Dag klassement
Uitslag Etappe 1


Dagprijs : een Dinerbon aangeboden door Eetcafé de Hoek gewonnen door Wessel Ruiterkamp uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KRISTOFF Alexander4012TRENTIN Matteo9
2M. PEDERSEN Mads3513VENTURINI Clement8
3BOL Cees3014MEZGEC Luka7
4S. BENNETT Sam2615HOULE Hugo6
5SAGAN Peter2316HIGUITA Sergio5
6VIVIANI Elia2017POGACAR Tadej4
7NIZZOLO Giacomo1818SWIFT Connor3
8COQUARD Bryan1619EWAN Caleb2
9TURGIS Anthony1420LAPORTE Christophe1
10STUYVEN Jasper12---
11NAESEN Oliver10laatsteVALLS Rafael20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden257
2 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen257
3 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen256
4 Pebbels herman rotmanVorden256
5 SXM geeft gas maarten waandersGorssel256
6 Guus rapste Guus EmckZutphen251
7 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde248
8 Frog 1 Rick BruggemanGorssel247
9 Green belongs to me Tom AarninkEpse247
10 snelle Freddy fred beltmanEefde247
11 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld246
12 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn246
13 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel246
14 Spurters van Saar saar emckZutphen246
15 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen246
16 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen245
17 Rappe Jongens B. Michoriuseefde243
18 Rappertjes Mennet EmckZutphen242
19 super green Roy peppelenbosGorssel239
20 Bridgetonia Henk van LaarTwello238
21 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen238
22 Wolsprint eric ten woldeEpse 236
23 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam226
24 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen224
25 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen222
26 Gaan net te snel Art VolkersEefde222
27 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel222
28 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen222
29 Snelle jelle gerard roodEefde222
30 Achterop John BergerWilp221
31 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo221
32 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello221
33 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen221
34 de groene parel Mark BoschlooBathmen221
35 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden221
36 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde221
37 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen221
38 Gewoon Groen gerrit petersGorssel221
39 Green Manalishi Dirk volkersEefde221
40 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen221
41 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen221
42 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel221
43 Same Same but different Rene DommerholtGorssel221
44 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek221
45 Green Mountain Willy TerinkZutphen219
46 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen217
47 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen216
48 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde215
49 Bliks Jacco KorenblikHarfsen214
50 De Hulk Stefan JansenVorden214
51 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst214
52 Moos TDF Henk NikkelsBathmen214
53 De eerste de beste Harry van der WalBathmen213
54 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse213
55 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen213
56 Sprintgeweld Alex BosGorssel213
57 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen213
58 De Tourist Lieke LubbersenBathmen212
59 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten212
60 Niet gevallen Gerard roodEefde212
61 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde212
62 Simba 2 Geert HiethaarGorssel212
63 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen212
64 Vlotte Lotte Erik de JongEpse212
65 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen211
66 Dushi Groen Remco Meijeraruba211
67 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem211
68 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal211
69 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel211
70 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen211
71 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn211
72 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde211
73 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe211
74 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp211
75 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel211
76 Zakhooi Jurgen PetersEefde210
77 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen208
78 Covidis Jan NijenhuisMarkelo207
79 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld207
80 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen207
81 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren207
82 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel206
83 Kats Groen Stef MarsmanLochem205
84 Ies van Dires Isa van DiesenTwello204
85 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel204
86 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth204
87 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen204
88 De rioolfiets Bram StegemanGorssel203
89 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen203
90 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten203
91 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden203
92 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem203
93 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse203
94 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn202
95 Tony macaroni ton muilermanHarfsen202
96 Code Groen jitse bosamsterdam200
97 De Koploper Martin WilleminkBathmen200
98 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven200
99 Kats sprint Stef MarsmanLochem199
100 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven197
101 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen197
102 Jo Jan Jan StegemanGorssel196
103 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen195
104 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen195
105 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen194
106 Speedy Yvonne WuestmanLochem193
107 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel192
108 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo185
109 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth184
110 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn184
111 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello182
112 bicycle race 2 Bart WichersGorssel181
113 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel181
114 Diesel Marcel van DiesenTwello179
115 Dushi geel Remco Meijeraruba179
116 Misschien Wel John bergerWilp179
117 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel177
118 Simba 1 Geert HiethaarGorssel177
119 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde177
120 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen176
121 De Sjoerds William PoesseBathmen175
122 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen175
123 Hilbert Eb WichersKring van Dorth172
124 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen171
125 Supertrain Willy TerinkZutphen169
126 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel168
127 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel168
128 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld168
129 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer163
130 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel163
131 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen162
132 Elisa Wim MuilermanHarfsen160
133 Spaki united Roy SmallegoorZutphen158
134 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello157
135 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel157
136 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe156
137 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen154
138 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel150
139 Raddraaiers frits koersEpse150
140 de gokjes Jolande StegemanGorssel149
141 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel149
142 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel149
143 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde149
144 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel148
145 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen148
146 GvNorel Giel van NorelVaassen148
147 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten148
148 bliksem allard boomkampLaren147
149 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen147
150 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel147
151 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem147
152 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde147
153 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde145
154 Frog Rick BruggemanGorssel145
155 Palincovic B. Michoriuseefde145
156 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen145
157 Saar Achtste Saar EmckZutphen145
158 Two kids Linda de KrosseTwello145
159 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare143
160 Team Twee Hans & JurjenZutphen143
161 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer142
162 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord142
163 Kaylin kaylin van GurpTwello142
164 Kupje Jeroen PetersEpse141
165 De Laatste man Rens KolkmanBathmen140
166 Guus Tiende Guus EmckZutphen139
167 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld139
168 De Broake 17 Harry van der WalBathmen138
169 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen138
170 Histoire Henk BlueminkDeventer138
171 Team Zubeldia Marten KlompGorssel138
172 Twelle jan aarninkTwello138
173 Vol Erin John BergerWilp138
174 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen137
175 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld136
176 Kai Power Kai SwatersZutphen136
177 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven135
178 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst135
179 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare134
180 Men in Black rene wiskampWarnsveld134
181 Paniaqua Dirk volkersEefde134
182 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen133
183 bucherons Tjeerd bosGorssel133
184 De Kampers dianne kampermanApeldoorn133
185 De Vod Gert KlompGorssel133
186 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen133
187 JCSS Donovan TegelaarGorssel133
188 Vin Rouge Annette wintersBathmen133
189 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer132
190 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen129
191 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde128
192 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen128
193 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel128
194 Loepie Alexander du BuissonGorssel128
195 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam127
196 Ici paris Truus PrinsDeventer126
197 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde125
198 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 125
199 Sunday Yellow Martijn MaasEpse125
200 Chelsea Chelsea van GurpTwello124
201 De Gegrilde Duif albert roordingEefde124
202 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe124
203 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen123
204 De grote hazen Ron JanseWijchen123
205 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen123
206 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse123
207 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen122
208 Piranto Robert Jan EmckZutphen122
209 Best Reitje Herman ReilinkBathmen121
210 De Ventielen Ans DalhuisenTwello121
211 de Witpen Piet JansenZutphen121
212 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen121
213 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen121
214 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel120
215 Westerboys Rob WesterweelDeventer120
216 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse120
217 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen119
218 the Bridge Peter BruggemanGorssel119
219 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen118
220 dr op en dr over Jelte LulaZutphen118
221 Football King Mace BrinkhuisZutphen118
222 Little high tower Gerben Meerbeekeefde118
223 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen118
224 Seppio Sepp JansenVorden118
225 Team een Jurjen en HansZutphen118
226 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde118
227 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen116
228 DZ on tour Fons SmitBathmen115
229 S Kalle Wim MuilermanHarfsen115
230 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen115
231 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen114
232 De Zwoagers Stefan en JoostVorden114
233 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten114
234 Mago Wil GommansVenray114
235 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel114
236 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen114
237 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen114
238 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen114
239 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen113
240 fc Freddy kevin van kooijeefde113
241 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello113
242 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal112
243 Jan uut Battum Jan GraveBathmen111
244 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo110
245 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen110
246 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde110
247 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen110
248 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn110
249 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen110
250 Sluis jan schutteHarfsen110
251 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel110
252 Addebeppus Betty JansenZutphen109
253 de zwarte tulp Betty JansenZutphen109
254 Dijkie II E van DijkGorssel109
255 Rohil Daan boonmanzutphen109
256 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen109
257 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp109
258 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen108
259 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel107
260 Encore une fois Paul WintersBathmen107
261 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem107
262 Master Mika Mika SmedingaZutphen107
263 Wigo Wil GommansVenray107
264 B Ners 1 B NijhofEefde106
265 Bugsie Aaldert BakkerGorssel106
266 Gezellig he Monique LubbersenBathmen106
267 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen105
268 B Ploeg herman rotmanVorden105
269 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn105
270 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen105
271 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen105
272 Plasploeg herman rotmanVorden105
273 Sennja Roland BruggemanWarnsveld105
274 Sweet chili Stefan JansenVorden105
275 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen104
276 Telego on tour benno BaksteenGorssel104
277 Beus 2 Willy BeusekampGorssel103
278 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen103
279 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel103
280 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo103
281 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen103
282 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal103
283 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello102
284 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen102
285 Guinness by night Paul WintersBathmen102
286 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen102
287 Nummer 2 Nikki bongertmantwello102
288 Rubens Choice bert rietmanHarfsen102
289 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen102
290 Stormchaser Tom StorminkGorssel102
291 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen102
292 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen102
293 Van Poule dhr van PDen Haag102
294 100% anti di Luca Tom AarninkEpse101
295 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen101
296 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel100
297 SXM Wallie maarten waandersGorssel100
298 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen99
299 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet99
300 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam99
301 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse98
302 Federer himself Robin SchildwachtWierden98
303 Hilgu Michel DommerholtHarfsen98
304 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel98
305 Ineke ineke ankersmiteefde98
306 Taxi Gilbert Erik de JongEpse98
307 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel98
308 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde98
309 Uutvloch Gerry van der WalBathmen98
310 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst98
311 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen97
312 De Haantjes E. WelgravenBathmen97
313 Kan beter Art VolkersEefde97
314 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen97
315 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen97
316 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven96
317 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel96
318 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen96
319 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse96
320 Brawl Stars Liam BruggemanEefde95
321 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen95
322 Fast Frankie frank van holtenGorssel95
323 Meidoorn Randy DouglasGorssel95
324 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen95
325 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer94
326 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen94
327 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen94
328 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen94
329 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel94
330 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen94
331 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen94
332 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen94
333 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen94
334 Tour de Splo Imke RensenBathmen94
335 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse94
336 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth93
337 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen93
338 De snelle lijster dick KoopmanGorssel93
339 de Zompies Willem Mogezompepse93
340 Dushi Bollen Remco Meijeraruba93
341 Kats Rambam Stef MarsmanLochem93
342 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel93
343 tourmix Richard TuitertGorssel93
344 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn93
345 Vive le Lettele Frank de WinterLettele93
346 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam93
347 De Plotter Mennet EmckZutphen92
348 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld91
349 Eefde first Wouter AverdijkGorssel91
350 Hintje Hester BolinkGorssel91
351 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel91
352 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld90
353 Rappe Mientje truus boermanzutphen90
354 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen90
355 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel89
356 Epo 2000 Kjell PakkertLochem89
357 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen89
358 Lucky Thijs Pim MogezompEefde89
359 Stranger Society Gideon HaakNijmegen89
360 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen89
361 Darkhorse julian kampermanapeldoorn87
362 Doordouwers Tess van LooijenDeventer87
363 Fiets hem erin Michael Vooistwello87
364 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen87
365 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar87
366 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello87
367 September Tour Ronald DijkermanEpse87
368 Sieb Ronald DijkermanEpse87
369 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen87
370 triple t tony ton muilermanHarfsen87
371 Vallende Jongens Lars PetersGorssel87
372 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel86
373 Prutser Rene GolsteinWarnsveld86
374 Binky Geralda PelgrumHarfsen85
375 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 85
