Dag klassement
Uitslag Etappe 11


Dagprijs : een Kratje Maneblusser bier aangeboden door Brouwerij het Anker
gewonnen door Stef Marsman uit Lochem

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1EWAN Caleb4012BONIFAZIO Niccolo9
2GROENEWEGEN Dylan3513BERNAL Egan8
3VIVIANI Elia3014TEUNISSEN Mike7
4SAGAN Peter2615RICHEZE Maximiliano6
5DEBUSSCHERE Jens2316HALLER Marco5
6COLBRELLI Sonny2017ALAPHILIPPE Julian4
7PHILIPSEN Jasper1818NAESEN Oliver3
8BOL Cees1619KRUIJSWIJK Steven2
9KRISTOFF Alexander1420D. MARTIN Dan1
10BARGUIL Warren12---
11PASQUALON Andrea10laatsteCICCONE Giulio20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Sprint Stef MarsmanLochem236
2 Snelle Jelle gerard roodEefde235
3 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen230
4 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse229
5 Green Manalishi Dirk VolkersEefde227
6 Aruba groen Remco Meijeraruba225
7 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen225
8 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen225
9 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen222
10 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde222
11 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo222
12 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen220
13 Team de snelle ketting Guus KroesWilp219
14 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp218
15 De groene kikker Betty JansenZutphen217
16 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen216
17 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello216
18 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen216
19 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen214
20 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen213
21 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde212
22 Lariekoek Henk van LaarTwello212
23 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn212
24 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen211
25 Annes choice bert rietmanHarfsen211
26 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer211
27 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel211
28 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel211
29 Green belongs to me Tom AarninkEpse211
30 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem211
31 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth211
32 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel211
33 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn211
34 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn211
35 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel211
36 Speedy Yvonne WuestmanLochem211
37 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel211
38 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen210
39 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello209
40 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten208
41 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven207
42 Gewoon Groen gerrit petersGorssel207
43 Guus rapste Guus EmckZutphen207
44 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen207
45 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe207
46 Vlotte Lotte Erik de JongEpse207
47 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn206
48 No Stress Rene DommerholtGorssel206
49 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen206
50 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer206
51 Sputers van Saar Saar EmckZutphen205
52 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten204
53 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem204
54 Pebbels herman rotmanVorden204
55 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde204
56 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek204
57 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel204
58 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse204
59 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten204
60 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth203
61 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld203
62 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel202
63 Green Masjien Jack BötzelGorssel202
64 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen202
65 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen202
66 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen201
67 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek200
68 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel200
69 Rioolfiets Bram StegemanGorssel197
70 Flierefluiter Evelien FliermanEpse196
71 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen196
72 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen195
73 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar194
74 De eerste de beste Harry van der WalBathmen194
75 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen194
76 De Hulk Stefan JansenZutphen194
77 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn194
78 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen194
79 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel193
80 max 33 Irma AchterkampWilp193
81 Rappertjes Mennet EmckZutphen193
82 BD Ben DuteweertBathmen192
83 BV Ben VerwooldeBathmen192
84 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten192
85 Zuidloo Engbert RietmanBathmen192
86 BroekieB Joost BroekenDen Bosch191
87 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse191
88 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht191
89 Ninonus Nino BonsinkGorssel191
90 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen190
91 De harkers Karlijn BruggemanEefde190
92 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde190
93 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen190
94 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn190
95 Han en Bud Bud WichersGorssel190
96 Nebula FC Ruben LansinkHouten190
97 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello190
98 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen190
99 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde190
100 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen190
101 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld189
102 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel189
103 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel189
104 Simba 1 Geert hiethaarGorssel189
105 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn188
106 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer188
107 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde188
108 Frog Rick BruggemanGorssel188
109 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 188
110 Green Mountain Willy TerinkZutphen188
111 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen188
112 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel188
113 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten188
114 Kats Groen Stef MarsmanLochem188
115 Pallie 77 Dennis PolmanHouten188
116 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden188
117 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel188
118 Super Train Willy TerinkZutphen188
119 SXM geeft gas maarten waandersGorssel188
120 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello188
121 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen188
122 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen188
123 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen188
124 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen187
125 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello187
126 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe187
127 Sunday Yellow Martijn MaasEpse186
128 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen185
129 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen184
130 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen184
131 Formulier Bart caneelZutphen182
132 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde182
133 Simba 2 Geert HiethaarGorssel182
134 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel181
135 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe180
136 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen180
137 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde180
138 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen180
139 Der Jan Rens WilleminkBathmen180
140 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst180
141 EPO 2000 Kjell PakkertLochem180
142 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek180
143 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde180
144 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar180
145 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen180
146 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen180
147 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven180
148 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen180
149 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde180
150 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen180
151 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel180
152 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen180
153 Monday Yellow Martijn MaasEpse180
154 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen180
155 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel180
156 Se John RouwenhorstGorssel180
157 STED Eddy en StevenBathmen180
158 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen180
159 Sweet Chili Stefan JansenZutphen180
160 Team de vette ketting Guus KroesWilp180
161 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen180
162 Telesomani nico beusekampgorssel180
163 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel180
164 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn180
165 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen179
166 De Kampers dianne kampermanApeldoorn179
167 De Sprinters Tess van LooijenDeventer179
168 Desperados Bert en RonnieZutphen179
169 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen179
170 Encore une Fois P. WintersBathmen179
171 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer179
172 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen179
173 FC Cactus Luuk MogezompEefde179
174 Frogi Rick BruggemanGorssel179
175 Ici Paris Truus PrinsDeventer179
176 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen179
177 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel179
178 Krabbetje Thijs MogezompEefde179
179 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel179
180 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn179
181 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam179
182 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen179
183 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello179
184 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel179
185 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen179
186 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn179
187 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe178
188 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello178
189 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen178
190 Sprintgeweld Alex BosGorssel178
191 Team Einstein Jaco KosterGorssel178
192 Blue Niek BoomNieuw Heeten177
193 GA Eagles CJ Steurapeldoorn177
194 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel177
195 Kevin Coyne Wil GommansVenray177
196 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel177
197 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde177
198 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg177
199 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen176
200 Team Diem Erwin EggingDidam176
201 Wigo Wil GommansVenray176
202 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer175
203 In het geel Remco BeltmanEefde175
204 Padde Martin SmitBathmen175
205 Altijd op kop Art VolkersEefde174
206 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello174
207 No Despacito Jessica DouglasGorssel174
208 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen174
209 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele173
210 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet173
211 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde173
212 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen172
213 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam172
214 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem172
215 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld172
216 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe172
217 Marl1 Marleen van Emst Eefde172
218 Rappe Jongens B. Michoriuseefde172
219 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen172
220 Sieb Ronald DijkermanEpse172
221 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten171
222 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen171
223 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde171
224 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen171
225 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen171
226 De Knakkies Betty JansenZutphen171
227 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen171
228 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten171
229 ïn het wiel jan aarninkTwello171
230 Le soleil deux Willy MeijerGorssel171
231 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel171
232 Petje op gerard roodEefde171
233 Prutser Rene GolsteinWarnsveld171
234 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel171
235 Zitvlees Marc DaemsDeventer171
236 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld171
237 Zwart wit Maud SnellebergGorssel171
238 Alberta Gesina Betty JansenZutphen170
239 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen170
240 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn170
241 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen170
242 Kaylin Gertie van GurpTwello170
243 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren170
244 RS Richard SingadyBathmen170
245 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel170
246 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer169
247 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello169
248 haarologen leo en myrthegorssel169
249 Hewered h. zuurveldSchalkhaar169
250 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen169
251 Vin Rouge Annette wintersBathmen169
252 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal167
253 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel166
254 Guus 9e Guus EmckZutphen166
255 kevins tour poule kevin huismandeventer166
256 Kobyassie Jacob JansmaLemmer166
257 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen166
258 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel166
259 Sennja Roland BruggemanWarnsveld166
260 Sluis Jan SchutteHarfsen166
261 Guinness by Night Paul WintersBathmen165
262 Paniaqua Dirk volkersEefde165
263 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel165
264 De broake 17 Harry van der WalBathmen162
265 Der Bram WeversAalten162
266 Uutvloch Gerry van der WalBathmen162
267 Wrbikes Maarten RechterschotHolten162
268 Driewieler Randy DouglasGorssel161
269 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde161
270 100% anti di Luca Tom AarninkEpse160
271 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen160
272 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen160
273 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen160
274 Alwins stars Alwin van VoorstTwello160
275 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn160
276 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen160
277 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen160
278 Balotellitubbies Ton LosUtrecht160
279 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem160
280 Bergmuis Allard kolkmanBathmen160
281 Bergop John BergerWilp160
282 Beus 2 Willy BeusekampGorssel160
283 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello160
284 caribbean cycling maarten waandersGorssel160
285 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen160
286 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse160
287 Dark Horse Michael Vooistwello160
288 De laatste Man Rens KolkmanBathmen160
289 De Nevies Mace en SeppZutphen160
290 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel160
291 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen160
292 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen160
293 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten160
294 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel160
295 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen160
296 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen160
297 Federer Himself Robin SchildwachtWierden160
298 Fiets Jasper van HaasterGorssel160
299 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen160
300 Francisco F. MichoriusHaaksbergen160
301 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 160
302 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen160
303 Gewoon Geel gerrit petersGorssel160
304 Girls On Fire hente roordingeefde160
305 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren160
306 Grote Speler Niek PetersGorssel160
307 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar160
308 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord160
309 Heesie Eric van HeesenAmsterdam160
310 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen160
311 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde160
312 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem160
313 Hintje Hester BolinkGorssel160
314 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen160
315 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven160
316 Jaws Sven BeusekampGorssel160
317 JMS 5 Max GarssenZutphen160
318 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen160
319 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam160
320 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn160
321 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen160
322 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet160
323 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen160
324 Maud herman rotmanVorden160
325 Men in Black rene wiskampWarnsveld160
326 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer160
327 Pasja Henk PasmanVoorst160
328 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse160
329 Plasploeg herman rotmanVorden160
330 Pollie 88 Dennis PolmanHouten160
331 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn160
332 Pura Vida Rene DommerholtGorssel160
333 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven160
334 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen160
335 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen160
336 S Kalle Wim MuilermanHarfsen160
337 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo160
338 Sepp herman rotmanVorden160
339 Seppio Stefan JansenZutphen160
340 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen160
341 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen160
342 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel160
343 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel160
344 Taxi Gilbert Erik de JongEpse160
345 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen160
346 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel160
347 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen160
348 Team Laorne Bert WesseldijkLaren160
349 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen160
350 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen160
351 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer160
352 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen160
353 Tou de SXM maarten waandersGorssel160
354 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam160
355 VDE on tour Niek van den EnkDeventer160
356 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele160
357 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen160
358 Westerboys Rob WesterweelDeventer160
359 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen160
360 Zompie tries again Willem MogezompGorssel160
361 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn159
362 Baardmans Gertie EgbertsWilp159
363 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten159
364 Boris Paul van der VeenGorssel159
365 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel159
366 Cuba Libre Richard TuitertGorssel159
367 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen159
368 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen159
369 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen159
370 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer159
371 Dikke proppe Roy PolTwello159
372 Eagles Eye albert roordingEefde159
373 Elisa Wim MuilermanHarfsen159
374 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld159
375 GvNorel Giel van NorelVaassen159
376 hans en grietje arjan bouterdeventer159
377 Het Tandwieltje KossinkZutphen159
378 Hilbert Eb WichersKring van Dorth159
379 Histoire Henk BlueminkDeventer159
380 Huibs Team Henno van ArkBathmen159
381 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse159
382 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem159
383 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen159
384 Le Soleil Un A MeijerGorssel159
385 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen159
386 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel159
387 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen159
388 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe159
389 MOTO 1 Alex BosGorssel159
390 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello159
391 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel159
392 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen159
393 Petje Af gerard roodEefde159
394 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen159
395 Stormchaser Tom StorminkGorssel159
396 surplace Paul van der VeenGorssel159
397 Team de strakke ketting Guus KroesWilp159
398 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde159
399 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek159
400 team Zubeldia Marten KlompDeventer159
401 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen159
402 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde159
403 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen159
404 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen159
405 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen159
406 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld159
407 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen159
408 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen159
409 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel158
410 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen158
411 Chelsea Tekla van GurpTwello158
412 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld158
413 de Vod Gert KlompGorssel158
414 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel158
415 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde158
416 Gezellig he Monique LubbersenBathmen158
417 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld158
418 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel158
419 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel158
420 Jekko s Jack BötzelGorssel158
421 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen158
422 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen158
423 Lettele Thomas te BoekhorstLettele158
424 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe158
425 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel158
426 Wandelwagen anja stegemanHarfsen158
427 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld158
428 Aruba geel Remco Meijeraruba157
429 Baby Daniek HeuvelinkZutphen157
430 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel157
431 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten157
432 Bouke Jacq LeuveninkGorssel157
433 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse157
434 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 157
435 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde157
436 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen157
437 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld157
438 grote handen Mickey mike ankersmitEpse157
439 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen157
440 Raddraaiers frits koersEpse157
441 Royhis01 truus boermanzutphen157
442 Spongelin Lincy BeusekampGorssel157
443 Van Poule Walter van UldenDen Haag157
444 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde157
445 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen157
446 Bridge lonia Henk van laarTwello156
447 Brussels Depart Stan van BrusselEpse156
448 De Plotter Mennet EmckZutphen156
449 Dezzie Pim de VogelDoetinchem156
450 Eindelijk ton muilermanHarfsen156
451 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer156
452 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen156
453 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde156
454 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel156
455 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen156
456 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen156
457 Top Gun ton muilermanHarfsen156
458 Verena on Tour Verena PetersGorssel156
459 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen156
460 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen155
461 Fay Bo Jan StegemanGorssel155
462 FC Boterham Niek BraltsEefde155
463 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde155
464 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn155
465 The Doloimites G. WichersHarfsen155
466 van alles wat Marjan DommerholtGorssel155
467 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen153
468 Asjemenou Loek prinsDeventer152
469 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen152
470 Diesel 1 M. van DiessenTwello151
471 Levadi Lenny van DinterenDeventer151
472 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar150
473 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth149
474 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde149
475 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel148
476 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld146
477 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo146
478 beus 1 Evert BeusekampGorssel146
479 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer146
480 Caralho Carlos MendezGorssel146
481 Cest Bon man daan boonmanzutphen146
482 Crytonia henk van laarTwello146
483 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen146
484 Dikke banden club Erik klumperHarfsen146
485 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen146
486 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel146
487 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar146
488 Kogeltje Jan StegemanGorssel146
489 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst146
490 Piranto Robert Jan EmckZutphen146
491 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen146
492 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst146
493 Saar 7e Saar EmckZutphen146
494 Sluys Jan SchutteHarfsen146
495 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam146
496 Spaki United Roy SmallegoorZutphen146
497 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen146
498 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst146
499 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar145
500 De gele Raaf Steven LubbersDeventer145
501 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen145
502 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth145
503 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk145
504 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar145
505 Hilgu Michel DommerholtHarfsen145
506 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam145
507 Leuf NL LeufGorssel145
508 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen145
509 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 145
510 Roja 2 Ron GriepGorssel145
511 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen145
512 Steady State frank van holtenGorssel145
513 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde145
514 Wico Wico Muldergorssel145
515 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld143
516 De streep Jan StegemanGorssel142
517 Kats Rambam Stef MarsmanLochem142
518 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem142
519 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld142
520 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen142
521 Chasse patat jurjen lulaZutphen 141
522 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen141
523 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk141
524 Team Raaber Marco RaabenEpse141
525 8 B Johan van OmmenEpse140
526 Hete bakker Piet JansenZutphen140
527 Wilirorij Willy TerinkZutphen140
528 De Aarsjes Lars van de WerfEpse139
529 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen138
530 the Bridge Peter BruggemanGorssel138
531 Jan So Jan StegemanGorssel137
532 One Vision G. BoomkampLaren137
533 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel136
534 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen136
535 Mega Toby Toby GeesinkEibergen135
536 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel135
537 Eigenwijs Linda de KrosseTwello133
538 Martinello Martine JansenZutphen132
539 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel132
540 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen132
541 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen131
542 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel131
543 Tourmix jan tuitertGorssel131
544 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe130
545 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem130
546 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 129
547 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel129
548 Roja1 Jan van HuffelenGorssel129
549 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen128
550 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen128
551 Basse Patate mathijs kamphorstEefde127
552 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde127
553 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen126
554 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen126
555 Lucky Thijs Pim MogezompEefde126
556 Solar bicyclette martien kamphorstEefde126
557 MAET Marjanne DirksenZutphen125
558 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen124
559 Rozemarijn Toos PasmanVoorst123
560 Bugsie Aaldert BakkerGorssel122
561 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld122
562 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen122
563 Gewoon Lars Lars PetersGorssel122
564 Kabouter Fianne StijneGorssel122
565 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe120
566 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen120
567 Ukkepukkie truus boermanzutphen120
568 Yellow Dream Willy TerinkZutphen120
569 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen120
570 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen119
571 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer119
572 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel118
573 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen118
574 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen117
575 Wolfspak Johan VisserGorssel117
576 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen116
577 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen116
578 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel115
579 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel115
580 de sterke sprinters herman rotmanVorden114
581 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde111
582 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel111
583 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen110
584 Neskovic B. Michoriuseefde110
585 Tourmax jan tuitertGorssel110
586 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel109
587 Tourmees jan tuitertGorssel109
588 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel108
589 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet107
590 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen106
591 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel106
592 Luna anita jimminkHarfsen106
593 Bucherons Tjeerd bosGorssel105
594 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen105
595 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde105
596 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen105
597 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello105
598 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel105
599 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde104
600 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen102
601 De Grote Hazen ron yanseWijchen102
602 Katwijk Marijke DeelstraDeventer102
603 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel102
604 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel101
605 Rommax Gerton AlbersGorssel101
606 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp99
