Dag klassement
Uitslag Etappe 13


Dagprijs : een Kappersbon en Waardebon aangeboden door Kapsalon Artistique / Rene Vos Outdoor & Sports
gewonnen door Ydo Klein Lugtenbelt uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ALAPHILIPPE Julian4012FUGLSANG Jakob9
2THOMAS Geraint3513MOLLEMA Bauke8
3T. DE GENDT Thomas3014VALVERDE Alejandro7
4URAN Rigoberto2615BUCHMANN Emanuel6
5PORTE Richie2316TRATNIK Jan5
6KRUIJSWIJK Steven2017HAGA Chad4
7PINOT Thibaut1818POLITT Nils3
8ASGREEN Kasper1619BETTIOL Alberto2
9MAS Enric1420WURTZ SCHMIDT Mads1
10ROSSKOPF Joey12---
11OLIVEIRA Nelson10laatsteAMADOR Andrey20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel229
2 Bos gaat Los jitse bosamsterdam221
3 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel221
4 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde216
5 Gebert van VrouwenwerffEefde216
6 Rommax Gerton AlbersGorssel214
7 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel209
8 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn206
9 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen206
10 Kats Montagne Stef MarsmanLochem205
11 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel205
12 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen203
13 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen200
14 LD Lien DuteweertBathmen200
15 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse199
16 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen198
17 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel198
18 De Bramel herman rotmanVorden198
19 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen198
20 De Klimbok John RouwenhorstGorssel198
21 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen198
22 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen198
23 Jip Willy TerinkZutphen198
24 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse198
25 Manke Buffel Bram StegemanGorssel198
26 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen198
27 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel198
28 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel197
29 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen195
30 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen195
31 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen195
32 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde193
33 Santador Jan SchutteHarfsen193
34 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel193
35 Buikje Bollema Erik de JongEpse192
36 Histoire Henk BlueminkDeventer192
37 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen192
38 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
39 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
40 berg peppie Roy peppelenbosGorssel191
41 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer191
42 De Keumpies Mace en SeppZutphen191
43 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen191
44 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen191
45 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde191
46 hans en grietje arjan bouterdeventer191
47 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe191
48 Op en neer Stefan JansenZutphen191
49 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn191
50 Simba 3 Geert HiethaarGorssel191
51 JMS Max GarssenZutphen190
52 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen189
53 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen189
54 Hilgu Michel DommerholtHarfsen187
55 beus 1 Evert BeusekampGorssel186
56 Fliervogel Peter EijsvogelEpse186
57 Bergsluis Jan SchutteHarfsen185
58 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth185
59 Marl1 Marleen van Emst Eefde185
60 Ninonus Nino BonsinkGorssel185
61 Saar 7e Saar EmckZutphen185
62 Team Laorne Bert WesseldijkLaren185
63 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel185
64 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde185
65 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde185
66 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer184
67 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse183
68 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen183
69 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse183
70 Naar de Top fred beltmanEefde183
71 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen183
72 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen183
73 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer181
74 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel179
75 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel179
76 Wolklim Erik ten WoldeEpse179
77 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen178
78 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer178
79 Guinness by Night Paul WintersBathmen178
80 Joop Klim Joop StegemanHarfsen178
81 RS Richard SingadyBathmen178
82 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen178
83 Sluis Jan SchutteHarfsen178
84 Telesomani nico beusekampgorssel178
85 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen178
86 Alwins stars Alwin van VoorstTwello177
87 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer177
88 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten177
89 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel177
90 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg177
91 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn176
92 Col Jasper van HaasterGorssel176
93 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel176
94 Luna anita jimminkHarfsen176
95 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen176
96 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen175
97 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen175
98 Frogi Rick BruggemanGorssel175
99 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam175
100 Strava Koms Gerben BeunkBathmen175
101 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen175
102 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen174
103 Driewieler Randy DouglasGorssel174
104 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen174
105 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld173
106 De gele Raaf Steven LubbersDeventer173
107 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen173
108 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen173
109 Solar bicyclette martien kamphorstEefde173
110 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen172
111 de Zwoegers dick KoopmanGorssel172
112 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld172
113 SXM naar Boven maarten waandersGorssel172
114 Baardmans Gertie EgbertsWilp171
115 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel171
116 Beus 2 Willy BeusekampGorssel171
117 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel171
118 Hintje Hester BolinkGorssel171
119 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen171
120 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp171
121 S Kalle Wim MuilermanHarfsen171
122 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam171
123 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst171
124 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen170
125 Gewoon Lars Lars PetersGorssel170
126 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede170
127 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello169
128 Crytonia henk van laarTwello169
129 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel169
130 Distance Tom van SchootenDeventer169
131 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer169
132 Guus Bergop Guus EmckZutphen169
133 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn169
134 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen169
135 Sluys Jan SchutteHarfsen169
136 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen169
137 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel168
138 Caralho Carlos MendezGorssel168
139 De Bugles Stefan JansenZutphen168
140 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen168
141 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten168
142 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht168
143 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse168
144 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel168
145 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde168
146 La Montagne Henk van laarTwello168
147 Lets go wis rene wiskampWarnsveld168
148 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe168
149 No mountain high enough Tom AarninkEpse168
150 Paniaqua Dirk volkersEefde168
151 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel168
152 Pura Vida Rene DommerholtGorssel168
153 Royhis01 truus boermanzutphen168
154 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam168
155 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel168
156 Stormchaser Tom StorminkGorssel168
157 Westerboys Rob WesterweelDeventer168
158 Basse Patate mathijs kamphorstEefde167
159 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel167
160 Aruba bollen remco Meijeraruba166
161 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello166
162 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen166
163 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar166
164 Klein Verzet Jack BötzelGorssel166
165 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet166
166 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen166
167 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen166
168 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel166
169 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 166
170 Se John RouwenhorstGorssel166
171 Steady State frank van holtenGorssel166
172 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde166
173 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen165
174 BroekieB Joost BroekenDen Bosch165
175 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel165
176 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen165
177 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen165
178 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen165
179 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel165
180 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde165
181 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld165
182 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem165
183 Huibs Team Henno van ArkBathmen165
184 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen165
185 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen165
186 Tourmax jan tuitertGorssel165
187 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen165
188 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar163
189 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde163
190 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten163
191 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen163
192 Top of the hill Harry van der WalBathmen163
193 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel162
194 Alberta Gesina Betty JansenZutphen162
195 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn162
196 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen162
197 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen162
198 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth162
199 Cuba Libre Richard TuitertGorssel162
200 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen162
201 de Vod Gert KlompGorssel162
202 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel162
203 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen162
204 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 162
205 MOTO 1 Alex BosGorssel162
206 Sepp herman rotmanVorden162
207 Stamasten Bertus StorminkGorssel162
208 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer162
209 Yle Lucht Willy TerinkZutphen162
210 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren161
211 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen161
212 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel161
213 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen161
214 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen160
215 Eagles Eye albert roordingEefde160
216 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld160
217 Rozemarijn Toos PasmanVoorst160
218 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen160
219 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam159
220 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten159
221 De Nevies Mace en SeppZutphen159
222 De Plotter Mennet EmckZutphen159
223 Elisa Wim MuilermanHarfsen159
224 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord159
225 Heesie Eric van HeesenAmsterdam159
226 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen159
227 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer159
228 Koekoek Wilma Bakker Gorssel159
229 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel159
230 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello159
231 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel159
232 Pollie 88 Dennis PolmanHouten159
233 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven159
234 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen159
235 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen159
236 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe159
237 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen159
238 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen159
239 Wilirorij Willy TerinkZutphen159
240 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen159
241 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel158
242 De Aarsjes Lars van de WerfEpse158
243 De toerist Lieke LubbersenBathmen158
244 In het groen Remco BeltmanEefde158
245 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel158
246 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele158
247 Le Soleil Un A MeijerGorssel158
248 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe158
249 Spongelin Lincy BeusekampGorssel158
250 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen158
251 Bergen Verzet B. Michoriuseefde157
252 Kobyassie Jacob JansmaLemmer157
253 Kozakken Jan StegemanGorssel157
254 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk157
255 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello157
256 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen156
257 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel156
258 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen155
259 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde155
260 Encore une Fois P. WintersBathmen155
261 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen155
262 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar155
263 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde155
264 Hete bakker Piet JansenZutphen155
265 Jan So Jan StegemanGorssel155
266 Jekko s Jack BötzelGorssel155
267 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen155
268 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn155
269 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen155
270 Yellow Dream Willy TerinkZutphen155
271 Bergmuis Allard kolkmanBathmen154
272 Binky Geralda PelgrumHarfsen154
273 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen154
274 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen154
275 De Kampers dianne kampermanApeldoorn154
276 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen154
277 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen154
278 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen154
279 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen154
280 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel154
281 Seppio Stefan JansenZutphen154
282 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen154
283 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer153
284 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel153
285 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel153
286 Sennja Roland BruggemanWarnsveld153
287 Team Raaber Marco RaabenEpse153
288 De laatste Man Rens KolkmanBathmen152
289 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen152
290 JMS 4 Max GarssenZutphen152
291 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen152
292 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen152
293 Rietje Ria VisserEpse152
294 8 B Johan van OmmenEpse151
295 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe151
296 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen151
297 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen151
298 Erve Markel Dave CorporaalHolten151
299 Federer Himself Robin SchildwachtWierden151
300 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel151
301 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen150
302 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse150
303 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen150
304 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen150
305 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde150
306 Hilbert Eb WichersKring van Dorth150
307 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven150
308 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven150
309 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen150
310 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel150
311 Prutser Rene GolsteinWarnsveld150
312 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk149
313 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn149
314 Kevin Coyne Wil GommansVenray149
315 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam149
316 Petje Af gerard roodEefde149
317 Bugsie Aaldert BakkerGorssel148
318 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde148
319 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel148
320 Jaws Sven BeusekampGorssel148
321 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse148
322 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen148
323 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer148
324 Plasploeg herman rotmanVorden148
325 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen148
326 Team de vette ketting Guus KroesWilp148
327 team Zubeldia Marten KlompDeventer148
328 Ukkepukkie truus boermanzutphen148
329 Wolfspak Johan VisserGorssel148
330 Scottie Erwin DiekmanGorssel147
331 Bouke Jacq LeuveninkGorssel146
332 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde146
333 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten145
334 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem145
335 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen145
336 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen145
337 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld145
338 Grote Speler Niek PetersGorssel145
339 ïn het wiel jan aarninkTwello145
340 Katwijk Marijke DeelstraDeventer145
341 Maud herman rotmanVorden145
342 Mega Toby Toby GeesinkEibergen145
343 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp145
344 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst145
345 ONF Thijs DerksenGorssel145
346 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen145
347 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel145
348 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen145
349 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel145
350 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo144
351 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel144
352 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo144
353 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel144
354 Piranto Robert Jan EmckZutphen144
355 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen143
356 Balotellitubbies Ton LosUtrecht143
357 Boris Paul van der VeenGorssel143
358 Fiets Jasper van HaasterGorssel143
359 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 143
360 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen143
361 MAET Marjanne DirksenZutphen143
362 Martinello Martine JansenZutphen143
363 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen143
364 Verena on Tour Verena PetersGorssel143
365 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen142
366 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel142
367 caribbean cycling maarten waandersGorssel142
368 Chelsea Tekla van GurpTwello142
369 De harkers Karlijn BruggemanEefde142
370 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer142
371 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen142
372 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen142
373 Gewoon Geel gerrit petersGorssel142
374 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen142
375 grote handen Mickey mike ankersmitEpse142
376 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem142
377 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen142
378 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel142
379 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn142
380 Pasja Henk PasmanVoorst142
381 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst142
382 Sieb Ronald DijkermanEpse142
383 Spaki United Roy SmallegoorZutphen142
384 STED Eddy en StevenBathmen142
385 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello142
386 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn142
387 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam142
388 VDE on tour Niek van den EnkDeventer142
389 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen142
390 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde141
391 Guus 9e Guus EmckZutphen141
392 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem141
393 Zompie tries again Willem MogezompGorssel140
394 De Grote Hazen ron yanseWijchen139
395 Hewered h. zuurveldSchalkhaar139
396 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde139
397 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 139
398 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde138
399 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst137
400 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld137
401 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen137
402 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn136
403 Bergaf John BergerWilp136
404 Dark Horse Michael Vooistwello136
405 Dezzie Pim de VogelDoetinchem136
406 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde136
407 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel136
408 Formulier Bart caneelZutphen136
409 Francisco F. MichoriusHaaksbergen136
410 Girls On Fire hente roordingeefde136
411 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen136
412 Ici Paris Truus PrinsDeventer136
413 kevins tour poule kevin huismandeventer136
414 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel136
415 Neskovic B. Michoriuseefde136
416 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen136
417 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel136
418 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse136
419 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo136
420 Spartacus Arianne MeijerGorssel136
421 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel136
422 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen136
423 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen136
424 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen136
425 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen136
426 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel136
427 Zitvlees Marc DaemsDeventer136
428 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen135
429 Cest Bon man daan boonmanzutphen135
430 Dikke proppe Roy PolTwello135
431 GvNorel Giel van NorelVaassen135
432 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel135
433 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen135
434 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer135
435 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel135
436 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe134
437 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel134
438 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe134
439 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen133
440 Wrbikes Maarten RechterschotHolten133
441 Bennies B. de KrossePosterenk131
442 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam131
443 FC Cactus Luuk MogezompEefde130
444 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen130
445 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel130
446 Bucherons Tjeerd bosGorssel129
447 Chasse patat jurjen lulaZutphen 129
448 Der Jan Rens WilleminkBathmen129
449 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek129
450 JMS 2 Max GarssenZutphen129
451 Le soleil deux Willy MeijerGorssel129
452 Lettele Thomas te BoekhorstLettele129
453 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen129
454 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen129
455 Tou de SXM maarten waandersGorssel129
456 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal129
457 Vin Rouge Annette wintersBathmen129
458 Bergop John BergerWilp128
459 Ciske AllardLaren128
460 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen128
461 EPO 2000 Kjell PakkertLochem128
462 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar128
463 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen128
464 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel128
465 Men in Black rene wiskampWarnsveld128
466 One Vision G. BoomkampLaren128
467 Roja 2 Ron GriepGorssel128
468 Roja1 Jan van HuffelenGorssel128
469 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen128
470 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld128
471 Sweet Chili Stefan JansenZutphen128
472 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen128
473 the Bridge Peter BruggemanGorssel128
474 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen128
475 van alles wat Marjan DommerholtGorssel128
476 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele128
477 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde127
478 Kabouter Fianne StijneGorssel127
479 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel127
480 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel127
481 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel127
482 Simba 1 Geert hiethaarGorssel127
483 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel126
484 GA Eagles CJ Steurapeldoorn126
485 Nebula FC Ruben LansinkHouten126
486 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello126
487 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer125
488 Berg tegen op zien gerard roodEefde125
489 Blue Niek BoomNieuw Heeten125
490 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen125
491 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer125
492 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe125
493 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello125
494 Petje op gerard roodEefde124
495 Taxi Gilbert Erik de JongEpse124
496 Zwart wit Maud SnellebergGorssel124
497 Bridge lonia Henk van laarTwello123
498 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen123
499 Van Poule Walter van UldenDen Haag123
500 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen122
501 Asjemenou Loek prinsDeventer122
502 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen122
503 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld122
504 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel122
505 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem122
506 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam122
507 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet122
508 Lucky Thijs Pim MogezompEefde122
509 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello122
510 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde122
511 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen122
512 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel122
513 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde122
514 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen122
515 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn122
516 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten122
517 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten121
518 Kaylin Gertie van GurpTwello121
519 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem121
520 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde121
521 Tourmees jan tuitertGorssel121
522 Wico Wico Muldergorssel121
523 Baby Daniek HeuvelinkZutphen120
524 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel120
525 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen120
526 surplace Paul van der VeenGorssel120
527 The Doloimites G. WichersHarfsen120
528 100% anti di Luca Tom AarninkEpse119
529 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen119
530 De Knakkies Betty JansenZutphen119
531 Diesel 1 M. van DiessenTwello119
532 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen119
533 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde119
534 Wolrijders eric ten woldeEpse 119
535 Dikke banden club Erik klumperHarfsen118
536 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde117
537 Tourmix jan tuitertGorssel117
538 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem116
539 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde116
540 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren116
541 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel115
542 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen115
543 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen115
544 Team de strakke ketting Guus KroesWilp115
545 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde115
546 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde114
547 Team Diem Erwin EggingDidam114
548 Altijd op kop Art VolkersEefde113
549 Kats Rambam Stef MarsmanLochem112
550 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen112
551 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen111
552 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen111
553 Zuidloo Engbert RietmanBathmen111
554 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde110
555 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel110
556 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek110
557 Aruba geel Remco Meijeraruba109
558 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld109
559 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello109
560 Flierefluiter Evelien FliermanEpse109
561 Levadi Lenny van DinterenDeventer109
562 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld109
563 Brittney Britt DenekampDeventer108
564 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel108
565 Eindelijk ton muilermanHarfsen108
566 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem108
567 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld107
568 Der Bram WeversAalten107
569 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello107
570 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen107
571 Nog eentje dan Carla EbbersWilp107
572 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen106
573 Je m appel Willem MeijerGorssel105
574 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar104
575 Krabbetje Thijs MogezompEefde104
576 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel104
577 Leuf NL LeufGorssel104
578 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen104
579 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn102
580 Monday Yellow Martijn MaasEpse102
581 Padde Martin SmitBathmen102
582 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar101
583 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen101
584 Kogeltje Jan StegemanGorssel101
585 Raddraaiers frits koersEpse101
586 Wandelwagen anja stegemanHarfsen101
587 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen99
588 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn97
589 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde96
590 De broake 17 Harry van der WalBathmen95
591 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen95
592 max 33 Irma AchterkampWilp95
593 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer95
594 Sunday Yellow Martijn MaasEpse95
595 Uutvloch Gerry van der WalBathmen95
596 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde94
597 JMS 5 Max GarssenZutphen90
598 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld90
599 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen89
600 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen88
601 Desperados Bert en RonnieZutphen88
602 Eigenwijs Linda de KrosseTwello88
603 FC Boterham Niek BraltsEefde88
604 haarologen leo en myrthegorssel87
605 Het Tandwieltje KossinkZutphen87
606 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel86
607 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn85
608 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem85
609 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe84
610 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet84
611 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst82
612 Top Gun ton muilermanHarfsen82
613 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen82
614 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello81
615 Sprintgeweld Alex BosGorssel77
616 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe75
617 Wigo Wil GommansVenray74
618 Gezellig he Monique LubbersenBathmen73
619 Rappe Jongens B. Michoriuseefde70
620 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde70
621 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten70
622 Brussels Depart Stan van BrusselEpse69
623 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde68
624 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse65
625 Le Veterans Erwin MeijerEefde58
626 De streep Jan StegemanGorssel53
627 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen50
628 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer49
629 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen49
630 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten49
631 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen49
632 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen47
633 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth47
634 de sterke sprinters herman rotmanVorden47
635 Fay Bo Jan StegemanGorssel47
636 Frog Rick BruggemanGorssel47
637 Han en Bud Bud WichersGorssel47
638 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen47
639 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel47
640 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen47
641 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen47
642 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen47
643 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen47
644 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel47
645 Super Train Willy TerinkZutphen47
646 Team Einstein Jaco KosterGorssel44
647 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel42
648 Kats Groen Stef MarsmanLochem42
649 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen40
650 Annes choice bert rietmanHarfsen40
651 Aruba groen Remco Meijeraruba40
652 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen40
653 BD Ben DuteweertBathmen40
654 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer40
655 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel40
656 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello40
657 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse40
658 BV Ben VerwooldeBathmen40
659 De eerste de beste Harry van der WalBathmen40
660 De groene kikker Betty JansenZutphen40
661 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen40
662 De Hulk Stefan JansenZutphen40
663 De Sprinters Tess van LooijenDeventer40
664 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde40
665 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel40
666 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel40
667 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen40
668 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 40
669 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn40
670 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel40
671 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn40
672 Green belongs to me Tom AarninkEpse40
673 Green Manalishi Dirk VolkersEefde40
674 Green Masjien Jack BötzelGorssel40
675 Green Mountain Willy TerinkZutphen40
676 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem40
677 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten40
678 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten40
679 In het geel Remco BeltmanEefde40
680 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth40
681 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel40
682 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel40
683 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem40
684 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel40
685 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde40
686 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn40
687 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn40
688 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn40
689 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen40
690 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen40
691 No Despacito Jessica DouglasGorssel40
692 No Stress Rene DommerholtGorssel40
693 Pallie 77 Dennis PolmanHouten40
694 Pebbels herman rotmanVorden40
695 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden40
696 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen40
697 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel40
698 Rappertjes Mennet EmckZutphen40
699 Rioolfiets Bram StegemanGorssel40
700 Simba 2 Geert HiethaarGorssel40
701 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel40
702 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen40
703 Snelle Jelle gerard roodEefde40
704 Speedy Yvonne WuestmanLochem40
705 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen40
706 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer40
707 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen40
708 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek40
709 SXM geeft gas maarten waandersGorssel40
710 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel40
711 Team de snelle ketting Guus KroesWilp40
712 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello40
713 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen40
714 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen40
715 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen40
716 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen40
717 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo40
718 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse40
719 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel40
720 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello35
721 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel35
722 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn30
723 Net binnen gerard roodEefde29
724 In het rood Remco BeltmanEefde28
725 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel21
726 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar20
727 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello14
728 slag gemist Ben NijohfEefde13
729 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld7
730 Lariekoek Henk van LaarTwello7
731 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel6
732 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen6
733 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen5
734 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel5
735 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven2
736 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde1
737 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
738 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
739 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen0
740 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
741 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse0
742 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
743 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
744 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
745 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel0
746 Guus rapste Guus EmckZutphen0
747 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
748 JMS 3 Max GarssenZutphen0
749 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
750 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
751 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
752 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
753 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
754 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
755 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
756 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
757 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello0
758 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
759 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
760 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
761 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0