Dag klassement
Uitslag Rustdag


Dagprijs : een Geen dagprijs aangeboden door 0
gewonnen door E van Dijk uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ROGLIC Primoz4012MAS Enric9
2BERNAL Egan3513MOLLEMA Bauke8
3G. MARTIN Guillaume3014DUMOULIN Tom7
4BARDET Romain2615CARAPAZ Richard6
5N. QUINTANA Nairo2316CARUSO Damiano5
6URAN Rigoberto2017VALVERDE Alejandro4
7POGACAR Tadej1818BUCHMANN Emanuel3
8YATES Adam1619HIGUITA Sergio2
9LOPEZ Miguel Angel1420CHAVES Esteban1
10LANDA Mikel12---
11PORTE Richie10laatsteSIVAKOV Pavel20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Dijkie I E van DijkGorssel289
2 SXM naar boven maarten waandersGorssel287
3 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen281
4 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen279
5 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen279
6 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel278
7 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello278
8 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel278
9 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden273
10 de Zwaegers dick KoopmanGorssel273
11 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem271
12 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel271
13 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem269
14 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel263
15 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen263
16 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen262
17 Kats Berg Stef MarsmanLochem262
18 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen262
19 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo261
20 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel261
21 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen261
22 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen261
23 Sjembek Jurgen PetersEefde261
24 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn260
25 Bergtrein Henk van LaarTwello260
26 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen260
27 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen260
28 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde260
29 De Stampers Miranda van LooyenDeventer259
30 Net te hoog Art VolkersEefde257
31 Bolletje Buikema Erik de JongEpse256
32 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel255
33 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello255
34 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen254
35 Op en neer Stefan JansenVorden253
36 Bergop John BergerWilp252
37 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde252
38 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar252
39 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel251
40 Strava Koms Gerben BeunkBathmen251
41 kroeglopers B. StorminkGorssel250
42 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren250
43 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel249
44 Romy TDF Henk NikkelsBathmen249
45 Bners 3 B NijhofEefde248
46 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen247
47 B Ners 2 B NijhofEefde246
48 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen246
49 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel245
50 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen245
51 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen244
52 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel244
53 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen244
54 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld244
55 aandewolven Elsebee DirksenGorssel243
56 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse243
57 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde243
58 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel242
59 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe242
60 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld240
61 No mountain high enough Tom AarninkEpse240
62 De Klimbok John RouwenhorstGorssel239
63 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen239
64 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen239
65 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel238
66 De Haantjes E. WelgravenBathmen237
67 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel237
68 petje af gerard roodEefde237
69 Over de Top Willy TerinkZutphen236
70 Vallende Jongens Lars PetersGorssel236
71 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel234
72 Huibs Team Henne van ArkBathmen234
73 Kats Rambam Stef MarsmanLochem234
74 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde234
75 tourmix Jan TuitertGorssel234
76 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde233
77 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden233
78 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen233
79 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen233
80 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel231
81 Heup ploeg herman rotmanVorden230
82 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello228
83 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen228
84 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen227
85 B Ploeg herman rotmanVorden227
86 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen227
87 Pura Vida Rene DommerholtGorssel227
88 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo227
89 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen227
90 Petje op gerard roodEefde226
91 Simba 3 Geert HiethaarGorssel226
92 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld225
93 Santador Jan SchutteHarfsen225
94 Darkhorse julian kampermanapeldoorn224
95 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren224
96 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn224
97 Eefde first Wouter AverdijkGorssel223
98 Luna Seb Luna JimminkHarfsen223
99 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen222
100 Jip Willy TerinkZutphen222
101 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde222
102 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld220
103 Lariekoek Toos van LaarTwello220
104 Plasploeg herman rotmanVorden220
105 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel220
106 Levis Levi SwatersZutphen219
107 Ylelucht Willy TerinkZutphen219
108 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem218
109 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel218
110 Asjemenou Loek prinsDeventer217
111 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel217
112 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven217
113 Lucky Luc Luc van DiesenTwello217
114 De manke buffel Bram StegemanGorssel216
115 Impossible Marina KlappeDeventer216
116 Team Laorne Bert WesseldijkLaren216
117 Cuba Libre Richard TuitertGorssel215
118 Tourmax Max teeringGorssel215
119 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen214
120 Sluys jan schutteHarfsen214
121 De gele Raaf Steven LubbersDeventer213
122 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer213
123 de Zompies Willem Mogezompepse213
124 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen213
125 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen213
126 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem212
127 Henk TDF Henk NikkelsBathmen212
128 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen212
129 Sennja Roland BruggemanWarnsveld212
130 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse212
131 Padde Martin SmitBathmen211
132 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven211
133 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen211
134 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam210
135 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen210
136 Gewoon geel gerrit petersGorssel210
137 John Bike truus boermanzutphen210
138 Joop Klim Joop StegemanHarfsen210
139 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen210
140 Westerboys Rob WesterweelDeventer210
141 Alwins stars Alwin van VoorstTwello209
142 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen209
143 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen209
144 fc Freddy kevin van kooijeefde209
145 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth208
146 Hintje Hester BolinkGorssel208
147 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen208
148 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen208
149 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe208
150 MOTO 1 Alex BosGorssel208
151 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo208
152 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde207
153 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen207
154 Ellywood Pim de VogelElst207
155 Football King Mace BrinkhuisZutphen207
156 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer207
157 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen207
158 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel207
159 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen207
160 Oklahoma Cees ZoomJoppe207
161 Sweet chili Stefan JansenVorden207
162 Vin Rouge Annette wintersBathmen207
163 Wolrijders eric ten woldeEpse 207
164 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth206
165 Kan beter Art VolkersEefde206
166 Sieb Ronald DijkermanEpse206
167 Taxi Gilbert Erik de JongEpse206
168 Team Zubeldia Marten KlompGorssel206
169 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen206
170 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen206
171 Beus 2 Willy BeusekampGorssel205
172 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen205
173 the Bridge Peter BruggemanGorssel205
174 Bergsluis Jan schutteHarfsen204
175 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen204
176 Prutser Rene GolsteinWarnsveld204
177 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo204
178 Sponslin Lincy BeusekampGorssel204
179 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen204
180 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe203
181 Mondkapje Marc DaemsDeventer203
182 S Kalle Wim MuilermanHarfsen203
183 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo202
184 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo202
185 De Plotter Mennet EmckZutphen202
186 Federer himself Robin SchildwachtWierden202
187 DZ on tour Fons SmitBathmen201
188 Leppers Jurgen PetersEefde201
189 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen201
190 Cryptonia Henk van LaarTwello200
191 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen200
192 Klauterclub anja stegemanHarfsen200
193 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn200
194 pamox 1 joop blomwarnsveld200
195 Se John RouwenhorstGorssel200
196 Toos Eb WichersKring van Dorth200
197 Top of the Hill Harry van der WalBathmen200
198 Gait Viege Gerrit VijgeEpe199
199 Kats Montagne Stef MarsmanLochem199
200 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn198
201 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen198
202 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen198
203 Jaws Sven BeusekampGorssel198
204 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen198
205 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten198
206 8B Johan van OmmenEpse197
207 Bergmuis Allard kolkmanBathmen197
208 de zwarte tulp Betty JansenZutphen197
209 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel197
210 Fiets hem erin Michael Vooistwello197
211 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel197
212 m aarnink Mariette AarninkDeventer197
213 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen197
214 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen196
215 Best Reitje Herman ReilinkBathmen196
216 Binky Geralda PelgrumHarfsen196
217 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel196
218 De Deftige Duivin hente roordingeefde196
219 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen195
220 De snelle lijster dick KoopmanGorssel195
221 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel195
222 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe194
223 Frog Rick BruggemanGorssel194
224 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel194
225 Ici paris Truus PrinsDeventer194
226 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde194
227 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel194
228 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen193
229 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen193
230 De Laatste man Rens KolkmanBathmen193
231 de Witpen Piet JansenZutphen193
232 Dikke Proppe Roy PolTwello193
233 JCSS Donovan TegelaarGorssel193
234 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde193
235 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen193
236 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde193
237 SXM Wallie maarten waandersGorssel193
238 Uit de beugel fred beltmanEefde193
239 Bertha Betty JansenZutphen192
240 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel192
241 Hilgu Michel DommerholtHarfsen192
242 Kale Tien erwin jimminkHarfsen192
243 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem192
244 Loepie Alexander du BuissonGorssel192
245 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld192
246 Romax Gerton AlbersGorssel192
247 Sluis jan schutteHarfsen192
248 Spartacus Arianne MeijerGorssel192
249 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen192
250 Vol Erin John BergerWilp192
251 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst192
252 Wilirotru Willy TerinkZutphen192
253 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen191
254 FC Forel Luuk MogezompEefde191
255 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen191
256 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse191
257 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel190
258 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen190
259 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld190
260 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem190
261 lockdown team margreet teeringGorssel190
262 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen190
263 Brawl Stars Liam BruggemanEefde189
264 Elstars Pim de VogelElst 189
265 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen188
266 De Gegrilde Duif albert roordingEefde188
267 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen188
268 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen188
269 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal188
270 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel188
271 100% anti di Luca Tom AarninkEpse187
272 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen187
273 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen187
274 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen187
275 De Zwoagers Stefan en JoostVorden187
276 Fay Bo Jan StegemanGorssel187
277 naar de top fred beltmanEefde187
278 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen187
279 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen187
280 Tour Mees Mees teering0187
281 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen187
282 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen186
283 Guinness by night Paul WintersBathmen186
284 Guus Tiende Guus EmckZutphen186
285 Meidoorn Randy DouglasGorssel186
286 triple t tony ton muilermanHarfsen186
287 Addebeppus Betty JansenZutphen185
288 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer185
289 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen185
290 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem185
291 Rappe Mientje truus boermanzutphen185
292 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen185
293 van alles wat Marjan DommerholtGorssel185
294 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer184
295 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen184
296 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn184
297 De neus Stan oosterveldGorssel184
298 Jan uut Battum Jan GraveBathmen184
299 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel184
300 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen184
301 Stormchaser Tom StorminkGorssel184
302 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel184
303 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen183
304 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde183
305 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen183
306 Tour de Splo Imke RensenBathmen183
307 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst183
308 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe182
309 Hilbert Eb WichersKring van Dorth182
310 Karin TDF Henk NikkelsBathmen182
311 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen182
312 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam182
313 Niemand Rian van HoltenGorssel181
314 Raddraaiers frits koersEpse181
315 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse181
316 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel180
317 Bugsie Aaldert BakkerGorssel180
318 Chelsea Chelsea van GurpTwello180
319 De Broake 17 Harry van der WalBathmen180
320 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen180
321 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen180
322 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen180
323 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal180
324 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel180
325 Uutvloch Gerry van der WalBathmen180
326 De grote hazen Ron JanseWijchen179
327 Encore une fois Paul WintersBathmen179
328 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen179
329 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek178
330 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel178
331 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen177
332 Dushi geel Remco Meijeraruba177
333 Graav Battum Jan GraveBathmen177
334 Guus berg op guus emckZutphen177
335 Nummer 2 Nikki bongertmantwello177
336 Seppio Sepp JansenVorden177
337 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam176
338 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 176
339 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen176
340 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe176
341 Twelle jan aarninkTwello176
342 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel175
343 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen175
344 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel175
345 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel174
346 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord174
347 Kobyassie Jacob JansmaLemmer174
348 Paniaqua Dirk volkersEefde174
349 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello174
350 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar174
351 Rohil Daan boonmanzutphen173
352 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde173
353 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello173
354 bicycle race 1 Bart WichersGorssel172
355 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen172
356 Dijkie II E van DijkGorssel172
357 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel172
358 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel172
359 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld172
360 Vive le Lettele Frank de WinterLettele172
361 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde171
362 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel171
363 Wigo Wil GommansVenray171
364 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen170
365 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel170
366 Little high tower Gerben Meerbeekeefde170
367 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld170
368 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse170
369 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam169
370 Doordouwers Tess van LooijenDeventer169
371 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven169
372 Dushi Bollen Remco Meijeraruba168
373 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen168
374 Kruit Gerrit KruitboschVoorst168
375 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen167
376 Fast Frankie frank van holtenGorssel167
377 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen167
378 Palincovic B. Michoriuseefde167
379 Pinkel Henk van LaarTwello167
380 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen166
381 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen166
382 De Kampers dianne kampermanApeldoorn166
383 De Sjoerds William PoesseBathmen166
384 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten166
385 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel166
386 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel166
387 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel166
388 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel166
389 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel166
390 De Douggys Randy DouglasGorssel165
391 Panini Michel KlaasenZutphen165
392 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen165
393 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen164
394 Kupje Jeroen PetersEpse164
395 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld163
396 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen163
397 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe163
398 September Tour Ronald DijkermanEpse163
399 Team een Jurjen en HansZutphen163
400 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen163
401 De grote molen Marko DommerholtBathmen162
402 Men in Black rene wiskampWarnsveld162
403 Stranger Society Gideon HaakNijmegen162
404 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde162
405 Dikke banden club Erik klumperHarfsen161
406 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld161
407 Epo 2000 Kjell PakkertLochem160
408 Kai Power Kai SwatersZutphen160
409 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel160
410 Stamgasten B. StorminkGorssel160
411 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen160
412 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp160
413 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld159
414 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse159
415 Rubens Choice bert rietmanHarfsen159
416 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel159
417 B Ners 1 B NijhofEefde158
418 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello158
419 bucherons Tjeerd bosGorssel158
420 GvNorel Giel van NorelVaassen158
421 Kogeltje jan stegemanGorssel158
422 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen158
423 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen157
424 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem157
425 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld156
426 Histoire Henk BlueminkDeventer156
427 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer156
428 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen156
429 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen155
430 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe155
431 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal155
432 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen155
433 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen154
434 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven154
435 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen154
436 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde154
437 Van Poule dhr van PDen Haag154
438 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel153
439 Saar Achtste Saar EmckZutphen153
440 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen153
441 Misschien Wel John bergerWilp152
442 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse152
443 Piranto Robert Jan EmckZutphen152
444 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde152
445 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam152
446 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld151
447 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn150
448 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde150
449 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen149
450 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel148
451 Lucky Haas Cas HazelaarWilp148
452 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten148
453 Kozak Jan StegemanGorssel147
454 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen147
455 Simba 1 Geert HiethaarGorssel147
456 Skippy Fianne StijneGorssel147
457 aan de overkant Cas HazelaarWilp145
458 De Vod Gert KlompGorssel145
459 Diesel Marcel van DiesenTwello145
460 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde145
461 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen145
462 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten145
463 Telego on tour benno BaksteenGorssel145
464 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar144
465 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 144
466 Verena on tour Verena PetersGorssel144
467 bliksem allard boomkampLaren143
468 Mago Wil GommansVenray143
469 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde143
470 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde142
471 Master Mika Mika SmedingaZutphen142
472 De Ventielen Ans DalhuisenTwello141
473 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar141
474 Kaylin kaylin van GurpTwello141
475 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare141
476 Ineke ineke ankersmiteefde139
477 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen139
478 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet139
479 de gokjes Jolande StegemanGorssel138
480 Team Twee Hans & JurjenZutphen137
481 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen136
482 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen135
483 Tabje Rita TaborZutphen134
484 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen133
485 Gezellig he Monique LubbersenBathmen132
486 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten132
487 Lucky Thijs Pim MogezompEefde131
488 Lagun 42 jan stegemanGorssel128
489 Spaki united Roy SmallegoorZutphen128
490 Berg tegen op zien gerard roodEefde126
491 Maxie Wilma Bakker Gorssel125
492 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen119
493 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare113
494 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel109
495 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen108
496 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde108
497 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen108
498 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo105
499 dr op en dr over Jelte LulaZutphen102
500 De Koploper Martin WilleminkBathmen100
501 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello99
502 Sunday Yellow Martijn MaasEpse95
503 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare87
504 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe85
505 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen84
506 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel82
507 Two kids Linda de KrosseTwello82
508 Covidis Jan NijenhuisMarkelo75
509 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam65
510 Race van de dag Remco BeltmanEefde58
511 Sprintgeweld Alex BosGorssel44
512 Piggelmee Imke van HoltenArnhem42
513 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo40
514 Ies van Dires Isa van DiesenTwello40
515 snelle Freddy fred beltmanEefde40
516 Spurters van Saar saar emckZutphen40
517 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse23
518 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel16
519 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld9
520 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren7
521 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel6
522 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel4
523 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen4
524 Jo Jan Jan StegemanGorssel4
525 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen4
526 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen4
527 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde4
528 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen4
529 Zakhooi Jurgen PetersEefde4
530 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen2
531 Rappe Jongens B. Michoriuseefde2
532 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen2
533 Achterop John BergerWilp0
534 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
535 bicycle race 2 Bart WichersGorssel0
536 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
537 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
538 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
539 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde0
540 Bridgetonia Henk van LaarTwello0
541 Code Groen jitse bosamsterdam0
542 Dagprijs ton muilermanHarfsen0
543 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
544 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
545 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
546 de groene parel Mark BoschlooBathmen0
547 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden0
548 De Hulk Stefan JansenVorden0
549 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
550 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
551 De rioolfiets Bram StegemanGorssel0
552 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel0
553 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
554 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
555 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
556 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
557 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam0
558 Dushi Groen Remco Meijeraruba0
559 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
560 Elisa Wim MuilermanHarfsen0
561 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
562 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde0
563 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen0
564 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
565 Frog 1 Rick BruggemanGorssel0
566 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
567 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn0
568 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
569 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
570 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
571 Green Manalishi Dirk volkersEefde0
572 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
573 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
574 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten0
575 Guus rapste Guus EmckZutphen0
576 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
577 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
578 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
579 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
580 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal0
581 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn0
582 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
583 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
584 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
585 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
586 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen0
587 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
588 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
589 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
590 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen0
591 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen0
592 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn0
593 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
594 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel0
595 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
596 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen0
597 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel0
598 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
599 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
600 Moos TDF Henk NikkelsBathmen0
601 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
602 Net Binnen gerard roodEefde0
603 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
604 Niet gevallen Gerard roodEefde0
605 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen0
606 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
607 Pebbels herman rotmanVorden0
608 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
609 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
610 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
611 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
612 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0
613 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel0
614 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
615 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
616 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
617 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
618 slag gemist B NijhofEefde0
619 Snelle jelle gerard roodEefde0
620 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
621 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
622 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
623 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen0
624 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
625 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
626 super green Roy peppelenbosGorssel0
627 Supertrain Willy TerinkZutphen0
628 SXM geeft gas maarten waandersGorssel0
629 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp0
630 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem0
631 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen0
632 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
633 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
634 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
635 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0
636 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen0
637 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
638 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0
639 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen0