134 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello169
135 Two kids Linda de KrosseTwello169
136 De Sjoerds William PoesseBathmen167
137 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen167
138 De Gegrilde Duif albert roordingEefde166
139 Darkhorse julian kampermanapeldoorn165
140 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn165
141 Spaki united Roy SmallegoorZutphen164
142 Best Reitje Herman ReilinkBathmen163
143 Beus 2 Willy BeusekampGorssel163
144 De Ventielen Ans DalhuisenTwello163
145 de Witpen Piet JansenZutphen163
146 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen163
147 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen163
148 De Laatste man Rens KolkmanBathmen162
149 Hilbert Eb WichersKring van Dorth162
150 Simba 1 Geert HiethaarGorssel162
151 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse161
152 Elisa Wim MuilermanHarfsen161
153 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen161
154 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen161
155 Epo 2000 Kjell PakkertLochem160
156 Kai Power Kai SwatersZutphen160
157 Kogeltje jan stegemanGorssel160
158 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen160
159 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde160
160 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen158
161 Football King Mace BrinkhuisZutphen158
162 Little high tower Gerben Meerbeekeefde158
163 Seppio Sepp JansenVorden158
164 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde158
165 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde158
166 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer157
167 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen156
168 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten156
169 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld155
170 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel155
171 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel155
172 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen154
173 De Zwoagers Stefan en JoostVorden154
174 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen154
175 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen154
176 Mago Wil GommansVenray154
177 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen154
178 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel154
179 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen154
180 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen154
181 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen153
182 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel153
183 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel153
184 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer153
185 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel153
186 Kupje Jeroen PetersEpse153
187 Palincovic B. Michoriuseefde153
188 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld153
189 Raddraaiers frits koersEpse153
190 Saar Achtste Saar EmckZutphen153
191 Dijkie II E van DijkGorssel152
192 Rohil Daan boonmanzutphen152
193 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp152
194 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam151
195 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde151
196 De grote hazen Ron JanseWijchen151
197 Frog Rick BruggemanGorssel151
198 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer151
199 Lagun 42 jan stegemanGorssel151
200 Sunday Yellow Martijn MaasEpse151
201 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel151
202 Addebeppus Betty JansenZutphen149
203 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld149
204 de zwarte tulp Betty JansenZutphen149
205 Eefde first Wouter AverdijkGorssel149
206 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven149
207 Hintje Hester BolinkGorssel149
208 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel149
209 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen149
210 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse149
211 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel148
212 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen147
213 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde147
214 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen147
215 Loepie Alexander du BuissonGorssel147
216 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld147
217 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse147
218 Sluis jan schutteHarfsen147
219 Team Twee Hans & JurjenZutphen147
220 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer146
221 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo146
222 Chelsea Chelsea van GurpTwello146
223 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen146
224 De Haantjes E. WelgravenBathmen146
225 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen146
226 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord146
227 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel146
228 Kaylin kaylin van GurpTwello146
229 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem146
230 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe146
231 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen146
232 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde146
233 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen145
234 B Ploeg herman rotmanVorden145
235 Doordouwers Tess van LooijenDeventer145
236 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde145
237 Fiets hem erin Michael Vooistwello145
238 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen145
239 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen145
240 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn145
241 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello145
242 Plasploeg herman rotmanVorden145
243 Sweet chili Stefan JansenVorden145
244 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel143
245 SXM Wallie maarten waandersGorssel143
246 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel143
247 Meidoorn Randy DouglasGorssel142
248 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen141
249 8B Johan van OmmenEpse140
250 Alwins stars Alwin van VoorstTwello140
251 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn140
252 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello140
253 De Deftige Duivin hente roordingeefde140
254 De Vod Gert KlompGorssel140
255 Encore une fois Paul WintersBathmen140
256 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen140
257 Guinness by night Paul WintersBathmen140
258 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem140
259 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen140
260 Lucky Thijs Pim MogezompEefde140
261 Master Mika Mika SmedingaZutphen140
262 Nummer 2 Nikki bongertmantwello140
263 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde140
264 Rubens Choice bert rietmanHarfsen140
265 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen140
266 Stormchaser Tom StorminkGorssel140
267 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen140
268 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven140
269 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen140
270 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde140
271 Van Poule dhr van PDen Haag140
272 Wigo Wil GommansVenray140
273 Twelle jan aarninkTwello138
274 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen137
275 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen137
276 bucherons Tjeerd bosGorssel137
277 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen137
278 De Broake 17 Harry van der WalBathmen137
279 De Kampers dianne kampermanApeldoorn137
280 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen137
281 DZ on tour Fons SmitBathmen137
282 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen137
283 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen137
284 Histoire Henk BlueminkDeventer137
285 Jan uut Battum Jan GraveBathmen137
286 Jaws Sven BeusekampGorssel137
287 JCSS Donovan TegelaarGorssel137
288 S Kalle Wim MuilermanHarfsen137
289 Sponslin Lincy BeusekampGorssel137
290 Team Zubeldia Marten KlompGorssel137
291 Vin Rouge Annette wintersBathmen137
292 Vol Erin John BergerWilp137
293 Westerboys Rob WesterweelDeventer137
294 B Ners 1 B NijhofEefde136
295 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel136
296 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen135
297 Men in Black rene wiskampWarnsveld134
298 September Tour Ronald DijkermanEpse134
299 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen132
300 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen132
301 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel132
302 Taxi Gilbert Erik de JongEpse132
303 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen132
