Dag klassement
Uitslag Etappe 9


Dagprijs : een Dinerbon aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1POGACAR Tadej4012CARUSO Damiano9
2ROGLIC Primoz3513VALVERDE Alejandro8
3HIRSCHI Marc3014CARAPAZ Richard7
4BERNAL Egan2615YATES Adam6
5LANDA Mikel2316LOPEZ Miguel Angel5
6MOLLEMA Bauke2017DUMOULIN Tom4
7G. MARTIN Guillaume1818MAS Enric3
8BARDET Romain1619I. IZAGIRRE Ion2
9PORTE Richie1420HIGUITA Sergio1
10URAN Rigoberto12---
11N. QUINTANA Nairo10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen247
2 Bolletje Buikema Erik de JongEpse238
3 Dijkie I E van DijkGorssel236
4 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen235
5 Sjembek Jurgen PetersEefde235
6 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen231
7 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen230
8 Kats Berg Stef MarsmanLochem230
9 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel229
10 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen228
11 de Zwaegers dick KoopmanGorssel227
12 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel226
13 aandewolven Elsebee DirksenGorssel224
14 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen224
15 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen223
16 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden223
17 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen223
18 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen222
19 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel222
20 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello222
21 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel222
22 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel221
23 B Ners 2 B NijhofEefde220
24 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem220
25 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel220
26 SXM naar boven maarten waandersGorssel220
27 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen218
28 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar215
29 Bners 3 B NijhofEefde214
30 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem214
31 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel214
32 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello213
33 Fay Bo Jan StegemanGorssel213
34 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel213
35 Wolrijders eric ten woldeEpse 213
36 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn211
37 John Bike truus boermanzutphen211
38 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde211
39 No mountain high enough Tom AarninkEpse211
40 Op en neer Stefan JansenVorden211
41 De Klimbok John RouwenhorstGorssel210
42 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen210
43 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde209
44 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel208
45 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem208
46 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel208
47 Bergtrein Henk van LaarTwello207
48 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen207
49 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel207
50 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven207
51 Net te hoog Art VolkersEefde207
52 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo206
53 de Zompies Willem Mogezompepse206
54 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen206
55 De Stampers Miranda van LooyenDeventer205
56 Heup ploeg herman rotmanVorden205
57 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen205
58 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen204
59 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel204
60 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden204
61 Strava Koms Gerben BeunkBathmen204
62 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen203
63 kroeglopers B. StorminkGorssel202
64 Taxi Gilbert Erik de JongEpse202
65 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld201
66 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel201
67 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen201
68 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld201
69 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen201
70 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen200
71 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse199
72 Petje op gerard roodEefde199
73 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel198
74 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe198
75 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven198
76 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld197
77 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer197
78 Lariekoek Toos van LaarTwello197
79 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen197
80 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen197
81 Over de Top Willy TerinkZutphen197
82 Team Laorne Bert WesseldijkLaren197
83 Vallende Jongens Lars PetersGorssel197
84 8B Johan van OmmenEpse196
85 Huibs Team Henne van ArkBathmen196
86 Kats Rambam Stef MarsmanLochem196
87 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello196
88 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen196
89 tourmix Jan TuitertGorssel196
90 Cuba Libre Richard TuitertGorssel195
91 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde195
92 Jip Willy TerinkZutphen195
93 the Bridge Peter BruggemanGorssel195
94 Tourmax Max teeringGorssel195
95 Best Reitje Herman ReilinkBathmen194
96 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde194
97 Henk TDF Henk NikkelsBathmen194
98 JCSS Donovan TegelaarGorssel194
99 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen194
100 Ylelucht Willy TerinkZutphen194
101 Alwins stars Alwin van VoorstTwello193
102 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen193
103 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten193
104 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen193
105 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel192
106 Beus 2 Willy BeusekampGorssel192
107 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen192
108 Hintje Hester BolinkGorssel192
109 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen192
110 petje af gerard roodEefde192
111 Pura Vida Rene DommerholtGorssel192
112 Tour de Splo Imke RensenBathmen192
113 Bergop John BergerWilp191
114 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen191
115 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel191
116 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld191
117 Eefde first Wouter AverdijkGorssel190
118 Impossible Marina KlappeDeventer190
119 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren190
120 Joop Klim Joop StegemanHarfsen189
121 Levis Levi SwatersZutphen189
122 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde189
123 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen188
124 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel188
125 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen188
126 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen188
127 De Laatste man Rens KolkmanBathmen188
128 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen188
129 Simba 3 Geert HiethaarGorssel188
130 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen188
131 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde188
132 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen188
133 Luna Seb Luna JimminkHarfsen187
134 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten187
135 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse187
136 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem186
137 Kobyassie Jacob JansmaLemmer185
138 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel184
139 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen184
140 Plasploeg herman rotmanVorden184
141 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen184
142 100% anti di Luca Tom AarninkEpse183
143 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen183
144 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen183
145 Darkhorse julian kampermanapeldoorn183
146 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen183
147 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren183
148 Romy TDF Henk NikkelsBathmen183
149 Sluys jan schutteHarfsen183
150 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn183
151 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn182
152 B Ploeg herman rotmanVorden182
153 Bertha Betty JansenZutphen182
154 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem182
