Dag klassement
Uitslag Etappe 18


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Het Bosrestaurant
gewonnen door Dirk Rodenburg uit Deventer

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1QUINTANA Nairo4012PINOT Thibaut9
2BARDET Romain3513THOMAS Geraint8
3LUTSENKO Alexey3014ALAPHILIPPE Julian7
4KAMNA Lennard2615URAN Rigoberto6
5CARUSO Damiano2316LANDA Mikel5
6BENOOT Tiesj2017PORTE Richie4
7WOODS Michael1818BARGUIL Warren3
8BERNAL Egan1619VALVERDE Alejandro2
9PAUWELS Serge1420G. MARTIN Guillaume1
10KRUIJSWIJK Steven12---
11BUCHMANN Emanuel10laatsteMORKOV Michael20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer206
2 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel192
3 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen192
4 De Grote Hazen ron yanseWijchen191
5 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel188
6 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten187
7 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel187
8 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse183
9 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel183
10 Strava Koms Gerben BeunkBathmen183
11 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen180
12 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld178
13 De Bugles Stefan JansenZutphen178
14 Koekoek Wilma Bakker Gorssel178
15 Luna anita jimminkHarfsen178
16 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer177
17 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen176
18 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel176
19 berg peppie Roy peppelenbosGorssel175
20 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe175
21 Op en neer Stefan JansenZutphen175
22 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde174
23 Aruba bollen remco Meijeraruba172
24 Kats Montagne Stef MarsmanLochem171
25 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel171
26 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen170
27 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel170
28 De toerist Lieke LubbersenBathmen169
29 de Zwoegers dick KoopmanGorssel169
30 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen169
31 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde169
32 No mountain high enough Tom AarninkEpse169
33 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel168
34 Joop Klim Joop StegemanHarfsen168
35 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe166
36 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem166
37 Katwijk Marijke DeelstraDeventer165
38 Steady State frank van holtenGorssel165
39 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen165
40 Bucherons Tjeerd bosGorssel164
41 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen164
42 Erve Markel Dave CorporaalHolten163
43 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel162
44 Brittney Britt DenekampDeventer161
45 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen161
46 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel160
47 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer160
48 Bergaf John BergerWilp159
49 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel159
50 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen159
51 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen159
52 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel157
53 De Bramel herman rotmanVorden157
54 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen157
55 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn157
56 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe157
57 Bergen Verzet B. Michoriuseefde156
58 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld156
59 De Keumpies Mace en SeppZutphen156
60 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen156
61 MOTO 1 Alex BosGorssel156
62 Naar de Top fred beltmanEefde156
63 De Klimbok John RouwenhorstGorssel155
64 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen155
65 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel155
66 Simba 3 Geert HiethaarGorssel155
67 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde155
68 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen154
69 Buikje Bollema Erik de JongEpse154
70 Jip Willy TerinkZutphen154
71 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen154
72 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld153
73 Jan So Jan StegemanGorssel153
74 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer153
75 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam153
76 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp153
77 ONF Thijs DerksenGorssel153
78 Alwins stars Alwin van VoorstTwello152
79 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer152
80 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten152
81 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel152
82 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel152
83 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse152
84 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen152
85 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn152
86 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel151
87 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn151
88 Col Jasper van HaasterGorssel151
89 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen151
90 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen151
91 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld151
92 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel151
93 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse151
94 Jaws Sven BeusekampGorssel151
95 La Montagne Henk van laarTwello151
96 Manke Buffel Bram StegemanGorssel151
97 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel151
98 Royhis01 truus boermanzutphen151
99 SXM naar Boven maarten waandersGorssel151
100 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen151
101 Yle Lucht Willy TerinkZutphen151
102 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello150
103 Bos gaat Los jitse bosamsterdam150
104 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe150
105 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren150
106 hans en grietje arjan bouterdeventer150
107 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen150
108 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen150
109 Spongelin Lincy BeusekampGorssel150
110 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg150
111 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen150
112 JMS 4 Max GarssenZutphen149
113 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen149
114 van alles wat Marjan DommerholtGorssel149
115 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn148
116 Caralho Carlos MendezGorssel148
117 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen148
118 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen148
119 De Kampers dianne kampermanApeldoorn148
120 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen148
121 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen148
122 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen148
123 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer148
124 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe148
125 Pura Vida Rene DommerholtGorssel148
126 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel148
127 Stormchaser Tom StorminkGorssel148
128 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen148
129 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde147
130 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel147
131 Fliervogel Peter EijsvogelEpse147
132 Gebert van VrouwenwerffEefde147
133 In het groen Remco BeltmanEefde147
134 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello147
135 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen146
136 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen146
137 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen146
138 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen146
139 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen146
140 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht146
141 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel146
142 Huibs Team Henno van ArkBathmen146
143 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen146
144 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen146
145 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen146
146 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen146
147 Bergsluis Jan SchutteHarfsen145
148 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel145
149 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen145
150 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen145
151 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen145
152 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen145
153 Frogi Rick BruggemanGorssel145
154 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen145
155 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen145
156 Marl1 Marleen van Emst Eefde145
157 Prutser Rene GolsteinWarnsveld145
158 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen145
159 Cest Bon man daan boonmanzutphen144
160 Dikke proppe Roy PolTwello144
161 grote handen Mickey mike ankersmitEpse144
162 Hilgu Michel DommerholtHarfsen144
163 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem144
164 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen144
165 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen144
166 Spartacus Arianne MeijerGorssel144
167 De gele Raaf Steven LubbersDeventer143
168 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel143
169 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen143
170 Paniaqua Dirk volkersEefde143
171 Seppio Stefan JansenZutphen143
172 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen142
173 Baardmans Gertie EgbertsWilp142
174 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel142
175 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth142
176 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen142
177 Gewoon Geel gerrit petersGorssel142
178 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar142
179 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem142
180 Hintje Hester BolinkGorssel142
181 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen142
182 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen142
183 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel142
184 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn142
185 S Kalle Wim MuilermanHarfsen142
186 Santador Jan SchutteHarfsen142
187 Spaki United Roy SmallegoorZutphen142
188 STED Eddy en StevenBathmen142
189 Sweet Chili Stefan JansenZutphen142
190 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel142
191 Team Laorne Bert WesseldijkLaren142
192 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel142
193 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn142
194 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen142
195 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde142
196 VDE on tour Niek van den EnkDeventer142
197 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel142
198 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel141
199 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen141
200 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen141
201 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen141
202 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse141
203 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde141
204 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel141
205 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel141
206 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel141
207 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen141
208 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal141
209 100% anti di Luca Tom AarninkEpse140
210 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen140
211 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello140
212 Ciske AllardLaren140
213 Crytonia henk van laarTwello140
214 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde140
215 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen140
216 Distance Tom van SchootenDeventer140
217 Encore une Fois P. WintersBathmen140
218 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen140
219 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde140
220 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde140
221 Hete bakker Piet JansenZutphen140
222 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen140
223 Sieb Ronald DijkermanEpse140
224 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen140
225 Top of the hill Harry van der WalBathmen140
226 Yellow Dream Willy TerinkZutphen140
227 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer139
228 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen139
229 Basse Patate mathijs kamphorstEefde139
230 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer139
231 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten139
232 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem139
233 GvNorel Giel van NorelVaassen139
234 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen139
235 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen139
236 Sluis Jan SchutteHarfsen139
237 Telesomani nico beusekampgorssel139
238 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel139
239 Wolklim Erik ten WoldeEpse139
240 Zompie tries again Willem MogezompGorssel139
241 Alberta Gesina Betty JansenZutphen138
242 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen138
243 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen138
244 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth138
245 Cuba Libre Richard TuitertGorssel138
246 Eigenwijs Linda de KrosseTwello138
247 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel138
248 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen138
249 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten138
250 Guus Bergop Guus EmckZutphen138
251 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen138
252 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen138
253 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 138
254 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer138
255 Plasploeg herman rotmanVorden138
256 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen138
257 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen138
258 Sennja Roland BruggemanWarnsveld138
259 Sepp herman rotmanVorden138
260 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen138
261 Taxi Gilbert Erik de JongEpse138
262 Team de vette ketting Guus KroesWilp138
263 team Zubeldia Marten KlompDeventer138
264 Ukkepukkie truus boermanzutphen138
265 Bergop John BergerWilp137
266 Beus 2 Willy BeusekampGorssel137
267 caribbean cycling maarten waandersGorssel137
268 Der Bram WeversAalten137
269 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel137
270 EPO 2000 Kjell PakkertLochem137
271 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar137
272 JMS Max GarssenZutphen137
273 Men in Black rene wiskampWarnsveld137
274 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel137
275 Raddraaiers frits koersEpse137
276 Saar 7e Saar EmckZutphen137
277 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam137
278 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer137
279 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam137
280 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele137
281 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst137
282 Bugsie Aaldert BakkerGorssel136
283 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde136
284 de Vod Gert KlompGorssel136
285 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen136
286 Elisa Wim MuilermanHarfsen136
287 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven136
288 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen136
289 Maud herman rotmanVorden136
290 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst136
291 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello136
292 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven136
293 Team Diem Erwin EggingDidam136
294 Team Raaber Marco RaabenEpse136
295 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe136
296 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen136
297 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen136
298 Wilirorij Willy TerinkZutphen136
299 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen135
300 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer135
301 Formulier Bart caneelZutphen135
302 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo135
303 Klein Verzet Jack BötzelGorssel135
304 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet135
305 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn135
306 Sluys Jan SchutteHarfsen135
307 The Doloimites G. WichersHarfsen135
308 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel134
309 Brussels Depart Stan van BrusselEpse134
310 Driewieler Randy DouglasGorssel134
311 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek134
312 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello134
313 ïn het wiel jan aarninkTwello134
314 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel134
315 Altijd op kop Art VolkersEefde133
316 Bridge lonia Henk van laarTwello133
317 De laatste Man Rens KolkmanBathmen133
318 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 133
319 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen133
320 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen133
321 JMS 2 Max GarssenZutphen133
322 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen133
323 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 133
324 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen133
325 Se John RouwenhorstGorssel133
326 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen133
327 Team de strakke ketting Guus KroesWilp133
328 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld133
329 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen132
330 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar132
331 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo132
332 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen132
333 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel132
334 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen132
335 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 132
336 Francisco F. MichoriusHaaksbergen132
337 Girls On Fire hente roordingeefde132
338 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld132
339 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar132
340 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen132
341 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem132
342 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam132
343 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel132
344 Lettele Thomas te BoekhorstLettele132
345 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello132
346 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel132
347 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo132
348 tackenardy Vincent WesseldijkGorssel132
349 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen132
350 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel132
351 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen132
352 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen132
353 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen132
354 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen132
355 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen132
356 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn132
357 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse131
358 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen131
359 De Nevies Mace en SeppZutphen131
360 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde131
361 Grote Speler Niek PetersGorssel131
362 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord131
363 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen131
364 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel131
365 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven131
366 LD Lien DuteweertBathmen131
367 Neskovic B. Michoriuseefde131
368 Petje op gerard roodEefde131
369 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen131
370 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel131
371 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen131
372 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen131
373 Zwart wit Maud SnellebergGorssel131
374 Asjemenou Loek prinsDeventer130
375 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde130
376 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld130
377 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel130
378 Kozakken Jan StegemanGorssel130
379 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk130
380 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten130
381 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen129
382 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen129
383 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe129
384 De harkers Karlijn BruggemanEefde129
385 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen129
386 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen129
387 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde129
388 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde129
389 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen129
390 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp129
391 Nog eentje dan Carla EbbersWilp129
392 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst129
393 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen129
394 Tou de SXM maarten waandersGorssel129
395 Baby Daniek HeuvelinkZutphen127
396 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen127
397 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten127
398 Dark Horse Michael Vooistwello127
399 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld127
400 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld127
401 Hewered h. zuurveldSchalkhaar127
402 Ici Paris Truus PrinsDeventer127
403 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel127
404 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel127
405 Kobyassie Jacob JansmaLemmer127
406 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen127
407 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse127
408 Simba 1 Geert hiethaarGorssel127
409 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen127
410 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen127
411 Zitvlees Marc DaemsDeventer127
412 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen126
413 Eindelijk ton muilermanHarfsen126
414 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde126
415 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen126
416 Martinello Martine JansenZutphen126
417 RS Richard SingadyBathmen126
418 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld126
419 Van Poule Walter van UldenDen Haag126
420 De broake 17 Harry van der WalBathmen125
421 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde125
422 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen125
423 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen125
424 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar125
425 Rozemarijn Toos PasmanVoorst125
426 Top Gun ton muilermanHarfsen125
427 Uutvloch Gerry van der WalBathmen125
428 Wico Wico Muldergorssel125
429 De Knakkies Betty JansenZutphen124
430 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar124
431 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello124
432 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel124
433 Piranto Robert Jan EmckZutphen124
434 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel124
435 Tourmix jan tuitertGorssel124
436 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn123
437 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen123
438 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel123
439 Padde Martin SmitBathmen123
440 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren123
441 Gezellig he Monique LubbersenBathmen122
442 Guus 9e Guus EmckZutphen122
443 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse122
444 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst121
445 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel120
446 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen120
447 Balotellitubbies Ton LosUtrecht119
448 Blue Niek BoomNieuw Heeten119
449 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel119
450 haarologen leo en myrthegorssel119
451 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam119
452 Bennies B. de KrossePosterenk118
453 Dezzie Pim de VogelDoetinchem118
454 the Bridge Peter BruggemanGorssel118
455 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde118
456 Wandelwagen anja stegemanHarfsen118
457 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld117
458 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen117
459 Mega Toby Toby GeesinkEibergen117
460 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld117
461 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen116
462 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel116
463 Wrbikes Maarten RechterschotHolten116
464 8 B Johan van OmmenEpse115
465 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen115
466 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen114
467 Binky Geralda PelgrumHarfsen113
468 Kaylin Gertie van GurpTwello113
469 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld112
470 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel112
471 Tourmees jan tuitertGorssel112
472 Rietje Ria VisserEpse111
473 Bergmuis Allard kolkmanBathmen108
474 De Aarsjes Lars van de WerfEpse108
475 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel108
476 Jekko s Jack BötzelGorssel108
477 Leuf NL LeufGorssel108
478 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen108
479 surplace Paul van der VeenGorssel108
480 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen108
481 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde108
482 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel107
483 De streep Jan StegemanGorssel107
484 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn107
485 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen107
486 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer107
487 Wolrijders eric ten woldeEpse 107
488 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen106
489 Federer Himself Robin SchildwachtWierden106
490 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede106
491 Solar bicyclette martien kamphorstEefde106
492 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde106
493 Berg tegen op zien gerard roodEefde105
494 One Vision G. BoomkampLaren105
495 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn105
496 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen105
497 Rommax Gerton AlbersGorssel105
498 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen105
499 beus 1 Evert BeusekampGorssel104
500 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen104
501 BroekieB Joost BroekenDen Bosch104
502 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk104
503 Guinness by Night Paul WintersBathmen104
504 Histoire Henk BlueminkDeventer104
505 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel104
506 Petje Af gerard roodEefde104
507 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten103
508 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel103
509 Le Soleil Un A MeijerGorssel103
510 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam103
511 Westerboys Rob WesterweelDeventer103
512 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer102
513 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen102
514 Pasja Henk PasmanVoorst102
515 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde102
516 Chelsea Tekla van GurpTwello101
517 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen101
518 Scottie Erwin DiekmanGorssel101
519 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld101
520 Wolfspak Johan VisserGorssel101
521 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen101
522 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele100
523 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen100
524 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem99
525 Vin Rouge Annette wintersBathmen99
526 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem98
527 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse98
528 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde98
529 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn98
530 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn97
531 Bouke Jacq LeuveninkGorssel97
532 Chasse patat jurjen lulaZutphen 97
533 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen97
534 Fay Bo Jan StegemanGorssel97
535 Hilbert Eb WichersKring van Dorth97
536 kevins tour poule kevin huismandeventer97
537 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel97
538 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe96
539 Heesie Eric van HeesenAmsterdam96
540 Le Veterans Erwin MeijerEefde96
541 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel96
542 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel96
543 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel96
544 Eagles Eye albert roordingEefde95
545 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam94
546 Fiets Jasper van HaasterGorssel94
547 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde93
548 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse93
549 Boris Paul van der VeenGorssel92
550 Le soleil deux Willy MeijerGorssel92
551 Lucky Thijs Pim MogezompEefde92
552 Verena on Tour Verena PetersGorssel92
553 Nebula FC Ruben LansinkHouten91
554 Pollie 88 Dennis PolmanHouten91
555 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen90
556 Der Jan Rens WilleminkBathmen89
557 FC Cactus Luuk MogezompEefde89
558 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe89
559 MAET Marjanne DirksenZutphen89
560 Roja 2 Ron GriepGorssel89
561 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen88
562 Diesel 1 M. van DiessenTwello88
563 Dikke banden club Erik klumperHarfsen88
564 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer87
565 Gewoon Lars Lars PetersGorssel87
566 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet87
567 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen87
568 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde87
569 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello86
570 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer85
571 GA Eagles CJ Steurapeldoorn85
572 Kogeltje Jan StegemanGorssel84
573 Kevin Coyne Wil GommansVenray83
574 Krabbetje Thijs MogezompEefde83
575 Zuidloo Engbert RietmanBathmen83
576 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde82
577 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde80
578 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen79
579 Aruba geel Remco Meijeraruba78
580 Stamasten Bertus StorminkGorssel78
581 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen77
582 Kabouter Fianne StijneGorssel76
583 Lets go wis rene wiskampWarnsveld76
584 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde75
585 max 33 Irma AchterkampWilp74
586 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde74
587 Tourmax jan tuitertGorssel74
588 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello72
589 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello71
590 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel71
591 Ninonus Nino BonsinkGorssel70
592 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen68
593 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello67
594 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde66
595 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen65
596 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello63
597 Het Tandwieltje KossinkZutphen63
598 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam62
599 De Plotter Mennet EmckZutphen57
600 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen57
601 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen57
602 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem56
603 FC Boterham Niek BraltsEefde55
604 Roja1 Jan van HuffelenGorssel54
605 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek53
606 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde52
607 Kats Rambam Stef MarsmanLochem52
608 Flierefluiter Evelien FliermanEpse50
609 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel50
610 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde48
611 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde46
612 Monday Yellow Martijn MaasEpse45
613 JMS 3 Max GarssenZutphen44
614 Sunday Yellow Martijn MaasEpse43
615 Wigo Wil GommansVenray42
616 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen41
617 Frog Rick BruggemanGorssel39
618 Speedy Yvonne WuestmanLochem37
619 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen37
620 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet33
621 Je m appel Willem MeijerGorssel31
622 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe31
623 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn29
624 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten29
625 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel28
626 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel28
627 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen27
628 Desperados Bert en RonnieZutphen27
629 Levadi Lenny van DinterenDeventer27
630 Rappe Jongens B. Michoriuseefde27
631 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel26
632 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen26
633 Net binnen gerard roodEefde26
634 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel25
635 Team de snelle ketting Guus KroesWilp23
636 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld22
637 Lariekoek Henk van LaarTwello22
638 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel20
639 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen20
640 JMS 5 Max GarssenZutphen19
641 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel18
642 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst17
643 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen17
644 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel14
645 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde13
646 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar12
647 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem12
648 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen9
649 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer9
650 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth9
651 de sterke sprinters herman rotmanVorden9
652 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten9
653 Han en Bud Bud WichersGorssel9
654 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen9
655 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel9
656 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen9
657 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen9
658 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen9
659 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen9
660 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel9
661 Sprintgeweld Alex BosGorssel9
662 Super Train Willy TerinkZutphen9
663 Team Einstein Jaco KosterGorssel8
664 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen7
665 Annes choice bert rietmanHarfsen7
666 Aruba groen Remco Meijeraruba7
667 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen7
668 BD Ben DuteweertBathmen7
669 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer7
670 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel7
671 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello7
672 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse7
673 BV Ben VerwooldeBathmen7
674 De eerste de beste Harry van der WalBathmen7
675 De groene kikker Betty JansenZutphen7
676 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen7
677 De Hulk Stefan JansenZutphen7
678 De Sprinters Tess van LooijenDeventer7
679 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde7
680 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel7
681 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel7
682 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen7
683 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 7
684 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn7
685 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel7
686 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn7
687 Green belongs to me Tom AarninkEpse7
688 Green Manalishi Dirk VolkersEefde7
689 Green Masjien Jack BötzelGorssel7
690 Green Mountain Willy TerinkZutphen7
691 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel7
692 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem7
693 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten7
694 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten7
695 In het geel Remco BeltmanEefde7
696 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth7
697 Kats Groen Stef MarsmanLochem7
698 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel7
699 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel7
700 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem7
701 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde7
702 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn7
703 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn7
704 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn7
705 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen7
706 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen7
707 No Despacito Jessica DouglasGorssel7
708 No Stress Rene DommerholtGorssel7
709 Pallie 77 Dennis PolmanHouten7
710 Pebbels herman rotmanVorden7
711 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden7
712 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen7
713 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel7
714 Rappertjes Mennet EmckZutphen7
715 Rioolfiets Bram StegemanGorssel7
716 Simba 2 Geert HiethaarGorssel7
717 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel7
718 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen7
719 Snelle Jelle gerard roodEefde7
720 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen7
721 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer7
722 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen7
723 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek7
724 SXM geeft gas maarten waandersGorssel7
725 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel7
726 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello7
727 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen7
728 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen7
729 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen7
730 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo7
731 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse7
732 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel7
733 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn0
734 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven0
735 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
736 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen0
737 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
738 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse0
739 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
740 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello0
741 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
742 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
743 Guus rapste Guus EmckZutphen0
744 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
745 In het rood Remco BeltmanEefde0
746 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
747 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
748 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
749 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
750 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
751 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
752 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde0
753 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
754 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
755 slag gemist Ben NijohfEefde0
756 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
757 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello0
758 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
759 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
760 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
761 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0