304 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld131
305 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld131
306 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem131
307 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth131
308 De snelle lijster dick KoopmanGorssel131
309 de Zompies Willem Mogezompepse131
310 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel131
311 Dikke banden club Erik klumperHarfsen131
312 Fay Bo Jan StegemanGorssel131
313 Federer himself Robin SchildwachtWierden131
314 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar131
315 Hilgu Michel DommerholtHarfsen131
316 Huibs Team Henne van ArkBathmen131
317 Impossible Marina KlappeDeventer131
318 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem131
319 Kats Rambam Stef MarsmanLochem131
320 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel131
321 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen131
322 Mondkapje Marc DaemsDeventer131
323 Oklahoma Cees ZoomJoppe131
324 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen131
325 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel131
326 Se John RouwenhorstGorssel131
327 Sluys jan schutteHarfsen131
328 Stranger Society Gideon HaakNijmegen131
329 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel131
330 tourmix Jan TuitertGorssel131
331 Uutvloch Gerry van der WalBathmen131
332 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn131
333 Vive le Lettele Frank de WinterLettele131
334 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar131
335 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst131
336 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal130
337 the Bridge Peter BruggemanGorssel130
338 Paniaqua Dirk volkersEefde129
339 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld128
340 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen128
341 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen128
342 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen128
343 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen128
344 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel128
345 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen128
346 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen128
347 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen128
348 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen128
349 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam128
350 Tour de Splo Imke RensenBathmen128
351 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen127
352 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen126
353 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen125
354 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde125
355 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen125
356 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 125
357 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo125
358 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel123
359 Graav Battum Jan GraveBathmen123
360 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet123
361 Pura Vida Rene DommerholtGorssel123
362 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen123
363 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen123
364 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel123
365 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse123
366 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel121
367 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo121
368 Telego on tour benno BaksteenGorssel121
369 Piranto Robert Jan EmckZutphen120
370 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare120
371 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 119
372 Karin TDF Henk NikkelsBathmen119
373 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren119
374 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen119
375 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe119
376 Prutser Rene GolsteinWarnsveld119
377 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen119
378 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen118
379 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde115
380 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel115
381 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen114
382 Bergmuis Allard kolkmanBathmen114
383 De grote molen Marko DommerholtBathmen114
384 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen114
385 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam114
386 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe114
387 Elstars Pim de VogelElst 114
388 FC Forel Luuk MogezompEefde114
389 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen114
390 Gezellig he Monique LubbersenBathmen114
391 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar114
392 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar114
393 Henk TDF Henk NikkelsBathmen114
394 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen114
395 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde114
396 Levis Levi SwatersZutphen114
397 lockdown team margreet teeringGorssel114
398 Panini Michel KlaasenZutphen114
399 Pinkel Henk van LaarTwello114
400 Sieb Ronald DijkermanEpse114
401 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen114
402 Tour Mees Mees teering0114
403 triple t tony ton muilermanHarfsen114
404 Uit de beugel fred beltmanEefde114
405 Wilirotru Willy TerinkZutphen114
406 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen114
407 Dushi Bollen Remco Meijeraruba113
408 Sennja Roland BruggemanWarnsveld112
409 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal112
410 Brawl Stars Liam BruggemanEefde111
411 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe111
412 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen111
413 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen111
414 dr op en dr over Jelte LulaZutphen111
415 Fast Frankie frank van holtenGorssel111
416 fc Freddy kevin van kooijeefde111
417 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe111
418 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen111
419 Team een Jurjen en HansZutphen111
420 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen111
421 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel110
422 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare109
423 van alles wat Marjan DommerholtGorssel109
424 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen108
425 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel108
426 Bugsie Aaldert BakkerGorssel107
427 Kan beter Art VolkersEefde107
428 Kobyassie Jacob JansmaLemmer107
429 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten107
430 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel105
431 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe105
432 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen105
433 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo105
434 Cuba Libre Richard TuitertGorssel105
435 De gele Raaf Steven LubbersDeventer105
436 De neus Stan oosterveldGorssel105
437 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen105
438 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen105
439 Dikke Proppe Roy PolTwello105
440 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen105
441 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek105
442 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld105
443 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel105
444 Gewoon geel gerrit petersGorssel105
445 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe105
446 Kozak Jan StegemanGorssel105
447 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer105
448 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen105
449 Luna Seb Luna JimminkHarfsen105
450 MOTO 1 Alex BosGorssel105
451 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen105
452 petje af gerard roodEefde105
453 Petje op gerard roodEefde105
454 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld105
455 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde105
456 Spartacus Arianne MeijerGorssel105
457 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel105
458 Team Laorne Bert WesseldijkLaren105
459 Tourmax Max teeringGorssel105
460 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld105
461 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen103
462 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen102
463 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen102
464 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen101
465 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde101
466 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare100
467 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth100
468 Kale Tien erwin jimminkHarfsen100
