Sprint klassement
Uitslag Etappe 10


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1S. BENNETT Sam4012TRENTIN Matteo9
2EWAN Caleb3513HOFSTETTER Hugo8
3SAGAN Peter3014VENTURINI Clement7
4VIVIANI Elia2615KRISTOFF Alexander6
5M. PEDERSEN Mads2316ROJAS Jose Joaquin5
6GREIPEL Andre2017HOULE Hugo4
7COQUARD Bryan1818THEUNS Edward3
8BOL Cees1619WALSCHEID Max2
9STUYVEN Jasper1420NAESEN Oliver1
10MEZGEC Luka12---
11MORKOV Michael10laatsteFORMOLO Davide20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel1123
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse1119
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen1106
4 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde1082
5 Gaan net te snel Art VolkersEefde1082
6 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld1077
7 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen1070
8 snelle Freddy fred beltmanEefde1067
9 SXM geeft gas maarten waandersGorssel1054
10 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal1049
11 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1049
12 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1040
13 De Tourist Lieke LubbersenBathmen1034
14 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen1034
15 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde1032
16 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen1032
17 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen1032
18 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1031
19 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel1031
20 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen1030
21 Dushi Groen Remco Meijeraruba1029
22 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn1024
23 Vlotte Lotte Erik de JongEpse1021
24 Simba 2 Geert HiethaarGorssel1020
25 Guus rapste Guus EmckZutphen1013
26 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem1012
27 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1012
28 Snelle jelle gerard roodEefde1012
29 Green Manalishi Dirk volkersEefde1006
30 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel1003
31 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde999
32 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde999
33 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn998
34 Niet gevallen Gerard roodEefde998
35 Achterop John BergerWilp996
36 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden996
37 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde996
38 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek996
39 Kats Groen Stef MarsmanLochem988
40 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp985
41 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen984
42 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel980
43 super green Roy peppelenbosGorssel980
44 Zakhooi Jurgen PetersEefde979
45 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst973
46 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe971
47 Spurters van Saar saar emckZutphen971
48 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel965
49 Same Same but different Rene DommerholtGorssel963
50 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen959
51 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten959
52 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen956
53 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen956
54 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen956
55 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren956
56 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen955
57 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen955
58 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth953
59 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten951
60 Rappertjes Mennet EmckZutphen951
61 Moos TDF Henk NikkelsBathmen947
62 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn945
63 Code Groen jitse bosamsterdam944
64 De Hulk Stefan JansenVorden942
65 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld942
66 Rappe Jongens B. Michoriuseefde942
67 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello940
68 de groene parel Mark BoschlooBathmen939
69 Sprintgeweld Alex BosGorssel939
70 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen937
71 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo936
72 Gewoon Groen gerrit petersGorssel936
73 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden936
74 Speedy Yvonne WuestmanLochem936
75 Pebbels herman rotmanVorden934
76 Tony macaroni ton muilermanHarfsen931
77 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen930
78 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen929
79 Green Mountain Willy TerinkZutphen922
80 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem919
81 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel918
82 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse917
83 Covidis Jan NijenhuisMarkelo912
84 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen911
85 De eerste de beste Harry van der WalBathmen907
86 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen904
87 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden898
88 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse896
89 Kats sprint Stef MarsmanLochem895
90 Bridgetonia Henk van LaarTwello894
91 Jo Jan Jan StegemanGorssel894
92 De Koploper Martin WilleminkBathmen892
93 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen892
94 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen888
95 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen887
96 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel886
97 Ies van Dires Isa van DiesenTwello872
98 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel872
99 Bliks Jacco KorenblikHarfsen870
100 Supertrain Willy TerinkZutphen861
101 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam855
102 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen847
103 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe840
104 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen838
105 De rioolfiets Bram StegemanGorssel836
106 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel833
107 Wolsprint eric ten woldeEpse 828
108 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel826
109 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven824
110 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen815
111 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde814
112 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen807
113 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven806
114 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen794
115 Diesel Marcel van DiesenTwello792
116 bliksem allard boomkampLaren790
117 bicycle race 2 Bart WichersGorssel789
118 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth779
119 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen776
120 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen772
121 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo761
122 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello759
123 De Sjoerds William PoesseBathmen759
124 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel757
125 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten749
126 Simba 1 Geert HiethaarGorssel723
127 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen708
128 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel707
129 De Ventielen Ans DalhuisenTwello702
130 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen700
131 De Laatste man Rens KolkmanBathmen698
132 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen695
133 Beus 2 Willy BeusekampGorssel695
134 Dushi geel Remco Meijeraruba694
135 Misschien Wel John bergerWilp694
136 Two kids Linda de KrosseTwello693
137 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel692
138 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen690
139 de gokjes Jolande StegemanGorssel688
140 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn684
141 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer684
142 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen679
143 Saar Achtste Saar EmckZutphen679
144 Frog Rick BruggemanGorssel678
145 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde678
146 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel677
147 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel677
148 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven676
149 Elisa Wim MuilermanHarfsen671
150 GvNorel Giel van NorelVaassen671
151 Palincovic B. Michoriuseefde671
152 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen667
153 Jaws Sven BeusekampGorssel663
154 Sponslin Lincy BeusekampGorssel663
155 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen659
156 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen657
157 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde657
158 Little high tower Gerben Meerbeekeefde655
159 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld654
160 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde649
161 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer646
162 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen644
163 Loepie Alexander du BuissonGorssel643
164 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten641
165 Paniaqua Dirk volkersEefde640
166 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel639
167 Men in Black rene wiskampWarnsveld639
168 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam638
169 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen636
170 Hilbert Eb WichersKring van Dorth635
171 Spaki united Roy SmallegoorZutphen634
172 Mago Wil GommansVenray629
173 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen629
174 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel628
175 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel628
176 de Witpen Piet JansenZutphen626
177 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen626
178 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem625
179 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel624
180 Hintje Hester BolinkGorssel623
181 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde622
182 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen621
183 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn621
184 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer620
185 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde620
186 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse620
187 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen618
188 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen617
189 Best Reitje Herman ReilinkBathmen616
190 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen616
191 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen615
192 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen613
193 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen613
194 De Vod Gert KlompGorssel612
195 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal612
196 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld612
197 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen611
198 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen611
199 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn610
200 Van Poule dhr van PDen Haag610
201 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel609
202 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel609
203 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel609
204 Dijkie II E van DijkGorssel608
205 Team Zubeldia Marten KlompGorssel606
206 Doordouwers Tess van LooijenDeventer606
207 Fiets hem erin Michael Vooistwello606
208 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp605
209 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen604
210 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde602
211 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld602
212 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe602
213 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo601
214 Twelle jan aarninkTwello601
215 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen600
216 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen600
217 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel600
218 Sunday Yellow Martijn MaasEpse599
219 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen599
220 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld598
221 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen598
222 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen598
223 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen597
224 Westerboys Rob WesterweelDeventer594
225 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam593
226 Jan uut Battum Jan GraveBathmen592
227 Kai Power Kai SwatersZutphen592
228 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen590
229 Histoire Henk BlueminkDeventer588
230 Raddraaiers frits koersEpse588
231 Vin Rouge Annette wintersBathmen586
232 S Kalle Wim MuilermanHarfsen586
233 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel586
234 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen584
235 Gezellig he Monique LubbersenBathmen584
236 Nummer 2 Nikki bongertmantwello584
237 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen583
238 De Kampers dianne kampermanApeldoorn581
239 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen581
240 Team Twee Hans & JurjenZutphen581
241 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse581
242 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde580
243 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel577
244 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel576
245 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo576
246 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen571
247 Football King Mace BrinkhuisZutphen571
248 Seppio Sepp JansenVorden571
249 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen570
250 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse569
251 Karin TDF Henk NikkelsBathmen568
252 Master Mika Mika SmedingaZutphen568
253 Stormchaser Tom StorminkGorssel568
254 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello565
255 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem564
256 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen564
257 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen563
258 Wigo Wil GommansVenray563
259 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen562
260 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare562
261 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven562
262 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen561
263 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer560
264 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen559
265 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen558
266 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello556
267 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde556
268 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord554
269 Alwins stars Alwin van VoorstTwello553
270 De grote hazen Ron JanseWijchen553
271 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde552
272 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse552
273 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe551
274 Addebeppus Betty JansenZutphen550
275 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen550
276 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen550
277 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen549
278 De Zwoagers Stefan en JoostVorden549
279 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen549
280 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel549
281 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen546
282 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde546
283 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn546
284 100% anti di Luca Tom AarninkEpse545
285 Lucky Thijs Pim MogezompEefde545
286 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel544
287 Kupje Jeroen PetersEpse544
288 de zwarte tulp Betty JansenZutphen543
289 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen542
290 Darkhorse julian kampermanapeldoorn542
291 September Tour Ronald DijkermanEpse541
292 Graav Battum Jan GraveBathmen541
293 De snelle lijster dick KoopmanGorssel540
294 B Ners 1 B NijhofEefde539
295 Plasploeg herman rotmanVorden539
296 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn539
297 the Bridge Peter BruggemanGorssel539
298 fc Freddy kevin van kooijeefde538
299 Sluis jan schutteHarfsen537
300 Telego on tour benno BaksteenGorssel536
301 B Ploeg herman rotmanVorden535
302 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld535
303 Federer himself Robin SchildwachtWierden534
304 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen534
305 Stranger Society Gideon HaakNijmegen533
306 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen533
307 Kaylin kaylin van GurpTwello532
308 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse532
309 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst531
310 Piranto Robert Jan EmckZutphen529
311 Henk TDF Henk NikkelsBathmen529
312 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen529
313 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen529
314 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld529
315 Pinkel Henk van LaarTwello529
316 Elstars Pim de VogelElst 528
317 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello528
318 DZ on tour Fons SmitBathmen526
319 Rohil Daan boonmanzutphen526
320 Taxi Gilbert Erik de JongEpse525
321 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen525
322 Oklahoma Cees ZoomJoppe525
323 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen524
324 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen524
325 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen524
326 triple t tony ton muilermanHarfsen524
327 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare523
328 De grote molen Marko DommerholtBathmen522
329 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel522
330 Sweet chili Stefan JansenVorden522
331 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen522
332 Sieb Ronald DijkermanEpse521
333 Lagun 42 jan stegemanGorssel521
334 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen519
335 Ineke ineke ankersmiteefde519
336 Chelsea Chelsea van GurpTwello518
337 Pura Vida Rene DommerholtGorssel518
338 Uit de beugel fred beltmanEefde516
339 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen516
340 De Haantjes E. WelgravenBathmen515
341 Bergmuis Allard kolkmanBathmen513
342 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen513
343 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam511
344 Vol Erin John BergerWilp511
345 De Broake 17 Harry van der WalBathmen510
346 bucherons Tjeerd bosGorssel509
347 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem509
348 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen508
349 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel507
350 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem507
351 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen506
352 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo506
353 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare506
354 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen505
355 Tour de Splo Imke RensenBathmen505
356 Dikke banden club Erik klumperHarfsen505
357 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen504
358 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen503
359 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen503
360 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen503
361 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel503
362 Eefde first Wouter AverdijkGorssel502
363 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe502
364 JCSS Donovan TegelaarGorssel502
365 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren501
366 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen500
367 Prutser Rene GolsteinWarnsveld499
368 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde499
369 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel496
370 De Gegrilde Duif albert roordingEefde496
371 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld496
372 van alles wat Marjan DommerholtGorssel496
373 Kan beter Art VolkersEefde495
374 Ici paris Truus PrinsDeventer494
375 Wilirotru Willy TerinkZutphen494
376 Petje op gerard roodEefde491
377 Tourmax Max teeringGorssel491
378 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen490
379 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst490
380 petje af gerard roodEefde489
381 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde489
382 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel489
383 Encore une fois Paul WintersBathmen488
384 Epo 2000 Kjell PakkertLochem488
385 De Deftige Duivin hente roordingeefde487
386 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek487
387 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen486
388 Vallende Jongens Lars PetersGorssel485
389 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen483
390 Kogeltje jan stegemanGorssel483
391 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 482
392 De neus Stan oosterveldGorssel482
393 Guinness by night Paul WintersBathmen482
394 Luna Seb Luna JimminkHarfsen482
395 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld482
396 Spartacus Arianne MeijerGorssel481
397 Sennja Roland BruggemanWarnsveld481
398 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven480
399 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen479
400 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel478
401 Rubens Choice bert rietmanHarfsen478
402 SXM Wallie maarten waandersGorssel478
403 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten478
404 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo477
405 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth477
406 Gewoon geel gerrit petersGorssel477
407 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen477
408 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel476
409 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde476
410 Kozak Jan StegemanGorssel475
411 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel475
412 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal473
413 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet472
414 Kobyassie Jacob JansmaLemmer471
415 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen471
416 8B Johan van OmmenEpse469
417 Meidoorn Randy DouglasGorssel468
418 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen468
419 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen468
420 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel467
421 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam466
422 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar464
423 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel463
424 Tour Mees Mees teering0460
425 MOTO 1 Alex BosGorssel460
426 dr op en dr over Jelte LulaZutphen458
427 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 457
428 de Zompies Willem Mogezompepse457
429 Kats Rambam Stef MarsmanLochem457
430 Hilgu Michel DommerholtHarfsen456
431 Sluys jan schutteHarfsen456
432 Team een Jurjen en HansZutphen452
433 Uutvloch Gerry van der WalBathmen451
434 tourmix Jan TuitertGorssel450
435 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel449
436 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel448
437 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar448
438 Skippy Fianne StijneGorssel447
439 Impossible Marina KlappeDeventer447
440 Jip Willy TerinkZutphen445
441 Panini Michel KlaasenZutphen444
442 Se John RouwenhorstGorssel444
443 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe442
444 lockdown team margreet teeringGorssel442
445 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen440
446 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen440
447 Vive le Lettele Frank de WinterLettele440
448 Cuba Libre Richard TuitertGorssel439
449 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel437
450 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten436
451 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen435
452 Mondkapje Marc DaemsDeventer435
453 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld433
454 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel431
455 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen430
456 Binky Geralda PelgrumHarfsen427
457 Rappe Mientje truus boermanzutphen427
458 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen427
459 Levis Levi SwatersZutphen426
460 Fay Bo Jan StegemanGorssel425
461 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen422
462 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel421
463 Dikke Proppe Roy PolTwello415
464 Fast Frankie frank van holtenGorssel412
465 Brawl Stars Liam BruggemanEefde409
466 Team Laorne Bert WesseldijkLaren409
467 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen409
468 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer403
469 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar399
470 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel399
471 Padde Martin SmitBathmen397
472 De gele Raaf Steven LubbersDeventer394
473 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar390
474 Huibs Team Henne van ArkBathmen390
475 Dushi Bollen Remco Meijeraruba388
476 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel386
477 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem382
478 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen377
479 Guus Tiende Guus EmckZutphen375
480 De Plotter Mennet EmckZutphen375
481 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld374
482 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld369
483 Asjemenou Loek prinsDeventer366
484 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe365
485 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe365
486 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen363
487 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam363
488 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen361
489 Cryptonia Henk van LaarTwello357
490 John Bike truus boermanzutphen357
491 FC Forel Luuk MogezompEefde356
492 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen350
493 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren349
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth345
495 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe344
496 Kale Tien erwin jimminkHarfsen340
497 Gait Viege Gerrit VijgeEpe332
498 Verena on tour Verena PetersGorssel315
499 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde295
500 Bugsie Aaldert BakkerGorssel286
501 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel263
502 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde262
503 aan de overkant Cas HazelaarWilp262
504 Bners 3 B NijhofEefde257
505 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen252
506 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde251
507 Tabje Rita TaborZutphen240
508 Kruit Gerrit KruitboschVoorst239
509 Piggelmee Imke van HoltenArnhem218
510 Ylelucht Willy TerinkZutphen216
511 Sjembek Jurgen PetersEefde215
512 Lucky Luc Luc van DiesenTwello210
513 Bergsluis Jan schutteHarfsen206
514 De Douggys Randy DouglasGorssel205
515 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe203
516 Santador Jan SchutteHarfsen193
517 Stamgasten B. StorminkGorssel189
518 Race van de dag Remco BeltmanEefde182
519 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel181
520 aandewolven Elsebee DirksenGorssel173
521 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel172
522 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel171
523 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello171
524 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo170
525 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen167
526 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel165
527 Wolrijders eric ten woldeEpse 164
528 Maxie Wilma Bakker Gorssel163
529 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen159
530 De Stampers Miranda van LooyenDeventer155
531 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel148
532 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde146
533 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen144
534 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen142
535 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen121
536 bicycle race 1 Bart WichersGorssel120
537 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel120
538 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen117
539 B Ners 2 B NijhofEefde115
540 Niemand Rian van HoltenGorssel104
541 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn104
542 De manke buffel Bram StegemanGorssel103
543 naar de top fred beltmanEefde100
544 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem97
545 Heup ploeg herman rotmanVorden96
546 Strava Koms Gerben BeunkBathmen96
547 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen94
548 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen94
549 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen89
550 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem88
551 Romy TDF Henk NikkelsBathmen88
552 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen87
553 Kats Berg Stef MarsmanLochem87
554 Klauterclub anja stegemanHarfsen87
555 Top of the Hill Harry van der WalBathmen87
556 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel86
557 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden85
558 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen85
559 No mountain high enough Tom AarninkEpse85
560 Op en neer Stefan JansenVorden85
561 Bergtrein Henk van LaarTwello84
562 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen84
563 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen84
564 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde84
565 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld83
566 de Zwaegers dick KoopmanGorssel83
567 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen82
568 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal82
569 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen80
570 SXM naar boven maarten waandersGorssel80
571 Bertha Betty JansenZutphen78
572 De Klimbok John RouwenhorstGorssel78
573 Joop Klim Joop StegemanHarfsen78
574 Bergop John BergerWilp77
575 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel77
576 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo75
577 Net te hoog Art VolkersEefde74
578 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel73
579 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam72
580 Leppers Jurgen PetersEefde71
581 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen70
582 Lucky Haas Cas HazelaarWilp69
583 Bolletje Buikema Erik de JongEpse69
584 kroeglopers B. StorminkGorssel69
585 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem68
586 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld67
587 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen66
588 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel66
589 Over de Top Willy TerinkZutphen66
590 Simba 3 Geert HiethaarGorssel66
591 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden65
592 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen63
593 Romax Gerton AlbersGorssel63
594 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde63
595 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen62
596 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen61
597 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen60
598 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse57
599 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten57
600 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello57
601 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde53
602 Lariekoek Toos van LaarTwello51
603 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel50
604 slag gemist B NijhofEefde47
605 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel47
606 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde46
607 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen45
608 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel44
609 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen44
610 Toos Eb WichersKring van Dorth44
611 Dagprijs ton muilermanHarfsen44
612 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen40
613 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel37
614 Guus berg op guus emckZutphen32
615 pamox 1 joop blomwarnsveld31
616 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse30
617 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel28
618 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen26
619 m aarnink Mariette AarninkDeventer24
620 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen23
621 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello21
622 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel19
623 Dijkie I E van DijkGorssel14
624 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde14
625 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen6
626 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen-1
627 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde-6
628 Ellywood Pim de VogelElst-13
629 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-24
630 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-40
631 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-42
632 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-49
633 Berg tegen op zien gerard roodEefde-67
634 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-72
635 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-74
636 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-76
637 Net Binnen gerard roodEefde-83
638 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-86
639 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-110