Algemeen klassement
Uitslag Etappe 3


In de gele trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012VAN ASBROECK Tom9
2S. BENNETT Sam3513KOCH Jonas8
3NIZZOLO Giacomo3014BAUER Jack7
4HOFSTETTER Hugo2615KRISTOFF Alexander6
5SAGAN Peter2316HOULE Hugo5
6THEUNS Edward2017SOLER Marc4
7BOL Cees1818LUTSENKO Alexey3
8TRENTIN Matteo1619STUYVEN Jasper2
9COQUARD Bryan1420CONSONNI Simone1
10BONIFAZIO Niccolo12---
11MEZGEC Luka10laatstePOSTLBERGER Lukas20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog 1 Rick BruggemanGorssel565
2 Guus rapste Guus EmckZutphen555
3 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen549
4 Le tricot vert 2 Roy SmallegoorZutphen548
5 SXM geeft gas maarten waandersGorssel548
6 Dushi Groen Remco Meijeraruba541
7 Same Same but different Rene DommerholtGorssel540
8 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello539
9 Georgie Boys George van HelsdingenApeldoorn539
10 Tete de la Femcourse Eelco NikkelsBathmen538
11 sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen532
12 Groene Boom Niek BoomNieuw Heeten529
13 Huisjuh 3 Robert Huis in t VeldNijverdal529
14 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen529
15 snelle Freddy fred beltmanEefde527
16 Green belongs to me Tom AarninkEpse525
17 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen523
18 Braakies Sprint Rens BraakhekkeEefde523
19 Vlotte Lotte Erik de JongEpse516
20 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen514
21 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel514
22 Ontgroening Twan MuilermanHarfsen514
23 Snelle jelle gerard roodEefde514
24 Achterop John BergerWilp513
25 De Groene Zwoagers Stefan en JoostVorden513
26 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde513
27 Rap aan de meet Pascal BeffersGorssel513
28 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek513
29 Sprintgeweld Alex BosGorssel512
30 De Battumse Turbodijen Ben SteinmeijerBathmen509
31 Hillies haastige helden Roel Hilderinkarnhem509
32 Pebbels herman rotmanVorden508
33 luxe outdoor snelheidsduivels Reinier StegemanBathmen508
34 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst506
35 Team de Rappe Ketting Guus KroesWilp503
36 Gaan net te snel Art VolkersEefde500
37 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel498
38 Effe snel Rene GolsteinWarnsveld498
39 Rappertjes Mennet EmckZutphen498
40 Moos TDF Henk NikkelsBathmen496
41 de groene parel Mark BoschlooBathmen494
42 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen493
43 Green Mountain Willy TerinkZutphen493
44 Mart Smeets Jan MatheeuwsenEindhoven493
45 Rappe Jongens B. Michoriuseefde492
46 Bliks Jacco KorenblikHarfsen492
47 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel491
48 super green Roy peppelenbosGorssel489
49 Ijsboerke Bert BroekhuisZuidhorn487
50 Spurters van Saar saar emckZutphen486
51 Jo Jan Jan StegemanGorssel485
52 Team Ulrike Ulrike KlumpenhouwerLochem481
53 Simba 2 Geert HiethaarGorssel478
54 Keet Koelkast Sven van ArkBathmen477
55 Equipe Tres vite Wilfred EmckEefde474
56 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen474
57 Biefstuk 3 Dirk RodenburgHengelo473
58 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen473
59 FC Rapido Joost BrinkhuisZutphen473
60 Gewoon Groen gerrit petersGorssel473
61 Le trocot vert Roy SmallegoorZutphen473
62 De Tourist Lieke LubbersenBathmen470
63 Het Groene Gevaar Sepp JansenVorden469
64 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen469
65 Kats sprint Stef MarsmanLochem469
66 Il Verde Mi Appartiene Jeroen NoomenApeldoorn468
67 louw loene met de groene Leonie BareldsGorssel468
68 Kats Groen Stef MarsmanLochem467
69 De eerste de beste Harry van der WalBathmen465
70 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen465
71 Zusjes Meijer Emma en Britt MeijerDiepenveen465
72 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel463
73 Le Vert M Appartient Jeroen NoomenApeldoorn463
74 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen462
75 Green Manalishi Dirk volkersEefde459
76 Spaki united Roy SmallegoorZutphen458
77 TGV Joppe gerrit enderinkJoppe458
78 Diesel Marcel van DiesenTwello456
79 Simba 1 Geert HiethaarGorssel456
80 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden455
81 snelle jelle 2 Marjan DommerholtGorssel455
82 Zakhooi Jurgen PetersEefde455
83 Code Groen jitse bosamsterdam453
84 Dushi geel Remco Meijeraruba453
85 Oolde Racing Team G. BoomkampLaren451
86 Bridgetonia Henk van LaarTwello450
87 Houtense Sprinters Wesley de ridderHouten450
88 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld449
89 Wapen van Zutphen Robin SwatersZutphen448
90 De witte tjaboos Jurgen JansenEpse445
91 Moonshiners Gerben Meerbeekeefde443
92 De Hulk Stefan JansenVorden440
93 Hilbert Eb WichersKring van Dorth438
94 Niet gevallen Gerard roodEefde438
95 De Laatste man Rens KolkmanBathmen437
96 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord437
97 Twelle jan aarninkTwello436
98 Racing Stratocaster Anke BoschlooAlmen434
99 Telego on tour benno BaksteenGorssel434
100 Supertrain Willy TerinkZutphen433
101 de Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer433
102 Billie bilspleet Alexander du BuissonGorssel432
103 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel432
104 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen430
105 de Witpen Piet JansenZutphen429
106 Misschien Wel John bergerWilp429
107 tottenham hotspurters Raymond LinthorstTwello429
108 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel428
109 Covidis Jan NijenhuisMarkelo427
110 Pamox 2 Joop Blomwarnsveld427
111 Raddraaiers frits koersEpse425
112 De Koploper Martin WilleminkBathmen424
113 Race om het groen 1 Remco BeltmanEefde424
114 Tony Chocolony ton muilermanHarfsen424
115 Team Zubeldia Marten KlompGorssel424
116 Rubens Rappe Renners Ruben EnderinkJoppe423
117 De Covidsers Bas Kamphorst Eefde423
118 Grote Plaat Iris NijenhuisMarkelo421
119 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen421
120 DJH1990 Jorg HeemskerkRotterdam420
121 Suprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde420
122 Vatos locos Gerben Meerbeekeefde420
123 Octopus Dirkje VrielinkHarfsen419
124 Vert de Bruxelles Stan van BrusselEpse418
125 De Adelaar Ut De Heuve Hans SmedingaZutphen417
126 De Sjoerds William PoesseBathmen417
127 Ies van Dires Isa van DiesenTwello416
128 mangs wa aait nit Bennie Klein TeeslinkGorssel416
129 Platte Bek Smak Johnny BleuminkKring van Dorth416
130 De rioolfiets Bram StegemanGorssel415
131 Wolsprint eric ten woldeEpse 415
132 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel414
133 GvNorel Giel van NorelVaassen413
134 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen413
135 Vin Rouge Annette wintersBathmen412
136 Loepie Alexander du BuissonGorssel411
137 drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel410
138 luxe outdoor parijssprinters Reinier StegemanBathmen410
139 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel410
140 Seppio Sepp JansenVorden410
141 Speedy Yvonne WuestmanLochem409
142 Discutabel is Acceptabel Wim BronsvoortBathmen409
143 In de wind, toch op kop Jeroen van BeekGorssel409
144 De snelle boys Brenda Klein TeeselinkGorssel408
145 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde408
146 Niek1992 Niek BoomNieuw Heeten407
147 team hans en grietje Roy peppelenbosGorssel406
148 La Grande Vitesse Roel Hilderinkarnhem404
149 Rappe Gasten Bram SmedingaZutphen403
150 Meatloaf Wim MuilermanHarfsen402
151 Kaylin kaylin van GurpTwello402
152 Het kleine peleton Jelte LulaZutphen401
153 Men in Black rene wiskampWarnsveld401
