Dag klassement
Uitslag Etappe 2


Dagprijs : een Levensmiddelen pakket + krat bier aangeboden door Jumbo Brinkman
gewonnen door Dani Smedinga uit Zutphen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ALAPHILIPPE Julian4012CHAVES Esteban9
2HIRSCHI Marc3513CARUSO Damiano8
3YATES Adam3014VALVERDE Alejandro7
4VAN AVERMAET Greg2615LATOUR Pierre6
5HIGUITA Sergio2316LOPEZ Miguel Angel5
6MOLLEMA Bauke2017BERNAL Egan4
7LUTSENKO Alexey1818N. QUINTANA Nairo3
8POGACAR Tadej1619HERRADA Jesus2
9SCHACHMANN Maximilian1420CARAPAZ Richard1
10BETTIOL Alberto12---
11G. MARTIN Guillaume10laatsteEWAN Caleb20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen233
2 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel195
3 Sluys jan schutteHarfsen193
4 Pura Vida Rene DommerholtGorssel184
5 Dushi Bollen Remco Meijeraruba181
6 John Bike truus boermanzutphen179
7 No mountain high enough Tom AarninkEpse178
8 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel177
9 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel177
10 Strava Koms Gerben BeunkBathmen177
11 Impossible Marina KlappeDeventer174
12 Ineke ineke ankersmiteefde174
13 Bertha Betty JansenZutphen171
14 Telego on tour benno BaksteenGorssel171
15 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven168
16 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen168
17 Wolrijders eric ten woldeEpse 168
18 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen167
19 100% anti di Luca Tom AarninkEpse165
20 de Witpen Piet JansenZutphen164
21 Panini Michel KlaasenZutphen164
22 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten164
23 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven164
24 naar de top fred beltmanEefde162
25 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen161
26 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam161
27 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel160
28 Kruit Gerrit KruitboschVoorst159
29 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel158
30 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen158
31 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel158
32 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen157
33 Bergsluis Jan schutteHarfsen155
34 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen154
35 Kats Rambam Stef MarsmanLochem154
36 Fay Bo Jan StegemanGorssel153
37 Raddraaiers frits koersEpse153
38 Santador Jan SchutteHarfsen153
39 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn152
40 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen152
41 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal152
42 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe152
43 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde152
44 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer152
45 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem152
46 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen152
47 Team Zubeldia Marten KlompGorssel152
48 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen151
49 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel151
50 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde149
51 Henk TDF Henk NikkelsBathmen149
52 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen149
53 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek148
54 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar148
55 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem148
56 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde148
57 Mondkapje Marc DaemsDeventer148
58 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde148
59 Lucky Luc Luc van DiesenTwello146
60 Westerboys Rob WesterweelDeventer146
61 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord145
62 Nummer 2 Nikki bongertmantwello145
63 Vin Rouge Annette wintersBathmen145
64 aan de overkant Cas HazelaarWilp144
65 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel144
66 Eefde first Wouter AverdijkGorssel144
67 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe144
68 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel144
69 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam143
70 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel143
71 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel142
72 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem142
73 Heup ploeg herman rotmanVorden142
74 Kozak Jan StegemanGorssel142
75 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen142
76 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse142
77 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen141
78 Elstars Pim de VogelElst 141
79 Joop Klim Joop StegemanHarfsen141
80 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen140
81 Gait Viege Gerrit VijgeEpe140
82 Beus 2 Willy BeusekampGorssel139
83 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen139
84 Hintje Hester BolinkGorssel139
85 Karin TDF Henk NikkelsBathmen139
86 Lariekoek Toos van LaarTwello139
87 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen139
88 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld139
89 Toos Eb WichersKring van Dorth139
90 Bergtrein Henk van LaarTwello138
91 Epo 2000 Kjell PakkertLochem138
92 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld138
93 Cryptonia Henk van LaarTwello137
94 De Plotter Mennet EmckZutphen137
95 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld137
96 Loepie Alexander du BuissonGorssel137
97 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen137
98 B Ners 1 B NijhofEefde136
99 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen136
100 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen136
101 Fast Frankie frank van holtenGorssel136
102 Kats Berg Stef MarsmanLochem136
103 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven136
104 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden135
105 kroeglopers B. StorminkGorssel135
106 Op en neer Stefan JansenVorden135
107 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen134
108 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen134
109 de Zwaegers dick KoopmanGorssel134
110 Guinness by night Paul WintersBathmen134
111 Kai Power Kai SwatersZutphen134
112 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen134
113 Seppio Sepp JansenVorden134
114 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel134
115 Twelle jan aarninkTwello134
116 Verena on tour Verena PetersGorssel134
117 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel133
118 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn133
119 Pinkel Henk van LaarTwello133
120 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen133
121 Team een Jurjen en HansZutphen133
122 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld133
123 aandewolven Elsebee DirksenGorssel132
124 Bergop John BergerWilp132
125 Brawl Stars Liam BruggemanEefde132
126 Cuba Libre Richard TuitertGorssel132
127 Encore une fois Paul WintersBathmen132
128 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer132
129 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel132
130 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen132
131 Sluis jan schutteHarfsen132
132 Spaki united Roy SmallegoorZutphen132
133 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde132
134 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen132
135 Tourmax Max teeringGorssel132
136 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen131
137 Graav Battum Jan GraveBathmen131
138 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen131
139 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam131
140 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde130
141 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten130
142 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel130
143 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello129
144 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel129
145 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel129
146 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth129
147 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde129
148 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe129
149 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel129
150 Se John RouwenhorstGorssel129
151 Top of the Hill Harry van der WalBathmen129
152 B Ploeg herman rotmanVorden128
153 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo128
154 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem128
155 Darkhorse julian kampermanapeldoorn128
156 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren128
157 Oklahoma Cees ZoomJoppe128
158 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen128
159 Romy TDF Henk NikkelsBathmen128
160 Sjembek Jurgen PetersEefde128
161 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn128
162 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld127
163 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen127
164 8B Johan van OmmenEpse126
165 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel126
166 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen126
167 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen126
168 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen126
169 Sennja Roland BruggemanWarnsveld126
170 Sponslin Lincy BeusekampGorssel126
171 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel126
172 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst126
173 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen125
174 Asjemenou Loek prinsDeventer125
175 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth125
176 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen125
177 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel125
178 Ici paris Truus PrinsDeventer125
179 Jaws Sven BeusekampGorssel125
180 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen125
181 MOTO 1 Alex BosGorssel125
182 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde125
183 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel125
184 Addebeppus Betty JansenZutphen124
185 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel124
186 Lucky Thijs Pim MogezompEefde124
187 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen124
188 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen124
189 Wilirotru Willy TerinkZutphen124
190 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare123
191 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen123
192 Master Mika Mika SmedingaZutphen123
193 Stranger Society Gideon HaakNijmegen123
194 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde123
195 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare123
196 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen122
197 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde122
198 Kale Tien erwin jimminkHarfsen122
199 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe122
200 Petje op gerard roodEefde122
201 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello122
202 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen122
203 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen122
204 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen122
205 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar122
206 Ylelucht Willy TerinkZutphen122
207 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer121
208 De manke buffel Bram StegemanGorssel121
209 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde121
210 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel121
211 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen121
212 m aarnink Mariette AarninkDeventer121
213 Meidoorn Randy DouglasGorssel121
214 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen121
215 petje af gerard roodEefde121
216 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo121
217 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel121
218 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen121
219 Vol Erin John BergerWilp121
220 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten120
221 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen119
222 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen119
223 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen119
224 De Laatste man Rens KolkmanBathmen119
225 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen119
226 fc Freddy kevin van kooijeefde119
227 Fiets hem erin Michael Vooistwello119
228 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen119
229 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen119
230 Net te hoog Art VolkersEefde119
231 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello119
232 Plasploeg herman rotmanVorden119
233 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde119
234 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen119
235 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen119
236 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel119
237 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen118
238 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen118
239 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer118
240 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen118
241 De Zwoagers Stefan en JoostVorden118
242 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam118
243 dr op en dr over Jelte LulaZutphen118
244 Football King Mace BrinkhuisZutphen118
245 Frog Rick BruggemanGorssel118
246 Gewoon geel gerrit petersGorssel118
247 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen118
248 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen118
249 S Kalle Wim MuilermanHarfsen118
250 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen118
251 Sweet chili Stefan JansenVorden118
252 Team Laorne Bert WesseldijkLaren118
253 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen118
254 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen118
255 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld117
256 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen117
257 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel117
258 Leppers Jurgen PetersEefde117
259 Best Reitje Herman ReilinkBathmen116
260 de Zompies Willem Mogezompepse116
261 Guus Tiende Guus EmckZutphen116
262 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem116
263 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel116
264 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel116
265 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen116
266 Rohil Daan boonmanzutphen116
267 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen116
268 Tour de Splo Imke RensenBathmen116
269 Tour Mees Mees teering0116
270 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen116
271 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe115
272 Chelsea Chelsea van GurpTwello115
273 De neus Stan oosterveldGorssel115
274 lockdown team margreet teeringGorssel115
275 Mago Wil GommansVenray115
276 Men in Black rene wiskampWarnsveld115
277 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen115
278 SXM naar boven maarten waandersGorssel115
279 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen115
280 Uit de beugel fred beltmanEefde115
281 Dikke banden club Erik klumperHarfsen114
282 Doordouwers Tess van LooijenDeventer114
283 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel114
284 Jip Willy TerinkZutphen114
285 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel114
286 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen114
287 De Douggys Randy DouglasGorssel113
288 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen113
289 Palincovic B. Michoriuseefde113
290 Saar Achtste Saar EmckZutphen113
291 Taxi Gilbert Erik de JongEpse113
292 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel112
293 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen112
294 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel112
295 De Broake 17 Harry van der WalBathmen112
296 Dikke Proppe Roy PolTwello112
297 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen112
298 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen112
299 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen112
300 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar112
301 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel112
302 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden112
303 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel112
304 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen112
305 Sieb Ronald DijkermanEpse112
306 triple t tony ton muilermanHarfsen112
307 Uutvloch Gerry van der WalBathmen112
308 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse112
309 Diesel Marcel van DiesenTwello111
310 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen111
311 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen111
312 Kogeltje jan stegemanGorssel111
313 Levis Levi SwatersZutphen111
314 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn111
315 Paniaqua Dirk volkersEefde111
316 Race van de dag Remco BeltmanEefde111
317 Simba 1 Geert HiethaarGorssel111
318 Simba 3 Geert HiethaarGorssel111
319 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld111
320 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen111
321 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel111
322 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde111
323 Wigo Wil GommansVenray111
324 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst111
325 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld110
326 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar110
327 Kaylin kaylin van GurpTwello110
328 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse110
329 Van Poule dhr van PDen Haag110
330 Bergmuis Allard kolkmanBathmen109
331 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen109
332 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen109
333 De Kampers dianne kampermanApeldoorn109
334 De Klimbok John RouwenhorstGorssel109
335 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen109
336 De Stampers Miranda van LooyenDeventer109
337 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen109
338 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen109
339 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen109
340 Hilgu Michel DommerholtHarfsen109
341 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde109
342 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem109
343 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen109
344 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven109
345 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren109
346 September Tour Ronald DijkermanEpse109
347 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel109
348 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen109
349 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel109
350 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen108
351 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen108
352 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem108
353 de zwarte tulp Betty JansenZutphen108
354 Dushi geel Remco Meijeraruba108
355 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse108
356 Kan beter Art VolkersEefde108
357 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel108
358 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo108
359 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen107
360 Federer himself Robin SchildwachtWierden107
361 Gezellig he Monique LubbersenBathmen107
362 Histoire Henk BlueminkDeventer107
363 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem107
364 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld107
365 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde107
366 Bolletje Buikema Erik de JongEpse106
367 Bugsie Aaldert BakkerGorssel106
368 Guus berg op guus emckZutphen106
369 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen106
370 Padde Martin SmitBathmen106
371 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde106
372 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen106
373 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal105
374 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe105
375 Team Twee Hans & JurjenZutphen105
376 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld104
377 de groene parel Mark BoschlooBathmen104
378 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse104
379 Jan uut Battum Jan GraveBathmen104
