Dag klassement
Uitslag Etappe 10


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Welkoop Berndsen / Rene Vos Outdoor & Sports
gewonnen door Henk Nikkels uit Bathmen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1VAN AERT Wout4012THOMAS Geraint9
2VIVIANI Elia3513WURTZ SCHMIDT Mads8
3EWAN Caleb3014BERNAL Egan7
4MATTHEWS Michael2615RICHEZE Maximiliano6
5SAGAN Peter2316KONRAD Patrick5
6PHILIPSEN Jasper2017BOL Cees4
7COLBRELLI Sonny1818KRUIJSWIJK Steven3
8TRENTIN Matteo1619MAS Enric2
9NAESEN Oliver1420BARDET Romain1
10VAN AVERMAET Greg12---
11ALAPHILIPPE Julian10laatsteZABEL Rick20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen250
2 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello244
3 Simba 2 Geert HiethaarGorssel244
4 In het geel Remco BeltmanEefde236
5 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen234
6 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten234
7 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo234
8 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen232
9 Team Einstein Jaco KosterGorssel231
10 Green Masjien Jack BötzelGorssel230
11 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten230
12 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel230
13 Pallie 77 Dennis PolmanHouten230
14 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden230
15 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen230
16 Han en Bud Bud WichersGorssel224
17 Rappe Jongens B. Michoriuseefde224
18 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel224
19 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp224
20 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten221
21 Guus rapste Guus EmckZutphen220
22 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde220
23 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst219
24 BD Ben DuteweertBathmen218
25 BV Ben VerwooldeBathmen218
26 Der Jan Rens WilleminkBathmen218
27 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem218
28 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen218
29 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn218
30 Kevin Coyne Wil GommansVenray217
31 Sunday Yellow Martijn MaasEpse217
32 Team de snelle ketting Guus KroesWilp217
33 De Hulk Stefan JansenZutphen216
34 Aruba groen Remco Meijeraruba214
35 FC Cactus Luuk MogezompEefde214
36 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn214
37 Green Manalishi Dirk VolkersEefde214
38 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten214
39 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen214
40 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde214
41 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe214
42 Monday Yellow Martijn MaasEpse213
43 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen212
44 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer210
45 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer210
46 De Sprinters Tess van LooijenDeventer210
47 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde210
48 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel210
49 Frog Rick BruggemanGorssel210
50 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 210
51 Green belongs to me Tom AarninkEpse210
52 Green Mountain Willy TerinkZutphen210
53 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel210
54 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen210
55 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel210
56 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel210
57 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn210
58 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn210
59 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn210
60 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen210
61 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel210
62 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen210
63 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen210
64 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen210
65 Sprintgeweld Alex BosGorssel210
66 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen210
67 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello210
68 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen210
69 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel210
70 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello208
71 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar207
72 Levadi Lenny van DinterenDeventer206
73 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen206
74 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen206
75 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek204
76 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven204
77 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel204
78 Rappertjes Mennet EmckZutphen204
79 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo202
80 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel202
81 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde202
82 Pebbels herman rotmanVorden202
83 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo202
84 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen202
85 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel202
86 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel202
87 Team de vette ketting Guus KroesWilp202
88 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam202
89 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse202
90 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen202
91 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn201
92 Wrbikes Maarten RechterschotHolten201
93 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn200
94 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen200
95 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven200
96 Bergmuis Allard kolkmanBathmen200
97 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen200
98 Gewoon Groen gerrit petersGorssel200
99 GvNorel Giel van NorelVaassen200
100 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen200
101 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen200
102 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen200
103 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer200
104 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen200
105 Blue Niek BoomNieuw Heeten199
106 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello199
107 Flierefluiter Evelien FliermanEpse198
108 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 198
109 Kats Groen Stef MarsmanLochem198
110 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld198
111 Team de strakke ketting Guus KroesWilp198
112 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen198
113 Aruba geel Remco Meijeraruba197
114 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten196
115 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld196
116 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn196
117 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet196
118 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen196
119 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen196
120 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde195
121 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde195
122 Guus 9e Guus EmckZutphen194
123 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen194
124 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde194
125 Snelle Jelle gerard roodEefde194
126 Sputers van Saar Saar EmckZutphen194
127 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld193
128 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel192
129 Sennja Roland BruggemanWarnsveld192
130 100% anti di Luca Tom AarninkEpse191
131 haarologen leo en myrthegorssel191
132 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen190
133 Eindelijk ton muilermanHarfsen190
134 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen190
135 No Stress Rene DommerholtGorssel190
136 Rioolfiets Bram StegemanGorssel190
137 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel190
138 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer190
139 SXM geeft gas maarten waandersGorssel190
140 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen190
141 Top Gun ton muilermanHarfsen190
142 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem189
143 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen188
144 Baby Daniek HeuvelinkZutphen188
145 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld188
146 Krabbetje Thijs MogezompEefde188
147 Dikke banden club Erik klumperHarfsen187
148 Nebula FC Ruben LansinkHouten187
149 Padde Martin SmitBathmen187
150 Roja 2 Ron GriepGorssel187
151 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen186
152 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten186
153 Dark Horse Michael Vooistwello186
154 De gele Raaf Steven LubbersDeventer186
155 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen186
156 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel186
157 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 186
158 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde186
159 Gewoon Geel gerrit petersGorssel186
160 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen186
161 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer186
162 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven186
163 max 33 Irma AchterkampWilp186
164 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello186
165 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 186
166 Spaki United Roy SmallegoorZutphen186
167 Stormchaser Tom StorminkGorssel186
168 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek186
169 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde185
170 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde185
171 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen185
172 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen184
173 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse184
174 Cest Bon man daan boonmanzutphen184
175 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel184
176 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar184
177 Lettele Thomas te BoekhorstLettele184
178 Maud herman rotmanVorden184
179 Plasploeg herman rotmanVorden184
180 Seppio Stefan JansenZutphen184
181 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel184
182 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen184
183 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen183
184 Desperados Bert en RonnieZutphen183
185 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar183
186 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel183
187 Jekko s Jack BötzelGorssel183
188 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth182
189 De eerste de beste Harry van der WalBathmen182
190 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen180
191 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen180
192 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn180
193 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen180
194 Paniaqua Dirk volkersEefde180
195 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel180
196 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe180
197 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen180
198 Vlotte Lotte Erik de JongEpse180
199 Eagles Eye albert roordingEefde179
200 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel178
201 De Kampers dianne kampermanApeldoorn178
202 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam178
203 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello178
204 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel178
205 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen177
206 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen176
207 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen176
208 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer176
209 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde176
210 GA Eagles CJ Steurapeldoorn176
211 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen176
212 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel176
213 Piranto Robert Jan EmckZutphen176
214 Verena on Tour Verena PetersGorssel176
215 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe175
216 de sterke sprinters herman rotmanVorden175
217 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn175
218 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel175
219 kevins tour poule kevin huismandeventer175
220 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel175
221 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem174
222 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer174
223 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen174
224 EPO 2000 Kjell PakkertLochem174
225 Fiets Jasper van HaasterGorssel174
226 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek174
227 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele174
228 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem174
229 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse174
230 Pollie 88 Dennis PolmanHouten174
231 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen174
232 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen174
233 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek174
234 Sweet Chili Stefan JansenZutphen174
235 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen174
236 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel174
237 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen174
238 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen174
239 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg174
240 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten174
241 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer172
242 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten172
243 De Knakkies Betty JansenZutphen172
244 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen172
245 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen172
246 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel172
247 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen172
248 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen172
249 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen171
250 Wigo Wil GommansVenray171
251 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen170
252 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer170
253 Annes choice bert rietmanHarfsen170
254 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse170
255 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel170
256 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth170
257 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen170
258 Speedy Yvonne WuestmanLochem170
259 Super Train Willy TerinkZutphen170
260 Wico Wico Muldergorssel170
261 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen168
262 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde168
263 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde168
264 Team Diem Erwin EggingDidam168
265 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde167
266 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen166
267 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn166
268 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet166
269 Altijd op kop Art VolkersEefde165
270 Kogeltje Jan StegemanGorssel165
271 BroekieB Joost BroekenDen Bosch164
272 De groene kikker Betty JansenZutphen164
273 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde164
274 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht164
275 Frogi Rick BruggemanGorssel164
276 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel164
277 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen164
278 No Despacito Jessica DouglasGorssel164
279 Se John RouwenhorstGorssel164
280 STED Eddy en StevenBathmen164
281 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn164
282 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen163
283 FC Boterham Niek BraltsEefde163
284 JMS 5 Max GarssenZutphen163
285 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel163
286 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen162
287 Alberta Gesina Betty JansenZutphen162
288 Caralho Carlos MendezGorssel162
289 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen162
290 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen162
291 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde162
292 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen162
293 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello162
294 Encore une Fois P. WintersBathmen162
295 Francisco F. MichoriusHaaksbergen162
296 Guinness by Night Paul WintersBathmen162
297 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar162
298 Hilbert Eb WichersKring van Dorth162
299 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem162
300 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen162
301 Kats Sprint Stef MarsmanLochem162
302 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel162
303 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen162
304 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello162
305 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen162
306 Simba 1 Geert hiethaarGorssel162
307 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel162
308 Telesomani nico beusekampgorssel162
309 Zompie tries again Willem MogezompGorssel162
310 Zuidloo Engbert RietmanBathmen162
311 Zwart wit Maud SnellebergGorssel162
312 De harkers Karlijn BruggemanEefde161
313 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello161
314 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn160
315 beus 1 Evert BeusekampGorssel160
316 Beus 2 Willy BeusekampGorssel160
317 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel160
318 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen160
319 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen160
320 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk160
321 Federer Himself Robin SchildwachtWierden160
322 Gezellig he Monique LubbersenBathmen160
323 Het Tandwieltje KossinkZutphen160
324 Jaws Sven BeusekampGorssel160
325 Kabouter Fianne StijneGorssel160
326 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem160
327 Lariekoek Henk van LaarTwello160
328 Royhis01 truus boermanzutphen160
329 team Zubeldia Marten KlompDeventer160
330 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen160
331 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen160
332 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn159
333 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde159
334 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn159
335 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen158
336 Baardmans Gertie EgbertsWilp158
337 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam158
338 caribbean cycling maarten waandersGorssel158
339 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse158
340 De Nevies Mace en SeppZutphen158
341 Dikke proppe Roy PolTwello158
342 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth158
343 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten158
344 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse158
345 Elisa Wim MuilermanHarfsen158
346 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld158
347 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord158
348 Heesie Eric van HeesenAmsterdam158
349 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen158
350 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam158
351 MOTO 1 Alex BosGorssel158
352 Pasja Henk PasmanVoorst158
353 Petje Af gerard roodEefde158
354 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen158
355 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde158
356 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer157
357 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel157
358 Spongelin Lincy BeusekampGorssel157
359 Bergop John BergerWilp156
360 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen156
361 De laatste Man Rens KolkmanBathmen156
362 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen156
363 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen156
364 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen156
365 grote handen Mickey mike ankersmitEpse156
366 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde156
367 ïn het wiel jan aarninkTwello156
368 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen156
369 Le soleil deux Willy MeijerGorssel156
370 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen156
371 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen156
372 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen156
373 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen156
374 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen156
375 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld156
376 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst156
377 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen155
378 Kaylin Gertie van GurpTwello155
379 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe155
380 RS Richard SingadyBathmen155
381 Vin Rouge Annette wintersBathmen155
382 De broake 17 Harry van der WalBathmen154
383 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde154
384 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde154
385 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel154
386 Uutvloch Gerry van der WalBathmen154
387 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld153
388 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel153
389 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello153
390 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel153
391 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen152
392 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen151
393 Ici Paris Truus PrinsDeventer150
394 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen150
395 Petje op gerard roodEefde149
396 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde149
397 De Aarsjes Lars van de WerfEpse148
398 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe148
399 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde148
400 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen148
401 8 B Johan van OmmenEpse147
402 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen146
403 Balotellitubbies Ton LosUtrecht146
404 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel146
405 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello146
406 Crytonia henk van laarTwello146
407 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen146
408 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen146
409 de Vod Gert KlompGorssel146
410 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel146
411 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen146
412 Formulier Bart caneelZutphen146
413 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen146
414 Girls On Fire hente roordingeefde146
415 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar146
416 Huibs Team Henno van ArkBathmen146
417 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen146
418 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen146
419 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen146
420 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel146
421 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe146
422 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel146
423 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel146
424 Prutser Rene GolsteinWarnsveld146
425 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven146
426 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen146
427 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen146
428 Sepp herman rotmanVorden146
429 Sieb Ronald DijkermanEpse146
430 Sluys Jan SchutteHarfsen146
431 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel146
432 Team Laorne Bert WesseldijkLaren146
433 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen146
434 VDE on tour Niek van den EnkDeventer146
435 Westerboys Rob WesterweelDeventer146
436 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen146
437 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen145
438 Ninonus Nino BonsinkGorssel145
439 Wandelwagen anja stegemanHarfsen145
440 Alwins stars Alwin van VoorstTwello144
441 Asjemenou Loek prinsDeventer144
442 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel144
443 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen144
444 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen144
445 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen144
446 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren144
447 Grote Speler Niek PetersGorssel144
448 hans en grietje arjan bouterdeventer144
449 Hete bakker Piet JansenZutphen144
450 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse144
451 Kobyassie Jacob JansmaLemmer144
452 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam144
453 Le Soleil Un A MeijerGorssel144
454 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen144
455 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel144
456 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst144
457 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen144
458 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst144
459 S Kalle Wim MuilermanHarfsen144
460 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen144
461 Tou de SXM maarten waandersGorssel144
462 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele144
463 Boris Paul van der VeenGorssel143
464 Chelsea Tekla van GurpTwello143
465 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen143
466 Gewoon Lars Lars PetersGorssel143
467 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld143
468 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld143
469 Hewered h. zuurveldSchalkhaar143
470 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe143
471 surplace Paul van der VeenGorssel143
472 The Doloimites G. WichersHarfsen143
473 Kats Rambam Stef MarsmanLochem142
474 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen141
475 van alles wat Marjan DommerholtGorssel141
476 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel141
477 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel140
478 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel139
479 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer139
480 Roja1 Jan van HuffelenGorssel139
481 the Bridge Peter BruggemanGorssel139
482 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar137
483 Bridge lonia Henk van laarTwello137
484 Neskovic B. Michoriuseefde137
485 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam137
486 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld137
487 Brussels Depart Stan van BrusselEpse136
488 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen136
489 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen136
490 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn136
491 Saar 7e Saar EmckZutphen136
492 Sluis Jan SchutteHarfsen136
493 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel135
494 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer135
495 Raddraaiers frits koersEpse135
496 Taxi Gilbert Erik de JongEpse135
497 Zitvlees Marc DaemsDeventer135
498 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem134
499 Hintje Hester BolinkGorssel134
500 Solar bicyclette martien kamphorstEefde134
501 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal134
502 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen134
503 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel133
504 Martinello Martine JansenZutphen133
505 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren133
506 Histoire Henk BlueminkDeventer132
507 One Vision G. BoomkampLaren132
508 Steady State frank van holtenGorssel132
509 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen132
510 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen130
511 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 130
512 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen130
513 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen130
514 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth129
515 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde128
516 Wolfspak Johan VisserGorssel128
517 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen127
518 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen127
519 Van Poule Walter van UldenDen Haag127
520 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel126
521 Dezzie Pim de VogelDoetinchem125
522 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde124
523 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen123
524 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar123
525 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen123
526 Team Raaber Marco RaabenEpse123
527 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen122
528 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel121
529 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe121
530 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld120
531 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen120
532 Cuba Libre Richard TuitertGorssel120
533 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen120
534 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde120
535 Hilgu Michel DommerholtHarfsen120
536 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen120
537 Marl1 Marleen van Emst Eefde120
538 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn120
539 Pura Vida Rene DommerholtGorssel120
540 Wilirorij Willy TerinkZutphen120
541 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel119
542 Eigenwijs Linda de KrosseTwello118
543 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld118
544 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten118
545 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel118
546 Men in Black rene wiskampWarnsveld118
547 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp118
548 ONF Thijs DerksenGorssel118
549 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde118
550 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel118
551 Bouke Jacq LeuveninkGorssel117
552 Leuf NL LeufGorssel117
553 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel116
554 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen116
555 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel116
556 Diesel 1 M. van DiessenTwello115
557 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel115
558 Nog eentje dan Carla EbbersWilp115
559 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen115
560 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe114
561 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde114
562 Ukkepukkie truus boermanzutphen114
563 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel113
564 Der Bram WeversAalten111
565 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe111
566 MAET Marjanne DirksenZutphen111
567 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld110
568 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde110
569 Chasse patat jurjen lulaZutphen 109
570 Lucky Thijs Pim MogezompEefde109
571 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk109
572 Tourmax jan tuitertGorssel109
573 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen108
574 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen108
575 Fay Bo Jan StegemanGorssel108
576 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen108
577 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen108
578 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen107
579 De Plotter Mennet EmckZutphen107
580 Luna anita jimminkHarfsen106
581 Jan So Jan StegemanGorssel105
582 Bucherons Tjeerd bosGorssel104
583 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel103
584 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen101
585 Yellow Dream Willy TerinkZutphen100
586 De streep Jan StegemanGorssel99
587 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen99
588 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem99
589 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel95
590 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen95
591 No mountain high enough Tom AarninkEpse93
592 Rozemarijn Toos PasmanVoorst93
593 Tourmix jan tuitertGorssel93
594 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel92
595 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen90
596 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen90
597 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello90
598 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen90
599 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel88
600 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen88
601 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen86
602 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld86
603 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen85
604 Basse Patate mathijs kamphorstEefde85
605 Driewieler Randy DouglasGorssel85
606 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp84
607 Tourmees jan tuitertGorssel84
608 Rietje Ria VisserEpse83
609 Wolrijders eric ten woldeEpse 83
610 Katwijk Marijke DeelstraDeventer82
611 Wolklim Erik ten WoldeEpse81
612 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen80
613 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn80
614 Bugsie Aaldert BakkerGorssel79
615 Ciske AllardLaren79
616 Binky Geralda PelgrumHarfsen78
617 De Grote Hazen ron yanseWijchen78
618 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel77
619 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen77
620 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer76
621 Distance Tom van SchootenDeventer75
622 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst74
623 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen73
624 Bergen Verzet B. Michoriuseefde72
625 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde72
626 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse72
627 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel72
628 Manke Buffel Bram StegemanGorssel72
629 Mega Toby Toby GeesinkEibergen72
630 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello71
631 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede71
632 Spartacus Arianne MeijerGorssel71
633 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen70
634 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel70
635 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo67
636 Le Veterans Erwin MeijerEefde67
637 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde66
638 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse65
639 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel65
640 Lets go wis rene wiskampWarnsveld64
641 Brittney Britt DenekampDeventer62
642 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel62
643 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel62
644 Strava Koms Gerben BeunkBathmen60
645 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen60
646 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel59
647 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer57
648 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello57
649 berg peppie Roy peppelenbosGorssel55
650 Bergsluis Jan SchutteHarfsen55
651 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel55
652 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe55
653 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen55
654 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet55
655 Rommax Gerton AlbersGorssel55
656 Santador Jan SchutteHarfsen55
657 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen55
658 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen55
659 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde54
660 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde53
661 Gebert van VrouwenwerffEefde53
662 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer53
663 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen52
664 Erve Markel Dave CorporaalHolten50
665 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem49
666 Op en neer Stefan JansenZutphen49
667 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel48
668 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel46
669 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen44
670 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen44
671 JMS 2 Max GarssenZutphen44
672 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel40
673 JMS 3 Max GarssenZutphen39
674 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn37
675 De Keumpies Mace en SeppZutphen37
676 De Klimbok John RouwenhorstGorssel37
677 Guus Bergop Guus EmckZutphen37
678 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel37
679 Top of the hill Harry van der WalBathmen37
680 Bennies B. de KrossePosterenk36
681 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse36
682 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer35
683 Je m appel Willem MeijerGorssel35
684 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam34
685 Joop Klim Joop StegemanHarfsen34
686 Stamasten Bertus StorminkGorssel34
687 slag gemist Ben NijohfEefde33
688 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen32
689 Aruba bollen remco Meijeraruba32
690 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld32
691 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer32
692 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen32
693 Bos gaat Los jitse bosamsterdam32
694 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse32
695 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen32
696 Col Jasper van HaasterGorssel32
697 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel32
698 De Bramel herman rotmanVorden32
699 De Bugles Stefan JansenZutphen32
700 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld32
701 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen32
702 de Zwoegers dick KoopmanGorssel32
703 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen32
704 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen32
705 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel32
706 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen32
707 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel32
708 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel32
709 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem32
710 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen32
711 Jip Willy TerinkZutphen32
712 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse32
713 Kats Montagne Stef MarsmanLochem32
714 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel32
715 Klein Verzet Jack BötzelGorssel32
716 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn32
717 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam32
718 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde32
719 La Montagne Henk van laarTwello32
720 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen32
721 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen32
722 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen32
723 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel32
724 Simba 3 Geert HiethaarGorssel32
725 SXM naar Boven maarten waandersGorssel32
726 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello32
727 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen32
728 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel30
729 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten30
730 Buikje Bollema Erik de JongEpse30
731 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer30
732 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen30
733 De toerist Lieke LubbersenBathmen30
734 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen30
735 Naar de Top fred beltmanEefde30
736 Scottie Erwin DiekmanGorssel30
737 Yle Lucht Willy TerinkZutphen30
738 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld29
739 Kozakken Jan StegemanGorssel29
740 Bergaf John BergerWilp27
741 LD Lien DuteweertBathmen25
742 Fliervogel Peter EijsvogelEpse23
743 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem23
744 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen22
745 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello22
746 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen22
747 In het groen Remco BeltmanEefde22
748 JMS Max GarssenZutphen22
749 JMS 4 Max GarssenZutphen22
750 Koekoek Wilma Bakker Gorssel22
751 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel22
752 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel22
753 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen22
754 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen22
755 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen19
756 Berg tegen op zien gerard roodEefde10
757 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel8
758 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen8
759 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen8
760 Net binnen gerard roodEefde8
761 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde8
762 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
763 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel0
764 In het rood Remco BeltmanEefde0