Dag klassement
Uitslag Etappe 6


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Telego gewonnen door Ruud Boom uit Nieuw Heeten en Hermen Brinkman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1TEUNS Dylan4012BERNAL Egan9
2CICCONE Giulio3513A. YATES Adam8
3MEURISSE Xandro3014D. MARTIN Dan7
4THOMAS Geraint2615URAN Rigoberto6
5PINOT Thibaut2316WOODS Michael5
6ALAPHILIPPE Julian2017BENNETT George4
7QUINTANA Nairo1818MAS Enric3
8BUCHMANN Emanuel1619MOLLEMA Bauke2
9FUGLSANG Jakob1420KRUIJSWIJK Steven1
10LANDA Mikel12---
11PORTE Richie10laatstePEREZ Anthony20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten210
2 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen210
3 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn203
4 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen200
5 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse198
6 La Montagne Henk van laarTwello198
7 Manke Buffel Bram StegemanGorssel198
8 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel197
9 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen191
10 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam190
11 Aruba bollen remco Meijeraruba184
12 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen181
13 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen178
14 Wolklim Erik ten WoldeEpse178
15 Naar de Top fred beltmanEefde177
16 Klein Verzet Jack BötzelGorssel176
17 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel175
18 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen174
19 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld173
20 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen173
21 berg peppie Roy peppelenbosGorssel173
22 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer173
23 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel173
24 De Bramel herman rotmanVorden173
25 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen173
26 De Keumpies Mace en SeppZutphen173
27 De Klimbok John RouwenhorstGorssel173
28 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen173
29 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen173
30 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen173
31 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel173
32 Jip Willy TerinkZutphen173
33 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe173
34 Op en neer Stefan JansenZutphen173
35 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel173
36 Simba 3 Geert HiethaarGorssel173
37 Buikje Bollema Erik de JongEpse172
38 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel172
39 de Zwoegers dick KoopmanGorssel172
40 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen172
41 Alwins stars Alwin van VoorstTwello170
42 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer170
43 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer170
44 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde170
45 De toerist Lieke LubbersenBathmen169
46 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet169
47 Kats Montagne Stef MarsmanLochem168
48 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde168
49 No mountain high enough Tom AarninkEpse168
50 Bugsie Aaldert BakkerGorssel167
51 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen167
52 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen167
53 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen167
54 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen167
55 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel167
56 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem167
57 Ninonus Nino BonsinkGorssel167
58 SXM naar Boven maarten waandersGorssel167
59 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen167
60 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen166
61 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn166
62 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn165
63 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse165
64 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen165
65 Col Jasper van HaasterGorssel165
66 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel165
67 Joop Klim Joop StegemanHarfsen165
68 Luna anita jimminkHarfsen165
69 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen165
70 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen165
71 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde165
72 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe164
73 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen163
74 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel163
75 Caralho Carlos MendezGorssel163
76 De Bugles Stefan JansenZutphen163
77 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse163
78 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel163
79 Pura Vida Rene DommerholtGorssel163
80 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel163
81 Strava Koms Gerben BeunkBathmen163
82 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen163
83 Yle Lucht Willy TerinkZutphen162
84 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel161
85 Bergen Verzet B. Michoriuseefde160
86 Binky Geralda PelgrumHarfsen160
87 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen160
88 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen160
89 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren160
90 Huibs Team Henno van ArkBathmen160
91 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel160
92 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen160
93 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen159
94 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam159
95 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen159
96 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello159
97 Erve Markel Dave CorporaalHolten158
98 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen157
99 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen157
100 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen157
101 Gewoon Geel gerrit petersGorssel157
102 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem157
103 Marl1 Marleen van Emst Eefde157
104 Spaki United Roy SmallegoorZutphen157
105 STED Eddy en StevenBathmen157
106 Team Laorne Bert WesseldijkLaren157
107 VDE on tour Niek van den EnkDeventer157
108 Bridge lonia Henk van laarTwello156
109 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld156
110 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen156
111 Driewieler Randy DouglasGorssel156
112 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld156
113 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe156
114 Royhis01 truus boermanzutphen156
115 Stormchaser Tom StorminkGorssel156
116 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel156
117 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen155
118 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn155
119 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld155
120 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello155
121 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen155
122 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde155
123 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen155
124 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel154
125 Bos gaat Los jitse bosamsterdam154
126 Cest Bon man daan boonmanzutphen154
127 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen154
128 Hintje Hester BolinkGorssel154
129 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen154
130 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen154
131 S Kalle Wim MuilermanHarfsen154
132 Sweet Chili Stefan JansenZutphen154
133 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen153
134 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen153
135 De Kampers dianne kampermanApeldoorn153
136 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel153
137 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen153
138 hans en grietje arjan bouterdeventer153
139 In het groen Remco BeltmanEefde153
140 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen153
141 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen153
142 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen153
143 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen152
144 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel152
145 Hilgu Michel DommerholtHarfsen152
146 Prutser Rene GolsteinWarnsveld152
147 Santador Jan SchutteHarfsen152
148 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel152
149 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen152
150 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen151
151 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen151
152 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven151
153 Solar bicyclette martien kamphorstEefde151
154 Spongelin Lincy BeusekampGorssel151
155 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg151
156 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen151
157 Wilirorij Willy TerinkZutphen151
158 Bergaf John BergerWilp150
159 Bergsluis Jan SchutteHarfsen150
160 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen150
161 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel150
162 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth150
163 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen150
164 LD Lien DuteweertBathmen150
165 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn150
166 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn150
167 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde150
168 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen150
169 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde149
170 Gebert van VrouwenwerffEefde149
171 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen149
172 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld149
173 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld149
174 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer149
175 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel149
176 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem148
177 Koekoek Wilma Bakker Gorssel148
178 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen148
179 Maud herman rotmanVorden148
180 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst148
181 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen148
182 Seppio Stefan JansenZutphen148
183 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel147
184 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen147
185 Baardmans Gertie EgbertsWilp147
186 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel147
187 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello147
188 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen147
189 Crytonia henk van laarTwello147
190 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel147
191 Dikke proppe Roy PolTwello147
192 Fliervogel Peter EijsvogelEpse147
193 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar147
194 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello147
195 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen147
196 Sepp herman rotmanVorden147
197 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen147
198 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen147
199 Basse Patate mathijs kamphorstEefde146
200 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen146
201 De harkers Karlijn BruggemanEefde146
202 Federer Himself Robin SchildwachtWierden146
203 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld146
204 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar146
205 caribbean cycling maarten waandersGorssel145
206 Lets go wis rene wiskampWarnsveld145
207 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp145
208 MOTO 1 Alex BosGorssel145
209 Saar 7e Saar EmckZutphen145
210 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam145
211 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen144
212 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde144
213 Elisa Wim MuilermanHarfsen144
214 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen144
215 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel144
216 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht144
217 Frogi Rick BruggemanGorssel144
218 Hete bakker Piet JansenZutphen144
219 Jekko s Jack BötzelGorssel144
220 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel144
221 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen144
222 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen144
223 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen144
224 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello144
225 Paniaqua Dirk volkersEefde144
226 Plasploeg herman rotmanVorden144
227 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn144
228 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen144
229 Team de vette ketting Guus KroesWilp144
230 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe144
231 Ukkepukkie truus boermanzutphen144
232 Yellow Dream Willy TerinkZutphen144
233 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo143
234 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen143
235 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo143
236 Jan So Jan StegemanGorssel143
237 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel143
238 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen143
239 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen143
240 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen143
241 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen143
242 Bergop John BergerWilp142
243 Beus 2 Willy BeusekampGorssel142
244 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer142
245 Ciske AllardLaren142
246 EPO 2000 Kjell PakkertLochem142
247 Men in Black rene wiskampWarnsveld142
248 ONF Thijs DerksenGorssel142
249 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen142
250 Sluis Jan SchutteHarfsen142
251 Telesomani nico beusekampgorssel142
252 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel142
253 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele142
254 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst142
255 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen141
256 Formulier Bart caneelZutphen141
257 Girls On Fire hente roordingeefde141
258 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar141
259 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen141
260 Katwijk Marijke DeelstraDeventer141
261 kevins tour poule kevin huismandeventer141
262 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel141
263 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe141
264 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel141
265 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo141
266 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel141
267 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen141
268 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen141
269 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer140
270 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen140
271 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth140
272 Cuba Libre Richard TuitertGorssel140
273 Distance Tom van SchootenDeventer140
274 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde140
275 Gewoon Lars Lars PetersGorssel140
276 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren140
277 Taxi Gilbert Erik de JongEpse140
278 Alberta Gesina Betty JansenZutphen139
279 Bennies B. de KrossePosterenk139
280 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen139
281 De Aarsjes Lars van de WerfEpse139
282 De Nevies Mace en SeppZutphen139
283 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde139
284 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord139
285 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen139
286 JMS Max GarssenZutphen139
287 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem139
288 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen139
289 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel139
290 Se John RouwenhorstGorssel139
291 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen138
292 beus 1 Evert BeusekampGorssel138
293 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek138
294 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam138
295 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello138
296 Spartacus Arianne MeijerGorssel138
297 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel138
298 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen138
299 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn138
300 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten137
301 Encore une Fois P. WintersBathmen137
302 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn137
303 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen137
304 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven137
305 Jaws Sven BeusekampGorssel137
306 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer137
307 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel137
308 Sieb Ronald DijkermanEpse137
309 team Zubeldia Marten KlompDeventer137
310 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel136
311 De laatste Man Rens KolkmanBathmen136
312 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen136
313 Grote Speler Niek PetersGorssel136
314 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde136
315 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel136
316 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen136
317 van alles wat Marjan DommerholtGorssel136
318 De gele Raaf Steven LubbersDeventer135
319 de Vod Gert KlompGorssel135
320 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 135
321 Guus Bergop Guus EmckZutphen135
322 GvNorel Giel van NorelVaassen135
323 Hewered h. zuurveldSchalkhaar135
324 Kozakken Jan StegemanGorssel135
325 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel135
326 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn135
327 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam135
328 Sluys Jan SchutteHarfsen135
329 The Doloimites G. WichersHarfsen135
330 100% anti di Luca Tom AarninkEpse134
331 Bergmuis Allard kolkmanBathmen134
332 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen134
333 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde134
334 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel134
335 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel134
336 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede134
337 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen134
338 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen134
339 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen134
340 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn133
341 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen133
342 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten133
343 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel133
344 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten133
345 Francisco F. MichoriusHaaksbergen133
346 GA Eagles CJ Steurapeldoorn133
347 Heesie Eric van HeesenAmsterdam133
348 RS Richard SingadyBathmen133
349 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam133
350 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde133
351 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen133
352 Westerboys Rob WesterweelDeventer133
353 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen132
354 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer132
355 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk132
356 Histoire Henk BlueminkDeventer132
357 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen132
358 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp132
359 Petje Af gerard roodEefde132
360 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 132
361 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen132
362 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde132
363 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen132
364 Bucherons Tjeerd bosGorssel131
365 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen131
366 Der Bram WeversAalten131
367 grote handen Mickey mike ankersmitEpse131
368 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen131
369 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem131
370 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde131
371 Pasja Henk PasmanVoorst131
372 Top of the hill Harry van der WalBathmen131
373 Zompie tries again Willem MogezompGorssel131
374 BroekieB Joost BroekenDen Bosch130
375 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld130
376 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen130
377 Padde Martin SmitBathmen130
378 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen130
379 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel130
380 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen129
381 Dark Horse Michael Vooistwello129
382 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen129
383 De Grote Hazen ron yanseWijchen129
384 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel129
385 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen129
386 Guinness by Night Paul WintersBathmen129
387 ïn het wiel jan aarninkTwello129
388 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen129
389 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel129
390 One Vision G. BoomkampLaren129
391 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel129
392 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse129
393 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen129
394 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde129
395 Dezzie Pim de VogelDoetinchem128
396 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel128
397 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen128
398 Team Diem Erwin EggingDidam128
399 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello128
400 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen127
401 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten127
402 Gezellig he Monique LubbersenBathmen127
403 Le Soleil Un A MeijerGorssel127
404 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst127
405 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen127
406 Steady State frank van holtenGorssel127
407 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde127
408 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen127
409 Asjemenou Loek prinsDeventer126
410 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel126
411 Eigenwijs Linda de KrosseTwello126
412 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse126
413 Lettele Thomas te BoekhorstLettele126
414 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen126
415 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen126
416 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel126
417 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen126
418 Rozemarijn Toos PasmanVoorst126
419 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen126
420 Tou de SXM maarten waandersGorssel126
421 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten126
422 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse125
423 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld125
424 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen125
425 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe125
426 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde125
427 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe125
428 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn125
429 haarologen leo en myrthegorssel125
430 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven125
431 JMS 4 Max GarssenZutphen125
432 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen125
433 Sennja Roland BruggemanWarnsveld125
434 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld125
435 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld125
436 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello124
437 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer124
438 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel124
439 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen124
440 Baby Daniek HeuvelinkZutphen123
441 Fiets Jasper van HaasterGorssel123
442 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 123
443 Raddraaiers frits koersEpse123
444 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal123
445 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer122
446 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 122
447 Hilbert Eb WichersKring van Dorth122
448 Neskovic B. Michoriuseefde122
449 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen122
450 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel122
451 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam121
452 Brittney Britt DenekampDeventer121
453 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld121
454 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel121
455 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel121
456 Pollie 88 Dennis PolmanHouten121
457 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel121
458 Blue Niek BoomNieuw Heeten120
459 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer120
460 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde120
461 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam120
462 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel120
463 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer120
464 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel119
465 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde119
466 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse119
467 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen119
468 Wolfspak Johan VisserGorssel119
469 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen119
470 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar118
471 Boris Paul van der VeenGorssel118
472 De Knakkies Betty JansenZutphen118
473 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde118
474 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse118
475 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel118
476 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel118
477 Kobyassie Jacob JansmaLemmer118
478 Petje op gerard roodEefde118
479 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel118
480 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk118
481 Top Gun ton muilermanHarfsen118
482 Wrbikes Maarten RechterschotHolten118
483 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen118
484 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen117
485 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele117
486 Martinello Martine JansenZutphen117
487 the Bridge Peter BruggemanGorssel117
488 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde117
489 Chelsea Tekla van GurpTwello116
490 Guus 9e Guus EmckZutphen116
491 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen115
492 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar115
493 Kaylin Gertie van GurpTwello115
494 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel115
495 Nog eentje dan Carla EbbersWilp115
496 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel115
497 Bouke Jacq LeuveninkGorssel114
498 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen114
499 Ici Paris Truus PrinsDeventer114
500 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde114
501 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel114
502 Team Raaber Marco RaabenEpse114
503 Chasse patat jurjen lulaZutphen 113
504 Team de strakke ketting Guus KroesWilp113
505 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde113
506 Eindelijk ton muilermanHarfsen112
507 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen112
508 Piranto Robert Jan EmckZutphen112
509 Rommax Gerton AlbersGorssel112
510 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen111
511 Balotellitubbies Ton LosUtrecht111
512 Nebula FC Ruben LansinkHouten111
513 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen111
514 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer111
515 Altijd op kop Art VolkersEefde110
516 Simba 1 Geert hiethaarGorssel110
517 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen109
518 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde109
519 De broake 17 Harry van der WalBathmen109
520 Kevin Coyne Wil GommansVenray109
521 Uutvloch Gerry van der WalBathmen109
522 Vin Rouge Annette wintersBathmen109
523 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer108
524 Der Jan Rens WilleminkBathmen108
525 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen108
526 Leuf NL LeufGorssel108
527 Mega Toby Toby GeesinkEibergen108
528 surplace Paul van der VeenGorssel108
529 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten107
530 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde107
531 Rietje Ria VisserEpse107
532 Scottie Erwin DiekmanGorssel107
533 Zwart wit Theo SnellebergGorssel107
534 Dikke banden club Erik klumperHarfsen106
535 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel106
536 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst106
537 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel106
538 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem106
539 Wandelwagen anja stegemanHarfsen106
540 8 B Johan van OmmenEpse105
541 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe105
542 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen105
543 MAET Marjanne DirksenZutphen105
544 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen103
545 Zitvlees Marc DaemsDeventer103
546 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld102
547 Wico Wico Muldergorssel102
548 Le soleil deux Willy MeijerGorssel101
549 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello101
550 Wolrijders eric ten woldeEpse 101
551 Aruba geel Remco Meijeraruba100
552 Kabouter Fianne StijneGorssel100
553 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet100
554 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde100
555 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde99
556 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen99
557 Eagles Eye albert roordingEefde98
558 Stamasten Bertus StorminkGorssel98
559 FC Boterham Niek BraltsEefde97
560 Kogeltje Jan StegemanGorssel97
561 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde97
562 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek97
563 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen96
564 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel96
565 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn96
566 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen95
567 Kats Rambam Stef MarsmanLochem93
568 Tourmix jan tuitertGorssel93
569 Verena on Tour Verena PetersGorssel93
570 Berg tegen op zien gerard roodEefde92
571 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar92
572 Tourmees jan tuitertGorssel92
573 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen90
574 De Plotter Mennet EmckZutphen90
575 De streep Jan StegemanGorssel90
576 Krabbetje Thijs MogezompEefde90
577 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer90
578 Roja 2 Ron GriepGorssel90
579 Roja1 Jan van HuffelenGorssel90
580 Brussels Depart Stan van BrusselEpse89
581 Flierefluiter Evelien FliermanEpse89
582 Lucky Thijs Pim MogezompEefde89
583 FC Cactus Luuk MogezompEefde88
584 Het Tandwieltje KossinkZutphen87
585 JMS 2 Max GarssenZutphen87
586 Van Poule Walter van UldenDen Haag86
587 Wigo Wil GommansVenray86
588 Zuidloo Engbert RietmanBathmen85
589 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe84
590 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel82
591 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse82
592 Tourmax jan tuitertGorssel82
593 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello81
594 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem80
595 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem79
596 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen79
597 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen78
598 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld78
599 max 33 Irma AchterkampWilp77
600 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet77
601 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen77
602 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel77
603 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel76
604 Diesel 1 M. van DiessenTwello75
605 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde75
606 Je m appel Willem MeijerGorssel72
607 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen72
608 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello71
609 Monday Yellow Martijn MaasEpse71
610 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde71
611 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde70
612 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen69
613 Fay Bo Jan StegemanGorssel67
614 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel65
615 Desperados Bert en RonnieZutphen62
616 De Sprinters Tess van LooijenDeventer60
617 de sterke sprinters herman rotmanVorden60
618 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten60
619 Sunday Yellow Martijn MaasEpse56
620 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe55
621 Levadi Lenny van DinterenDeventer54
622 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst53
623 slag gemist Ben NijohfEefde50
624 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar48
625 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen46
626 JMS 3 Max GarssenZutphen45
627 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld40
628 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello40
629 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello40
630 Team Einstein Jaco KosterGorssel40
631 Le Veterans Erwin MeijerEefde39
632 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten39
633 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem36
634 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel30
635 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde30
636 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde30
637 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn29
638 Team de snelle ketting Guus KroesWilp29
639 Sprintgeweld Alex BosGorssel28
640 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel27
641 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn27
642 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel26
643 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen25
644 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel25
645 BD Ben DuteweertBathmen24
646 BV Ben VerwooldeBathmen24
647 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen22
648 JMS 5 Max GarssenZutphen21
649 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen20
650 Annes choice bert rietmanHarfsen20
651 Aruba groen Remco Meijeraruba20
652 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen20
653 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen20
654 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer20
655 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel20
656 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer20
657 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello20
658 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse20
659 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth20
660 De eerste de beste Harry van der WalBathmen20
661 De groene kikker Betty JansenZutphen20
662 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen20
663 De Hulk Stefan JansenZutphen20
664 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde20
665 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel20
666 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel20
667 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen20
668 Frog Rick BruggemanGorssel20
669 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 20
670 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn20
671 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel20
672 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel20
673 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn20
674 Green belongs to me Tom AarninkEpse20
675 Green Manalishi Dirk VolkersEefde20
676 Green Masjien Jack BötzelGorssel20
677 Green Mountain Willy TerinkZutphen20
678 Han en Bud Bud WichersGorssel20
679 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen20
680 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel20
681 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem20
682 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten20
683 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten20
684 In het geel Remco BeltmanEefde20
685 In het rood Remco BeltmanEefde20
686 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth20
687 Kats Groen Stef MarsmanLochem20
688 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel20
689 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel20
690 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen20
691 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem20
692 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde20
693 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn20
694 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn20
695 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen20
696 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen20
697 No Despacito Jessica DouglasGorssel20
698 No Stress Rene DommerholtGorssel20
699 Pallie 77 Dennis PolmanHouten20
700 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen20
701 Pebbels herman rotmanVorden20
702 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden20
703 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen20
704 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel20
705 Rappe Jongens B. Michoriuseefde20
706 Rappertjes Mennet EmckZutphen20
707 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen20
708 Rioolfiets Bram StegemanGorssel20
709 Simba 2 Geert HiethaarGorssel20
710 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel20
711 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen20
712 Snelle Jelle gerard roodEefde20
713 Speedy Yvonne WuestmanLochem20
714 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen20
715 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen20
716 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel20
717 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer20
718 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen20
719 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek20
720 Super Train Willy TerinkZutphen20
721 SXM geeft gas maarten waandersGorssel20
722 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel20
723 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello20
724 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen20
725 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen20
726 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen20
727 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen20
728 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo20
729 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse20
730 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel20
731 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel5
732 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello3
733 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn0
734 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven0
735 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
736 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen0
737 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen0
738 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen0
739 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse0
740 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
741 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld0
742 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
743 Guus rapste Guus EmckZutphen0
744 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
745 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen0
746 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen0
747 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
748 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel0
749 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
750 Lariekoek Henk van LaarTwello0
751 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
752 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
753 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen0
754 Net binnen gerard roodEefde0
755 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen0
756 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
757 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld0
758 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
759 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
760 Sputers van Saar Saar EmckZutphen0
761 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen0
762 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen0
763 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp0
764 Vlotte Lotte Erik de JongEpse0