Dag klassement
Uitslag Etappe 15


Dagprijs : een Levensmiddelen pakket aangeboden door Jumbo Brinkman
gewonnen door Lieke Lubbersen uit Bathmen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1S. YATES Simon4012POELS Wout9
2PINOT Thibaut3513BARGUIL Warren8
3LANDA Mikel3014FUGLSANG Jakob7
4BUCHMANN Emanuel2615G. MARTIN Guillaume6
5BERNAL Egan2316REICHENBACH Sebastien5
6KAMNA Lennard2017KREUZIGER Roman4
7THOMAS Geraint1818BARDET Romain3
8KRUIJSWIJK Steven1619QUINTANA Nairo2
9VALVERDE Alejandro1420URAN Rigoberto1
10PORTE Richie12---
11ALAPHILIPPE Julian10laatsteRICHEZE Maximiliano20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 De toerist Lieke LubbersenBathmen253
2 Buikje Bollema Erik de JongEpse237
3 In het groen Remco BeltmanEefde236
4 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello235
5 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen225
6 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer223
7 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen222
8 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen222
9 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen222
10 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen222
11 La Montagne Henk van laarTwello219
12 Yle Lucht Willy TerinkZutphen219
13 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn214
14 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel213
15 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen210
16 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen208
17 Pasja Henk PasmanVoorst208
18 Bergsluis Jan SchutteHarfsen205
19 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer205
20 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel205
21 De Bramel herman rotmanVorden205
22 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen205
23 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen205
24 de Zwoegers dick KoopmanGorssel204
25 SXM naar Boven maarten waandersGorssel204
26 De Klimbok John RouwenhorstGorssel203
27 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen203
28 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel203
29 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld202
30 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello202
31 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen201
32 JMS Max GarssenZutphen201
33 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde200
34 Crytonia henk van laarTwello199
35 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld199
36 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen197
37 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer197
38 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld197
39 De Keumpies Mace en SeppZutphen197
40 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen197
41 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen197
42 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde197
43 Jip Willy TerinkZutphen197
44 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen197
45 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen197
46 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel196
47 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen196
48 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen196
49 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen194
50 De Aarsjes Lars van de WerfEpse194
51 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse193
52 Kats Montagne Stef MarsmanLochem193
53 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam193
54 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel193
55 Strava Koms Gerben BeunkBathmen193
56 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo192
57 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello192
58 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
59 berg peppie Roy peppelenbosGorssel191
60 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten191
61 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk191
62 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe191
63 Op en neer Stefan JansenZutphen191
64 Simba 3 Geert HiethaarGorssel191
65 Top of the hill Harry van der WalBathmen190
66 Joop Klim Joop StegemanHarfsen189
67 Ciske AllardLaren188
68 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen185
69 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen185
70 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren185
71 hans en grietje arjan bouterdeventer185
72 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse185
73 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen185
74 Ukkepukkie truus boermanzutphen185
75 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen185
76 Cest Bon man daan boonmanzutphen184
77 Dikke proppe Roy PolTwello184
78 Hilgu Michel DommerholtHarfsen184
79 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen184
80 Alwins stars Alwin van VoorstTwello183
81 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel183
82 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel183
83 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn183
84 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe182
85 Bergen Verzet B. Michoriuseefde182
86 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen182
87 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel182
88 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem182
89 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen182
90 Huibs Team Henno van ArkBathmen182
91 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen182
92 Petje Af gerard roodEefde182
93 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen182
94 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld181
95 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel181
96 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde181
97 De Bugles Stefan JansenZutphen180
98 Federer Himself Robin SchildwachtWierden180
99 One Vision G. BoomkampLaren180
100 Solar bicyclette martien kamphorstEefde180
101 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel179
102 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde179
103 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn179
104 Col Jasper van HaasterGorssel179
105 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen179
106 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen179
107 Gebert van VrouwenwerffEefde179
108 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel179
109 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse179
110 JMS 4 Max GarssenZutphen179
111 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde179
112 Manke Buffel Bram StegemanGorssel179
113 No mountain high enough Tom AarninkEpse179
114 Royhis01 truus boermanzutphen179
115 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen178
116 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen178
117 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen178
118 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen178
119 Prutser Rene GolsteinWarnsveld178
120 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen178
121 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde177
122 Gezellig he Monique LubbersenBathmen176
123 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem176
124 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel176
125 Rietje Ria VisserEpse176
126 Stamasten Bertus StorminkGorssel176
127 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe175
128 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen175
129 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen175
130 Eagles Eye albert roordingEefde174
131 Lets go wis rene wiskampWarnsveld174
132 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen173
133 Erve Markel Dave CorporaalHolten173
134 Fliervogel Peter EijsvogelEpse173
135 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer172
136 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld172
137 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen172
138 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde172
139 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn171
140 Caralho Carlos MendezGorssel171
141 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen171
142 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen171
143 De Kampers dianne kampermanApeldoorn171
144 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen171
145 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen171
146 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen171
147 Luna anita jimminkHarfsen171
148 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe171
149 Pura Vida Rene DommerholtGorssel171
150 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel171
151 Stormchaser Tom StorminkGorssel171
152 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen171
153 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen170
154 Bergaf John BergerWilp170
155 Bos gaat Los jitse bosamsterdam170
156 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel170
157 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen170
158 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen170
159 Gewoon Geel gerrit petersGorssel170
160 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar170
161 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem170
162 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen170
163 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen170
164 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel170
165 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn170
166 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen170
167 Spaki United Roy SmallegoorZutphen170
168 STED Eddy en StevenBathmen170
169 Sweet Chili Stefan JansenZutphen170
170 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn170
171 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen170
172 VDE on tour Niek van den EnkDeventer170
173 Bergmuis Allard kolkmanBathmen169
174 beus 1 Evert BeusekampGorssel169
175 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen169
176 Guinness by Night Paul WintersBathmen169
177 Histoire Henk BlueminkDeventer169
178 Ninonus Nino BonsinkGorssel169
179 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen169
180 Spartacus Arianne MeijerGorssel169
181 The Doloimites G. WichersHarfsen169
182 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen169
183 Binky Geralda PelgrumHarfsen168
184 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer168
185 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel168
186 Eigenwijs Linda de KrosseTwello168
187 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde168
188 Kozakken Jan StegemanGorssel168
189 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen167
190 Uutvloch Gerry van der WalBathmen167
191 Santador Jan SchutteHarfsen166
192 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel166
193 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen166
194 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel165
195 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel165
196 Marl1 Marleen van Emst Eefde165
197 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst165
198 Rommax Gerton AlbersGorssel165
199 Basse Patate mathijs kamphorstEefde164
200 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten164
201 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem164
202 Chasse patat jurjen lulaZutphen 164
203 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer164
204 Jekko s Jack BötzelGorssel164
205 Le Soleil Un A MeijerGorssel164
206 Taxi Gilbert Erik de JongEpse164
207 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel162
208 Bridge lonia Henk van laarTwello162
209 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde162
210 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar161
211 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde161
212 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel161
213 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen161
214 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg161
215 Der Bram WeversAalten160
216 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel160
217 Raddraaiers frits koersEpse160
218 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello159
219 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel159
220 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde159
221 Distance Tom van SchootenDeventer159
222 Encore une Fois P. WintersBathmen159
223 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen159
224 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde159
225 Hete bakker Piet JansenZutphen159
226 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen159
227 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen159
228 Yellow Dream Willy TerinkZutphen159
229 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen158
230 BroekieB Joost BroekenDen Bosch158
231 Bucherons Tjeerd bosGorssel158
232 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek158
233 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde158
234 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel158
235 Baardmans Gertie EgbertsWilp157
236 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel157
237 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth157
238 Hintje Hester BolinkGorssel157
239 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen157
240 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel157
241 S Kalle Wim MuilermanHarfsen157
242 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel157
243 Team Laorne Bert WesseldijkLaren157
244 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen157
245 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde157
246 Elisa Wim MuilermanHarfsen156
247 Fiets Jasper van HaasterGorssel156
248 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen156
249 Krabbetje Thijs MogezompEefde156
250 LD Lien DuteweertBathmen156
251 Maud herman rotmanVorden156
252 Naar de Top fred beltmanEefde156
253 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello156
254 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn156
255 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven156
256 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe156
257 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen156
258 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen156
259 Wilirorij Willy TerinkZutphen156
260 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen155
261 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen155
262 Frogi Rick BruggemanGorssel155
263 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld155
264 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele155
265 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel155
266 Rozemarijn Toos PasmanVoorst155
267 Spongelin Lincy BeusekampGorssel155
268 GvNorel Giel van NorelVaassen154
269 Heesie Eric van HeesenAmsterdam154
270 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel154
271 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer154
272 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel154
273 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel154
274 Wolklim Erik ten WoldeEpse154
275 100% anti di Luca Tom AarninkEpse153
276 grote handen Mickey mike ankersmitEpse153
277 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen153
278 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen153
279 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal153
280 Zwart wit Maud SnellebergGorssel153
281 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen152
282 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen152
283 Formulier Bart caneelZutphen152
284 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde152
285 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello152
286 Klein Verzet Jack BötzelGorssel152
287 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet152
288 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam152
289 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld152
290 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel151
291 Wolfspak Johan VisserGorssel151
292 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen151
293 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen150
294 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede150
295 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht149
296 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven149
297 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel149
298 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen149
299 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde148
300 De gele Raaf Steven LubbersDeventer148
301 Hewered h. zuurveldSchalkhaar148
302 Sieb Ronald DijkermanEpse148
303 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen148
304 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen147
305 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen147
306 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar147
307 Katwijk Marijke DeelstraDeventer147
308 ONF Thijs DerksenGorssel147
309 Zompie tries again Willem MogezompGorssel147
310 Aruba bollen remco Meijeraruba146
311 Bennies B. de KrossePosterenk146
312 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer146
313 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse146
314 Driewieler Randy DouglasGorssel146
315 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen146
316 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe146
317 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde146
318 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel146
319 Petje op gerard roodEefde146
320 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel146
321 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde146
322 Alberta Gesina Betty JansenZutphen145
323 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen145
324 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen145
325 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth145
326 Cuba Libre Richard TuitertGorssel145
327 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel145
328 MOTO 1 Alex BosGorssel145
329 Plasploeg herman rotmanVorden145
330 Sepp herman rotmanVorden145
331 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen145
332 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen145
333 Team de vette ketting Guus KroesWilp145
334 team Zubeldia Marten KlompDeventer145
335 Zitvlees Marc DaemsDeventer145
336 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen144
337 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo144
338 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen144
339 Francisco F. MichoriusHaaksbergen144
340 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde144
341 Girls On Fire hente roordingeefde144
342 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar144
343 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen144
344 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem144
345 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam144
346 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel144
347 MAET Marjanne DirksenZutphen144
348 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello144
349 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel144
350 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo144
351 Scottie Erwin DiekmanGorssel144
352 tackenardy Vincent WesseldijkGorssel144
353 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen144
354 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel144
355 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen144
356 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen144
357 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen144
358 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen144
359 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen144
360 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn144
361 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel144
362 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde143
363 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse143
364 Koekoek Wilma Bakker Gorssel143
365 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel142
366 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp142
367 Nebula FC Ruben LansinkHouten142
368 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn141
369 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer141
370 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen141
371 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld141
372 kevins tour poule kevin huismandeventer141
373 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel141
374 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen141
375 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp141
376 Paniaqua Dirk volkersEefde141
377 Seppio Stefan JansenZutphen141
378 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen141
379 Sluis Jan SchutteHarfsen141
380 Telesomani nico beusekampgorssel141
381 Vin Rouge Annette wintersBathmen141
382 Bergop John BergerWilp140
383 caribbean cycling maarten waandersGorssel140
384 De laatste Man Rens KolkmanBathmen140
385 De streep Jan StegemanGorssel140
386 EPO 2000 Kjell PakkertLochem140
387 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen140
388 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello140
389 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen140
390 Men in Black rene wiskampWarnsveld140
391 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 140
392 Se John RouwenhorstGorssel140
393 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam140
394 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele140
395 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten139
396 Jan So Jan StegemanGorssel139
397 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel139
398 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem139
399 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam139
400 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde139
401 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde139
402 Westerboys Rob WesterweelDeventer139
403 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen138
404 Hilbert Eb WichersKring van Dorth138
405 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 138
406 Sennja Roland BruggemanWarnsveld138
407 De harkers Karlijn BruggemanEefde137
408 Dezzie Pim de VogelDoetinchem137
409 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam137
410 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten137
411 Guus Bergop Guus EmckZutphen137
412 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel137
413 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen137
414 van alles wat Marjan DommerholtGorssel137
415 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen136
416 Dikke banden club Erik klumperHarfsen136
417 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn136
418 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 136
419 Lettele Thomas te BoekhorstLettele136
420 Padde Martin SmitBathmen136
421 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren136
422 Altijd op kop Art VolkersEefde135
423 Brittney Britt DenekampDeventer135
424 Flierefluiter Evelien FliermanEpse135
425 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde135
426 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst135
427 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten134
428 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen134
429 ïn het wiel jan aarninkTwello134
430 Le soleil deux Willy MeijerGorssel134
431 Top Gun ton muilermanHarfsen134
432 Roja1 Jan van HuffelenGorssel133
433 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek133
434 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam132
435 Baby Daniek HeuvelinkZutphen131
436 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst131
437 Team Diem Erwin EggingDidam131
438 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen130
439 De Knakkies Betty JansenZutphen130
440 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel130
441 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen129
442 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer129
443 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde129
444 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn129
445 Sluys Jan SchutteHarfsen129
446 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk129
447 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen129
448 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen128
449 De Plotter Mennet EmckZutphen128
450 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen128
451 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen128
