Dag klassement
Uitslag Etappe 5


Dagprijs : een Waardebon + Levensmiddelen pakket aangeboden door Schildersbedrijf Wesseldijk / Jumbo Brinkman gewonnen door Rick Bruggeman uit Gorssel en Jeroen Noomen uit Apeldoorn

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1VAN AERT Wout4012LAPORTE Christophe9
2BOL Cees3513C. PEDERSEN Casper8
3S. BENNETT Sam3014KRISTOFF Alexander7
4SAGAN Peter2615HOULE Hugo6
5STUYVEN Jasper2316ALAPHILIPPE Julian5
6MEZGEC Luka2017YATES Adam4
7COQUARD Bryan1818BERNAL Egan3
8EWAN Caleb1619LOPEZ Miguel Angel2
9VENTURINI Clement1420VAN AVERMAET Greg1
10HOFSTETTER Hugo12---
11NIZZOLO Giacomo10laatsteCASTROVIEJO Jonathan20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel266
2 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn266
3 De Tourist Lieke LubbersenBathmen261
4 Gaan net te snel Art VolkersEefde261
5 Green belongs to me Tom AarninkEpse261
6 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde260
7 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen260
8 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello257
9 Dushi Groen Remco Meijeraruba257
10 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem257
11 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal257
12 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen257
13 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen256
14 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen256
15 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen254
16 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel254
17 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen254
18 snelle Freddy fred beltmanEefde254
19 Snelle jelle gerard roodEefde254
20 Vlotte Lotte Erik de JongEpse254
21 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen254
22 Simba 2 Geert HiethaarGorssel253
23 Green Manalishi Dirk volkersEefde252
24 Kats Groen Stef MarsmanLochem252
25 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld251
26 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde251
27 Niet gevallen Gerard roodEefde248
28 Tony macaroni ton muilermanHarfsen248
29 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde246
30 Achterop John BergerWilp245
31 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo245
32 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen245
33 de groene parel Mark BoschlooBathmen245
34 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden245
35 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde245
36 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst245
37 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen245
38 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn245
39 Gewoon Groen gerrit petersGorssel245
40 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel245
41 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel245
42 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen245
43 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen245
44 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn245
45 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen245
46 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel245
47 Spurters van Saar saar emckZutphen245
48 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek245
49 SXM geeft gas maarten waandersGorssel245
50 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp245
51 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen243
52 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello242
53 Ies van Dires Isa van DiesenTwello240
54 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel240
55 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe240
56 De Hulk Stefan JansenVorden239
57 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen239
58 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel238
59 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld236
60 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth235
61 Bridgetonia Henk van LaarTwello231
62 De eerste de beste Harry van der WalBathmen231
63 De rioolfiets Bram StegemanGorssel231
64 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen231
65 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten231
66 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen231
67 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen231
68 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden231
69 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen231
70 Sprintgeweld Alex BosGorssel231
71 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem231
72 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen231
73 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde230
74 Rappe Jongens B. Michoriuseefde230
75 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen230
76 Speedy Yvonne WuestmanLochem230
77 Guus rapste Guus EmckZutphen229
78 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse226
79 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse226
80 Zakhooi Jurgen PetersEefde226
81 Code Groen jitse bosamsterdam225
82 Moos TDF Henk NikkelsBathmen225
83 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen225
84 super green Roy peppelenbosGorssel225
85 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen224
86 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel223
87 Covidis Jan NijenhuisMarkelo222
88 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten221
89 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen220
90 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren219
91 Rappertjes Mennet EmckZutphen219
92 Same Same but different Rene DommerholtGorssel217
93 Supertrain Willy TerinkZutphen215
94 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen214
95 De Koploper Martin WilleminkBathmen213
96 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel211
97 Jo Jan Jan StegemanGorssel211
98 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel211
99 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam210
100 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden209
101 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe207
102 bliksem allard boomkampLaren206
103 Green Mountain Willy TerinkZutphen205
104 Pebbels herman rotmanVorden205
105 Wolsprint eric ten woldeEpse 203
106 bicycle race 2 Bart WichersGorssel201
107 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel201
108 De Sjoerds William PoesseBathmen197
109 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen197
110 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen197
111 Diesel Marcel van DiesenTwello194
112 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen191
113 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo189
114 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen188
115 Kats sprint Stef MarsmanLochem188
116 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen188
117 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde187
118 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel186
119 Bliks Jacco KorenblikHarfsen184
120 Two kids Linda de KrosseTwello184
121 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth183
122 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten183
123 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello180
124 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen176
125 Gezellig he Monique LubbersenBathmen175
126 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven175
127 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen175
128 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello175
129 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer174
130 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen174
131 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven174
132 Simba 1 Geert HiethaarGorssel174
133 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel173
134 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen173
135 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen173
136 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen173
137 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen173
138 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen171
139 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde171
140 De Ventielen Ans DalhuisenTwello171
141 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel171
142 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen170
143 Loepie Alexander du BuissonGorssel169
144 De Laatste man Rens KolkmanBathmen168
145 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen168
146 Beus 2 Willy BeusekampGorssel167
147 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen167
148 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen167
149 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal167
150 Jaws Sven BeusekampGorssel167
151 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo167
152 Sponslin Lincy BeusekampGorssel167
153 Frog Rick BruggemanGorssel166
154 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel166
155 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse165
156 Palincovic B. Michoriuseefde164
157 Saar Achtste Saar EmckZutphen164
158 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde163
159 Men in Black rene wiskampWarnsveld162
160 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen162
161 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel161
162 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde161
163 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld159
164 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn159
165 Karin TDF Henk NikkelsBathmen159
166 Elisa Wim MuilermanHarfsen158
167 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen158
168 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel157
169 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen157
170 Paniaqua Dirk volkersEefde157
171 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel157
172 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten156
173 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen156
174 Mago Wil GommansVenray156
175 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen156
176 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen155
177 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen155
178 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn155
179 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen155
180 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe155
181 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn155
182 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam155
183 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen155
184 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen155
185 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde154
186 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel154
187 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen154
188 Sunday Yellow Martijn MaasEpse154
189 de gokjes Jolande StegemanGorssel153
190 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen153
191 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam152
192 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel152
193 Dushi geel Remco Meijeraruba152
194 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer152
195 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp152
196 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen150
197 Dijkie II E van DijkGorssel150
198 Misschien Wel John bergerWilp150
199 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel150
200 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen150
201 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde150
202 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse150
203 Fiets hem erin Michael Vooistwello149
204 Little high tower Gerben Meerbeekeefde148
205 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen148
206 Doordouwers Tess van LooijenDeventer147
207 GvNorel Giel van NorelVaassen145
208 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen145
209 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld144
210 Hintje Hester BolinkGorssel144
211 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen144
212 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen143
213 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen143
214 Team Zubeldia Marten KlompGorssel143
215 Ineke ineke ankersmiteefde141
216 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen140
217 Vin Rouge Annette wintersBathmen140
218 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer139
219 De Kampers dianne kampermanApeldoorn139
220 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen139
221 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen139
222 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel139
223 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel139
224 Piranto Robert Jan EmckZutphen139
225 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse139
226 100% anti di Luca Tom AarninkEpse138
227 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld138
228 de Witpen Piet JansenZutphen138
229 fc Freddy kevin van kooijeefde138
230 Graav Battum Jan GraveBathmen138
231 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel138
232 De Vod Gert KlompGorssel137
233 Histoire Henk BlueminkDeventer137
234 Kan beter Art VolkersEefde137
235 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel137
236 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem137
237 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde137
238 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven137
239 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde137
240 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam137
241 B Ners 1 B NijhofEefde136
242 Henk TDF Henk NikkelsBathmen136
243 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe136
244 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen136
245 Nummer 2 Nikki bongertmantwello136
246 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal136
247 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn136
248 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen136
249 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare135
250 Stranger Society Gideon HaakNijmegen135
251 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel134
252 Hilbert Eb WichersKring van Dorth134
253 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel134
254 Team Twee Hans & JurjenZutphen134
255 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen134
256 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel134
257 Vallende Jongens Lars PetersGorssel134
258 Van Poule dhr van PDen Haag134
259 Best Reitje Herman ReilinkBathmen133
260 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo133
261 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen133
262 De neus Stan oosterveldGorssel133
263 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen133
264 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek133
265 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel133
266 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen133
267 S Kalle Wim MuilermanHarfsen133
268 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel133
269 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen133
270 Uit de beugel fred beltmanEefde133
271 Bergmuis Allard kolkmanBathmen132
272 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello132
273 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo132
274 De grote molen Marko DommerholtBathmen132
275 De snelle lijster dick KoopmanGorssel132
276 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen132
277 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen132
278 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam132
279 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld132
280 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen132
281 Gewoon geel gerrit petersGorssel132
282 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen132
283 Luna Seb Luna JimminkHarfsen132
284 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen132
285 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld132
286 petje af gerard roodEefde132
287 Petje op gerard roodEefde132
288 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel132
289 September Tour Ronald DijkermanEpse132
290 Sieb Ronald DijkermanEpse132
291 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo132
292 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld132
293 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde132
294 Spartacus Arianne MeijerGorssel132
295 Stormchaser Tom StorminkGorssel132
296 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen132
297 Telego on tour benno BaksteenGorssel132
298 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde132
299 triple t tony ton muilermanHarfsen132
300 Wigo Wil GommansVenray132
301 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst132
302 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen131
303 Jan uut Battum Jan GraveBathmen131
304 Westerboys Rob WesterweelDeventer131
305 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst131
306 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen130
307 Federer himself Robin SchildwachtWierden130
308 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem130
309 Master Mika Mika SmedingaZutphen130
310 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe130
311 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen129
312 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel129
313 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen129
314 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel128
315 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen127
316 DZ on tour Fons SmitBathmen127
317 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen127
318 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen127
319 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer126
320 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld126
321 Elstars Pim de VogelElst 126
322 Oklahoma Cees ZoomJoppe126
323 Tourmax Max teeringGorssel126
324 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel126
325 Kupje Jeroen PetersEpse125
326 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten125
327 Kozak Jan StegemanGorssel124
328 Pinkel Henk van LaarTwello124
329 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel123
330 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen123
331 Dikke banden club Erik klumperHarfsen123
332 Ici paris Truus PrinsDeventer123
333 Kobyassie Jacob JansmaLemmer123
334 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel123
335 MOTO 1 Alex BosGorssel123
336 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen123
337 Raddraaiers frits koersEpse123
338 Wilirotru Willy TerinkZutphen123
339 Alwins stars Alwin van VoorstTwello122
340 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn122
341 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem122
342 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde122
343 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen122
344 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem122
345 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen122
346 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde122
347 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar121
348 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare121
349 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse120
350 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde120
351 Lucky Thijs Pim MogezompEefde120
352 van alles wat Marjan DommerholtGorssel120
353 B Ploeg herman rotmanVorden119
354 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren119
355 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 119
356 Plasploeg herman rotmanVorden119
357 Prutser Rene GolsteinWarnsveld119
358 Twelle jan aarninkTwello119
359 Meidoorn Randy DouglasGorssel118
360 Spaki united Roy SmallegoorZutphen118
361 Sluis jan schutteHarfsen117
362 the Bridge Peter BruggemanGorssel117
363 Binky Geralda PelgrumHarfsen116
364 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen116
365 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe116
366 Lagun 42 jan stegemanGorssel116
367 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel116
368 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen116
369 Rappe Mientje truus boermanzutphen116
370 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen115
371 De Deftige Duivin hente roordingeefde115
372 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen115
373 De Zwoagers Stefan en JoostVorden115
374 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen115
375 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen115
376 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen115
377 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen115
378 Skippy Fianne StijneGorssel115
379 Sweet chili Stefan JansenVorden115
380 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen115
381 Tour de Splo Imke RensenBathmen115
382 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen115
383 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen113
384 Jip Willy TerinkZutphen113
385 Kai Power Kai SwatersZutphen113
386 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 112
387 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare112
388 Rohil Daan boonmanzutphen112
389 Addebeppus Betty JansenZutphen111
390 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem111
391 Seppio Sepp JansenVorden111
392 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel110
393 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen110
394 De grote hazen Ron JanseWijchen110
395 de zwarte tulp Betty JansenZutphen110
396 Football King Mace BrinkhuisZutphen110
397 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren110
398 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen110
399 Darkhorse julian kampermanapeldoorn109
400 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello109
401 SXM Wallie maarten waandersGorssel109
402 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen108
403 Guus Tiende Guus EmckZutphen108
404 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel108
405 Taxi Gilbert Erik de JongEpse108
406 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel107
407 De Haantjes E. WelgravenBathmen105
408 Eefde first Wouter AverdijkGorssel105
409 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel105
410 Pura Vida Rene DommerholtGorssel105
411 Asjemenou Loek prinsDeventer104
412 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven104
413 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord104
414 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen104
415 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse104
416 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel103
417 Padde Martin SmitBathmen102
418 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen100
419 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten100
420 De Broake 17 Harry van der WalBathmen99
421 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen99
422 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen99
423 Vol Erin John BergerWilp99
424 Kaylin kaylin van GurpTwello98
425 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam98
426 bucherons Tjeerd bosGorssel97
427 Kats Rambam Stef MarsmanLochem97
428 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld96
429 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth96
430 Cuba Libre Richard TuitertGorssel96
431 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen96
432 Team een Jurjen en HansZutphen96
433 Tour Mees Mees teering096
434 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel95
435 dr op en dr over Jelte LulaZutphen94
436 JCSS Donovan TegelaarGorssel94
437 Guinness by night Paul WintersBathmen93
438 Sennja Roland BruggemanWarnsveld93
439 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen92
440 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe92
441 de Zompies Willem Mogezompepse92
442 Dikke Proppe Roy PolTwello92
443 Encore une fois Paul WintersBathmen92
444 Fast Frankie frank van holtenGorssel92
445 Hilgu Michel DommerholtHarfsen92
446 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe92
447 Rubens Choice bert rietmanHarfsen92
448 Team Laorne Bert WesseldijkLaren92
449 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen92
450 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen92
451 Uutvloch Gerry van der WalBathmen92
452 tourmix Jan TuitertGorssel91
453 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld91
454 Brawl Stars Liam BruggemanEefde90
455 Chelsea Chelsea van GurpTwello90
456 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar90
457 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar90
458 Vive le Lettele Frank de WinterLettele90
459 De Gegrilde Duif albert roordingEefde89
460 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld89
461 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde88
462 De gele Raaf Steven LubbersDeventer87
463 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer87
464 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven87
465 Gait Viege Gerrit VijgeEpe86
466 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar86
467 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel86
468 lockdown team margreet teeringGorssel86
469 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde86
470 Cryptonia Henk van LaarTwello85
471 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet85
472 Sluys jan schutteHarfsen85
473 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen84
474 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe83
475 Epo 2000 Kjell PakkertLochem83
476 Impossible Marina KlappeDeventer83
477 Kogeltje jan stegemanGorssel83
478 Mondkapje Marc DaemsDeventer83
479 Panini Michel KlaasenZutphen83
480 8B Johan van OmmenEpse82
481 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen82
482 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld82
483 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen82
484 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel82
485 Huibs Team Henne van ArkBathmen82
486 Levis Levi SwatersZutphen82
487 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen82
488 Se John RouwenhorstGorssel82
489 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel82
490 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen81
491 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel81
492 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde81
493 Fay Bo Jan StegemanGorssel78
494 Bners 3 B NijhofEefde76
495 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel76
496 John Bike truus boermanzutphen76
497 Kruit Gerrit KruitboschVoorst76
498 Bugsie Aaldert BakkerGorssel75
499 Tabje Rita TaborZutphen75
500 De Plotter Mennet EmckZutphen73
501 Dushi Bollen Remco Meijeraruba69
502 Stamgasten B. StorminkGorssel69
503 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen65
504 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde60
505 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen59
506 Piggelmee Imke van HoltenArnhem59
507 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth57
508 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel55
509 Verena on tour Verena PetersGorssel55
510 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel54
511 De Stampers Miranda van LooyenDeventer54
512 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo54
513 aan de overkant Cas HazelaarWilp53
514 Kale Tien erwin jimminkHarfsen53
515 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen52
516 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen51
517 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello50
518 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde50
519 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen50
520 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen50
521 FC Forel Luuk MogezompEefde49
522 Lucky Luc Luc van DiesenTwello49
523 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel48
524 B Ners 2 B NijhofEefde46
525 De Douggys Randy DouglasGorssel45
526 Bergsluis Jan schutteHarfsen41
527 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe40
528 Niemand Rian van HoltenGorssel40
529 Santador Jan SchutteHarfsen39
530 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen38
531 Ylelucht Willy TerinkZutphen38
532 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel37
533 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel36
534 Sjembek Jurgen PetersEefde36
535 Wolrijders eric ten woldeEpse 35
536 Race van de dag Remco BeltmanEefde32
537 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen31
538 Maxie Wilma Bakker Gorssel30
539 aandewolven Elsebee DirksenGorssel26
540 Lucky Haas Cas HazelaarWilp26
541 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen24
542 slag gemist B NijhofEefde20
543 pamox 1 joop blomwarnsveld18
544 bicycle race 1 Bart WichersGorssel17
545 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel15
546 kroeglopers B. StorminkGorssel15
547 naar de top fred beltmanEefde15
548 No mountain high enough Tom AarninkEpse15
549 Strava Koms Gerben BeunkBathmen15
550 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel14
551 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn14
552 Bergop John BergerWilp14
553 Bergtrein Henk van LaarTwello14
554 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo14
555 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen14
556 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen14
557 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen14
558 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen14
559 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem14
560 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel14
561 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden14
562 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen14
563 De manke buffel Bram StegemanGorssel14
564 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen14
565 de Zwaegers dick KoopmanGorssel14
566 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam14
567 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel14
568 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde14
569 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen14
570 Heup ploeg herman rotmanVorden14
571 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem14
572 Joop Klim Joop StegemanHarfsen14
573 Kats Berg Stef MarsmanLochem14
574 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel14
575 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde14
576 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel14
577 Lariekoek Toos van LaarTwello14
578 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem14
579 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen14
580 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen14
581 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel14
582 Net te hoog Art VolkersEefde14
583 Op en neer Stefan JansenVorden14
584 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde14
585 Romy TDF Henk NikkelsBathmen14
586 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen14
587 SXM naar boven maarten waandersGorssel14
588 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen14
589 Top of the Hill Harry van der WalBathmen14
590 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen14
591 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen13
592 Ellywood Pim de VogelElst12
593 Leppers Jurgen PetersEefde12
594 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse12
595 Bertha Betty JansenZutphen11
596 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal11
597 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen10
598 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel10
599 Bolletje Buikema Erik de JongEpse10
600 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel10
601 De Klimbok John RouwenhorstGorssel10
602 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen10
603 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse10
604 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel10
605 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden10
606 Kats Montagne Stef MarsmanLochem10
607 Klauterclub anja stegemanHarfsen10
608 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen10
609 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen10
610 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen10
611 Over de Top Willy TerinkZutphen10
612 Simba 3 Geert HiethaarGorssel10
613 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld10
614 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello10
615 Toos Eb WichersKring van Dorth10
616 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen9
617 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello9
618 Dijkie I E van DijkGorssel9
619 Guus berg op guus emckZutphen9
620 m aarnink Mariette AarninkDeventer9
621 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen9
622 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten9
623 Berg tegen op zien gerard roodEefde8
624 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen8
625 Romax Gerton AlbersGorssel8
626 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde8
627 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde6
628 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde6
629 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden6
630 Net Binnen gerard roodEefde6
631 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel6
632 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld5
633 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel5
634 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel5
635 Dagprijs ton muilermanHarfsen1
636 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld1
637 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
638 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
639 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0