380 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe104
381 Vive le Lettele Frank de WinterLettele104
382 De snelle lijster dick KoopmanGorssel103
383 Dijkie II E van DijkGorssel103
384 DZ on tour Fons SmitBathmen103
385 Romax Gerton AlbersGorssel103
386 Spartacus Arianne MeijerGorssel103
387 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen103
388 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen102
389 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen102
390 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld102
391 Binky Geralda PelgrumHarfsen102
392 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel102
393 Ellywood Pim de VogelElst102
394 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet102
395 Lucky Haas Cas HazelaarWilp102
396 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen102
397 Over de Top Willy TerinkZutphen102
398 tourmix Richard TuitertGorssel102
399 bucherons Tjeerd bosGorssel101
400 Kobyassie Jacob JansmaLemmer101
401 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen101
402 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten100
403 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo100
404 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen100
405 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam99
406 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn99
407 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel99
408 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel99
409 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen99
410 Huibs Team Henne van ArkBathmen99
411 Kupje Jeroen PetersEpse99
412 Luna Seb Dinant JimminkHarfsen99
413 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe99
414 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo99
415 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen99
416 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam99
417 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo98
418 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo98
419 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen98
420 De Gegrilde Duif albert roordingEefde98
421 De Haantjes E. WelgravenBathmen98
422 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen98
423 Dijkie I E van DijkGorssel98
424 Dushi Groen Remco Meijeraruba98
425 Hilbert Eb WichersKring van Dorth98
426 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen98
427 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen98
428 Vallende Jongens Lars PetersGorssel98
429 van alles wat Marjan DommerholtGorssel98
430 Vlotte Lotte Erik de JongEpse98
431 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare97
432 Rubens Choice bert rietmanHarfsen97
433 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen97
434 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe96
435 De grote molen Marko DommerholtBathmen96
436 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen96
437 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen96
438 Alwins stars Alwin van VoorstTwello95
439 Berg tegen op zien gerard roodEefde95
440 Dagprijs ton muilermanHarfsen95
441 De grote hazen Ron JanseWijchen95
442 FC Forel Luuk MogezompEefde95
443 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen95
444 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde95
445 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen94
446 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse94
447 SXM Wallie maarten waandersGorssel94
448 bicycle race 1 Bart WichersGorssel93
449 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen93
450 Jo Jan Jan StegemanGorssel93
451 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel93
452 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen93
453 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel93
454 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen93
455 Sprintgeweld Alex BosGorssel93
456 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde93
457 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen93
458 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel92
459 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 92
460 Klauterclub anja stegemanHarfsen92
461 Sunday Yellow Martijn MaasEpse92
462 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem92
463 De Vod Gert KlompGorssel91
464 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld90
465 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer89
466 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello89
467 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello89
468 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn89
469 GvNorel Giel van NorelVaassen89
470 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen89
471 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel89
472 Stormchaser Tom StorminkGorssel89
473 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde89
474 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen89
475 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen89
476 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde88
477 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen88
478 De Sjoerds William PoesseBathmen88
479 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel88
480 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel88
481 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen88
482 Piranto Robert Jan EmckZutphen88
483 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello88
484 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp88
485 Bners 3 B NijhofEefde87
486 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel87
487 Achterop John BergerWilp86
488 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo86
489 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello86
490 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde86
491 Bridgetonia Henk van LaarTwello86
492 De eerste de beste Harry van der WalBathmen86
493 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen86
494 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden86
495 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen86
496 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde86
497 De rioolfiets Bram StegemanGorssel86
498 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel86
499 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam86
500 Elisa Wim MuilermanHarfsen86
501 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst86
502 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen86
503 Frog 1 Rick BruggemanGorssel86
504 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn86
505 Gewoon Groen gerrit petersGorssel86
506 Green Mountain Willy TerinkZutphen86
507 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel86
508 Guus rapste Guus EmckZutphen86
509 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem86
510 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal86
511 Ies van Dires Isa van DiesenTwello86
512 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn86
513 Kats Groen Stef MarsmanLochem86
514 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen86
515 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel86
516 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel86
517 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen86
518 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen86
519 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen86
520 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn86
521 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen86
522 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel86
523 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen86
524 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel86
525 Moos TDF Henk NikkelsBathmen86
526 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen86
527 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen86
528 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen86
529 Pebbels herman rotmanVorden86
530 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden86
531 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel86
532 Same Same but different Rene DommerholtGorssel86
533 snelle Freddy fred beltmanEefde86
534 Snelle jelle gerard roodEefde86
535 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen86
536 Spurters van Saar saar emckZutphen86
537 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek86
538 super green Roy peppelenbosGorssel86
539 Supertrain Willy TerinkZutphen86
540 SXM geeft gas maarten waandersGorssel86
541 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp86
542 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen86
543 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen86
544 Rappe Mientje truus boermanzutphen85
545 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten85
546 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel84
547 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen84
548 Little high tower Gerben Meerbeekeefde84
549 Misschien Wel John bergerWilp84
550 the Bridge Peter BruggemanGorssel84
551 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten83
552 Rappe Jongens B. Michoriuseefde83
553 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel83
554 B Ners 2 B NijhofEefde82
555 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel82
556 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 82
557 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde82
558 de gokjes Jolande StegemanGorssel81
559 De Ventielen Ans DalhuisenTwello81
560 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen80
561 De Koploper Martin WilleminkBathmen80
562 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel80
563 Skippy Fianne StijneGorssel79
564 Bliks Jacco KorenblikHarfsen78
565 JCSS Donovan TegelaarGorssel78
566 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen78
567 Two kids Linda de KrosseTwello78
568 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen76
569 bicycle race 2 Bart WichersGorssel74
570 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen74
571 Lagun 42 jan stegemanGorssel73
572 Tabje Rita TaborZutphen73
573 Piggelmee Imke van HoltenArnhem70
574 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello69
575 Maxie Wilma Bakker Gorssel69
576 bliksem allard boomkampLaren67
577 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel67
578 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse66
579 Niemand Rian van HoltenGorssel65
580 Covidis Jan NijenhuisMarkelo64
581 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel64
582 pamox 1 joop blomwarnsveld64
583 Kats Montagne Stef MarsmanLochem63
584 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde62
585 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld61
586 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen60
587 De Hulk Stefan JansenVorden60
588 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld60
589 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde60
590 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren60
591 Rappertjes Mennet EmckZutphen60
592 Simba 2 Geert HiethaarGorssel60
593 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen60
594 Speedy Yvonne WuestmanLochem60
595 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen60
596 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld59
597 Zakhooi Jurgen PetersEefde53
598 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal50
599 De gele Raaf Steven LubbersDeventer49
600 Prutser Rene GolsteinWarnsveld49
601 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse49
602 De Deftige Duivin hente roordingeefde48
603 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth46
604 De Tourist Lieke LubbersenBathmen46
605 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse46
606 Gaan net te snel Art VolkersEefde46
607 Green belongs to me Tom AarninkEpse46
608 Green Manalishi Dirk volkersEefde46
609 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden46
610 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten46
611 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven46
612 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth46
613 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe46
614 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello46
615 Wolsprint eric ten woldeEpse 46
616 Stamgasten B. StorminkGorssel44
617 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde35
618 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel34
619 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen27
620 Code Groen jitse bosamsterdam20
621 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld20
622 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen20
623 Kats sprint Stef MarsmanLochem20
624 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen20
625 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde20
626 Niet gevallen Gerard roodEefde20
627 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde20
628 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen20
629 Tony macaroni ton muilermanHarfsen20
630 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
631 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde0
632 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde0
633 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel0
634 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
635 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden0
636 Net Binnen gerard roodEefde0
637 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel0
638 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde0
639 slag gemist B NijhofEefde0