Sprint klassement
Uitslag Etappe 3


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel en Tom Aarnink uit Epse

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012VAN ASBROECK Tom9
2S. BENNETT Sam3513KOCH Jonas8
3NIZZOLO Giacomo3014BAUER Jack7
4HOFSTETTER Hugo2615KRISTOFF Alexander6
5SAGAN Peter2316HOULE Hugo5
6THEUNS Edward2017SOLER Marc4
7BOL Cees1818LUTSENKO Alexey3
8TRENTIN Matteo1619STUYVEN Jasper2
9COQUARD Bryan1420CONSONNI Simone1
10BONIFAZIO Niccolo12---
11MEZGEC Luka10laatstePOSTLBERGER Lukas20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel479
2 Green belongs to me Tom AarninkEpse479
3 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld478
4 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen478
5 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel471
6 Guus rapste Guus EmckZutphen469
7 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen463
8 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen463
9 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen462
10 SXM geeft gas maarten waandersGorssel462
11 Gaan net te snel Art VolkersEefde454
12 Same Same but different Rene DommerholtGorssel454
13 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello453
14 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn453
15 Kats sprint Stef MarsmanLochem449
16 Dushi Groen Remco Meijeraruba443
17 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal443
18 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen443
19 snelle Freddy fred beltmanEefde441
20 Rappertjes Mennet EmckZutphen438
21 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde437
22 Code Groen jitse bosamsterdam433
23 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten429
24 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen428
25 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel428
26 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen428
27 Snelle jelle gerard roodEefde428
28 Achterop John BergerWilp427
29 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden427
30 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde427
31 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel427
32 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek427
33 De Tourist Lieke LubbersenBathmen424
34 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden423
35 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem423
36 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde423
37 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen423
38 Pebbels herman rotmanVorden422
39 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen422
40 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst420
41 Sprintgeweld Alex BosGorssel419
42 Niet gevallen Gerard roodEefde418
43 Simba 2 Geert HiethaarGorssel418
44 Vlotte Lotte Erik de JongEpse418
45 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp417
46 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde414
47 Bliks Jacco KorenblikHarfsen414
48 Green Manalishi Dirk volkersEefde413
49 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel412
50 Moos TDF Henk NikkelsBathmen410
51 Rappe Jongens B. Michoriuseefde409
52 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen409
53 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen407
54 Green Mountain Willy TerinkZutphen407
55 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten404
56 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde404
57 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen404
58 super green Roy peppelenbosGorssel403
59 Zakhooi Jurgen PetersEefde402
60 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen400
61 Spurters van Saar saar emckZutphen400
62 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen400
63 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse399
64 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen393
65 Jo Jan Jan StegemanGorssel392
66 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen391
67 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren391
68 de groene parel Mark BoschlooBathmen390
69 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen390
70 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld389
71 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem389
72 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo387
73 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen387
74 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen387
75 Gewoon Groen gerrit petersGorssel387
76 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen387
77 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven384
78 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello383
79 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn382
80 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel382
81 Kats Groen Stef MarsmanLochem381
82 De Hulk Stefan JansenVorden380
83 De eerste de beste Harry van der WalBathmen379
84 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen379
85 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen379
86 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel377
87 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn377
88 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe377
89 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth370
90 Wolsprint eric ten woldeEpse 369
91 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen369
92 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden369
93 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse369
94 Tony macaroni ton muilermanHarfsen368
95 Bridgetonia Henk van LaarTwello364
96 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen364
97 Covidis Jan NijenhuisMarkelo363
98 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn354
99 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe354
100 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven353
101 Speedy Yvonne WuestmanLochem349
102 Supertrain Willy TerinkZutphen347
103 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel346
104 Diesel Marcel van DiesenTwello345
105 Dushi geel Remco Meijeraruba345
106 Misschien Wel John bergerWilp345
107 Simba 1 Geert HiethaarGorssel345
108 De Koploper Martin WilleminkBathmen344
109 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen344
110 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel343
111 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen341
112 Hilbert Eb WichersKring van Dorth340
113 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth338
114 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam334
115 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel332
116 Ies van Dires Isa van DiesenTwello330
117 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel330
118 De rioolfiets Bram StegemanGorssel329
119 De Sjoerds William PoesseBathmen329
120 Spaki united Roy SmallegoorZutphen326
121 GvNorel Giel van NorelVaassen324
122 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten324
123 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel322
124 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo321
125 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel320
126 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel320
127 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld320
128 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello319
129 De Laatste man Rens KolkmanBathmen318
130 Two kids Linda de KrosseTwello317
131 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer315
132 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen314
133 Elisa Wim MuilermanHarfsen312
134 bicycle race 2 Bart WichersGorssel311
135 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen311
136 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen309
137 bliksem allard boomkampLaren309
138 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde309
139 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen306
140 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel304
141 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen302
142 Twelle jan aarninkTwello302
143 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde301
144 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen300
145 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen299
146 de gokjes Jolande StegemanGorssel299
147 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen297
148 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel297
149 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen297
150 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel297
151 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem297
152 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde297
153 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel297
154 Team Twee Hans & JurjenZutphen295
155 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer292
156 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord292
157 Kaylin kaylin van GurpTwello292
158 De Vod Gert KlompGorssel287
159 Men in Black rene wiskampWarnsveld286
160 Paniaqua Dirk volkersEefde282
161 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde281
162 Frog Rick BruggemanGorssel281
163 De Ventielen Ans DalhuisenTwello277
164 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel276
165 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel276
166 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen276
167 Football King Mace BrinkhuisZutphen276
168 Little high tower Gerben Meerbeekeefde276
169 Seppio Sepp JansenVorden276
170 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde276
171 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde274
172 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal274
173 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen274
174 Loepie Alexander du BuissonGorssel274
175 Saar Achtste Saar EmckZutphen274
176 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel272
177 De Broake 17 Harry van der WalBathmen272
178 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen272
179 Histoire Henk BlueminkDeventer272
180 Piranto Robert Jan EmckZutphen272
181 Raddraaiers frits koersEpse272
182 Team Zubeldia Marten KlompGorssel272
183 Vol Erin John BergerWilp272
184 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo270
185 bucherons Tjeerd bosGorssel270
186 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen270
187 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen270
188 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen270
189 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen270
190 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen269
191 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen269
192 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse269
193 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen268
194 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen267
195 De Kampers dianne kampermanApeldoorn267
196 JCSS Donovan TegelaarGorssel267
197 Palincovic B. Michoriuseefde267
198 Vin Rouge Annette wintersBathmen267
199 Best Reitje Herman ReilinkBathmen265
200 de Witpen Piet JansenZutphen265
201 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen265
202 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen265
203 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen265
204 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel264
205 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen263
206 Dijkie II E van DijkGorssel263
207 Kupje Jeroen PetersEpse263
208 Rohil Daan boonmanzutphen263
209 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp263
210 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen263
211 Telego on tour benno BaksteenGorssel263
212 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen261
213 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde261
214 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen260
215 De Zwoagers Stefan en JoostVorden260
216 Mago Wil GommansVenray260
217 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen260
218 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen260
219 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen260
220 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel259
221 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld259
222 Kai Power Kai SwatersZutphen258
223 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel256
224 Taxi Gilbert Erik de JongEpse256
225 dr op en dr over Jelte LulaZutphen255
226 Team een Jurjen en HansZutphen255
227 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld254
228 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen254
229 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen252
230 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen252
231 Addebeppus Betty JansenZutphen251
232 de zwarte tulp Betty JansenZutphen251
233 Encore une fois Paul WintersBathmen251
234 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem251
235 Master Mika Mika SmedingaZutphen251
236 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen251
237 Wigo Wil GommansVenray251
238 Rubens Choice bert rietmanHarfsen250
239 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel249
240 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo249
241 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen249
242 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen247
243 fc Freddy kevin van kooijeefde247
244 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello246
245 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten246
246 Guinness by night Paul WintersBathmen246
247 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen246
248 Nummer 2 Nikki bongertmantwello246
249 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen246
250 Stormchaser Tom StorminkGorssel246
251 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen246
252 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen246
253 Van Poule dhr van PDen Haag246
254 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen245
255 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen245
256 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam245
257 Chelsea Chelsea van GurpTwello244
258 De Gegrilde Duif albert roordingEefde244
259 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe244
260 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde242
261 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven241
262 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen241
263 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen240
264 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen240
265 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde240
266 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen240
267 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen240
268 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel240
269 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen240
270 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn240
271 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen240
272 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen240
273 Tour de Splo Imke RensenBathmen240
274 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel238
275 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer238
276 SXM Wallie maarten waandersGorssel238
277 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld236
278 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen236
279 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse236
280 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen235
281 B Ploeg herman rotmanVorden235
282 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn235
283 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen235
284 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen235
285 Plasploeg herman rotmanVorden235
286 Sweet chili Stefan JansenVorden235
287 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam233
288 B Ners 1 B NijhofEefde233
289 Sunday Yellow Martijn MaasEpse231
290 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel231
291 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen231
292 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar231
293 September Tour Ronald DijkermanEpse231
294 Sieb Ronald DijkermanEpse231
295 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen231
296 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen231
297 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen231
298 triple t tony ton muilermanHarfsen231
299 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen230
300 De grote hazen Ron JanseWijchen229
301 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello229
302 Bergmuis Allard kolkmanBathmen226
303 De grote molen Marko DommerholtBathmen226
304 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen226
305 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam226
306 Federer himself Robin SchildwachtWierden226
307 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar226
308 Henk TDF Henk NikkelsBathmen226
309 Hilgu Michel DommerholtHarfsen226
310 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare226
311 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen226
312 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde226
313 Sluis jan schutteHarfsen226
314 Tour Mees Mees teering0226
315 Uit de beugel fred beltmanEefde226
316 Uutvloch Gerry van der WalBathmen226
317 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst226
318 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen226
319 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel224
320 Westerboys Rob WesterweelDeventer224
321 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen223
322 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 221
323 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth221
324 De snelle lijster dick KoopmanGorssel221
325 de Zompies Willem Mogezompepse221
326 Kats Rambam Stef MarsmanLochem221
327 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel221
328 the Bridge Peter BruggemanGorssel221
329 tourmix Richard TuitertGorssel221
330 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn221
331 Vive le Lettele Frank de WinterLettele221
332 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse221
333 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse220
334 Gezellig he Monique LubbersenBathmen220
335 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen220
336 100% anti di Luca Tom AarninkEpse219
337 DZ on tour Fons SmitBathmen219
338 S Kalle Wim MuilermanHarfsen219
339 Beus 2 Willy BeusekampGorssel217
340 Bugsie Aaldert BakkerGorssel217
341 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel217
342 Stranger Society Gideon HaakNijmegen217
343 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare216
344 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 215
345 Jan uut Battum Jan GraveBathmen215
346 Karin TDF Henk NikkelsBathmen215
347 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren215
348 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen215
349 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe215
350 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen212
351 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst212
352 Meidoorn Randy DouglasGorssel211
353 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld209
354 Sennja Roland BruggemanWarnsveld209
355 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven208
356 Kan beter Art VolkersEefde208
357 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen208
358 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse208
359 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld207
360 De Plotter Mennet EmckZutphen207
361 Dikke Proppe Roy PolTwello206
362 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel206
363 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek206
364 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe206
365 petje af gerard roodEefde206
366 Petje op gerard roodEefde206
367 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo206
368 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel206
369 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld206
370 Prutser Rene GolsteinWarnsveld205
371 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer204
372 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen204
373 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld204
374 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld203
375 Eefde first Wouter AverdijkGorssel203
376 Epo 2000 Kjell PakkertLochem203
377 Hintje Hester BolinkGorssel203
378 Lucky Thijs Pim MogezompEefde203
379 Guus Tiende Guus EmckZutphen202
380 Kogeltje jan stegemanGorssel202
381 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen201
382 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo201
383 Cuba Libre Richard TuitertGorssel201
384 De gele Raaf Steven LubbersDeventer201
385 De neus Stan oosterveldGorssel201
386 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel201
387 Gewoon geel gerrit petersGorssel201
388 Luna Seb Dinant JimminkHarfsen201
389 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen201
390 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde201
391 Spartacus Arianne MeijerGorssel201
392 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel201
393 Team Laorne Bert WesseldijkLaren201
394 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen200
395 Ineke ineke ankersmiteefde200
396 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen199
397 Doordouwers Tess van LooijenDeventer199
398 Fast Frankie frank van holtenGorssel199
399 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello199
400 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen199
401 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen199
402 8B Johan van OmmenEpse198
403 Alwins stars Alwin van VoorstTwello198
404 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn198
405 De Deftige Duivin hente roordingeefde198
406 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde198
407 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven198
408 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde198
409 De Haantjes E. WelgravenBathmen197
410 Jaws Sven BeusekampGorssel197
411 Sponslin Lincy BeusekampGorssel197
412 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel196
413 Rappe Mientje truus boermanzutphen194
414 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen192
415 van alles wat Marjan DommerholtGorssel190
416 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel190
417 Binky Geralda PelgrumHarfsen189
418 Ici paris Truus PrinsDeventer189
419 Vallende Jongens Lars PetersGorssel189
420 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel188
421 Pura Vida Rene DommerholtGorssel188
422 Darkhorse julian kampermanapeldoorn187
423 Fiets hem erin Michael Vooistwello187
424 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet187
425 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare187
426 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten185
427 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde184
428 Elstars Pim de VogelElst 183
429 Graav Battum Jan GraveBathmen183
430 Levis Levi SwatersZutphen183
431 Panini Michel KlaasenZutphen183
432 Pinkel Henk van LaarTwello183
433 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam183
434 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen182
435 Skippy Fianne StijneGorssel180
436 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen178
437 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld178
438 Fay Bo Jan StegemanGorssel178
439 Impossible Marina KlappeDeventer178
440 lockdown team margreet teeringGorssel178
441 Se John RouwenhorstGorssel178
442 Sluys jan schutteHarfsen178
443 Wilirotru Willy TerinkZutphen178
444 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel176
445 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen175
446 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem173
447 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel173
448 Dikke banden club Erik klumperHarfsen173
449 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar173
450 Huibs Team Henne van ArkBathmen173
451 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem173
452 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel173
453 Lagun 42 jan stegemanGorssel173
454 Mondkapje Marc DaemsDeventer173
455 Oklahoma Cees ZoomJoppe173
456 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel173
457 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel173
458 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld172
459 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen163
460 Padde Martin SmitBathmen161
461 Kobyassie Jacob JansmaLemmer160
462 Brawl Stars Liam BruggemanEefde159
463 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel159
464 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen158
465 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen158
466 Kozak Jan StegemanGorssel156
467 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten156
468 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel153
469 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe153
470 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen153
471 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen153
472 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer153
473 MOTO 1 Alex BosGorssel153
474 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen153
475 Tourmax Max teeringGorssel153
476 Dushi Bollen Remco Meijeraruba151
477 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe151
478 Cryptonia Henk van LaarTwello150
479 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen150
480 Verena on tour Verena PetersGorssel149
481 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen146
482 Jip Willy TerinkZutphen141
483 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal139
484 Kale Tien erwin jimminkHarfsen137
485 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar133
486 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth133
487 FC Forel Luuk MogezompEefde132
488 John Bike truus boermanzutphen131
489 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel129
490 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen129
491 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen120
492 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe112
493 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe112
494 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem111
495 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen110
496 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam104
497 De Douggys Randy DouglasGorssel100
498 aan de overkant Cas HazelaarWilp97
499 Gait Viege Gerrit VijgeEpe96
500 Asjemenou Loek prinsDeventer89
501 Niemand Rian van HoltenGorssel85
502 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde83
503 Sjembek Jurgen PetersEefde80
504 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde75
505 Ylelucht Willy TerinkZutphen75
506 pamox 1 joop blomwarnsveld72
507 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren71
508 Piggelmee Imke van HoltenArnhem70
509 bicycle race 1 Bart WichersGorssel69
510 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde68
511 Tabje Rita TaborZutphen66
512 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen64
513 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen60
514 Lucky Luc Luc van DiesenTwello60
515 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen59
516 Bergsluis Jan schutteHarfsen55
517 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel55
518 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe55
519 Kruit Gerrit KruitboschVoorst55
520 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel55
521 Santador Jan SchutteHarfsen55
522 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen55
523 Bners 3 B NijhofEefde50
524 Lucky Haas Cas HazelaarWilp47
525 aandewolven Elsebee DirksenGorssel46
526 slag gemist B NijhofEefde46
527 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel40
528 Race van de dag Remco BeltmanEefde34
529 Wolrijders eric ten woldeEpse 33
530 Dagprijs ton muilermanHarfsen17
531 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde14
532 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen13
533 Joop Klim Joop StegemanHarfsen13
534 Klauterclub anja stegemanHarfsen13
535 Top of the Hill Harry van der WalBathmen13
536 Bertha Betty JansenZutphen12
537 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen12
538 Guus berg op guus emckZutphen12
539 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen12
540 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld12
541 Toos Eb WichersKring van Dorth12
542 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden11
543 Net Binnen gerard roodEefde11
544 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel9
545 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen9
546 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen9
547 Berg tegen op zien gerard roodEefde9
548 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn9
549 Bergop John BergerWilp9
550 Bergtrein Henk van LaarTwello9
551 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen9
552 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen9
553 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen9
554 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello9
555 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld9
556 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel9
557 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen9
558 De Klimbok John RouwenhorstGorssel9
559 De manke buffel Bram StegemanGorssel9
560 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen9
561 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam9
562 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel9
563 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde9
564 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse9
565 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde9
566 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel9
567 Heup ploeg herman rotmanVorden9
568 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem9
569 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal9
570 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden9
571 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel9
572 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde9
573 Lariekoek Toos van LaarTwello9
574 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem9
575 m aarnink Mariette AarninkDeventer9
576 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel9
577 No mountain high enough Tom AarninkEpse9
578 Over de Top Willy TerinkZutphen9
579 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen9
580 Romax Gerton AlbersGorssel9
581 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten9
582 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen9
583 Simba 3 Geert HiethaarGorssel9
584 Strava Koms Gerben BeunkBathmen9
585 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen9
586 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen9
587 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde9
588 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde8
589 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel8
590 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel8
591 de Zwaegers dick KoopmanGorssel7
592 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel6
593 Maxie Wilma Bakker Gorssel6
594 Stamgasten B. StorminkGorssel6
595 naar de top fred beltmanEefde5
596 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen5
597 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel4
598 B Ners 2 B NijhofEefde4
599 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo4
600 Bolletje Buikema Erik de JongEpse4
601 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen4
602 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem4
603 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel4
604 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello4
605 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel4
606 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel4
607 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden4
608 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen4
609 De Stampers Miranda van LooyenDeventer4
610 Dijkie I E van DijkGorssel4
611 Ellywood Pim de VogelElst4
612 Kats Berg Stef MarsmanLochem4
613 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel4
614 kroeglopers B. StorminkGorssel4
615 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel4
616 Leppers Jurgen PetersEefde4
617 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen4
618 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen4
619 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse4
620 Net te hoog Art VolkersEefde4
621 Op en neer Stefan JansenVorden4
622 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen4
623 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde4
624 Romy TDF Henk NikkelsBathmen4
625 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello4
626 SXM naar boven maarten waandersGorssel4
627 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen4
628 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen4
629 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen4
630 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo4
631 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld0
632 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen0
633 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
634 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde-12
635 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-22
636 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-22
637 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-30
638 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-31
639 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-34