Dag klassement
Uitslag Etappe 12


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door Rene Golstein uit Warnsveld

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1S. YATES Simon4012TEUNS Dylan9
2BILBAO Pello3513PAUWELS Serge8
3MUHLBERGER Gregor3014FRANK Mathias7
4BENOOT Tiesj2615ROCHE Nicolas6
5FELLINE Fabio2316SCHACHMANN Maximilian5
6TRENTIN Matteo2017GALLOPIN Tony4
7NAESEN Oliver1818VALGREN Michael3
8COSTA Rui1619ERVITI Imanol2
9CLARKE Simon1420BETTIOL Alberto1
10STUYVEN Jasper12---
11VAN AVERMAET Greg10laatsteJANSEN Amund Grondahl20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld101
2 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde90
3 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello90
4 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen88
5 Rappe Jongens B. Michoriuseefde86
6 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen83
7 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn78
8 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam77
9 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello77
10 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen75
11 Berg tegen op zien gerard roodEefde74
12 De Sprinters Tess van LooijenDeventer74
13 Gezellig he Monique LubbersenBathmen70
14 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem66
15 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel66
16 Kozakken Jan StegemanGorssel66
17 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello65
18 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello65
19 Zwart wit Maud SnellebergGorssel65
20 JMS 4 Max GarssenZutphen64
21 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel63
22 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe61
23 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel61
24 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen60
25 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen60
26 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse60
27 Diesel 1 M. van DiessenTwello60
28 Han en Bud Bud WichersGorssel60
29 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel60
30 Simba 2 Geert HiethaarGorssel60
31 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld60
32 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen60
33 Sputers van Saar Saar EmckZutphen60
34 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello59
35 Flierefluiter Evelien FliermanEpse58
36 Lariekoek Henk van LaarTwello56
37 De eerste de beste Harry van der WalBathmen55
38 Federer Himself Robin SchildwachtWierden55
39 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo55
40 Kabouter Fianne StijneGorssel55
41 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn55
42 Rietje Ria VisserEpse55
43 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse55
44 Stamasten Bertus StorminkGorssel54
45 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel51
46 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel51
47 BV Ben VerwooldeBathmen50
48 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe50
49 Eagles Eye albert roordingEefde50
50 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde50
51 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen50
52 Krabbetje Thijs MogezompEefde50
53 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel50
54 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel50
55 Pasja Henk PasmanVoorst50
56 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen50
57 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld50
58 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld49
59 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel49
60 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld48
61 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen48
62 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen48
63 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel48
64 De Hulk Stefan JansenZutphen47
65 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel47
66 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst47
67 Green Mountain Willy TerinkZutphen47
68 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen47
69 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten47
70 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen47
71 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem47
72 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden47
73 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen47
74 Sprintgeweld Alex BosGorssel47
75 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen47
76 8 B Johan van OmmenEpse46
77 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen46
78 In het rood Remco BeltmanEefde46
79 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen46
80 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen45
81 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde45
82 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn45
83 de sterke sprinters herman rotmanVorden44
84 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde44
85 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven43
86 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer43
87 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel43
88 Rappertjes Mennet EmckZutphen43
89 Team Einstein Jaco KosterGorssel43
90 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn42
91 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen42
92 Aruba groen Remco Meijeraruba42
93 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer42
94 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen42
95 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen42
96 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen42
97 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen42
98 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse42
99 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde42
100 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello42
101 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel42
102 Frog Rick BruggemanGorssel42
103 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel42
104 Gewoon Groen gerrit petersGorssel42
105 Green belongs to me Tom AarninkEpse42
106 Green Manalishi Dirk VolkersEefde42
107 Green Masjien Jack BötzelGorssel42
108 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek42
109 Guus rapste Guus EmckZutphen42
110 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel42
111 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten42
112 In het geel Remco BeltmanEefde42
113 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth42
114 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel42
115 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen42
116 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen42
117 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn42
118 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn42
119 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn42
120 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen42
121 No Stress Rene DommerholtGorssel42
122 Pallie 77 Dennis PolmanHouten42
123 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen42
124 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel42
125 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen42
126 Rioolfiets Bram StegemanGorssel42
127 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe42
128 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel42
129 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde42
130 Snelle Jelle gerard roodEefde42
131 Speedy Yvonne WuestmanLochem42
132 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen42
133 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen42
134 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek42
135 SXM geeft gas maarten waandersGorssel42
136 Team de snelle ketting Guus KroesWilp42
137 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen42
138 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen42
139 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen42
140 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen42
141 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp42
142 Vlotte Lotte Erik de JongEpse42
143 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo42
144 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen42
145 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld41
146 Steady State frank van holtenGorssel41
147 Wolrijders eric ten woldeEpse 41
148 Bergen Verzet B. Michoriuseefde40
149 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer40
150 Bergsluis Jan SchutteHarfsen40
151 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen40
152 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello40
153 Buikje Bollema Erik de JongEpse40
154 Chasse patat jurjen lulaZutphen 40
155 Ciske AllardLaren40
156 Crytonia henk van laarTwello40
157 De toerist Lieke LubbersenBathmen40
158 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen40
159 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen40
160 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen40
161 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen40
162 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello40
163 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen40
164 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten40
165 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen40
166 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse40
167 In het groen Remco BeltmanEefde40
168 JMS Max GarssenZutphen40
169 La Montagne Henk van laarTwello40
170 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen40
171 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen40
172 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem40
173 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld40
174 Top of the hill Harry van der WalBathmen40
175 Ukkepukkie truus boermanzutphen40
176 Uutvloch Gerry van der WalBathmen40
177 Yle Lucht Willy TerinkZutphen40
178 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar39
179 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel39
180 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel38
181 De streep Jan StegemanGorssel38
182 Kats Groen Stef MarsmanLochem38
183 van alles wat Marjan DommerholtGorssel38
184 Brittney Britt DenekampDeventer37
185 De groene kikker Betty JansenZutphen37
186 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen37
187 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam36
188 Op en neer Stefan JansenZutphen36
189 Annes choice bert rietmanHarfsen35
190 Aruba bollen remco Meijeraruba35
191 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn35
192 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen35
193 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen35
194 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde35
195 Fliervogel Peter EijsvogelEpse35
196 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 35
197 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse35
198 Kats Montagne Stef MarsmanLochem35
199 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam35
200 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet35
201 Lets go wis rene wiskampWarnsveld35
202 Levadi Lenny van DinterenDeventer35
203 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen35
204 Manke Buffel Bram StegemanGorssel35
205 Padde Martin SmitBathmen35
206 Raddraaiers frits koersEpse35
207 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen35
208 Simba 3 Geert HiethaarGorssel35
209 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer35
210 SXM naar Boven maarten waandersGorssel35
211 Desperados Bert en RonnieZutphen33
212 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen33
213 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen33
214 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel32
215 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen32
216 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth32
217 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem32
218 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen32
219 JMS 5 Max GarssenZutphen32
220 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel32
221 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde32
222 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen32
223 No Despacito Jessica DouglasGorssel32
224 Nog eentje dan Carla EbbersWilp32
225 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen32
226 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel32
227 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel32
228 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen32
229 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen31
230 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe31
231 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen31
232 Naar de Top fred beltmanEefde31
233 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer31
234 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen31
235 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem30
236 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer30
237 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten30
238 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen30
239 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer30
240 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde30
241 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen30
242 Fiets Jasper van HaasterGorssel30
243 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn30
244 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar30
245 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen30
246 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel30
247 Kogeltje Jan StegemanGorssel30
248 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde30
249 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen30
250 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel30
251 Lucky Thijs Pim MogezompEefde30
252 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen30
253 max 33 Irma AchterkampWilp30
254 Nebula FC Ruben LansinkHouten30
255 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse30
256 Pollie 88 Dennis PolmanHouten30
257 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen30
258 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen30
259 Sennja Roland BruggemanWarnsveld30
260 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen30
261 Super Train Willy TerinkZutphen30
262 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen30
263 the Bridge Peter BruggemanGorssel30
264 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen30
265 haarologen leo en myrthegorssel29
266 Kats Sprint Stef MarsmanLochem28
267 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn27
268 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen26
269 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe26
270 berg peppie Roy peppelenbosGorssel26
271 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer26
272 Chelsea Tekla van GurpTwello26
273 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer26
274 De Grote Hazen ron yanseWijchen26
275 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen26
276 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel26
277 Driewieler Randy DouglasGorssel26
278 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen26
279 Fay Bo Jan StegemanGorssel26
280 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel26
281 Jan So Jan StegemanGorssel26
282 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen26
283 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer26
284 Koekoek Wilma Bakker Gorssel26
285 Leuf NL LeufGorssel26
286 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel26
287 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel26
288 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel26
289 surplace Paul van der VeenGorssel26
290 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde26
291 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel26
292 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen26
293 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen26
294 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen25
295 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn25
296 Bucherons Tjeerd bosGorssel25
297 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer25
298 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen25
299 FC Boterham Niek BraltsEefde25
300 GvNorel Giel van NorelVaassen25
301 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem25
302 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen25
303 Paniaqua Dirk volkersEefde25
304 Pebbels herman rotmanVorden25
305 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel25
306 team Zubeldia Marten KlompDeventer25
307 Van Poule Walter van UldenDen Haag25
308 Zompie tries again Willem MogezompGorssel25
309 JMS 2 Max GarssenZutphen24
310 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar23
311 Het Tandwieltje KossinkZutphen23
312 Altijd op kop Art VolkersEefde22
313 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen22
314 Kats Rambam Stef MarsmanLochem21
315 100% anti di Luca Tom AarninkEpse20
316 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen20
317 Alberta Gesina Betty JansenZutphen20
318 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer20
319 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn20
320 Aruba geel Remco Meijeraruba20
321 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo20
322 Bergmuis Allard kolkmanBathmen20
323 beus 1 Evert BeusekampGorssel20
324 Beus 2 Willy BeusekampGorssel20
325 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem20
326 Caralho Carlos MendezGorssel20
327 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen20
328 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde20
329 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe20
330 De Aarsjes Lars van de WerfEpse20
331 De Kampers dianne kampermanApeldoorn20
332 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen20
333 Der Jan Rens WilleminkBathmen20
334 Dezzie Pim de VogelDoetinchem20
335 Eindelijk ton muilermanHarfsen20
336 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn20
337 Francisco F. MichoriusHaaksbergen20
338 GA Eagles CJ Steurapeldoorn20
339 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde20
340 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello20
341 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar20
342 Guus 9e Guus EmckZutphen20
343 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen20
344 Hilbert Eb WichersKring van Dorth20
345 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem20
346 Hintje Hester BolinkGorssel20
347 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel20
348 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel20
349 Jaws Sven BeusekampGorssel20
350 Kevin Coyne Wil GommansVenray20
351 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn20
352 Luna anita jimminkHarfsen20
353 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp20
354 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 20
355 Net binnen gerard roodEefde20
356 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn20
357 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet20
358 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren20
359 Piranto Robert Jan EmckZutphen20
360 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem20
361 Saar 7e Saar EmckZutphen20
362 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo20
363 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam20
364 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen20
365 Spongelin Lincy BeusekampGorssel20
366 Sunday Yellow Martijn MaasEpse20
367 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde20
368 Team Diem Erwin EggingDidam20
369 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde20
370 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen20
371 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer20
372 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe20
373 Top Gun ton muilermanHarfsen20
374 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam20
375 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen20
376 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel20
377 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn20
378 Wandelwagen anja stegemanHarfsen20
379 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen20
380 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel19
381 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld17
382 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel16
383 JMS 3 Max GarssenZutphen16
384 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde16
385 Wolfspak Johan VisserGorssel16
386 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen15
387 Bergop John BergerWilp15
388 Bridge lonia Henk van laarTwello15
389 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse15
390 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel15
391 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse15
392 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen15
393 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen15
394 ïn het wiel jan aarninkTwello15
395 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet15
396 Monday Yellow Martijn MaasEpse15
397 Petje op gerard roodEefde15
398 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen15
399 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde15
400 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen15
401 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek15
402 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen15
403 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten15
404 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse14
405 Wolklim Erik ten WoldeEpse14
406 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten13
407 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen12
408 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel12
409 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde12
410 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel12
411 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe12
412 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel11
413 Wico Wico Muldergorssel11
414 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar10
415 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen10
416 Asjemenou Loek prinsDeventer10
417 BD Ben DuteweertBathmen10
418 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen10
419 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel10
420 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam10
421 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel10
422 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten10
423 caribbean cycling maarten waandersGorssel10
424 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen10
425 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer10
426 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen10
427 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen10
428 De Knakkies Betty JansenZutphen10
429 De laatste Man Rens KolkmanBathmen10
430 De Nevies Mace en SeppZutphen10
431 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen10
432 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel10
433 Der Bram WeversAalten10
434 Dikke banden club Erik klumperHarfsen10
435 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth10
436 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten10
437 Elisa Wim MuilermanHarfsen10
438 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel10
439 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn10
440 EPO 2000 Kjell PakkertLochem10
441 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen10
442 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen10
443 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen10
444 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer10
445 FC Cactus Luuk MogezompEefde10
446 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek10
447 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 10
448 grote handen Mickey mike ankersmitEpse10
449 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord10
450 Heesie Eric van HeesenAmsterdam10
451 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen10
452 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde10
453 Hete bakker Piet JansenZutphen10
454 Histoire Henk BlueminkDeventer10
455 Ici Paris Truus PrinsDeventer10
456 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen10
457 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen10
458 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele10
459 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen10
460 Kaylin Gertie van GurpTwello10
461 kevins tour poule kevin huismandeventer10
462 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde10
463 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen10
464 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst10
465 Le soleil deux Willy MeijerGorssel10
466 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen10
467 MAET Marjanne DirksenZutphen10
468 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen10
469 MOTO 1 Alex BosGorssel10
470 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer10
471 No mountain high enough Tom AarninkEpse10
472 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel10
473 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel10
474 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel10
475 Petje Af gerard roodEefde10
476 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen10
477 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen10
478 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen10
479 Roja 2 Ron GriepGorssel10
480 Rozemarijn Toos PasmanVoorst10
481 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam10
482 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen10
483 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen10
484 Sweet Chili Stefan JansenZutphen10
485 Team de strakke ketting Guus KroesWilp10
486 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen10
487 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello10
488 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen10
489 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel10
490 Team Raaber Marco RaabenEpse10
491 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel10
492 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen10
493 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde10
494 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen10
495 Tourmees jan tuitertGorssel10
496 Tourmix jan tuitertGorssel10
497 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde10
498 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen10
499 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst10
500 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg10
501 Wilirorij Willy TerinkZutphen10
502 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten10
503 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen10
504 Yellow Dream Willy TerinkZutphen10
505 Je m appel Willem MeijerGorssel9
506 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen9
507 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel8
508 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen8
509 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen6
510 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen6
511 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem6
512 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen5
513 Baby Daniek HeuvelinkZutphen5
514 Balotellitubbies Ton LosUtrecht5
515 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel5
516 Blue Niek BoomNieuw Heeten5
517 Bos gaat Los jitse bosamsterdam5
518 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen5
519 Col Jasper van HaasterGorssel5
520 Dark Horse Michael Vooistwello5
521 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen5
522 De Bugles Stefan JansenZutphen5
523 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld5
524 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen5
525 de Vod Gert KlompGorssel5
526 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde5
527 Dikke proppe Roy PolTwello5
528 Distance Tom van SchootenDeventer5
529 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel5
530 Eigenwijs Linda de KrosseTwello5
531 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk5
532 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen5
533 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 5
534 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld5
535 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen5
536 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel5
537 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar5
538 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld5
539 Jip Willy TerinkZutphen5
540 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse5
541 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse5
542 Klein Verzet Jack BötzelGorssel5
543 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde5
544 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel5
545 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen5
546 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp5
547 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer5
548 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst5
549 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 5
550 Pura Vida Rene DommerholtGorssel5
551 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen5
552 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst5
553 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel5
554 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen5
555 Verena on Tour Verena PetersGorssel5
556 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen5
557 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld5
558 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel4
559 Le Veterans Erwin MeijerEefde4
560 Scottie Erwin DiekmanGorssel4
561 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen4
562 Wrbikes Maarten RechterschotHolten4
563 ONF Thijs DerksenGorssel3
564 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel2
565 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde2
566 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel0
567 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen0
568 Alwins stars Alwin van VoorstTwello0
569 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen0
570 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen0
571 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld0
572 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld0
573 Baardmans Gertie EgbertsWilp0
574 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel0
575 Basse Patate mathijs kamphorstEefde0
576 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde0
577 Bennies B. de KrossePosterenk0
578 Bergaf John BergerWilp0
579 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen0
580 Binky Geralda PelgrumHarfsen0
581 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
582 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello0
583 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten0
584 Boris Paul van der VeenGorssel0
585 Bouke Jacq LeuveninkGorssel0
586 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel0
587 BroekieB Joost BroekenDen Bosch0
588 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
589 Brussels Depart Stan van BrusselEpse0
590 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse0
591 Bugsie Aaldert BakkerGorssel0
592 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen0
593 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
594 Cest Bon man daan boonmanzutphen0
595 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth0
596 Cuba Libre Richard TuitertGorssel0
597 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
598 De Bramel herman rotmanVorden0
599 De broake 17 Harry van der WalBathmen0
600 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen0
601 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld0
602 De gele Raaf Steven LubbersDeventer0
603 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen0
604 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen0
605 De harkers Karlijn BruggemanEefde0
606 De Keumpies Mace en SeppZutphen0
607 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
608 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
609 De Plotter Mennet EmckZutphen0
610 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen0
611 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen0
612 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel0
613 de Zwoegers dick KoopmanGorssel0
614 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel0
615 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen0
616 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen0
617 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen0
618 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde0
619 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe0
620 Encore une Fois P. WintersBathmen0
621 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel0
622 Erve Markel Dave CorporaalHolten0
623 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen0
624 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht0
625 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel0
626 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen0
627 Formulier Bart caneelZutphen0
628 Frogi Rick BruggemanGorssel0
629 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde0
630 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde0
631 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde0
632 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde0
633 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld0
634 Gebert van VrouwenwerffEefde0
635 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten0
636 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen0
637 Gewoon Geel gerrit petersGorssel0
638 Gewoon Lars Lars PetersGorssel0
639 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel0
640 Girls On Fire hente roordingeefde0
641 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren0
642 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld0
643 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel0
644 Grote Speler Niek PetersGorssel0
645 Guinness by Night Paul WintersBathmen0
646 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar0
647 Guus Bergop Guus EmckZutphen0
648 hans en grietje arjan bouterdeventer0
649 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen0
650 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer0
651 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello0
652 Hewered h. zuurveldSchalkhaar0
653 Hilgu Michel DommerholtHarfsen0
654 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen0
655 Huibs Team Henno van ArkBathmen0
656 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven0
657 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven0
658 Jekko s Jack BötzelGorssel0
659 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
660 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen0
661 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen0
662 Katwijk Marijke DeelstraDeventer0
663 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel0
664 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel0
665 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
666 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn0
667 Kobyassie Jacob JansmaLemmer0
668 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel0
669 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam0
670 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
671 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
672 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem0
673 LD Lien DuteweertBathmen0
674 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen0
675 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen0
676 Le Soleil Un A MeijerGorssel0
677 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen0
678 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen0
679 Lettele Thomas te BoekhorstLettele0
680 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel0
681 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede0
682 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen0
683 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel0
684 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe0
685 Marl1 Marleen van Emst Eefde0
686 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe0
687 Martinello Martine JansenZutphen0
688 Maud herman rotmanVorden0
689 Mega Toby Toby GeesinkEibergen0
690 Men in Black rene wiskampWarnsveld0
691 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel0
692 Neskovic B. Michoriuseefde0
693 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello0
694 Ninonus Nino BonsinkGorssel0
695 One Vision G. BoomkampLaren0
696 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn0
697 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen0
698 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello0
699 Plasploeg herman rotmanVorden0
700 Prutser Rene GolsteinWarnsveld0
701 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel0
702 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven0
703 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde0
704 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel0
705 Roja1 Jan van HuffelenGorssel0
706 Rommax Gerton AlbersGorssel0
707 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen0
708 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel0
709 Royhis01 truus boermanzutphen0
710 RS Richard SingadyBathmen0
711 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen0
712 S Kalle Wim MuilermanHarfsen0
713 Santador Jan SchutteHarfsen0
714 Se John RouwenhorstGorssel0
715 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen0
716 Sepp herman rotmanVorden0
717 Seppio Stefan JansenZutphen0
718 Sieb Ronald DijkermanEpse0
719 Simba 1 Geert hiethaarGorssel0
720 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen0
721 slag gemist Ben NijohfEefde0
722 Sluis Jan SchutteHarfsen0
723 Sluys Jan SchutteHarfsen0
724 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen0
725 Solar bicyclette martien kamphorstEefde0
726 Spaki United Roy SmallegoorZutphen0
727 Spartacus Arianne MeijerGorssel0
728 STED Eddy en StevenBathmen0
729 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel0
730 Stormchaser Tom StorminkGorssel0
731 Strava Koms Gerben BeunkBathmen0
732 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk0
733 Taxi Gilbert Erik de JongEpse0
734 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen0
735 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello0
736 Team de vette ketting Guus KroesWilp0
737 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello0
738 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel0
739 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde0
740 Team Laorne Bert WesseldijkLaren0
741 Telesomani nico beusekampgorssel0
742 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen0
743 The Doloimites G. WichersHarfsen0
744 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel0
745 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn0
746 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
747 Tou de SXM maarten waandersGorssel0
748 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen0
749 Tourmax jan tuitertGorssel0
750 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
751 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal0
752 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen0
753 VDE on tour Niek van den EnkDeventer0
754 Vin Rouge Annette wintersBathmen0
755 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele0
756 Westerboys Rob WesterweelDeventer0
757 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen0
758 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde0
759 Wigo Wil GommansVenray0
760 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel0
761 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen0
762 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel0
763 Zitvlees Marc DaemsDeventer0
764 Zuidloo Engbert RietmanBathmen0