Dag klassement
Uitslag Etappe 7


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Grand Café Hans & Grietje gewonnen door bert rietman uit Harfsen en Marieke Muilerman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1GROENEWEGEN Dylan4012GREIPEL Andre9
2EWAN Caleb3513PASQUALON Andrea8
3SAGAN Peter3014WURTZ SCHMIDT Mads7
4COLBRELLI Sonny2615RICHEZE Maximiliano6
5PHILIPSEN Jasper2316ZABEL Rick5
6VIVIANI Elia2017GARCIA CORTINA Ivan4
7NIZZOLO Giacomo1818BONIFAZIO Niccolo3
8STUYVEN Jasper1619TRATNIK Jan2
9MATTHEWS Michael1420NAESEN Oliver1
10KRISTOFF Alexander12---
11DE BUYST Jasper10laatsteOFFREDO Yoann20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen263
2 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen263
3 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde259
4 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen258
5 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen258
6 No Stress Rene DommerholtGorssel258
7 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen256
8 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel256
9 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen256
10 Rioolfiets Bram StegemanGorssel255
11 Sputers van Saar Saar EmckZutphen255
12 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo254
13 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen251
14 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen251
15 Han en Bud Bud WichersGorssel249
16 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp249
17 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello246
18 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth243
19 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen242
20 De groene kikker Betty JansenZutphen241
21 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen241
22 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse241
23 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen241
24 Snelle Jelle gerard roodEefde241
25 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen241
26 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn240
27 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem240
28 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen240
29 Pallie 77 Dennis PolmanHouten240
30 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel240
31 SXM geeft gas maarten waandersGorssel240
32 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen240
33 Vlotte Lotte Erik de JongEpse240
34 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen238
35 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen238
36 Rappertjes Mennet EmckZutphen238
37 Simba 2 Geert HiethaarGorssel238
38 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer238
39 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel237
40 Green Masjien Jack BötzelGorssel237
41 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen237
42 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten236
43 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten236
44 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe236
45 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen236
46 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen236
47 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer235
48 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde235
49 Green belongs to me Tom AarninkEpse235
50 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek235
51 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn235
52 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel235
53 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen232
54 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen232
55 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse232
56 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen231
57 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer231
58 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld231
59 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel231
60 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel231
61 Frog Rick BruggemanGorssel231
62 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel231
63 In het geel Remco BeltmanEefde231
64 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth231
65 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel231
66 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem231
67 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen231
68 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen231
69 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde231
70 Speedy Yvonne WuestmanLochem231
71 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek231
72 Team de snelle ketting Guus KroesWilp231
73 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse231
74 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn230
75 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello229
76 Aruba groen Remco Meijeraruba228
77 De Sprinters Tess van LooijenDeventer228
78 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen228
79 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen228
80 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello228
81 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen228
82 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden227
83 Gewoon Groen gerrit petersGorssel226
84 Green Manalishi Dirk VolkersEefde226
85 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen226
86 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn226
87 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen226
88 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel226
89 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel224
90 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven223
91 De Hulk Stefan JansenZutphen223
92 Kats Sprint Stef MarsmanLochem223
93 Green Mountain Willy TerinkZutphen222
94 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel222
95 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn222
96 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen220
97 Annes choice bert rietmanHarfsen219
98 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld219
99 Guus rapste Guus EmckZutphen218
100 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen216
101 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel215
102 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 215
103 Pebbels herman rotmanVorden215
104 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello214
105 Sprintgeweld Alex BosGorssel214
106 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen213
107 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel213
108 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar212
109 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe212
110 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten212
111 De eerste de beste Harry van der WalBathmen210
112 Team Einstein Jaco KosterGorssel209
113 Kats Groen Stef MarsmanLochem208
114 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen207
115 JMS 5 Max GarssenZutphen206
116 Lariekoek Henk van LaarTwello206
117 No Despacito Jessica DouglasGorssel206
118 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten204
119 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet204
120 Zuidloo Engbert RietmanBathmen204
121 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde203
122 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel203
123 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen203
124 Rappe Jongens B. Michoriuseefde203
125 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello203
126 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn202
127 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel202
128 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst201
129 Desperados Bert en RonnieZutphen199
130 Super Train Willy TerinkZutphen197
131 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen194
132 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen193
133 BD Ben DuteweertBathmen191
134 BV Ben VerwooldeBathmen191
135 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel190
136 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld186
137 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen185
138 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello185
