Dag klassement
Uitslag Rustdag


Dagprijs : een Geen dagprijs aangeboden door 0 gewonnen door Gerben Beunk uit Bathmen en Hermen Brinkman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ALAPHILIPPE Julian4012KONRAD Patrick9
2THOMAS Geraint3513URAN Rigoberto8
3BERNAL Egan3014VALVERDE Alejandro7
4KRUIJSWIJK Steven2615BARDET Romain6
5BUCHMANN Emanuel2316FUGLSANG Jakob5
6MAS Enric2017BARGUIL Warren4
7A. YATES Adam1818KREUZIGER Roman3
8QUINTANA Nairo1619MEURISSE Xandro2
9D. MARTIN Dan1420PORTE Richie1
10CICCONE Giulio12---
11PINOT Thibaut10laatsteOFFREDO Yoann20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Strava Koms Gerben BeunkBathmen271
2 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen271
3 De Klimbok John RouwenhorstGorssel268
4 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse267
5 La Montagne Henk van laarTwello267
6 Manke Buffel Bram StegemanGorssel267
7 De Keumpies Mace en SeppZutphen265
8 Op en neer Stefan JansenZutphen265
9 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn264
10 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel263
11 De Bramel herman rotmanVorden263
12 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen263
13 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse262
14 Kats Montagne Stef MarsmanLochem262
15 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn261
16 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen259
17 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen259
18 Jip Willy TerinkZutphen259
19 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen259
20 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel259
21 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen258
22 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen258
23 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen258
24 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen258
25 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen258
26 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel257
27 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld256
28 berg peppie Roy peppelenbosGorssel256
29 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer256
30 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen256
31 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen256
32 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe256
33 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam256
34 Simba 3 Geert HiethaarGorssel256
35 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel255
36 Col Jasper van HaasterGorssel255
37 de Zwoegers dick KoopmanGorssel255
38 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel255
39 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse255
40 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde255
41 No mountain high enough Tom AarninkEpse255
42 SXM naar Boven maarten waandersGorssel255
43 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello254
44 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen253
45 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel252
46 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel252
47 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel252
48 Caralho Carlos MendezGorssel251
49 De Bugles Stefan JansenZutphen251
50 Luna anita jimminkHarfsen251
51 Pura Vida Rene DommerholtGorssel251
52 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel251
53 Top of the hill Harry van der WalBathmen251
54 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel249
55 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten248
56 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel248
57 Guus Bergop Guus EmckZutphen248
58 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen248
59 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen247
60 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer246
61 Zompie tries again Willem MogezompGorssel245
62 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen244
63 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen244
64 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen244
65 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen244
66 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen244
67 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen244
68 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen244
69 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel244
70 Frogi Rick BruggemanGorssel244
71 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde244
72 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem244
73 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen244
74 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam244
75 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen244
76 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen243
77 Bennies B. de KrossePosterenk243
78 caribbean cycling maarten waandersGorssel243
79 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer243
80 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen243
81 Gewoon Geel gerrit petersGorssel243
82 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem243
83 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen243
84 Spaki United Roy SmallegoorZutphen243
85 STED Eddy en StevenBathmen243
86 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam243
87 VDE on tour Niek van den EnkDeventer243
88 Bos gaat Los jitse bosamsterdam242
89 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen242
90 Lets go wis rene wiskampWarnsveld242
91 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen242
92 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen241
93 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer241
94 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht241
95 Royhis01 truus boermanzutphen241
96 Buikje Bollema Erik de JongEpse239
97 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen239
98 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde238
99 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren238
100 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn238
101 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen237
102 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel237
103 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe237
104 Paniaqua Dirk volkersEefde237
105 Stormchaser Tom StorminkGorssel237
106 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld236
107 Hilgu Michel DommerholtHarfsen236
108 Klein Verzet Jack BötzelGorssel236
109 Wolklim Erik ten WoldeEpse236
110 Bergen Verzet B. Michoriuseefde235
111 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello235
112 Crytonia henk van laarTwello235
113 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel235
114 De toerist Lieke LubbersenBathmen235
115 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten235
116 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn235
117 Sluys Jan SchutteHarfsen235
118 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen235
119 Westerboys Rob WesterweelDeventer235
120 Yle Lucht Willy TerinkZutphen235
121 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen235
122 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar234
123 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen233
124 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen233
125 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen233
126 Marl1 Marleen van Emst Eefde233
127 Prutser Rene GolsteinWarnsveld233
128 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel232
129 Alwins stars Alwin van VoorstTwello232
130 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld232
131 de Vod Gert KlompGorssel232
132 Joop Klim Joop StegemanHarfsen232
133 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen231
134 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen231
135 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen231
136 Seppio Stefan JansenZutphen231
137 Cest Bon man daan boonmanzutphen230
138 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld230
139 Huibs Team Henno van ArkBathmen230
140 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen230
141 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen230
142 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel230
143 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel229
144 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn229
145 Saar 7e Saar EmckZutphen229
146 Sieb Ronald DijkermanEpse229
147 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen229
148 Team Laorne Bert WesseldijkLaren229
149 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn229
150 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen228
151 Aruba bollen remco Meijeraruba228
152 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen228
153 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen228
154 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 228
155 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen228
156 Se John RouwenhorstGorssel228
157 Sepp herman rotmanVorden228
158 Solar bicyclette martien kamphorstEefde228
159 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen227
160 Ciske AllardLaren227
161 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen227
162 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen227
163 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen227
164 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen227
165 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen226
166 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen226
167 Binky Geralda PelgrumHarfsen225
168 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe224
169 Bugsie Aaldert BakkerGorssel224
170 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen224
171 Formulier Bart caneelZutphen224
172 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo224
173 hans en grietje arjan bouterdeventer224
174 Bergop John BergerWilp223
175 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello223
176 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen223
177 EPO 2000 Kjell PakkertLochem223
178 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen223
179 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel223
180 Men in Black rene wiskampWarnsveld223
181 Sweet Chili Stefan JansenZutphen223
182 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele223
183 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet222
184 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen222
185 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen222
186 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg222
187 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde222
188 Bridge lonia Henk van laarTwello221
189 De Nevies Mace en SeppZutphen221
190 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen221
191 Distance Tom van SchootenDeventer221
192 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen221
193 Erve Markel Dave CorporaalHolten221
194 Fliervogel Peter EijsvogelEpse221
195 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord221
196 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen221
197 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven221
198 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen221
199 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen221
200 Wilirorij Willy TerinkZutphen221
201 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo220
202 Bergaf John BergerWilp220
203 Dark Horse Michael Vooistwello220
204 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel220
205 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk220
206 Girls On Fire hente roordingeefde220
207 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar220
208 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen220
209 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem220
210 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel220
211 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam220
212 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel220
213 Petje Af gerard roodEefde220
214 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse220
215 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo220
216 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel220
217 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen220
218 Bergsluis Jan SchutteHarfsen219
219 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde219
220 In het groen Remco BeltmanEefde219
221 BroekieB Joost BroekenDen Bosch218
222 Jan So Jan StegemanGorssel218
223 Piranto Robert Jan EmckZutphen218
224 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar217
225 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn217
226 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen217
227 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen217
228 De Kampers dianne kampermanApeldoorn217
229 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 217
230 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen217
231 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer216
232 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse216
233 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel216
234 Dikke proppe Roy PolTwello216
235 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde216
236 GvNorel Giel van NorelVaassen216
237 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven216
238 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven216
239 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen216
240 Sluis Jan SchutteHarfsen216
241 Telesomani nico beusekampgorssel216
242 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen215
243 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde215
244 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth215
245 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen215
246 Hete bakker Piet JansenZutphen215
247 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen215
248 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel215
249 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen215
250 Santador Jan SchutteHarfsen215
251 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel215
252 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde215
253 Yellow Dream Willy TerinkZutphen215
254 Baby Daniek HeuvelinkZutphen214
255 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth214
256 Cuba Libre Richard TuitertGorssel214
257 Driewieler Randy DouglasGorssel214
258 kevins tour poule kevin huismandeventer214
259 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen214
260 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen214
261 MOTO 1 Alex BosGorssel214
262 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 214
263 Team de strakke ketting Guus KroesWilp214
264 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel213
265 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer213
266 Hilbert Eb WichersKring van Dorth213
267 Jekko s Jack BötzelGorssel213
268 Team Raaber Marco RaabenEpse213
269 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen212
270 Der Bram WeversAalten212
271 Koekoek Wilma Bakker Gorssel212
272 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel212
273 Balotellitubbies Ton LosUtrecht211
274 Basse Patate mathijs kamphorstEefde211
275 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten211
276 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen211
277 Fiets Jasper van HaasterGorssel211
278 Guus 9e Guus EmckZutphen211
279 Lettele Thomas te BoekhorstLettele211
280 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel211
281 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen211
282 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel211
283 Alberta Gesina Betty JansenZutphen210
284 De gele Raaf Steven LubbersDeventer210
285 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld210
286 LD Lien DuteweertBathmen210
287 Beus 2 Willy BeusekampGorssel209
288 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam209
289 grote handen Mickey mike ankersmitEpse209
290 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar209
291 Hintje Hester BolinkGorssel209
292 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse209
293 Ninonus Nino BonsinkGorssel209
294 Pasja Henk PasmanVoorst209
295 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn209
296 S Kalle Wim MuilermanHarfsen209
297 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel209
298 The Doloimites G. WichersHarfsen209
299 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen209
300 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst209
301 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen208
302 De laatste Man Rens KolkmanBathmen208
303 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel208
304 Federer Himself Robin SchildwachtWierden208
305 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen208
306 Jaws Sven BeusekampGorssel208
307 Plasploeg herman rotmanVorden208
308 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen208
309 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen208
310 Team de vette ketting Guus KroesWilp208
311 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde208
312 Ukkepukkie truus boermanzutphen208
313 Elisa Wim MuilermanHarfsen207
314 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek207
315 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld207
316 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen207
317 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello207
318 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen207
319 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen207
320 Tou de SXM maarten waandersGorssel207
321 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe207
322 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen207
323 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde206
324 De harkers Karlijn BruggemanEefde206
325 Gebert van VrouwenwerffEefde206
326 Histoire Henk BlueminkDeventer206
327 Steady State frank van holtenGorssel206
328 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen206
329 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen206
330 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem205
331 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen205
332 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten205
333 Heesie Eric van HeesenAmsterdam205
334 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe205
335 Pollie 88 Dennis PolmanHouten205
336 Sennja Roland BruggemanWarnsveld205
337 Zwart wit Maud SnellebergGorssel205
338 Asjemenou Loek prinsDeventer204
339 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel204
340 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel204
341 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen204
342 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen204
343 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten204
344 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer203
345 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen203
346 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel202
347 Bouke Jacq LeuveninkGorssel202
348 Francisco F. MichoriusHaaksbergen202
349 Kozakken Jan StegemanGorssel202
350 De Aarsjes Lars van de WerfEpse201
351 Encore une Fois P. WintersBathmen201
352 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen201
353 Grote Speler Niek PetersGorssel201
354 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen201
355 Le Soleil Un A MeijerGorssel201
356 Maud herman rotmanVorden201
357 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst201
358 Spartacus Arianne MeijerGorssel201
359 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen201
360 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen200
361 beus 1 Evert BeusekampGorssel200
362 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel200
363 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen200
364 JMS 4 Max GarssenZutphen200
365 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam200
366 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen200
367 One Vision G. BoomkampLaren200
368 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello200
369 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen200
370 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel200
371 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen200
372 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel200
373 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn200
374 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel199
375 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel199
376 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen198
377 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe198
378 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen198
379 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen198
380 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 198
381 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren198
382 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst198
383 Bergmuis Allard kolkmanBathmen197
384 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde197
385 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde197
386 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele197
387 100% anti di Luca Tom AarninkEpse196
388 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn196
389 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem196
390 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde196
391 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen196
392 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen196
393 JMS Max GarssenZutphen196
394 Neskovic B. Michoriuseefde196
395 8 B Johan van OmmenEpse195
396 Baardmans Gertie EgbertsWilp195
397 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse195
398 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen195
399 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel195
400 Naar de Top fred beltmanEefde195
401 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel195
402 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam195
403 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld195
404 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello194
405 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede194
406 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen194
407 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer194
408 team Zubeldia Marten KlompDeventer194
409 Bucherons Tjeerd bosGorssel193
410 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel193
411 Gewoon Lars Lars PetersGorssel192
412 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen192
413 Boris Paul van der VeenGorssel191
414 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde191
415 Der Jan Rens WilleminkBathmen191
416 ïn het wiel jan aarninkTwello191
417 Team Diem Erwin EggingDidam191
418 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen191
419 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld191
420 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer190
421 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen190
422 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel190
423 Leuf NL LeufGorssel190
424 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe190
425 RS Richard SingadyBathmen190
426 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen189
427 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld189
428 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel189
429 Katwijk Marijke DeelstraDeventer189
430 Kaylin Gertie van GurpTwello189
431 ONF Thijs DerksenGorssel189
432 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel189
433 Taxi Gilbert Erik de JongEpse189
434 Ici Paris Truus PrinsDeventer188
435 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel188
436 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal188
437 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen187
438 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen187
439 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen187
440 Chelsea Tekla van GurpTwello186
441 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld186
442 Guinness by Night Paul WintersBathmen186
443 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem186
444 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello186
445 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer186
446 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen186
447 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe185
448 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar185
449 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer185
450 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen185
451 Zuidloo Engbert RietmanBathmen185
452 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen184
453 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel184
454 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld183
455 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen183
456 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel183
457 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp183
458 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde182
459 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen182
460 Wolfspak Johan VisserGorssel182
461 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen182
462 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten181
463 Chasse patat jurjen lulaZutphen 181
464 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld181
465 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen181
466 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde181
467 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde181
468 Le soleil deux Willy MeijerGorssel181
469 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk181
470 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld181
471 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel180
472 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel180
473 Rommax Gerton AlbersGorssel180
474 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen180
475 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen179
476 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam179
477 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn179
478 Kevin Coyne Wil GommansVenray179
479 Dezzie Pim de VogelDoetinchem178
480 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn178
481 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse178
482 Raddraaiers frits koersEpse178
483 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde178
484 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel177
485 Kobyassie Jacob JansmaLemmer177
486 Scottie Erwin DiekmanGorssel177
487 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde176
488 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel176
489 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel176
490 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel176
491 Petje op gerard roodEefde176
492 Spongelin Lincy BeusekampGorssel176
493 De broake 17 Harry van der WalBathmen175
494 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello175
495 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen175
496 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen175
497 Uutvloch Gerry van der WalBathmen175
498 Verena on Tour Verena PetersGorssel175
499 GA Eagles CJ Steurapeldoorn174
500 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten173
501 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen173
502 Martinello Martine JansenZutphen173
503 Tourmix jan tuitertGorssel173
504 Wrbikes Maarten RechterschotHolten173
505 Nebula FC Ruben LansinkHouten172
506 the Bridge Peter BruggemanGorssel172
507 van alles wat Marjan DommerholtGorssel172
508 Wolrijders eric ten woldeEpse 172
509 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld172
510 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen171
511 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen170
512 Monday Yellow Martijn MaasEpse170
513 surplace Paul van der VeenGorssel170
514 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde170
515 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen169
516 De Grote Hazen ron yanseWijchen169
517 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello169
518 Eigenwijs Linda de KrosseTwello169
519 Kabouter Fianne StijneGorssel169
520 Kogeltje Jan StegemanGorssel169
521 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel169
522 Eindelijk ton muilermanHarfsen168
523 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar168
524 Hewered h. zuurveldSchalkhaar167
525 JMS 2 Max GarssenZutphen167
526 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen167
527 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet166
528 Brussels Depart Stan van BrusselEpse165
529 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde165
530 Wico Wico Muldergorssel165
531 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen165
532 Padde Martin SmitBathmen164
533 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel164
534 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde164
535 Gezellig he Monique LubbersenBathmen162
536 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp161
537 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel161
538 Krabbetje Thijs MogezompEefde160
539 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde160
540 Top Gun ton muilermanHarfsen160
541 Altijd op kop Art VolkersEefde159
542 Simba 1 Geert hiethaarGorssel159
543 Wandelwagen anja stegemanHarfsen159
544 Eagles Eye albert roordingEefde158
545 Tourmax jan tuitertGorssel158
546 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer157
547 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel156
548 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde156
549 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen155
550 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde155
551 Brittney Britt DenekampDeventer154
552 Diesel 1 M. van DiessenTwello154
553 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel153
554 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel153
555 Van Poule Walter van UldenDen Haag153
556 De Knakkies Betty JansenZutphen152
557 Aruba geel Remco Meijeraruba151
558 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel151
559 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem151
560 Vin Rouge Annette wintersBathmen151
561 Dikke banden club Erik klumperHarfsen150
562 FC Cactus Luuk MogezompEefde150
563 Rozemarijn Toos PasmanVoorst150
564 De Plotter Mennet EmckZutphen149
565 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer149
566 Roja 2 Ron GriepGorssel149
567 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer149
568 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello149
569 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe148
570 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen148
571 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde148
572 Zitvlees Marc DaemsDeventer148
573 FC Boterham Niek BraltsEefde147
574 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem146
575 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn146
576 Blue Niek BoomNieuw Heeten143
577 Mega Toby Toby GeesinkEibergen143
578 Roja1 Jan van HuffelenGorssel143
579 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde142
580 Lucky Thijs Pim MogezompEefde142
581 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel142
582 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde136
583 Rietje Ria VisserEpse136
584 Nog eentje dan Carla EbbersWilp135
585 haarologen leo en myrthegorssel133
586 Tourmees jan tuitertGorssel133
587 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde132
588 De streep Jan StegemanGorssel132
589 Kats Rambam Stef MarsmanLochem132
590 MAET Marjanne DirksenZutphen131
591 Sunday Yellow Martijn MaasEpse131
592 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel130
593 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek130
594 Het Tandwieltje KossinkZutphen129
595 max 33 Irma AchterkampWilp129
596 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde129
597 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst127
598 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen124
599 Stamasten Bertus StorminkGorssel124
600 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde123
601 Levadi Lenny van DinterenDeventer121
602 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel120
603 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen119
604 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel118
605 Wigo Wil GommansVenray114
606 Flierefluiter Evelien FliermanEpse111
607 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello111
608 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer107
609 Desperados Bert en RonnieZutphen105
610 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe105
611 Je m appel Willem MeijerGorssel104
612 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen104
613 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet100
614 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst96
615 Fay Bo Jan StegemanGorssel95
616 Berg tegen op zien gerard roodEefde91
617 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen82
618 Le Veterans Erwin MeijerEefde81
619 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse81
620 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten78
621 Team de snelle ketting Guus KroesWilp70
622 JMS 5 Max GarssenZutphen66
623 Sprintgeweld Alex BosGorssel65
624 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen62
625 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn61
626 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen61
627 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel54
628 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn54
629 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde48
630 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen47
631 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer47
632 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth47
633 de sterke sprinters herman rotmanVorden47
634 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen47
635 Frog Rick BruggemanGorssel47
636 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten47
637 Han en Bud Bud WichersGorssel47
638 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen47
639 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel47
640 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen47
641 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen47
642 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen47
643 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen47
644 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel47
645 Super Train Willy TerinkZutphen47
646 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel44
647 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen40
648 Annes choice bert rietmanHarfsen40
649 Aruba groen Remco Meijeraruba40
650 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen40
651 BD Ben DuteweertBathmen40
652 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer40
653 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel40
654 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello40
655 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse40
656 BV Ben VerwooldeBathmen40
657 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar40
658 De eerste de beste Harry van der WalBathmen40
659 De groene kikker Betty JansenZutphen40
660 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen40
661 De Hulk Stefan JansenZutphen40
662 De Sprinters Tess van LooijenDeventer40
663 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde40
664 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel40
665 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel40
666 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen40
667 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 40
668 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn40
669 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel40
670 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn40
671 Green belongs to me Tom AarninkEpse40
672 Green Manalishi Dirk VolkersEefde40
673 Green Masjien Jack BötzelGorssel40
674 Green Mountain Willy TerinkZutphen40
675 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem40
676 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten40
677 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten40
678 In het geel Remco BeltmanEefde40
679 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth40
680 Kats Groen Stef MarsmanLochem40
681 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel40
682 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel40
683 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem40
684 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel40
685 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde40
686 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn40
687 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn40
688 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen40
689 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen40
690 No Despacito Jessica DouglasGorssel40
691 No Stress Rene DommerholtGorssel40
692 Pallie 77 Dennis PolmanHouten40
693 Pebbels herman rotmanVorden40
694 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden40
695 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen40
696 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel40
697 Rappe Jongens B. Michoriuseefde40
698 Rappertjes Mennet EmckZutphen40
699 Rioolfiets Bram StegemanGorssel40
700 Simba 2 Geert HiethaarGorssel40
701 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel40
702 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen40
703 Snelle Jelle gerard roodEefde40
704 Speedy Yvonne WuestmanLochem40
705 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen40
706 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer40
707 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen40
708 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek40
709 SXM geeft gas maarten waandersGorssel40
710 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel40
711 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello40
712 Team Einstein Jaco KosterGorssel40
713 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen40
714 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen40
715 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen40
716 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen40
717 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo40
718 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse40
719 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel40
720 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem36
721 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel35
722 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello25
723 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel22
724 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel20
725 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello20
726 slag gemist Ben NijohfEefde11
727 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld7
728 Lariekoek Henk van LaarTwello7
729 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde2
730 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn0
731 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven0
732 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
733 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen0
734 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
735 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse0
736 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld0
737 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
738 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
739 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
740 Guus rapste Guus EmckZutphen0
741 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
742 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
743 In het rood Remco BeltmanEefde0
744 JMS 3 Max GarssenZutphen0
745 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
746 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
747 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
748 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
749 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
750 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel0
751 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
752 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
753 Net binnen gerard roodEefde0
754 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
755 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
756 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
757 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello0
758 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
759 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
760 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
761 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0