452 Neskovic B. Michoriuseefde128
453 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen128
454 Team de strakke ketting Guus KroesWilp128
455 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen128
456 the Bridge Peter BruggemanGorssel128
457 Tou de SXM maarten waandersGorssel128
458 Beus 2 Willy BeusekampGorssel127
459 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel127
460 De broake 17 Harry van der WalBathmen127
461 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel127
462 Roja 2 Ron GriepGorssel127
463 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel127
464 Saar 7e Saar EmckZutphen127
465 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam127
466 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello127
467 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst127
468 Wigo Wil GommansVenray127
469 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen126
470 Balotellitubbies Ton LosUtrecht126
471 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen126
472 De Nevies Mace en SeppZutphen126
473 Der Jan Rens WilleminkBathmen126
474 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen126
475 Grote Speler Niek PetersGorssel126
476 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar126
477 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord126
478 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen126
479 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen126
480 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel126
481 RS Richard SingadyBathmen126
482 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen126
483 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem126
484 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen126
485 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel126
486 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen126
487 Wolrijders eric ten woldeEpse 126
488 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen126
489 FC Boterham Niek BraltsEefde125
490 GA Eagles CJ Steurapeldoorn125
491 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel125
492 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe125
493 Team Raaber Marco RaabenEpse125
494 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer124
495 Kats Rambam Stef MarsmanLochem124
496 Kogeltje Jan StegemanGorssel124
497 Pollie 88 Dennis PolmanHouten124
498 Bugsie Aaldert BakkerGorssel123
499 de Vod Gert KlompGorssel123
500 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen123
501 Diesel 1 M. van DiessenTwello123
502 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen123
503 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel123
504 Wico Wico Muldergorssel123
505 Asjemenou Loek prinsDeventer122
506 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer122
507 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen122
508 Verena on Tour Verena PetersGorssel122
509 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten122
510 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld121
511 Het Tandwieltje KossinkZutphen121
512 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel121
513 Kobyassie Jacob JansmaLemmer121
514 Simba 1 Geert hiethaarGorssel121
515 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe120
516 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel120
517 Lucky Thijs Pim MogezompEefde120
518 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer120
519 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse119
520 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde119
521 Gewoon Lars Lars PetersGorssel119
522 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven119
523 Boris Paul van der VeenGorssel118
524 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen118
525 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen118
526 De Grote Hazen ron yanseWijchen117
527 Aruba geel Remco Meijeraruba116
528 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen116
529 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten116
530 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel116
531 Bouke Jacq LeuveninkGorssel115
532 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 115
533 Jaws Sven BeusekampGorssel115
534 Dark Horse Michael Vooistwello114
535 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel114
536 Fay Bo Jan StegemanGorssel114
537 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld114
538 Ici Paris Truus PrinsDeventer114
539 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse114
540 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen114
541 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse114
542 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen114
543 Steady State frank van holtenGorssel114
544 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel113
545 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen113
546 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde112
547 Kabouter Fianne StijneGorssel112
548 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen112
549 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel112
550 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet112
551 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen112
552 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde112
553 Kevin Coyne Wil GommansVenray111
554 Blue Niek BoomNieuw Heeten110
555 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld110
556 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde109
557 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel109
558 Van Poule Walter van UldenDen Haag109
559 FC Cactus Luuk MogezompEefde108
560 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen108
561 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello108
562 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello107
563 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen107
564 Leuf NL LeufGorssel106
565 surplace Paul van der VeenGorssel106
566 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde106
567 Eindelijk ton muilermanHarfsen105
568 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde105
569 JMS 2 Max GarssenZutphen104
570 Mega Toby Toby GeesinkEibergen104
571 Je m appel Willem MeijerGorssel103
572 Martinello Martine JansenZutphen102
573 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel102
574 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel101
575 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen101
576 Tourmix jan tuitertGorssel100
577 Wandelwagen anja stegemanHarfsen99
578 Zuidloo Engbert RietmanBathmen99
579 Chelsea Tekla van GurpTwello97
580 8 B Johan van OmmenEpse96
581 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen96
582 haarologen leo en myrthegorssel96
583 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer96
584 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen94
585 Tourmax jan tuitertGorssel94
586 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld94
587 Brussels Depart Stan van BrusselEpse92
588 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet92
589 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn92
590 Guus 9e Guus EmckZutphen91
591 max 33 Irma AchterkampWilp91
592 Nog eentje dan Carla EbbersWilp91
593 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel90
594 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn90
595 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar90
596 Monday Yellow Martijn MaasEpse90
597 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer89
598 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen88
599 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem84
600 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen84
601 Kaylin Gertie van GurpTwello83
602 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld83
603 Tourmees jan tuitertGorssel82
604 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen81
605 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse81
606 Piranto Robert Jan EmckZutphen80
607 Sunday Yellow Martijn MaasEpse76
608 Wrbikes Maarten RechterschotHolten76
609 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel73
610 Desperados Bert en RonnieZutphen68
611 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde68
612 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel65
613 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen62
614 Berg tegen op zien gerard roodEefde61
615 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe61
616 Le Veterans Erwin MeijerEefde59
617 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten59
618 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen56
619 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe51
620 BV Ben VerwooldeBathmen50
621 Levadi Lenny van DinterenDeventer44
622 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst42
623 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel40
624 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde36
625 Team de snelle ketting Guus KroesWilp33
626 De groene kikker Betty JansenZutphen30
627 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen30
628 De Hulk Stefan JansenZutphen30
629 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn30
630 In het geel Remco BeltmanEefde30
631 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem30
632 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen30
633 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen30
634 Rappertjes Mennet EmckZutphen30
635 JMS 5 Max GarssenZutphen26
636 Team Einstein Jaco KosterGorssel25
637 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn24
638 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen24
639 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer24
640 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth24
641 de sterke sprinters herman rotmanVorden24
642 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen24
643 Frog Rick BruggemanGorssel24
644 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten24
645 Han en Bud Bud WichersGorssel24
646 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen24
647 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel24
648 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen24
649 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen24
650 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen24
651 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen24
652 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen24
653 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel24
654 Sprintgeweld Alex BosGorssel24
655 Super Train Willy TerinkZutphen24
656 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen20
657 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen20
658 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse20
659 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel20
660 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen20
661 JMS 3 Max GarssenZutphen20
662 Kats Sprint Stef MarsmanLochem20
663 Net binnen gerard roodEefde20
664 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello20
665 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
666 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen20
667 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel18
668 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel18
669 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar16
670 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld14
671 Lariekoek Henk van LaarTwello14
672 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen10
673 Annes choice bert rietmanHarfsen10
674 Aruba groen Remco Meijeraruba10
675 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen10
676 BD Ben DuteweertBathmen10
677 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer10
678 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel10
679 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello10
680 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse10
681 De eerste de beste Harry van der WalBathmen10
682 De Sprinters Tess van LooijenDeventer10
683 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde10
684 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel10
685 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel10
686 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen10
687 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 10
688 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn10
689 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel10
690 Green belongs to me Tom AarninkEpse10
691 Green Manalishi Dirk VolkersEefde10
692 Green Masjien Jack BötzelGorssel10
693 Green Mountain Willy TerinkZutphen10
694 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel10
695 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem10
696 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten10
697 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten10
698 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth10
699 Kats Groen Stef MarsmanLochem10
700 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel10
701 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel10
702 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem10
703 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel10
704 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde10
705 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn10
706 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn10
707 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn10
708 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen10
709 No Despacito Jessica DouglasGorssel10
710 No Stress Rene DommerholtGorssel10
711 Pallie 77 Dennis PolmanHouten10
712 Pebbels herman rotmanVorden10
713 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden10
714 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel10
715 Rappe Jongens B. Michoriuseefde10
716 Rioolfiets Bram StegemanGorssel10
717 Simba 2 Geert HiethaarGorssel10
718 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel10
719 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen10
720 Snelle Jelle gerard roodEefde10
721 Speedy Yvonne WuestmanLochem10
722 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen10
723 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer10
724 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen10
725 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek10
726 SXM geeft gas maarten waandersGorssel10
727 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel10
728 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello10
729 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen10
730 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen10
731 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen10
732 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen10
733 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo10
734 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse10
735 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel10
736 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello8
737 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn0
738 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven0
739 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
740 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
741 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
742 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello0
743 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
744 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
745 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
746 Guus rapste Guus EmckZutphen0
747 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
748 In het rood Remco BeltmanEefde0
749 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
750 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
751 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
752 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
753 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
754 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
755 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde0
756 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
757 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
758 slag gemist Ben NijohfEefde0
759 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
760 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
761 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0