Sprint klassement
Uitslag Etappe 14


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel en Tom Aarnink uit Epse

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KRAGH ANDERSEN Soren4012POGACAR Tadej9
2MEZGEC Luka3513VALGREN Michael8
3CONSONNI Simone3014HOULE Hugo7
4SAGAN Peter2615BARGUIL Warren6
5C. PEDERSEN Casper2316MADOUAS Valentin5
6STUYVEN Jasper2017PACHER Quentin4
7TRENTIN Matteo1818CARUSO Damiano3
8NAESEN Oliver1619FRAILE Omar2
9COLBRELLI Sonny1420KWIATKOWSKI Michal1
10HIRSCHI Marc12---
11TURGIS Anthony10laatsteEWAN Caleb20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1535
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse1535
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1527
4 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1513
5 Green Manalishi Dirk volkersEefde1505
6 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1500
7 Gaan net te snel Art VolkersEefde1497
8 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1497
9 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1481
10 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1479
11 snelle Freddy fred beltmanEefde1471
12 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1464
13 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1461
14 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1461
15 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1457
16 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1457
17 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1455
18 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1455
19 Dushi Groen Remco Meijeraruba1447
20 Guus rapste Guus EmckZutphen1435
21 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1435
22 Snelle jelle gerard roodEefde1435
23 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden1431
24 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1430
25 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1430
26 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn1427
27 Achterop John BergerWilp1421
28 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1421
29 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek1421
30 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde1419
31 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1419
32 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1418
33 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1413
34 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1411
35 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1407
36 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1405
37 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde1400
38 Same Same but different Rene DommerholtGorssel1386
39 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello1386
40 Kats Groen Stef MarsmanLochem1383
41 de groene parel Mark BoschlooBathmen1382
42 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen1382
43 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen1379
44 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen1379
45 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1377
46 Spurters van Saar saar emckZutphen1377
47 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp1375
48 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1374
49 Niet gevallen Gerard roodEefde1373
50 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1371
51 Zakhooi Jurgen PetersEefde1369
52 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen1367
53 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen1367
54 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1365
55 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel1364
56 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo1359
57 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe1358
58 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen1355
59 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten1348
60 De Hulk Stefan JansenVorden1347
61 Tony macaroni ton muilermanHarfsen1345
62 Green Mountain Willy TerinkZutphen1341
63 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden1339
64 Sprintgeweld Alex BosGorssel1339
65 super green Roy peppelenbosGorssel1338
66 Speedy Yvonne WuestmanLochem1338
67 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn1337
68 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel1334
69 Pebbels herman rotmanVorden1331
70 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten1327
71 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen1323
72 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1322
73 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth1317
74 Moos TDF Henk NikkelsBathmen1317
75 Rappertjes Mennet EmckZutphen1313
76 De eerste de beste Harry van der WalBathmen1309
77 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen1302
78 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren1299
79 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam1295
80 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1294
81 Code Groen jitse bosamsterdam1291
82 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld1288
83 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen1287
84 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen1287
85 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse1286
86 Bridgetonia Henk van LaarTwello1283
87 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse1283
88 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen1281
89 Bliks Jacco KorenblikHarfsen1263
90 Supertrain Willy TerinkZutphen1256
91 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen1255
92 Covidis Jan NijenhuisMarkelo1252
93 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen1245
94 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1244
95 Kats sprint Stef MarsmanLochem1240
96 Ies van Dires Isa van DiesenTwello1239
97 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel1239
98 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1237
99 Wolsprint eric ten woldeEpse 1212
100 De Koploper Martin WilleminkBathmen1209
101 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem1206
102 De rioolfiets Bram StegemanGorssel1204
103 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1204
104 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel1187
105 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen1177
106 Jo Jan Jan StegemanGorssel1175
107 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe1159
108 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde1157
109 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1145
110 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen1137
111 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen1135
112 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen1105
113 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven1103
114 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo1093
115 bicycle race 2 Bart WichersGorssel1092
116 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel1073
117 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth1066
118 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel1057
119 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven1051
120 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello1037
121 Diesel Marcel van DiesenTwello1034
122 Two kids Linda de KrosseTwello1019
123 bliksem allard boomkampLaren1014
124 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen1014
125 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten1010
126 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen990
127 de gokjes Jolande StegemanGorssel989
128 Elisa Wim MuilermanHarfsen989
129 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde986
130 Simba 1 Geert HiethaarGorssel981
131 De Ventielen Ans DalhuisenTwello978
132 De Sjoerds William PoesseBathmen975
133 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel971
134 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen964
135 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen934
136 Saar Achtste Saar EmckZutphen924
137 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen922
138 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde921
139 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen920
140 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen919
141 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel916
142 GvNorel Giel van NorelVaassen914
143 De Laatste man Rens KolkmanBathmen910
144 Mago Wil GommansVenray908
145 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen907
146 Misschien Wel John bergerWilp904
147 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp904
148 Sunday Yellow Martijn MaasEpse901
149 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel896
150 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen890
151 Little high tower Gerben Meerbeekeefde887
152 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven886
153 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn883
154 Dushi geel Remco Meijeraruba879
155 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel879
156 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel879
157 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen878
158 Frog Rick BruggemanGorssel877
159 Men in Black rene wiskampWarnsveld877
160 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel877
161 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam877
162 Jaws Sven BeusekampGorssel875
163 Paniaqua Dirk volkersEefde875
164 Sponslin Lincy BeusekampGorssel875
165 Beus 2 Willy BeusekampGorssel872
166 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen871
167 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld867
168 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen867
169 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen864
170 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde862
171 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel862
172 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen861
173 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel858
174 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen857
175 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde856
176 Doordouwers Tess van LooijenDeventer856
177 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen854
178 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen852
179 Loepie Alexander du BuissonGorssel850
180 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo849
181 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen848
182 Palincovic B. Michoriuseefde848
183 Hilbert Eb WichersKring van Dorth847
184 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen847
185 Spaki united Roy SmallegoorZutphen846
186 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer846
187 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld843
188 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem840
189 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde839
190 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen838
191 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen835
192 Dijkie II E van DijkGorssel828
193 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse827
194 De Vod Gert KlompGorssel826
195 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde824
196 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen821
197 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer821
198 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer821
199 Team Zubeldia Marten KlompGorssel819
200 de Witpen Piet JansenZutphen818
201 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer818
202 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen816
203 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen815
204 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen814
205 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel811
206 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe810
207 Van Poule dhr van PDen Haag809
208 Kai Power Kai SwatersZutphen809
209 Wigo Wil GommansVenray809
210 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen808
211 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam808
212 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel807
213 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel807
214 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse807
215 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten804
216 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen803
217 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen803
218 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello802
219 Fiets hem erin Michael Vooistwello802
220 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde802
221 Histoire Henk BlueminkDeventer801
222 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn800
223 Gezellig he Monique LubbersenBathmen797
224 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem796
225 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen793
226 Twelle jan aarninkTwello793
227 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel793
228 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel793
229 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare789
230 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen788
231 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen786
232 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen785
233 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn785
234 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen784
235 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse780
236 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo779
237 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen777
238 Nummer 2 Nikki bongertmantwello777
239 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe777
240 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde777
241 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld777
242 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen776
243 Hintje Hester BolinkGorssel774
244 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen772
245 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn771
246 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord770
247 Ineke ineke ankersmiteefde768
248 Master Mika Mika SmedingaZutphen767
249 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello767
250 Westerboys Rob WesterweelDeventer767
251 Piranto Robert Jan EmckZutphen766
252 Stormchaser Tom StorminkGorssel766
253 Seppio Sepp JansenVorden765
254 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen765
255 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal764
256 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen764
257 De grote molen Marko DommerholtBathmen764
258 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen763
259 Best Reitje Herman ReilinkBathmen761
260 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen761
261 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen760
262 Alwins stars Alwin van VoorstTwello759
263 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen759
264 S Kalle Wim MuilermanHarfsen759
265 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen758
266 Football King Mace BrinkhuisZutphen758
267 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld756
268 De Kampers dianne kampermanApeldoorn755
269 Karin TDF Henk NikkelsBathmen755
270 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen754
271 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld753
272 Lucky Thijs Pim MogezompEefde752
273 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam752
274 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen751
275 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen749
276 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde747
277 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello746
278 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare745
279 Wilirotru Willy TerinkZutphen743
280 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde741
281 Rohil Daan boonmanzutphen740
282 Raddraaiers frits koersEpse740
283 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen739
284 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen739
285 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen737
286 Pinkel Henk van LaarTwello737
287 Stranger Society Gideon HaakNijmegen737
288 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen736
289 De Zwoagers Stefan en JoostVorden736
290 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen736
291 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen735
292 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst735
293 Chelsea Chelsea van GurpTwello734
294 B Ploeg herman rotmanVorden733
295 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde732
296 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare732
297 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel732
298 Vin Rouge Annette wintersBathmen727
299 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel726
300 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel724
301 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn724
302 Addebeppus Betty JansenZutphen721
303 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen721
304 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel719
305 De snelle lijster dick KoopmanGorssel718
306 Henk TDF Henk NikkelsBathmen718
307 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen718
308 Jan uut Battum Jan GraveBathmen716
309 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel716
310 bucherons Tjeerd bosGorssel716
311 Dikke banden club Erik klumperHarfsen716
312 Kozak Jan StegemanGorssel716
313 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen715
314 fc Freddy kevin van kooijeefde714
315 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld714
316 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen712
317 triple t tony ton muilermanHarfsen712
318 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen711
319 Uit de beugel fred beltmanEefde711
320 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel710
321 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld710
322 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse710
323 Sieb Ronald DijkermanEpse709
324 de zwarte tulp Betty JansenZutphen708
325 Kaylin kaylin van GurpTwello708
326 Taxi Gilbert Erik de JongEpse708
327 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek708
328 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel707
329 De Haantjes E. WelgravenBathmen706
330 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen706
331 De Gegrilde Duif albert roordingEefde705
332 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen705
333 Team Twee Hans & JurjenZutphen704
334 Telego on tour benno BaksteenGorssel702
335 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe702
336 Rubens Choice bert rietmanHarfsen701
337 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam700
338 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen699
339 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel699
340 Federer himself Robin SchildwachtWierden698
341 Plasploeg herman rotmanVorden697
342 Vol Erin John BergerWilp692
343 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo691
344 De Broake 17 Harry van der WalBathmen691
345 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen690
346 September Tour Ronald DijkermanEpse689
347 Oklahoma Cees ZoomJoppe689
348 Tour de Splo Imke RensenBathmen688
349 Sweet chili Stefan JansenVorden687
350 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen686
351 De Deftige Duivin hente roordingeefde686
352 Kupje Jeroen PetersEpse686
353 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen686
354 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen686
355 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen684
356 Elstars Pim de VogelElst 682
357 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld682
358 Lagun 42 jan stegemanGorssel682
359 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven681
360 MOTO 1 Alex BosGorssel681
361 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen680
362 Pura Vida Rene DommerholtGorssel679
363 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen677
364 Bergmuis Allard kolkmanBathmen676
365 De grote hazen Ron JanseWijchen675
366 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren675
367 Darkhorse julian kampermanapeldoorn674
368 Kogeltje jan stegemanGorssel673
369 dr op en dr over Jelte LulaZutphen670
370 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen669
371 Epo 2000 Kjell PakkertLochem669
372 Eefde first Wouter AverdijkGorssel667
373 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo666
374 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel664
375 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde664
376 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen664
377 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel664
378 B Ners 1 B NijhofEefde663
379 De neus Stan oosterveldGorssel663
380 SXM Wallie maarten waandersGorssel663
381 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel662
382 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel662
383 Spartacus Arianne MeijerGorssel661
384 100% anti di Luca Tom AarninkEpse660
385 DZ on tour Fons SmitBathmen660
386 Prutser Rene GolsteinWarnsveld659
387 Luna Seb Luna JimminkHarfsen656
388 Graav Battum Jan GraveBathmen655
389 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse652
390 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 651
391 Petje op gerard roodEefde651
392 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen650
393 petje af gerard roodEefde649
394 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem648
395 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel648
396 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem646
397 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen644
398 8B Johan van OmmenEpse644
399 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet642
400 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen641
401 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel641
402 Meidoorn Randy DouglasGorssel639
403 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen639
404 Gewoon geel gerrit petersGorssel638
405 Jip Willy TerinkZutphen638
406 van alles wat Marjan DommerholtGorssel637
407 Uutvloch Gerry van der WalBathmen637
408 Kats Rambam Stef MarsmanLochem636
409 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde636
410 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen636
411 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar635
412 Sluis jan schutteHarfsen633
413 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen630
414 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen629
415 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen626
416 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 625
417 Sennja Roland BruggemanWarnsveld625
418 Tourmax Max teeringGorssel625
419 Guinness by night Paul WintersBathmen624
420 Encore une fois Paul WintersBathmen623
421 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth623
422 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel622
423 Tour Mees Mees teering0622
424 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel620
425 JCSS Donovan TegelaarGorssel617
426 Se John RouwenhorstGorssel616
427 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe613
428 Team een Jurjen en HansZutphen609
429 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven608
430 Vive le Lettele Frank de WinterLettele608
431 Brawl Stars Liam BruggemanEefde607
432 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen606
433 lockdown team margreet teeringGorssel604
434 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam601
435 Mondkapje Marc DaemsDeventer600
436 Fast Frankie frank van holtenGorssel596
437 Binky Geralda PelgrumHarfsen595
438 Kobyassie Jacob JansmaLemmer595
439 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal590
440 Ici paris Truus PrinsDeventer590
441 Hilgu Michel DommerholtHarfsen588
442 Rappe Mientje truus boermanzutphen588
443 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten588
444 Impossible Marina KlappeDeventer587
445 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel584
446 Levis Levi SwatersZutphen582
447 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen581
448 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen576
449 tourmix Jan TuitertGorssel575
450 Cuba Libre Richard TuitertGorssel573
451 Vallende Jongens Lars PetersGorssel572
452 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar569
453 Kan beter Art VolkersEefde568
454 the Bridge Peter BruggemanGorssel567
455 De gele Raaf Steven LubbersDeventer567
456 Fay Bo Jan StegemanGorssel567
457 Panini Michel KlaasenZutphen567
458 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld565
459 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen564
460 Dikke Proppe Roy PolTwello563
461 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten562
462 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst558
463 Sluys jan schutteHarfsen556
464 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen553
465 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer552
466 de Zompies Willem Mogezompepse550
467 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld550
468 John Bike truus boermanzutphen544
469 De Plotter Mennet EmckZutphen542
470 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar541
471 Padde Martin SmitBathmen537
472 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld534
473 FC Forel Luuk MogezompEefde533
474 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen523
475 Huibs Team Henne van ArkBathmen522
476 Skippy Fianne StijneGorssel521
477 Team Laorne Bert WesseldijkLaren518
478 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel515
479 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem504
480 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel502
481 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe493
482 Dushi Bollen Remco Meijeraruba493
483 Cryptonia Henk van LaarTwello484
484 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar481
485 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen481
486 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel475
487 Kale Tien erwin jimminkHarfsen475
488 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe474
489 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe474
490 Asjemenou Loek prinsDeventer472
491 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen465
492 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren449
493 Guus Tiende Guus EmckZutphen448
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth448
495 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen431
496 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen428
497 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel426
498 Gait Viege Gerrit VijgeEpe419
499 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde393
500 Verena on tour Verena PetersGorssel390
501 aan de overkant Cas HazelaarWilp388
502 Bugsie Aaldert BakkerGorssel384
503 Bners 3 B NijhofEefde331
504 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel316
505 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde301
506 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen297
507 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde279
508 Tabje Rita TaborZutphen267
509 Kruit Gerrit KruitboschVoorst259
510 Wolrijders eric ten woldeEpse 250
511 Bergsluis Jan schutteHarfsen232
512 Ylelucht Willy TerinkZutphen224
513 Dagprijs ton muilermanHarfsen222
514 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe222
515 Santador Jan SchutteHarfsen219
516 Sjembek Jurgen PetersEefde217
517 De Douggys Randy DouglasGorssel204
518 Race van de dag Remco BeltmanEefde193
519 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo187
520 slag gemist B NijhofEefde184
521 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen183
522 Stamgasten B. StorminkGorssel182
523 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel176
524 Lucky Luc Luc van DiesenTwello172
525 De Stampers Miranda van LooyenDeventer172
526 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen172
527 Lucky Haas Cas HazelaarWilp171
528 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel150
529 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel150
530 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen142
531 Piggelmee Imke van HoltenArnhem136
532 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen134
533 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen131
534 Maxie Wilma Bakker Gorssel130
535 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde124
536 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen124
537 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen122
538 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel120
539 Top of the Hill Harry van der WalBathmen115
540 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen114
541 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten104
542 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello103
543 Niemand Rian van HoltenGorssel102
544 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen99
545 aandewolven Elsebee DirksenGorssel93
546 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam86
547 B Ners 2 B NijhofEefde84
548 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen84
549 de Zwaegers dick KoopmanGorssel82
550 Lariekoek Toos van LaarTwello76
551 bicycle race 1 Bart WichersGorssel73
552 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde73
553 Bergtrein Henk van LaarTwello69
554 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde67
555 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden66
556 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen63
557 De Klimbok John RouwenhorstGorssel63
558 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel59
559 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen59
560 SXM naar boven maarten waandersGorssel59
561 Bergop John BergerWilp56
562 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse55
563 kroeglopers B. StorminkGorssel55
564 m aarnink Mariette AarninkDeventer54
565 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel52
566 Over de Top Willy TerinkZutphen51
567 Romax Gerton AlbersGorssel51
568 Simba 3 Geert HiethaarGorssel51
569 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen49
570 De manke buffel Bram StegemanGorssel48
571 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel47
572 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello42
573 Bertha Betty JansenZutphen40
574 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen40
575 No mountain high enough Tom AarninkEpse38
576 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde37
577 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen33
578 Kats Berg Stef MarsmanLochem33
579 Leppers Jurgen PetersEefde33
580 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld33
581 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel32
582 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen32
583 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen31
584 Op en neer Stefan JansenVorden31
585 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen30
586 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen30
587 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde30
588 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel29
589 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen29
590 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem28
591 Guus berg op guus emckZutphen27
592 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo21
593 Net te hoog Art VolkersEefde20
594 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen19
595 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld18
596 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde18
597 pamox 1 joop blomwarnsveld15
598 Bolletje Buikema Erik de JongEpse15
599 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen14
600 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden11
601 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn10
602 Toos Eb WichersKring van Dorth10
603 Ellywood Pim de VogelElst9
604 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde8
605 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen7
606 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen6
607 Strava Koms Gerben BeunkBathmen3
608 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel2
609 Klauterclub anja stegemanHarfsen1
610 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen0
611 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem-3
612 Heup ploeg herman rotmanVorden-4
613 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse-4
614 Berg tegen op zien gerard roodEefde-5
615 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-6
616 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel-8
617 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde-9
618 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel-10
619 Romy TDF Henk NikkelsBathmen-12
620 naar de top fred beltmanEefde-13
621 Joop Klim Joop StegemanHarfsen-13
622 Net Binnen gerard roodEefde-18
623 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-19
624 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen-22
625 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel-23
626 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel-23
627 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-28
628 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-29
629 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel-32
630 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem-32
631 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel-32
632 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello-43
633 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-51
634 Dijkie I E van DijkGorssel-56
635 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal-57
636 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen-60
637 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-73
638 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-94
639 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-141