139 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen185
140 Simba 1 Geert hiethaarGorssel185
141 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel185
142 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen183
143 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen180
144 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel179
145 Hewered h. zuurveldSchalkhaar178
146 Levadi Lenny van DinterenDeventer178
147 max 33 Irma AchterkampWilp178
148 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer177
149 Blue Niek BoomNieuw Heeten177
150 BroekieB Joost BroekenDen Bosch177
151 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe177
152 De harkers Karlijn BruggemanEefde177
153 De Kampers dianne kampermanApeldoorn177
154 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde177
155 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen177
156 Der Jan Rens WilleminkBathmen177
157 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen177
158 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn177
159 Encore une Fois P. WintersBathmen177
160 EPO 2000 Kjell PakkertLochem177
161 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer177
162 FC Cactus Luuk MogezompEefde177
163 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht177
164 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn177
165 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek177
166 Frogi Rick BruggemanGorssel177
167 GA Eagles CJ Steurapeldoorn177
168 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar177
169 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen177
170 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello177
171 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel177
172 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven177
173 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen177
174 Kevin Coyne Wil GommansVenray177
175 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel177
176 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde177
177 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen177
178 Monday Yellow Martijn MaasEpse177
179 Nebula FC Ruben LansinkHouten177
180 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn177
181 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen177
182 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel177
183 Se John RouwenhorstGorssel177
184 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam177
185 STED Eddy en StevenBathmen177
186 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen177
187 Sunday Yellow Martijn MaasEpse177
188 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde177
189 Sweet Chili Stefan JansenZutphen177
190 Team de vette ketting Guus KroesWilp177
191 Team Diem Erwin EggingDidam177
192 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen177
193 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel177
194 Telesomani nico beusekampgorssel177
195 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn177
196 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel177
197 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn177
198 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten177
199 Wigo Wil GommansVenray173
200 Ici Paris Truus PrinsDeventer172
201 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde172
202 Boris Paul van der VeenGorssel171
203 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello171
204 Eindelijk ton muilermanHarfsen169
205 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde169
206 Hilbert Eb WichersKring van Dorth169
207 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen169
208 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse169
209 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen169
210 Top Gun ton muilermanHarfsen169
211 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen168
212 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen167
213 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel167
214 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar166
215 Flierefluiter Evelien FliermanEpse166
216 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen165
217 De broake 17 Harry van der WalBathmen165
218 Eagles Eye albert roordingEefde165
219 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel165
220 Fay Bo Jan StegemanGorssel165
221 Guinness by Night Paul WintersBathmen165
222 kevins tour poule kevin huismandeventer165
223 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel165
224 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen165
225 Padde Martin SmitBathmen165
226 Paniaqua Dirk volkersEefde165
227 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel165
228 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel165
229 RS Richard SingadyBathmen165
230 Sennja Roland BruggemanWarnsveld165
231 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde165
232 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde165
233 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde165
234 Uutvloch Gerry van der WalBathmen165
235 Vin Rouge Annette wintersBathmen165
236 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg165
237 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen164
238 van alles wat Marjan DommerholtGorssel164
239 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe163
240 De Knakkies Betty JansenZutphen163
241 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde163
242 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen163
243 Krabbetje Thijs MogezompEefde163
244 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen163
245 Wrbikes Maarten RechterschotHolten162
246 Aruba geel Remco Meijeraruba160
247 Elisa Wim MuilermanHarfsen160
248 Girls On Fire hente roordingeefde160
249 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe160
250 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe160
251 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel160
252 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer160
253 Pasja Henk PasmanVoorst160
254 S Kalle Wim MuilermanHarfsen160
255 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen160
256 Alberta Gesina Betty JansenZutphen159
257 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde159
258 Formulier Bart caneelZutphen159
259 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen159
260 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello159
261 haarologen leo en myrthegorssel159
262 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen159
263 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth157
264 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde157
265 FC Boterham Niek BraltsEefde155
266 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet155
267 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen155
268 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen154
269 Wandelwagen anja stegemanHarfsen154
270 100% anti di Luca Tom AarninkEpse151
271 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen151
272 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen151
273 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen151
274 Alwins stars Alwin van VoorstTwello151
275 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn151
276 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn151
277 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen151
278 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen151
279 Asjemenou Loek prinsDeventer151
280 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen151
281 Baby Daniek HeuvelinkZutphen151
282 Balotellitubbies Ton LosUtrecht151
283 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem151
284 Bergmuis Allard kolkmanBathmen151
285 Bergop John BergerWilp151
286 Beus 2 Willy BeusekampGorssel151
287 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam151
288 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello151
289 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten151
290 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten151
291 Brussels Depart Stan van BrusselEpse151
292 caribbean cycling maarten waandersGorssel151
293 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen151
294 Chelsea Tekla van GurpTwello151
295 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde151
296 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse151
297 Dark Horse Michael Vooistwello151
298 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld151
299 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen151
300 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen151
301 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen151
302 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen151
303 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen151
304 De laatste Man Rens KolkmanBathmen151
305 De Nevies Mace en SeppZutphen151
306 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer151
307 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel151
308 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel151
309 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen151
310 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer151
311 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten151
312 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel151
313 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen151
314 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen151
315 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen151
316 Federer Himself Robin SchildwachtWierden151
317 Fiets Jasper van HaasterGorssel151
318 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen151
319 Francisco F. MichoriusHaaksbergen151
320 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 151
321 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen151
322 Gewoon Geel gerrit petersGorssel151
323 Gezellig he Monique LubbersenBathmen151
324 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren151
325 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld151
326 Grote Speler Niek PetersGorssel151
327 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar151
328 Guus 9e Guus EmckZutphen151
329 GvNorel Giel van NorelVaassen151
330 hans en grietje arjan bouterdeventer151
331 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord151
332 Heesie Eric van HeesenAmsterdam151
333 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen151
334 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde151
335 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem151
336 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen151
337 Huibs Team Henno van ArkBathmen151
338 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel151
339 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel151
340 ïn het wiel jan aarninkTwello151
341 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen151
342 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven151
343 Jaws Sven BeusekampGorssel151
344 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem151
345 Kaylin Gertie van GurpTwello151
346 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen151
347 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde151
348 Kobyassie Jacob JansmaLemmer151
349 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam151
350 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen151
351 Le soleil deux Willy MeijerGorssel151
352 Le Soleil Un A MeijerGorssel151
353 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen151
354 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen151
355 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen151
356 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel151
357 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen151
358 Maud herman rotmanVorden151
359 MOTO 1 Alex BosGorssel151
360 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello151
361 Ninonus Nino BonsinkGorssel151
362 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel151
363 Petje Af gerard roodEefde151
364 Petje op gerard roodEefde151
365 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse151
366 Plasploeg herman rotmanVorden151
367 Pollie 88 Dennis PolmanHouten151
368 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn151
369 Prutser Rene GolsteinWarnsveld151
370 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven151
371 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde151
372 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen151
373 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen151
374 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen151
375 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen151
376 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo151
377 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen151
378 Sepp herman rotmanVorden151
379 Seppio Stefan JansenZutphen151
380 Sieb Ronald DijkermanEpse151
381 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen151
382 Sluis Jan SchutteHarfsen151
383 Spongelin Lincy BeusekampGorssel151
384 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel151
385 Stormchaser Tom StorminkGorssel151
386 surplace Paul van der VeenGorssel151
387 Taxi Gilbert Erik de JongEpse151
388 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen151
389 Team de strakke ketting Guus KroesWilp151
390 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel151
391 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen151
392 Team Laorne Bert WesseldijkLaren151
393 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde151
394 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen151
395 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen151
396 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek151
397 team Zubeldia Marten KlompDeventer151
398 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen151
399 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer151
400 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen151
401 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde151
402 Tou de SXM maarten waandersGorssel151
403 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam151
404 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen151
405 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen151
406 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld151
407 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen151
408 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal151
409 VDE on tour Niek van den EnkDeventer151
410 Verena on Tour Verena PetersGorssel151
411 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele151
412 Westerboys Rob WesterweelDeventer151
413 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen151
414 Zitvlees Marc DaemsDeventer151
415 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen151
416 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld151
417 Zompie tries again Willem MogezompGorssel151
418 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld151
419 Zwart wit Maud SnellebergGorssel151
420 De streep Jan StegemanGorssel150
421 Kabouter Fianne StijneGorssel149
422 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 149
423 grote handen Mickey mike ankersmitEpse148
424 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer147
425 De Plotter Mennet EmckZutphen146
426 Bouke Jacq LeuveninkGorssel145
427 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel145
428 Leuf NL LeufGorssel145
429 Piranto Robert Jan EmckZutphen143
430 8 B Johan van OmmenEpse142
431 De Aarsjes Lars van de WerfEpse142
432 Hete bakker Piet JansenZutphen142
433 Altijd op kop Art VolkersEefde141
434 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel139
435 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo139
436 beus 1 Evert BeusekampGorssel139
437 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer139
438 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel139
439 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten139
440 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen139
441 Caralho Carlos MendezGorssel139
442 Cest Bon man daan boonmanzutphen139
443 Crytonia henk van laarTwello139
444 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen139
445 De gele Raaf Steven LubbersDeventer139
446 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen139
447 de Vod Gert KlompGorssel139
448 Dikke banden club Erik klumperHarfsen139
449 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth139
450 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse139
451 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen139
452 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel139
453 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 139
454 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar139
455 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar139
456 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld139
457 Jekko s Jack BötzelGorssel139
458 Kats Rambam Stef MarsmanLochem139
459 Kogeltje Jan StegemanGorssel139
460 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen139
461 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam139
462 Lettele Thomas te BoekhorstLettele139
463 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen139
464 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst139
465 One Vision G. BoomkampLaren139
466 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 139
467 Raddraaiers frits koersEpse139
468 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen139
469 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst139
470 Roja 2 Ron GriepGorssel139
471 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem139
472 Sluys Jan SchutteHarfsen139
473 Spaki United Roy SmallegoorZutphen139
474 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen139
475 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen139
476 The Doloimites G. WichersHarfsen139
477 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde139
478 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst139
479 Baardmans Gertie EgbertsWilp137
480 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen137
481 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel137
482 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen137
483 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem137
484 Cuba Libre Richard TuitertGorssel137
485 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen137
486 Dezzie Pim de VogelDoetinchem137
487 Dikke proppe Roy PolTwello137
488 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen137
489 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld137
490 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld137
491 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten137
492 Het Tandwieltje KossinkZutphen137
493 Hintje Hester BolinkGorssel137
494 Histoire Henk BlueminkDeventer137
495 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn137
496 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe137
497 Marl1 Marleen van Emst Eefde137
498 Men in Black rene wiskampWarnsveld137
499 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren137
500 Pura Vida Rene DommerholtGorssel137
501 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen137
502 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen137
503 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel137
504 Der Bram WeversAalten136
505 Martinello Martine JansenZutphen135
506 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen134
507 de sterke sprinters herman rotmanVorden134
508 Lucky Thijs Pim MogezompEefde134
509 the Bridge Peter BruggemanGorssel134
510 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn133
511 Bridge lonia Henk van laarTwello132
512 Chasse patat jurjen lulaZutphen 131
513 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel131
514 Gewoon Lars Lars PetersGorssel131
515 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen131
516 MAET Marjanne DirksenZutphen131
517 Roja1 Jan van HuffelenGorssel131
518 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk131
519 Team Raaber Marco RaabenEpse131
520 Solar bicyclette martien kamphorstEefde130
521 Diesel 1 M. van DiessenTwello128
522 Jan So Jan StegemanGorssel128
523 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel128
524 Wilirorij Willy TerinkZutphen128
525 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen126
526 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde126
527 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar125
528 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe125
529 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld125
530 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen125
531 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk125
532 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde125
533 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen125
534 Hilgu Michel DommerholtHarfsen125
535 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele125
536 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen125
537 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel125
538 Royhis01 truus boermanzutphen125
539 Saar 7e Saar EmckZutphen125
540 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld125
541 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam125
542 Steady State frank van holtenGorssel125
543 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen125
544 Van Poule Walter van UldenDen Haag125
545 Wico Wico Muldergorssel125
546 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde125
547 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen125
548 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen124
549 Neskovic B. Michoriuseefde122
550 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen119
551 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel119
552 Eigenwijs Linda de KrosseTwello119
553 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel119
554 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel119
555 Driewieler Randy DouglasGorssel117
556 Mega Toby Toby GeesinkEibergen117
557 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel117
558 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen116
559 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen116
560 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen116
561 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe116
562 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen116
563 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen116
564 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem116
565 Ukkepukkie truus boermanzutphen116
566 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel115
567 Basse Patate mathijs kamphorstEefde114
568 Tourmax jan tuitertGorssel113
569 Rozemarijn Toos PasmanVoorst111
570 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel109
571 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel109
572 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen105
573 Bugsie Aaldert BakkerGorssel105
574 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde105
575 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen105
576 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel104
577 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde104
578 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen104
579 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde104
580 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel104
581 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel104
582 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen104
583 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen104
584 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel104
585 Binky Geralda PelgrumHarfsen102
586 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen102
587 Tourmix jan tuitertGorssel102
588 Yellow Dream Willy TerinkZutphen102
589 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen102
590 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel99
591 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen99
592 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen98
593 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel98
594 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen96
595 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel96
596 Spartacus Arianne MeijerGorssel96
597 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer95
598 Nog eentje dan Carla EbbersWilp95
599 Distance Tom van SchootenDeventer93
600 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst93
601 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer91
602 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp91
603 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse91
604 Bucherons Tjeerd bosGorssel90
605 De Grote Hazen ron yanseWijchen90
606 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen90
607 Luna anita jimminkHarfsen90
608 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello90
609 Tourmees jan tuitertGorssel90
610 Wolfspak Johan VisserGorssel90
611 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld89
612 Katwijk Marijke DeelstraDeventer89
613 ONF Thijs DerksenGorssel89
614 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp86
615 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel84
616 Ciske AllardLaren84
617 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe84
618 Wolklim Erik ten WoldeEpse84
619 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn83
620 Rommax Gerton AlbersGorssel82
621 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde81
622 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer79
623 Le Veterans Erwin MeijerEefde79
624 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer74
625 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde70
626 Brittney Britt DenekampDeventer70
627 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde70
628 Gebert van VrouwenwerffEefde70
629 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel70
630 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet70
631 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen70
632 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel66
633 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde60
634 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen51
635 Rietje Ria VisserEpse49
636 No mountain high enough Tom AarninkEpse44
637 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn44
638 Wolrijders eric ten woldeEpse 44
639 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel43
640 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse40
641 Koekoek Wilma Bakker Gorssel40
642 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede40
643 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel40
644 Scottie Erwin DiekmanGorssel40
645 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel32
646 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen30
647 berg peppie Roy peppelenbosGorssel30
648 Bergsluis Jan SchutteHarfsen30
649 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel30
650 Erve Markel Dave CorporaalHolten30
651 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo30
652 Je m appel Willem MeijerGorssel30
653 JMS 2 Max GarssenZutphen30
654 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe30
655 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen30
656 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel30
657 Santador Jan SchutteHarfsen30
658 slag gemist Ben NijohfEefde30
659 Strava Koms Gerben BeunkBathmen30
660 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel30
661 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen30
662 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen30
663 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello28
664 JMS 3 Max GarssenZutphen28
665 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel20
666 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel20
667 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel16
668 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel14
669 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen14
670 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel14
671 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel9
672 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen9
673 Stamasten Bertus StorminkGorssel9
674 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen7
675 Net binnen gerard roodEefde7
676 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde7
677 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem2
678 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
679 Aruba bollen remco Meijeraruba0
680 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld0
681 Bennies B. de KrossePosterenk0
682 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
683 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
684 Bergaf John BergerWilp0
685 Bergen Verzet B. Michoriuseefde0
686 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer0
687 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer0
688 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
689 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen0
690 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello0
691 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten0
692 Bos gaat Los jitse bosamsterdam0
693 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse0
694 Buikje Bollema Erik de JongEpse0
695 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen0
696 Col Jasper van HaasterGorssel0
697 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer0
698 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
699 De Bramel herman rotmanVorden0
700 De Bugles Stefan JansenZutphen0
701 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld0
702 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen0
703 De Keumpies Mace en SeppZutphen0
704 De Klimbok John RouwenhorstGorssel0
705 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen0
706 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen0
707 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen0
708 De toerist Lieke LubbersenBathmen0
709 de Zwoegers dick KoopmanGorssel0
710 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen0
711 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen0
712 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam0
713 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
714 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello0
715 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen0
716 Fliervogel Peter EijsvogelEpse0
717 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde0
718 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen0
719 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
720 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel0
721 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld0
722 Guus Bergop Guus EmckZutphen0
723 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
724 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen0
725 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse0
726 In het groen Remco BeltmanEefde0
727 In het rood Remco BeltmanEefde0
728 Jip Willy TerinkZutphen0
729 JMS Max GarssenZutphen0
730 JMS 4 Max GarssenZutphen0
731 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
732 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse0
733 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
734 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel0
735 Klein Verzet Jack BötzelGorssel0
736 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn0
737 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel0
738 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam0
739 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde0
740 Kozakken Jan StegemanGorssel0
741 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
742 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem0
743 La Montagne Henk van laarTwello0
744 LD Lien DuteweertBathmen0
745 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
746 Lets go wis rene wiskampWarnsveld0
747 Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
748 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
749 Naar de Top fred beltmanEefde0
750 Op en neer Stefan JansenZutphen0
751 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen0
752 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel0
753 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen0
754 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
755 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel0
756 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
757 SXM naar Boven maarten waandersGorssel0
758 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello0
759 Top of the hill Harry van der WalBathmen0
760 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
761 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen0
762 Yle Lucht Willy TerinkZutphen0
763 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel0
764 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen0