Sprint klassement
Uitslag Etappe 11


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012KRISTOFF Alexander9
2S. BENNETT Sam3513TURGIS Anthony8
3VAN AERT Wout3014BOASSON HAGEN Edvald7
4COQUARD Bryan2615BONIFAZIO Niccolo6
5VENTURINI Clement2316RUSSO Clement5
6M. PEDERSEN Mads2017VIVIANI Elia4
7MEZGEC Luka1818BOL Cees3
8HOFSTETTER Hugo1619IMPEY Daryl2
9NAESEN Oliver1420LEDANOIS Kevin1
10GIBBONS Ryan12---
11TRENTIN Matteo10laatsteLUTSENKO Alexey20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1363
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse1359
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1348
4 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1331
5 Gaan net te snel Art VolkersEefde1316
6 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1308
7 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1305
8 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1292
9 snelle Freddy fred beltmanEefde1285
10 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1276
11 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1274
12 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1271
13 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1271
14 Dushi Groen Remco Meijeraruba1261
15 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1256
16 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1254
17 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1252
18 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1251
19 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1250
20 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1250
21 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1250
22 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1248
23 Guus rapste Guus EmckZutphen1246
24 Green Manalishi Dirk volkersEefde1240
25 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1232
26 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde1231
27 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1230
28 Snelle jelle gerard roodEefde1230
29 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1227
30 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden1226
31 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1226
32 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1225
33 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn1222
34 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde1221
35 Achterop John BergerWilp1216
36 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1216
37 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek1216
38 Niet gevallen Gerard roodEefde1204
39 Zakhooi Jurgen PetersEefde1200
40 Kats Groen Stef MarsmanLochem1196
41 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen1195
42 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1191
43 Spurters van Saar saar emckZutphen1191
44 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp1189
45 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen1188
46 super green Roy peppelenbosGorssel1187
47 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe1182
48 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1179
49 de groene parel Mark BoschlooBathmen1177
50 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen1177
51 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen1176
52 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen1174
53 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen1174
54 Same Same but different Rene DommerholtGorssel1167
55 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel1167
56 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1166
57 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello1161
58 Tony macaroni ton muilermanHarfsen1157
59 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo1154
60 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten1153
61 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn1151
62 Rappertjes Mennet EmckZutphen1150
63 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen1150
64 De Hulk Stefan JansenVorden1149
65 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen1149
66 Code Groen jitse bosamsterdam1148
67 Moos TDF Henk NikkelsBathmen1147
68 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden1146
69 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld1144
70 Rappe Jongens B. Michoriuseefde1143
71 Pebbels herman rotmanVorden1142
72 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten1142
73 Speedy Yvonne WuestmanLochem1142
74 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth1141
75 Green Mountain Willy TerinkZutphen1136
76 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren1136
77 Sprintgeweld Alex BosGorssel1134
78 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel1129
79 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen1123
80 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen1118
81 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen1112
82 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse1107
83 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse1105
84 De eerste de beste Harry van der WalBathmen1104
85 Kats sprint Stef MarsmanLochem1099
86 Bridgetonia Henk van LaarTwello1097
87 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam1090
88 Covidis Jan NijenhuisMarkelo1089
89 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1089
90 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen1082
91 Supertrain Willy TerinkZutphen1077
92 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen1075
93 Bliks Jacco KorenblikHarfsen1072
94 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen1069
95 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1065
96 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem1060
97 De Koploper Martin WilleminkBathmen1056
98 Ies van Dires Isa van DiesenTwello1053
99 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel1053
100 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1051
101 Wolsprint eric ten woldeEpse 1043
102 Jo Jan Jan StegemanGorssel1024
103 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen1018
104 De rioolfiets Bram StegemanGorssel1017
105 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel1017
106 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1014
107 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen993
108 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde993
109 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen991
110 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe988
111 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen975
112 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen973
113 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven964
114 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth951
115 Diesel Marcel van DiesenTwello939
116 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven933
117 bliksem allard boomkampLaren928
118 bicycle race 2 Bart WichersGorssel927
119 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo923
120 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen923
121 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello911
122 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen903
123 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel902
124 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten897
125 De Sjoerds William PoesseBathmen880
126 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel871
127 Simba 1 Geert HiethaarGorssel854
128 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel851
129 Two kids Linda de KrosseTwello847
130 De Ventielen Ans DalhuisenTwello843
131 Beus 2 Willy BeusekampGorssel830
132 de gokjes Jolande StegemanGorssel827
133 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen825
134 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde824
135 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen823
136 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel821
137 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel821
138 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen820
139 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen820
140 Saar Achtste Saar EmckZutphen820
141 Elisa Wim MuilermanHarfsen815
142 De Laatste man Rens KolkmanBathmen812
143 Dushi geel Remco Meijeraruba811
144 Misschien Wel John bergerWilp811
145 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen809
146 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer805
147 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde802
148 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven801
149 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen801
150 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel800
151 Little high tower Gerben Meerbeekeefde800
152 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld798
153 Frog Rick BruggemanGorssel796
154 Jaws Sven BeusekampGorssel794
155 Sponslin Lincy BeusekampGorssel794
156 Palincovic B. Michoriuseefde792
157 GvNorel Giel van NorelVaassen789
158 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen788
159 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn785
160 Paniaqua Dirk volkersEefde780
161 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen775
162 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen767
163 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer764
164 Men in Black rene wiskampWarnsveld763
165 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel763
166 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten763
167 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde761
168 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen758
169 Spaki united Roy SmallegoorZutphen758
170 Hintje Hester BolinkGorssel758
171 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam756
172 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel755
173 Loepie Alexander du BuissonGorssel755
174 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen755
175 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen754
176 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem753
177 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel752
178 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen752
179 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde750
180 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer748
181 Mago Wil GommansVenray748
182 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen748
183 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen747
184 Dijkie II E van DijkGorssel745
185 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp742
186 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen738
187 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld737
188 Hilbert Eb WichersKring van Dorth736
189 Van Poule dhr van PDen Haag736
190 Sunday Yellow Martijn MaasEpse734
191 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde734
192 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen733
193 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse732
194 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel732
195 de Witpen Piet JansenZutphen731
196 De Vod Gert KlompGorssel730
197 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal730
198 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen730
199 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe730
200 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen729
201 Team Zubeldia Marten KlompGorssel724
202 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen722
203 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen722
204 Best Reitje Herman ReilinkBathmen721
205 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen721
206 Twelle jan aarninkTwello721
207 Doordouwers Tess van LooijenDeventer721
208 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn719
209 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen718
210 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen715
211 Fiets hem erin Michael Vooistwello715
212 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen714
213 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld713
214 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo712
215 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse712
216 Westerboys Rob WesterweelDeventer712
217 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde711
218 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen710
219 Jan uut Battum Jan GraveBathmen710
220 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen708
221 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam708
222 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen707
223 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen706
224 Histoire Henk BlueminkDeventer706
225 Vin Rouge Annette wintersBathmen704
226 S Kalle Wim MuilermanHarfsen704
227 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel703
228 Nummer 2 Nikki bongertmantwello703
229 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld703
230 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel701
231 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel700
232 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel700
233 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel700
234 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen699
235 De Kampers dianne kampermanApeldoorn699
236 Gezellig he Monique LubbersenBathmen693
237 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen693
238 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse692
239 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn690
240 Kai Power Kai SwatersZutphen690
241 Master Mika Mika SmedingaZutphen687
242 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel687
243 Stormchaser Tom StorminkGorssel687
244 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen686
245 Football King Mace BrinkhuisZutphen686
246 Seppio Sepp JansenVorden686
247 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo684
248 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem683
249 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen683
250 Wigo Wil GommansVenray682
251 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen681
252 Raddraaiers frits koersEpse679
253 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello675
254 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen675
255 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde675
256 Karin TDF Henk NikkelsBathmen673
257 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde673
258 Alwins stars Alwin van VoorstTwello672
259 Graav Battum Jan GraveBathmen672
260 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde668
261 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare668
262 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven667
263 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel665
264 Lucky Thijs Pim MogezompEefde664
265 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen663
266 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde661
267 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare661
268 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen660
269 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn658
270 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld658
271 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen657
272 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer657
273 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse657
274 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe656
275 Ineke ineke ankersmiteefde656
276 Addebeppus Betty JansenZutphen655
277 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen655
278 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn655
279 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare655
280 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen654
281 Piranto Robert Jan EmckZutphen653
282 fc Freddy kevin van kooijeefde652
283 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord652
284 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen652
285 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello651
286 De snelle lijster dick KoopmanGorssel649
287 de zwarte tulp Betty JansenZutphen648
288 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen648
289 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen648
290 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld647
291 100% anti di Luca Tom AarninkEpse646
292 DZ on tour Fons SmitBathmen644
293 Henk TDF Henk NikkelsBathmen644
294 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen644
295 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen644
296 Stranger Society Gideon HaakNijmegen644
297 Pinkel Henk van LaarTwello644
298 Federer himself Robin SchildwachtWierden643
299 Elstars Pim de VogelElst 643
300 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen643
301 De grote hazen Ron JanseWijchen641
302 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen640
303 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst640
304 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen639
305 triple t tony ton muilermanHarfsen639
306 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen638
307 De Zwoagers Stefan en JoostVorden638
308 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen638
309 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen637
310 De grote molen Marko DommerholtBathmen637
311 Sieb Ronald DijkermanEpse636
312 Taxi Gilbert Erik de JongEpse636
313 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen636
314 Kupje Jeroen PetersEpse635
315 Prutser Rene GolsteinWarnsveld634
316 Oklahoma Cees ZoomJoppe634
317 Rohil Daan boonmanzutphen633
318 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen632
319 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen632
320 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel632
321 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel631
322 Uit de beugel fred beltmanEefde631
323 Kaylin kaylin van GurpTwello630
324 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen630
325 Team Twee Hans & JurjenZutphen628
326 Bergmuis Allard kolkmanBathmen628
327 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde628
328 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen627
329 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam626
330 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen623
331 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen622
332 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld621
333 Telego on tour benno BaksteenGorssel620
334 Pura Vida Rene DommerholtGorssel619
335 Sluis jan schutteHarfsen619
336 Plasploeg herman rotmanVorden618
337 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel618
338 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem618
339 bucherons Tjeerd bosGorssel617
340 September Tour Ronald DijkermanEpse616
341 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem616
342 Chelsea Chelsea van GurpTwello616
343 B Ploeg herman rotmanVorden614
344 Dikke banden club Erik klumperHarfsen614
345 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello613
346 the Bridge Peter BruggemanGorssel613
347 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen609
348 Wilirotru Willy TerinkZutphen609
349 De Haantjes E. WelgravenBathmen608
350 Eefde first Wouter AverdijkGorssel607
351 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe607
352 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld607
353 De Deftige Duivin hente roordingeefde606
354 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen606
355 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse605
356 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen604
357 Sweet chili Stefan JansenVorden601
358 Kozak Jan StegemanGorssel600
359 Vol Erin John BergerWilp599
360 De Broake 17 Harry van der WalBathmen598
361 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel597
362 Petje op gerard roodEefde596
363 van alles wat Marjan DommerholtGorssel596
364 Tourmax Max teeringGorssel596
365 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen595
366 De Gegrilde Duif albert roordingEefde594
367 petje af gerard roodEefde594
368 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde594
369 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel594
370 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen593
371 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek592
372 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel592
373 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen591
374 JCSS Donovan TegelaarGorssel590
375 Lagun 42 jan stegemanGorssel590
376 Tour de Splo Imke RensenBathmen590
377 B Ners 1 B NijhofEefde588
378 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen588
379 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen588
380 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen588
381 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen588
382 De neus Stan oosterveldGorssel587
383 Luna Seb Luna JimminkHarfsen587
384 Spartacus Arianne MeijerGorssel586
385 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel583
386 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo582
387 Gewoon geel gerrit petersGorssel582
388 Darkhorse julian kampermanapeldoorn581
389 Sennja Roland BruggemanWarnsveld579
390 Encore une fois Paul WintersBathmen577
391 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren576
392 Vallende Jongens Lars PetersGorssel576
393 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen576
394 SXM Wallie maarten waandersGorssel575
395 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar573
396 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen573
397 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen573
398 Kan beter Art VolkersEefde572
399 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel572
400 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel572
401 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo571
402 Guinness by night Paul WintersBathmen571
403 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen570
404 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven569
405 Rubens Choice bert rietmanHarfsen567
406 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 566
407 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen566
408 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen565
409 MOTO 1 Alex BosGorssel565
410 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde565
411 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel563
412 dr op en dr over Jelte LulaZutphen562
413 8B Johan van OmmenEpse558
414 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth556
415 Team een Jurjen en HansZutphen556
416 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten555
417 Ici paris Truus PrinsDeventer550
418 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen549
419 Kobyassie Jacob JansmaLemmer548
420 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet547
421 Tour Mees Mees teering0545
422 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal545
423 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam545
424 Jip Willy TerinkZutphen539
425 Epo 2000 Kjell PakkertLochem537
426 de Zompies Willem Mogezompepse536
427 Kats Rambam Stef MarsmanLochem536
428 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst536
429 Hilgu Michel DommerholtHarfsen535
430 Sluys jan schutteHarfsen535
431 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 532
432 Kogeltje jan stegemanGorssel532
433 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel531
434 Uutvloch Gerry van der WalBathmen530
435 tourmix Jan TuitertGorssel529
436 Panini Michel KlaasenZutphen529
437 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel528
438 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar527
439 lockdown team margreet teeringGorssel527
440 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe526
441 Impossible Marina KlappeDeventer526
442 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen525
443 Se John RouwenhorstGorssel523
444 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel522
445 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen522
446 Meidoorn Randy DouglasGorssel520
447 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten520
448 Vive le Lettele Frank de WinterLettele519
449 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel516
450 Rappe Mientje truus boermanzutphen516
451 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel516
452 Cuba Libre Richard TuitertGorssel514
453 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen514
454 Mondkapje Marc DaemsDeventer514
455 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld512
456 Levis Levi SwatersZutphen511
457 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel506
458 Fay Bo Jan StegemanGorssel504
459 Binky Geralda PelgrumHarfsen502
460 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen497
461 Fast Frankie frank van holtenGorssel496
462 Brawl Stars Liam BruggemanEefde493
463 Dikke Proppe Roy PolTwello490
464 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar484
465 Team Laorne Bert WesseldijkLaren484
466 Skippy Fianne StijneGorssel482
467 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel478
468 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer478
469 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar475
470 Padde Martin SmitBathmen471
471 De gele Raaf Steven LubbersDeventer469
472 Huibs Team Henne van ArkBathmen469
473 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen462
474 Cryptonia Henk van LaarTwello458
475 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen457
476 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel456
477 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld452
478 Guus Tiende Guus EmckZutphen448
479 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen448
480 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem447
481 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld444
482 De Plotter Mennet EmckZutphen434
483 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen425
484 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen420
485 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe419
486 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam417
487 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren414
488 John Bike truus boermanzutphen407
489 Asjemenou Loek prinsDeventer406
490 Dushi Bollen Remco Meijeraruba403
491 FC Forel Luuk MogezompEefde400
492 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe399
493 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe399
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth399
495 Kale Tien erwin jimminkHarfsen394
496 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen388
497 Verena on tour Verena PetersGorssel385
498 Bugsie Aaldert BakkerGorssel374
499 Gait Viege Gerrit VijgeEpe371
500 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde369
501 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde330
502 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde304
503 aan de overkant Cas HazelaarWilp302
504 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel293
505 Bners 3 B NijhofEefde287
506 Kruit Gerrit KruitboschVoorst276
507 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen252
508 Tabje Rita TaborZutphen234
509 Ylelucht Willy TerinkZutphen226
510 Sjembek Jurgen PetersEefde225
511 De Douggys Randy DouglasGorssel214
512 Bergsluis Jan schutteHarfsen206
513 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel203
514 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe203
515 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel202
516 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel195
517 Lucky Luc Luc van DiesenTwello193
518 Santador Jan SchutteHarfsen193
519 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen189
520 De Stampers Miranda van LooyenDeventer185
521 Stamgasten B. StorminkGorssel179
522 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel178
523 Wolrijders eric ten woldeEpse 178
524 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde176
525 Maxie Wilma Bakker Gorssel175
526 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen174
527 aandewolven Elsebee DirksenGorssel173
528 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen172
529 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel171
530 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen167
531 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen167
532 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello161
533 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo160
534 bicycle race 1 Bart WichersGorssel153
535 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel150
536 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen147
537 B Ners 2 B NijhofEefde145
538 Niemand Rian van HoltenGorssel143
539 Piggelmee Imke van HoltenArnhem141
540 Race van de dag Remco BeltmanEefde132
541 Lucky Haas Cas HazelaarWilp109
542 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen109
543 de Zwaegers dick KoopmanGorssel103
544 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen102
545 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen94
546 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem88
547 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen87
548 Kats Berg Stef MarsmanLochem87
549 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld87
550 Top of the Hill Harry van der WalBathmen87
551 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel86
552 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden85
553 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen85
554 No mountain high enough Tom AarninkEpse85
555 Op en neer Stefan JansenVorden85
556 slag gemist B NijhofEefde84
557 Bergtrein Henk van LaarTwello84
558 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen84
559 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen84
560 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde84
561 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen82
562 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen80
563 SXM naar boven maarten waandersGorssel80
564 De Klimbok John RouwenhorstGorssel78
565 Joop Klim Joop StegemanHarfsen78
566 Bergop John BergerWilp77
567 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel77
568 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo75
569 Net te hoog Art VolkersEefde74
570 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel73
571 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam72
572 Leppers Jurgen PetersEefde71
573 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen70
574 Bolletje Buikema Erik de JongEpse69
575 kroeglopers B. StorminkGorssel69
576 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem68
577 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen66
578 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel66
579 Over de Top Willy TerinkZutphen66
580 Simba 3 Geert HiethaarGorssel66
581 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden65
582 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn64
583 De manke buffel Bram StegemanGorssel63
584 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen63
585 Romax Gerton AlbersGorssel63
586 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde63
587 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen62
588 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen61
589 naar de top fred beltmanEefde60
590 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen60
591 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten59
592 Bertha Betty JansenZutphen58
593 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem57
594 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse57
595 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello57
596 Heup ploeg herman rotmanVorden56
597 Strava Koms Gerben BeunkBathmen56
598 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde53
599 Guus berg op guus emckZutphen52
600 Lariekoek Toos van LaarTwello51
601 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel50
602 Romy TDF Henk NikkelsBathmen48
603 Klauterclub anja stegemanHarfsen47
604 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel47
605 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde46
606 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen45
607 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel44
608 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen44
609 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld43
610 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal42
611 Dagprijs ton muilermanHarfsen40
612 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen40
613 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel37
614 pamox 1 joop blomwarnsveld35
615 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse30
616 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel28
617 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen26
618 Toos Eb WichersKring van Dorth24
619 m aarnink Mariette AarninkDeventer24
620 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde22
621 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello21
622 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel19
623 Dijkie I E van DijkGorssel14
624 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen11
625 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde2
626 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen-1
627 Ellywood Pim de VogelElst-13
628 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen-17
629 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-37
630 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-40
631 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-44
632 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-60
633 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-64
634 Berg tegen op zien gerard roodEefde-67
635 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-76
636 Net Binnen gerard roodEefde-78
637 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-86
638 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-112
639 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-136