Sprint klassement
Uitslag Etappe 9


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1POGACAR Tadej4012CARUSO Damiano9
2ROGLIC Primoz3513VALVERDE Alejandro8
3HIRSCHI Marc3014CARAPAZ Richard7
4BERNAL Egan2615YATES Adam6
5LANDA Mikel2316LOPEZ Miguel Angel5
6MOLLEMA Bauke2017DUMOULIN Tom4
7G. MARTIN Guillaume1818MAS Enric3
8BARDET Romain1619I. IZAGIRRE Ion2
9PORTE Richie1420HIGUITA Sergio1
10URAN Rigoberto12---
11N. QUINTANA Nairo10laatsteKLUGE Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel879
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse865
3 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde852
4 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen842
5 Gaan net te snel Art VolkersEefde840
6 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen833
7 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld828
8 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello818
9 snelle Freddy fred beltmanEefde811
10 De Tourist Lieke LubbersenBathmen810
11 Dushi Groen Remco Meijeraruba808
12 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal808
13 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen808
14 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen798
15 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel798
16 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen798
17 Snelle jelle gerard roodEefde798
18 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen797
19 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel797
20 SXM geeft gas maarten waandersGorssel797
21 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde789
22 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen789
23 Guus rapste Guus EmckZutphen789
24 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem788
25 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn788
26 Vlotte Lotte Erik de JongEpse788
27 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen787
28 Simba 2 Geert HiethaarGorssel787
29 Green Manalishi Dirk volkersEefde784
30 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn782
31 Kats Groen Stef MarsmanLochem782
32 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde773
33 Niet gevallen Gerard roodEefde773
34 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen770
35 Achterop John BergerWilp762
36 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden762
37 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde762
38 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek762
39 Zakhooi Jurgen PetersEefde759
40 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst755
41 super green Roy peppelenbosGorssel753
42 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp752
43 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde749
44 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel747
45 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel747
46 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen742
47 Code Groen jitse bosamsterdam742
48 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren741
49 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel741
50 Same Same but different Rene DommerholtGorssel739
51 Spurters van Saar saar emckZutphen735
52 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld733
53 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe733
54 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen732
55 Sprintgeweld Alex BosGorssel732
56 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello732
57 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten730
58 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth727
59 de groene parel Mark BoschlooBathmen725
60 Moos TDF Henk NikkelsBathmen725
61 Tony macaroni ton muilermanHarfsen723
62 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen723
63 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo722
64 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen722
65 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen722
66 Gewoon Groen gerrit petersGorssel722
67 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen722
68 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen717
69 De Hulk Stefan JansenVorden715
70 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen714
71 Rappe Jongens B. Michoriuseefde713
72 Rappertjes Mennet EmckZutphen713
73 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn712
74 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten710
75 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen710
76 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel710
77 Green Mountain Willy TerinkZutphen708
78 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen707
79 Speedy Yvonne WuestmanLochem700
80 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden699
81 Covidis Jan NijenhuisMarkelo697
82 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse691
83 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem690
84 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse686
85 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel683
86 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen682
87 De eerste de beste Harry van der WalBathmen680
88 Jo Jan Jan StegemanGorssel680
89 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen680
90 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen680
91 De Koploper Martin WilleminkBathmen678
92 Pebbels herman rotmanVorden677
93 Kats sprint Stef MarsmanLochem673
94 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden670
95 Ies van Dires Isa van DiesenTwello666
96 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel666
97 Bridgetonia Henk van LaarTwello665
98 Supertrain Willy TerinkZutphen664
99 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen662
100 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe649
101 Bliks Jacco KorenblikHarfsen648
102 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen645
103 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel638
104 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam634
105 De rioolfiets Bram StegemanGorssel630
106 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen626
107 Diesel Marcel van DiesenTwello621
108 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen614
109 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel614
110 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen614
111 bicycle race 2 Bart WichersGorssel613
112 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde613
113 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven612
114 bliksem allard boomkampLaren611
115 Wolsprint eric ten woldeEpse 610
116 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven610
117 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen605
118 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen596
119 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen595
120 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth594
121 De Sjoerds William PoesseBathmen592
122 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello590
123 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten575
124 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo567
125 Simba 1 Geert HiethaarGorssel561
126 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel559
127 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel553
128 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn548
129 De Ventielen Ans DalhuisenTwello539
130 De Laatste man Rens KolkmanBathmen536
131 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen535
132 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen535
133 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen533
134 Beus 2 Willy BeusekampGorssel532
135 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer531
136 Frog Rick BruggemanGorssel527
137 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen527
138 Jaws Sven BeusekampGorssel526
139 Saar Achtste Saar EmckZutphen526
140 Sponslin Lincy BeusekampGorssel526
141 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen524
142 Two kids Linda de KrosseTwello524
143 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen524
144 Dushi geel Remco Meijeraruba523
145 Misschien Wel John bergerWilp523
146 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel522
147 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel522
148 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen520
149 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde520
150 Palincovic B. Michoriuseefde518
151 de gokjes Jolande StegemanGorssel511
152 Paniaqua Dirk volkersEefde511
153 Elisa Wim MuilermanHarfsen510
154 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen507
155 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel507
156 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen506
157 Men in Black rene wiskampWarnsveld505
158 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel503
159 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde502
160 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven502
161 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde499
162 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld499
163 GvNorel Giel van NorelVaassen497
164 Little high tower Gerben Meerbeekeefde497
165 Loepie Alexander du BuissonGorssel496
166 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde495
167 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer495
168 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel492
169 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen487
170 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam487
171 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten485
172 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen483
173 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal482
174 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen482
175 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen481
176 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen479
177 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem479
178 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel479
179 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel478
180 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel477
181 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde476
182 Mago Wil GommansVenray475
183 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen475
184 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen475
185 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer474
186 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen474
187 Hintje Hester BolinkGorssel474
188 Hilbert Eb WichersKring van Dorth473
189 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse473
190 De Vod Gert KlompGorssel472
191 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen472
192 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld470
193 Gezellig he Monique LubbersenBathmen470
194 Spaki united Roy SmallegoorZutphen470
195 Van Poule dhr van PDen Haag470
196 Team Zubeldia Marten KlompGorssel469
197 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen468
198 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen468
199 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen467
200 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello467
201 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn465
202 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam465
203 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen463
204 de Witpen Piet JansenZutphen463
205 Twelle jan aarninkTwello463
206 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare462
207 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen461
208 Doordouwers Tess van LooijenDeventer461
209 Fiets hem erin Michael Vooistwello461
210 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld459
211 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse458
212 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde457
213 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen457
214 Westerboys Rob WesterweelDeventer457
215 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel456
216 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen456
217 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn456
218 Dijkie II E van DijkGorssel456
219 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel456
220 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel456
221 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel456
222 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe456
223 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo455
224 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo455
225 Jan uut Battum Jan GraveBathmen455
226 Best Reitje Herman ReilinkBathmen453
227 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen453
228 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen453
229 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen453
230 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen453
231 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp453
232 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld453
233 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen452
234 Histoire Henk BlueminkDeventer451
235 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen450
236 Karin TDF Henk NikkelsBathmen449
237 Piranto Robert Jan EmckZutphen449
238 Vin Rouge Annette wintersBathmen449
239 S Kalle Wim MuilermanHarfsen449
240 Sunday Yellow Martijn MaasEpse448
241 100% anti di Luca Tom AarninkEpse448
242 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel447
243 De Kampers dianne kampermanApeldoorn444
244 Nummer 2 Nikki bongertmantwello444
245 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen440
246 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen439
247 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen435
248 Raddraaiers frits koersEpse435
249 Team Twee Hans & JurjenZutphen434
250 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel433
251 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse433
252 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde432
253 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe432
254 Kai Power Kai SwatersZutphen432
255 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel432
256 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen431
257 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde429
258 Master Mika Mika SmedingaZutphen428
259 Stormchaser Tom StorminkGorssel428
260 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen427
261 fc Freddy kevin van kooijeefde427
262 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem424
263 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen424
264 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen423
265 Wigo Wil GommansVenray423
266 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen422
267 Ineke ineke ankersmiteefde422
268 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen419
269 Graav Battum Jan GraveBathmen418
270 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello416
271 Henk TDF Henk NikkelsBathmen415
272 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen415
273 Telego on tour benno BaksteenGorssel415
274 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn415
275 Pinkel Henk van LaarTwello415
276 Elstars Pim de VogelElst 414
277 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare414
278 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen413
279 Football King Mace BrinkhuisZutphen413
280 Seppio Sepp JansenVorden413
281 Alwins stars Alwin van VoorstTwello413
282 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven413
283 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde412
284 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst412
285 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen411
286 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen410
287 triple t tony ton muilermanHarfsen410
288 De snelle lijster dick KoopmanGorssel409
289 the Bridge Peter BruggemanGorssel409
290 De grote molen Marko DommerholtBathmen408
291 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord408
292 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse408
293 September Tour Ronald DijkermanEpse407
294 Sieb Ronald DijkermanEpse407
295 Ici paris Truus PrinsDeventer407
296 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen405
297 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen405
298 Lucky Thijs Pim MogezompEefde405
299 B Ners 1 B NijhofEefde403
300 Federer himself Robin SchildwachtWierden403
301 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen403
302 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer403
303 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse403
304 Stranger Society Gideon HaakNijmegen402
305 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen402
306 Uit de beugel fred beltmanEefde402
307 De grote hazen Ron JanseWijchen402
308 Addebeppus Betty JansenZutphen401
309 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen401
310 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen401
311 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst400
312 Bergmuis Allard kolkmanBathmen399
313 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel399
314 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn399
315 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen398
316 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld398
317 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel398
318 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam397
319 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe397
320 Vallende Jongens Lars PetersGorssel397
321 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen396
322 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen396
323 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde396
324 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen395
325 De Zwoagers Stefan en JoostVorden395
326 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen395
327 Pura Vida Rene DommerholtGorssel395
328 de zwarte tulp Betty JansenZutphen394
329 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen394
330 Plasploeg herman rotmanVorden394
331 Oklahoma Cees ZoomJoppe394
332 Taxi Gilbert Erik de JongEpse393
333 Eefde first Wouter AverdijkGorssel393
334 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld391
335 Kupje Jeroen PetersEpse391
336 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel391
337 B Ploeg herman rotmanVorden390
338 Sluis jan schutteHarfsen390
339 DZ on tour Fons SmitBathmen389
340 Kan beter Art VolkersEefde388
341 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel388
342 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld388
343 van alles wat Marjan DommerholtGorssel387
344 Kaylin kaylin van GurpTwello386
345 Petje op gerard roodEefde386
346 Tourmax Max teeringGorssel386
347 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare386
348 petje af gerard roodEefde384
349 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde384
350 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel384
351 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde384
352 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen384
353 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello383
354 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek382
355 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen382
356 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren382
357 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen382
358 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo381
359 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam381
360 Prutser Rene GolsteinWarnsveld380
361 Wilirotru Willy TerinkZutphen380
362 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel379
363 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen378
364 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen378
365 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem378
366 De neus Stan oosterveldGorssel377
367 Luna Seb Luna JimminkHarfsen377
368 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld377
369 Sweet chili Stefan JansenVorden377
370 Tour de Splo Imke RensenBathmen377
371 Darkhorse julian kampermanapeldoorn377
372 Spartacus Arianne MeijerGorssel376
373 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem376
374 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen375
375 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen375
376 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen375
377 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen375
378 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen375
379 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen374
380 Rohil Daan boonmanzutphen374
381 Vol Erin John BergerWilp374
382 Dikke banden club Erik klumperHarfsen374
383 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel373
384 De Broake 17 Harry van der WalBathmen373
385 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen373
386 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel373
387 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo372
388 bucherons Tjeerd bosGorssel372
389 Gewoon geel gerrit petersGorssel372
390 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen372
391 Chelsea Chelsea van GurpTwello372
392 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten371
393 De Gegrilde Duif albert roordingEefde370
394 Kozak Jan StegemanGorssel370
395 Lagun 42 jan stegemanGorssel370
396 De Haantjes E. WelgravenBathmen369
397 Sennja Roland BruggemanWarnsveld369
398 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel368
399 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe368
400 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen366
401 JCSS Donovan TegelaarGorssel365
402 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen364
403 Kobyassie Jacob JansmaLemmer364
404 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen363
405 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen363
406 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel362
407 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal361
408 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 357
409 Jip Willy TerinkZutphen356
410 MOTO 1 Alex BosGorssel355
411 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel351
412 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet349
413 Encore une fois Paul WintersBathmen348
414 Skippy Fianne StijneGorssel348
415 De Deftige Duivin hente roordingeefde347
416 dr op en dr over Jelte LulaZutphen347
417 Rappe Mientje truus boermanzutphen347
418 Binky Geralda PelgrumHarfsen346
419 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth346
420 Tour Mees Mees teering0346
421 Guinness by night Paul WintersBathmen342
422 Team een Jurjen en HansZutphen341
423 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven340
424 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen339
425 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 338
426 Rubens Choice bert rietmanHarfsen338
427 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel337
428 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen337
429 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten336
430 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde336
431 Guus Tiende Guus EmckZutphen335
432 SXM Wallie maarten waandersGorssel335
433 Cuba Libre Richard TuitertGorssel334
434 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar333
435 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen332
436 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel332
437 Panini Michel KlaasenZutphen330
438 8B Johan van OmmenEpse329
439 Epo 2000 Kjell PakkertLochem328
440 lockdown team margreet teeringGorssel328
441 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen327
442 de Zompies Willem Mogezompepse326
443 Kats Rambam Stef MarsmanLochem326
444 Meidoorn Randy DouglasGorssel326
445 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen326
446 Hilgu Michel DommerholtHarfsen325
447 Sluys jan schutteHarfsen325
448 Kogeltje jan stegemanGorssel323
449 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel321
450 Uutvloch Gerry van der WalBathmen320
451 tourmix Jan TuitertGorssel319
452 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen319
453 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel318
454 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar317
455 Impossible Marina KlappeDeventer316
456 Asjemenou Loek prinsDeventer313
457 Se John RouwenhorstGorssel313
458 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem312
459 Levis Levi SwatersZutphen312
460 Dikke Proppe Roy PolTwello310
461 Vive le Lettele Frank de WinterLettele309
462 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam309
463 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel308
464 Padde Martin SmitBathmen306
465 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel306
466 Team Laorne Bert WesseldijkLaren304
467 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen304
468 Mondkapje Marc DaemsDeventer304
469 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel303
470 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld302
471 Fast Frankie frank van holtenGorssel301
472 Brawl Stars Liam BruggemanEefde298
473 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer298
474 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen297
475 Gait Viege Gerrit VijgeEpe296
476 De Plotter Mennet EmckZutphen295
477 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe294
478 Fay Bo Jan StegemanGorssel294
479 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe294
480 De gele Raaf Steven LubbersDeventer289
481 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar285
482 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren279
483 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe279
484 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld278
485 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar276
486 Dushi Bollen Remco Meijeraruba275
487 John Bike truus boermanzutphen269
488 Cryptonia Henk van LaarTwello264
489 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld264
490 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen263
491 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen261
492 Huibs Team Henne van ArkBathmen259
493 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen245
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth245
495 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen243
496 FC Forel Luuk MogezompEefde242
497 Kale Tien erwin jimminkHarfsen240
498 Verena on tour Verena PetersGorssel236
499 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel233
500 Bners 3 B NijhofEefde227
501 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde223
502 Bugsie Aaldert BakkerGorssel219
503 Kruit Gerrit KruitboschVoorst209
504 De Douggys Randy DouglasGorssel209
505 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen208
506 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde204
507 aan de overkant Cas HazelaarWilp197
508 Tabje Rita TaborZutphen184
509 Ylelucht Willy TerinkZutphen177
510 Bergsluis Jan schutteHarfsen176
511 Sjembek Jurgen PetersEefde176
512 Lucky Luc Luc van DiesenTwello174
513 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe173
514 Piggelmee Imke van HoltenArnhem168
515 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel165
516 Santador Jan SchutteHarfsen163
517 Stamgasten B. StorminkGorssel159
518 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen159
519 De Stampers Miranda van LooyenDeventer155
520 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello151
521 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde150
522 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo150
523 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel148
524 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde146
525 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen144
526 Wolrijders eric ten woldeEpse 144
527 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel142
528 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen142
529 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel141
530 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel137
531 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen137
532 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen126
533 Race van de dag Remco BeltmanEefde123
534 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel120
535 aandewolven Elsebee DirksenGorssel118
536 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen117
537 B Ners 2 B NijhofEefde115
538 Maxie Wilma Bakker Gorssel113
539 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen94
540 bicycle race 1 Bart WichersGorssel88
541 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem88
542 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen87
543 Kats Berg Stef MarsmanLochem87
544 Top of the Hill Harry van der WalBathmen87
545 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel86
546 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden85
547 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen85
548 No mountain high enough Tom AarninkEpse85
549 Op en neer Stefan JansenVorden85
550 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn84
551 Bergtrein Henk van LaarTwello84
552 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen84
553 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen84
554 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen84
555 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde84
556 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen84
557 De manke buffel Bram StegemanGorssel83
558 de Zwaegers dick KoopmanGorssel83
559 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen82
560 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen80
561 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen80
562 naar de top fred beltmanEefde80
563 SXM naar boven maarten waandersGorssel80
564 Niemand Rian van HoltenGorssel78
565 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen78
566 De Klimbok John RouwenhorstGorssel78
567 Joop Klim Joop StegemanHarfsen78
568 Bergop John BergerWilp77
569 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem77
570 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel77
571 Heup ploeg herman rotmanVorden76
572 Strava Koms Gerben BeunkBathmen76
573 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo75
574 Lucky Haas Cas HazelaarWilp74
575 Net te hoog Art VolkersEefde74
576 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel73
577 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam72
578 Leppers Jurgen PetersEefde71
579 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen70
580 Bolletje Buikema Erik de JongEpse69
581 kroeglopers B. StorminkGorssel69
582 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem68
583 Romy TDF Henk NikkelsBathmen68
584 Klauterclub anja stegemanHarfsen67
585 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld67
586 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen66
587 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel66
588 Over de Top Willy TerinkZutphen66
589 Simba 3 Geert HiethaarGorssel66
590 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden65
591 m aarnink Mariette AarninkDeventer64
592 Toos Eb WichersKring van Dorth64
593 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen63
594 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld63
595 Romax Gerton AlbersGorssel63
596 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde63
597 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal62
598 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen62
599 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen61
600 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen60
601 Bertha Betty JansenZutphen58
602 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse57
603 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten57
604 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello57
605 slag gemist B NijhofEefde56
606 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde53
607 Lariekoek Toos van LaarTwello51
608 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel50
609 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel47
610 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde46
611 pamox 1 joop blomwarnsveld45
612 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen45
613 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel44
614 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen42
615 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen39
616 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel37
617 Guus berg op guus emckZutphen32
618 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse30
619 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel28
620 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen26
621 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello21
622 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel19
623 Dagprijs ton muilermanHarfsen18
624 Dijkie I E van DijkGorssel14
625 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde14
626 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen3
627 Kats Montagne Stef MarsmanLochem-4
628 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-6
629 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde-10
630 Ellywood Pim de VogelElst-13
631 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden-13
632 Berg tegen op zien gerard roodEefde-27
633 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel-40
634 Net Binnen gerard roodEefde-47
635 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld-52
636 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-74
637 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-80
638 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-86
639 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-91