Dag klassement
Uitslag Etappe 3


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door B. Michorius uit eefde

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ALAPHILIPPE Julian4012BERNAL Egan9
2MATTHEWS Michael3513THOMAS Geraint8
3STUYVEN Jasper3014FUGLSANG Jakob7
4VAN AVERMAET Greg2615G. MARTIN Guillaume6
5SAGAN Peter2316BARDET Romain5
6TRENTIN Matteo2017KRUIJSWIJK Steven4
7COLBRELLI Sonny1818LUTSENKO Alexey3
8MEURISSE Xandro1619MOLARD Rudy2
9VAN AERT Wout1420WOODS Michael1
10PINOT Thibaut12---
11BENOOT Tiesj10laatsteASGREEN Kasper20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Rappe Jongens B. Michoriuseefde216
2 Team de snelle ketting Guus KroesWilp215
3 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst214
4 Frog Rick BruggemanGorssel209
5 Laten we er eerst een paar nemen Pim WarrisEefde208
6 lequipe rapidement Leonie BareldsGorssel207
7 Lheure est grave Bernadet WennekerZutphen207
8 Aruba groen Remco Meijeraruba206
9 Bergafwaarts 2 Sander van der SluisDeventer206
10 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer206
11 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello206
12 De Hulk Stefan JansenZutphen206
13 De Sprinters Tess van LooijenDeventer206
14 De stoempende spurters Gerwin BruggemanEefde206
15 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel206
16 Green belongs to me Tom AarninkEpse206
17 Green Manalishi Dirk VolkersEefde206
18 Green Masjien Jack BötzelGorssel206
19 Green Mountain Willy TerinkZutphen206
20 green tackenardy Vincent WesseldijkGorssel206
21 Het dikke dijen team Ben SteinmeijerBathmen206
22 Het kan harder Rik ter HarmselGorssel206
23 Houtense Sprint 1 Wesley de ridderHouten206
24 Houtense Sprint 2 Wesley de ridderHouten206
25 In het geel Remco BeltmanEefde206
26 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel206
27 Maillot vert 1 Jeroen NoomenApeldoorn206
28 Maillot vert 2 Jeroen NoomenApeldoorn206
29 Maillot vert 3 Jeroen NoomenApeldoorn206
30 Moos@TDF Henk NikkelsBathmen206
31 Pallie 77 Dennis PolmanHouten206
32 Pappolini Frank Heuvelinkzutphen206
33 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden206
34 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel206
35 Regard Vert Jacco KorenblikHarfsen206
36 Simba 2 Geert HiethaarGorssel206
37 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde206
38 Sprint Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen206
39 Sprintgeweld Alex BosGorssel206
40 Team Dre 2 Andre BuitenhuisTwello206
41 The Green Machine 2 Roy SmallegoorZutphen206
42 Vet aan de ketting ronnie de ruiterHarfsen206
43 Waar is Mathieu Jan NijenhuisMarkelo206
44 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel206
45 T Kromme Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel205
46 De eeuwige Outsider Gerben BeunkBathmen203
47 Padde Martin SmitBathmen203
48 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde202
49 Sennja Roland BruggemanWarnsveld200
50 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampHarfsen200
51 Gumbo 2 Rik SchooldermanSchalkhaar199
52 De Snollebollekes Liane BruggemanEefde196
53 Nebula FC Ruben LansinkHouten196
54 Der Jan Rens WilleminkBathmen195
55 Speedy Yvonne WuestmanLochem195
56 Terrasverwarming Harfsen Reinier StegemanBathmen195
57 Vinny is back Matthijs KampermanApeldoorn195
58 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen193
59 tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel193
60 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen192
61 Avec du pain du vin Ducrot Wim MuilermanHarfsen192
62 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen192
63 Bruxelles Depart 1 Stan van BrusselEpse192
64 De groene monsters Joost BrinkhuisZutphen192
65 en de kleur is groen Brenda Klein TeeselinkGorssel192
66 Han en Bud Bud WichersGorssel192
67 Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth192
68 Kelvin 2 geert hiethaarGorssel192
69 Le maillot vert Ruurd WartenaBathmen192
70 Le monster vert Ulrike KlumpenhouwerLochem192
71 No Stress Rene DommerholtGorssel192
72 Rioolfiets Bram StegemanGorssel192
73 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel192
74 Snelle Jelle gerard roodEefde192
75 Sprint jusqu a la ligne d arrivee bert rietmanHarfsen192
76 Steigerhoutenmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen192
77 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek192
78 SXM geeft gas maarten waandersGorssel192
79 Col Du Rei Jeroen ReilinkBathmen191
