Dag klassement
Uitslag Etappe 19


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Restaurant bij Jansen en Jansen
gewonnen door Sepp Jansen uit Zutphen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ROGLIC Primoz4012JUNGELS Bob9
2THOMAS Geraint3513BERNAL Egan Arley8
3BARDET Romain3014POZZOVIVO Domenico7
4D. MARTIN Daniel2615I. IZAGIRRE Ion6
5MAJKA Rafal2316KANGERT Tanel5
6DUMOULIN Tom2017LATOUR Pierre4
7LANDA Mikel1818TOLHOEK Antwan3
8FROOME Christopher1619QUINTANA Nairo2
9KRUIJSWIJK Steven1420FUGLSANG Jakob1
10ZAKARIN Ilnur12---
11G. IZAGIRRE Gorka10laatstePHINNEY Taylor20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Nibaliedje Sepp JansenZutphen255
2 jip willy terinkzutphen254
3 Hooggebergte Henk van LaarTwello248
4 De Heupploeg herman rotmanVorden247
5 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse246
6 de Brummels Jacqueline BrummelmanGorssel246
7 Hot and Dangerous annemarie Holterbroekotterbroek246
8 Jammer Carlos MendezGorssel246
9 berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn245
10 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello245
11 De Veldhof P. TijdemanGorssel245
12 Gewoon Bolletjes Gerrit PetersGorssel245
13 JVZ Klasse team Jan van ZantenZutphen243
14 Loarnse Klimmers Bert WesseldijkLaren241
15 Hopi Dushi Bollen Remco Meijeraruba240
16 buikje bollema erik de jongEpse237
17 De Berg Kolibri Erjan SchoemakerBathmen237
18 Kroepolie Ronnie klaasenZutphen237
19 LD Lien DuteweertBathmen237
20 pedaalridders I Gerrit DalhuisenTwello237
21 Queen Ronnie KlaasenZutphen237
22 Polkado Tieman Dirk Tiemanapeldoorn236
23 De Buitencategorie Wim van Schootendeventer235
24 Le Tour Deli Elisabeth Utrecht234
25 Over de Top Ronald DijkermanEpse233
26 ti-raleigh Gerton AlbersGorssel232
27 De toerist Lieke LubbersenBathmen231
28 De Boswachter Jeroen WendtGorssel230
29 Op en Neer Stefan JansenZutphen227
30 Top off the hill Harry van der WalBathmen226
31 Het Lukt Wel Ria MarsmanLochem225
32 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde225
33 le equipe de dopage Mariko pakkertLochem225
34 De Klimgeiten Wim van Schootendeventer223
35 de Zwoegers Dick KoopmanGorssel223
36 Team the sky is the Limit F van TilVoorst223
37 Tete de la bol Eelco NikkelsBathmen223
38 Niet Snel Maar Zonder Succes ronnie de ruiterHarfsen222
39 Team Grinta Mart SteinmeijerBathmen222
40 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel221
41 Bergbokjes Dirkje RouwenhorstGorssel217
42 nu gaan ze pokeren Jan NijenhuisMarkelo215
43 Bergop John BergerWilp214
44 Boris Paul van der VeenGorssel214
45 Toppunten Herman BrinkmanHarfsen214
46 De Turbo Slakken jurgen jansenEpse213
47 Gerdos Bollenbrigade Gerdo SepterArnhem212
48 Saar dr 6e Saar EmckZutphen212
49 Dijkie erik van dijkgorssel211
50 Meat Loaf Wim MuilermanHarfsen211
51 NanC Nancy BlockhuisNijmegen211
52 stelo of zal dit het bolle rijtje zijn marina stegemanbathmen211
53 Sxm naar Boven Maarten WaandersGorssel211
54 Voorst gaat bergop Patrick van TilVoorst211
55 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen211
56 Bergsluis Jan SchutteHarfsen210
57 kyan Liesbeth stegemanNunspeet210
58 Lets go wis rene wiskampWarnsveld210
59 zoëzo Karin Geesink-StegemanEibergen210
60 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen209
61 Elisa Wim MuilermanHarfsen209
62 stelo we gaan weer voor de bollen Reinier StegemanBathmen209
63 Stramme Stoemper Gerard RouwenhorstBathmen209
64 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel207
65 bloed, zweet en bananen andre oosterveldGorssel207
66 FC Linksbuitenadem jurgen JansenEpse207
67 Bergje op Thijs Groot RoesinkHarfsen206
68 Bocht 7 Rene DommerholtGorssel206
69 Gaitviege Gerrit VijgeEpe205
70 Guus bergop Guus EmckZutphen204
71 yle lucht willy terinkzutphen203
72 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen202
73 Romy@tdf Henk NikkelsBathmen202
74 de Klimbok John RouwenhorstGorssel201
75 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel200
76 G's Gele Sneltrein Gerben HendriksAmsterdam 200
77 Kuitenbijtertjes Alex bosGorssel200
78 Toeaantui Hester BolinkGorssel200
79 Polderboys Polka Lubert GerritsTwello198
80 De Vlo Jasper van HaasterGorssel197
81 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn197
82 travaillant dur, sur la montagne Bert RietmanHarfsen197
83 Boven de boomgrens Sander van der SluisDeventer196
84 Elitekorps Joppe Gerrit EnderinkJoppe196
85 go ahead nope Remco BeltmanEefde196
86 Hoge pieken, diepe dalen Jeroen gerritsenEpse196
87 Jody Bernal Jan NijenhuisMarkelo196
88 Sannie C. van TriestEpe196
89 AZ CRP Ron AgasiHeiloo195
90 De Broake 17 Harry van der WalBathmen195
91 Sabusniffers Richard TuitertGorssel195
92 Team Claudio Chiapucci Sandorp en DamenTwello195
93 Vive le Lettele Frank de WinterLettele195
94 Salbutamol Inhaler Jaco KosterGorssel194
95 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer193
96 Styrke plakhaas jos lenselinkZutphen193
97 team breukink Boudewijn BreukinkZutphen193
98 Diesel Twello II Marcel van DiesenTwello192
99 en danseuse Roy SmallegoorZutphen192
100 Jan Jo Jan StegemanGorssel192
101 Joke in de bergen joke golsteinWarnsveld192
102 Simba 3 Geert HiethaarGorssel192
103 De snollebollekes Gerwin BruggemanEefde190
104 Drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel190
105 Drepo 5 Andre Groot RoessinkGorssel190
106 Tourmix jan tuitertGorssel190
107 Forza wiskao rene wiskampWarnsveld189
108 Grote handen mickey mike ankersmitEpse189
109 Katja's Klimgeiten Katja EnderinkJoppe189
110 Levadi Lenny van DinterenDeventer189
111 Strava kom gerben beunkBathmen189
112 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen188
113 De Grote molen Marko DommerholtBathmen188
114 Hoogtemeters Roy peppelenbosGorssel188
115 Jaws Sven BeusekampGorssel188
116 Nebula FC Ruben LansinkHouten188
117 No Mountain High Enough tom aarninkEpse188
118 Team hopeloos 1 Mika ten BroekeWijhe188
119 team laorne 2 Bert WesseldijkLaren188
120 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen188
121 Adembenemend in het GEEL Althea van HeerdeEefde187
122 ahesie Wessel RuiterkampEpse187
123 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse187
124 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld187
125 De snelle Emoe rene wiskampWarnsveld187
126 FC Braadhaan rene wiskampWarnsveld187
127 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn187
128 team loarne Bert WesseldijkLaren187
129 Tom Grote Molen Jan NijenhuisMarkelo187
130 alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer185
131 Caca Jaune Hans SmedingaZutphen185
132 Gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen185
133 Herstel snel Margreet NijenhuisWarnsveld185
134 Maak 't uit Sonja BreuerGorssel185
135 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn184
136 Bergsen Sofieke DirksenDiemen184
137 Bouke en Olle Leuf Gorssel184
138 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel184
139 Lettele Thomas te BoekhorstLettele184
140 Rijzende sterren Dennie van AmersvoortZutphen184
141 Taxi Gilbert Erik de JongEpse184
142 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen183
143 Hilgu Michel DommerholtHarfsen183
144 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel183
145 Pamox 1 joop blomwarnsveld183
146 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen183
147 Uutvlog Gerry van der WalBathmen183
148 Bruine boterham niek braltseefde182
149 Cuba Libre Richard TuitertGorssel181
150 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer181
151 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel180
152 Hampita Helma VijgeEpe179
153 Sjenkies op de fiets Pim de VogelDoetinchem179
154 hillie's hooggebergte helden Roel Hilderinkarnhem178
155 Kei van een ry Gerrit LubbersenBathmen178
156 Kuitenbijter Randy DouglasGorssel178
157 Tourmees Mees TeeringGorssel178
158 Leeuwarden Lars SoumanDeventer177
159 Montage Bedrijf Anton Bruggeman Annelies BruggemanGorssel177
160 Frog 1 Rick BruggemanGorssel176
161 Beus 2 Willy BeusekampGorssel175
162 Team Rijschool Stedendriehoek F van TilVoorst175
163 wolrijders eric ten woldeEpse 175
164 Zoef Zoef beppy Beppy waandersGorssel175
165 Brittney Britt DenekampDeventer174
166 De Bezemwagen N. ZijlstraBathmen174
167 De rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen174
168 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe174
169 Bolletje Troef Leonie BareldsGorssel173
170 De Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer173
171 ukkepukkie truus boermanzutphen173
172 WAZZAAAAAAAAH 1 Koen SpiegelenbergEefde173
173 De Adelaars v Schalkhaar Gerrit wansinkSchalkhaar172
174 The gream team Dirk-jan RijndersRoosendaal172
175 Alwins Klimmers Alwin van VoorstTwello171
176 De Bergtoppers Hielke FrankeWarnsveld171
177 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen171
178 louis van geel Gerton AlbersGorssel171
179 Stienie Wilfried StienissenUlft171
180 Theenkies II Herman van ZeijtsEefde171
181 Aangelijnde Wolven Johan VisserGorssel170
182 de Witte Raaf Dick KoopmanGorssel170
183 Geluk met Geel Roy peppelenbosGorssel170
184 Gewoon Geel gerrit petersGorssel170
185 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele170
186 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen170
187 Nino en Luca Nino BonsinkGorssel170
188 Spongelin Lincy BeusekampGorssel170
189 Station Ferdi van SchootenDeventer170
190 Thailand Luuk SoumanEnschede170
191 De Snelheidsduivels 2 Mace BrinkhuisZutphen169
192 hillie's helden Roel Hilderinkarnhem169
193 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde169
194 mo on tour Monique van HelsdingenApeldoorn169
195 Nibali des Lars Lars PetersGorssel169
196 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen169
197 Schotilion Wim van Schootendeventer169
198 Team zei ik toch Ben SteinmeijerBathmen169
199 Veer on tour Verena PetersGorssel169
200 Wigo Wil GommansVenray169
201 Baas van de posbank bas mogezompZutphen168
202 Bicycle Race I Bart WichersGorssel168
203 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen168
204 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen168
205 Diesel Twello IV Marcel van DiesenTwello168
206 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord168
207 Moto 2 alex bosGorssel168
208 mountainbikers Mark WuestmanHarfsen168
209 yellow booneman Daan boonmanzutphen168
210 Zwoagers 2 Stefan en JoostZutphen168
211 Bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel167
212 Bredase Bende Harold SchepersBreda167
213 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel167
214 Wie is de salbutamol Raymond LinthorstTwello167
215 Eniesee Gideon HaakNijmegen166
216 lucky's choice Ruben RietmanHarfsen166
217 Martin is oké olé olé Martin EnderinkJoppe166
218 Alwins Stars Alwin van VoorstTwello165
219 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam165
220 AD Annemarie DuteweertBathmen164
221 Bucherons Tjeerd bosGorssel164
222 de kampers dianne kampermanApeldoorn164
223 De king of Birds Pim WarrisEefde164
224 Mini Peppie Tygo PeppelenbosGorssel164
225 Billy Bilnaad LoepieGorssel163
226 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel163
227 De winnaar AllardLaren163
228 100% anti di Luca tom aarninkEpse162
229 Berg tegen opzien gerard roodEefde162
230 desperado's Ronnie KlaasenZutphen162
231 Feynzo Ronnie klaasenZutphen162
232 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel162
233 Sieb Ronald DijkermanEpse162
234 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello161
235 casartelli Henk OudenampsenLaren161
236 Col de Portret Bart caneelZutphen161
237 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe161
238 De Alleskunner Joost BrinkhuisZutphen161
239 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen161
240 de neus Stan OosterveldGorssel161
241 pieter post Miranda MeijerGorssel161
242 spiegeltour Arend WuestmanHarfsen161
243 Te Sterk voor Carbon Jeroen van BeekGorssel161
244 The Flintstones Wilma MeijerhofBathmen161
245 Vouloir c'est Pouvoir Wilco LiebrandZutphen161
246 alpenroos Dirkje RouwenhorstGorssel160
247 Diesel Twello I Marcel van DiesenTwello160
248 Francisco F. MichoriusHaaksbergen160
249 Ik Vertrek Segafredo Raymond LinthorstTwello160
250 Koekoek Wilma Bakker Grossel160
251 la femme d Aigle Trude RoetmanSchalkhaar160
252 Bridge Tonia Henk van LaarTwello159
253 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen159
254 come on pee-sjee-vee Gerben Meerbeekeefde159
255 Geertsema op de fiets Ben geertsemaGorssel159
256 Ineke Rothengatter Ineke Rothengattereefde159
257 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen159
258 omweg naar laren Ramon van huizenZutphen159
259 pamox 2 joop blomwarnsveld159
260 Sweet Chili Stefan JansenZutphen159
261 Benernietvoorprijsuitreiking Margreet TeeringGorssel158
262 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel158
263 Chico Jolanda smitDeventer158
264 Condors off Eefde 2 Jo BrinkhuisEefde158
265 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth158
266 De Polkes Jolanda StegemanGorssel158
267 Geralda Pelgrum Geralda PelgrumHarfsen158
268 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel158
269 pedaal ridders 2 Gerrit DalhuisenTwello158
270 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello158
271 Seppio Sepp JansenZutphen158
272 Tacticus Liesbeth HaarmanHarfsen158
273 Bleuet Jacco KorenblikHarfsen157
274 Bugno Basterds Dennis KnuimanLent157
275 Dolletjes Roy PolTwello157
276 een beetje wat van alles manon de ridderhouten157
277 Madberkelmax Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen157
278 schiphorst elite gijs schiphorstgorssel157
279 stelo we gaan weer voor geel Reinier StegemanBathmen157
280 kermiskoers de heuve Hans SmedingaZutphen156
281 Otak Zutphen Rolf LinkerGorssel156
282 Plein Oost Theo OosterlingGorssel156
283 Alles komt goed frank van holtenGorssel155
284 Appel valt ver van de boom Twan MuilermanHarfsen155
285 bandlekeneenslagin'trad Tonnie StegemanHarfsen155
286 Ik heb trek Wibo SchooltinkZutphen155
287 librand bert liebrandeefde155
288 Pakhaasbaas Per Ivar PallandZutphen155
289 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel155
290 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen155
291 Sennja Roland BruggemanWarnsveld155
292 the bridge Peter BruggemanGorssel155
293 WAZZAAAAAAAH 3 Tim Spiegelenbergeefde155
294 EPO 2000 Kjell PakkertLochem154
295 Rock around the clock Harry van der WalBathmen154
296 Zonder Froome Roy peppelenbosGorssel154
297 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen153
298 equipe de triomphe Rein WuestmanHarfsen153
299 Federer himself Robin SchildwachtWierden153
300 Josi Silvia DuseboutGorssel153
301 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen153
302 Lucky Haas Cas HazelaarWilp153
303 stormchaser Tom StorminkGorssel153
304 Team Mimpie Edwin MeulenbrugBathmen153
305 Team Rust roest Ben SteinmeijerBathmen153
306 Tourdirectie Battum Tourdirectie BattumBattum153
307 BUSZ Marcel KockelkornWarnsveld152
308 Golden Wonder Hans KasteelOene152
309 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 152
310 high tower Gerben Meerbeekeefde152
311 Inha(a)la(c)tie mathijs kamphorstEefde152
312 JVZ Elite team Jan van ZantenZutphen152
313 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel152
314 la speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen152
315 Moto 1 Alex bosGorssel152
316 Puf club Jan NijenhuisMarkelo152
317 Santadors Berggeiten Jan SchutteHarfsen152
318 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel152
319 Tom de Molen ronnie de ruiterHarfsen152
320 Upthehill Mark BloemendaalZutphen152
321 Vroem vroem Steven MeijerhofBathmen152
322 Wallie el Loco Maarten WaandersGorssel152
323 L'heure est grave Bernadet WennekerZutphen151
324 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen150
325 equipe de surprise Geke WuestmanHarfsen150
326 Hamer Albert SmitDedemsvaart150
327 Leuf nl leuf Gorssel150
328 Nu of Nooit Cynthia WesseldijkGorssel150
329 The Stones henk van tilVoorst150
330 troas het hoas bertus kleinen traastbathmen150
331 dont look back Henk Smedinga Zutphen 149
332 Gumbo Geel 2 Rik SchooldermanSchalkhaar149
333 de heer poppink freek weersZutphen148
334 Equipe Maillot a pois Wilfred EmckEefde148
335 langweg naar laren Ramon van huizenZutphen148
336 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden148
337 Burgertje klappen Dani Mae SmedingaZutphen147
338 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem147
339 kats Tijdrit Stef MarsmanLochem147
340 Le equipe Meijer Sebastiaan meijerGorssel147
341 luna anita jimminkHarfsen147
342 Paperappie's Army albert roordingEefde147
343 Team Hopeloos 2 Noah ten BroekeWijhe147
344 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen147
345 Tour de Briel Marco meijerDiepenveen147