469 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten100
470 Skippy Fianne StijneGorssel99
471 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse99
472 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello98
473 100% anti di Luca Tom AarninkEpse97
474 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel97
475 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel97
476 Ineke ineke ankersmiteefde97
477 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld96
478 Cryptonia Henk van LaarTwello93
479 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde91
480 Padde Martin SmitBathmen91
481 Jip Willy TerinkZutphen89
482 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen89
483 John Bike truus boermanzutphen88
484 Vallende Jongens Lars PetersGorssel88
485 Ici paris Truus PrinsDeventer87
486 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam85
487 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel84
488 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel83
489 Binky Geralda PelgrumHarfsen81
490 De Plotter Mennet EmckZutphen80
491 Guus Tiende Guus EmckZutphen80
492 Rappe Mientje truus boermanzutphen80
493 Verena on tour Verena PetersGorssel79
494 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst78
495 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen77
496 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem70
497 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren70
498 Stamgasten B. StorminkGorssel70
499 Niemand Rian van HoltenGorssel66
500 aan de overkant Cas HazelaarWilp65
501 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel64
502 Race van de dag Remco BeltmanEefde59
503 Tabje Rita TaborZutphen56
504 aandewolven Elsebee DirksenGorssel55
505 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam54
506 Asjemenou Loek prinsDeventer53
507 Maxie Wilma Bakker Gorssel50
508 Piggelmee Imke van HoltenArnhem50
509 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel44
510 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen44
511 Sjembek Jurgen PetersEefde39
512 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde39
513 Ylelucht Willy TerinkZutphen39
514 De Douggys Randy DouglasGorssel36
515 Gait Viege Gerrit VijgeEpe36
516 Lucky Luc Luc van DiesenTwello36
517 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen35
518 Lucky Haas Cas HazelaarWilp35
519 bicycle race 1 Bart WichersGorssel32
520 slag gemist B NijhofEefde31
521 Bergsluis Jan schutteHarfsen30
522 Bners 3 B NijhofEefde30
523 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel30
524 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel30
525 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe30
526 Kruit Gerrit KruitboschVoorst30
527 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel30
528 Santador Jan SchutteHarfsen30
529 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen30
530 Dagprijs ton muilermanHarfsen26
531 pamox 1 joop blomwarnsveld26
532 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel21
533 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn20
534 Bertha Betty JansenZutphen20
535 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello20
536 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld20
537 De manke buffel Bram StegemanGorssel20
538 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld20
539 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen20
540 Heup ploeg herman rotmanVorden20
541 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal20
542 Kats Montagne Stef MarsmanLochem20
543 Klauterclub anja stegemanHarfsen20
544 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem20
545 naar de top fred beltmanEefde20
546 Romy TDF Henk NikkelsBathmen20
547 Strava Koms Gerben BeunkBathmen20
548 Toos Eb WichersKring van Dorth20
549 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo20
550 Wolrijders eric ten woldeEpse 20
551 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen16
552 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen5
553 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde4
554 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde4
555 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen4
556 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden4
557 Net Binnen gerard roodEefde4
558 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel4
559 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel0
560 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
561 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel0
562 B Ners 2 B NijhofEefde0
563 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
564 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
565 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
566 Bergop John BergerWilp0
567 Bergtrein Henk van LaarTwello0
568 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo0
569 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen0
570 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen0
571 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen0
572 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
573 Bolletje Buikema Erik de JongEpse0
574 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen0
575 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem0
576 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
577 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello0
578 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel0
579 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel0
580 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel0
581 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden0
582 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen0
583 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
584 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen0
585 De Stampers Miranda van LooyenDeventer0
586 de Zwaegers dick KoopmanGorssel0
587 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen0
588 Dijkie I E van DijkGorssel0
589 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam0
590 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
591 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel0
592 Ellywood Pim de VogelElst0
593 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde0
594 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse0
595 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
596 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde0
597 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
598 Guus berg op guus emckZutphen0
599 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
600 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
601 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden0
602 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
603 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
604 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel0
605 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde0
606 kroeglopers B. StorminkGorssel0
607 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
608 Lariekoek Toos van LaarTwello0
609 Leppers Jurgen PetersEefde0
610 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen0
611 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen0
612 m aarnink Mariette AarninkDeventer0
613 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse0
614 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel0
615 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
616 Net te hoog Art VolkersEefde0
617 No mountain high enough Tom AarninkEpse0
618 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen0
619 Op en neer Stefan JansenVorden0
620 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen0
621 Over de Top Willy TerinkZutphen0
622 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde0
623 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
624 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
625 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
626 Romax Gerton AlbersGorssel0
627 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten0
628 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
629 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
630 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld0
631 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello0
632 SXM naar boven maarten waandersGorssel0
633 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen0
634 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen0
635 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde0
636 Top of the Hill Harry van der WalBathmen0
637 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
638 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
639 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen0