Dag klassement
Uitslag Etappe 4


Dagprijs : een Wielerboek aangeboden door Kantoorboekhandel Bechtle
gewonnen door Gerjan Dommerholt uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1VIVIANI Elia4012GREIPEL Andre9
2KRISTOFF Alexander3513BONIFAZIO Niccolo8
3EWAN Caleb3014MOHORIC Matej7
4SAGAN Peter2615GARCIA CORTINA Ivan6
5GROENEWEGEN Dylan2316PASQUALON Andrea5
6TEUNISSEN Mike2017ZABEL Rick4
7NIZZOLO Giacomo1818COLBRELLI Sonny3
8STUYVEN Jasper1619RICHEZE Maximiliano2
9MATTHEWS Michael1420G. MARTIN Guillaume1
10LAPORTE Christophe12---
11TRENTIN Matteo10laatsteOFFREDO Yoann20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel276
2 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen266
3 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen262
4 Aruba groen Remco Meijeraruba261
5 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen261
6 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem259
7 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen259
8 Pallie 77 Dennis PolmanHouten259
9 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel259
10 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen259
11 SXM geeft gas maarten waandersGorssel259
12 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen259
13 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen259
14 Vlotte Lotte Erik de JongEpse259
15 De groene kikker Betty JansenZutphen257
16 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen257
17 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen257
18 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse257
19 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen257
20 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen257
21 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen257
22 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer255
23 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen255
24 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde255
25 Green belongs to me Tom AarninkEpse255
26 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek255
27 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen255
28 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn255
29 No Stress Rene DommerholtGorssel255
30 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel255
31 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen255
32 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten253
33 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten253
34 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde253
35 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe253
36 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen252
37 JMS 5 Max GarssenZutphen251
38 No Despacito Jessica DouglasGorssel251
39 Simba 2 Geert HiethaarGorssel251
40 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen251
41 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen249
42 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen249
43 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen249
44 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer249
45 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse249
46 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld249
47 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel249
48 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel249
49 Frog Rick BruggemanGorssel249
50 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel249
51 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth249
52 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel249
53 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem249
54 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen249
55 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen249
56 Speedy Yvonne WuestmanLochem249
57 Sputers van Saar Saar EmckZutphen249
58 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek249
59 Team de snelle ketting Guus KroesWilp249
60 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo249
61 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse249
62 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen248
63 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel247
64 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen247
65 Gewoon Groen gerrit petersGorssel246
66 Green Manalishi Dirk VolkersEefde246
67 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen246
68 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn246
69 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp246
70 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn245
71 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen245
72 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden244
73 In het geel Remco BeltmanEefde242
74 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello242
75 De Sprinters Tess van LooijenDeventer241
76 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen241
77 Snelle Jelle gerard roodEefde241
78 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen241
79 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello241
80 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen241
81 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello240
82 Green Mountain Willy TerinkZutphen240
83 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel240
84 Han en Bud Bud WichersGorssel240
85 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn240
86 Annes choice bert rietmanHarfsen239
87 De Hulk Stefan JansenZutphen239
88 Green Masjien Jack BötzelGorssel239
89 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde237
90 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel236
91 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen236
92 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello235
93 Guus rapste Guus EmckZutphen235
94 Rioolfiets Bram StegemanGorssel235
95 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld235
96 Sprintgeweld Alex BosGorssel235
97 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel234
98 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen233
99 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 233
100 Pebbels herman rotmanVorden233
101 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer233
102 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven231
103 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld231
104 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen231
105 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel231
106 De eerste de beste Harry van der WalBathmen230
107 Kats Groen Stef MarsmanLochem228
108 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen228
109 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel227
110 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn227
111 Rappertjes Mennet EmckZutphen226
112 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar225
113 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe225
114 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth224
115 Lariekoek Henk van LaarTwello224
116 Wigo Wil GommansVenray224
117 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten220
118 Team Einstein Jaco KosterGorssel220
119 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn218
120 Rappe Jongens B. Michoriuseefde218
121 Levadi Lenny van DinterenDeventer217
122 Super Train Willy TerinkZutphen215
123 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst214
124 Sunday Yellow Martijn MaasEpse213
125 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel210
126 Zuidloo Engbert RietmanBathmen210
127 Eindelijk ton muilermanHarfsen208
128 Hilbert Eb WichersKring van Dorth208
129 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet208
130 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen208
131 Top Gun ton muilermanHarfsen208
132 Hewered h. zuurveldSchalkhaar207
133 BD Ben DuteweertBathmen204
134 BV Ben VerwooldeBathmen204
135 Desperados Bert en RonnieZutphen201
136 Aruba geel Remco Meijeraruba200
137 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde200
138 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten200
139 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel196
140 haarologen leo en myrthegorssel195
141 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen194
142 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde194
143 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel194
144 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen194
145 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel194
146 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello194
147 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe193
148 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam193
149 Team Diem Erwin EggingDidam193
150 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen191
151 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen191
152 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer190
153 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem190
154 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse190
155 Pollie 88 Dennis PolmanHouten190
156 team Zubeldia Marten KlompDeventer190
157 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer190
158 Boris Paul van der VeenGorssel188
159 Kobyassie Jacob JansmaLemmer188
160 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello188
161 Simba 1 Geert hiethaarGorssel188
162 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen187
163 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde186
164 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen186
165 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse186
166 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen184
167 max 33 Irma AchterkampWilp184
168 Alberta Gesina Betty JansenZutphen183
169 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen183
170 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen183
171 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn183
172 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello183
173 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven183
174 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel183
175 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen183
176 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen183
177 FC Boterham Niek BraltsEefde182
178 Kats Sprint Stef MarsmanLochem182
179 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer181
180 De Kampers dianne kampermanApeldoorn181
181 Der Jan Rens WilleminkBathmen181
182 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn181
183 GA Eagles CJ Steurapeldoorn181
184 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar181
185 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel181
186 Kevin Coyne Wil GommansVenray181
187 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde181
188 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen181
189 Nebula FC Ruben LansinkHouten181
190 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn181
191 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen181
192 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde181
193 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel181
194 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn181
195 Brussels Depart Stan van BrusselEpse180
196 caribbean cycling maarten waandersGorssel180
197 Chelsea Tekla van GurpTwello180
198 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse180
199 De Nevies Mace en SeppZutphen180
200 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten180
201 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord180
202 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen180
203 Kaylin Gertie van GurpTwello180
204 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen180
205 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen180
206 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen180
207 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen180
208 Seppio Stefan JansenZutphen180
209 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen180
210 Team de strakke ketting Guus KroesWilp180
211 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel180
212 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen180
213 Tou de SXM maarten waandersGorssel180
214 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen180
215 Westerboys Rob WesterweelDeventer180
216 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen180
217 100% anti di Luca Tom AarninkEpse178
218 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen178
219 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen178
220 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn178
221 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn178
222 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem178
223 Bergmuis Allard kolkmanBathmen178
224 Beus 2 Willy BeusekampGorssel178
225 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten178
226 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen178
227 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde178
228 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen178
229 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer178
230 Federer Himself Robin SchildwachtWierden178
231 Fiets Jasper van HaasterGorssel178
232 Francisco F. MichoriusHaaksbergen178
233 Gezellig he Monique LubbersenBathmen178
234 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar178
235 GvNorel Giel van NorelVaassen178
236 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem178
237 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel178
238 Ici Paris Truus PrinsDeventer178
239 Jaws Sven BeusekampGorssel178
240 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen178
241 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel178
242 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen178
243 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn178
244 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo178
245 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen178
246 Spongelin Lincy BeusekampGorssel178
247 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen178
248 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam178
249 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen178
250 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen178
251 Zompie tries again Willem MogezompGorssel178
252 Zwart wit Theo SnellebergGorssel178
253 Elisa Wim MuilermanHarfsen177
254 Girls On Fire hente roordingeefde177
255 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe177
256 Lucky Thijs Pim MogezompEefde177
257 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe177
258 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel177
259 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer177
260 Pasja Henk PasmanVoorst177
261 S Kalle Wim MuilermanHarfsen177
262 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen177
263 Dezzie Pim de VogelDoetinchem176
264 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen176
265 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen176
266 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet174
267 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello174
268 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde173
269 Formulier Bart caneelZutphen173
270 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen173
271 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen172
272 Blue Niek BoomNieuw Heeten171
273 BroekieB Joost BroekenDen Bosch171
274 De harkers Karlijn BruggemanEefde171
275 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde171
276 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen171
277 Encore une Fois P. WintersBathmen171
278 EPO 2000 Kjell PakkertLochem171
279 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer171
280 FC Cactus Luuk MogezompEefde171
281 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht171
282 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek171
283 Frogi Rick BruggemanGorssel171
284 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen171
285 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello171
286 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen171
287 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel171
288 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen171
289 Monday Yellow Martijn MaasEpse171
290 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel171
291 Se John RouwenhorstGorssel171
292 STED Eddy en StevenBathmen171
293 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen171
294 Sweet Chili Stefan JansenZutphen171
295 Team de vette ketting Guus KroesWilp171
296 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel171
297 Telesomani nico beusekampgorssel171
298 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn171
299 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten171
300 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel170
301 De Knakkies Betty JansenZutphen169
302 Krabbetje Thijs MogezompEefde169
303 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen168
304 Alwins stars Alwin van VoorstTwello168
305 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen168
306 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen168
307 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen168
308 Baby Daniek HeuvelinkZutphen168
309 Balotellitubbies Ton LosUtrecht168
310 Bergop John BergerWilp168
311 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam168
312 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello168
313 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten168
314 Dark Horse Michael Vooistwello168
315 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld168
316 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen168
317 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen168
318 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen168
319 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen168
320 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen168
321 De laatste Man Rens KolkmanBathmen168
322 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel168
323 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel168
324 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel168
325 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen168
326 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen168
327 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen168
328 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen168
329 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 168
330 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen168
331 Gewoon Geel gerrit petersGorssel168
332 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren168
333 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld168
334 Grote Speler Niek PetersGorssel168
335 hans en grietje arjan bouterdeventer168
336 Heesie Eric van HeesenAmsterdam168
337 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen168
338 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde168
339 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen168
340 Huibs Team Henno van ArkBathmen168
341 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel168
342 ïn het wiel jan aarninkTwello168
343 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven168
344 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde168
345 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam168
346 Le soleil deux Willy MeijerGorssel168
347 Le Soleil Un A MeijerGorssel168
348 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen168
349 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen168
350 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen168
351 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel168
352 Maud herman rotmanVorden168
353 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 168
354 MOTO 1 Alex BosGorssel168
355 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello168
356 Ninonus Nino BonsinkGorssel168
357 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel168
358 Petje Af gerard roodEefde168
359 Petje op gerard roodEefde168
360 Plasploeg herman rotmanVorden168
361 Prutser Rene GolsteinWarnsveld168
362 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven168
363 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen168
364 Sepp herman rotmanVorden168
365 Sieb Ronald DijkermanEpse168
366 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel168
367 Stormchaser Tom StorminkGorssel168
368 surplace Paul van der VeenGorssel168
369 Taxi Gilbert Erik de JongEpse168
370 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen168
371 Team Laorne Bert WesseldijkLaren168
372 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde168
373 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen168
374 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen168
375 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek168
376 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen168
377 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde168
378 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen168
379 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld168
380 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal168
381 VDE on tour Niek van den EnkDeventer168
382 Verena on Tour Verena PetersGorssel168
383 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele168
384 Wandelwagen anja stegemanHarfsen168
385 Zitvlees Marc DaemsDeventer168
386 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld168
387 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld168
388 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde167
389 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen166
390 Histoire Henk BlueminkDeventer166
391 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem164
392 Hintje Hester BolinkGorssel164
393 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn164
394 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren164
395 De Plotter Mennet EmckZutphen163
396 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar162
397 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen161
398 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen158
399 van alles wat Marjan DommerholtGorssel158
400 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe157
401 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen157
402 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen157
403 De streep Jan StegemanGorssel156
404 Kabouter Fianne StijneGorssel156
405 Kats Rambam Stef MarsmanLochem155
406 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem155
407 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen155
408 Baardmans Gertie EgbertsWilp154
409 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel154
410 Cuba Libre Richard TuitertGorssel154
411 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen154
412 Dikke proppe Roy PolTwello154
413 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld154
414 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld154
415 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten154
416 Het Tandwieltje KossinkZutphen154
417 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe154
418 Marl1 Marleen van Emst Eefde154
419 Men in Black rene wiskampWarnsveld154
420 Pura Vida Rene DommerholtGorssel154
421 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen154
422 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen154
423 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel154
424 Wrbikes Maarten RechterschotHolten152
425 8 B Johan van OmmenEpse151
426 De Aarsjes Lars van de WerfEpse151
427 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde151
428 Asjemenou Loek prinsDeventer150
429 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe150
430 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde150
431 Fay Bo Jan StegemanGorssel148
432 Guinness by Night Paul WintersBathmen148
433 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen148
434 Vin Rouge Annette wintersBathmen148
435 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe147
436 Piranto Robert Jan EmckZutphen147
437 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen146
438 Padde Martin SmitBathmen146
439 Paniaqua Dirk volkersEefde146
440 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel146
441 Sennja Roland BruggemanWarnsveld146
442 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde146
443 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen145
444 Dikke banden club Erik klumperHarfsen145
445 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 145
446 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel145
447 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen145
448 de sterke sprinters herman rotmanVorden144
449 Guus 9e Guus EmckZutphen144
450 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo143
451 beus 1 Evert BeusekampGorssel143
452 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer143
453 Caralho Carlos MendezGorssel143
454 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen143
455 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen143
456 Kogeltje Jan StegemanGorssel143
457 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen143
458 grote handen Mickey mike ankersmitEpse142
459 Hete bakker Piet JansenZutphen141
460 Saar 7e Saar EmckZutphen141
461 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen140
462 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen140
463 Bouke Jacq LeuveninkGorssel139
464 Leuf NL LeufGorssel139
465 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld138
466 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth138
467 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen138
468 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer138
469 the Bridge Peter BruggemanGorssel138
470 Ukkepukkie truus boermanzutphen138
471 Diesel 1 M. van DiessenTwello137
472 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde137
473 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen136
474 De broake 17 Harry van der WalBathmen136
475 Eagles Eye albert roordingEefde136
476 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel136
477 Flierefluiter Evelien FliermanEpse136
478 kevins tour poule kevin huismandeventer136
479 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn136
480 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel136
481 RS Richard SingadyBathmen136
482 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde136
483 Uutvloch Gerry van der WalBathmen136
484 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg136
485 Yellow Dream Willy TerinkZutphen136
486 Altijd op kop Art VolkersEefde135
487 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel133
488 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel133
489 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten133
490 Cest Bon man daan boonmanzutphen133
491 Crytonia henk van laarTwello133
492 De gele Raaf Steven LubbersDeventer133
493 de Vod Gert KlompGorssel133
494 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth133
495 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse133
496 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel133
497 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar133
498 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar133
499 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld133
500 Jekko s Jack BötzelGorssel133
501 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam133
502 Lettele Thomas te BoekhorstLettele133
503 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst133
504 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 133
505 Raddraaiers frits koersEpse133
506 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen133
507 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst133
508 Roja 2 Ron GriepGorssel133
509 Rozemarijn Toos PasmanVoorst133
510 Sluys Jan SchutteHarfsen133
511 Spaki United Roy SmallegoorZutphen133
512 The Doloimites G. WichersHarfsen133
513 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde133
514 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst133
515 Der Bram WeversAalten132
516 Eigenwijs Linda de KrosseTwello132
517 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam131
518 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen129
519 Van Poule Walter van UldenDen Haag129
520 Chasse patat jurjen lulaZutphen 128
521 Gewoon Lars Lars PetersGorssel128
522 MAET Marjanne DirksenZutphen128
523 Roja1 Jan van HuffelenGorssel128
524 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel128
525 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk128
526 Team Raaber Marco RaabenEpse128
527 Jan So Jan StegemanGorssel127
528 Wilirorij Willy TerinkZutphen127
529 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen124
530 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp124
531 Tourmix jan tuitertGorssel124
532 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen124
533 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen123
534 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde123
535 Sluis Jan SchutteHarfsen122
536 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar119
537 Bridge lonia Henk van laarTwello119
538 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen119
539 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk119
540 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde119
541 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen119
542 Hilgu Michel DommerholtHarfsen119
543 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele119
544 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel119
545 Royhis01 truus boermanzutphen119
546 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld119
547 Steady State frank van holtenGorssel119
548 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen119
549 Wico Wico Muldergorssel119
550 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde119
551 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen119
552 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen118
553 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen117
554 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp115
555 One Vision G. BoomkampLaren115
556 Driewieler Randy DouglasGorssel114
557 Mega Toby Toby GeesinkEibergen114
558 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel114
559 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel113
560 Tourmax jan tuitertGorssel112
561 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen111
562 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel110
563 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel110
564 Martinello Martine JansenZutphen110
565 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen110
566 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel108
567 Bugsie Aaldert BakkerGorssel107
568 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel107
569 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel106
570 Solar bicyclette martien kamphorstEefde106
571 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel103
572 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde103
573 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen103
574 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde103
575 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel103
576 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen103
577 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel103
578 Neskovic B. Michoriuseefde101
579 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn100
580 Bucherons Tjeerd bosGorssel99
581 Luna anita jimminkHarfsen99
582 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen98
583 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen98
584 Spartacus Arianne MeijerGorssel98
585 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen97
586 Nog eentje dan Carla EbbersWilp96
587 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen94
588 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen93
589 Binky Geralda PelgrumHarfsen93
590 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel93
591 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel93
592 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer93
593 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer93
594 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel93
595 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse93
596 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel92
597 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen92
598 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen92
599 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen92
600 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem92
601 De Grote Hazen ron yanseWijchen89
602 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen89
603 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello89
604 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde89
605 Tourmees jan tuitertGorssel89
606 Wolfspak Johan VisserGorssel89
607 Basse Patate mathijs kamphorstEefde88
608 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel88
609 Rommax Gerton AlbersGorssel84
610 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde83
611 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen79
612 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen79
613 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer77
614 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel75
615 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst72
616 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld67
617 Katwijk Marijke DeelstraDeventer67
618 ONF Thijs DerksenGorssel67
619 JMS 3 Max GarssenZutphen65
620 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde64
621 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel63
622 Brittney Britt DenekampDeventer63
623 Ciske AllardLaren63
624 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe63
625 Wolklim Erik ten WoldeEpse63
626 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel60
627 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer58
628 Le Veterans Erwin MeijerEefde58
629 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde54
630 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde49
631 Distance Tom van SchootenDeventer49
632 Gebert van VrouwenwerffEefde49
633 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel49
634 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet49
635 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen49
636 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen46
637 Rietje Ria VisserEpse44
638 No mountain high enough Tom AarninkEpse40
639 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn40
640 Wolrijders eric ten woldeEpse 40
641 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede35
642 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel27
643 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen27
644 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen26
645 berg peppie Roy peppelenbosGorssel26
646 Bergsluis Jan SchutteHarfsen26
647 Erve Markel Dave CorporaalHolten26
648 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo26
649 Je m appel Willem MeijerGorssel26
650 JMS 2 Max GarssenZutphen26
651 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe26
652 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen26
653 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel26
654 Santador Jan SchutteHarfsen26
655 Strava Koms Gerben BeunkBathmen26
656 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel26
657 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen26
658 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse23
659 Koekoek Wilma Bakker Gorssel23
660 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel23
661 Scottie Erwin DiekmanGorssel23
662 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen21
663 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel20
664 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel20
665 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel16
666 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel14
667 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel14
668 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel12
669 Lets go wis rene wiskampWarnsveld10
670 Stamasten Bertus StorminkGorssel10
671 Aruba bollen remco Meijeraruba8
672 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam8
673 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel7
674 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello4
675 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer1
676 De Keumpies Mace en SeppZutphen1
677 De Klimbok John RouwenhorstGorssel1
678 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen1
679 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen1
680 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen1
681 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde1
682 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse1
683 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem1
684 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel1
685 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen1
686 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen0
687 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld0
688 Bennies B. de KrossePosterenk0
689 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
690 Berg tegen op zien gerard roodEefde0
691 Bergaf John BergerWilp0
692 Bergen Verzet B. Michoriuseefde0
693 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer0
694 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen0
695 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen0
696 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello0
697 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten0
698 Bos gaat Los jitse bosamsterdam0
699 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse0
700 Buikje Bollema Erik de JongEpse0
701 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen0
702 Col Jasper van HaasterGorssel0
703 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer0
704 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
705 De Bramel herman rotmanVorden0
706 De Bugles Stefan JansenZutphen0
707 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld0
708 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen0
709 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen0
710 De toerist Lieke LubbersenBathmen0
711 de Zwoegers dick KoopmanGorssel0
712 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen0
713 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
714 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello0
715 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen0
716 Fliervogel Peter EijsvogelEpse0
717 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen0
718 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
719 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
720 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel0
721 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld0
722 Guus Bergop Guus EmckZutphen0
723 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
724 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem0
725 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen0
726 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse0
727 In het groen Remco BeltmanEefde0
728 In het rood Remco BeltmanEefde0
729 Jip Willy TerinkZutphen0
730 JMS Max GarssenZutphen0
731 JMS 4 Max GarssenZutphen0
732 Joop Klim Joop StegemanHarfsen0
733 Kats Montagne Stef MarsmanLochem0
734 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem0
735 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel0
736 Klein Verzet Jack BötzelGorssel0
737 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn0
738 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel0
739 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam0
740 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde0
741 Kozakken Jan StegemanGorssel0
742 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
743 La Montagne Henk van laarTwello0
744 LD Lien DuteweertBathmen0
745 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
746 Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
747 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
748 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
749 Naar de Top fred beltmanEefde0
750 Net binnen gerard roodEefde0
751 Op en neer Stefan JansenZutphen0
752 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen0
753 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde0
754 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen0
755 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen0
756 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
757 slag gemist Ben NijohfEefde0
758 SXM naar Boven maarten waandersGorssel0
759 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello0
760 Top of the hill Harry van der WalBathmen0
761 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
762 Yle Lucht Willy TerinkZutphen0
763 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel0
764 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen0