Sprint klassement
Uitslag Etappe 5


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1VAN AERT Wout4012LAPORTE Christophe9
2BOL Cees3513C. PEDERSEN Casper8
3S. BENNETT Sam3014KRISTOFF Alexander7
4SAGAN Peter2615HOULE Hugo6
5STUYVEN Jasper2316ALAPHILIPPE Julian5
6MEZGEC Luka2017YATES Adam4
7COQUARD Bryan1818BERNAL Egan3
8EWAN Caleb1619LOPEZ Miguel Angel2
9VENTURINI Clement1420VAN AVERMAET Greg1
10HOFSTETTER Hugo12---
11NIZZOLO Giacomo10laatsteCASTROVIEJO Jonathan20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel745
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse740
3 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen734
4 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld729
5 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen719
6 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen717
7 Gaan net te snel Art VolkersEefde715
8 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello710
9 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen707
10 SXM geeft gas maarten waandersGorssel707
11 Dushi Groen Remco Meijeraruba700
12 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal700
13 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen700
14 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn698
15 Guus rapste Guus EmckZutphen698
16 snelle Freddy fred beltmanEefde695
17 De Tourist Lieke LubbersenBathmen685
18 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde683
19 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen682
20 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel682
21 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen682
22 Snelle jelle gerard roodEefde682
23 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel682
24 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem680
25 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde674
26 Achterop John BergerWilp672
27 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden672
28 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde672
29 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel672
30 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek672
31 Vlotte Lotte Erik de JongEpse672
32 Same Same but different Rene DommerholtGorssel671
33 Simba 2 Geert HiethaarGorssel671
34 Niet gevallen Gerard roodEefde666
35 Green Manalishi Dirk volkersEefde665
36 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst665
37 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde664
38 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen664
39 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp662
40 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten660
41 Code Groen jitse bosamsterdam658
42 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel657
43 Rappertjes Mennet EmckZutphen657
44 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen653
45 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen652
46 Sprintgeweld Alex BosGorssel650
47 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn648
48 Spurters van Saar saar emckZutphen645
49 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde644
50 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen643
51 Rappe Jongens B. Michoriuseefde639
52 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen639
53 Kats sprint Stef MarsmanLochem637
54 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen637
55 de groene parel Mark BoschlooBathmen635
56 Moos TDF Henk NikkelsBathmen635
57 Kats Groen Stef MarsmanLochem633
58 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo632
59 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen632
60 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen632
61 Gewoon Groen gerrit petersGorssel632
62 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden632
63 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen632
64 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen629
65 super green Roy peppelenbosGorssel628
66 Zakhooi Jurgen PetersEefde628
67 Pebbels herman rotmanVorden627
68 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld625
69 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse625
70 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten625
71 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello625
72 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen624
73 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel622
74 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn622
75 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem620
76 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel620
77 De Hulk Stefan JansenVorden619
78 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe617
79 Tony macaroni ton muilermanHarfsen616
80 Green Mountain Willy TerinkZutphen612
81 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen611
82 De eerste de beste Harry van der WalBathmen610
83 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen610
84 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen610
85 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren610
86 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth605
87 Jo Jan Jan StegemanGorssel603
88 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen600
89 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden600
90 Bliks Jacco KorenblikHarfsen598
91 Bridgetonia Henk van LaarTwello595
92 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse595
93 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen589
94 Covidis Jan NijenhuisMarkelo585
95 Speedy Yvonne WuestmanLochem579
96 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen575
97 Wolsprint eric ten woldeEpse 572
98 Ies van Dires Isa van DiesenTwello570
99 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel570
100 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen567
101 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel566
102 Supertrain Willy TerinkZutphen562
103 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe561
104 De rioolfiets Bram StegemanGorssel560
105 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven558
106 De Koploper Martin WilleminkBathmen557
107 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel547
108 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam544
109 Diesel Marcel van DiesenTwello539
110 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel533
111 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen532
112 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven528
113 De Sjoerds William PoesseBathmen526
114 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth521
115 Simba 1 Geert HiethaarGorssel519
116 bliksem allard boomkampLaren515
117 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn513
118 bicycle race 2 Bart WichersGorssel512
119 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo510
120 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten507
121 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen506
122 Two kids Linda de KrosseTwello501
123 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello499
124 Dushi geel Remco Meijeraruba497
125 Misschien Wel John bergerWilp495
126 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen494
127 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen490
128 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen490
129 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel490
130 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer489
131 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde488
132 De Laatste man Rens KolkmanBathmen486
133 Hilbert Eb WichersKring van Dorth474
134 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel471
135 Elisa Wim MuilermanHarfsen470
136 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde470
137 GvNorel Giel van NorelVaassen469
138 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen468
139 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen459
140 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel454
141 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel454
142 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel454
143 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel454
144 de gokjes Jolande StegemanGorssel452
145 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld452
146 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen451
147 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel449
148 De Ventielen Ans DalhuisenTwello448
149 Men in Black rene wiskampWarnsveld448
150 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel447
151 Frog Rick BruggemanGorssel447
152 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde445
153 Spaki united Roy SmallegoorZutphen444
154 Loepie Alexander du BuissonGorssel443
155 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen443
156 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal441
157 Paniaqua Dirk volkersEefde439
158 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen438
159 Saar Achtste Saar EmckZutphen438
160 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen438
161 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen438
162 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen436
163 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen436
164 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel436
165 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem434
166 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse434
167 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde434
168 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer431
169 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen431
170 Palincovic B. Michoriuseefde431
171 Team Twee Hans & JurjenZutphen429
172 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen427
173 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen426
174 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde426
175 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel425
176 De Vod Gert KlompGorssel424
177 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde424
178 Little high tower Gerben Meerbeekeefde424
179 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen424
180 Twelle jan aarninkTwello421
181 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen418
182 Mago Wil GommansVenray416
183 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo416
184 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen416
185 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel415
186 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp415
187 Team Zubeldia Marten KlompGorssel415
188 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen415
189 Dijkie II E van DijkGorssel413
190 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel413
191 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen412
192 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen411
193 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen411
194 Piranto Robert Jan EmckZutphen411
195 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen410
196 Histoire Henk BlueminkDeventer409
197 Vin Rouge Annette wintersBathmen407
198 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen406
199 De Kampers dianne kampermanApeldoorn406
200 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel406
201 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello404
202 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo403
203 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde403
204 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen403
205 de Witpen Piet JansenZutphen403
206 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten402
207 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen401
208 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen401
209 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel400
210 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam400
211 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld398
212 Best Reitje Herman ReilinkBathmen398
213 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen398
214 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen396
215 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord396
216 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld395
217 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen395
218 Gezellig he Monique LubbersenBathmen395
219 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn395
220 Raddraaiers frits koersEpse395
221 Telego on tour benno BaksteenGorssel395
222 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde394
223 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen393
224 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen392
225 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen391
226 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen390
227 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn390
228 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel390
229 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer390
230 Kaylin kaylin van GurpTwello390
231 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen390
232 Kupje Jeroen PetersEpse388
233 Seppio Sepp JansenVorden387
234 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen386
235 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen386
236 Football King Mace BrinkhuisZutphen386
237 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse386
238 Sunday Yellow Martijn MaasEpse385
239 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam385
240 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen385
241 fc Freddy kevin van kooijeefde385
242 Beus 2 Willy BeusekampGorssel384
243 Wigo Wil GommansVenray383
244 Nummer 2 Nikki bongertmantwello382
245 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem381
246 Master Mika Mika SmedingaZutphen381
247 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen380
248 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen380
249 Van Poule dhr van PDen Haag380
250 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven378
251 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello378
252 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen378
253 Stormchaser Tom StorminkGorssel378
254 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen378
255 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen375
256 De Zwoagers Stefan en JoostVorden375
257 Rohil Daan boonmanzutphen375
258 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen375
259 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen375
260 Karin TDF Henk NikkelsBathmen374
261 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe374
262 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde374
263 De Broake 17 Harry van der WalBathmen371
264 Kai Power Kai SwatersZutphen371
265 Vol Erin John BergerWilp371
266 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen370
267 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe370
268 B Ners 1 B NijhofEefde369
269 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen369
270 bucherons Tjeerd bosGorssel367
271 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen366
272 Jaws Sven BeusekampGorssel364
273 Sponslin Lincy BeusekampGorssel364
274 Taxi Gilbert Erik de JongEpse364
275 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen364
276 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen363
277 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde363
278 September Tour Ronald DijkermanEpse363
279 Sieb Ronald DijkermanEpse363
280 triple t tony ton muilermanHarfsen363
281 Addebeppus Betty JansenZutphen362
282 Henk TDF Henk NikkelsBathmen362
283 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen362
284 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen362
285 de zwarte tulp Betty JansenZutphen361
286 JCSS Donovan TegelaarGorssel361
287 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen360
288 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse360
289 Uit de beugel fred beltmanEefde359
290 Bergmuis Allard kolkmanBathmen358
291 De grote molen Marko DommerholtBathmen358
292 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen358
293 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam358
294 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst358
295 100% anti di Luca Tom AarninkEpse357
296 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn357
297 Federer himself Robin SchildwachtWierden356
298 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen356
299 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel356
300 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen356
301 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen356
302 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen355
303 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel355
304 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen355
305 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen355
306 Tour de Splo Imke RensenBathmen355
307 Westerboys Rob WesterweelDeventer355
308 B Ploeg herman rotmanVorden354
309 Plasploeg herman rotmanVorden354
310 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen353
311 De snelle lijster dick KoopmanGorssel353
312 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel353
313 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel353
314 S Kalle Wim MuilermanHarfsen352
315 Stranger Society Gideon HaakNijmegen352
316 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare351
317 Team een Jurjen en HansZutphen351
318 Sweet chili Stefan JansenVorden350
319 dr op en dr over Jelte LulaZutphen349
320 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld348
321 Hintje Hester BolinkGorssel347
322 SXM Wallie maarten waandersGorssel347
323 Doordouwers Tess van LooijenDeventer346
324 DZ on tour Fons SmitBathmen346
325 Jan uut Battum Jan GraveBathmen346
326 Kan beter Art VolkersEefde345
327 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen345
328 Encore une fois Paul WintersBathmen343
329 Sluis jan schutteHarfsen343
330 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst343
331 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe342
332 Rubens Choice bert rietmanHarfsen342
333 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen342
334 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel341
335 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld341
336 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld341
337 Ineke ineke ankersmiteefde341
338 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen341
339 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 340
340 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse340
341 De grote hazen Ron JanseWijchen339
342 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek339
343 Guinness by night Paul WintersBathmen339
344 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare338
345 petje af gerard roodEefde338
346 Petje op gerard roodEefde338
347 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo338
348 the Bridge Peter BruggemanGorssel338
349 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen338
350 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen337
351 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen336
352 Fiets hem erin Michael Vooistwello336
353 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld336
354 Chelsea Chelsea van GurpTwello334
355 De neus Stan oosterveldGorssel334
356 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel334
357 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren334
358 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel334
359 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo333
360 De Gegrilde Duif albert roordingEefde333
361 Gewoon geel gerrit petersGorssel333
362 Luna Seb Luna JimminkHarfsen333
363 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen333
364 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde333
365 Spartacus Arianne MeijerGorssel333
366 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen333
367 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer330
368 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel330
369 Meidoorn Randy DouglasGorssel329
370 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen328
371 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen328
372 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 327
373 Prutser Rene GolsteinWarnsveld324
374 Lucky Thijs Pim MogezompEefde323
375 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen323
376 Vallende Jongens Lars PetersGorssel323
377 Tour Mees Mees teering0322
378 Graav Battum Jan GraveBathmen321
379 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar321
380 Alwins stars Alwin van VoorstTwello320
381 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn320
382 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde320
383 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam320
384 Hilgu Michel DommerholtHarfsen318
385 Kats Rambam Stef MarsmanLochem318
386 Uutvloch Gerry van der WalBathmen318
387 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth317
388 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar316
389 De Deftige Duivin hente roordingeefde313
390 de Zompies Willem Mogezompepse313
391 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel313
392 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel313
393 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven312
394 Ici paris Truus PrinsDeventer312
395 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse312
396 tourmix Jan TuitertGorssel312
397 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel311
398 Vive le Lettele Frank de WinterLettele311
399 Guus Tiende Guus EmckZutphen310
400 Rappe Mientje truus boermanzutphen310
401 van alles wat Marjan DommerholtGorssel310
402 Elstars Pim de VogelElst 309
403 Eefde first Wouter AverdijkGorssel308
404 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello308
405 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare308
406 Pinkel Henk van LaarTwello307
407 Binky Geralda PelgrumHarfsen305
408 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde304
409 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld303
410 De Haantjes E. WelgravenBathmen302
411 Sennja Roland BruggemanWarnsveld302
412 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel301
413 Wilirotru Willy TerinkZutphen301
414 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen300
415 Oklahoma Cees ZoomJoppe299
416 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel299
417 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld298
418 Dikke Proppe Roy PolTwello298
419 Cuba Libre Richard TuitertGorssel297
420 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld297
421 Darkhorse julian kampermanapeldoorn296
422 Dikke banden club Erik klumperHarfsen296
423 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem295
424 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem295
425 Skippy Fianne StijneGorssel295
426 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen293
427 Pura Vida Rene DommerholtGorssel293
428 Team Laorne Bert WesseldijkLaren293
429 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel293
430 Bugsie Aaldert BakkerGorssel292
431 Fast Frankie frank van holtenGorssel291
432 Lagun 42 jan stegemanGorssel289
433 De gele Raaf Steven LubbersDeventer288
434 Epo 2000 Kjell PakkertLochem286
435 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen285
436 Kogeltje jan stegemanGorssel285
437 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten285
438 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven285
439 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde284
440 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen283
441 Kobyassie Jacob JansmaLemmer283
442 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen281
443 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten281
444 8B Johan van OmmenEpse280
445 De Plotter Mennet EmckZutphen280
446 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen280
447 Kozak Jan StegemanGorssel280
448 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen280
449 Tourmax Max teeringGorssel279
450 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel276
451 MOTO 1 Alex BosGorssel276
452 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen276
453 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal275
454 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet272
455 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe267
456 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel267
457 Panini Michel KlaasenZutphen266
458 Levis Levi SwatersZutphen265
459 lockdown team margreet teeringGorssel264
460 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen264
461 Padde Martin SmitBathmen263
462 Sluys jan schutteHarfsen263
463 Impossible Marina KlappeDeventer261
464 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen260
465 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld260
466 Se John RouwenhorstGorssel260
467 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar259
468 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel259
469 Fay Bo Jan StegemanGorssel256
470 Mondkapje Marc DaemsDeventer256
471 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel255
472 Huibs Team Henne van ArkBathmen255
473 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel255
474 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar254
475 Jip Willy TerinkZutphen254
476 Brawl Stars Liam BruggemanEefde249
477 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen242
478 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer240
479 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe236
480 Cryptonia Henk van LaarTwello235
481 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen235
482 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel234
483 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen231
484 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen230
485 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen226
486 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem222
487 Dushi Bollen Remco Meijeraruba220
488 John Bike truus boermanzutphen207
489 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe204
490 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe204
491 Verena on tour Verena PetersGorssel204
492 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam202
493 Asjemenou Loek prinsDeventer193
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth190
495 Kale Tien erwin jimminkHarfsen190
496 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen185
497 Gait Viege Gerrit VijgeEpe182
498 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren181
499 FC Forel Luuk MogezompEefde181
500 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde156
501 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde156
502 aan de overkant Cas HazelaarWilp150
503 De Douggys Randy DouglasGorssel145
504 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde143
505 Tabje Rita TaborZutphen141
506 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel136
507 Kruit Gerrit KruitboschVoorst131
508 Piggelmee Imke van HoltenArnhem129
509 Bners 3 B NijhofEefde126
510 Niemand Rian van HoltenGorssel125
511 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen123
512 Sjembek Jurgen PetersEefde116
513 Ylelucht Willy TerinkZutphen113
514 Lucky Luc Luc van DiesenTwello109
515 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen98
516 Bergsluis Jan schutteHarfsen96
517 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe95
518 Santador Jan SchutteHarfsen94
519 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel91
520 pamox 1 joop blomwarnsveld90
521 bicycle race 1 Bart WichersGorssel86
522 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen86
523 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen83
524 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel82
525 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel77
526 Stamgasten B. StorminkGorssel75
527 Lucky Haas Cas HazelaarWilp73
528 aandewolven Elsebee DirksenGorssel72
529 Wolrijders eric ten woldeEpse 68
530 Race van de dag Remco BeltmanEefde66
531 slag gemist B NijhofEefde66
532 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel64
533 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen60
534 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello59
535 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde59
536 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen59
537 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel58
538 De Stampers Miranda van LooyenDeventer58
539 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo58
540 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen56
541 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen54
542 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel52
543 B Ners 2 B NijhofEefde50
544 Maxie Wilma Bakker Gorssel36
545 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen27
546 Joop Klim Joop StegemanHarfsen27
547 Top of the Hill Harry van der WalBathmen27
548 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen26
549 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen25
550 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel24
551 No mountain high enough Tom AarninkEpse24
552 Strava Koms Gerben BeunkBathmen24
553 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn23
554 Bergop John BergerWilp23
555 Bergtrein Henk van LaarTwello23
556 Bertha Betty JansenZutphen23
557 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen23
558 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen23
559 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen23
560 De manke buffel Bram StegemanGorssel23
561 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam23
562 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel23
563 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde23
564 Heup ploeg herman rotmanVorden23
565 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem23
566 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel23
567 Klauterclub anja stegemanHarfsen23
568 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde23
569 Lariekoek Toos van LaarTwello23
570 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem23
571 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel23
572 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen23
573 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen23
574 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld22
575 Toos Eb WichersKring van Dorth22
576 de Zwaegers dick KoopmanGorssel21
577 Guus berg op guus emckZutphen21
578 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal20
579 naar de top fred beltmanEefde20
580 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen19
581 De Klimbok John RouwenhorstGorssel19
582 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen19
583 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse19
584 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel19
585 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden19
586 kroeglopers B. StorminkGorssel19
587 Over de Top Willy TerinkZutphen19
588 Simba 3 Geert HiethaarGorssel19
589 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel18
590 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel18
591 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo18
592 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen18
593 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen18
594 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem18
595 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel18
596 Dagprijs ton muilermanHarfsen18
597 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden18
598 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen18
599 Kats Berg Stef MarsmanLochem18
600 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel18
601 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen18
602 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen18
603 m aarnink Mariette AarninkDeventer18
604 Net te hoog Art VolkersEefde18
605 Op en neer Stefan JansenVorden18
606 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde18
607 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen18
608 Romy TDF Henk NikkelsBathmen18
609 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten18
610 SXM naar boven maarten waandersGorssel18
611 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen18
612 Berg tegen op zien gerard roodEefde17
613 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden17
614 Net Binnen gerard roodEefde17
615 Romax Gerton AlbersGorssel17
616 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde17
617 Ellywood Pim de VogelElst16
618 Leppers Jurgen PetersEefde16
619 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse16
620 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen15
621 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde14
622 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde14
623 Bolletje Buikema Erik de JongEpse14
624 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld14
625 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel14
626 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen14
627 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello14
628 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello13
629 Dijkie I E van DijkGorssel13
630 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel13
631 Kats Montagne Stef MarsmanLochem10
632 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen8
633 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld1
634 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-12
635 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-16
636 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-16
637 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-21
638 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-25
639 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-34