154 Team kolibrie Erjan SchoemakerBathmen401
155 Videoton Gorssel Jaco KosterGorssel401
156 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen400
157 Broken Ribs Heidi KlaasenZutphen400
158 Team Twee Hans & JurjenZutphen400
159 Johan Derksen Jan MatheeuwsenEindhoven399
160 Frog Rick BruggemanGorssel399
161 Elisa Wim MuilermanHarfsen398
162 Two kids Linda de KrosseTwello395
163 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen394
164 Football King Mace BrinkhuisZutphen394
165 Paniaqua Dirk volkersEefde393
166 Vol Erin John BergerWilp393
167 hurricane samuel 2 Arno BeusekampGorssel392
168 Kai Power Kai SwatersZutphen392
169 Sprint Rei Jeroen ReilinkBathmen391
170 Nummer 2 Nikki bongertmantwello391
171 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen390
172 de blauwe parel Mark BoschlooBathmen389
173 Tony macaroni ton muilermanHarfsen388
174 Altijd Doorgaan Elroy DalhuisenTwello388
175 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen388
176 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen388
177 Team een Jurjen en HansZutphen388
178 Saar Achtste Saar EmckZutphen387
179 bicycle race 2 Bart WichersGorssel385
180 Avec du pain du vin durex Wim MuilermanHarfsen385
181 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel385
182 Joop Algemeen Joop StegemanHarfsen385
183 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth384
184 100% anti di Luca Tom AarninkEpse384
185 De Broake 17 Harry van der WalBathmen384
186 gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen384
187 Encore une fois Paul WintersBathmen383
188 Madamme Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen383
189 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde382
190 Alles is voor Bassie Bas Oostervelddeventer381
191 Best Reitje Herman ReilinkBathmen381
192 de gokjes Jolande StegemanGorssel380
193 Guinness by night Paul WintersBathmen380
194 Palincovic B. Michoriuseefde380
195 Histoire Henk BlueminkDeventer379
196 Huisjuh 1 Robert Huis in t VeldNijverdal379
197 Mini Peppie Tour Tygo PeppelenbosGorssel379
198 Rohil Daan boonmanzutphen379
199 De Berjansjes Hermien CarbaatBathmen378
200 De Snelheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen378
201 De Vod Gert KlompGorssel378
202 De Zwoagers Stefan en JoostVorden378
203 Yellow Duck Mace BrinkhuisZutphen378
204 stelvio Jan MatheeuwsenEindhoven377
205 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen377
206 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel377
207 bliksem allard boomkampLaren376
208 De Kampers dianne kampermanApeldoorn376
209 Erica Terpstra Jan MatheeuwsenEindhoven376
210 Grote Boom Hans BoomNieuw Heeten376
211 Tour d alaaf Erik AaftinkAmsterdam376
212 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen376
213 Addebeppus Betty JansenZutphen375
214 Henk TDF Henk NikkelsBathmen375
215 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen375
216 Kats Rambam Stef MarsmanLochem375
217 Mago Wil GommansVenray375
218 Tygos geluk Tygo PeppelenbosGorssel375
219 Dead or Alive 2 Wilco LiebrandZutphen374
220 Ineke ineke ankersmiteefde374
221 Lelijke Jankerd Pim WarrisEefde374
222 Master Mika Mika SmedingaZutphen374
223 Bi Tonny Brasco ton muilermanHarfsen373
224 dr op en dr over Jelte LulaZutphen373
225 Pura Vida Rene DommerholtGorssel372
226 bucherons Tjeerd bosGorssel371
227 Herr Heinrichs Radfahrer Rob SmedingaZutphen371
228 Sluys jan schutteHarfsen371
229 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen371
230 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen371
231 Equipe Additionel Wilfred EmckEefde370
232 Ik heb er echt geen verstand van diny westerweelDeventer370
233 Sjimmies 1 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld370
234 Westerboys Rob WesterweelDeventer370
235 B Ners 1 B NijhofEefde369
