Dag klassement
Uitslag Etappe 4


Dagprijs : een Waardebonnen aangeboden door De Traiteur Gorssel / Gildeslager Jan Rodenburg
gewonnen door Twan Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ROGLIC Primoz4012CHAVES Esteban9
2POGACAR Tadej3513MOLLEMA Bauke8
3G. MARTIN Guillaume3014PORTE Richie7
4N. QUINTANA Nairo2615URAN Rigoberto6
5ALAPHILIPPE Julian2316BARDET Romain5
6LOPEZ Miguel Angel2017BUCHMANN Emanuel4
7BERNAL Egan1818MAS Enric3
8PINOT Thibaut1619KUSS Sepp2
9LANDA Mikel1420CARTHY Hugh1
10YATES Adam12---
11DUMOULIN Tom10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen277
2 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen276
3 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel273
4 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen272
5 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem271
6 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel269
7 de Zwaegers dick KoopmanGorssel269
8 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel269
9 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen269
10 SXM naar boven maarten waandersGorssel269
11 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen267
12 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel267
13 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar267
14 Kats Berg Stef MarsmanLochem267
15 Sjembek Jurgen PetersEefde265
16 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo264
17 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem264
18 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel264
19 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden263
20 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen263
21 Bolletje Buikema Erik de JongEpse262
22 De Stampers Miranda van LooyenDeventer262
23 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel262
24 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen262
25 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn261
26 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel261
27 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde261
28 No mountain high enough Tom AarninkEpse261
29 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen260
30 Dijkie I E van DijkGorssel260
31 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel259
32 kroeglopers B. StorminkGorssel259
33 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen259
34 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel259
35 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel258
36 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello258
37 B Ploeg herman rotmanVorden257
38 Op en neer Stefan JansenVorden257
39 Strava Koms Gerben BeunkBathmen257
40 Henk TDF Henk NikkelsBathmen256
41 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen256
42 Bergop John BergerWilp255
43 Lariekoek Toos van LaarTwello255
44 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen255
45 Bners 3 B NijhofEefde253
46 Darkhorse julian kampermanapeldoorn253
47 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen253
48 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren253
49 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren253
50 Simba 3 Geert HiethaarGorssel253
51 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn253
52 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen252
53 aandewolven Elsebee DirksenGorssel251
54 De Klimbok John RouwenhorstGorssel251
55 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen251
56 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo251
57 Romy TDF Henk NikkelsBathmen250
58 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld250
59 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel250
60 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen249
61 Bergtrein Henk van LaarTwello249
62 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello249
63 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel249
64 Pura Vida Rene DommerholtGorssel249
65 Team Laorne Bert WesseldijkLaren249
66 Vallende Jongens Lars PetersGorssel249
67 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen248
68 Petje op gerard roodEefde248
69 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen248
70 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen247
71 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel247
72 Huibs Team Henne van ArkBathmen247
73 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen247
74 Over de Top Willy TerinkZutphen247
75 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel246
76 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello246
77 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen246
78 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen246
79 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer245
80 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen245
81 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen245
82 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen244
83 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel244
84 Bertha Betty JansenZutphen244
85 De Haantjes E. WelgravenBathmen244
86 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam244
87 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse244
88 Gewoon geel gerrit petersGorssel244
89 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe244
90 Impossible Marina KlappeDeventer244
91 John Bike truus boermanzutphen244
92 Kats Rambam Stef MarsmanLochem244
93 Luna Seb Luna JimminkHarfsen244
94 petje af gerard roodEefde244
95 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde244
96 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn243
97 Wilirotru Willy TerinkZutphen243
98 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel242
99 MOTO 1 Alex BosGorssel242
100 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde241
101 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen241
102 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen241
103 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen241
104 8B Johan van OmmenEpse240
105 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen240
106 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen240
107 De Laatste man Rens KolkmanBathmen240
108 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen240
109 De Zwoagers Stefan en JoostVorden240
110 Football King Mace BrinkhuisZutphen240
111 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen240
112 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel240
113 Net te hoog Art VolkersEefde240
114 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen240
115 Sweet chili Stefan JansenVorden240
116 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen240
117 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel239
118 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde239
119 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen239
120 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem238
121 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen238
122 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen238
123 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel237
124 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen237
125 Heup ploeg herman rotmanVorden237
126 Taxi Gilbert Erik de JongEpse237
127 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo236
128 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo236
129 Hilbert Eb WichersKring van Dorth236
130 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen236
131 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe236
132 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen236
133 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo236
134 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo236
135 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel236
136 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen236
137 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel236
138 Binky Geralda PelgrumHarfsen235
139 De Gegrilde Duif albert roordingEefde235
140 Se John RouwenhorstGorssel235
141 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen235
142 Cuba Libre Richard TuitertGorssel234
143 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen232
144 Brawl Stars Liam BruggemanEefde232
145 Rappe Mientje truus boermanzutphen232
146 Team Zubeldia Marten KlompGorssel232
147 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen232
148 Hintje Hester BolinkGorssel231
149 Oklahoma Cees ZoomJoppe231
150 Vin Rouge Annette wintersBathmen231
151 Jip Willy TerinkZutphen230
152 Joop Klim Joop StegemanHarfsen230
153 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen230
154 Toos Eb WichersKring van Dorth230
155 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse230
156 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen229
157 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden229
158 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe229
159 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer229
160 Plasploeg herman rotmanVorden229
161 Santador Jan SchutteHarfsen229
162 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen228
163 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen228
164 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde228
165 Beus 2 Willy BeusekampGorssel227
166 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven227
167 Levis Levi SwatersZutphen227
168 Sluys jan schutteHarfsen227
169 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven227
170 Ylelucht Willy TerinkZutphen227
171 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel226
172 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde226
173 Karin TDF Henk NikkelsBathmen226
174 S Kalle Wim MuilermanHarfsen226
175 Westerboys Rob WesterweelDeventer226
176 Eefde first Wouter AverdijkGorssel225
177 Tour de Splo Imke RensenBathmen225
178 Vol Erin John BergerWilp224
179 De manke buffel Bram StegemanGorssel223
180 Frog Rick BruggemanGorssel223
181 Jaws Sven BeusekampGorssel223
182 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten223
183 Sponslin Lincy BeusekampGorssel223
184 SXM Wallie maarten waandersGorssel223
185 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam222
186 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde222
187 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel222
188 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek222
189 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel222
190 Nummer 2 Nikki bongertmantwello222
191 de Zompies Willem Mogezompepse221
192 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen221
193 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen221
194 Alwins stars Alwin van VoorstTwello220
195 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen220
196 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen220
197 Mondkapje Marc DaemsDeventer220
198 Best Reitje Herman ReilinkBathmen219
199 Fiets hem erin Michael Vooistwello219
200 Guinness by night Paul WintersBathmen219
201 Kan beter Art VolkersEefde219
202 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem219
203 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen219
204 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen219
205 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen219
206 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen219
207 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe218
208 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel218
209 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem218
210 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen218
211 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord218
212 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello218
213 Rohil Daan boonmanzutphen218
214 Top of the Hill Harry van der WalBathmen218
215 Tourmax Max teeringGorssel218
216 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel218
217 Bergsluis Jan schutteHarfsen216
218 de zwarte tulp Betty JansenZutphen216
219 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem216
220 tourmix Jan TuitertGorssel216
221 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse215
222 De snelle lijster dick KoopmanGorssel215
223 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe215
224 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen215
225 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen214
226 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde214
227 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen214
228 De Kampers dianne kampermanApeldoorn214
229 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen214
230 Dikke Proppe Roy PolTwello214
231 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam214
232 Kai Power Kai SwatersZutphen214
233 Kale Tien erwin jimminkHarfsen214
234 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen214
235 Rubens Choice bert rietmanHarfsen214
236 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel214
237 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam214
238 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen214
239 Uit de beugel fred beltmanEefde214
240 Meidoorn Randy DouglasGorssel213
241 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse213
242 Asjemenou Loek prinsDeventer212
243 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel212
244 de Witpen Piet JansenZutphen212
245 Lucky Luc Luc van DiesenTwello212
246 Sluis jan schutteHarfsen212
247 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer211
248 Cryptonia Henk van LaarTwello211
249 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn211
250 De neus Stan oosterveldGorssel211
251 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen211
252 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen211
253 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen211
254 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen211
255 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen211
256 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen211
257 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn211
258 Padde Martin SmitBathmen211
259 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel211
260 Stormchaser Tom StorminkGorssel211
261 triple t tony ton muilermanHarfsen211
262 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen210
263 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen210
264 Dushi geel Remco Meijeraruba210
265 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen210
266 fc Freddy kevin van kooijeefde210
267 Guus Tiende Guus EmckZutphen210
268 Seppio Sepp JansenVorden210
269 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde210
270 B Ners 2 B NijhofEefde209
271 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer209
272 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth209
273 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen209
274 Dikke banden club Erik klumperHarfsen209
275 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe209
276 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel209
277 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst209
278 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld208
279 Ici paris Truus PrinsDeventer208
280 Sennja Roland BruggemanWarnsveld208
281 lockdown team margreet teeringGorssel207
282 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen207
283 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello207
284 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel206
285 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello206
286 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe206
287 De Broake 17 Harry van der WalBathmen206
288 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen206
289 De grote molen Marko DommerholtBathmen206
290 Dushi Bollen Remco Meijeraruba206
291 Epo 2000 Kjell PakkertLochem206
292 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen206
293 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen206
294 GvNorel Giel van NorelVaassen206
295 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen206
296 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen206
297 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel206
298 Paniaqua Dirk volkersEefde206
299 Piranto Robert Jan EmckZutphen206
300 Uutvloch Gerry van der WalBathmen206
301 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen206
302 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen206
303 100% anti di Luca Tom AarninkEpse205
304 Chelsea Chelsea van GurpTwello205
305 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen205
306 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem205
307 naar de top fred beltmanEefde205
308 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse205
309 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal204
310 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde204
311 Tour Mees Mees teering0204
312 van alles wat Marjan DommerholtGorssel204
313 Addebeppus Betty JansenZutphen203
314 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen203
315 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen202
316 DZ on tour Fons SmitBathmen202
317 Klauterclub anja stegemanHarfsen202
318 Romax Gerton AlbersGorssel202
319 Saar Achtste Saar EmckZutphen202
320 the Bridge Peter BruggemanGorssel202
321 Wigo Wil GommansVenray202
322 Bergmuis Allard kolkmanBathmen201
323 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen201
324 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld201
325 Doordouwers Tess van LooijenDeventer201
326 Ellywood Pim de VogelElst201
327 Encore une fois Paul WintersBathmen201
328 Graav Battum Jan GraveBathmen201
329 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel201
330 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel200
331 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer200
332 Leppers Jurgen PetersEefde200
333 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen200
334 Dijkie II E van DijkGorssel199
335 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel199
336 Spartacus Arianne MeijerGorssel199
337 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen199
338 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar199
339 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen198
340 Federer himself Robin SchildwachtWierden198
341 Gait Viege Gerrit VijgeEpe198
342 Kobyassie Jacob JansmaLemmer198
343 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel198
344 pamox 1 joop blomwarnsveld198
345 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 197
346 De Sjoerds William PoesseBathmen197
347 Elstars Pim de VogelElst 197
348 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld197
349 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel197
350 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe197
351 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel197
352 Raddraaiers frits koersEpse197
353 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen196
354 Kruit Gerrit KruitboschVoorst196
355 Simba 1 Geert HiethaarGorssel196
356 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen196
357 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel196
358 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen195
359 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel195
360 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde195
361 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel195
362 Sieb Ronald DijkermanEpse195
363 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst195
364 aan de overkant Cas HazelaarWilp194
365 Hilgu Michel DommerholtHarfsen194
366 Prutser Rene GolsteinWarnsveld194
367 Vive le Lettele Frank de WinterLettele194
368 De Plotter Mennet EmckZutphen193
369 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth193
370 Histoire Henk BlueminkDeventer193
371 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten193
372 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn192
373 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel192
374 JCSS Donovan TegelaarGorssel192
375 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp192
376 Twelle jan aarninkTwello192
377 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
378 De gele Raaf Steven LubbersDeventer191
379 Little high tower Gerben Meerbeekeefde191
380 m aarnink Mariette AarninkDeventer191
381 Men in Black rene wiskampWarnsveld191
382 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld191
383 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde191
384 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde191
385 Wolrijders eric ten woldeEpse 191
386 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde190
387 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen190
388 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen189
389 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal189
390 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen189
391 Loepie Alexander du BuissonGorssel189
392 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen188
393 Mago Wil GommansVenray188
394 Team Twee Hans & JurjenZutphen188
395 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde188
396 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen188
397 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal188
398 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld187
399 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld187
400 bucherons Tjeerd bosGorssel186
401 Fay Bo Jan StegemanGorssel186
402 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel186
403 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel186
404 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten185
405 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen185
406 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse185
407 Kats Montagne Stef MarsmanLochem184
408 Niemand Rian van HoltenGorssel184
409 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen184
410 Kogeltje jan stegemanGorssel183
411 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen183
412 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde183
413 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen182
414 De Vod Gert KlompGorssel182
415 Kaylin kaylin van GurpTwello182
416 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen180
417 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld179
418 Bugsie Aaldert BakkerGorssel179
419 Panini Michel KlaasenZutphen179
420 Team een Jurjen en HansZutphen179
421 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld178
422 Fast Frankie frank van holtenGorssel178
423 Palincovic B. Michoriuseefde178
424 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld178
425 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven178
426 Verena on tour Verena PetersGorssel178
427 bicycle race 1 Bart WichersGorssel177
428 Gezellig he Monique LubbersenBathmen177
429 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven177
430 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel177
431 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen177
432 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld176
433 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen176
434 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld175
435 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen174
436 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen174
437 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen173
438 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem173
439 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten173
440 Telego on tour benno BaksteenGorssel173
441 Van Poule dhr van PDen Haag173
442 Guus berg op guus emckZutphen172
443 Misschien Wel John bergerWilp172
444 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam172
445 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse171
446 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde171
447 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde171
448 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel170
449 Spaki united Roy SmallegoorZutphen170
450 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen169
451 Kupje Jeroen PetersEpse169
452 September Tour Ronald DijkermanEpse169
453 Lucky Thijs Pim MogezompEefde168
454 Stranger Society Gideon HaakNijmegen168
455 Jan uut Battum Jan GraveBathmen167
456 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen167
457 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet167
458 De Douggys Randy DouglasGorssel166
459 De Ventielen Ans DalhuisenTwello166
460 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel166
461 B Ners 1 B NijhofEefde164
462 Master Mika Mika SmedingaZutphen164
463 Pinkel Henk van LaarTwello163
464 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde162
465 Berg tegen op zien gerard roodEefde161
466 Lucky Haas Cas HazelaarWilp160
467 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 160
468 Diesel Marcel van DiesenTwello158
469 de gokjes Jolande StegemanGorssel156
470 De grote hazen Ron JanseWijchen156
471 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel156
472 De Deftige Duivin hente roordingeefde155
473 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen155
474 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel152
475 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar152
476 FC Forel Luuk MogezompEefde151
477 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen150
478 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel150
479 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar147
480 bliksem allard boomkampLaren145
481 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde144
482 Kozak Jan StegemanGorssel144
483 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen142
484 Tabje Rita TaborZutphen142
485 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare141
486 Lagun 42 jan stegemanGorssel140
487 Skippy Fianne StijneGorssel138
488 dr op en dr over Jelte LulaZutphen133
489 Two kids Linda de KrosseTwello133
490 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello131
491 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten130
492 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen129
493 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare129
494 De Koploper Martin WilleminkBathmen126
495 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen126
496 Maxie Wilma Bakker Gorssel126
497 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen122
498 Stamgasten B. StorminkGorssel122
499 Ineke ineke ankersmiteefde121
500 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen118
501 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo111
502 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel107
503 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare105
504 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde103
505 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe95
506 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam83
507 Sunday Yellow Martijn MaasEpse83
508 Covidis Jan NijenhuisMarkelo81
509 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo63
510 Ies van Dires Isa van DiesenTwello63
511 snelle Freddy fred beltmanEefde63
512 Sprintgeweld Alex BosGorssel63
513 Spurters van Saar saar emckZutphen63
514 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen56
515 Race van de dag Remco BeltmanEefde52
516 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren33
517 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse26
518 Achterop John BergerWilp23
519 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen23
520 bicycle race 2 Bart WichersGorssel23
521 Bliks Jacco KorenblikHarfsen23
522 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello23
523 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde23
524 Bridgetonia Henk van LaarTwello23
525 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen23
526 De eerste de beste Harry van der WalBathmen23
527 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen23
528 de groene parel Mark BoschlooBathmen23
529 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden23
530 De Hulk Stefan JansenVorden23
531 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen23
532 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde23
533 De rioolfiets Bram StegemanGorssel23
534 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel23
535 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld23
536 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam23
537 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel23
538 Dushi Groen Remco Meijeraruba23
539 Elisa Wim MuilermanHarfsen23
540 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst23
541 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde23
542 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen23
543 Frog 1 Rick BruggemanGorssel23
544 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen23
545 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn23
546 Gewoon Groen gerrit petersGorssel23
547 Green Mountain Willy TerinkZutphen23
548 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel23
549 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten23
550 Guus rapste Guus EmckZutphen23
551 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem23
552 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal23
553 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn23
554 Jo Jan Jan StegemanGorssel23
555 Kats Groen Stef MarsmanLochem23
556 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen23
557 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel23
558 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel23
559 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen23
560 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen23
561 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen23
562 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn23
563 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen23
564 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel23
565 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen23
566 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel23
567 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen23
568 Moos TDF Henk NikkelsBathmen23
569 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen23
570 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen23
571 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen23
572 Pebbels herman rotmanVorden23
573 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden23
574 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel23
575 Rappe Jongens B. Michoriuseefde23
576 Rappertjes Mennet EmckZutphen23
577 Same Same but different Rene DommerholtGorssel23
578 Simba 2 Geert HiethaarGorssel23
579 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel23
580 Snelle jelle gerard roodEefde23
581 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel23
582 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen23
583 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen23
584 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen23
585 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen23
586 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek23
587 super green Roy peppelenbosGorssel23
588 Supertrain Willy TerinkZutphen23
589 SXM geeft gas maarten waandersGorssel23
590 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp23
591 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem23
592 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen23
593 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde23
594 Vlotte Lotte Erik de JongEpse23
595 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen23
596 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen23
597 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen23
598 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden20
599 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde20
600 slag gemist B NijhofEefde20
601 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld17
602 Piggelmee Imke van HoltenArnhem15
603 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel12
604 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
605 Code Groen jitse bosamsterdam0
606 Dagprijs ton muilermanHarfsen0
607 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth0
608 De Tourist Lieke LubbersenBathmen0
609 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse0
610 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
611 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld0
612 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
613 Gaan net te snel Art VolkersEefde0
614 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel0
615 Green belongs to me Tom AarninkEpse0
616 Green Manalishi Dirk volkersEefde0
617 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden0
618 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
619 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten0
620 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven0
621 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
622 Kats sprint Stef MarsmanLochem0
623 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen0
624 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde0
625 Net Binnen gerard roodEefde0
626 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
627 Niet gevallen Gerard roodEefde0
628 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth0
629 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde0
630 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
631 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe0
632 Speedy Yvonne WuestmanLochem0
633 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen0
634 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen0
635 Tony macaroni ton muilermanHarfsen0
636 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello0
637 Wolsprint eric ten woldeEpse 0
638 Zakhooi Jurgen PetersEefde0
639 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel0