Dag klassement
Uitslag Etappe 8


Dagprijs : een Kappersbon aangeboden door Kapsalon Artistique
gewonnen door Yvette dommerholt uit Epse

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1T. DE GENDT Thomas4012LUTSENKO Alexey9
2PINOT Thibaut3513QUINTANA Nairo8
3ALAPHILIPPE Julian3014URAN Rigoberto7
4MATTHEWS Michael2615GAUDU David 6
5SAGAN Peter2316A. YATES Adam5
6TRENTIN Matteo2017BARGUIL Warren4
7MEURISSE Xandro1818BUCHMANN Emanuel3
8VAN AVERMAET Greg1619MOLLEMA Bauke2
9BERNAL Egan1420ARU Fabio1
10THOMAS Geraint12---
11KONRAD Patrick10laatsteBAK Lars Ytting20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse215
2 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar213
3 hans en grietje arjan bouterdeventer203
4 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen200
5 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde200
6 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen199
7 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar197
8 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer196
9 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen196
10 Wolklim Erik ten WoldeEpse196
11 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde195
12 Padde Martin SmitBathmen193
13 Nebula FC Ruben LansinkHouten192
14 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel192
15 Sennja Roland BruggemanWarnsveld191
16 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 190
17 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen189
18 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen189
19 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse189
20 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen189
21 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen189
22 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen189
23 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten188
24 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde188
25 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen188
26 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen187
27 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen186
28 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn185
29 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen185
30 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer184
31 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel184
32 Caralho Carlos MendezGorssel183
33 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen183
34 De Kampers dianne kampermanApeldoorn183
35 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen183
36 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen183
37 No mountain high enough Tom AarninkEpse183
38 Paniaqua Dirk volkersEefde183
39 Steady State frank van holtenGorssel183
40 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg183
41 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele182
42 Fiets Jasper van HaasterGorssel181
43 Pollie 88 Dennis PolmanHouten181
44 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde180
45 Beus 2 Willy BeusekampGorssel180
46 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen180
47 Gebert van VrouwenwerffEefde180
48 Gezellig he Monique LubbersenBathmen180
49 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel180
50 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel180
51 Jaws Sven BeusekampGorssel180
52 max 33 Irma AchterkampWilp180
53 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn180
54 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam180
55 Spongelin Lincy BeusekampGorssel180
56 Team Raaber Marco RaabenEpse180
57 team Zubeldia Marten KlompDeventer180
58 GA Eagles CJ Steurapeldoorn179
59 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel179
60 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen179
61 Wandelwagen anja stegemanHarfsen179
62 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen177
63 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn177
64 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar177
65 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet177
66 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen176
67 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen176
68 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde176
69 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer176
70 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth176
71 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel176
72 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen176
73 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 176
74 grote handen Mickey mike ankersmitEpse176
75 GvNorel Giel van NorelVaassen176
76 Hete bakker Piet JansenZutphen176
77 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem176
78 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp176
79 MOTO 1 Alex BosGorssel176
80 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn176
81 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen176
82 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam176
83 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel176
84 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde176
85 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst176
86 Zompie tries again Willem MogezompGorssel176
87 Alberta Gesina Betty JansenZutphen175
88 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo175
89 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld175
90 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer175
91 beus 1 Evert BeusekampGorssel174
92 ïn het wiel jan aarninkTwello174
93 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel174
94 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen174
95 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen173
96 Asjemenou Loek prinsDeventer173
97 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem173
98 MAET Marjanne DirksenZutphen173
99 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo173
100 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen173
101 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel173
102 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn173
103 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten173
104 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen173
105 Bergop John BergerWilp172
106 caribbean cycling maarten waandersGorssel172
107 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel172
108 EPO 2000 Kjell PakkertLochem172
109 Hilgu Michel DommerholtHarfsen172
110 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen172
111 Kevin Coyne Wil GommansVenray172
112 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde172
113 Sweet Chili Stefan JansenZutphen172
114 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen172
115 Tourmax jan tuitertGorssel172
116 100% anti di Luca Tom AarninkEpse171
117 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten171
118 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten171
119 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer171
120 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde171
121 Bergmuis Allard kolkmanBathmen170
122 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel170
123 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen170
124 Hilbert Eb WichersKring van Dorth170
125 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen170
126 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde170
127 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse169
128 De laatste Man Rens KolkmanBathmen169
129 De Nevies Mace en SeppZutphen169
130 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer169
131 Elisa Wim MuilermanHarfsen169
132 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek169
133 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld169
134 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen169
135 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord169
136 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen169
137 kevins tour poule kevin huismandeventer169
138 Kogeltje Jan StegemanGorssel169
139 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel169
140 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel169
141 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel169
142 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen169
143 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen169
144 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen169
145 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen169
146 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen169
147 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld169
148 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn168
149 De Aarsjes Lars van de WerfEpse168
150 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen168
151 Federer Himself Robin SchildwachtWierden168
152 Francisco F. MichoriusHaaksbergen168
153 Luna anita jimminkHarfsen168
154 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen168
155 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel167
156 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen167
157 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht167
158 Rommax Gerton AlbersGorssel167
159 Top of the hill Harry van der WalBathmen167
160 Baby Daniek HeuvelinkZutphen166
161 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe166
162 Le soleil deux Willy MeijerGorssel166
163 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen166
164 Aruba geel Remco Meijeraruba165
165 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam165
166 Bugsie Aaldert BakkerGorssel165
167 Der Jan Rens WilleminkBathmen165
168 Jekko s Jack BötzelGorssel165
169 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel165
170 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen165
171 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel164
172 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel164
173 De harkers Karlijn BruggemanEefde164
174 de Vod Gert KlompGorssel164
175 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen164
176 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello164
177 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen164
178 Kats Montagne Stef MarsmanLochem164
179 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam164
180 Petje Af gerard roodEefde164
181 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde164
182 van alles wat Marjan DommerholtGorssel164
183 Alwins stars Alwin van VoorstTwello163
184 Binky Geralda PelgrumHarfsen163
185 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen163
186 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen163
187 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen163
188 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen163
189 Frogi Rick BruggemanGorssel163
190 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren163
191 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer163
192 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel163
193 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe163
194 Seppio Stefan JansenZutphen163
195 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel163
196 Stormchaser Tom StorminkGorssel163
197 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen163
198 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel162
199 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen162
200 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn162
201 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel162
202 Prutser Rene GolsteinWarnsveld162
203 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen162
204 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk162
205 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel162
206 Ciske AllardLaren161
207 Heesie Eric van HeesenAmsterdam161
208 Petje op gerard roodEefde161
209 Sluys Jan SchutteHarfsen161
210 The Doloimites G. WichersHarfsen161
211 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello160
212 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth160
213 Crytonia henk van laarTwello160
214 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde160
215 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel160
216 Encore une Fois P. WintersBathmen160
217 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel160
218 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen160
219 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld160
220 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld160
221 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen160
222 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen160
223 Plasploeg herman rotmanVorden160
224 S Kalle Wim MuilermanHarfsen160
225 Sepp herman rotmanVorden160
226 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen160
227 Sprintgeweld Alex BosGorssel160
228 Strava Koms Gerben BeunkBathmen160
229 Team de vette ketting Guus KroesWilp160
230 Team Laorne Bert WesseldijkLaren160
231 Telesomani nico beusekampgorssel160
232 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen160
233 Ukkepukkie truus boermanzutphen160
234 Bos gaat Los jitse bosamsterdam159
235 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen159
236 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven159
237 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse159
238 Kozakken Jan StegemanGorssel159
239 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel159
240 Pasja Henk PasmanVoorst159
241 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen159
242 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen158
243 Kobyassie Jacob JansmaLemmer158
244 Lettele Thomas te BoekhorstLettele158
245 Manke Buffel Bram StegemanGorssel158
246 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn157
247 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten157
248 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen157
249 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 157
250 Formulier Bart caneelZutphen157
251 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen157
252 Roja 2 Ron GriepGorssel157
253 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen157
254 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen156
255 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe156
256 Bucherons Tjeerd bosGorssel156
257 Cest Bon man daan boonmanzutphen156
258 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde156
259 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen156
260 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel156
261 Gewoon Geel gerrit petersGorssel156
262 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel156
263 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar156
264 haarologen leo en myrthegorssel156
265 Huibs Team Henno van ArkBathmen156
266 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen156
267 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen156
268 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet156
269 Lets go wis rene wiskampWarnsveld156
270 Ninonus Nino BonsinkGorssel156
271 Sieb Ronald DijkermanEpse156
272 Solar bicyclette martien kamphorstEefde156
273 Spaki United Roy SmallegoorZutphen156
274 STED Eddy en StevenBathmen156
275 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen156
276 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel156
277 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn156
278 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen156
279 VDE on tour Niek van den EnkDeventer156
280 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele156
281 Chasse patat jurjen lulaZutphen 155
282 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel155
283 Klein Verzet Jack BötzelGorssel155
284 Rappe Jongens B. Michoriuseefde155
285 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen155
286 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam155
287 Westerboys Rob WesterweelDeventer155
288 Balotellitubbies Ton LosUtrecht154
289 Girls On Fire hente roordingeefde154
290 Hintje Hester BolinkGorssel154
291 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn154
292 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel154
293 Saar 7e Saar EmckZutphen154
294 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen153
295 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen153
296 Dark Horse Michael Vooistwello153
297 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen153
298 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel153
299 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde153
300 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen153
301 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen153
302 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen153
303 Grote Speler Niek PetersGorssel153
304 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen153
305 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello153
306 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven153
307 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam153
308 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen153
309 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen153
310 Maud herman rotmanVorden153
311 Neskovic B. Michoriuseefde153
312 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst153
313 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello153
314 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello153
315 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 153
316 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven153
317 Se John RouwenhorstGorssel153
318 Team Diem Erwin EggingDidam153
319 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel153
320 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen153
321 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde153
322 Tou de SXM maarten waandersGorssel153
323 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe153
324 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen153
325 Zitvlees Marc DaemsDeventer153
326 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen152
327 BroekieB Joost BroekenDen Bosch152
328 Chelsea Tekla van GurpTwello152
329 Guinness by Night Paul WintersBathmen152
330 Hewered h. zuurveldSchalkhaar152
331 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse152
332 One Vision G. BoomkampLaren152
333 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello152
334 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen151
335 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem151
336 Dikke banden club Erik klumperHarfsen151
337 Kabouter Fianne StijneGorssel151
338 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren151
339 Raddraaiers frits koersEpse151
340 the Bridge Peter BruggemanGorssel151
341 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen150
342 Bridge lonia Henk van laarTwello150
343 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen150
344 Eindelijk ton muilermanHarfsen150
345 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde150
346 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen150
347 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel150
348 RS Richard SingadyBathmen150
349 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde150
350 Yellow Dream Willy TerinkZutphen150
351 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo149
352 Le Soleil Un A MeijerGorssel149
353 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek149
354 Blue Niek BoomNieuw Heeten148
355 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen148
356 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar148
357 Gewoon Lars Lars PetersGorssel148
358 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen148
359 Naar de Top fred beltmanEefde148
360 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel148
361 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel148
362 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel147
363 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer146
364 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem146
365 Fliervogel Peter EijsvogelEpse146
366 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen146
367 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen146
368 Taxi Gilbert Erik de JongEpse146
369 8 B Johan van OmmenEpse145
370 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde145
371 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen144
372 Bergsluis Jan SchutteHarfsen144
373 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel144
374 Op en neer Stefan JansenZutphen144
375 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen144
376 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen143
377 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe143
378 Top Gun ton muilermanHarfsen143
379 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde143
380 Wilirorij Willy TerinkZutphen143
381 Brittney Britt DenekampDeventer142
382 Histoire Henk BlueminkDeventer142
383 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse142
384 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen142
385 Roja1 Jan van HuffelenGorssel142
386 Royhis01 truus boermanzutphen142
387 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem142
388 Santador Jan SchutteHarfsen142
389 berg peppie Roy peppelenbosGorssel141
390 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld141
391 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe141
392 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel141
393 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel141
394 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld141
395 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde140
396 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten140
397 Zwart wit Maud SnellebergGorssel140
398 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe139
399 JMS 5 Max GarssenZutphen139
400 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde139
401 Nog eentje dan Carla EbbersWilp139
402 Spartacus Arianne MeijerGorssel139
403 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal139
404 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen139
405 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen138
406 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel138
407 Der Bram WeversAalten138
408 Ici Paris Truus PrinsDeventer138
409 Kaylin Gertie van GurpTwello138
410 Marl1 Marleen van Emst Eefde138
411 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel138
412 Altijd op kop Art VolkersEefde137
413 Jan So Jan StegemanGorssel137
414 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn137
415 Pura Vida Rene DommerholtGorssel137
416 Team de strakke ketting Guus KroesWilp137
417 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen137
418 Wigo Wil GommansVenray137
419 De Plotter Mennet EmckZutphen136
420 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel136
421 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen136
422 Van Poule Walter van UldenDen Haag136
423 Baardmans Gertie EgbertsWilp135
424 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen135
425 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst135
426 Sluis Jan SchutteHarfsen135
427 Vin Rouge Annette wintersBathmen135
428 Wolrijders eric ten woldeEpse 135
429 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel134
430 Cuba Libre Richard TuitertGorssel134
431 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen134
432 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen134
433 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen134
434 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen134
435 Diesel 1 M. van DiessenTwello134
436 Distance Tom van SchootenDeventer134
437 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello134
438 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn134
439 Basse Patate mathijs kamphorstEefde133
440 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde133
441 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel133
442 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel132
443 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet132
444 Guus Bergop Guus EmckZutphen131
445 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen131
446 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn130
447 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel130
448 De Klimbok John RouwenhorstGorssel130
449 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen130
450 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen130
451 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen130
452 Dikke proppe Roy PolTwello130
453 Kats Rambam Stef MarsmanLochem130
454 Men in Black rene wiskampWarnsveld130
455 Rozemarijn Toos PasmanVoorst130
456 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde130
457 Tourmees jan tuitertGorssel130
458 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen130
459 Wolfspak Johan VisserGorssel130
460 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld129
461 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse129
462 De Bugles Stefan JansenZutphen129
463 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel129
464 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde129
465 Joop Klim Joop StegemanHarfsen129
466 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen129
467 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp129
468 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen129
469 Team de snelle ketting Guus KroesWilp129
470 De Keumpies Mace en SeppZutphen128
471 Eagles Eye albert roordingEefde128
472 FC Cactus Luuk MogezompEefde128
473 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen127
474 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer127
475 De Knakkies Betty JansenZutphen127
476 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst127
477 Levadi Lenny van DinterenDeventer127
478 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen127
479 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen127
480 Yle Lucht Willy TerinkZutphen127
481 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel126
482 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen126
483 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel126
484 Martinello Martine JansenZutphen126
485 Monday Yellow Martijn MaasEpse126
486 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn125
487 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer125
488 De broake 17 Harry van der WalBathmen125
489 Driewieler Randy DouglasGorssel125
490 JMS 2 Max GarssenZutphen125
491 La Montagne Henk van laarTwello125
492 Sunday Yellow Martijn MaasEpse125
493 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe125
494 Uutvloch Gerry van der WalBathmen125
495 Wrbikes Maarten RechterschotHolten125
496 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen124
497 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld124
498 De gele Raaf Steven LubbersDeventer124
499 Dezzie Pim de VogelDoetinchem124
500 Frog Rick BruggemanGorssel124
501 Het Tandwieltje KossinkZutphen124
502 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe124
503 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen124
504 Speedy Yvonne WuestmanLochem124
505 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen124
506 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel124
507 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen123
508 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar123
509 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen123
510 JMS Max GarssenZutphen123
511 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen123
512 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen123
513 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk122
514 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen122
515 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen122
516 Verena on Tour Verena PetersGorssel122
517 Col Jasper van HaasterGorssel121
518 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel121
519 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen120
520 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel120
521 Jip Willy TerinkZutphen120
522 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn120
523 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen120
524 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen120
525 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst120
526 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello120
527 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel119
528 De Bramel herman rotmanVorden119
529 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam119
530 Piranto Robert Jan EmckZutphen119
531 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten118
532 Boris Paul van der VeenGorssel118
533 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer118
534 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen118
535 FC Boterham Niek BraltsEefde118
536 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse118
537 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel118
538 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde118
539 Simba 3 Geert HiethaarGorssel118
540 surplace Paul van der VeenGorssel118
541 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello118
542 de Zwoegers dick KoopmanGorssel117
543 Erve Markel Dave CorporaalHolten117
544 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde117
545 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld117
546 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen117
547 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde117
548 Buikje Bollema Erik de JongEpse116
549 Katwijk Marijke DeelstraDeventer116
550 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen116
551 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen116
552 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen115
553 Annes choice bert rietmanHarfsen115
554 Aruba groen Remco Meijeraruba115
555 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen115
556 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen115
557 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer115
558 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel115
559 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer115
560 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello115
561 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse115
562 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen115
563 De Hulk Stefan JansenZutphen115
564 De Sprinters Tess van LooijenDeventer115
565 de sterke sprinters herman rotmanVorden115
566 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde115
567 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel115
568 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel115
569 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen115
570 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 115
571 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel115
572 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn115
573 Green belongs to me Tom AarninkEpse115
574 Green Manalishi Dirk VolkersEefde115
575 Green Masjien Jack BötzelGorssel115
576 Green Mountain Willy TerinkZutphen115
577 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel115
578 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten115
579 Han en Bud Bud WichersGorssel115
580 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen115
581 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel115
582 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten115
583 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten115
584 In het geel Remco BeltmanEefde115
585 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth115
586 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel115
587 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel115
588 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen115
589 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem115
590 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel115
591 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn115
592 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn115
593 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn115
594 Mega Toby Toby GeesinkEibergen115
595 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen115
596 No Stress Rene DommerholtGorssel115
597 Pallie 77 Dennis PolmanHouten115
598 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen115
599 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden115
600 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel115
601 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen115
602 Rioolfiets Bram StegemanGorssel115
603 Simba 2 Geert HiethaarGorssel115
604 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel115
605 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen115
606 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde115
607 Snelle Jelle gerard roodEefde115
608 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen115
609 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen115
610 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel115
611 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer115
612 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen115
613 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek115
614 Super Train Willy TerinkZutphen115
615 SXM geeft gas maarten waandersGorssel115
616 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello115
617 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen115
618 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen115
619 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo115
620 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel115
621 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen114
622 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde114
623 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel114
624 Zuidloo Engbert RietmanBathmen114
625 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam113
626 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede113
627 Simba 1 Geert hiethaarGorssel113
628 Guus 9e Guus EmckZutphen112
629 De toerist Lieke LubbersenBathmen111
630 Flierefluiter Evelien FliermanEpse111
631 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer111
632 SXM naar Boven maarten waandersGorssel111
633 Desperados Bert en RonnieZutphen110
634 Rietje Ria VisserEpse110
635 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld110
636 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen109
637 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem109
638 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel109
639 Scottie Erwin DiekmanGorssel109
640 Tourmix jan tuitertGorssel109
641 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten109
642 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe108
643 ONF Thijs DerksenGorssel108
644 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel108
645 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem107
646 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld106
647 De Grote Hazen ron yanseWijchen106
648 Lucky Thijs Pim MogezompEefde106
649 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel106
650 Aruba bollen remco Meijeraruba105
651 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld105
652 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld105
653 Stamasten Bertus StorminkGorssel105
654 Wico Wico Muldergorssel105
655 Bergen Verzet B. Michoriuseefde104
656 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen104
657 Bouke Jacq LeuveninkGorssel103
658 Fay Bo Jan StegemanGorssel103
659 LD Lien DuteweertBathmen103
660 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer100
661 Krabbetje Thijs MogezompEefde100
662 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen100
663 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde100
664 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel99
665 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth99
666 De eerste de beste Harry van der WalBathmen99
667 De groene kikker Betty JansenZutphen99
668 Eigenwijs Linda de KrosseTwello99
669 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem99
670 Kats Groen Stef MarsmanLochem99
671 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde99
672 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen99
673 No Despacito Jessica DouglasGorssel99
674 Pebbels herman rotmanVorden99
675 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen99
676 Rappertjes Mennet EmckZutphen99
677 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel99
678 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen99
679 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse99
680 Bergaf John BergerWilp96
681 BD Ben DuteweertBathmen95
682 BV Ben VerwooldeBathmen95
683 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde95
684 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn95
685 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen95
686 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse93
687 Leuf NL LeufGorssel92
688 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer92
689 Berg tegen op zien gerard roodEefde91
690 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel91
691 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello90
692 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel90
693 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen90
694 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen89
695 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen88
696 Brussels Depart Stan van BrusselEpse88
697 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde87
698 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde87
699 JMS 4 Max GarssenZutphen86
700 Koekoek Wilma Bakker Gorssel86
701 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel86
702 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven85
703 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen85
704 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar85
705 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen85
706 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen85
707 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse85
708 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello85
709 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello85
710 Gewoon Groen gerrit petersGorssel85
711 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld85
712 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek85
713 Guus rapste Guus EmckZutphen85
714 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen85
715 Lariekoek Henk van LaarTwello85
716 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen85
717 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen85
718 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe85
719 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld85
720 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen85
721 Sputers van Saar Saar EmckZutphen85
722 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen85
723 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen85
724 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp85
725 Vlotte Lotte Erik de JongEpse85
726 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen84
727 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen84
728 In het groen Remco BeltmanEefde84
729 Bennies B. de KrossePosterenk82
730 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel82
731 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen82
732 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem81
733 Team Einstein Jaco KosterGorssel81
734 De streep Jan StegemanGorssel80
735 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen78
736 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel77
737 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen76
738 Je m appel Willem MeijerGorssel75
739 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld69
740 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen69
741 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen69
742 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen69
743 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer69
744 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello69
745 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen69
746 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel69
747 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello61
748 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel61
749 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen55
750 Le Veterans Erwin MeijerEefde42
751 Kats Sprint Stef MarsmanLochem39
752 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel38
753 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde38
754 slag gemist Ben NijohfEefde34
755 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel20
756 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel20
757 In het rood Remco BeltmanEefde20
758 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen20
759 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem12
760 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
761 JMS 3 Max GarssenZutphen0
762 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
763 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel0
764 Net binnen gerard roodEefde0