Dag klassement
Uitslag Etappe 8


Dagprijs : een Wielerboek aangeboden door Kantoorboekhandel Bechtle
gewonnen door herman rotman uit Vorden

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1PETERS Nans4012YATES Adam9
2SKUJINS Toms3513BERNAL Egan8
3VERONA Carlos3014LANDA Mikel7
4ZAKARIN Ilnur2615G. MARTIN Guillaume6
5POWLESS Neilson2316ROGLIC Primoz5
6HERMANS Ben2017N. QUINTANA Nairo4
7PACHER Quentin1818URAN Rigoberto3
8KRAGH ANDERSEN Soren1619PORTE Richie2
9POGACAR Tadej1420MAS Enric1
10BARDET Romain12---
11LOPEZ Miguel Angel10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Heup ploeg herman rotmanVorden112
2 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem104
3 B Ners 2 B NijhofEefde102
4 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel101
5 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen101
6 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde101
7 slag gemist B NijhofEefde101
8 Tourmax Max teeringGorssel99
9 Joop Klim Joop StegemanHarfsen96
10 Elstars Pim de VogelElst 95
11 No mountain high enough Tom AarninkEpse95
12 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel93
13 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde93
14 Sennja Roland BruggemanWarnsveld93
15 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel92
16 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde91
17 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde86
18 Klauterclub anja stegemanHarfsen83
19 Niemand Rian van HoltenGorssel83
20 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen81
21 de Zwaegers dick KoopmanGorssel81
22 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel81
23 naar de top fred beltmanEefde81
24 SXM naar boven maarten waandersGorssel81
25 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen81
26 Dijkie I E van DijkGorssel80
27 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal80
28 De Stampers Miranda van LooyenDeventer79
29 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel79
30 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen79
31 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen78
32 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel78
33 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello78
34 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel78
35 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden78
36 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen78
37 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen78
38 Graav Battum Jan GraveBathmen78
39 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar78
40 Kats Berg Stef MarsmanLochem78
41 kroeglopers B. StorminkGorssel78
42 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen78
43 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen78
44 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen78
45 the Bridge Peter BruggemanGorssel78
46 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen77
47 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen77
48 Bergtrein Henk van LaarTwello76
49 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo76
50 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen76
51 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel76
52 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem76
53 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel76
54 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn75
55 Bergop John BergerWilp75
56 Darkhorse julian kampermanapeldoorn75
57 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel75
58 Eefde first Wouter AverdijkGorssel75
59 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen75
60 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde75
61 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren75
62 Op en neer Stefan JansenVorden75
63 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren75
64 Pura Vida Rene DommerholtGorssel75
65 Strava Koms Gerben BeunkBathmen75
66 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn75
67 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam74
68 Cuba Libre Richard TuitertGorssel73
69 Net te hoog Art VolkersEefde73
70 tourmix Jan TuitertGorssel73
71 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen73
72 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen72
73 Bners 3 B NijhofEefde72
74 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel72
75 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven72
76 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe72
77 Plasploeg herman rotmanVorden72
78 Sjembek Jurgen PetersEefde72
79 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven72
80 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen71
81 Bolletje Buikema Erik de JongEpse71
82 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde71
83 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem71
84 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer71
85 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten71
86 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse71
87 Oklahoma Cees ZoomJoppe70
88 S Kalle Wim MuilermanHarfsen70
89 aandewolven Elsebee DirksenGorssel69
90 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld69
91 Beus 2 Willy BeusekampGorssel69
92 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel69
93 De Klimbok John RouwenhorstGorssel69
94 De manke buffel Bram StegemanGorssel69
95 Fiets hem erin Michael Vooistwello69
96 Frog Rick BruggemanGorssel69
97 Hintje Hester BolinkGorssel69
98 Huibs Team Henne van ArkBathmen69
99 Jan uut Battum Jan GraveBathmen69
100 Jaws Sven BeusekampGorssel69
101 Kats Montagne Stef MarsmanLochem69
102 Kats Rambam Stef MarsmanLochem69
103 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen69
104 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen69
105 Over de Top Willy TerinkZutphen69
106 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel69
107 Romy TDF Henk NikkelsBathmen69
108 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen69
109 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello69
110 Sponslin Lincy BeusekampGorssel69
111 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen69
112 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen69
113 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen68
114 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse68
115 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel68
116 lockdown team margreet teeringGorssel68
117 petje af gerard roodEefde68
118 Petje op gerard roodEefde68
119 B Ploeg herman rotmanVorden67
120 bicycle race 1 Bart WichersGorssel67
121 De Haantjes E. WelgravenBathmen67
122 Luna Seb Luna JimminkHarfsen67
123 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen67
124 Simba 3 Geert HiethaarGorssel67
125 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld67
126 Tour Mees Mees teering067
127 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen66
128 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel66
129 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello66
130 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer66
131 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel66
132 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen66
133 Levis Levi SwatersZutphen66
134 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen66
135 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen66
136 Team Laorne Bert WesseldijkLaren66
137 Vallende Jongens Lars PetersGorssel66
138 100% anti di Luca Tom AarninkEpse65
139 Alwins stars Alwin van VoorstTwello65
140 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen65
141 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld65
142 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar65
143 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel65
144 Lariekoek Toos van LaarTwello65
145 Addebeppus Betty JansenZutphen64
146 Bergsluis Jan schutteHarfsen64
147 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde64
148 Kaylin kaylin van GurpTwello64
149 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel64
150 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo64
151 Asjemenou Loek prinsDeventer63
152 de Zompies Willem Mogezompepse63
153 Ellywood Pim de VogelElst63
154 FC Forel Luuk MogezompEefde63
155 Henk TDF Henk NikkelsBathmen63
156 Ici paris Truus PrinsDeventer63
157 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe63
158 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen63
159 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden63
160 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen63
161 Lucky Luc Luc van DiesenTwello63
162 Prutser Rene GolsteinWarnsveld63
163 Team Zubeldia Marten KlompGorssel63
164 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe62
165 Best Reitje Herman ReilinkBathmen62
166 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth62
167 De snelle lijster dick KoopmanGorssel62
168 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen62
169 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel62
170 Dikke Proppe Roy PolTwello62
171 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld62
172 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde62
173 Panini Michel KlaasenZutphen62
174 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen62
175 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen61
176 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem61
177 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde61
178 De gele Raaf Steven LubbersDeventer61
179 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen61
180 Kale Tien erwin jimminkHarfsen61
181 Santador Jan SchutteHarfsen61
182 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen61
183 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde61
184 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen61
185 Uit de beugel fred beltmanEefde61
186 Ylelucht Willy TerinkZutphen61
187 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen60
188 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer60
189 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld60
190 Cryptonia Henk van LaarTwello60
191 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn60
192 De neus Stan oosterveldGorssel60
193 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen60
194 de Witpen Piet JansenZutphen60
195 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen60
196 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen60
197 Fay Bo Jan StegemanGorssel60
198 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen60
199 Guinness by night Paul WintersBathmen60
200 Hilgu Michel DommerholtHarfsen60
201 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen60
202 JCSS Donovan TegelaarGorssel60
203 Kan beter Art VolkersEefde60
204 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem60
205 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde60
206 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel60
207 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen60
208 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn60
209 Sieb Ronald DijkermanEpse60
210 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel60
211 Stormchaser Tom StorminkGorssel60
212 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen60
213 triple t tony ton muilermanHarfsen60
214 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal60
215 van alles wat Marjan DommerholtGorssel60
216 Westerboys Rob WesterweelDeventer60
217 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde59
218 De Plotter Mennet EmckZutphen59
219 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth59
220 Guus berg op guus emckZutphen59
221 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel59
222 Mondkapje Marc DaemsDeventer59
223 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld59
224 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen59
225 Vin Rouge Annette wintersBathmen59
226 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen58
227 Net Binnen gerard roodEefde58
228 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen58
229 Sluys jan schutteHarfsen58
230 SXM Wallie maarten waandersGorssel58
231 Verena on tour Verena PetersGorssel58
232 Wolrijders eric ten woldeEpse 58
233 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel57
234 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel57
235 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen57
236 Gait Viege Gerrit VijgeEpe57
237 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem57
238 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord57
239 Karin TDF Henk NikkelsBathmen57
240 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel57
241 MOTO 1 Alex BosGorssel57
242 Nummer 2 Nikki bongertmantwello57
243 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello57
244 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen57
245 Top of the Hill Harry van der WalBathmen57
246 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel57
247 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen57
248 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel57
249 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn56
250 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld56
251 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen56
252 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal56
253 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen56
254 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen56
255 September Tour Ronald DijkermanEpse56
256 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen56
257 Telego on tour benno BaksteenGorssel56
258 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse56
259 Wilirotru Willy TerinkZutphen56
260 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen55
261 Binky Geralda PelgrumHarfsen55
262 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen55
263 De Gegrilde Duif albert roordingEefde55
264 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen55
265 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel55
266 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen55
267 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse55
268 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe55
269 Se John RouwenhorstGorssel55
270 Sluis jan schutteHarfsen55
271 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde55
272 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen55
273 Van Poule dhr van PDen Haag55
274 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst55
275 8B Johan van OmmenEpse54
276 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen54
277 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel54
278 Bertha Betty JansenZutphen54
279 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo54
280 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo54
281 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen54
282 Brawl Stars Liam BruggemanEefde54
283 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 54
284 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen54
285 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen54
286 De Laatste man Rens KolkmanBathmen54
287 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen54
288 De Zwoagers Stefan en JoostVorden54
289 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam54
290 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel54
291 Football King Mace BrinkhuisZutphen54
292 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen54
293 Gewoon geel gerrit petersGorssel54
294 Hilbert Eb WichersKring van Dorth54
295 Impossible Marina KlappeDeventer54
296 John Bike truus boermanzutphen54
297 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen54
298 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel54
299 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen54
300 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe54
301 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen54
302 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo54
303 Rappe Mientje truus boermanzutphen54
304 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen54
305 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo54
306 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde54
307 Sweet chili Stefan JansenVorden54
308 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel54
309 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen54
310 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen54
311 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen54
312 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen54
313 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel54
314 Bergmuis Allard kolkmanBathmen53
315 De Sjoerds William PoesseBathmen53
316 Encore une fois Paul WintersBathmen53
317 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel53
318 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel53
319 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel53
320 Kruit Gerrit KruitboschVoorst53
321 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen53
322 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen53
323 Spartacus Arianne MeijerGorssel53
324 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven53
325 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen53
326 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld52
327 Chelsea Chelsea van GurpTwello52
328 Federer himself Robin SchildwachtWierden52
329 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel52
330 Meidoorn Randy DouglasGorssel52
331 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen52
332 pamox 1 joop blomwarnsveld52
333 Tour de Splo Imke RensenBathmen52
334 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen51
335 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen51
336 De Deftige Duivin hente roordingeefde51
337 De Douggys Randy DouglasGorssel51
338 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen51
339 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel51
340 de zwarte tulp Betty JansenZutphen51
341 DZ on tour Fons SmitBathmen51
342 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen51
343 fc Freddy kevin van kooijeefde51
344 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello51
345 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel51
346 Dijkie II E van DijkGorssel50
347 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen50
348 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen50
349 Kobyassie Jacob JansmaLemmer50
350 Little high tower Gerben Meerbeekeefde50
351 m aarnink Mariette AarninkDeventer50
352 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven50
353 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld50
354 Rohil Daan boonmanzutphen50
355 Romax Gerton AlbersGorssel50
356 Skippy Fianne StijneGorssel50
357 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen50
358 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen50
359 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse50
360 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer49
361 Dikke banden club Erik klumperHarfsen49
362 Dushi Bollen Remco Meijeraruba49
363 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel49
364 Loepie Alexander du BuissonGorssel49
365 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen49
366 Rubens Choice bert rietmanHarfsen49
367 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld49
368 Taxi Gilbert Erik de JongEpse49
369 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst49
370 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen48
371 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel48
372 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello48
373 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde48
374 Bugsie Aaldert BakkerGorssel48
375 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe48
376 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen48
377 De Broake 17 Harry van der WalBathmen48
378 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen48
379 De grote molen Marko DommerholtBathmen48
380 De Kampers dianne kampermanApeldoorn48
381 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse48
382 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen48
383 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen48
384 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen48
385 Doordouwers Tess van LooijenDeventer48
386 Dushi geel Remco Meijeraruba48
387 Epo 2000 Kjell PakkertLochem48
388 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen48
389 GvNorel Giel van NorelVaassen48
390 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen48
391 Kai Power Kai SwatersZutphen48
392 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel48
393 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe48
394 Paniaqua Dirk volkersEefde48
395 Pinkel Henk van LaarTwello48
396 Piranto Robert Jan EmckZutphen48
397 Saar Achtste Saar EmckZutphen48
398 Seppio Sepp JansenVorden48
399 Simba 1 Geert HiethaarGorssel48
400 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel48
401 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam48
402 Uutvloch Gerry van der WalBathmen48
403 Wigo Wil GommansVenray48
404 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen48
405 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam47
406 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen47
407 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek47
408 Jip Willy TerinkZutphen47
409 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel47
410 Palincovic B. Michoriuseefde47
411 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen47
412 Tabje Rita TaborZutphen47
413 Team een Jurjen en HansZutphen47
414 Toos Eb WichersKring van Dorth47
415 Vol Erin John BergerWilp47
416 aan de overkant Cas HazelaarWilp46
417 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld46
418 Fast Frankie frank van holtenGorssel46
419 Kogeltje jan stegemanGorssel45
420 Leppers Jurgen PetersEefde45
421 Men in Black rene wiskampWarnsveld45
422 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde45
423 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen44
424 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen44
425 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem44
426 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen44
427 Kozak Jan StegemanGorssel44
428 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel44
429 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen44
430 Team Twee Hans & JurjenZutphen44
431 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen44
432 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel44
433 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde44
434 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar44
435 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen43
436 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde43
437 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten43
438 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem43
439 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden43
440 Padde Martin SmitBathmen43
441 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 43
442 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen43
443 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel43
444 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel42
445 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten42
446 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde42
447 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe41
448 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer41
449 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel41
450 Kupje Jeroen PetersEpse41
451 Mago Wil GommansVenray41
452 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp41
453 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel40
454 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen40
455 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar40
456 Histoire Henk BlueminkDeventer40
457 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn40
458 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde40
459 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel40
460 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten40
461 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde40
462 Raddraaiers frits koersEpse40
463 Twelle jan aarninkTwello40
464 De grote hazen Ron JanseWijchen39
465 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen39
466 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen38
467 bucherons Tjeerd bosGorssel38
468 De Vod Gert KlompGorssel38
469 Gezellig he Monique LubbersenBathmen38
470 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse38
471 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel38
472 Vive le Lettele Frank de WinterLettele38
473 De Ventielen Ans DalhuisenTwello37
474 Guus Tiende Guus EmckZutphen37
475 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen37
476 Spaki united Roy SmallegoorZutphen37
477 Stranger Society Gideon HaakNijmegen37
478 Diesel Marcel van DiesenTwello36
479 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen36
480 Lagun 42 jan stegemanGorssel35
481 Lucky Haas Cas HazelaarWilp35
482 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde35
483 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde35
484 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen34
485 de gokjes Jolande StegemanGorssel34
486 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet34
487 Lucky Thijs Pim MogezompEefde34
488 Master Mika Mika SmedingaZutphen34
489 B Ners 1 B NijhofEefde33
490 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld33
491 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen32
492 Berg tegen op zien gerard roodEefde31
493 dr op en dr over Jelte LulaZutphen31
494 Misschien Wel John bergerWilp31
495 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam31
496 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare31
497 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld30
498 bliksem allard boomkampLaren30
499 Maxie Wilma Bakker Gorssel30
500 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel30
501 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen29
502 Ineke ineke ankersmiteefde29
503 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen29
504 Race van de dag Remco BeltmanEefde28
505 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten28
506 De Koploper Martin WilleminkBathmen27
507 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde27
508 Two kids Linda de KrosseTwello27
509 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello23
510 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen23
511 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam23
512 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde23
513 Stamgasten B. StorminkGorssel23
514 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo19
515 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen17
516 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare17
517 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld16
518 Green Manalishi Dirk volkersEefde16
519 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel13
520 Covidis Jan NijenhuisMarkelo13
521 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare13
522 Sunday Yellow Martijn MaasEpse13
523 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe13
524 Piggelmee Imke van HoltenArnhem12
525 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo5
526 Ies van Dires Isa van DiesenTwello5
527 snelle Freddy fred beltmanEefde5
528 Sprintgeweld Alex BosGorssel5
529 Spurters van Saar saar emckZutphen5
530 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse4
531 Achterop John BergerWilp0
532 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
533 bicycle race 2 Bart WichersGorssel0
534 Bliks Jacco KorenblikHarfsen0
535 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
536 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde0
537 Bridgetonia Henk van LaarTwello0
538 Code Groen jitse bosamsterdam0
539 Dagprijs ton muilermanHarfsen0
540 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen0
541 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
542 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
543 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
544 de groene parel Mark BoschlooBathmen0
545 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden0
546 De Hulk Stefan JansenVorden0
547 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
548 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
549 De rioolfiets Bram StegemanGorssel0
550 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel0
551 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
552 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
553 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
554 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam0
555 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel0
556 Dushi Groen Remco Meijeraruba0
557 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
558 Elisa Wim MuilermanHarfsen0
559 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
560 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde0
561 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen0
562 Frog 1 Rick BruggemanGorssel0
563 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
564 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen0
565 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn0
566 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
567 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
568 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
569 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
570 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
571 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten0
572 Guus rapste Guus EmckZutphen0
573 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
574 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
575 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
576 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal0
577 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn0
578 Jo Jan Jan StegemanGorssel0
579 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
580 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
581 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
582 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
583 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen0
584 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
585 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
586 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
587 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen0
588 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen0
589 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn0
590 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
591 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel0
592 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
593 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen0
594 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel0
595 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen0
596 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
597 Moos TDF Henk NikkelsBathmen0
598 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
599 Niet gevallen Gerard roodEefde0
600 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen0
601 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren0
602 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
603 Pebbels herman rotmanVorden0
604 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
605 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
606 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
607 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel0
608 Rappe Jongens B. Michoriuseefde0
609 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
610 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
611 Same Same but different Rene DommerholtGorssel0
612 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
613 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
614 Snelle jelle gerard roodEefde0
615 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
616 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
617 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
618 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
619 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen0
620 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
621 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen0
622 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
623 super green Roy peppelenbosGorssel0
624 Supertrain Willy TerinkZutphen0
625 SXM geeft gas maarten waandersGorssel0
626 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp0
627 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem0
628 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen0
629 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde0
630 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
631 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
632 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
633 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0
634 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen0
635 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen0
636 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
637 Zakhooi Jurgen PetersEefde0
638 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0
639 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen0