Dag klassement
Uitslag Etappe 6


Dagprijs : een Bierpakket + Waardebon aangeboden door Brouwerij 't Anker / Rene Vos Outdoor & Sports
gewonnen door Dani Smedinga uit Zutphen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1LUTSENKO Alexey4012CHAVES Esteban9
2HERRADA Jesus3513N. QUINTANA Nairo8
3VAN AVERMAET Greg3014PINOT Thibaut7
4POWLESS Neilson2615DUMOULIN Tom6
5ALAPHILIPPE Julian2316VALVERDE Alejandro5
6MOLLEMA Bauke2017SCHACHMANN Maximilian4
7KWIATKOWSKI Michal1818BARDET Romain3
8BERNAL Egan1619BUCHMANN Emanuel2
9CARAPAZ Richard1420HIGUITA Sergio1
10YATES Adam12---
11POGACAR Tadej10laatsteBOL Cees20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen206
2 Ineke ineke ankersmiteefde181
3 bicycle race 1 Bart WichersGorssel174
4 naar de top fred beltmanEefde172
5 Bertha Betty JansenZutphen163
6 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten159
7 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel157
8 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel155
9 Raddraaiers frits koersEpse155
10 Lucky Luc Luc van DiesenTwello153
11 No mountain high enough Tom AarninkEpse152
12 Sluys jan schutteHarfsen152
13 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare150
14 Ici paris Truus PrinsDeventer149
15 de Zwaegers dick KoopmanGorssel146
16 Race van de dag Remco BeltmanEefde146
17 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe145
18 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen144
19 Telego on tour benno BaksteenGorssel143
20 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst142
21 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen139
22 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel138
23 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem138
24 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen137
25 Bergsluis Jan schutteHarfsen137
26 Vin Rouge Annette wintersBathmen137
27 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen136
28 Kozak Jan StegemanGorssel136
29 Strava Koms Gerben BeunkBathmen136
30 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel135
31 Saar Achtste Saar EmckZutphen135
32 Kruit Gerrit KruitboschVoorst134
33 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld134
34 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen134
35 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel133
36 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen133
37 Toos Eb WichersKring van Dorth133
38 Santador Jan SchutteHarfsen132
39 Asjemenou Loek prinsDeventer131
40 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen131
41 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel131
42 kroeglopers B. StorminkGorssel131
43 Sluis jan schutteHarfsen130
44 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel129
45 Kupje Jeroen PetersEpse129
46 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven129
47 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord128
48 Impossible Marina KlappeDeventer128
49 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen128
50 the Bridge Peter BruggemanGorssel127
51 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel126
52 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen126
53 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen126
54 Kats Berg Stef MarsmanLochem126
55 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde126
56 Spaki united Roy SmallegoorZutphen126
57 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen126
58 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare126
59 B Ners 1 B NijhofEefde125
60 De Douggys Randy DouglasGorssel125
61 de Witpen Piet JansenZutphen125
62 Dushi Bollen Remco Meijeraruba125
63 Guinness by night Paul WintersBathmen125
64 Mondkapje Marc DaemsDeventer125
65 De Laatste man Rens KolkmanBathmen124
66 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen124
67 Gait Viege Gerrit VijgeEpe124
68 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn124
69 JCSS Donovan TegelaarGorssel124
70 Kobyassie Jacob JansmaLemmer124
71 Graav Battum Jan GraveBathmen123
72 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer123
73 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen123
74 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel122
75 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn122
76 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen122
77 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen122
78 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel122
79 Heup ploeg herman rotmanVorden122
80 John Bike truus boermanzutphen122
81 Kai Power Kai SwatersZutphen122
82 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel122
83 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde122
84 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem122
85 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel122
86 Sunday Yellow Martijn MaasEpse122
87 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel121
88 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel121
89 Hintje Hester BolinkGorssel121
90 Net te hoog Art VolkersEefde121
91 Pura Vida Rene DommerholtGorssel121
92 Guus berg op guus emckZutphen120
93 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel120
94 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel120
95 m aarnink Mariette AarninkDeventer120
96 Seppio Sepp JansenVorden120
97 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe119
98 Beus 2 Willy BeusekampGorssel119
99 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel119
100 Brawl Stars Liam BruggemanEefde119
101 De neus Stan oosterveldGorssel119
102 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth119
103 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen119
104 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel119
105 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello119
106 Uit de beugel fred beltmanEefde119
107 Henk TDF Henk NikkelsBathmen118
108 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen118
109 Karin TDF Henk NikkelsBathmen118
110 Leppers Jurgen PetersEefde118
111 Twelle jan aarninkTwello118
112 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel117
113 Epo 2000 Kjell PakkertLochem117
114 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen117
115 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek117
116 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven117
117 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen117
118 aan de overkant Cas HazelaarWilp116
119 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel116
120 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel116
121 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel116
122 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen116
123 MOTO 1 Alex BosGorssel116
124 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen116
125 Palincovic B. Michoriuseefde116
126 Ylelucht Willy TerinkZutphen116
127 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel116
128 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello115
129 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen115
130 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen115
131 Kan beter Art VolkersEefde115
132 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen115
133 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen115
134 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen115
135 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld115
136 100% anti di Luca Tom AarninkEpse114
137 Bolletje Buikema Erik de JongEpse114
138 Kaylin kaylin van GurpTwello114
139 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde114
140 Mago Wil GommansVenray114
141 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen114
142 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel114
143 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen113
144 Bners 3 B NijhofEefde113
145 de groene parel Mark BoschlooBathmen113
146 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer113
147 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld113
148 Guus Tiende Guus EmckZutphen113
149 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem113
150 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten113
151 aandewolven Elsebee DirksenGorssel112
152 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen112
153 bucherons Tjeerd bosGorssel112
154 de Zompies Willem Mogezompepse112
155 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel112
156 Loepie Alexander du BuissonGorssel112
157 Meidoorn Randy DouglasGorssel112
158 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen111
159 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde111
160 Fay Bo Jan StegemanGorssel111
161 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten111
162 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel111
163 Chelsea Chelsea van GurpTwello110
164 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden110
165 Diesel Marcel van DiesenTwello110
166 Dushi geel Remco Meijeraruba110
167 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde110
168 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden110
169 Op en neer Stefan JansenVorden110
170 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld110
171 8B Johan van OmmenEpse109
172 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen109
173 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel109
174 Dagprijs ton muilermanHarfsen109
175 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel109
176 Eefde first Wouter AverdijkGorssel109
177 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem109
178 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe109
179 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen108
180 Encore une fois Paul WintersBathmen108
181 Oklahoma Cees ZoomJoppe108
182 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen108
183 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen107
184 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer107
185 Bergmuis Allard kolkmanBathmen107
186 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo107
187 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel107
188 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem107
189 De Vod Gert KlompGorssel107
190 Dijkie I E van DijkGorssel107
191 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde107
192 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar107
193 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer107
194 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel107
195 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen107
196 Nummer 2 Nikki bongertmantwello107
197 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen107
198 pamox 1 joop blomwarnsveld107
199 Romy TDF Henk NikkelsBathmen107
200 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen106
201 B Ners 2 B NijhofEefde106
202 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen106
203 Cryptonia Henk van LaarTwello106
204 De Kampers dianne kampermanApeldoorn106
205 dr op en dr over Jelte LulaZutphen106
206 GvNorel Giel van NorelVaassen106
207 Jip Willy TerinkZutphen106
208 Joop Klim Joop StegemanHarfsen106
209 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen106
210 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel106
211 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen106
212 Misschien Wel John bergerWilp106
213 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo106
214 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde106
215 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse106
216 Sponslin Lincy BeusekampGorssel106
217 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel106
218 Vive le Lettele Frank de WinterLettele106
219 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen105
220 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde105
221 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde105
222 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven105
223 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal105
224 Kale Tien erwin jimminkHarfsen105
225 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe105
226 Kats Rambam Stef MarsmanLochem105
227 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet105
228 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld105
229 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel105
230 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen104
231 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen104
232 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen104
233 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen104
234 Fast Frankie frank van holtenGorssel104
235 Lariekoek Toos van LaarTwello104
236 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen104
237 Team een Jurjen en HansZutphen104
238 Team Twee Hans & JurjenZutphen104
239 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen104
240 Top of the Hill Harry van der WalBathmen104
241 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen103
242 Addebeppus Betty JansenZutphen103
243 Bergtrein Henk van LaarTwello103
244 fc Freddy kevin van kooijeefde103
245 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar103
246 Bergop John BergerWilp102
247 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen102
248 Dikke banden club Erik klumperHarfsen102
249 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel102
250 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen102
251 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen102
252 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen102
253 Stranger Society Gideon HaakNijmegen102
254 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse102
255 Wilirotru Willy TerinkZutphen102
256 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare101
257 De Stampers Miranda van LooyenDeventer101
258 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen101
259 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren101
260 Plasploeg herman rotmanVorden101
261 Sjembek Jurgen PetersEefde101
262 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe101
263 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen101
264 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse101
265 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld100
266 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe100
267 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven100
268 Wolrijders eric ten woldeEpse 100
269 Best Reitje Herman ReilinkBathmen99
270 Fiets hem erin Michael Vooistwello99
271 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal99
272 Lucky Thijs Pim MogezompEefde99
273 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen99
274 Simba 3 Geert HiethaarGorssel99
275 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel99
276 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen99
277 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello98
278 Doordouwers Tess van LooijenDeventer98
279 Gezellig he Monique LubbersenBathmen98
280 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello98
281 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde98
282 Rohil Daan boonmanzutphen98
283 Sennja Roland BruggemanWarnsveld98
284 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello98
285 Tour de Splo Imke RensenBathmen98
286 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel98
287 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe97
288 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen97
289 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten97
290 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde97
291 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen97
292 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel96
293 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen96
294 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel96
295 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen96
296 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen96
297 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen96
298 De Klimbok John RouwenhorstGorssel95
299 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse95
300 De Sjoerds William PoesseBathmen95
301 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen95
302 Dijkie II E van DijkGorssel95
303 DZ on tour Fons SmitBathmen95
304 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen95
305 Team Laorne Bert WesseldijkLaren95
306 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen95
307 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel95
308 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal95
309 Vallende Jongens Lars PetersGorssel95
310 Kogeltje jan stegemanGorssel94
311 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen94
312 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen94
313 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse94
314 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar94
315 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem93
316 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen93
317 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen93
318 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen93
319 Spartacus Arianne MeijerGorssel93
320 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam93
321 Tour Mees Mees teering093
322 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen93
323 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth92
324 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam92
325 Gewoon geel gerrit petersGorssel92
326 Hilbert Eb WichersKring van Dorth92
327 Jaws Sven BeusekampGorssel92
328 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten92
329 SXM naar boven maarten waandersGorssel92
330 Taxi Gilbert Erik de JongEpse92
331 Team Zubeldia Marten KlompGorssel92
332 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel92
333 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe91
334 De grote molen Marko DommerholtBathmen91
335 De rioolfiets Bram StegemanGorssel91
336 Panini Michel KlaasenZutphen91
337 van alles wat Marjan DommerholtGorssel91
338 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld90
339 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen90
340 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen90
341 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen90
342 de zwarte tulp Betty JansenZutphen90
343 De Zwoagers Stefan en JoostVorden90
344 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen90
345 Federer himself Robin SchildwachtWierden90
346 Football King Mace BrinkhuisZutphen90
347 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen90
348 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde90
349 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel90
350 Lucky Haas Cas HazelaarWilp90
351 Over de Top Willy TerinkZutphen90
352 Petje op gerard roodEefde90
353 Se John RouwenhorstGorssel90
354 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen90
355 Sweet chili Stefan JansenVorden90
356 Tabje Rita TaborZutphen90
357 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde90
358 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde90
359 triple t tony ton muilermanHarfsen90
360 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel90
361 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen90
362 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer89
363 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn89
364 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen89
365 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo89
366 Huibs Team Henne van ArkBathmen89
367 Little high tower Gerben Meerbeekeefde89
368 Luna Seb Luna JimminkHarfsen89
369 Stormchaser Tom StorminkGorssel89
370 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen89
371 De manke buffel Bram StegemanGorssel88
372 Dikke Proppe Roy PolTwello88
373 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse88
374 Klauterclub anja stegemanHarfsen88
375 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem88
376 Piggelmee Imke van HoltenArnhem88
377 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde88
378 Westerboys Rob WesterweelDeventer88
379 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen87
380 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel87
381 Darkhorse julian kampermanapeldoorn87
382 De Broake 17 Harry van der WalBathmen87
383 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen87
384 Ellywood Pim de VogelElst87
385 Frog Rick BruggemanGorssel87
386 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen87
387 Histoire Henk BlueminkDeventer87
388 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel87
389 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren87
390 S Kalle Wim MuilermanHarfsen87
391 Simba 1 Geert HiethaarGorssel87
392 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen87
393 Uutvloch Gerry van der WalBathmen87
394 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn87
395 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse87
396 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen87
397 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam86
398 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn86
399 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello86
400 De snelle lijster dick KoopmanGorssel86
401 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel86
402 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen86
403 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe86
404 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel86
405 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam86
406 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen86
407 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld85
408 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen85
409 Binky Geralda PelgrumHarfsen85
410 bliksem allard boomkampLaren85
411 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen85
412 Romax Gerton AlbersGorssel85
413 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde85
414 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde85
415 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde85
416 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen85
417 B Ploeg herman rotmanVorden84
418 Bugsie Aaldert BakkerGorssel84
419 Cuba Libre Richard TuitertGorssel84
420 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen84
421 Rappe Mientje truus boermanzutphen84
422 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen84
423 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde84
424 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo84
425 Bliks Jacco KorenblikHarfsen83
426 Master Mika Mika SmedingaZutphen83
427 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen83
428 Sieb Ronald DijkermanEpse83
429 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen82
430 Hilgu Michel DommerholtHarfsen82
431 Jan uut Battum Jan GraveBathmen82
432 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde82
433 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel81
434 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen81
435 Skippy Fianne StijneGorssel81
436 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen80
437 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam80
438 Pinkel Henk van LaarTwello80
439 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen80
440 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen79
441 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen79
442 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen79
443 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen79
444 lockdown team margreet teeringGorssel79
445 Rubens Choice bert rietmanHarfsen79
446 Alwins stars Alwin van VoorstTwello78
447 De grote hazen Ron JanseWijchen78
448 De Ventielen Ans DalhuisenTwello78
449 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen78
450 Jo Jan Jan StegemanGorssel78
451 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel78
452 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen78
453 Sprintgeweld Alex BosGorssel78
454 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen78
455 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen78
456 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen77
457 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen77
458 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten77
459 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen77
460 Padde Martin SmitBathmen77
461 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel77
462 Tourmax Max teeringGorssel77
463 Van Poule dhr van PDen Haag77
464 de gokjes Jolande StegemanGorssel76
465 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen76
466 Lagun 42 jan stegemanGorssel76
467 Levis Levi SwatersZutphen76
468 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn76
469 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde75
470 De Haantjes E. WelgravenBathmen75
471 De Koploper Martin WilleminkBathmen75
472 De Plotter Mennet EmckZutphen75
473 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel75
474 Elstars Pim de VogelElst 75
475 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen75
476 Men in Black rene wiskampWarnsveld75
477 September Tour Ronald DijkermanEpse75
478 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld74
479 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen74
480 petje af gerard roodEefde74
481 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen74
482 Achterop John BergerWilp73
483 Berg tegen op zien gerard roodEefde73
484 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo73
485 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello73
486 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde73
487 Bridgetonia Henk van LaarTwello73
488 De eerste de beste Harry van der WalBathmen73
489 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen73
490 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden73
491 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen73
492 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde73
493 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel73
494 Dushi Groen Remco Meijeraruba73
495 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst73
496 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen73
497 Frog 1 Rick BruggemanGorssel73
498 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn73
499 Gewoon Groen gerrit petersGorssel73
500 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel73
501 Guus rapste Guus EmckZutphen73
502 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem73
503 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem73
504 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal73
505 Ies van Dires Isa van DiesenTwello73
506 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn73
507 Kats Groen Stef MarsmanLochem73
508 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen73
509 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel73
510 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel73
511 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen73
512 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen73
513 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen73
514 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn73
515 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel73
516 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen73
517 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel73
518 Moos TDF Henk NikkelsBathmen73
519 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen73
520 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen73
521 Paniaqua Dirk volkersEefde73
522 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen73
523 Pebbels herman rotmanVorden73
524 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden73
525 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel73
526 Same Same but different Rene DommerholtGorssel73
527 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo73
528 snelle Freddy fred beltmanEefde73
529 Snelle jelle gerard roodEefde73
530 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen73
531 Spurters van Saar saar emckZutphen73
532 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek73
533 super green Roy peppelenbosGorssel73
534 Supertrain Willy TerinkZutphen73
535 SXM geeft gas maarten waandersGorssel73
536 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel73
537 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp73
538 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem73
539 Vlotte Lotte Erik de JongEpse73
540 Vol Erin John BergerWilp73
541 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen73
542 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst73
543 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen73
544 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo72
545 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo72
546 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld72
547 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen72
548 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel72
549 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel72
550 Piranto Robert Jan EmckZutphen72
551 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp72
552 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen72
553 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen72
554 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld71
555 Wigo Wil GommansVenray71
556 De Gegrilde Duif albert roordingEefde70
557 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen70
558 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar70
559 Maxie Wilma Bakker Gorssel70
560 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld68
561 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen67
562 De gele Raaf Steven LubbersDeventer66
563 Prutser Rene GolsteinWarnsveld66
564 bicycle race 2 Bart WichersGorssel65
565 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 65
566 Niemand Rian van HoltenGorssel65
567 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 65
568 tourmix Jan TuitertGorssel63
569 Verena on tour Verena PetersGorssel62
570 Kats Montagne Stef MarsmanLochem61
571 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde60
572 Two kids Linda de KrosseTwello60
573 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen59
574 Covidis Jan NijenhuisMarkelo59
575 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld59
576 SXM Wallie maarten waandersGorssel59
577 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse58
578 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam57
579 Zakhooi Jurgen PetersEefde55
580 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello54
581 FC Forel Luuk MogezompEefde54
582 Speedy Yvonne WuestmanLochem54
583 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam53
584 Elisa Wim MuilermanHarfsen53
585 Green Mountain Willy TerinkZutphen53
586 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen53
587 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld52
588 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth50
589 De Tourist Lieke LubbersenBathmen50
590 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse50
591 Gaan net te snel Art VolkersEefde50
592 Green belongs to me Tom AarninkEpse50
593 Green Manalishi Dirk volkersEefde50
594 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden50
595 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten50
596 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven50
597 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth50
598 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe50
599 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello50
600 Wolsprint eric ten woldeEpse 50
601 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren49
602 Stamgasten B. StorminkGorssel49
603 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel48
604 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen47
605 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel47
606 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen47
607 De Deftige Duivin hente roordingeefde44
608 Rappe Jongens B. Michoriuseefde44
609 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen43
610 De Hulk Stefan JansenVorden43
611 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld43
612 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde43
613 Rappertjes Mennet EmckZutphen43
614 Simba 2 Geert HiethaarGorssel43
615 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen43
616 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen43
617 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen26
618 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden26
619 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde26
620 slag gemist B NijhofEefde26
621 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen25
622 Code Groen jitse bosamsterdam20
623 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld20
624 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen20
625 Kats sprint Stef MarsmanLochem20
626 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen20
627 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde20
628 Niet gevallen Gerard roodEefde20
629 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde20
630 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen20
631 Tony macaroni ton muilermanHarfsen20
632 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
633 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel4
634 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
635 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
636 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
637 Net Binnen gerard roodEefde0
638 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
639 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0