Dag klassement
Uitslag Etappe 7


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Coop Supermarkten
gewonnen door Rens Braakhekke uit Eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1VAN AERT Wout4012ALAPHILIPPE Julian9
2BOASSON HAGEN Edvald3513SAGAN Peter8
3COQUARD Bryan3014BARGUIL Warren7
4LAPORTE Christophe2615CHEREL Mikael6
5STUYVEN Jasper2316BARDET Romain5
6VENTURINI Clement2017HIGUITA Sergio4
7HOFSTETTER Hugo1818PINOT Thibaut3
8BERNAL Egan1619BUCHMANN Emanuel2
9YATES Adam1420G. MARTIN Guillaume1
10VALVERDE Alejandro12---
11HOULE Hugo10laatsteKRAGH ANDERSEN Soren20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde209
2 Kats Groen Stef MarsmanLochem189
3 Frog 1 Rick BruggemanGorssel174
4 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn174
5 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren171
6 Zakhooi Jurgen PetersEefde171
7 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen167
8 De Tourist Lieke LubbersenBathmen165
9 Gaan net te snel Art VolkersEefde165
10 Green belongs to me Tom AarninkEpse165
11 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel165
12 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde165
13 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel165
14 super green Roy peppelenbosGorssel165
15 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen165
16 Jaws Sven BeusekampGorssel162
17 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth162
18 Sponslin Lincy BeusekampGorssel162
19 De Koploper Martin WilleminkBathmen161
20 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen160
21 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen160
22 Green Manalishi Dirk volkersEefde159
23 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel157
24 Jo Jan Jan StegemanGorssel157
25 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen156
26 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel156
27 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen156
28 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe156
29 Simba 2 Geert HiethaarGorssel156
30 snelle Freddy fred beltmanEefde156
31 Snelle jelle gerard roodEefde156
32 Vlotte Lotte Erik de JongEpse156
33 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen156
34 Covidis Jan NijenhuisMarkelo152
35 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen148
36 Beus 2 Willy BeusekampGorssel148
37 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello148
38 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen148
39 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld148
40 Dushi Groen Remco Meijeraruba148
41 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem148
42 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal148
43 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen148
44 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen148
45 Niet gevallen Gerard roodEefde147
46 Tony macaroni ton muilermanHarfsen147
47 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello147
48 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel145
49 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde145
50 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen145
51 Supertrain Willy TerinkZutphen142
52 bicycle race 2 Bart WichersGorssel141
53 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld139
54 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde139
55 bliksem allard boomkampLaren136
56 De Hulk Stefan JansenVorden136
57 Green Mountain Willy TerinkZutphen136
58 Ies van Dires Isa van DiesenTwello136
59 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen136
60 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel136
61 Rappertjes Mennet EmckZutphen136
62 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse136
63 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen135
64 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel134
65 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen133
66 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel132
67 100% anti di Luca Tom AarninkEpse131
68 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello131
69 De Ventielen Ans DalhuisenTwello131
70 Guus rapste Guus EmckZutphen131
71 Achterop John BergerWilp130
72 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo130
73 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen130
74 de groene parel Mark BoschlooBathmen130
75 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden130
76 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde130
77 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam130
78 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst130
79 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen130
80 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn130
81 Gewoon Groen gerrit petersGorssel130
82 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel130
83 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen130
84 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen130
85 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn130
86 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel130
87 Moos TDF Henk NikkelsBathmen130
88 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen130
89 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen130
90 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen130
91 Spurters van Saar saar emckZutphen130
92 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek130
93 SXM geeft gas maarten waandersGorssel130
94 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp130
95 Van Poule dhr van PDen Haag130
96 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen129
97 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen129
98 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe128
99 Hintje Hester BolinkGorssel127
100 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel126
101 Fiets hem erin Michael Vooistwello125
102 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten125
103 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen125
104 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde125
105 Code Groen jitse bosamsterdam124
106 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven124
107 Diesel Marcel van DiesenTwello122
108 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen122
109 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel122
110 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven122
111 Sprintgeweld Alex BosGorssel122
112 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen121
113 Speedy Yvonne WuestmanLochem121
114 Asjemenou Loek prinsDeventer120
115 Frog Rick BruggemanGorssel120
116 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen120
117 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen119
118 Kruit Gerrit KruitboschVoorst118
119 van alles wat Marjan DommerholtGorssel117
120 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen116
121 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld115
122 Doordouwers Tess van LooijenDeventer115
123 Gezellig he Monique LubbersenBathmen115
124 Karin TDF Henk NikkelsBathmen115
125 Gait Viege Gerrit VijgeEpe114
126 Rappe Jongens B. Michoriuseefde114
127 Vallende Jongens Lars PetersGorssel114
128 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth113
129 Little high tower Gerben Meerbeekeefde113
130 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen113
131 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen113
132 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel113
133 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen113
134 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde113
135 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse113
136 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld112
137 Paniaqua Dirk volkersEefde112
138 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse112
139 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare111
140 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde111
141 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen110
142 Bridgetonia Henk van LaarTwello110
143 De eerste de beste Harry van der WalBathmen110
144 De rioolfiets Bram StegemanGorssel110
145 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten110
146 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen110
147 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel110
148 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen110
149 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn110
150 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden110
151 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen110
152 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem110
153 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen110
154 Jan uut Battum Jan GraveBathmen109
155 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel109
156 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel109
157 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde109
158 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst109
159 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel108
160 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten108
161 Pinkel Henk van LaarTwello108
162 Same Same but different Rene DommerholtGorssel108
163 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel108
164 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen108
165 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen108
166 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden107
167 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam107
168 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel107
169 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde107
170 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen107
171 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen107
172 Tourmax Max teeringGorssel107
173 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen106
174 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn106
175 De Sjoerds William PoesseBathmen106
176 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen106
177 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen106
178 Elstars Pim de VogelElst 105
179 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer105
180 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam105
181 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen104
182 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen104
183 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde103
184 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen103
185 Sunday Yellow Martijn MaasEpse103
186 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello103
187 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen102
188 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam102
189 Jip Willy TerinkZutphen102
190 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen102
191 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe102
192 Nummer 2 Nikki bongertmantwello102
193 Pura Vida Rene DommerholtGorssel102
194 Westerboys Rob WesterweelDeventer102
195 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld101
196 Bners 3 B NijhofEefde101
197 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel101
198 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen101
199 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse101
200 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe101
201 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven101
202 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen101
203 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen101
204 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen101
205 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam101
206 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld100
207 de Witpen Piet JansenZutphen100
208 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel100
209 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen100
210 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen99
211 de gokjes Jolande StegemanGorssel99
212 Mago Wil GommansVenray99
213 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel99
214 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel99
215 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen98
216 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren98
217 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn98
218 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen97
219 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen97
220 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde97
221 De Stampers Miranda van LooyenDeventer97
222 Graav Battum Jan GraveBathmen97
223 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo97
224 Men in Black rene wiskampWarnsveld97
225 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel97
226 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen97
227 S Kalle Wim MuilermanHarfsen97
228 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen97
229 De snelle lijster dick KoopmanGorssel96
230 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen96
231 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen96
232 Prutser Rene GolsteinWarnsveld96
233 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel96
234 Best Reitje Herman ReilinkBathmen95
235 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen95
236 Ici paris Truus PrinsDeventer95
237 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe95
238 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen95
239 Oklahoma Cees ZoomJoppe95
240 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven94
241 Team Zubeldia Marten KlompGorssel94
242 Alwins stars Alwin van VoorstTwello93
243 Henk TDF Henk NikkelsBathmen93
244 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen93
245 Loepie Alexander du BuissonGorssel93
246 Skippy Fianne StijneGorssel93
247 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo92
248 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello92
249 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel92
250 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo92
251 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten91
252 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde91
253 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse91
254 Bliks Jacco KorenblikHarfsen90
255 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel90
256 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe90
257 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen90
258 De grote molen Marko DommerholtBathmen90
259 De Laatste man Rens KolkmanBathmen90
260 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld90
261 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem90
262 Kozak Jan StegemanGorssel90
263 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe90
264 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen90
265 Pebbels herman rotmanVorden90
266 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel90
267 Stormchaser Tom StorminkGorssel90
268 Stranger Society Gideon HaakNijmegen90
269 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten90
270 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde90
271 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen89
272 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen89
273 De Vod Gert KlompGorssel88
274 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen88
275 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde88
276 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren88
277 Petje op gerard roodEefde88
278 Saar Achtste Saar EmckZutphen88
279 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen88
280 Federer himself Robin SchildwachtWierden87
281 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde87
282 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen87
283 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen87
284 Master Mika Mika SmedingaZutphen87
285 Palincovic B. Michoriuseefde87
286 triple t tony ton muilermanHarfsen87
287 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel86
288 petje af gerard roodEefde86
289 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen86
290 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal86
291 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen85
292 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen85
293 Eefde first Wouter AverdijkGorssel85
294 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem85
295 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen85
296 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen85
297 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen84
298 Luna Seb Luna JimminkHarfsen84
299 September Tour Ronald DijkermanEpse84
300 Sieb Ronald DijkermanEpse84
301 Stamgasten B. StorminkGorssel84
302 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer83
303 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel83
304 De neus Stan oosterveldGorssel83
305 Dijkie II E van DijkGorssel83
306 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel83
307 DZ on tour Fons SmitBathmen83
308 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen83
309 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek83
310 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten83
311 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem83
312 Kan beter Art VolkersEefde83
313 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem83
314 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen83
315 Padde Martin SmitBathmen83
316 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo83
317 Spartacus Arianne MeijerGorssel83
318 Tabje Rita TaborZutphen83
319 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen83
320 Uit de beugel fred beltmanEefde83
321 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen82
322 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer82
323 fc Freddy kevin van kooijeefde82
324 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen82
325 Histoire Henk BlueminkDeventer82
326 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel82
327 Lucky Thijs Pim MogezompEefde82
328 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe82
329 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen82
330 Simba 1 Geert HiethaarGorssel82
331 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde82
332 Twelle jan aarninkTwello82
333 Vin Rouge Annette wintersBathmen82
334 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst82
335 Bergmuis Allard kolkmanBathmen81
336 Binky Geralda PelgrumHarfsen81
337 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem81
338 Darkhorse julian kampermanapeldoorn81
339 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal81
340 Ineke ineke ankersmiteefde81
341 Kobyassie Jacob JansmaLemmer81
342 Lagun 42 jan stegemanGorssel81
343 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel81
344 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld81
345 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen81
346 Bergsluis Jan schutteHarfsen80
347 Elisa Wim MuilermanHarfsen80
348 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde80
349 Plasploeg herman rotmanVorden80
350 Wigo Wil GommansVenray80
351 Addebeppus Betty JansenZutphen79
352 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn79
353 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo79
354 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam79
355 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel79
356 Gewoon geel gerrit petersGorssel79
357 MOTO 1 Alex BosGorssel79
358 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo79
359 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse79
360 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel79
361 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar79
362 Wilirotru Willy TerinkZutphen79
363 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello78
364 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen78
365 De Kampers dianne kampermanApeldoorn78
366 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen78
367 Dikke banden club Erik klumperHarfsen78
368 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel78
369 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe78
370 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel78
371 Piranto Robert Jan EmckZutphen78
372 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp78
373 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel78
374 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde78
375 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen78
376 Wolsprint eric ten woldeEpse 78
377 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare78
378 Cuba Libre Richard TuitertGorssel77
379 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen77
380 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet77
381 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel77
382 Maxie Wilma Bakker Gorssel77
383 Rappe Mientje truus boermanzutphen77
384 B Ploeg herman rotmanVorden76
385 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen76
386 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen76
387 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare76
388 Kats sprint Stef MarsmanLochem76
389 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde76
390 Wolrijders eric ten woldeEpse 76
391 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn75
392 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello75
393 B Ners 1 B NijhofEefde74
394 De Deftige Duivin hente roordingeefde74
395 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer73
396 de zwarte tulp Betty JansenZutphen73
397 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel72
398 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen72
399 Verena on tour Verena PetersGorssel72
400 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen71
401 the Bridge Peter BruggemanGorssel71
402 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde70
403 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen70
404 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen69
405 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth69
406 Cryptonia Henk van LaarTwello69
407 Kats Berg Stef MarsmanLochem69
408 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel69
409 Santador Jan SchutteHarfsen69
410 Taxi Gilbert Erik de JongEpse69
411 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel68
412 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse68
413 GvNorel Giel van NorelVaassen68
414 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel68
415 Lariekoek Toos van LaarTwello68
416 Misschien Wel John bergerWilp68
417 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde68
418 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen67
419 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden67
420 De Haantjes E. WelgravenBathmen67
421 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen67
422 Football King Mace BrinkhuisZutphen67
423 Op en neer Stefan JansenVorden67
424 Sennja Roland BruggemanWarnsveld67
425 Sweet chili Stefan JansenVorden67
426 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde66
427 Dushi geel Remco Meijeraruba66
428 Seppio Sepp JansenVorden66
429 Spaki united Roy SmallegoorZutphen66
430 B Ners 2 B NijhofEefde65
431 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen65
432 Guus Tiende Guus EmckZutphen65
433 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem65
434 Lucky Luc Luc van DiesenTwello65
435 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen65
436 De Douggys Randy DouglasGorssel64
437 lockdown team margreet teeringGorssel64
438 Panini Michel KlaasenZutphen64
439 Tour Mees Mees teering064
440 Ylelucht Willy TerinkZutphen64
441 De grote hazen Ron JanseWijchen63
442 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel63
443 Two kids Linda de KrosseTwello63
444 de Zwaegers dick KoopmanGorssel62
445 John Bike truus boermanzutphen62
446 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen62
447 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen62
448 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen62
449 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen62
450 Sluys jan schutteHarfsen62
451 SXM naar boven maarten waandersGorssel62
452 Tour de Splo Imke RensenBathmen62
453 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn61
454 Bergtrein Henk van LaarTwello61
455 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen61
456 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen61
457 FC Forel Luuk MogezompEefde61
458 Kai Power Kai SwatersZutphen61
459 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel61
460 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde61
461 No mountain high enough Tom AarninkEpse61
462 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen61
463 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen61
464 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen60
465 De manke buffel Bram StegemanGorssel60
466 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen60
467 De Zwoagers Stefan en JoostVorden60
468 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel60
469 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen60
470 naar de top fred beltmanEefde60
471 Sjembek Jurgen PetersEefde60
472 Telego on tour benno BaksteenGorssel60
473 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen60
474 Top of the Hill Harry van der WalBathmen60
475 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel60
476 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen60
477 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen59
478 De Klimbok John RouwenhorstGorssel59
479 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen59
480 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel59
481 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen59
482 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen58
483 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen58
484 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar58
485 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer58
486 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo57
487 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 57
488 Race van de dag Remco BeltmanEefde57
489 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel56
490 Net te hoog Art VolkersEefde56
491 Bolletje Buikema Erik de JongEpse55
492 De Plotter Mennet EmckZutphen55
493 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth55
494 Dushi Bollen Remco Meijeraruba55
495 Impossible Marina KlappeDeventer55
496 Leppers Jurgen PetersEefde55
497 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven55
498 Bergop John BergerWilp54
499 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel54
500 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem54
501 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse54
502 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel54
503 de Zompies Willem Mogezompepse53
504 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel53
505 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen53
506 Heup ploeg herman rotmanVorden53
507 Se John RouwenhorstGorssel53
508 Dikke Proppe Roy PolTwello52
509 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord52
510 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde52
511 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen52
512 Strava Koms Gerben BeunkBathmen52
513 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 51
514 Ellywood Pim de VogelElst51
515 Guus berg op guus emckZutphen51
516 Joop Klim Joop StegemanHarfsen51
517 Team Laorne Bert WesseldijkLaren51
518 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel51
519 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen51
520 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel50
521 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem50
522 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel50
523 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen50
524 Fast Frankie frank van holtenGorssel50
525 Kale Tien erwin jimminkHarfsen50
526 kroeglopers B. StorminkGorssel50
527 Romy TDF Henk NikkelsBathmen50
528 8B Johan van OmmenEpse49
529 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel49
530 Brawl Stars Liam BruggemanEefde49
531 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld49
532 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam49
533 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello48
534 Kats Rambam Stef MarsmanLochem48
535 Mondkapje Marc DaemsDeventer48
536 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen48
537 aan de overkant Cas HazelaarWilp47
538 Bugsie Aaldert BakkerGorssel47
539 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen47
540 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel47
541 Hilgu Michel DommerholtHarfsen47
542 Levis Levi SwatersZutphen47
543 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen47
544 Over de Top Willy TerinkZutphen47
545 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld47
546 Simba 3 Geert HiethaarGorssel47
547 Sluis jan schutteHarfsen47
548 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde47
549 tourmix Jan TuitertGorssel47
550 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld47
551 aandewolven Elsebee DirksenGorssel46
552 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden46
553 m aarnink Mariette AarninkDeventer46
554 Romax Gerton AlbersGorssel46
555 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde46
556 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen45
557 bucherons Tjeerd bosGorssel45
558 Encore une fois Paul WintersBathmen45
559 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen45
560 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld45
561 Team Twee Hans & JurjenZutphen45
562 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen44
563 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar44
564 Huibs Team Henne van ArkBathmen44
565 JCSS Donovan TegelaarGorssel44
566 Klauterclub anja stegemanHarfsen44
567 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen43
568 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen43
569 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe43
570 Guinness by night Paul WintersBathmen43
571 Kupje Jeroen PetersEpse43
572 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello43
573 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen43
574 Vol Erin John BergerWilp43
575 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen42
576 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld42
577 bicycle race 1 Bart WichersGorssel42
578 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel42
579 De Broake 17 Harry van der WalBathmen42
580 Epo 2000 Kjell PakkertLochem42
581 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal42
582 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen42
583 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel42
584 Toos Eb WichersKring van Dorth42
585 Uutvloch Gerry van der WalBathmen42
586 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel41
587 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen41
588 De gele Raaf Steven LubbersDeventer41
589 Dijkie I E van DijkGorssel41
590 Lucky Haas Cas HazelaarWilp41
591 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen40
592 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar40
593 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen40
594 Raddraaiers frits koersEpse40
595 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld40
596 Hilbert Eb WichersKring van Dorth39
597 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen39
598 Piggelmee Imke van HoltenArnhem39
599 Rohil Daan boonmanzutphen39
600 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten39
601 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen39
602 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel39
603 Chelsea Chelsea van GurpTwello38
604 dr op en dr over Jelte LulaZutphen38
605 Fay Bo Jan StegemanGorssel38
606 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse38
607 Kogeltje jan stegemanGorssel38
608 Vive le Lettele Frank de WinterLettele38
609 De Gegrilde Duif albert roordingEefde37
610 Meidoorn Randy DouglasGorssel37
611 Berg tegen op zien gerard roodEefde36
612 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel36
613 Kaylin kaylin van GurpTwello36
614 Rubens Choice bert rietmanHarfsen36
615 Bertha Betty JansenZutphen35
616 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen35
617 pamox 1 joop blomwarnsveld35
618 Niemand Rian van HoltenGorssel33
619 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen32
620 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen30
621 slag gemist B NijhofEefde30
622 Team een Jurjen en HansZutphen30
623 SXM Wallie maarten waandersGorssel28
624 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel27
625 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld27
626 Kats Montagne Stef MarsmanLochem26
627 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen20
628 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde16
629 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen16
630 Net Binnen gerard roodEefde16
631 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel16
632 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld15
633 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel14
634 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde10
635 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden10
636 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde6
637 Dagprijs ton muilermanHarfsen0
638 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
639 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0