607 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp97
608 Spartacus Arianne MeijerGorssel97
609 Distance Tom van SchootenDeventer93
610 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer89
611 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel88
612 Ciske AllardLaren88
613 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse88
614 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde87
615 Gebert van VrouwenwerffEefde87
616 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde87
617 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen87
618 ONF Thijs DerksenGorssel86
619 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde84
620 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse82
621 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel80
622 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer79
623 Binky Geralda PelgrumHarfsen76
624 Le Veterans Erwin MeijerEefde75
625 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe75
626 Wolklim Erik ten WoldeEpse75
627 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel71
628 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde71
629 Nog eentje dan Carla EbbersWilp71
630 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn68
631 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer68
632 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel64
633 JMS 3 Max GarssenZutphen63
634 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst63
635 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede61
636 Scottie Erwin DiekmanGorssel61
637 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen60
638 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel58
639 berg peppie Roy peppelenbosGorssel53
640 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel53
641 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo53
642 JMS 2 Max GarssenZutphen53
643 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe53
644 No mountain high enough Tom AarninkEpse53
645 Strava Koms Gerben BeunkBathmen53
646 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen53
647 Bergsluis Jan SchutteHarfsen52
648 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen51
649 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello50
650 Wolrijders eric ten woldeEpse 49
651 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel48
652 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten47
653 Klein Verzet Jack BötzelGorssel47
654 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam47
655 La Montagne Henk van laarTwello47
656 Manke Buffel Bram StegemanGorssel47
657 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam46
658 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen46
659 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn46
660 Koekoek Wilma Bakker Gorssel46
661 Brittney Britt DenekampDeventer45
662 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn43
663 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen42
664 Rietje Ria VisserEpse42
665 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen41
666 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel41
667 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel41
668 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen41
669 Santador Jan SchutteHarfsen40
670 Erve Markel Dave CorporaalHolten37
671 Berg tegen op zien gerard roodEefde36
672 Bergen Verzet B. Michoriuseefde35
673 Naar de Top fred beltmanEefde35
674 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen35
675 Je m appel Willem MeijerGorssel28
676 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld27
677 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn27
678 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel27
679 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer27
680 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse27
681 Col Jasper van HaasterGorssel27
682 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer27
683 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel27
684 De Bramel herman rotmanVorden27
685 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld27
686 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen27
687 De Keumpies Mace en SeppZutphen27
688 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen27
689 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen27
690 De toerist Lieke LubbersenBathmen27
691 de Zwoegers dick KoopmanGorssel27
692 Fliervogel Peter EijsvogelEpse27
693 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde27
694 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel27
695 Guus Bergop Guus EmckZutphen27
696 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse27
697 Kats Montagne Stef MarsmanLochem27
698 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel27
699 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel27
700 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde27
701 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem27
702 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen27
703 Lets go wis rene wiskampWarnsveld27
704 Op en neer Stefan JansenZutphen27
705 Simba 3 Geert HiethaarGorssel27
706 SXM naar Boven maarten waandersGorssel27
707 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello27
708 Top of the hill Harry van der WalBathmen27
709 Yle Lucht Willy TerinkZutphen27
710 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen26
711 Bos gaat Los jitse bosamsterdam26
712 Kozakken Jan StegemanGorssel26
713 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel26
714 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld24
715 Joop Klim Joop StegemanHarfsen24
716 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen23
717 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello23
718 JMS 4 Max GarssenZutphen23
719 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen23
720 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen23
721 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel22
722 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse19
723 LD Lien DuteweertBathmen19
724 slag gemist Ben NijohfEefde18
725 Stamasten Bertus StorminkGorssel18
726 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen17
727 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel16
728 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen15
729 Aruba bollen remco Meijeraruba15
730 Bennies B. de KrossePosterenk15
731 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer15
732 Buikje Bollema Erik de JongEpse15
733 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen15
734 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel15
735 De Bugles Stefan JansenZutphen15
736 De Klimbok John RouwenhorstGorssel15
737 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen15
738 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen15
739 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen15
740 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel15
741 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel15
742 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem15
743 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen15
744 Jip Willy TerinkZutphen15
745 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen15
746 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen15
747 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen15
748 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel15
749 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello14
750 Bergaf John BergerWilp11
751 In het groen Remco BeltmanEefde11
752 JMS Max GarssenZutphen11
753 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel11
754 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen11
755 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel10
756 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel5
757 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
758 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
759 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
760 In het rood Remco BeltmanEefde0
761 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem0
762 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
763 Net binnen gerard roodEefde0
764 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde0