Sprint klassement
Uitslag Etappe 12


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1HIRSCHI Marc4012SOLER Marc9
2ROLLAND Pierre3513SAGAN Peter8
3KRAGH ANDERSEN Soren3014VAN AVERMAET Greg7
4PACHER Quentin2615STUYVEN Jasper6
5HERRADA Jesus2316GOGL Michael5
6SCHACHMANN Maximilian2017BARTHE Cyril4
7HOULE Hugo1818NAESEN Oliver3
8REICHENBACH Sebastien1619VAN AERT Wout2
9ELISSONDE Kenny1420MOLLEMA Bauke1
10ROCHE Nicolas12---
11ALAPHILIPPE Julian10laatsteS. BENNETT Sam20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1416
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse1402
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1394
4 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1367
5 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1364
6 Gaan net te snel Art VolkersEefde1362
7 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1361
8 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1348
9 snelle Freddy fred beltmanEefde1338
10 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1332
11 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1330
12 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1324
13 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1324
14 Green Manalishi Dirk volkersEefde1316
15 Dushi Groen Remco Meijeraruba1314
16 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1312
17 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1306
18 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1306
19 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1301
20 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1297
21 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1297
22 Guus rapste Guus EmckZutphen1296
23 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1288
24 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1286
25 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1286
26 Snelle jelle gerard roodEefde1286
27 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1285
28 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden1282
29 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1280
30 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn1278
31 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1278
32 Achterop John BergerWilp1272
33 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1272
34 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1272
35 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek1272
36 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde1270
37 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde1267
38 Kats Groen Stef MarsmanLochem1252
39 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1244
40 Spurters van Saar saar emckZutphen1244
41 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp1242
42 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1241
43 super green Roy peppelenbosGorssel1240
44 Niet gevallen Gerard roodEefde1240
45 Zakhooi Jurgen PetersEefde1240
46 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen1238
47 de groene parel Mark BoschlooBathmen1233
48 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen1233
49 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen1232
50 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1232
51 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen1230
52 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen1230
53 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe1225
54 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1222
55 Same Same but different Rene DommerholtGorssel1221
56 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten1215
57 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo1210
58 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello1207
59 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen1206
60 Speedy Yvonne WuestmanLochem1205
61 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn1204
62 Moos TDF Henk NikkelsBathmen1203
63 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel1201
64 Rappertjes Mennet EmckZutphen1199
65 De Hulk Stefan JansenVorden1198
66 Pebbels herman rotmanVorden1196
67 Tony macaroni ton muilermanHarfsen1196
68 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten1194
69 Green Mountain Willy TerinkZutphen1192
70 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld1190
71 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden1190
72 Sprintgeweld Alex BosGorssel1190
73 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1189
74 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen1189
75 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen1188
76 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel1185
77 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren1185
78 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth1184
79 Code Groen jitse bosamsterdam1178
80 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen1169
81 De eerste de beste Harry van der WalBathmen1160
82 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse1151
83 Bridgetonia Henk van LaarTwello1150
84 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse1150
85 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen1148
86 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam1146
87 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1145
88 Covidis Jan NijenhuisMarkelo1138
89 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen1138
90 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen1131
91 Supertrain Willy TerinkZutphen1127
92 Kats sprint Stef MarsmanLochem1127
93 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen1122
94 Bliks Jacco KorenblikHarfsen1119
95 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1114
96 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem1113
97 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1111
98 Ies van Dires Isa van DiesenTwello1106
99 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel1106
100 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1104
101 De Koploper Martin WilleminkBathmen1102
102 Wolsprint eric ten woldeEpse 1083
103 Jo Jan Jan StegemanGorssel1077
104 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel1073
105 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen1071
106 De rioolfiets Bram StegemanGorssel1070
107 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde1063
108 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe1061
109 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen1043
110 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen1041
111 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1031
112 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen1007
113 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven1005
114 bicycle race 2 Bart WichersGorssel993
115 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth988
116 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven984
117 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo979
118 Diesel Marcel van DiesenTwello979
119 bliksem allard boomkampLaren974
120 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen970
121 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel959
122 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello957
123 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen956
124 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten937
125 De Sjoerds William PoesseBathmen926
126 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel924
127 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel898
128 Simba 1 Geert HiethaarGorssel894
129 Two kids Linda de KrosseTwello890
130 De Ventielen Ans DalhuisenTwello889
131 de gokjes Jolande StegemanGorssel882
132 Beus 2 Willy BeusekampGorssel877
133 Elisa Wim MuilermanHarfsen875
134 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen872
135 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen869
136 Saar Achtste Saar EmckZutphen869
137 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen867
138 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde864
139 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel862
140 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel861
141 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen860
142 De Laatste man Rens KolkmanBathmen857
143 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen852
144 Dushi geel Remco Meijeraruba850
145 Misschien Wel John bergerWilp849
146 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen849
147 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer846
148 Frog Rick BruggemanGorssel842
149 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde842
150 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel840
151 Little high tower Gerben Meerbeekeefde840
152 Jaws Sven BeusekampGorssel840
153 Sponslin Lincy BeusekampGorssel840
154 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven839
155 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld838
156 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen835
157 Palincovic B. Michoriuseefde833
158 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn830
159 GvNorel Giel van NorelVaassen827
160 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel825
161 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen822
162 Paniaqua Dirk volkersEefde820
163 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen814
164 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen814
165 Spaki united Roy SmallegoorZutphen813
166 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten811
167 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer811
168 Sunday Yellow Martijn MaasEpse810
169 Men in Black rene wiskampWarnsveld810
170 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen808
171 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen808
172 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel803
173 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam802
174 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde801
175 Mago Wil GommansVenray801
176 Hintje Hester BolinkGorssel799
177 Loepie Alexander du BuissonGorssel795
178 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen795
179 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen794
180 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen794
181 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem793
182 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel792
183 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen792
184 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde791
185 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel790
186 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer788
187 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde787
188 Dijkie II E van DijkGorssel786
189 de Witpen Piet JansenZutphen783
190 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen783
191 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp782
192 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen778
193 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld778
194 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe777
195 Van Poule dhr van PDen Haag776
196 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen774
197 Hilbert Eb WichersKring van Dorth774
198 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse772
199 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel772
200 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal771
201 De Vod Gert KlompGorssel770
202 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen769
203 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen768
204 Doordouwers Tess van LooijenDeventer767
205 Best Reitje Herman ReilinkBathmen766
206 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen766
207 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn765
208 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde764
209 Team Zubeldia Marten KlompGorssel764
210 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen762
211 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen761
212 Fiets hem erin Michael Vooistwello761
213 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen760
214 Twelle jan aarninkTwello760
215 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld759
216 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen758
217 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo756
218 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen755
219 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam755
220 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen753
221 Vin Rouge Annette wintersBathmen752
222 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse752
223 Westerboys Rob WesterweelDeventer752
224 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen748
225 Gezellig he Monique LubbersenBathmen747
226 Histoire Henk BlueminkDeventer746
227 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen745
228 Nummer 2 Nikki bongertmantwello744
229 S Kalle Wim MuilermanHarfsen744
230 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel743
231 Kai Power Kai SwatersZutphen742
232 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld741
233 De Kampers dianne kampermanApeldoorn740
234 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel738
235 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel738
236 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel738
237 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen737
238 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn736
239 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel735
240 Ineke ineke ankersmiteefde735
241 Seppio Sepp JansenVorden732
242 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse730
