Dag klassement
Uitslag Etappe 14


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Brasserie Bloom
gewonnen door Anja van Helsdingen uit Apeldoorn

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1PINOT Thibaut4012VALVERDE Alejandro9
2ALAPHILIPPE Julian3513DE PLUS Laurens8
3KRUIJSWIJK Steven3014PORTE Richie7
4BUCHMANN Emanuel2615GAUDU David 6
5BERNAL Egan2316MAS Enric5
6LANDA Mikel2017QUINTANA Nairo4
7URAN Rigoberto1818MOLLEMA Bauke3
8THOMAS Geraint1619ARU Fabio2
9BARGUIL Warren1420KREUZIGER Roman1
10FUGLSANG Jakob12---
11BENNETT George10laatsteBURGHARDT Marcus20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn262
2 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel261
3 De Bramel herman rotmanVorden261
4 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen261
5 Kats Montagne Stef MarsmanLochem258
6 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel258
7 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld256
8 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse255
9 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer254
10 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde252
11 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam252
12 Strava Koms Gerben BeunkBathmen252
13 De Klimbok John RouwenhorstGorssel251
14 Jip Willy TerinkZutphen251
15 La Montagne Henk van laarTwello251
16 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen251
17 berg peppie Roy peppelenbosGorssel250
18 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer250
19 De Keumpies Mace en SeppZutphen250
20 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen250
21 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen250
22 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe250
23 Op en neer Stefan JansenZutphen250
24 Simba 3 Geert HiethaarGorssel250
25 Yle Lucht Willy TerinkZutphen249
26 Col Jasper van HaasterGorssel248
27 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen248
28 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde248
29 de Zwoegers dick KoopmanGorssel247
30 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn246
31 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel246
32 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen245
33 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten245
34 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen245
35 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen245
36 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse245
37 Royhis01 truus boermanzutphen245
38 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel245
39 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello245
40 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen244
41 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel243
42 Buikje Bollema Erik de JongEpse243
43 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen243
44 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse243
45 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde243
46 Manke Buffel Bram StegemanGorssel243
47 No mountain high enough Tom AarninkEpse243
48 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel243
49 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen243
50 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel242
51 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen241
52 SXM naar Boven maarten waandersGorssel241
53 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel239
54 Lets go wis rene wiskampWarnsveld239
55 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen238
56 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen238
57 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen237
58 De toerist Lieke LubbersenBathmen236
59 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn236
60 De Bugles Stefan JansenZutphen235
61 Fliervogel Peter EijsvogelEpse234
62 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer233
63 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren233
64 hans en grietje arjan bouterdeventer233
65 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld232
66 Bos gaat Los jitse bosamsterdam232
67 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel232
68 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem232
69 Luna anita jimminkHarfsen232
70 Alwins stars Alwin van VoorstTwello231
71 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde231
72 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld231
73 Gebert van VrouwenwerffEefde231
74 Joop Klim Joop StegemanHarfsen231
75 Bergsluis Jan SchutteHarfsen230
76 Caralho Carlos MendezGorssel229
77 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen229
78 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe229
79 Pura Vida Rene DommerholtGorssel229
80 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel229
81 Stormchaser Tom StorminkGorssel229
82 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen228
83 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen228
84 Prutser Rene GolsteinWarnsveld228
85 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen228
86 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn227
87 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello227
88 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel227
89 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen227
90 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld226
91 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen225
92 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen225
93 Kozakken Jan StegemanGorssel225
94 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg225
95 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen225
96 Binky Geralda PelgrumHarfsen224
97 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen224
98 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen224
99 De Kampers dianne kampermanApeldoorn224
100 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen224
101 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen224
102 Marl1 Marleen van Emst Eefde224
103 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen224
104 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht223
105 Hilgu Michel DommerholtHarfsen223
106 Jekko s Jack BötzelGorssel223
107 Solar bicyclette martien kamphorstEefde223
108 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede222
109 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen221
110 Bergmuis Allard kolkmanBathmen220
111 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen220
112 Ninonus Nino BonsinkGorssel220
113 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel219
114 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel219
115 Santador Jan SchutteHarfsen219
116 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello219
117 De Aarsjes Lars van de WerfEpse218
118 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen218
119 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen218
120 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen218
121 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen218
122 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen218
123 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel218
124 Frogi Rick BruggemanGorssel218
125 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem218
126 Huibs Team Henno van ArkBathmen218
127 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen218
128 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen218
129 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel217
130 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen217
131 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer217
132 One Vision G. BoomkampLaren217
133 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk216
134 Petje Af gerard roodEefde216
135 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen216
136 Cest Bon man daan boonmanzutphen215
137 Dikke proppe Roy PolTwello215
138 Histoire Henk BlueminkDeventer215
139 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen215
140 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen214
141 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe213
142 beus 1 Evert BeusekampGorssel213
143 LD Lien DuteweertBathmen213
144 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel213
145 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello212
146 Crytonia henk van laarTwello212
147 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel212
148 Distance Tom van SchootenDeventer212
149 Guus Bergop Guus EmckZutphen212
150 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen212
151 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen212
152 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen211
153 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel211
154 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen211
155 Gewoon Geel gerrit petersGorssel211
156 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem211
157 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel211
158 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn211
159 Rommax Gerton AlbersGorssel211
160 Spaki United Roy SmallegoorZutphen211
161 Spartacus Arianne MeijerGorssel211
162 STED Eddy en StevenBathmen211
163 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn211
164 VDE on tour Niek van den EnkDeventer211
165 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth210
166 Guinness by Night Paul WintersBathmen210
167 In het groen Remco BeltmanEefde210
168 Stamasten Bertus StorminkGorssel210
169 Team Laorne Bert WesseldijkLaren210
170 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde210
171 Basse Patate mathijs kamphorstEefde209
172 Der Bram WeversAalten209
173 Federer Himself Robin SchildwachtWierden209
174 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel209
175 Paniaqua Dirk volkersEefde209
176 Raddraaiers frits koersEpse209
177 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen209
178 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen209
179 100% anti di Luca Tom AarninkEpse208
180 BroekieB Joost BroekenDen Bosch208
181 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde208
182 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel208
183 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel208
184 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel208
185 Wolfspak Johan VisserGorssel208
186 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen208
187 Baardmans Gertie EgbertsWilp207
188 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde207
189 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer207
190 Encore une Fois P. WintersBathmen207
191 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen207
192 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde207
193 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde207
194 Hete bakker Piet JansenZutphen207
195 Klein Verzet Jack BötzelGorssel207
196 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen207
197 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen207
198 Pasja Henk PasmanVoorst207
199 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn207
200 Sieb Ronald DijkermanEpse207
201 Yellow Dream Willy TerinkZutphen207
202 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar206
203 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen206
204 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen206
205 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen206
206 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen206
207 Sweet Chili Stefan JansenZutphen206
208 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen206
209 Chasse patat jurjen lulaZutphen 205
210 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten205
211 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse205
212 Hintje Hester BolinkGorssel205
213 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen205
214 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet205
215 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel205
216 S Kalle Wim MuilermanHarfsen205
217 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam205
218 Westerboys Rob WesterweelDeventer205
219 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten204
220 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen204
221 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel204
222 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen204
223 Seppio Stefan JansenZutphen204
224 Alberta Gesina Betty JansenZutphen203
225 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen203
226 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen203
227 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen203
228 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen203
229 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth203
230 Cuba Libre Richard TuitertGorssel203
231 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen203
232 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen203
233 MOTO 1 Alex BosGorssel203
234 Sepp herman rotmanVorden203
235 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen203
236 Ciske AllardLaren202
237 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo202
238 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp202
239 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten201
240 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem201
241 Erve Markel Dave CorporaalHolten201
242 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen201
243 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld201
244 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen201
245 Le Soleil Un A MeijerGorssel200
246 Taxi Gilbert Erik de JongEpse200
247 Wolklim Erik ten WoldeEpse200
248 Formulier Bart caneelZutphen199
249 Scottie Erwin DiekmanGorssel199
250 Top of the hill Harry van der WalBathmen199
251 Zitvlees Marc DaemsDeventer199
252 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen198
253 De gele Raaf Steven LubbersDeventer198
254 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen198
255 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel198
256 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde198
257 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer198
258 Naar de Top fred beltmanEefde198
259 Plasploeg herman rotmanVorden198
260 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen198
261 Team de vette ketting Guus KroesWilp198
262 team Zubeldia Marten KlompDeventer198
263 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde198
264 Ukkepukkie truus boermanzutphen198
265 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel198
266 Bergaf John BergerWilp197
267 de Vod Gert KlompGorssel197
268 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen196
269 Altijd op kop Art VolkersEefde196
270 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele196
271 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam196
272 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen196
273 Sluis Jan SchutteHarfsen196
274 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen196
275 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld196
276 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde196
277 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar195
278 Bridge lonia Henk van laarTwello195
279 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello195
280 grote handen Mickey mike ankersmitEpse195
281 GvNorel Giel van NorelVaassen195
282 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel195
283 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal195
284 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer194
285 Bugsie Aaldert BakkerGorssel194
286 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen194
287 Driewieler Randy DouglasGorssel194
288 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen194
289 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse194
290 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel194
291 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel194
292 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel194
293 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen194
294 Sluys Jan SchutteHarfsen194
295 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen194
296 Telesomani nico beusekampgorssel194
297 The Doloimites G. WichersHarfsen194
298 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen194
299 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen193
300 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel192
301 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen192
302 Elisa Wim MuilermanHarfsen192
303 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer192
304 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen192
305 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn192
306 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel192
307 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello192
308 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven192
309 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe192
310 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen192
311 Wilirorij Willy TerinkZutphen192
312 caribbean cycling maarten waandersGorssel191
313 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde191
314 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe191
315 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel191
316 Sennja Roland BruggemanWarnsveld191
317 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam191
318 Fiets Jasper van HaasterGorssel190
319 Hilbert Eb WichersKring van Dorth190
320 Petje op gerard roodEefde190
321 Rozemarijn Toos PasmanVoorst190
322 Saar 7e Saar EmckZutphen190
323 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen189
324 Bucherons Tjeerd bosGorssel189
325 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek189
326 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld189
327 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo188
328 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 188
329 Heesie Eric van HeesenAmsterdam188
330 Jan So Jan StegemanGorssel188
331 Zompie tries again Willem MogezompGorssel188
332 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen187
333 De harkers Karlijn BruggemanEefde187
334 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen187
335 Girls On Fire hente roordingeefde187
336 JMS Max GarssenZutphen187
337 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel187
338 Maud herman rotmanVorden187
339 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel187
340 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst187
341 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel187
342 Bergop John BergerWilp186
343 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten186
344 EPO 2000 Kjell PakkertLochem186
345 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven186
346 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel186
347 Men in Black rene wiskampWarnsveld186
348 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 186
349 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele186
350 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn185
351 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen185
352 Beus 2 Willy BeusekampGorssel185
353 De Knakkies Betty JansenZutphen185
354 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel185
355 Eigenwijs Linda de KrosseTwello185
356 Francisco F. MichoriusHaaksbergen185
357 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar185
358 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen185
359 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse185
360 Katwijk Marijke DeelstraDeventer185
361 kevins tour poule kevin huismandeventer185
362 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel185
363 Lettele Thomas te BoekhorstLettele185
364 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel185
365 RS Richard SingadyBathmen185
366 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo185
367 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam185
368 tackenardy Vincent WesseldijkGorssel185
369 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen185
370 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen185
371 Team Raaber Marco RaabenEpse185
372 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen185
373 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen185
374 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst185
375 Koekoek Wilma Bakker Gorssel184
376 Spongelin Lincy BeusekampGorssel184
377 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer183
378 Aruba bollen remco Meijeraruba183
379 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 183
380 Gewoon Lars Lars PetersGorssel183
381 ïn het wiel jan aarninkTwello183
382 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel183
383 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen183
384 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam182
385 van alles wat Marjan DommerholtGorssel182
386 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen181
387 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar181
388 Le soleil deux Willy MeijerGorssel181
389 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen181
390 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 181
391 Se John RouwenhorstGorssel181
392 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde181
393 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen180
394 Bennies B. de KrossePosterenk180
395 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen180
396 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld180
397 JMS 4 Max GarssenZutphen180
398 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem180
399 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam180
400 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello180
401 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel180
402 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel180
403 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen180
404 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn180
405 Brittney Britt DenekampDeventer179
406 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel179
407 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde179
408 Jaws Sven BeusekampGorssel178
409 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen178
410 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp178
411 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen178
412 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel177
413 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen177
414 ONF Thijs DerksenGorssel177
415 De laatste Man Rens KolkmanBathmen176
416 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen176
417 Hewered h. zuurveldSchalkhaar176
418 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde176
419 Vin Rouge Annette wintersBathmen176
420 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen175
421 Nebula FC Ruben LansinkHouten175
422 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel175
423 Asjemenou Loek prinsDeventer174
424 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen174
425 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen174
426 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel174
427 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen174
428 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten174
429 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel173
430 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer173
431 Bouke Jacq LeuveninkGorssel172
432 De Nevies Mace en SeppZutphen172
433 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord172
434 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen172
435 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel172
436 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen172
437 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen172
438 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde172
439 Wico Wico Muldergorssel172
440 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen172
441 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde171
442 Balotellitubbies Ton LosUtrecht170
443 Dikke banden club Erik klumperHarfsen170
444 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam170
445 Eagles Eye albert roordingEefde170
446 Bergen Verzet B. Michoriuseefde169
447 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar169
448 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel169
449 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen169
450 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren169
451 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen169
452 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen169
453 Team Diem Erwin EggingDidam169
454 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello169
455 Tou de SXM maarten waandersGorssel169
456 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen168
457 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen168
458 Pollie 88 Dennis PolmanHouten168
459 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen168
460 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen167
461 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer167
462 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen167
463 Grote Speler Niek PetersGorssel167
464 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer167
465 Rietje Ria VisserEpse167
466 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel167
467 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen167
468 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen167
469 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek167
470 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde166
471 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde166
472 Dark Horse Michael Vooistwello165
473 Der Jan Rens WilleminkBathmen165
474 Diesel 1 M. van DiessenTwello165
475 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel165
476 Ici Paris Truus PrinsDeventer165
477 Kogeltje Jan StegemanGorssel165
478 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse165
479 Steady State frank van holtenGorssel165
480 Zwart wit Maud SnellebergGorssel165
481 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn164
482 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel164
483 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe164
484 Padde Martin SmitBathmen164
485 Tourmix jan tuitertGorssel164
486 Dezzie Pim de VogelDoetinchem163
487 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld163
488 Het Tandwieltje KossinkZutphen162
489 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde161
490 GA Eagles CJ Steurapeldoorn161
491 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen161
492 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk161
493 Van Poule Walter van UldenDen Haag161
494 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse160
495 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer160
496 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde160
497 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen160
498 Gezellig he Monique LubbersenBathmen160
499 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven160
500 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen160
501 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen160
502 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst159
503 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem159
504 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen159
505 Team de strakke ketting Guus KroesWilp159
506 Baby Daniek HeuvelinkZutphen158
507 Kevin Coyne Wil GommansVenray158
508 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen157
509 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello157
510 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen157
511 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel157
512 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde157
513 Martinello Martine JansenZutphen157
514 the Bridge Peter BruggemanGorssel157
515 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe156
516 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet156
517 Tourmees jan tuitertGorssel156
518 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde155
519 Kats Rambam Stef MarsmanLochem155
520 Neskovic B. Michoriuseefde155
521 Roja1 Jan van HuffelenGorssel155
522 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde155
523 FC Cactus Luuk MogezompEefde154
524 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen154
525 De Grote Hazen ron yanseWijchen153
526 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe153
527 FC Boterham Niek BraltsEefde153
528 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen153
529 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel153
530 Roja 2 Ron GriepGorssel153
531 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde153
532 Wigo Wil GommansVenray153
533 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel152
534 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel152
535 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten151
536 De streep Jan StegemanGorssel151
537 MAET Marjanne DirksenZutphen151
538 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar150
539 Chelsea Tekla van GurpTwello149
540 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen149
541 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde149
542 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst149
543 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde149
544 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen148
545 Verena on Tour Verena PetersGorssel148
546 Wolrijders eric ten woldeEpse 148
547 Boris Paul van der VeenGorssel147
548 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld147
549 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel147
550 Kobyassie Jacob JansmaLemmer147
551 Simba 1 Geert hiethaarGorssel147
552 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld147
553 Kabouter Fianne StijneGorssel146
554 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen146
555 Lucky Thijs Pim MogezompEefde146
556 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld145
557 Top Gun ton muilermanHarfsen145
558 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen144
559 haarologen leo en myrthegorssel144
560 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen144
561 Tourmax jan tuitertGorssel144
562 De Plotter Mennet EmckZutphen143
563 Eindelijk ton muilermanHarfsen143
564 max 33 Irma AchterkampWilp143
565 Piranto Robert Jan EmckZutphen143
566 8 B Johan van OmmenEpse142
567 De broake 17 Harry van der WalBathmen141
568 Uutvloch Gerry van der WalBathmen141
569 Flierefluiter Evelien FliermanEpse140
570 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel140
571 Leuf NL LeufGorssel140
572 surplace Paul van der VeenGorssel140
573 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn139
574 Zuidloo Engbert RietmanBathmen139
575 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld139
576 Blue Niek BoomNieuw Heeten137
577 JMS 2 Max GarssenZutphen136
578 Krabbetje Thijs MogezompEefde136
579 Aruba geel Remco Meijeraruba135
580 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde135
581 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello135
582 Wandelwagen anja stegemanHarfsen135
583 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem133
584 Guus 9e Guus EmckZutphen132
585 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen132
586 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld132
587 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel130
588 Je m appel Willem MeijerGorssel128
589 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello127
590 Fay Bo Jan StegemanGorssel125
591 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer125
592 Mega Toby Toby GeesinkEibergen122
593 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem118
594 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn118
595 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen117
596 Kaylin Gertie van GurpTwello116
597 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde115
598 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel115
599 Wrbikes Maarten RechterschotHolten115
600 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel114
601 Monday Yellow Martijn MaasEpse113
602 Berg tegen op zien gerard roodEefde109
603 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer108
604 Sunday Yellow Martijn MaasEpse104
605 Nog eentje dan Carla EbbersWilp100
606 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet99
607 Brussels Depart Stan van BrusselEpse98
608 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel98
609 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde97
610 Levadi Lenny van DinterenDeventer96
611 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse89
612 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe86
613 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen86
614 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen86
615 Desperados Bert en RonnieZutphen86
616 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen75
617 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
618 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten74
619 Le Veterans Erwin MeijerEefde68
620 JMS 5 Max GarssenZutphen65
621 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst60
622 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen60
623 Team de snelle ketting Guus KroesWilp58
624 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel57
625 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde51
626 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn47
627 BD Ben DuteweertBathmen45
628 BV Ben VerwooldeBathmen45
629 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen44
630 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer44
631 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth44
632 de sterke sprinters herman rotmanVorden44
633 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen44
634 Frog Rick BruggemanGorssel44
635 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten44
636 Han en Bud Bud WichersGorssel44
637 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen44
638 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel44
639 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen44
640 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen44
641 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen44
642 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen44
643 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen44
644 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel44
645 Sprintgeweld Alex BosGorssel44
646 Super Train Willy TerinkZutphen44
647 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen35
648 Annes choice bert rietmanHarfsen35
649 Aruba groen Remco Meijeraruba35
650 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen35
651 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer35
652 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel35
653 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello35
654 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse35
655 De eerste de beste Harry van der WalBathmen35
656 De groene kikker Betty JansenZutphen35
657 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen35
658 De Hulk Stefan JansenZutphen35
659 De Sprinters Tess van LooijenDeventer35
660 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde35
661 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel35
662 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel35
663 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen35
664 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 35
665 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn35
666 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel35
667 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn35
668 Green belongs to me Tom AarninkEpse35
669 Green Manalishi Dirk VolkersEefde35
670 Green Masjien Jack BötzelGorssel35
671 Green Mountain Willy TerinkZutphen35
672 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel35
673 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem35
674 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten35
675 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten35
676 In het geel Remco BeltmanEefde35
677 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth35
678 Kats Groen Stef MarsmanLochem35
679 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel35
680 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel35
681 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem35
682 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel35
683 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde35
684 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn35
685 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn35
686 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn35
687 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen35
688 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen35
689 No Despacito Jessica DouglasGorssel35
690 No Stress Rene DommerholtGorssel35
691 Pallie 77 Dennis PolmanHouten35
692 Pebbels herman rotmanVorden35
693 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden35
694 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen35
695 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel35
696 Rappe Jongens B. Michoriuseefde35
697 Rappertjes Mennet EmckZutphen35
698 Rioolfiets Bram StegemanGorssel35
699 Simba 2 Geert HiethaarGorssel35
700 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel35
701 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen35
702 Snelle Jelle gerard roodEefde35
703 Speedy Yvonne WuestmanLochem35
704 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen35
705 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer35
706 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen35
707 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek35
708 SXM geeft gas maarten waandersGorssel35
709 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel35
710 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello35
711 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen35
712 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen35
713 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen35
714 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen35
715 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo35
716 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse35
717 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel35
718 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar30
719 Team Einstein Jaco KosterGorssel28
720 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem23
721 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello20
722 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel16
723 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld9
724 Lariekoek Henk van LaarTwello9
725 JMS 3 Max GarssenZutphen8
726 slag gemist Ben NijohfEefde6
727 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello5
728 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn0
729 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven0
730 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
731 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
732 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen0
733 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
734 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse0
735 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
736 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
737 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
738 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
739 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel0
740 Guus rapste Guus EmckZutphen0
741 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
742 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
743 In het rood Remco BeltmanEefde0
744 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
745 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
746 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
747 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
748 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
749 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel0
750 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
751 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
752 Net binnen gerard roodEefde0
753 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde0
754 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
755 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
756 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
757 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello0
758 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
759 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
760 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
761 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0