80 Kevin Coyne Wil GommansVenray191
81 La Brabaconne Rob SmedingaZutphen190
82 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer189
83 Boom voor geel 2 Niek BoomNieuw Heeten189
84 De schonewielens Rudi SchonewilleDeventer189
85 Eagles Eye albert roordingEefde189
86 FC Cactus Luuk MogezompEefde189
87 Fiets Jasper van HaasterGorssel189
88 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen189
89 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen189
90 Pilsner Jansen Jurgen JansenEpse189
91 Pollie 88 Dennis PolmanHouten189
92 Scroll down for Ton Twan MuilermanHarfsen189
93 Terrasmeubelen Harfsen Laura StegemanBathmen189
94 Tuinmeubelen Harfsen Reinier StegemanBathmen189
95 Asjemenou Loek prinsDeventer187
96 EPO 2000 Kjell PakkertLochem187
97 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen187
98 Equipe Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer187
99 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek187
100 Herr Heinrichs Radfahers Rob SmedingaZutphen187
101 Hete bakker Piet JansenZutphen187
102 peppie 3 Roy peppelenbosGorssel187
103 Stef Stuntpiloot Mace BrinkhuisZutphen187
104 Sweet Chili Stefan JansenZutphen187
105 Team Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen187
106 Team Schapenhauer Jaco KosterGorssel187
107 We Warren Bar Geil Leonie WoutersTilburg187
108 Yellow tree Ruud BoomNieuw Heeten187
109 055 Eagles Hans van der VeldenApeldoorn186
110 Georgie boys George van HelsdingenApeldoorn186
111 Kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen185
112 G s gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 183
113 Les cocotiers a velo Dylan liewerinkNunspeet183
114 Rappe Sprinter Allard kolkmanBathmen183
115 Team Putty Erjan SchoemakerBathmen183
116 Team Ton van Heemschut Jeroen de WeerdtZutphen183
117 kevins tour poule kevin huismandeventer182
118 peppie 2 Roy peppelenbosGorssel182
119 De Aarsjes Lars van de WerfEpse181
120 De Kampers dianne kampermanApeldoorn181
121 kleine kuiten bijter Tygo PeppelenbosGorssel181
122 Kogeltje Jan StegemanGorssel181
123 Op dreef 1 George van HelsdingenApeldoorn181
124 Pafke kump dr an Martin WilleminkBathmen181
125 Paniaqua Dirk volkersEefde181
126 Slauplanck Mathijs en Valerie DirksenAmsterdam181
127 Team Maarten Ducrot Anne VenemanEefde181
128 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel181
129 en de kleur is geel Brenda Klein TeeselinkGorssel180
130 Hillies Haastige Helden Roel Hilderinkarnhem180
131 Kats Groen Stef MarsmanLochem180
132 T Groene Wieltje Gerard Groot KoerkampGorssel180
133 the Green Machine Roy SmallegoorZutphen180
134 Wolsprint Margreet ten WoldeEpse180
135 Aruba geel Remco Meijeraruba179
136 Les Marmottes Patrice MaasAmsterdam179
137 max 33 Irma AchterkampWilp179
138 van alles wat Marjan DommerholtGorssel179
139 Zutfun Hielke FrankeWarnsveld179
140 Abuttre son jeu Wilco LiebrandZutphen177
141 Bauke Molzemaar Jan NijenhuisMarkelo177
142 Bergmuis Allard kolkmanBathmen177
143 Duveltje uit N doosje Jose BoomBathmen177
144 FC Lekke band CJ Steurapeldoorn177
145 Gezellig he Monique LubbersenBathmen177
146 GvNorel Giel van NorelVaassen177
147 jaunes de groscamp Sebastiaan meijerGorssel177
148 leo on tour XVII Leonie BareldsGorssel177
149 Monday Yellow Martijn MaasEpse177
150 Scooter te koop Jan NijenhuisMarkelo177
151 Smakkie Marieke MuilermanHarfsen177
152 Tour dalaaf Erik AaftinkAmsterdam177
153 Zoeff boys John RoeterdinkBathmen177
154 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel176
155 Boom in de mix Jos BoomNieuw Heeten176
156 de sterke sprinters herman rotmanVorden176
157 Equipe tres vite Wilfred EmckZutphen176
158 Fietscafe de hoek Emiel BosmanSchalkhaar176
159 G en BA Groene trein Gerben HendriksAmsterdam 176
160 Groene Boom Hans BoomNieuw Heeten176
161 le pull jaune Cynthia WesseldijkGorssel176
162 Snel omhoog rapper naar beneden ineke stegemanHarfsen176
163 sprint peppie Roy peppelenbosGorssel176
164 Desperados 7 Bert en RonnieZutphen175
165 Dikke banden club Erik klumperHarfsen175
166 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel175
167 Team de vette ketting Guus KroesWilp175
168 En un momento dado hans van der veldenApeldoorn174
169 Get the Pigeon Gerjan DommerholtGorssel174
170 les escargots lens Bob SpiegelenbergEefde174
171 Pietje Bel Theo SnellebergGorssel174
172 Appeltje eitje julian kampermanapeldoorn172
173 Die Sendung mit die Maus Gerard KoldeweijHarfsen172
174 GA Eagles CJ Steurapeldoorn172
175 Scottisch Beyonce Gideon HaakNijmegen172
176 Bentimo Timo BrummelmanDoetinchem171
177 Blue Niek BoomNieuw Heeten171
178 Het ventieltje Ans DalhuisenTwello171
179 Nog eentje dan Carla EbbersWilp171
180 Sunday Yellow Martijn MaasEpse171
181 Altijd op kop Art VolkersEefde170
182 Levadi Lenny van DinterenDeventer170
183 MOTO 1 Alex BosGorssel170
184 No mountain high enough Tom AarninkEpse170
185 Spoed Eisende Hulps Fons SmitBathmen170
186 Team Wunnie Rob WunderinkOkkenbroek170
187 Tete de la Course Sander van der SluisDeventer170
188 Wandelwagen anja stegemanHarfsen170
189 100% anti di Luca Tom AarninkEpse169
190 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen169
191 Bergop John BergerWilp169
192 Blonde adonis Clemens RolingAmsterdam169
193 caribbean cycling maarten waandersGorssel169
194 De Beunhazen Auke Lefeberbathmen169
195 De laatste Man Rens KolkmanBathmen169
196 De Nevies Mace en SeppZutphen169
197 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth169
198 Doe maar wat Manon ten WoldeHouten169
199 Elisa Wim MuilermanHarfsen169
200 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen169
201 Gewoon Bram Bram SmedingaZutphen169
202 haarologen leo en myrthegorssel169
203 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord169
204 Heesie Eric van HeesenAmsterdam169
205 Het snot voor de ogen Lois BruggemanEefde169
206 ïn het wiel jan aarninkTwello169
207 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen169
208 Karin@TDF Henk NikkelsBathmen169
209 Le soleil deux Willy MeijerGorssel169
210 Pasja Henk PasmanVoorst169
211 Petje Af gerard roodEefde169
212 Remco PC Remco BrinkmanHarfsen169
213 Surprise off Eefde Jo BrinkhuisEefde169
214 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen169
215 Tourdirectie Battum Steven MeijerhofBathmen169
216 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde169
217 Voort 5 wordt kampioen Patrick van TilVoorst169
218 Coureurs joppe Gerrit EnderinkJoppe168
219 Jean Nelissen Jan MatheeuwsenEindhoven168
220 Neskovic B. Michoriuseefde168
221 8 B Johan van OmmenEpse167
222 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel167
223 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe167
224 ABDU Hans van der VeldenApeldoorn166
225 Andre Darrigade Jan MatheeuwsenEindhoven166
226 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel166
227 De Breedbekkikkers Eb WichersKring van Dorth166
228 De eerste de beste Harry van der WalBathmen166
229 De groene kikker Betty JansenZutphen166
230 Gewoon Groen gerrit petersGorssel166
231 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek166
232 Guus rapste Guus EmckZutphen166
233 Kwispel Hendrie BruggemanGorssel166
234 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen166
235 Lil High Towers Gerben Meerbeekeefde166
236 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen166
237 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen166
238 Rap en Slim Gerrit LubbersenBathmen166
239 The Green Machine 3 Mace BrinkhuisZutphen166
240 Verstappen 33 Irma AchterkampWilp166
241 De aozers Margreet NijenhuisWarnsveld165
242 de zwarte raaf Dick KoopmanGorssel165
243 Wrbikes groen Maarten RechterschotHolten165
244 Ik doe een poging Remco BeltmanEefde164
245 Jaws Sven BeusekampGorssel164
246 Team de strakke ketting Guus KroesWilp164
247 Ahesie Wessel RuiterkampHarfsen163
248 Alberta Gesina Betty JansenZutphen163
249 Anja s Choice Anja van HelsdingenApeldoorn163
250 beus 1 Evert BeusekampGorssel163
251 Beus 2 Willy BeusekampGorssel163
252 Caralho Carlos MendezGorssel163
253 Chasse Patat 2 Marloes BrinkhuisZutphen163
254 De Zwoagers Stefan en JoostZutphen163
255 Federer Himself Robin SchildwachtWierden163
256 Francisco F. MichoriusHaaksbergen163
257 Gumbo 1 Rik SchooldermanSchalkhaar163
258 Hilbert Eb WichersKring van Dorth163
259 Hillies Helden Roel Hilderinkarnhem163
260 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem163
261 Roja 2 Ron GriepGorssel163
262 team Zubeldia Marten KlompDeventer163
263 Tour de Ell Ellen RuiterkampHarfsen163
264 Annes choice bert rietmanHarfsen162
265 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse162
266 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse162
267 Elitekorps Joppe Bart EnderinkJoppe162
268 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn162
269 grote handen Mickey mike ankersmitEpse162
270 Points Rapides Eelco NikkelsBathmen162
271 sprintteam Zubeldia Marten KlompDeventer162
272 Super Train Willy TerinkZutphen162
273 Team Raaber Marco RaabenEpse162
274 BroekieB Joost BroekenDen Bosch161
275 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth161
276 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde161
277 De Snellheidsduivels Joost BrinkhuisZutphen161
278 Encore une Fois P. WintersBathmen161
279 fc de zijlijn Bram SchoutenUtrecht161
280 Frogi Rick BruggemanGorssel161
281 Guinness by Night Paul WintersBathmen161
282 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen161
283 Kabouter Fianne StijneGorssel161
284 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel161
285 Le maillot jeune Ruurd WartenaBathmen161
286 One Vision G. BoomkampLaren161
287 Pedaalridders Gerrit DalhuisenTwello161
288 Petje op gerard roodEefde161
289 Se John RouwenhorstGorssel161
290 Senor Big Mad Rob SmedingaZutphen161
291 Solar bicyclette martien kamphorstEefde161
292 STED Eddy en StevenBathmen161
293 Telesomani nico beusekampgorssel161
294 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn161
295 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel160
296 Spongelin Lincy BeusekampGorssel160
297 Derksen in dr niks bie Erwin SimmelinkDeventer159
298 Boom voor geel Anne-lie BoomNieuw Heeten158
299 Condors off Eefde Jo BrinkhuisEefde158
300 Potje fietsen Monique van HelsdingenApeldoorn158
301 Atemlos Geld durch Frankreich Hans SmedingaZutphen157
302 Baas van de Posbank Bas MogezompZutphen157
303 Cest Bon man daan boonmanzutphen157
304 Dark Horse Michael Vooistwello157
305 de 3 musketiers Marinus HendrixenEefde157
306 De harkers Karlijn BruggemanEefde157
307 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel157
308 DJH 1990 Jorg HeemskerkZutphen157
309 fiets m dr in jurjen lulaZutphen 157
310 Gewoon Geel gerrit petersGorssel157
311 Gumbo 3 Rik SchooldermanSchalkhaar157
312 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen157
313 Lettele Thomas te BoekhorstLettele157
314 Maud herman rotmanVorden157
315 Nikki de Benjamin Nikki bongertmantwello157
316 Pinot de verschikkelijke jurjen lulaZutphen 157
317 Plasploeg herman rotmanVorden157
318 Seppio Stefan JansenZutphen157
319 Spaki United Roy SmallegoorZutphen157
320 Stormchaser Tom StorminkGorssel157
321 Team Dre 1 Andre BuitenhuisTwello157
322 Team dubbellucht achter Jeroen van BeekGorssel157
323 Tour de Frank Frank VeldwachterBathmen157
324 Tourteam Franke Hein FrankeWarnsveld157
325 Tulsa in Joppe Cees ZoomJoppe157
326 BD Ben DuteweertBathmen156
327 BV Ben VerwooldeBathmen156
328 mini tour Tygo Peppelenbosgorssel 156
329 surplace Paul van der VeenGorssel156
330 Zompie tries again Willem MogezompGorssel156
331 Groengele Ergernis Raymond LinthorstTwello155
332 Team Erwin Erwin van ProosdijBathmen155
333 Driekwarters Gerben Meerbeekeefde154
334 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen154
335 Krabbetje Thijs MogezompEefde154
336 Mijn naam is Haas 2 Cas HazelaarWilp154
337 Team Jacky Durand Sandorp en DamenTwello154
338 Anouk wint Tour de Hoek anouk enderinkJoppe153
339 Kaylin Gertie van GurpTwello153
340 OTAK Meubelen Rolf LinkerGorssel153
341 VFL Suttrap Hans van der VeldenApeldoorn153
342 Vin Rouge Annette wintersBathmen153
343 AV Annemarie verwoolde DuteweertBathmen152
344 BiDonnieBrasco ton muilermanHarfsen152
345 De groene Zwoagers Stefan en JoostZutphen152
346 De Hulk 2 Mace BrinkhuisZutphen152
347 de rappe zadelruikers Jurgen JansenEpse152
348 Die langsamen Schnecken Tim Spiegelenbergeefde152
349 Diesel 2 Marcel van DiesenTwello152
350 Ici Paris Truus PrinsDeventer152
351 Jekko s Jack BötzelGorssel152
352 JMS 5 Max GarssenZutphen152
353 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen152
354 Mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen152
355 mini sjoerd Jesper PoesseBathmen152
356 RS Richard SingadyBathmen152
357 Ruben rappe renners Ruben EnderinkJoppe152
358 Snelle Henkies E. Brosna T. van de BergWarnsveld152
359 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen152
360 Sputers van Saar Saar EmckZutphen152
361 The slow snails Koen SpiegelenbergEefde152
362 Tons wife Marieke MuilermanHarfsen152
363 Vlotte Lotte Erik de JongEpse152
364 Wilirorij Willy TerinkZutphen152
365 Zwart wit Theo SnellebergGorssel151
366 Desperados Bert en RonnieZutphen150
367 Het tijdperk Columbia Sander van der SluisDeventer150
368 Jaques anquetil Jan MatheeuwsenEindhoven150
369 Pebbels herman rotmanVorden150
370 Chelsea Tekla van GurpTwello149
371 de bolle in de bollen Vincent WesseldijkGorssel149
372 De Knakkies Betty JansenZutphen149
373 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel149
374 Simba 1 Geert hiethaarGorssel149
375 Zuidloo Engbert RietmanBathmen149
376 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen148
377 Go with the Ros Sanne van RossumDiepenveen148
378 Guus 9e Guus EmckZutphen148
379 Huriricane Samuel 2 Arno BeusekampGorssel148
380 Julius Powerrrrr Julius de WinterLettele148
381 No Despacito Jessica DouglasGorssel148
382 maileur grimpeur Leonie BareldsGorssel147
383 Baby Daniek HeuvelinkZutphen146
384 Balotellitubbies Ton LosUtrecht146
385 Boris Paul van der VeenGorssel146
386 Go to the Max Gerben Meerbeekeefde146
387 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen146
388 De gele Raaf Steven LubbersDeventer145
389 Fuifje in het geel Tim KamphorstEefde145
390 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen145
391 Maak ut uit Sonja BreuerGorssel145
392 Steady State frank van holtenGorssel145
393 Der Bram WeversAalten144
394 Tjarcooooooo Tjarco EttemanGorssel144
395 Aandewolven Elsebee DirksenGorssel143
396 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen143
397 Alwins stars Alwin van VoorstTwello143
398 Banaantje de Voorste Andre OosterveldGorssel143
399 Bloed Zweet en Bananen Andre OosterveldGorssel143
400 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello143
401 Bram Noor Geralda PelgrumHarfsen143
402 Bugsie Aaldert BakkerGorssel143
403 Chasse patat jurjen lulaZutphen 143
404 Ciske AllardLaren143
405 Crytonia henk van laarTwello143
406 De Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen143
407 de Bridge 1 Peter BruggemanGorssel143
408 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen143
409 De Grote Molen Marko DommerholtBathmen143
410 de rappe trappers W. RouwenhorstBathmen143
411 de Vod Gert KlompGorssel143
412 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel143
413 For crying out loud Wim MuilermanHarfsen143
414 Formulier Bart caneelZutphen143
415 Geen geel voor Jeroen Aristoteles de Weerdt Rene en HansZutphen143
416 Gewoon Lars Lars PetersGorssel143
417 Girls On Fire hente roordingeefde143
418 Go Steven Go Bert WesseldijkLaren143
419 Grote Speler Niek PetersGorssel143
420 hans en grietje arjan bouterdeventer143
421 Huibs Team Henno van ArkBathmen143
422 Katana Klassement Daan van de VlekkertEpse143
423 Koos88 Jens HeemskerkAmsterdam143
424 Le gagant prend tout Steven MeijerhofBathmen143
425 Le Soleil Un A MeijerGorssel143
426 Le Specie Cupe Hermen BrinkmanHarfsen143
427 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen143
428 Letopschachmann! Donovan TegelaarGorssel143
429 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe143
430 Montagebedrijf Bruggeman Anton BruggemanGorssel143
431 Nielsie Nozem Niels van TilVoorst143
432 Prutser Rene GolsteinWarnsveld143
433 R Poulidor Jan MatheeuwsenEindhoven143
434 Rubens Choice Bert RietmanHarfsen143
435 S Kalle Wim MuilermanHarfsen143
436 Sepp Jansen herman rotmanVorden143
437 Sieb Ronald DijkermanEpse143
438 SkapS Vssn Wesley OortwijnVaassen143
439 Sluys Jan SchutteHarfsen143
440 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel143
441 Team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen143
442 Team Laorne Bert WesseldijkLaren143
443 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen143
444 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel143
445 Tou de SXM maarten waandersGorssel143
446 Ukkepukkie truus boermanzutphen143
447 VDE on tour Niek van den EnkDeventer143
448 Vive le Jumbo-Visma Frank de WinterLettele143
449 Westerboys Rob WesterweelDeventer143
450 Wie is de Mollema Wim MuilermanHarfsen143
451 Wolklim Erik ten WoldeEpse143
452 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen142
453 Alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer141
454 Team Diem Erwin EggingDidam141
455 Wrbikes Maarten RechterschotHolten141
456 Asfalt Eczeem ronnie de ruiterHarfsen140
457 de Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar140
458 De fietsende Waterbuffels L. SpijkermanWijhe140
459 De Snelle Emoe rene wiskampWarnsveld140
460 Na Sowas Gerard KoldeweijHarfsen140
461 Raddraaiers 2 Ben NijhofEefde140
462 Snelle Jelles Raymond LinthorstTwello140
463 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen140
464 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde140
465 Wigo Wil GommansVenray140
466 de stramme stoempers G. RouwenhorstBathmen139
467 Golstein ruikt geel Rene GolsteinWarnsveld139
468 Henk Lubberding Lars en Mats FrankeWarnsveld139
469 Hewered h. zuurveldSchalkhaar139
470 Wolrijders eric ten woldeEpse 139
471 Binky Geralda PelgrumHarfsen138
472 Ninonus Nino BonsinkGorssel138
473 the Bridge Peter BruggemanGorssel138
474 Zitvlees Marc DaemsDeventer138
475 Eindelijk ton muilermanHarfsen137
476 Roja 3 Ron Griep en Jan van HuffelenGorssel137
477 Top Gun ton muilermanHarfsen137
478 Rappertjes Mennet EmckZutphen136
479 Team Gio Lippens Tom van ZeijtsEefde136
480 Wico Wico Muldergorssel136
481 Brosda berg 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen135
482 Het Tandwieltje KossinkZutphen135
483 Raddraaiers frits koersEpse135
484 Taxi Gilbert Erik de JongEpse135
485 Equipe maillot jaune Wilfred EmckZutphen134
486 Gehaat en asociaal Jan NijenhuisMarkelo134
487 Histoire Henk BlueminkDeventer134
488 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam134
489 Team Lao Tse Jaco KosterGorssel134
490 Tour de Briel Marco MeijerDiepenveen134
491 Voor spek en bonen Jeffrey HennekesVaassen134
492 Xena loopt hard d j KlumperHarfsen134
493 Yellow Dream Willy TerinkZutphen134
494 Brittney Britt DenekampDeventer133
495 Jan So Jan StegemanGorssel132
496 Lariekoek Henk van LaarTwello132
497 Opzij ik wil opa voorbij Kyan StegemanNunspeet132
498 Roja1 Jan van HuffelenGorssel132
499 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem132
500 The Doloimites G. WichersHarfsen132
501 Bucherons Tjeerd bosGorssel131
502 ErweeTeeGeVee Ronald WiskampZutphen131
503 Gumbo 4 Rik SchooldermanSchalkhaar131
504 Kobyassie Jacob JansmaLemmer131
505 Luna anita jimminkHarfsen131
506 Rijschool Steden3hoek Ferry van TilVoorst131
507 Superboer on tour Wouter HendriksWinterswijk131
508 Alle Remmen Los Mark DoornbosSchalkhaar130
509 Bridge lonia Henk van laarTwello130
510 Piranto Robert Jan EmckZutphen130
511 Het gele gevaar Herman berndsenGorssel129
512 Ilonka illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe129
513 Kleintje Bianca Nijenhuiseefde129
514 Les Flintstones Wilma MeijerhofBathmen129
515 MAET Marjanne DirksenZutphen129
516 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen129
517 Brummeltrappers Martin BrummelmanDoetinchem128
518 Hintje Hester BolinkGorssel128
519 Kop in de wind ineke stegemanHarfsen128
520 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn128
521 Martinello Martine JansenZutphen128
522 Saar 7e Saar EmckZutphen128
523 Tourmax jan tuitertGorssel127
524 Desperados 3 Bert en RonnieZutphen126
525 Desperados 5 Bert en RonnieZutphen126
526 Diesel 1 M. van DiessenTwello126
527 Huibs Team 2 Henno van ArkBathmen126
528 Joop Sprint Joop StegemanHarfsen126
529 Kale Tien Erwin jimminkHarfsen126
530 Laurel en Hardy Fried Brosda en Ronnie KlaasenZutphen126
531 Lets go wis rene wiskampWarnsveld126
532 peppie 1 Roy peppelenbosGorssel126
533 Sluis Jan SchutteHarfsen126
534 Sniep Sofieke en Ray Berghouwer DirksenDiemen126
535 bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel125
536 Rozemarijn Toos PasmanVoorst125
537 Team Einstein Jaco KosterGorssel125
538 Peutjes Cycle Team Henk BosmanDieren124
539 Zommer Boetners Mirjan Franke KoeslagWarnsveld124
540 Fay Bo Jan StegemanGorssel123
541 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen123
542 Baardmans Gertie EgbertsWilp122
543 Bram KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel122
544 Dikke proppe Roy PolTwello122
545 El Imbatido Erik van der LindeHeemskerk122
546 Gas dr bee fred wiskampWarnsveld122
547 Royhis01 truus boermanzutphen122
548 Un coupe de pouce Bernadet WennekerZutphen122
549 Wolfspak Johan VisserGorssel122
550 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe121
551 Op en neer Stefan JansenZutphen121
552 Team Pascal Lino Sandorp en DamenTwello121
553 de rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen119
554 Driewieler Randy DouglasGorssel119
555 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen119
556 Ab van de Kwab Ronny MasselinkHaaksbergen118
557 berg peppie Roy peppelenbosGorssel118
558 Golstein ziet groen Rene GolsteinWarnsveld118
559 Katjas klimgeiten Katja EnderinkJoppe118
560 Zoezo Karin Geesink-StegemanEibergen118
561 De Snollebollekes 2 Mace BrinkhuisZutphen117
562 Loepie on Toer Alexander du BuissonGorssel117
563 roy peppelenbos Roy peppelenbosGorssel117
564 Schiphorst Gijs Schiphorstgorssel117
565 Tourmees jan tuitertGorssel117
566 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel115
567 De kleinzoons 2 Levi, Mike en KaiZutphen115
568 Flierefluiter Evelien FliermanEpse115
569 De broake 17 Harry van der WalBathmen114
570 Mijn naam is haas 1 Cas HazelaarWilp114
571 Team Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde114
572 Tourmix jan tuitertGorssel114
573 uit de hoogte Thijs Groot RoesinkHarfsen114
574 Uutvloch Gerry van der WalBathmen114
575 Vlijtig Liesje Annelies BruggemanGorssel114
576 De Buigijzers Erick Jan Bruggeman Deventer113
577 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst113
578 Van Poule Walter van UldenDen Haag113
579 De Nobbeltjes Jolande StegemanGorssel112
580 Bouke Jacq LeuveninkGorssel111
581 De duivelse bollen Joost BrinkhuisZutphen111
582 Strava Koms Gerben BeunkBathmen111
583 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen110
584 Kats Rambam Stef MarsmanLochem110
585 Verena on Tour Verena PetersGorssel110
586 Jumbo Vissen maar Wibo SchooltinkZutphen109
587 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen109
588 B en B 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld108
589 Basse Patate mathijs kamphorstEefde108
590 Beau Derk Beau van VrouwenwerffEefde108
591 Bergsluis Jan SchutteHarfsen108
592 Cuba Libre Richard TuitertGorssel108
593 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen108
594 Desperados 4 Bert en RonnieZutphen108
595 Desperados 6 Bert en RonnieZutphen108
596 Distance Tom van SchootenDeventer108
597 Fuifje in de sprint Dorien KamphorstEefde108
598 Gebert van VrouwenwerffEefde108
599 Gele Boom Hans BoomNieuw Heeten108
600 Hilgu Michel DommerholtHarfsen108
601 Klein Duimpje en de Jonkies F. MichoriusHaaksbergen108
602 Kyan Liesbeth stegemanNunspeet108
603 Lucky Thijs Pim MogezompEefde108
604 Luckys Choice Ruben RietmanHarfsen108
605 Marl1 Marleen van Emst Eefde108
606 Men in Black rene wiskampWarnsveld108
607 MVDPtjes Martine van der PloegDeventer108
608 Opdreef 2 George van HelsdingenApeldoorn108
609 Pura Vida Rene DommerholtGorssel108
610 Santador Jan SchutteHarfsen108
611 Who dares wins Ben SteinmeijerBathmen108
612 Wiel op Wiel Althea van HeerdeEefde108
613 Fuifje op de Berg Bas Kamphorst Eefde106
614 JVDPtjes Jelle van der PloegDeventer106
615 Fuifje in Parijs Bas Kamphorst Eefde105
616 Bicycle Race 1 Bart WichersGorssel104
617 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer104
618 De Doortrappers joke golsteinWarnsveld104
619 Bandlekeneenslagin trad Tonnie StegemanHarfsen103
620 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen103
621 Hoesmiedoesie Tonnie HolmerHarfsen103
622 Puntenkapertje Randy DouglasGorssel103
623 Spartacus Arianne MeijerGorssel103
624 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal103
625 Yellow Dreamteam Mart SteinmeijerBathmen103
626 Aruba bollen remco Meijeraruba102
627 Papa Frenkie Frank Heuvelinkzutphen102
628 De Klimgeiten Joost BrinkhuisZutphen101
629 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld101
630 Leuf NL LeufGorssel101
631 Rommax Gerton AlbersGorssel101
632 De streep Jan StegemanGorssel100
633 Rietje Ria VisserEpse100
634 Icebirdie Cycling Peter EijsvogelEpse99
635 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel99
636 Manke Buffel Bram StegemanGorssel99
637 Mister Doornbos Rick DoornbosDeventer99
638 Snelle Sjenkie Pim de VogelDoetinchem98
639 FC Boterham Niek BraltsEefde97
640 Brosda berg 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen96
641 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen96
642 Stamasten Bertus StorminkGorssel96
643 Yellow Cab Gerjan DommerholtGorssel96
644 Alpe du Wes Wessel RuiterkampHarfsen95
645 De Bergelite Miranda van LooyenDeventer95
646 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel95
647 Gerrit Grijp Graag Tonnie HolmerHarfsen95
648 Hillies Hooggebergte Helden Roel Hilderinkarnhem95
649 Naar de Top fred beltmanEefde95
650 ONF Thijs DerksenGorssel95
651 Lucky Luuk Luuk SoumanEnschede94
652 Bergen Verzet B. Michoriuseefde92
653 De Keumpies Mace en SeppZutphen91
654 De Klimbok John RouwenhorstGorssel91
655 Diepe dalen hoge pieken Sepp JansenZutphen91
656 Golstein in de bollen Rene GolsteinWarnsveld91
657 Katana Berg Daan van den VlekkertEpse91
658 OTAK Zutphen Anne-Christie WijgmanGorssel91
659 Same Same but Different Rene DommerholtGorssel91
660 Ijle lucht Ronald DijkermanEpse90
661 De Kleinzoons 3 Mike,kai en LeviZutphen89
662 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen89
663 Bruxelles Depart 2 Stan van BrusselEpse88
664 Buitenverlichting Harfsen Laura StegemanBathmen88
665 De Bugles Stefan JansenZutphen88
666 JMS 2 Max GarssenZutphen88
667 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel87
668 Boomklimmers Ruud BoomNieuw Heeten86
669 De Charlie gaul trein rene wiskampWarnsveld86
670 De toerist Lieke LubbersenBathmen86
671 de Zwoegers dick KoopmanGorssel86
672 Hochtor 2507 G. RouwenhorstBathmen86
673 Kats Montagne Stef MarsmanLochem86
674 Kop als een Paasei Dirk VolkersEefde86
675 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel86
676 Wtc Gorssel Erwin MeijerEefde86
677 B en B 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld85
678 Berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn85
679 Bergopwaarts Sander van der SluisDeventer85
680 bolletjes kleden af toch Vinny Roy SmallegoorZutphen85
681 Bos gaat Los jitse bosamsterdam85
682 Brussels Depart Stan van BrusselEpse85
683 Buikje Bollema Erik de JongEpse85
684 Col Jasper van HaasterGorssel85
685 De Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel85
686 De Bramel herman rotmanVorden85
687 De Kleinzoons 1 Kai,Levi en MikeZutphen85
688 De Ruiterriders Ronnie de RuiterHarfsen85
689 Desperados 2 Bert en RonnieZutphen85
690 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel85
691 Equipe en montee Wilfred EmckZutphen85
692 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel85
693 GIJS KLB Ydo Klein LugtenbeltGorssel85
694 Guus Bergop Guus EmckZutphen85
695 Jip Willy TerinkZutphen85
696 Klein Verzet Jack BötzelGorssel85
697 Klimmy Anja van HelsdingenApeldoorn85
698 Koosj88 Jens HeemskerkAmsterdam85
699 La Montagne Henk van laarTwello85
700 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen85
701 Parasols Harfsen Reinier StegemanBathmen85
702 Romy@TDF Henk NikkelsBathmen85
703 Schiphorstelite gijs schiphorstgorssel85
704 Simba 3 Geert HiethaarGorssel85
705 SXM naar Boven maarten waandersGorssel85
706 Team Chiappucci Sandorp en DamenTwello85
707 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen85
708 Yle Lucht Willy TerinkZutphen85
709 Katwijk Marijke DeelstraDeventer83
710 Kozakken Jan StegemanGorssel83
711 L equipe de dopage Mariko pakkertLochem83
712 Eigenwijs Linda de KrosseTwello82
713 Joop Klim Joop StegemanHarfsen81
714 De Grote Mazen ron yanseWijchen79
715 Scottie Erwin DiekmanGorssel78
716 Top of the hill Harry van der WalBathmen78
717 Dezzie Pim de VogelDoetinchem77
718 Fliervogel Peter EijsvogelEpse77
719 LD Lien DuteweertBathmen76
720 Een dag geel is goed genoeg Golstein BengertmanTwello75
721 Je m appel Willem MeijerGorssel74
722 Kelvin 3 geert hiethaarGorssel73
723 Team Maaike Maaike ten WoldeEpse73
724 Schotlion Ferdi van SchootenDeventer72
725 Neo Nurse Rian van HoltenGorssel70
726 Bennies B. de KrossePosterenk69
727 Erve Markel Dave CorporaalHolten69
728 Snip en Snap Fried & RonZutphen en Warnsveld68
729 DJH 1990 2 Jorg HeemskerkRotterdam67
730 Kats Sprint Stef MarsmanLochem67
731 Theenkies 3 Henneke van ZeistEefde66
732 De Plotter Mennet EmckZutphen56
733 Koekoek Wilma Bakker Gorssel56
734 Kogels dochters Jessica DouglasGorssel56
735 Mega Toby Toby GeesinkEibergen52
736 Berg tegen op zien gerard roodEefde51
737 Diankaas mannen Dianka van der MeerZutphen51
738 Travaillant dur sur la montagne bert rietmanHarfsen51
739 Bergaf John BergerWilp46
740 Le Veterans Erwin MeijerEefde46
741 Theenkies 1 Herman van ZeijtsEefde46
742 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen45
743 Bongertman gaat voor de bollen Martin BongertmanTwello45
744 In het groen Remco BeltmanEefde45
745 JMS Max GarssenZutphen45
746 JMS 4 Max GarssenZutphen45
747 Leuk bed8 Brigitta Onstenkgorssel45
748 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen45
749 Kats Tijdrit Stef MarsmanLochem42
750 Zevenentwintigeneenhalf Niek en Gerrit PetersGorssel42
751 Gegokt en Verloren Raymond LinthorstTwello40
752 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen34
753 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen33
754 In het rood Remco BeltmanEefde20
755 Kiekn wat word Rolf LinkerGorssel20
756 Net binnen gerard roodEefde20
757 Groodse plannen Rens SchonewilleGorssel16
758 Parijs is te ver Gerwin BruggemanEefde16
759 slag gemist Ben NijohfEefde16
760 JMS 3 Max GarssenZutphen1
761 Bergafwaarts Rens SchonewilleGorssel0
762 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
763 Het is te ver Robert Jan EmckZutphen0
764 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0