155 De snelle lijster dick KoopmanGorssel182
156 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel181
157 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen181
158 de Witpen Piet JansenZutphen181
159 De Zwoagers Stefan en JoostVorden181
160 Dikke Proppe Roy PolTwello181
161 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam181
162 Football King Mace BrinkhuisZutphen181
163 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem181
164 Gewoon geel gerrit petersGorssel181
165 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel181
166 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen181
167 Sweet chili Stefan JansenVorden181
168 Vin Rouge Annette wintersBathmen181
169 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe180
170 De Haantjes E. WelgravenBathmen180
171 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer180
172 MOTO 1 Alex BosGorssel180
173 Palincovic B. Michoriuseefde180
174 Raddraaiers frits koersEpse180
175 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen180
176 Santador Jan SchutteHarfsen180
177 Se John RouwenhorstGorssel180
178 Sponslin Lincy BeusekampGorssel180
179 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen180
180 De Deftige Duivin hente roordingeefde179
181 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen179
182 Guinness by night Paul WintersBathmen179
183 Kan beter Art VolkersEefde179
184 Sennja Roland BruggemanWarnsveld179
185 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde179
186 Prutser Rene GolsteinWarnsveld178
187 Rohil Daan boonmanzutphen178
188 Sluis jan schutteHarfsen178
189 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen178
190 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen177
191 DZ on tour Fons SmitBathmen177
192 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen177
193 Nummer 2 Nikki bongertmantwello177
194 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen177
195 Brawl Stars Liam BruggemanEefde176
196 Federer himself Robin SchildwachtWierden176
197 Karin TDF Henk NikkelsBathmen176
198 Kruit Gerrit KruitboschVoorst176
199 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen176
200 Tour Mees Mees teering0176
201 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen175
202 de zwarte tulp Betty JansenZutphen175
203 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen175
204 Ellywood Pim de VogelElst175
205 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld175
206 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe175
207 Oklahoma Cees ZoomJoppe175
208 pamox 1 joop blomwarnsveld175
209 Team Zubeldia Marten KlompGorssel175
210 Wilirotru Willy TerinkZutphen175
211 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen174
212 Dijkie II E van DijkGorssel174
213 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen174
214 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel174
215 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen174
216 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen174
217 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal174
218 Dushi Bollen Remco Meijeraruba173
219 Jaws Sven BeusekampGorssel173
220 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde173
221 Bergsluis Jan schutteHarfsen172
222 Binky Geralda PelgrumHarfsen172
223 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen172
224 Fiets hem erin Michael Vooistwello172
225 Hilgu Michel DommerholtHarfsen172
226 lockdown team margreet teeringGorssel172
227 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen172
228 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel172
229 Gait Viege Gerrit VijgeEpe171
230 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel171
231 Kale Tien erwin jimminkHarfsen171
232 m aarnink Mariette AarninkDeventer171
233 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen170
234 De Kampers dianne kampermanApeldoorn170
235 De Plotter Mennet EmckZutphen170
236 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen170
237 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen170
238 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel170
239 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo170
240 Westerboys Rob WesterweelDeventer170
241 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen169
242 De gele Raaf Steven LubbersDeventer169
243 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen169
244 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal169
245 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen169
246 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen169
247 Uit de beugel fred beltmanEefde169
248 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe168
249 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen168
250 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo168
251 Rappe Mientje truus boermanzutphen168
252 S Kalle Wim MuilermanHarfsen168
253 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel168
254 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen167
255 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen167
256 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel167
257 Sieb Ronald DijkermanEpse167
258 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen167
259 triple t tony ton muilermanHarfsen167
260 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer166
261 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn166
262 De manke buffel Bram StegemanGorssel166
263 De neus Stan oosterveldGorssel166
264 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel166
265 Loepie Alexander du BuissonGorssel166
266 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel166
267 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen166
268 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen166
269 Stormchaser Tom StorminkGorssel166
270 van alles wat Marjan DommerholtGorssel166
271 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde165
272 Frog Rick BruggemanGorssel165
273 Meidoorn Randy DouglasGorssel165
274 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen165
275 Top of the Hill Harry van der WalBathmen165
276 Vive le Lettele Frank de WinterLettele165
277 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse165
278 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen164
279 De Gegrilde Duif albert roordingEefde164
280 Encore une fois Paul WintersBathmen164
281 Romax Gerton AlbersGorssel164
282 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen164
283 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam164
284 Bergmuis Allard kolkmanBathmen163
285 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen163
286 Dushi geel Remco Meijeraruba163
287 fc Freddy kevin van kooijeefde163
288 Kai Power Kai SwatersZutphen163
289 Seppio Sepp JansenVorden163
290 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde163
291 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen162
292 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde162
293 Elstars Pim de VogelElst 162
294 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen162
295 Men in Black rene wiskampWarnsveld162
296 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld162
297 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo162
298 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel162
299 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo161
300 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo161
301 Chelsea Chelsea van GurpTwello161
302 Hilbert Eb WichersKring van Dorth161
303 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel161
304 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel161
305 Little high tower Gerben Meerbeekeefde161
306 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen161
307 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel161
308 Mondkapje Marc DaemsDeventer161
309 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar161
310 Cryptonia Henk van LaarTwello160
311 Graav Battum Jan GraveBathmen160
312 Histoire Henk BlueminkDeventer160
313 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen160
314 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn160
315 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen160
316 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen160
317 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel159
318 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen159
319 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen159
320 Klauterclub anja stegemanHarfsen159
321 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen159
322 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel159
323 Toos Eb WichersKring van Dorth159
324 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe158
325 De grote molen Marko DommerholtBathmen158
326 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten158
327 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe158
328 Panini Michel KlaasenZutphen158
329 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel158
330 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel157
331 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem157
332 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel157
333 September Tour Ronald DijkermanEpse157
334 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst157
335 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord156
336 Lucky Thijs Pim MogezompEefde156
337 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello156
338 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse156
339 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel156
340 aan de overkant Cas HazelaarWilp155
341 De grote hazen Ron JanseWijchen155
342 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel155
343 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel155
344 Addebeppus Betty JansenZutphen154
345 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer154
346 Doordouwers Tess van LooijenDeventer154
347 Guus Tiende Guus EmckZutphen154
348 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen154
349 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde154
350 Lucky Luc Luc van DiesenTwello154
351 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen154
352 De Vod Gert KlompGorssel153
353 Team Twee Hans & JurjenZutphen153
354 Asjemenou Loek prinsDeventer152
355 Ici paris Truus PrinsDeventer152
356 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten152
357 Niemand Rian van HoltenGorssel152
358 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen152
359 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde152
360 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam152
361 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen151
362 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel151
363 De Broake 17 Harry van der WalBathmen151
364 Epo 2000 Kjell PakkertLochem151
365 Fast Frankie frank van holtenGorssel151
366 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen151
367 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel151
368 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe151
369 Saar Achtste Saar EmckZutphen151
370 SXM Wallie maarten waandersGorssel151
371 Uutvloch Gerry van der WalBathmen151
372 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello150
373 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth150
374 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse150
375 GvNorel Giel van NorelVaassen150
376 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven150
377 Van Poule dhr van PDen Haag150
378 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen150
379 Master Mika Mika SmedingaZutphen149
380 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen149
381 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 148
382 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar148
383 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer148
384 Twelle jan aarninkTwello148
385 De Ventielen Ans DalhuisenTwello147
386 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth147
387 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe147
388 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst147
389 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen146
390 Dikke banden club Erik klumperHarfsen146
391 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek146
392 naar de top fred beltmanEefde146
393 Padde Martin SmitBathmen146
394 Rubens Choice bert rietmanHarfsen146
395 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen146
396 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam145
397 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld145
398 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam145
399 Kaylin kaylin van GurpTwello145
400 Leppers Jurgen PetersEefde145
401 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen145
402 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen144
403 Paniaqua Dirk volkersEefde144
404 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel144
405 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde144
406 Wigo Wil GommansVenray144
407 B Ners 1 B NijhofEefde143
408 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen143
409 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen143
410 Guus berg op guus emckZutphen143
411 Piranto Robert Jan EmckZutphen143
412 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse143
413 Spartacus Arianne MeijerGorssel143
414 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel143
415 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde143
416 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen142
417 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen142
418 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde142
419 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen141
420 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen141
421 Gezellig he Monique LubbersenBathmen141
422 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn141
423 Kats Montagne Stef MarsmanLochem141
424 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel141
425 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen141
426 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld140
427 Simba 1 Geert HiethaarGorssel140
428 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld139
429 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel139
430 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen139
431 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem139
432 Lagun 42 jan stegemanGorssel139
433 Vol Erin John BergerWilp139
434 bucherons Tjeerd bosGorssel138
435 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen138
436 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel138
437 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld138
438 bicycle race 1 Bart WichersGorssel137
439 De Douggys Randy DouglasGorssel137
440 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel137
441 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal137
442 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse137
443 Spaki united Roy SmallegoorZutphen137
444 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven137
445 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello137
446 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld137
447 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen137
448 De Sjoerds William PoesseBathmen136
449 Kogeltje jan stegemanGorssel136
450 de gokjes Jolande StegemanGorssel135
451 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen135
452 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen133
453 FC Forel Luuk MogezompEefde133
454 Verena on tour Verena PetersGorssel133
455 Bugsie Aaldert BakkerGorssel132
456 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen132
457 Ineke ineke ankersmiteefde131
458 Jan uut Battum Jan GraveBathmen131
459 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel130
460 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde130
461 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen129
462 Lucky Haas Cas HazelaarWilp129
463 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel128
464 Kozak Jan StegemanGorssel128
465 Pinkel Henk van LaarTwello128
466 Mago Wil GommansVenray127
467 Team een Jurjen en HansZutphen126
468 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar125
469 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen122
470 Misschien Wel John bergerWilp122
471 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 121
472 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten120
473 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp120
474 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen119
475 Skippy Fianne StijneGorssel119
476 Stranger Society Gideon HaakNijmegen119
477 Diesel Marcel van DiesenTwello118
478 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld117
479 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld117
480 Kupje Jeroen PetersEpse117
481 Stamgasten B. StorminkGorssel117
482 Berg tegen op zien gerard roodEefde116
483 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde116
484 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde113
485 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde113
486 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde111
487 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet111
488 Telego on tour benno BaksteenGorssel107
489 De Koploper Martin WilleminkBathmen105
490 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare105
491 dr op en dr over Jelte LulaZutphen103
492 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen100
493 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen100
494 Maxie Wilma Bakker Gorssel99
495 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare95
496 bliksem allard boomkampLaren94
497 Tabje Rita TaborZutphen92
498 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen91
499 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare89
500 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam86
501 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo79
502 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen73
503 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello70
504 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel65
505 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe65
506 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen61
507 Covidis Jan NijenhuisMarkelo61
508 Sunday Yellow Martijn MaasEpse61
509 Two kids Linda de KrosseTwello56
510 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde50
511 Piggelmee Imke van HoltenArnhem46
512 Race van de dag Remco BeltmanEefde46
513 Sprintgeweld Alex BosGorssel43
514 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel36
515 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo35
516 Ies van Dires Isa van DiesenTwello35
517 snelle Freddy fred beltmanEefde35
518 Spurters van Saar saar emckZutphen35
519 Dagprijs ton muilermanHarfsen30
520 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel30
521 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld20
522 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden20
523 slag gemist B NijhofEefde20
524 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse10
525 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel9
526 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel8
527 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen8
528 Jo Jan Jan StegemanGorssel8
529 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen8
530 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen8
531 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde8
532 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen8
533 Zakhooi Jurgen PetersEefde8
534 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren4
535 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1
536 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1
537 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen1
538 Achterop John BergerWilp0
539 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
540 bicycle race 2 Bart WichersGorssel0
541 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
542 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
543 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
544 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde0
545 Bridgetonia Henk van LaarTwello0
546 Code Groen jitse bosamsterdam0
547 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
548 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
549 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
550 de groene parel Mark BoschlooBathmen0
551 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden0
552 De Hulk Stefan JansenVorden0
553 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
554 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
555 De rioolfiets Bram StegemanGorssel0
556 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel0
557 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
558 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
559 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
560 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
561 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam0
562 Dushi Groen Remco Meijeraruba0
563 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
564 Elisa Wim MuilermanHarfsen0
565 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
566 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde0
567 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen0
568 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
569 Frog 1 Rick BruggemanGorssel0
570 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
571 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn0
572 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
573 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
574 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
575 Green Manalishi Dirk volkersEefde0
576 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
577 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
578 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten0
579 Guus rapste Guus EmckZutphen0
580 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
581 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
582 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
583 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
584 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal0
585 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn0
586 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
587 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
588 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
589 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
590 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen0
591 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
592 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
593 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
594 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen0
595 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen0
596 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn0
597 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
598 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel0
599 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
600 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen0
601 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel0
602 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
603 Moos TDF Henk NikkelsBathmen0
604 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
605 Net Binnen gerard roodEefde0
606 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
607 Niet gevallen Gerard roodEefde0
608 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen0
609 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
610 Pebbels herman rotmanVorden0
611 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
612 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
613 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
614 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
615 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel0
616 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
617 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
618 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
619 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
620 Snelle jelle gerard roodEefde0
621 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
622 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
623 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen0
624 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
625 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
626 super green Roy peppelenbosGorssel0
627 Supertrain Willy TerinkZutphen0
628 SXM geeft gas maarten waandersGorssel0
629 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp0
630 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem0
631 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen0
632 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
633 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
634 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
635 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0
636 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen0
637 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
638 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0
639 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen0