Dag klassement
Uitslag Etappe 3


Dagprijs : een Drankenpakket aangeboden door De Wingerd Wijnhuis en Slijterij
gewonnen door Silvia Dusebout uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012VAN ASBROECK Tom9
2S. BENNETT Sam3513KOCH Jonas8
3NIZZOLO Giacomo3014BAUER Jack7
4HOFSTETTER Hugo2615KRISTOFF Alexander6
5SAGAN Peter2316HOULE Hugo5
6THEUNS Edward2017SOLER Marc4
7BOL Cees1818LUTSENKO Alexey3
8TRENTIN Matteo1619STUYVEN Jasper2
9COQUARD Bryan1420CONSONNI Simone1
10BONIFAZIO Niccolo12---
11MEZGEC Luka10laatstePOSTLBERGER Lukas20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel260
2 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen252
3 De Tourist Lieke LubbersenBathmen252
4 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem252
5 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde252
6 Kats sprint Stef MarsmanLochem250
7 Code Groen jitse bosamsterdam233
8 Same Same but different Rene DommerholtGorssel233
9 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello232
10 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen232
11 Dushi Groen Remco Meijeraruba232
12 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld232
13 Frog 1 Rick BruggemanGorssel232
14 Gaan net te snel Art VolkersEefde232
15 Green belongs to me Tom AarninkEpse232
16 Green Manalishi Dirk volkersEefde232
17 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten232
18 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal232
19 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen232
20 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde232
21 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen232
22 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen232
23 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse226
24 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten226
25 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen226
26 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem226
27 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde222
28 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld222
29 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel220
30 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn220
31 Guus rapste Guus EmckZutphen218
32 Supertrain Willy TerinkZutphen218
33 Kats Groen Stef MarsmanLochem216
34 Wolsprint eric ten woldeEpse 213
35 de groene parel Mark BoschlooBathmen209
36 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn207
37 Achterop John BergerWilp206
38 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo206
39 Bridgetonia Henk van LaarTwello206
40 De eerste de beste Harry van der WalBathmen206
41 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen206
42 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden206
43 De Hulk Stefan JansenVorden206
44 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen206
45 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde206
46 De rioolfiets Bram StegemanGorssel206
47 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst206
48 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde206
49 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen206
50 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen206
51 Gewoon Groen gerrit petersGorssel206
52 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel206
53 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden206
54 Ies van Dires Isa van DiesenTwello206
55 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel206
56 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel206
57 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen206
58 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen206
59 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn206
60 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen206
61 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen206
62 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel206
63 Niet gevallen Gerard roodEefde206
64 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen206
65 Pebbels herman rotmanVorden206
66 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden206
67 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth206
68 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel206
69 Rappe Jongens B. Michoriuseefde206
70 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe206
71 Simba 2 Geert HiethaarGorssel206
72 Snelle jelle gerard roodEefde206
73 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen206
74 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen206
75 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen206
76 Sprintgeweld Alex BosGorssel206
77 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek206
78 SXM geeft gas maarten waandersGorssel206
79 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp206
80 Tony macaroni ton muilermanHarfsen206
81 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse206
82 Vlotte Lotte Erik de JongEpse206
83 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen206
84 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen206
85 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen204
86 super green Roy peppelenbosGorssel204
87 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel201
88 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello201
89 Bliks Jacco KorenblikHarfsen200
90 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe198
91 Covidis Jan NijenhuisMarkelo196
92 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel196
93 Jo Jan Jan StegemanGorssel196
94 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven196
95 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen196
96 Moos TDF Henk NikkelsBathmen196
97 Rappertjes Mennet EmckZutphen196
98 Speedy Yvonne WuestmanLochem196
99 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen196
100 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel195
101 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth194
102 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen194
103 snelle Freddy fred beltmanEefde194
104 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel194
105 Spurters van Saar saar emckZutphen194
106 Zakhooi Jurgen PetersEefde192
107 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen190
108 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam188
109 Green Mountain Willy TerinkZutphen188
110 De Koploper Martin WilleminkBathmen184
111 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen184
112 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven184
113 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren184
114 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen182
115 De Laatste man Rens KolkmanBathmen178
116 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen178
117 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo176
118 GvNorel Giel van NorelVaassen176
119 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel176
120 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten176
121 Two kids Linda de KrosseTwello172
122 bicycle race 2 Bart WichersGorssel170
123 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn170
124 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel168
125 Hilbert Eb WichersKring van Dorth168
126 Simba 1 Geert HiethaarGorssel168
127 Spaki united Roy SmallegoorZutphen168
128 Diesel Marcel van DiesenTwello166
129 Dushi geel Remco Meijeraruba166
130 Misschien Wel John bergerWilp166
131 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen166
132 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde164
133 Twelle jan aarninkTwello164
134 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello162
135 bliksem allard boomkampLaren162
136 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen162
137 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal162
138 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel161
139 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo160
140 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen160
141 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen160
142 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde160
143 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel159
144 Telego on tour benno BaksteenGorssel159
145 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen158
146 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen158
147 Football King Mace BrinkhuisZutphen158
148 Little high tower Gerben Meerbeekeefde158
149 Seppio Sepp JansenVorden158
150 Taxi Gilbert Erik de JongEpse158
151 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde158
152 De Ventielen Ans DalhuisenTwello156
153 De Sjoerds William PoesseBathmen154
154 De Vod Gert KlompGorssel154
155 Dijkie II E van DijkGorssel154
156 Rohil Daan boonmanzutphen154
157 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp154
158 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel152
159 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen152
160 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer152
161 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen152
162 Elisa Wim MuilermanHarfsen152
163 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel152
164 Men in Black rene wiskampWarnsveld152
165 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld152
166 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen152
167 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen152
168 Team Twee Hans & JurjenZutphen152
169 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen152
170 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer150
171 de gokjes Jolande StegemanGorssel150
172 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen150
173 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord150
174 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel150
175 Kaylin kaylin van GurpTwello150
176 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem150
177 Piranto Robert Jan EmckZutphen150
178 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde150
179 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel148
180 Paniaqua Dirk volkersEefde148
181 Rubens Choice bert rietmanHarfsen148
182 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen148
183 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel148
184 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld146
185 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen146
186 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen146
187 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde146
188 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen146
189 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen146
190 De Zwoagers Stefan en JoostVorden146
191 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen146
192 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen146
193 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen146
194 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen146
195 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen146
196 Loepie Alexander du BuissonGorssel146
197 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel146
198 Mago Wil GommansVenray146
199 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen146
200 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel146
201 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo146
202 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen146
203 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse146
204 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven146
205 Sunday Yellow Martijn MaasEpse146
206 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen146
207 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen146
208 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam146
209 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen146
210 Tour de Splo Imke RensenBathmen146
211 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen146
212 Bergmuis Allard kolkmanBathmen144
213 Best Reitje Herman ReilinkBathmen144
214 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello144
215 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen144
216 De grote molen Marko DommerholtBathmen144
217 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen144
218 de Witpen Piet JansenZutphen144
219 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen144
220 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam144
221 Encore une fois Paul WintersBathmen144
222 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen144
223 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen144
224 Guinness by night Paul WintersBathmen144
225 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar144
226 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar144
227 Henk TDF Henk NikkelsBathmen144
228 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem144
229 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen144
230 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen144
231 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde144
232 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen144
233 Master Mika Mika SmedingaZutphen144
234 Nummer 2 Nikki bongertmantwello144
235 September Tour Ronald DijkermanEpse144
236 Sieb Ronald DijkermanEpse144
237 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen144
238 Stormchaser Tom StorminkGorssel144
239 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen144
240 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen144
241 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen144
242 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen144
243 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde144
244 Tour Mees Mees teering0144
245 triple t tony ton muilermanHarfsen144
246 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel144
247 Uit de beugel fred beltmanEefde144
248 Van Poule dhr van PDen Haag144
249 Wigo Wil GommansVenray144
250 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen144
251 Addebeppus Betty JansenZutphen142
252 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel142
253 de zwarte tulp Betty JansenZutphen142
254 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen142
255 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel142
256 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen142
257 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen142
258 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse142
259 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen140
260 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen140
261 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel138
262 SXM Wallie maarten waandersGorssel138
263 bucherons Tjeerd bosGorssel137
264 dr op en dr over Jelte LulaZutphen137
265 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen137
266 Team een Jurjen en HansZutphen137
267 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde136
268 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde136
269 Frog Rick BruggemanGorssel136
270 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 136
271 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen134
272 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen134
273 De Broake 17 Harry van der WalBathmen134
274 De Kampers dianne kampermanApeldoorn134
275 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen134
276 fc Freddy kevin van kooijeefde134
277 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen134
278 Histoire Henk BlueminkDeventer134
279 JCSS Donovan TegelaarGorssel134
280 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen134
281 Team Zubeldia Marten KlompGorssel134
282 Vin Rouge Annette wintersBathmen134
283 Vol Erin John BergerWilp134
284 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten132
285 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen131
286 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld131
287 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld131
288 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen130
289 B Ploeg herman rotmanVorden130
290 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 130
291 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn130
292 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen130
293 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde130
294 Karin TDF Henk NikkelsBathmen130
295 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren130
296 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen130
297 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen130
298 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen130
299 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe130
300 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn130
301 Plasploeg herman rotmanVorden130
302 Sweet chili Stefan JansenVorden130
303 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen130
304 Saar Achtste Saar EmckZutphen129
305 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen128
306 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo128
307 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth128
308 Cuba Libre Richard TuitertGorssel128
309 De gele Raaf Steven LubbersDeventer128
310 De neus Stan oosterveldGorssel128
311 De snelle lijster dick KoopmanGorssel128
312 de Zompies Willem Mogezompepse128
313 Dikke Proppe Roy PolTwello128
314 Federer himself Robin SchildwachtWierden128
315 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek128
316 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel128
317 Gewoon geel gerrit petersGorssel128
318 Hilgu Michel DommerholtHarfsen128
319 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe128
320 Kats Rambam Stef MarsmanLochem128
321 Luna Seb Dinant JimminkHarfsen128
322 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen128
323 petje af gerard roodEefde128
324 Petje op gerard roodEefde128
325 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel128
326 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo128
327 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde128
328 Spartacus Arianne MeijerGorssel128
329 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel128
330 Stranger Society Gideon HaakNijmegen128
331 Team Laorne Bert WesseldijkLaren128
332 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen128
333 tourmix Richard TuitertGorssel128
334 Uutvloch Gerry van der WalBathmen128
335 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel128
336 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn128
337 Vive le Lettele Frank de WinterLettele128
338 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld128
339 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst128
340 B Ners 1 B NijhofEefde127
341 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld127
342 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen125
343 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen124
344 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel122
345 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse122
346 Kai Power Kai SwatersZutphen122
347 Kupje Jeroen PetersEpse122
348 Palincovic B. Michoriuseefde122
349 Raddraaiers frits koersEpse122
350 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel121
351 Chelsea Chelsea van GurpTwello120
352 De Gegrilde Duif albert roordingEefde120
353 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen120
354 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe120
355 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld120
356 Cryptonia Henk van LaarTwello119
357 Prutser Rene GolsteinWarnsveld119
358 100% anti di Luca Tom AarninkEpse118
359 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld118
360 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen118
361 Kogeltje jan stegemanGorssel118
362 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare117
363 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen116
364 Meidoorn Randy DouglasGorssel116
365 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen116
366 Sluis jan schutteHarfsen116
367 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello116
368 De Plotter Mennet EmckZutphen115
369 8B Johan van OmmenEpse114
370 Alwins stars Alwin van VoorstTwello114
371 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen114
372 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn114
373 Beus 2 Willy BeusekampGorssel114
374 De Deftige Duivin hente roordingeefde114
375 Elstars Pim de VogelElst 114
376 Epo 2000 Kjell PakkertLochem114
377 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen114
378 Gezellig he Monique LubbersenBathmen114
379 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde114
380 Jaws Sven BeusekampGorssel114
381 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel114
382 Levis Levi SwatersZutphen114
383 lockdown team margreet teeringGorssel114
384 Lucky Thijs Pim MogezompEefde114
385 Panini Michel KlaasenZutphen114
386 Pinkel Henk van LaarTwello114
387 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde114
388 Sponslin Lincy BeusekampGorssel114
389 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel114
390 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven114
391 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde114
392 Wilirotru Willy TerinkZutphen114
393 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld112
394 Doordouwers Tess van LooijenDeventer112
395 Eefde first Wouter AverdijkGorssel112
396 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven112
397 Graav Battum Jan GraveBathmen112
398 Hintje Hester BolinkGorssel112
399 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello112
400 Pura Vida Rene DommerholtGorssel112
401 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse112
402 Bugsie Aaldert BakkerGorssel111
403 Kan beter Art VolkersEefde111
404 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer110
405 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten109
406 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel108
407 van alles wat Marjan DommerholtGorssel107
408 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam106
409 De grote hazen Ron JanseWijchen106
410 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer106
411 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen105
412 Binky Geralda PelgrumHarfsen104
413 Brawl Stars Liam BruggemanEefde104
414 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen104
415 DZ on tour Fons SmitBathmen104
416 Fast Frankie frank van holtenGorssel104
417 Jan uut Battum Jan GraveBathmen104
418 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen104
419 Rappe Mientje truus boermanzutphen104
420 S Kalle Wim MuilermanHarfsen104
421 Sennja Roland BruggemanWarnsveld104
422 Skippy Fianne StijneGorssel104
423 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen104
424 Westerboys Rob WesterweelDeventer104
425 Guus Tiende Guus EmckZutphen103
426 Ineke ineke ankersmiteefde102
427 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen102
428 the Bridge Peter BruggemanGorssel102
429 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen102
430 Vallende Jongens Lars PetersGorssel102
431 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld101
432 Kozak Jan StegemanGorssel101
433 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse101
434 Darkhorse julian kampermanapeldoorn100
435 De Haantjes E. WelgravenBathmen100
436 Fiets hem erin Michael Vooistwello100
437 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel99
438 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel98
439 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe98
440 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen98
441 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld98
442 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem98
443 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen98
444 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel98
445 Dikke banden club Erik klumperHarfsen98
446 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen98
447 Fay Bo Jan StegemanGorssel98
448 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar98
449 Huibs Team Henne van ArkBathmen98
450 Impossible Marina KlappeDeventer98
451 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem98
452 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel98
453 Lagun 42 jan stegemanGorssel98
454 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer98
455 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen98
456 Mondkapje Marc DaemsDeventer98
457 MOTO 1 Alex BosGorssel98
458 Oklahoma Cees ZoomJoppe98
459 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen98
460 Se John RouwenhorstGorssel98
461 Sluys jan schutteHarfsen98
462 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel98
463 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel98
464 Tourmax Max teeringGorssel98
465 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar98
466 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel98
467 Padde Martin SmitBathmen93
468 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam90
469 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet88
470 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel85
471 Verena on tour Verena PetersGorssel84
472 FC Forel Luuk MogezompEefde83
473 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare83
474 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel83
475 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare82
476 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen81
477 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe81
478 Jip Willy TerinkZutphen81
479 John Bike truus boermanzutphen81
480 Kobyassie Jacob JansmaLemmer81
481 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten81
482 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth79
483 Kale Tien erwin jimminkHarfsen79
484 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel79
485 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst77
486 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal76
487 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde75
488 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen73
489 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen73
490 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen72
491 aan de overkant Cas HazelaarWilp63
492 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe63
493 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde63
494 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen63
495 Ici paris Truus PrinsDeventer63
496 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe63
497 Dushi Bollen Remco Meijeraruba58
498 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem58
499 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren58
500 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen52
501 Race van de dag Remco BeltmanEefde42
502 Asjemenou Loek prinsDeventer41
503 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam41
504 aandewolven Elsebee DirksenGorssel40
505 Lucky Haas Cas HazelaarWilp40
506 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel39
507 Sjembek Jurgen PetersEefde39
508 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde39
509 Ylelucht Willy TerinkZutphen39
510 Niemand Rian van HoltenGorssel35
511 De Douggys Randy DouglasGorssel33
512 pamox 1 joop blomwarnsveld30
513 Gait Viege Gerrit VijgeEpe29
514 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde28
515 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen25
516 Bergsluis Jan schutteHarfsen23
517 Bners 3 B NijhofEefde23
518 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel23
519 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel23
520 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe23
521 Kruit Gerrit KruitboschVoorst23
522 Maxie Wilma Bakker Gorssel23
523 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel23
524 Santador Jan SchutteHarfsen23
525 Stamgasten B. StorminkGorssel23
526 Tabje Rita TaborZutphen23
527 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen23
528 Lucky Luc Luc van DiesenTwello21
529 Piggelmee Imke van HoltenArnhem20
530 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen18
531 slag gemist B NijhofEefde18
532 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde17
533 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde12
534 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel12
535 bicycle race 1 Bart WichersGorssel9
536 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel9
537 Dagprijs ton muilermanHarfsen7
538 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen6
539 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde5
540 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden5
541 Net Binnen gerard roodEefde5
542 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel4
543 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen4
544 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel4
545 Joop Klim Joop StegemanHarfsen4
546 Klauterclub anja stegemanHarfsen4
547 Leppers Jurgen PetersEefde4
548 Top of the Hill Harry van der WalBathmen4
549 Bertha Betty JansenZutphen3
550 de Zwaegers dick KoopmanGorssel3
551 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen3
552 Guus berg op guus emckZutphen3
553 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld3
554 Toos Eb WichersKring van Dorth3
555 Wolrijders eric ten woldeEpse 2
556 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel0
557 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
558 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel0
559 B Ners 2 B NijhofEefde0
560 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen0
561 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
562 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
563 Bergop John BergerWilp0
564 Bergtrein Henk van LaarTwello0
565 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo0
566 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen0
567 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen0
568 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
569 Bolletje Buikema Erik de JongEpse0
570 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen0
571 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello0
572 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem0
573 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
574 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello0
575 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel0
576 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld0
577 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel0
578 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel0
579 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden0
580 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen0
581 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
582 De manke buffel Bram StegemanGorssel0
583 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen0
584 De Stampers Miranda van LooyenDeventer0
585 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen0
586 Dijkie I E van DijkGorssel0
587 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam0
588 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
589 Ellywood Pim de VogelElst0
590 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde0
591 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse0
592 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde0
593 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
594 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
595 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
596 Heup ploeg herman rotmanVorden0
597 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
598 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal0
599 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden0
600 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
601 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
602 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
603 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel0
604 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde0
605 kroeglopers B. StorminkGorssel0
606 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
607 Lariekoek Toos van LaarTwello0
608 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem0
609 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen0
610 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen0
611 m aarnink Mariette AarninkDeventer0
612 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse0
613 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel0
614 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
615 naar de top fred beltmanEefde0
616 Net te hoog Art VolkersEefde0
617 No mountain high enough Tom AarninkEpse0
618 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen0
619 Op en neer Stefan JansenVorden0
620 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen0
621 Over de Top Willy TerinkZutphen0
622 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
623 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde0
624 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
625 Romax Gerton AlbersGorssel0
626 Romy TDF Henk NikkelsBathmen0
627 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten0
628 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
629 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
630 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello0
631 Strava Koms Gerben BeunkBathmen0
632 SXM naar boven maarten waandersGorssel0
633 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen0
634 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen0
635 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde0
636 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
637 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
638 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen0
639 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0