236 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde369
237 Lokomotive Gorssel Jaco KosterGorssel369
238 Taxi Gilbert Erik de JongEpse369
239 Bloed zweet en bananen Andre OosterveldGorssel368
240 Biefstuk 1 Dirk RodenburgHengelo368
241 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem367
242 the Bridge 1 Peter BruggemanGorssel367
243 Gorssel Garin Jaco KosterGorssel366
244 Dijkie II E van DijkGorssel366
245 fc Freddy kevin van kooijeefde366
246 Neerlandsch hoop L. SpijkermanWijhe366
247 Team Diender Mart SteinmeijerBathmen366
248 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen365
249 Mellow Yellow Twan MuilermanHarfsen365
250 Skaps Vssn Wesley OortwijnVaassen365
251 TIBOKO 2 Tim Spiegelenbergeefde365
252 De eeuwige outsider Gerben BeunkBathmen364
253 B Ploeg herman rotmanVorden363
254 Sjoelvereniging de 4 gleuven Martijn MaasEpse363
255 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen363
256 Kupje Jeroen PetersEpse362
257 Theo Koomen Jan MatheeuwsenEindhoven362
258 Wigo Wil GommansVenray362
259 El Danieko Daniek HeuvelinkZutphen361
260 Erwineos Erwin van ProosdijBathmen361
261 Little high tower Gerben Meerbeekeefde360
262 Piranto Robert Jan EmckZutphen360
263 Chelsea Chelsea van GurpTwello359
264 Col du rei Jeroen ReilinkBathmen359
265 de zwarte tulp Betty JansenZutphen359
266 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen359
267 Luxe outdoor parijsklimmers Reinier StegemanBathmen359
268 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen359
269 Berkel 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld358
270 De Ventielen Ans DalhuisenTwello358
271 Ilonkas Illustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe358
272 Luxe Outdoor Hoekkanjers Reinier StegemanBathmen358
273 Sluis jan schutteHarfsen358
274 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen357
275 Zoeff Boys John RoeterdinkBathmen357
276 Beus 2 Willy BeusekampGorssel356
277 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen356
278 Tour de Splo Imke RensenBathmen356
279 Van Poule dhr van PDen Haag356
280 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen354
281 De Rappe sprinter Allard kolkmanBathmen354
282 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek354
283 Karin TDF Henk NikkelsBathmen354
284 Plasploeg herman rotmanVorden354
285 Sweet chili Stefan JansenVorden353
286 The Flinstones Wilma MeijerhofBathmen353
287 Impossible Marina KlappeDeventer352
288 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen351
289 Opdreef George van HelsdingenApeldoorn351
290 Team Claudio Chiapucci marjolein Sandorp-Daan DamenTwello351
291 Team de Vette Ketting Guus KroesWilp351
292 Team 8ulukken Bennie BoswinkelBathmen350
293 Tour de Bruxelles Stan van BrusselEpse350
294 jempie monsere Peter dewaeleRoeselare349
295 Team Rust Roest Ben SteinmeijerBathmen349
296 Vinny Mathijs KampermanApeldoorn349
297 Pak ze Jan NijenhuisMarkelo348
298 Wheels on ice Peter EijsvogelEpse348
299 Eefde first Wouter AverdijkGorssel347
300 Panini Michel KlaasenZutphen347
301 Rubens Choice bert rietmanHarfsen347
302 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth346
303 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld346
304 JCSS Donovan TegelaarGorssel345
305 De Plotter Mennet EmckZutphen344
306 de Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen344
307 DJH1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam344
308 La speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen344
309 Thewinnertakesitall Steven MeijerhofBathmen344
310 De Weeto Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen343
311 gerrit grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen343
312 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar343
313 Laorns Geel Bert WesseldijkLaren343
314 Sieb Ronald DijkermanEpse343
315 triple t tony ton muilermanHarfsen343
316 De Gegrilde Duif albert roordingEefde342
317 Hintje Hester BolinkGorssel342
318 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen342
319 Sjimmies 2 Fred Becks en Fried BrosdaWarnsveld342
320 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen342
321 Tour Mees Mees teering0342
322 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen342
323 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen342
324 Epo 2000 Kjell PakkertLochem341
325 Uit de beugel fred beltmanEefde341
326 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen340
327 September Tour Ronald DijkermanEpse340
328 Stranger Society Gideon HaakNijmegen340
329 Vliegensvlug A. GolsteinWarnsveld339
330 Berkel 3 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld338
331 Uutvloch Gerry van der WalBathmen338
332 Wij hebben lol om Cees Bol Niels van TilVoorst338
333 de Zompies Willem Mogezompepse337
334 S Kalle Wim MuilermanHarfsen337
335 Winnen op gepaste afstand Patrick van TilVoorst337
336 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar336
337 Bergmuis Allard kolkmanBathmen335
338 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello335
339 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen335
340 Dead or Alive 1 Wilco LiebrandZutphen335
341 Fast Frankie frank van holtenGorssel335
342 Hilgu Michel DommerholtHarfsen335
343 Sennja Roland BruggemanWarnsveld335
344 Stormchaser Tom StorminkGorssel335
345 Cuba Libre Richard TuitertGorssel333
346 Federer himself Robin SchildwachtWierden333
347 Altijd in voor een geintje Danny WesterweelAmsterdam332
348 Dushi Bollen Remco Meijeraruba332
349 Leo on Tour de zoveelste Leonie BareldsGorssel332
350 Meidoorn Randy DouglasGorssel332
351 SXM Wallie maarten waandersGorssel332
352 Fay Bo Jan StegemanGorssel331
353 hurricane samuel Arno BeusekampGorssel331
354 Banaantje de voorste Andre OosterveldGorssel330
355 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen328
356 Petje op gerard roodEefde328
357 Gezellig he Monique LubbersenBathmen327
358 Lucky Thijs Pim MogezompEefde327
359 petje af gerard roodEefde327
360 Sjak Sjappel 2 Jan NijenhuisMarkelo327
361 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen326
362 drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel326
363 geluk in geel Roy peppelenbosGorssel326
364 Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde326
365 Beau is mijn allessie mike ankersmitDeventer325
366 Vive le Lettele Frank de WinterLettele325
367 8B Johan van OmmenEpse324
368 De Drossers Monique van HelsdingenApeldoorn324
369 De grote hazen Ron JanseWijchen324
370 De natte wind Stan van Brussel en Maarten WaandersEpse324
371 De snelle lijster dick KoopmanGorssel324
372 Elstars Pim de VogelElst 324
373 Tiboko 3 Koen SpiegelenbergEefde324
374 Sunday Yellow Martijn MaasEpse323
375 Bugsie Aaldert BakkerGorssel323
376 Sponslin Lincy BeusekampGorssel323
377 tourmix Richard TuitertGorssel323
378 De grote molen Marko DommerholtBathmen322
379 DZ on tour Fons SmitBathmen322
380 Jaws Sven BeusekampGorssel322
381 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar321
382 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen321
383 Mondkapje Marc DaemsDeventer321
384 Gewoon geel gerrit petersGorssel319
385 Jan uut Battum Jan GraveBathmen319
386 Nice Prijs Wibo Schooltinkzutphen319
387 Team Laorne Bert WesseldijkLaren319
388 Guus Tiende Guus EmckZutphen318
389 Dikke Proppe Roy PolTwello318
390 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello318
391 Race om de eer 2 Remco BeltmanEefde317
392 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen316
393 De neus Stan oosterveldGorssel316
394 Kan beter Art VolkersEefde316
395 Pinkel Henk van LaarTwello316
396 Darkhorse julian kampermanapeldoorn315
397 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel315
398 Zoef Zoef Beppy Beppy WaandersGorssel315
399 Graav Battum Jan GraveBathmen314
400 Ici paris Truus PrinsDeventer314
401 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe314
402 Berkel 4 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld313
403 de pedaalstampers Peter dewaeleRoeselare313
404 Doordouwers Tess van LooijenDeventer313
405 Kogeltje jan stegemanGorssel313
406 John Bike truus boermanzutphen310
407 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel310
408 wolties cycling team Peter dewaeleRoeselare310
409 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen308
410 Chasse Patate jurjen lulaZutphen 307
411 Equipe KUTACCU Hans KolkmanAlmen307
412 Se John RouwenhorstGorssel307
413 Fiets hem erin Michael Vooistwello306
414 Le Pot Henk-Jan van EssenDeventer305
415 Ruud voor Geel Ruud BoomNieuw Heeten305
416 the Bridge Peter BruggemanGorssel305
417 Le Tour de TV Anne JoostinkBathmen304
418 Spartacus Arianne MeijerGorssel304
419 Pinot de Verschrikkelijke jurjen lulaZutphen 303
420 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen303
421 Wilirotru Willy TerinkZutphen302
422 Oklahoma Cees ZoomJoppe301
423 lekke ketting Thijs Groot RoesinkHarfsen300
424 Luna Seb Dinant JimminkHarfsen300
425 The Racing Team Karin Geesink-StegemanEibergen300
426 Berkel 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld299
427 Bouke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo299
428 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel299
429 Kozak Jan StegemanGorssel298
430 Alle ballen op geel Niek PetersGorssel297
431 Anjas Choice Anja van HelsdingenApeldoorn297
432 Berkel 6 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld297
433 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen297
434 Berkel 5 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld295
435 De Haantjes E. WelgravenBathmen295
436 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe295
437 Levis Levi SwatersZutphen294
438 Mikes Bende Mike KlaasenZutphen294
439 Alwins stars Alwin van VoorstTwello293
440 Jaques Chapel Tom van ZeijtsEefde293
441 lockdown team margreet teeringGorssel293
442 TIBOKO 1 Bob SpiegelenbergEefde293
443 Omweg naar Laren Ramon van HuizenZutphen292
444 Zwart Wit Theo SnellebergGorssel292
445 Brawl Stars Liam BruggemanEefde291
446 Binky Geralda PelgrumHarfsen291
447 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel290
448 doe mij maar een Corona Roy peppelenbosGorssel290
449 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel289
450 Kyan en Dyon Liesbeth stegemanNunspeet289
451 Eibercycliste Ruud HolshuijsenEibergen288
452 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen288
453 van alles wat Marjan DommerholtGorssel288
454 Cryptonia Henk van LaarTwello287
455 Dikke banden club Erik klumperHarfsen287
456 Vallende Jongens Lars PetersGorssel287
457 Wheels on ice 2 Peter EijsvogelEpse287
458 Tourmax Max teeringGorssel285
459 de Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen284
460 Verena on tour Verena PetersGorssel283
461 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen282
462 Kats Hatsieklatsie Stef MarsmanLochem282
463 Waar is irma sluis jitse bosamsterdam282
464 Brumaleur Martin BrummelmanDoetinchem281
465 Anaconda Ronnie KlaasenZutphen280
466 Rappe Mientje truus boermanzutphen279
467 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel279
468 MOTO 1 Alex BosGorssel278
469 Huibs Team Henne van ArkBathmen272
470 kromme wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel269
471 Anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe268
472 Padde Martin SmitBathmen267
473 Op de bonnefooi jitse bosamsterdam265
474 de verkenningsploeg ineke stegemanHarfsen263
475 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth262
476 Kobyassie Jacob JansmaLemmer261
477 Kale Tien erwin jimminkHarfsen259
478 Skippy Fianne StijneGorssel259
479 Wie weet win ik eens wat Mark DoornbosSchalkhaar255
480 Jip Willy TerinkZutphen255
481 Prutser Rene GolsteinWarnsveld254
482 Geel en Zwart Sanne MessnigArnhem253
483 De gele Raaf Steven LubbersDeventer250
484 De Deftige Duivin hente roordingeefde246
485 Lagun 42 jan stegemanGorssel246
486 Der Rosa Rote Panter Gerard KoldeweijHarfsen245
487 Get him Tiger Dani SmedingaZutphen245
488 aan de overkant Cas HazelaarWilp241
489 Maakt t uit Sonja BreuerGorssel241
490 Tajosandan Anne-lie en Jose BoomNieuw heeten241
491 Fransisco Frans MichoriusHaaksbergen239
492 Le gagnant Cynthia WesseldijkGorssel237
493 EiBergEtappe Toby GeesinkEibergen236
494 Gait Viege Gerrit VijgeEpe236
495 op hol met de bol Leonie BareldsGorssel232
496 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen230
497 FC Forel Luuk MogezompEefde227
498 Snollebollekes Gerwin BruggemanEefde223
499 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe217
500 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde215
501 Asjemenou Loek prinsDeventer214
502 Kruit Gerrit KruitboschVoorst214
503 De Douggys Randy DouglasGorssel213
504 Bergsluis Jan schutteHarfsen210
505 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe208
506 Santador Jan SchutteHarfsen208
507 Sjembek Jurgen PetersEefde208
508 Lucky Luc Luc van DiesenTwello206
509 Wolrijders eric ten woldeEpse 201
510 Ylelucht Willy TerinkZutphen197
511 Gewoon Wit tweespan met Niek gerrit petersGorssel191
512 Tullpetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal189
513 No mountain high enough Tom AarninkEpse187
514 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel186
515 Strava Koms Gerben BeunkBathmen186
516 Katjas Klimgeiten Katja EnderinkJoppe184
517 Bertha Betty JansenZutphen183
518 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren180
519 aandewolven Elsebee DirksenGorssel178
520 team Dilln Dylan BoswinkelBathmen177
521 Ruud dagprijs Ruud BoomNieuw Heeten173
522 de Bolletjes parel Mark BoschlooBathmen170
523 drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel169
524 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen167
525 afzien op de berg Roy peppelenbosGorssel167
526 Montana winikunka A 5036 m Rene DommerholtGorssel167
527 naar de top fred beltmanEefde167
528 Alpe Du Wes Wessel RuiterkampHarfsen166
529 bicycle race 1 Bart WichersGorssel162
530 Bergje maar Anja van HelsdingenApeldoorn161
531 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen161
532 Huisjuh 2 Robert Huis in t VeldNijverdal161
533 Kop als een Paasei Dirk volkersEefde161
534 lEquipe de Dopage Mariko pakkertLochem161
535 Bolle Big Tasty Mace BrinkhuisZutphen160
536 bolletje out of competitioncontrolletje Leonie BareldsGorssel157
537 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem157
538 Joop Klim Joop StegemanHarfsen154
539 Bierbollen Roy SmallegoorZutphen152
540 DJH1990 3 Jorg HeemskerkRotterdam152
541 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen152
542 Heup ploeg herman rotmanVorden151
543 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld151
544 Toos Eb WichersKring van Dorth151
545 Niemand Rian van HoltenGorssel150
546 Lucky Haas Cas HazelaarWilp149
547 Lariekoek Toos van LaarTwello148
548 Bergtrein Henk van LaarTwello147
549 Race van de dag Remco BeltmanEefde145
550 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen143
551 Top of the Hill Harry van der WalBathmen142
552 Bergop John BergerWilp141
553 de Zwaegers dick KoopmanGorssel141
554 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel141
555 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen141
556 Bolwerken Twan MuilermanHarfsen140
557 De Snollebollekes Joost BrinkhuisZutphen140
558 Kats Berg Stef MarsmanLochem140
559 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen140
560 Piggelmee Imke van HoltenArnhem140
561 De Bolle zwoagers Stefan en JoostVorden139
562 kroeglopers B. StorminkGorssel139
563 Op en neer Stefan JansenVorden139
564 Tabje Rita TaborZutphen139
565 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello138
566 Equipe Bollie Wilfred EmckEefde138
567 Jong en gaan Joop StegemanHarfsen138
568 Bners 3 B NijhofEefde137
569 Bollen cup DD ton muilermanHarfsen136
570 pamox 1 joop blomwarnsveld136
571 die sondun mit der maus Gerard KoldeweijHarfsen134
572 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel133
573 Chemie Gorssel Jaco KosterGorssel133
574 Biefstuk 2 Dirk RodenburgHengelo132
575 Brumbrummetjes Martin BrummelmanDoetinchem132
576 Romy TDF Henk NikkelsBathmen132
577 Geen Berg Te Hoog B. Michoriuseefde131
578 Tete de la Semcourse Eelco NikkelsBathmen131
579 FC Krabbetje Thijs MogezompEefde130
580 Als eerste boven Rens SchonewilleGorssel130
581 De manke buffel Bram StegemanGorssel130
582 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel130
583 m aarnink Mariette AarninkDeventer130
584 luxe outdoor topklimaat Reinier StegemanBathmen128
585 Verreweg van Laren Ramon van HuizenZutphen125
586 Net te hoog Art VolkersEefde123
587 Karin en Djaro Robin SchildwachtWierden121
588 Leppers Jurgen PetersEefde121
589 Rap en slim Gerrit LubbersenBathmen121
590 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel120
591 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel120
592 luxe outdoor toprijders Reinier StegemanBathmen120
593 Oboema Pro Cycle Jeroen de WeerdtZutphen120
594 Simba 3 Geert HiethaarGorssel120
595 SXM naar boven maarten waandersGorssel119
596 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen119
597 De Klimbok John RouwenhorstGorssel118
598 Guus berg op guus emckZutphen118
599 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen118
600 FC Pinpas in de spaken Jurgen JansenEpse117
601 Montagne de Bruxelles Stan van BrusselEpse114
602 De Stampers Miranda van LooyenDeventer113
603 Dagprijs ton muilermanHarfsen112
604 Romax Gerton AlbersGorssel112
605 Voormalig Prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo112
606 Over de Top Willy TerinkZutphen111
607 Bolletje Buikema Erik de JongEpse110
608 Op weg naar Laren Ramon van HuizenZutphen110
609 Race om de eer 1 Remco BeltmanEefde110
610 Ellywood Pim de VogelElst106
611 Klauterclub anja stegemanHarfsen105
612 Berg tegen op zien gerard roodEefde104
613 de Bolle Klim Geit Gerjan DommerholtGorssel103
614 Dijkie I E van DijkGorssel102
615 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde102
616 Carpe Diem Alwin van VoorstTwello93
617 skoekeloenatics Raymond LinthorstTwello92
618 Knutsel Frutsel Silvia DuseboutGorssel91
619 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen90
620 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel86
621 B Ners 2 B NijhofEefde86
622 Hande Hoch Johnny Gerard KoldeweijHarfsen84
623 Maxie Wilma Bakker Gorssel75
624 drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel72
625 De Boeman Rene GolsteinWarnsveld68
626 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel63
627 Kats Montagne Stef MarsmanLochem63
628 Gelukkie Rene GolsteinWarnsveld61
629 Stamgasten B. StorminkGorssel50
630 slag gemist B NijhofEefde46
631 Race tegen de klok 2 Remco BeltmanEefde23
632 Race tegen de klok 1 Remco BeltmanEefde14
633 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen12
634 mooi rood is niet lelijk Martine JansenVorden11
635 Net Binnen gerard roodEefde11
636 Braakie 5 Prutsers rens braakhekkeEefde8
637 Demange Aisous de mou gland Gerwin BruggemanEefde-22
638 Net op tijd binnen Rens SchonewilleGorssel-22
639 Fietsen is niks voor ons Rens SchonewilleGorssel-34