243 Master Mika Mika SmedingaZutphen728
244 Stormchaser Tom StorminkGorssel727
245 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen725
246 Football King Mace BrinkhuisZutphen725
247 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare725
248 Raddraaiers frits koersEpse725
249 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo724
250 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem723
251 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen723
252 Wigo Wil GommansVenray722
253 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen721
254 Karin TDF Henk NikkelsBathmen720
255 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello715
256 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde715
257 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen713
258 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde713
259 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde712
260 Alwins stars Alwin van VoorstTwello712
261 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare712
262 Jan uut Battum Jan GraveBathmen710
263 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen710
264 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen709
265 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen708
266 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde708
267 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen708
268 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer708
269 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven706
270 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel705
271 Lucky Thijs Pim MogezompEefde705
272 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare705
273 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe702
274 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen701
275 Addebeppus Betty JansenZutphen700
276 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen700
277 fc Freddy kevin van kooijeefde699
278 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn698
279 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld698
280 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord697
281 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn695
282 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse695
283 Piranto Robert Jan EmckZutphen693
284 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen692
285 Stranger Society Gideon HaakNijmegen691
286 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello691
287 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen691
288 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen690
289 De snelle lijster dick KoopmanGorssel689
290 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen688
291 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld688
292 100% anti di Luca Tom AarninkEpse687
293 de zwarte tulp Betty JansenZutphen687
294 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld687
295 De grote hazen Ron JanseWijchen686
296 DZ on tour Fons SmitBathmen685
297 Henk TDF Henk NikkelsBathmen685
298 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen685
299 Pinkel Henk van LaarTwello684
300 Team Twee Hans & JurjenZutphen683
301 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen683
302 De Zwoagers Stefan en JoostVorden683
303 Federer himself Robin SchildwachtWierden683
304 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen683
305 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel683
306 Graav Battum Jan GraveBathmen680
307 Kupje Jeroen PetersEpse680
308 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst680
309 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen679
310 triple t tony ton muilermanHarfsen679
311 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen678
312 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen678
313 Uit de beugel fred beltmanEefde678
314 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde678
315 De grote molen Marko DommerholtBathmen677
316 Sieb Ronald DijkermanEpse676
317 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen676
318 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen675
319 Taxi Gilbert Erik de JongEpse675
320 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen674
321 Oklahoma Cees ZoomJoppe674
322 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen672
323 Rohil Daan boonmanzutphen672
324 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel671
325 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen670
326 Bergmuis Allard kolkmanBathmen669
327 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam669
328 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam667
329 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen666
330 Telego on tour benno BaksteenGorssel666
331 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen665
332 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen664
333 Pura Vida Rene DommerholtGorssel664
334 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel663
335 Plasploeg herman rotmanVorden662
336 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld661
337 Chelsea Chelsea van GurpTwello661
338 Dikke banden club Erik klumperHarfsen661
339 Kozak Jan StegemanGorssel660
340 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem659
341 B Ploeg herman rotmanVorden658
342 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel658
343 Sluis jan schutteHarfsen658
344 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem657
345 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello657
346 September Tour Ronald DijkermanEpse656
347 Prutser Rene GolsteinWarnsveld656
348 Wilirotru Willy TerinkZutphen656
349 bucherons Tjeerd bosGorssel655
350 De Haantjes E. WelgravenBathmen655
351 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen653
352 Eefde first Wouter AverdijkGorssel652
353 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe647
354 Spartacus Arianne MeijerGorssel646
355 Sweet chili Stefan JansenVorden646
356 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen645
357 Elstars Pim de VogelElst 643
358 JCSS Donovan TegelaarGorssel642
359 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen642
360 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel641
361 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek639
362 Vol Erin John BergerWilp637
363 De Broake 17 Harry van der WalBathmen636
364 De Deftige Duivin hente roordingeefde636
365 Petje op gerard roodEefde636
366 Kaylin kaylin van GurpTwello635
367 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel635
368 dr op en dr over Jelte LulaZutphen635
369 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde635
370 Tour de Splo Imke RensenBathmen635
371 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen635
372 De neus Stan oosterveldGorssel634
373 petje af gerard roodEefde634
374 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen633
375 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen633
376 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen633
377 De Gegrilde Duif albert roordingEefde632
378 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen631
379 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen630
380 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel630
381 Lagun 42 jan stegemanGorssel627
382 Luna Seb Luna JimminkHarfsen627
383 Darkhorse julian kampermanapeldoorn625
384 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse625
385 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen624
386 Gewoon geel gerrit petersGorssel623
387 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo622
388 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen621
389 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren620
390 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar620
391 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel620
392 Guinness by night Paul WintersBathmen617
393 Vallende Jongens Lars PetersGorssel617
394 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel617
395 B Ners 1 B NijhofEefde616
396 Encore une fois Paul WintersBathmen616
397 van alles wat Marjan DommerholtGorssel616
398 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen615
399 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven615
400 Rubens Choice bert rietmanHarfsen614
401 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen614
402 SXM Wallie maarten waandersGorssel613
403 the Bridge Peter BruggemanGorssel612
404 MOTO 1 Alex BosGorssel612
405 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo611
406 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 610
407 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen606
408 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen604
409 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel604
410 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel601
411 8B Johan van OmmenEpse597
412 Tourmax Max teeringGorssel596
413 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal595
414 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth594
415 Team een Jurjen en HansZutphen594
416 Kan beter Art VolkersEefde593
417 Vive le Lettele Frank de WinterLettele593
418 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet592
419 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel591
420 Kogeltje jan stegemanGorssel586
421 Tour Mees Mees teering0583
422 Epo 2000 Kjell PakkertLochem582
423 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen581
424 Kats Rambam Stef MarsmanLochem581
425 Sluys jan schutteHarfsen581
426 Sennja Roland BruggemanWarnsveld580
427 Fay Bo Jan StegemanGorssel580
428 Mondkapje Marc DaemsDeventer579
429 Ici paris Truus PrinsDeventer577
430 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 576
431 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten576
432 de Zompies Willem Mogezompepse575
433 Hilgu Michel DommerholtHarfsen573
434 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel573
435 Impossible Marina KlappeDeventer572
436 Jip Willy TerinkZutphen569
437 Meidoorn Randy DouglasGorssel568
438 Uutvloch Gerry van der WalBathmen568
439 Panini Michel KlaasenZutphen568
440 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar566
441 Kobyassie Jacob JansmaLemmer566
442 lockdown team margreet teeringGorssel565
443 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde563
444 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen563
445 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst563
446 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen561
447 Se John RouwenhorstGorssel561
448 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe560
449 Rappe Mientje truus boermanzutphen559
450 tourmix Jan TuitertGorssel557
451 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel555
452 Cuba Libre Richard TuitertGorssel552
453 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel551
454 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen550
455 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel549
456 Levis Levi SwatersZutphen549
457 Skippy Fianne StijneGorssel548
458 Binky Geralda PelgrumHarfsen542
459 Fast Frankie frank van holtenGorssel541
460 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten541
461 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel540
462 Brawl Stars Liam BruggemanEefde538
463 De gele Raaf Steven LubbersDeventer532
464 Dikke Proppe Roy PolTwello528
465 Team Laorne Bert WesseldijkLaren523
466 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer523
467 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar522
468 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen520
469 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen517
470 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld510
471 Huibs Team Henne van ArkBathmen507
472 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen496
473 Cryptonia Henk van LaarTwello495
474 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem495
475 De Plotter Mennet EmckZutphen492
476 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld491
477 Padde Martin SmitBathmen491
478 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld489
479 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen486
480 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam486
481 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel484
482 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen484
483 Dushi Bollen Remco Meijeraruba484
484 Guus Tiende Guus EmckZutphen479
485 John Bike truus boermanzutphen479
486 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar474
487 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe464
488 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren454
489 Asjemenou Loek prinsDeventer439
490 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen438
491 FC Forel Luuk MogezompEefde438
492 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth424
493 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe419
494 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe419
495 Kale Tien erwin jimminkHarfsen419
496 Gait Viege Gerrit VijgeEpe418
497 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen413
498 Bugsie Aaldert BakkerGorssel404
499 Verena on tour Verena PetersGorssel395
500 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde381
501 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde361
502 Bners 3 B NijhofEefde330
503 aan de overkant Cas HazelaarWilp327
504 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel321
505 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel321
506 Kruit Gerrit KruitboschVoorst304
507 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde292
508 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen276
509 Wolrijders eric ten woldeEpse 273
510 Ylelucht Willy TerinkZutphen245
511 Sjembek Jurgen PetersEefde244
512 De Douggys Randy DouglasGorssel242
513 Bergsluis Jan schutteHarfsen231
514 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel223
515 Tabje Rita TaborZutphen221
516 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe221
517 Santador Jan SchutteHarfsen218
518 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel215
519 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen208
520 Lucky Luc Luc van DiesenTwello203
521 De Stampers Miranda van LooyenDeventer197
522 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel191
523 Stamgasten B. StorminkGorssel190
524 Piggelmee Imke van HoltenArnhem190
525 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen190
526 Dagprijs ton muilermanHarfsen189
527 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde189
528 Race van de dag Remco BeltmanEefde188
529 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen187
530 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen185
531 aandewolven Elsebee DirksenGorssel184
532 Maxie Wilma Bakker Gorssel184
533 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen176
534 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello174
535 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen173
536 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo172
537 B Ners 2 B NijhofEefde155
538 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel149
539 bicycle race 1 Bart WichersGorssel147
540 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen146
541 Lucky Haas Cas HazelaarWilp142
542 Niemand Rian van HoltenGorssel133
543 slag gemist B NijhofEefde133
544 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden131
545 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen128
546 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel123
547 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen120
548 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam117
549 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten117
550 de Zwaegers dick KoopmanGorssel113
551 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen112
552 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen112
553 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel112
554 Bertha Betty JansenZutphen111
555 Leppers Jurgen PetersEefde107
556 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen106
557 Top of the Hill Harry van der WalBathmen106
558 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen105
559 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen103
560 No mountain high enough Tom AarninkEpse103
561 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem99
562 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde98
563 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen98
564 Kats Berg Stef MarsmanLochem98
565 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld98
566 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen96
567 Op en neer Stefan JansenVorden96
568 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen95
569 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen95
570 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde95
571 Bergtrein Henk van LaarTwello94
572 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen90
573 SXM naar boven maarten waandersGorssel90
574 De Klimbok John RouwenhorstGorssel88
575 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel88
576 Bergop John BergerWilp87
577 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo86
578 kroeglopers B. StorminkGorssel86
579 Net te hoog Art VolkersEefde85
580 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen85
581 Bolletje Buikema Erik de JongEpse80
582 m aarnink Mariette AarninkDeventer76
583 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden76
584 Over de Top Willy TerinkZutphen76
585 Simba 3 Geert HiethaarGorssel76
586 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn75
587 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse75
588 Strava Koms Gerben BeunkBathmen74
589 De manke buffel Bram StegemanGorssel73
590 Romax Gerton AlbersGorssel73
591 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde73
592 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen71
593 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem68
594 Heup ploeg herman rotmanVorden67
595 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse67
596 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello67
597 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen65
598 naar de top fred beltmanEefde61
599 Lariekoek Toos van LaarTwello61
600 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel61
601 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen60
602 Romy TDF Henk NikkelsBathmen59
603 Joop Klim Joop StegemanHarfsen58
604 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel57
605 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel57
606 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel54
607 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen54
608 Guus berg op guus emckZutphen52
609 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel50
610 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen50
611 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal48
612 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel48
613 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde46
614 pamox 1 joop blomwarnsveld45
615 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld43
616 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel39
617 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem39
618 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel39
619 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen37
620 Toos Eb WichersKring van Dorth35
621 Ellywood Pim de VogelElst32
622 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde27
623 Klauterclub anja stegemanHarfsen26
624 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello22
625 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde16
626 Dijkie I E van DijkGorssel15
627 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen14
628 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen9
629 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde7
630 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-20
631 Berg tegen op zien gerard roodEefde-22
632 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-26
633 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-28
634 Net Binnen gerard roodEefde-29
635 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-30
636 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-39
637 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-46
638 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-58
639 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-94