376 Karin TDF Henk NikkelsBathmen85
377 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren85
378 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen85
379 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe85
380 8B Johan van OmmenEpse84
381 Alwins stars Alwin van VoorstTwello84
382 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn84
383 De Deftige Duivin hente roordingeefde84
384 Kogeltje jan stegemanGorssel84
385 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde84
386 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven84
387 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde84
388 Jaws Sven BeusekampGorssel83
389 Sponslin Lincy BeusekampGorssel83
390 van alles wat Marjan DommerholtGorssel83
391 Bergmuis Allard kolkmanBathmen82
392 De grote molen Marko DommerholtBathmen82
393 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen82
394 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam82
395 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar82
396 Henk TDF Henk NikkelsBathmen82
397 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen82
398 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde82
399 Tour Mees Mees teering082
400 Uit de beugel fred beltmanEefde82
401 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel82
402 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen82
403 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld80
404 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld80
405 Fay Bo Jan StegemanGorssel80
406 Impossible Marina KlappeDeventer80
407 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen80
408 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel80
409 Se John RouwenhorstGorssel80
410 Sluys jan schutteHarfsen80
411 Kobyassie Jacob JansmaLemmer79
412 Dikke Proppe Roy PolTwello78
413 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek78
414 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld78
415 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe78
416 petje af gerard roodEefde78
417 Petje op gerard roodEefde78
418 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo78
419 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel78
420 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld78
421 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen76
422 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen76
423 Pura Vida Rene DommerholtGorssel76
424 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten76
425 Skippy Fianne StijneGorssel76
426 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem75
427 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel75
428 Dikke banden club Erik klumperHarfsen75
429 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar75
430 Huibs Team Henne van ArkBathmen75
431 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem75
432 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel75
433 Lagun 42 jan stegemanGorssel75
434 Mondkapje Marc DaemsDeventer75
435 Oklahoma Cees ZoomJoppe75
436 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten75
437 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel75
438 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar75
439 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel75
440 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen74
441 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel74
442 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen73
443 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo73
444 Cuba Libre Richard TuitertGorssel73
445 De gele Raaf Steven LubbersDeventer73
446 De neus Stan oosterveldGorssel73
447 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen73
448 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel73
449 Gewoon geel gerrit petersGorssel73
450 Luna Seb Dinant JimminkHarfsen73
451 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen73
452 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld73
453 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde73
454 Spartacus Arianne MeijerGorssel73
455 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel73
456 Team Laorne Bert WesseldijkLaren73
457 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld71
458 Cryptonia Henk van LaarTwello71
459 Graav Battum Jan GraveBathmen71
460 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen70
461 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe70
462 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde70
463 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare70
464 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen69
465 Elstars Pim de VogelElst 69
466 Levis Levi SwatersZutphen69
467 Panini Michel KlaasenZutphen69
468 Pinkel Henk van LaarTwello69
469 Padde Martin SmitBathmen68
470 De Douggys Randy DouglasGorssel67
471 Gait Viege Gerrit VijgeEpe67
472 Verena on tour Verena PetersGorssel65
473 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen64
474 lockdown team margreet teeringGorssel64
475 Wilirotru Willy TerinkZutphen64
476 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam63
477 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen60
478 bicycle race 1 Bart WichersGorssel60
479 Jip Willy TerinkZutphen60
480 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen60
481 Kale Tien erwin jimminkHarfsen58
482 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen57
483 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen56
484 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel55
485 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe55
486 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen55
487 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen55
488 Kozak Jan StegemanGorssel55
489 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer55
490 MOTO 1 Alex BosGorssel55
491 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen55
492 Tourmax Max teeringGorssel55
493 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth54
494 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem53
495 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren53
496 John Bike truus boermanzutphen50
497 Niemand Rian van HoltenGorssel50
498 Piggelmee Imke van HoltenArnhem50
499 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe49
500 FC Forel Luuk MogezompEefde49
501 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe49
502 Asjemenou Loek prinsDeventer48
503 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde48
504 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde45
505 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde43
506 Tabje Rita TaborZutphen43
507 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen42
508 pamox 1 joop blomwarnsveld42
509 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel41
510 Sjembek Jurgen PetersEefde41
511 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen39
512 Lucky Luc Luc van DiesenTwello39
513 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen37
514 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel37
515 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde37
516 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde36
517 Ylelucht Willy TerinkZutphen36
518 aan de overkant Cas HazelaarWilp34
519 Bergsluis Jan schutteHarfsen32
520 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel32
521 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe32
522 Kruit Gerrit KruitboschVoorst32
523 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel32
524 Race van de dag Remco BeltmanEefde32
525 Santador Jan SchutteHarfsen32
526 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen32
527 Wolrijders eric ten woldeEpse 31
528 slag gemist B NijhofEefde28
529 Bners 3 B NijhofEefde27
530 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel23
531 Maxie Wilma Bakker Gorssel23
532 Stamgasten B. StorminkGorssel23
533 Dagprijs ton muilermanHarfsen10
534 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel10
535 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel9
536 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen9
537 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen9
538 Berg tegen op zien gerard roodEefde9
539 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn9
540 Bergop John BergerWilp9
541 Bergtrein Henk van LaarTwello9
542 Bertha Betty JansenZutphen9
543 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen9
544 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen9
545 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen9
546 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen9
547 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello9
548 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld9
549 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel9
550 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen9
551 De Klimbok John RouwenhorstGorssel9
552 De manke buffel Bram StegemanGorssel9
553 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen9
554 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam9
555 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel9
556 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde9
557 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse9
558 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde9
559 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen9
560 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel9
561 Guus berg op guus emckZutphen9
562 Heup ploeg herman rotmanVorden9
563 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem9
564 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal9
565 Joop Klim Joop StegemanHarfsen9
566 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden9
567 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel9
568 Klauterclub anja stegemanHarfsen9
569 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde9
570 Lariekoek Toos van LaarTwello9
571 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem9
572 m aarnink Mariette AarninkDeventer9
573 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel9
574 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen9
575 No mountain high enough Tom AarninkEpse9
576 Over de Top Willy TerinkZutphen9
577 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen9
578 Romax Gerton AlbersGorssel9
579 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten9
580 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen9
581 Simba 3 Geert HiethaarGorssel9
582 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld9
583 Strava Koms Gerben BeunkBathmen9
584 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen9
585 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen9
586 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde9
587 Toos Eb WichersKring van Dorth9
588 Top of the Hill Harry van der WalBathmen9
589 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen7
590 Lucky Haas Cas HazelaarWilp7
591 aandewolven Elsebee DirksenGorssel6
592 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde6
593 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen6
594 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden6
595 Net Binnen gerard roodEefde6
596 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel6
597 naar de top fred beltmanEefde5
598 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen5
599 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel4
600 B Ners 2 B NijhofEefde4
601 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel4
602 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo4
603 Bolletje Buikema Erik de JongEpse4
604 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen4
605 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem4
606 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel4
607 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello4
608 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel4
609 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel4
610 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden4
611 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen4
612 De Stampers Miranda van LooyenDeventer4
613 de Zwaegers dick KoopmanGorssel4
614 Dijkie I E van DijkGorssel4
615 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel4
616 Ellywood Pim de VogelElst4
617 Kats Berg Stef MarsmanLochem4
618 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel4
619 kroeglopers B. StorminkGorssel4
620 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel4
621 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen4
622 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen4
623 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse4
624 Net te hoog Art VolkersEefde4
625 Op en neer Stefan JansenVorden4
626 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen4
627 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde4
628 Romy TDF Henk NikkelsBathmen4
629 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello4
630 SXM naar boven maarten waandersGorssel4
631 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen4
632 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen4
633 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen4
634 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo4
635 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
636 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
637 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
638 Leppers Jurgen PetersEefde0
639 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde0