Sprint klassement
Uitslag Etappe 13


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1MARTINEZ Daniel Felipe4012ROGLIC Primoz9
2KAMNA Lennard3513POGACAR Tadej8
3SCHACHMANN Maximilian3014PORTE Richie7
4MADOUAS Valentin2615LANDA Mikel6
5ROLLAND Pierre2316LOPEZ Miguel Angel5
6EDET Nicolas2017POWLESS Neilson4
7GESCHKE Simon1818BERNAL Egan3
8SOLER Marc1619URAN Rigoberto2
9CARTHY Hugh1420YATES Adam1
10DE LA CRUZ David12---
11D. MARTIN Dan10laatsteS. BENNETT Sam20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1416
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse1402
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1394
4 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1367
5 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1364
6 Gaan net te snel Art VolkersEefde1362
7 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1361
8 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1348
9 snelle Freddy fred beltmanEefde1338
10 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1332
11 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1330
12 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1324
13 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1324
14 Green Manalishi Dirk volkersEefde1316
15 Dushi Groen Remco Meijeraruba1314
16 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1312
17 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1306
18 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1306
19 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1301
20 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1297
21 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1297
22 Guus rapste Guus EmckZutphen1296
23 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1288
24 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1286
25 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1286
26 Snelle jelle gerard roodEefde1286
27 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1285
28 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden1282
29 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1280
30 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn1278
31 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1278
32 Achterop John BergerWilp1272
33 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1272
34 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1272
35 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek1272
36 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde1270
37 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde1267
38 Kats Groen Stef MarsmanLochem1252
39 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1244
40 Spurters van Saar saar emckZutphen1244
41 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp1242
42 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1241
43 super green Roy peppelenbosGorssel1240
44 Niet gevallen Gerard roodEefde1240
45 Zakhooi Jurgen PetersEefde1240
46 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen1238
47 de groene parel Mark BoschlooBathmen1233
48 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen1233
49 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen1232
50 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1232
51 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen1230
52 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen1230
53 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe1225
54 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1222
55 Same Same but different Rene DommerholtGorssel1221
56 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten1215
57 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo1210
58 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello1207
59 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen1206
60 Speedy Yvonne WuestmanLochem1205
61 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn1204
62 Moos TDF Henk NikkelsBathmen1203
63 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel1201
64 Rappertjes Mennet EmckZutphen1199
65 De Hulk Stefan JansenVorden1198
66 Pebbels herman rotmanVorden1196
67 Tony macaroni ton muilermanHarfsen1196
68 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten1194
69 Green Mountain Willy TerinkZutphen1192
70 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld1190
71 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden1190
72 Sprintgeweld Alex BosGorssel1190
73 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1189
74 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen1189
75 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen1188
76 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel1185
77 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren1185
78 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth1184
79 Code Groen jitse bosamsterdam1178
80 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen1169
81 De eerste de beste Harry van der WalBathmen1160
82 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse1151
83 Bridgetonia Henk van LaarTwello1150
84 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse1150
85 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen1148
86 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam1146
87 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1145
88 Covidis Jan NijenhuisMarkelo1138
89 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen1138
90 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen1131
91 Supertrain Willy TerinkZutphen1127
92 Kats sprint Stef MarsmanLochem1127
93 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen1122
94 Bliks Jacco KorenblikHarfsen1119
95 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1114
96 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem1113
97 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1111
98 Ies van Dires Isa van DiesenTwello1106
99 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel1106
100 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1104
101 De Koploper Martin WilleminkBathmen1102
102 Wolsprint eric ten woldeEpse 1083
103 Jo Jan Jan StegemanGorssel1077
104 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel1073
105 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen1071
106 De rioolfiets Bram StegemanGorssel1070
107 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde1063
108 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe1061
109 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen1043
110 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen1041
111 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1031
112 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen1007
113 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven1005
114 bicycle race 2 Bart WichersGorssel993
115 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth988
116 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven984
117 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo979
118 Diesel Marcel van DiesenTwello979
119 bliksem allard boomkampLaren974
120 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen970
121 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel959
122 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello957
123 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen956
124 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten937
125 De Sjoerds William PoesseBathmen926
126 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel924
127 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel898
128 Simba 1 Geert HiethaarGorssel894
129 Two kids Linda de KrosseTwello890
130 De Ventielen Ans DalhuisenTwello889
131 de gokjes Jolande StegemanGorssel882
132 Elisa Wim MuilermanHarfsen875
133 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen869
134 Saar Achtste Saar EmckZutphen869
135 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde864
136 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel861
137 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen860
138 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen852
139 Misschien Wel John bergerWilp849
140 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen849
141 Frog Rick BruggemanGorssel842
142 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde842
143 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel840
144 Little high tower Gerben Meerbeekeefde840
145 Jaws Sven BeusekampGorssel840
146 Sponslin Lincy BeusekampGorssel840
147 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven839
148 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld838
149 Beus 2 Willy BeusekampGorssel837
150 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen832
151 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen827
152 GvNorel Giel van NorelVaassen827
153 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel825
154 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel822
155 Paniaqua Dirk volkersEefde820
156 De Laatste man Rens KolkmanBathmen817
157 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen814
158 Dushi geel Remco Meijeraruba810
159 Sunday Yellow Martijn MaasEpse810
160 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen808
161 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer806
162 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel803
163 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam802
164 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde801
165 Mago Wil GommansVenray801
166 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen795
167 Loepie Alexander du BuissonGorssel795
168 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen794
169 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem793
170 Palincovic B. Michoriuseefde793
171 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel792
172 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen792
173 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn790
174 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer788
175 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde787
176 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen783
177 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen782
178 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp782
179 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen778
180 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe777
181 Van Poule dhr van PDen Haag776
182 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen774
183 Hilbert Eb WichersKring van Dorth774
184 Spaki united Roy SmallegoorZutphen773
185 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse772
186 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel772
187 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten771
188 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer771
189 Men in Black rene wiskampWarnsveld770
190 De Vod Gert KlompGorssel770
191 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen769
192 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen768
193 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen768
194 Doordouwers Tess van LooijenDeventer767
195 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn765
196 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde764
197 Team Zubeldia Marten KlompGorssel764
198 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen762
199 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen761
200 Fiets hem erin Michael Vooistwello761
201 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen760
202 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld759
203 Hintje Hester BolinkGorssel759
204 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen758
205 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo756
206 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen755
207 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen754
208 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse752
209 Westerboys Rob WesterweelDeventer752
210 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde751
211 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel750
212 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen748
213 Dijkie II E van DijkGorssel746
214 Histoire Henk BlueminkDeventer746
215 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen745
216 S Kalle Wim MuilermanHarfsen744
217 de Witpen Piet JansenZutphen743
218 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel743
219 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld741
220 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld738
221 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel738
222 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel738
223 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel738
224 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen737
225 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn736
226 Ineke ineke ankersmiteefde735
227 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen734
228 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal731
229 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse730
230 Stormchaser Tom StorminkGorssel727
231 Best Reitje Herman ReilinkBathmen726
232 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen726
233 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo724
234 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem723
235 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen723
236 Wigo Wil GommansVenray722
237 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen721
238 Twelle jan aarninkTwello720
239 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen715
240 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam715
241 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello715
242 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde715
243 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen713
244 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen713
245 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde713
246 Vin Rouge Annette wintersBathmen712
247 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde712
248 Alwins stars Alwin van VoorstTwello712
249 Jan uut Battum Jan GraveBathmen710
250 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen710
251 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen709
252 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde708
253 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer708
254 Gezellig he Monique LubbersenBathmen707
255 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel705
256 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare705
257 Nummer 2 Nikki bongertmantwello704
258 Kai Power Kai SwatersZutphen702
259 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe702
260 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen701
261 De Kampers dianne kampermanApeldoorn700
262 Addebeppus Betty JansenZutphen700
263 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen700
264 fc Freddy kevin van kooijeefde699
265 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn698
266 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld698
267 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord697
268 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel695
269 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn695
270 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse695
271 Piranto Robert Jan EmckZutphen693
272 Seppio Sepp JansenVorden692
273 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen692
274 Stranger Society Gideon HaakNijmegen691
275 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello691
276 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen690
277 De snelle lijster dick KoopmanGorssel689
278 Master Mika Mika SmedingaZutphen688
279 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen688
280 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld688
281 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld687
282 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen685
283 Football King Mace BrinkhuisZutphen685
284 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare685
285 Raddraaiers frits koersEpse685
286 Pinkel Henk van LaarTwello684
287 Federer himself Robin SchildwachtWierden683
288 Karin TDF Henk NikkelsBathmen680
289 Kupje Jeroen PetersEpse680
290 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst680
291 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen679
292 triple t tony ton muilermanHarfsen679
293 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen678
294 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen678
295 Uit de beugel fred beltmanEefde678
296 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde678
297 De grote molen Marko DommerholtBathmen677
298 Sieb Ronald DijkermanEpse676
299 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen676
300 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen675
301 Oklahoma Cees ZoomJoppe674
302 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen672
303 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare672
304 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel671
305 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen670
306 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam669
307 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen668
308 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen668
309 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven666
310 Lucky Thijs Pim MogezompEefde665
311 Pura Vida Rene DommerholtGorssel664
312 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel663
313 Plasploeg herman rotmanVorden662
314 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld661
315 Chelsea Chelsea van GurpTwello661
316 Dikke banden club Erik klumperHarfsen661
317 Kozak Jan StegemanGorssel660
318 B Ploeg herman rotmanVorden658
319 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel658
320 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello657
321 September Tour Ronald DijkermanEpse656
322 Prutser Rene GolsteinWarnsveld656
323 Wilirotru Willy TerinkZutphen656
324 bucherons Tjeerd bosGorssel655
325 De Haantjes E. WelgravenBathmen655
326 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen653
327 Eefde first Wouter AverdijkGorssel652
328 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen651
329 100% anti di Luca Tom AarninkEpse647
330 de zwarte tulp Betty JansenZutphen647
331 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe647
332 De grote hazen Ron JanseWijchen646
333 Spartacus Arianne MeijerGorssel646
334 DZ on tour Fons SmitBathmen645
335 Henk TDF Henk NikkelsBathmen645
336 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen645
337 Team Twee Hans & JurjenZutphen643
338 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen643
339 De Zwoagers Stefan en JoostVorden643
340 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen643
341 Elstars Pim de VogelElst 643
342 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel643
343 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen642
344 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel641
345 Graav Battum Jan GraveBathmen640
346 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek639
347 Vol Erin John BergerWilp637
348 De Broake 17 Harry van der WalBathmen636
349 De Deftige Duivin hente roordingeefde636
350 Petje op gerard roodEefde636
351 Kaylin kaylin van GurpTwello635
352 Taxi Gilbert Erik de JongEpse635
353 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel635
354 dr op en dr over Jelte LulaZutphen635
355 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen635
356 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen634
357 De neus Stan oosterveldGorssel634
358 petje af gerard roodEefde634
359 Rohil Daan boonmanzutphen632
360 De Gegrilde Duif albert roordingEefde632
361 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen631
362 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen630
363 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel630
364 Bergmuis Allard kolkmanBathmen629
365 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam627
366 Lagun 42 jan stegemanGorssel627
367 Luna Seb Luna JimminkHarfsen627
368 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen626
369 Telego on tour benno BaksteenGorssel626
370 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen625
371 Darkhorse julian kampermanapeldoorn625
372 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse625
373 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen624
374 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo622
375 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren620
376 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar620
377 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem619
378 Sluis jan schutteHarfsen618
379 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem617
380 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel617
381 van alles wat Marjan DommerholtGorssel616
382 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen615
383 Rubens Choice bert rietmanHarfsen614
384 SXM Wallie maarten waandersGorssel613
385 MOTO 1 Alex BosGorssel612
386 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo611
387 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 610
388 Sweet chili Stefan JansenVorden606
389 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen605
390 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen604
391 JCSS Donovan TegelaarGorssel602
392 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel601
393 Tourmax Max teeringGorssel596
394 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde595
395 Tour de Splo Imke RensenBathmen595
396 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal595
397 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth594
398 Team een Jurjen en HansZutphen594
399 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen593
400 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen593
401 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen593
402 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet592
403 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel591
404 Kogeltje jan stegemanGorssel586
405 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen584
406 Gewoon geel gerrit petersGorssel583
407 Tour Mees Mees teering0583
408 Epo 2000 Kjell PakkertLochem582
409 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen581
410 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen581
411 Kats Rambam Stef MarsmanLochem581
412 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel580
413 Sennja Roland BruggemanWarnsveld580
414 Mondkapje Marc DaemsDeventer579
415 Guinness by night Paul WintersBathmen577
416 Vallende Jongens Lars PetersGorssel577
417 Ici paris Truus PrinsDeventer577
418 B Ners 1 B NijhofEefde576
419 Encore une fois Paul WintersBathmen576
420 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 576
421 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven575
422 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen574
423 Hilgu Michel DommerholtHarfsen573
424 the Bridge Peter BruggemanGorssel572
425 Meidoorn Randy DouglasGorssel568
426 Uutvloch Gerry van der WalBathmen568
427 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen566
428 lockdown team margreet teeringGorssel565
429 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel564
430 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde563
431 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen563
432 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst563
433 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen561
434 Se John RouwenhorstGorssel561
435 Rappe Mientje truus boermanzutphen559
436 8B Johan van OmmenEpse557
437 tourmix Jan TuitertGorssel557
438 Kan beter Art VolkersEefde553
439 Vive le Lettele Frank de WinterLettele553
440 Cuba Libre Richard TuitertGorssel552
441 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel551
442 Levis Levi SwatersZutphen549
443 Binky Geralda PelgrumHarfsen542
444 Fast Frankie frank van holtenGorssel541
445 Sluys jan schutteHarfsen541
446 Fay Bo Jan StegemanGorssel540
447 Brawl Stars Liam BruggemanEefde538
448 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten536
449 de Zompies Willem Mogezompepse535
450 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel533
451 De gele Raaf Steven LubbersDeventer532
452 Impossible Marina KlappeDeventer532
453 Jip Willy TerinkZutphen529
454 Dikke Proppe Roy PolTwello528
455 Panini Michel KlaasenZutphen528
456 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar526
457 Kobyassie Jacob JansmaLemmer526
458 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer523
459 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar522
460 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe520
461 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen520
462 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen517
463 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel515
464 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld510
465 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen510
466 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel509
467 Skippy Fianne StijneGorssel508
468 Huibs Team Henne van ArkBathmen507
469 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten501
470 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel500
471 Cryptonia Henk van LaarTwello495
472 De Plotter Mennet EmckZutphen492
473 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld491
474 Padde Martin SmitBathmen491
475 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld489
476 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen486
477 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam486
478 Team Laorne Bert WesseldijkLaren483
479 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe464
480 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen456
481 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem455
482 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren454
483 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel444
484 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen444
485 Dushi Bollen Remco Meijeraruba444
486 Guus Tiende Guus EmckZutphen439
487 John Bike truus boermanzutphen439
488 Asjemenou Loek prinsDeventer439
489 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen438
490 FC Forel Luuk MogezompEefde438
491 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar434
492 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth424
493 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe419
494 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe419
495 Kale Tien erwin jimminkHarfsen419
496 Gait Viege Gerrit VijgeEpe418
497 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen413
498 Bugsie Aaldert BakkerGorssel404
499 Verena on tour Verena PetersGorssel395
500 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde381
501 Bners 3 B NijhofEefde330
502 aan de overkant Cas HazelaarWilp327
503 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde321
504 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel321
505 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel281
506 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen276
507 Kruit Gerrit KruitboschVoorst264
508 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde252
509 Wolrijders eric ten woldeEpse 233
510 Bergsluis Jan schutteHarfsen231
511 Tabje Rita TaborZutphen221
512 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe221
513 Santador Jan SchutteHarfsen218
514 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen208
515 Ylelucht Willy TerinkZutphen205
516 Sjembek Jurgen PetersEefde204
517 Lucky Luc Luc van DiesenTwello203
518 De Douggys Randy DouglasGorssel202
519 De Stampers Miranda van LooyenDeventer197
520 Dagprijs ton muilermanHarfsen189
521 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel183
522 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel175
523 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo172
524 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel151
525 Stamgasten B. StorminkGorssel150
526 Piggelmee Imke van HoltenArnhem150
527 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen150
528 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel149
529 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde149
530 Race van de dag Remco BeltmanEefde148
531 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen147
532 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen146
533 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen145
534 aandewolven Elsebee DirksenGorssel144
535 Maxie Wilma Bakker Gorssel144
536 Lucky Haas Cas HazelaarWilp142
537 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen136
538 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello134
539 Niemand Rian van HoltenGorssel133
540 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen133
541 slag gemist B NijhofEefde133
542 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam117
543 B Ners 2 B NijhofEefde115
544 de Zwaegers dick KoopmanGorssel113
545 bicycle race 1 Bart WichersGorssel107
546 Top of the Hill Harry van der WalBathmen106
547 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen103
548 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde98
549 Bergtrein Henk van LaarTwello94
550 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden91
551 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen90
552 SXM naar boven maarten waandersGorssel90
553 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen88
554 De Klimbok John RouwenhorstGorssel88
555 Bergop John BergerWilp87
556 kroeglopers B. StorminkGorssel86
557 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel83
558 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen80
559 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten77
560 m aarnink Mariette AarninkDeventer76
561 Over de Top Willy TerinkZutphen76
562 Simba 3 Geert HiethaarGorssel76
563 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse75
564 De manke buffel Bram StegemanGorssel73
565 Romax Gerton AlbersGorssel73
566 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde73
567 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen72
568 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen72
569 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel72
570 Bertha Betty JansenZutphen71
571 Leppers Jurgen PetersEefde67
572 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse67
573 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello67
574 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen66
575 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen65
576 No mountain high enough Tom AarninkEpse63
577 Lariekoek Toos van LaarTwello61
578 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen60
579 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem59
580 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen58
581 Kats Berg Stef MarsmanLochem58
582 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld58
583 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel57
584 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen56
585 Op en neer Stefan JansenVorden56
586 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen55
587 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen55
588 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde55
589 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel54
590 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen54
591 Guus berg op guus emckZutphen52
592 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel50
593 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen50
594 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel48
595 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde46
596 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo46
597 pamox 1 joop blomwarnsveld45
598 Net te hoog Art VolkersEefde45
599 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen45
600 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld43
601 Bolletje Buikema Erik de JongEpse40
602 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden36
603 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn35
604 Strava Koms Gerben BeunkBathmen34
605 Ellywood Pim de VogelElst32
606 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen31
607 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem28
608 Heup ploeg herman rotmanVorden27
609 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde27
610 Klauterclub anja stegemanHarfsen26
611 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen25
612 naar de top fred beltmanEefde21
613 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel21
614 Romy TDF Henk NikkelsBathmen19
615 Joop Klim Joop StegemanHarfsen18
616 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel17
617 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde16
618 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen9
619 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal8
620 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel8
621 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde7
622 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel-1
623 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem-1
624 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel-1
625 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-3
626 Toos Eb WichersKring van Dorth-5
627 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello-18
628 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-20
629 Berg tegen op zien gerard roodEefde-22
630 Dijkie I E van DijkGorssel-25
631 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen-26
632 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-26
633 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-28
634 Net Binnen gerard roodEefde-29
635 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-46
636 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-58
637 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-70
638 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-79
639 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-94