346 Gezellig he Monique LubbersenBathmen146
347 Lucky Thijs Pim MogezompEefde146
348 Le Moustache SnorreGorssel145
349 Ploeg zonder Tom is niet zo dom Patrick van TilVoorst145
350 AB van de Kwab R. MasselinkHaaksbergen144
351 abattre son jeu Wilco LiebrandZutphen144
352 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer144
353 het uilennest Gerrit SchutteHengelo (Gld)144
354 Maison des Jeunes Oreilles Thom OorthuisDeventer144
355 Rodisil Marjon SmitGorssel144
356 Berkel Top 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld143
357 Dr Dumoulin and Friends jurgen JansenEpse143
358 Drepo 6 Andre Groot RoessinkGorssel143
359 equipe kutaccu Hans KolkmanAlmen143
360 Jenthe Leuf Gorssel143
361 joop klim joop stegemanHarfsen143
362 kats Hatsiekladsie Stef MarsmanLochem143
363 Team fris Rian van HoltenGorssel143
364 Team Wunnie rob wunderinkOkkenbroek143
365 Tieman Soleil 2 Dirk Tiemanapeldoorn143
366 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen142
367 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel142
368 Encore une fois Paul WintersBathmen142
369 remcon pc brinkmanharfsen142
370 Rollende wielen Ilse BisselingVaassen142
371 stelo het tijdrit rijtje van 2018 Reinier StegemanBathmen142
372 Toos Eb WichersKring van Dorth142
373 Beus 1 Evert BeusekampGorssel141
374 Bradidi Geert jansenDeventer141
375 Cztulsa Cees ZoonHarfsen141
376 de Vod gert klompGorssel141
377 JK Matsoe Mats ter HorstZutphen141
378 tour de bleub bea bleuminkZutphen141
379 van alles wat 2 corrie de zwaaneefde141
380 Zwoagers 1 Joost BrinkhuisZutphen141
381 Onbekend 2 Ans DalhuisenTwello140
382 All In Yellow hente roordingeefde139
383 Col du Rei Jeroen ReilinkBathmen139
384 De Beun C. van TriestEpe139
385 de eeuwige outsider gerben beunkBathmen139
386 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel139
387 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel139
388 Punten Kaper Randy DouglasGorssel139
389 Taling Team Monique van HelsdingenApeldoorn138
390 Zoef-Zoef Silvia DuseboutGorssel138
391 Billy Bilspleet loepieGorssel137
392 ver weg van laren Ramon van huizenZutphen137
393 Eenzame Hoogte Fonz SmitBathmen136
394 Kweenie Hielke FrankeWarnsveld136
395 Mijn naam is Haas Cas HazelaarWilp136
396 De Dreknekken Gerwin BruggemanEefde135
397 De rappe sprinter Allard kolkmanBathmen135
398 Hup John R Jan NijenhuisMarkelo135
399 Karel Lik Lik Wartel 2018 Jordi DalhuisenGorssel135
400 Leo on Tour Leonie BareldsGorssel135
401 Maspalomas Matthijs KampermanApeldoorn135
402 papa frenkie Frank Heuvelinkzutphen135
403 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen135
404 Tieman Soleil dirk tiemanapeldoorn135
405 WRBikes KTM Maarten RechterschotHolten135
406 Zoefboys John RoeterdinkBathmen135
407 3351 km laagvliegen Jasper van HaasterGorssel134
408 Algemeen 8 Jorn BraakhekkeEefde134
409 Anouk wint de Tour de Hoek anouk enderinkJoppe134
410 Coppi coppi Jaco KosterGorssel134
411 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn134
412 Geen FRYADU John BergerWilp134
413 Goudvink Rene GolsteinWarnsveld134
414 Gumbo Loek Loek SchooldermanSchalkhaar134
415 Guus voor Geel Guus KroesWilp134
416 Jantje Stefan GolsteinWarnsveld134
417 Karin@tdf Henk NikkelsBathmen134
418 Knoefermans 2 wietse knoefRuurlo134
419 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam134
420 stelo of zal dit het gele rijtje zijn marina stegemanbathmen134
421 Wel FRYADU John BergerWilp134
422 ga eagles cj steurapeldoorn133
423 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen133
424 Rosetje Janny VolkersEefde133
425 Bakkers on tour Alfons van ZuijlenWarnsveld132
426 Bep van Mokum Jeroen de WeerdtZutphen132
427 Berkel Berg Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld132
428 Gvnor Giel van NorelVaassen132
429 Pinkel Henk van LaarTwello132
430 Un coup de pouce Bernadet WennekerZutphen132
431 Vin Rouge Annette wintersBathmen132
432 wolploeg eric ten woldeEpse 132
433 Armin 's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld131
434 Berkel Top 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld131
435 De Sjoerds William PoesseBathmen131
436 de stalen ros wietze kostereefde131
437 kale tien Erwin jimminkHarfsen131
438 Un platte rneu Dylan liewerinkNunspeet131
439 Van het wal naar het bos Maarten Waanders en Jitse Bosgorssel131
440 Bars and Melody Lincy BeusekampGorssel130
441 Bergmuis Allard kolkmanBathmen130
442 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen130
443 jack bauer matthijn schiphorstheeten130
444 KLM Kai Levi MikeZutphen130
445 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn130
446 Pedaal Rijders Eva Bruggeman en Dide SchiphorstGorssel130
447 VDE on tour Niek van den EnkDeventer130
448 Zoukai Kelly WiegerinckLichtenvoorde130
449 Bruceman Roland BruggemanWarnsveld129
450 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel129
451 emy ben je boven Jurgen PetersEefde129
452 Histoire Henk BlueminkDeventer129
453 Holle Bolle Toon ton muilermanHarfsen129
454 Katwijk Marijke DeelstraDeventer129
455 Naar de top Fred BeltmanEefde129
456 opdreef julian kampermanapeldoorn129
457 Salbutamoulin martien kamphorstEefde129
458 Sophie henk van tilVoorst129
459 ZIZOU Geja BoomkampLaren129
460 Onbekend I Ans DalhuisenTwello128
461 Catastrofe Nikki bongertmantwello127
462 Justice Eddie LeunkHarfsen127
463 Kogeltje Jan StegemanGorssel127
464 Plasploeg 2 herman rotmanVorden127
465 rubens choice bert rietmanHarfsen127
466 spaki united Roy SmallegoorZutphen127
467 where is jack b andy van bovenwezep127
468 yellow dream Willy Terinkzutphen127
469 Aandewolf Elsebee DirksenGorssel126
470 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen126
471 De Witpen Betty JansenZutphen126
472 Doofpotje L. SpijkermanWijhe126
473 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek126
474 goede mix Daan van den VlekkertEpse126
475 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst126
476 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer126
477 S Kalle Wim MuilermanHarfsen126
478 wck Erik klumperHarfsen126
479 Forza Kenny albert roordingEefde125
480 Guiness by Night Paul WintersBathmen125
481 onderweg naar laren Ramon van huizenZutphen125
482 Plas Ploeg 1 herman rotmanVorden124
483 Puffend in het geel dorien kamphorstEefde124
484 Achterop Irma AchterkampWilp123
485 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen123
486 La Fleche Jaune Bram SmedingaZutphen123
487 8B Johan van OmmenEpse122
488 Druifjes 1 Dies WijngaardJoppe122
489 Geslaagd Hendrie BruggemanGorssel122
490 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen122
491 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel122
492 Team Zubeldia Marten KlompDeventer122
493 Twents Hoop in bange dagen b. Michoriuseefde122
494 vrouw poppink germa weersZutphen122
495 banaantje de voorste andre oosterveldGorssel121
496 Bergploeg herman rotmanVorden121
497 Langkampf Daan LangenkampZutphen121
498 Petje Af gerard roodEefde121
499 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel121
500 Berkel Zutphen Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen120
501 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel120
502 Jousport.nl Jeroen gerritsenEpse120
503 Kobyassie Jacob JansmaLemmer120
504 Specialized Tour Niek PetersGorssel120
505 Van alles wat Marjan DommerholtGorssel120
506 Allez Paloma hente roordingeefde119
507 Bugsie Aaldert BakkerGorssel119
508 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen119
509 De Miekopas Henk Smedinga Zutphen 119
510 Doerak 43 richard holterbroekokkenbroek119
511 fc klapband cj steurapeldoorn119
512 Piranto Robert Jan EmckZutphen119
513 Pura Vida Rene DommerholtGorssel119
514 Gerdos Gele Brigade Gerdo SepterArnhem118
515 Petje Op gerard roodEefde118
516 Santador Jan SchutteHarfsen118
517 wilirotru Willy Terinkzutphen118
518 joop algemeen Joop StegemanHarfsen117
519 Okkenbroek forever arjen tuitertokkenbroek117
520 Sjas patat Paul RoetertBathmen117
521 Team Max Erik van der LindeHeemskerk117
522 Zompie tries again Jan Willem MogezompGorssel117
523 De Boreelrenner Martin WilleminkBathmen116
524 Druifjes 2 Hans WichersJoppe116
525 Ilonka's illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe116
526 Karreman Tonnie HolmerHarfsen116
527 Sluis Jan SchutteHarfsen116
528 WRBikes Oranje Maarten RechterschotHolten116
529 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen115
530 Palinkovic B. Michoriuseefde115
531 Vrielink cycling Leo vrielinkLuttenberg115
532 De Beunhazen Auke lefeberbathmen114
533 De Rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen114
534 Super pozzovivo Rob SmedingaZutphen114
535 Caferacers Toby GeesinkEibergen113
536 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen113
537 Equipo Colmbia Rob SmedingaZutphen113
538 Gekke Mannen Thijs MogezompEefde113
539 Guus 8ste Guus EmckZutphen113
540 JoJan Jan StegemanGorssel113
541 kats Rambam Stef MarsmanLochem113
542 L arbe Yellow Hans BoomNieuw Heeten113
543 Paniaqua Dirk VolkersEefde113
544 Simba 1 Geert HiethaarGorssel113
545 Westerboys Rob WesterweelDeventer113
546 Corde Vache Marjanne DirksenZutphen112
547 De renner dat ben jij, de lat bepaalt sky Marleen van Emst Eefde112
548 vis jos tiebotheino112
549 WC Lekke band Dani PotWijk bij Duurstede112
550 Young Bubbles Sander van der SluisDeventer112
551 BSK Cycling Team Rik Zwier Deventer111
552 Doerak 8 richard holterbroekokkenbroek111
553 Wielerwaal Gerard Groot KoerkampGorssel111
554 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven110
555 Be Alert Henk Smedinga Zutphen 110
556 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth110
557 Equip le Peer Rik ter HarmselGorssel110
558 Puck brengt geluk marieke tuitertokkenbroek110
559 Salbutamollema Tim KamphorstEefde110
560 kielepoc Henk DalhuisenGorssel109
561 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven109
562 edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel108
563 Gele thee Brenda Klein TeeselinkGorssel108
564 Knarrenclub Erwin MeijerEefde108
565 Nawi Iwan JansenDeventer108
566 Pasja henk pasmanVoorst108
567 Bros before Hos Marco RaabenEpse107
568 Condors off Eefde 1 Jo BrinkhuisEefde107
569 De Karbonkels Gerwin BruggemanEefde107
570 hoesmiedoessie Tonnie HolmerHarfsen107
571 ICI Paris Loek prinsDeventer107
572 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel107
573 Le general de Hook Klaas HaakHarfsen107
574 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem107
575 Teun Sperziebeun Tonnie HolmerHarfsen107
576 Asjemenou Loek prinsDeventer106
577 De Uitvallers Jurjen LulaZutphen 106
578 Op zn retour Twan MuilermanHarfsen106
579 Team Knuffelbeer Art VolkersEefde106
580 Wigo 2 Kevin CoyneVenray106
581 De Plotters Mennet EmckZutphen105
582 Grote bek j. graveBathmen105
583 Piets Pub Piet NikkelsGorssel105
584 Dat weet ik niet Luuk MogezompEefde104
585 De Keunpies mace BrinkhuisZutphen104
586 De Trekuil Bram en JurgenGorssel104
587 Distance Tom van SchootenDeventer104
588 Joop Janssen Gerko Groenendijkapeldoorn104
589 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde104
590 TZN Donovan TegelaarGorssel104
591 Boom voor het geel Hans BoomNieuw Heeten103
592 egberts tourpoule Gerben HeijinkWarnsveld103
593 Net niet Jan StegemanGorssel103
594 Varkenshaas Jan RodenburgGorssel103
595 brums 6de toer ellen wunderinkokkenbroek102
596 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn101
597 betty's riders anneke heuvelinkwarnsveld101
598 De rode lantaarn Hans DirksenArnhem101
599 Tourmax Max TeeringGorssel101
600 Bos in het geel jitse bosamsterdam100
601 Gumbo geel 4 Rik SchooldermanSchalkhaar100
602 Kromme Banaan Dave CorporaalHolten100
603 raddraaiers frits koersEpse100
604 gas d'r bie Bennie Klein TeeselinkGorssel99
605 anja's team op gang anja stegemanHarfsen98
606 Nog eentje dan Cas HazelaarWilp98
607 Tweede Keus Ronald DijkermanEpse97
608 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde97
609 Kaylin Tekla van GurpTwello96
610 Knudde Jan Willem MogezompGorssel96
611 Theenkies III Herman van ZeijtsEefde96
612 Boom Hans BoomNieuw Heeten95
613 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen95
614 Le Arbe Hans BoomNieuw Heeten95
615 Le Arbe Litle Hans BoomNieuw Heeten95
616 Puffen zonder kuchen Bas Kamphorst Eefde95
617 Se John RouwenhorstGorssel95
618 Team Jacky Durand Sandorp / DamenTwello95
619 bankies hangovers Bianca Nijenhuiseefde94
620 Hilbert Eb WichersKring van Dorth94
621 Huibs Team Henno van ArkBathmen94
622 il capo m.voortmanDeventer94
623 Klaproos Ron KlaasenZutphen94
624 maaike Maaike ten WoldeEpse94
625 De Grote Hazen ron yanseWijchen92
626 De rappe mannen Max van der LindeHeemskerk92
627 roylisoi truus boermanzutphen92
628 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse91
629 Tour ne do Emiel BosmanSchalkhaar90
630 Diesel Twello III Marcel van DiesenTwello88
631 Het derde Wiel Nicole van OmmenEpse88
632 Zonnetje 2 Willy MeijerGorssel88
633 De bergjansjes Hermien CarbaatBathmen87
634 Hopi Dushi Geel Remco Meijeraruba86
635 Knoefermans 1 wietse knoefRuurlo86
636 RonKies Henk RonkZutphen86
637 VFL Suttrup Hans van der VeldenApeldoorn86
638 equipe salbutamol hans kolkmanAlmen85
639 Zonnetje 1 a meijerGorssel85
640 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar84
641 col pedaleurs g.wichersHarfsen83
642 De Uitvallers 2 jurjen lulaZutphen 82
643 Equipe le Triomphe Wilfred EmckEefde81
644 Bergje af bergje op Niek BraltsEefde80
645 Tabjes Rita TaborZutphen79
646 WAZZAAAAAAAAH 2 Bob SpiegelenbergEefde79
647 Smerig lekker Heidi KlaasenZutphen78
648 Chelsea Gertie van GurpTwello77
649 De Warme Bakker Piet JansenZutphen77
650 Headhunters Sepp JansenZutphen77
651 snel in geel gerben beunkBathmen77
652 wheelman 1965 Marcel KooijZutphen77
653 hol de bene d'r onder en de gang d'r in ineke stegemanHarfsen76
654 Dumoulistsch Verbond Sander van der SluisDeventer74
655 Hors shoe boy Mika Smedingazutphen74
656 Go Ahead 055 Hans van der VeldenApeldoorn73
657 Passanten Gideon HaakNijmegen73
658 Stamgasten bertus storminkGorssel73
659 Telegozers TelegoGorssel70
660 Le de veteran WTC Gorssel Erwin meijerEefde69
661 Otak meubelen Anne-Christie WijgmanGorssel69
662 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven67
663 Anaconda's Ron KlaasenZutphen66
664 GoGo Ron KlaasenZutphen66
665 Attack Ronnie KlaasenZutphen62
666 Maaknietuut Henk cornelissenArnhem62
667 Eagles OI Gertie BrummelmanGorssel60
668 HEWERED h. zuurveldSchalkhaar60
669 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe56
670 Klein duimpje en de jonkies f.michoriushaaksbergen53
671 Gevate Gerrie van Triest Epe 51
672 Knutsel-Frutsel Silvia DuseboutGorssel51
673 Monday Yellow Martijn MaasEpse51
674 Die Sendung mit der Maus Gerard KoldeweijHarfsen40
675 Nr 10 Jessica DouglasGorssel40
676 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen38
677 Toos Pasman Toos PasmanVoorst38
678 Hollands Glorie SnorreGorssel37
679 hollandse glorie en de zuiderburen corrie de zwaaneefde37
680 Mainzel-Mannchen John RouwenhorstGorssel37
681 L arbe Green Hans BoomNieuw Heeten36
682 kats stones Stef MarsmanLochem35
683 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen26
684 NOVOFERM Wim MuilermanHarfsen26
685 Bruggeman Sanitair Anton BruggemanGorssel16
686 Gaitviege Boontje Gerrit VijgeEpe16
687 Linkerballen Sander van der SluisDeventer16
688 Super Ik jan klumperharfsen16
689 surplace Paul van der VeenGorssel16
690 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn9
691 green mountain Willy Terinkzutphen9
692 Corleone C. van TriestEpe7
693 Zoef Zoef Imke van Holtengorssel7
694 Wattage Stampers Gerard RouwenhorstBathmen4
695 Zonder Cav naar Parijs Leonie BareldsGorssel4
696 Net Binnen gerard roodEefde3
697 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen0
698 Andrea Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth0
699 Anne wil je met me trouwen Ferry TimmerGorssel0
700 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
701 BD Ben DuteweertBathmen0
702 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel0
703 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer0
704 Billy Bilsprint loepieGorssel0
705 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
706 Caca Vert Hans SmedingaZutphen0
707 de breedbek kikkers Eb wichersKring van Dorth0
708 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
709 De gevaarlijkste groenewegen van NL Raymond LinthorstTwello0
710 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
711 De Hulk Stefan JansenZutphen0
712 de hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel0
713 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
714 De Snelheidsduivels Wim van Schootendeventer0
715 De Snelle Mannen Wim van Schootendeventer0
716 De Snelle Rakkers Joost BrinkhuisZutphen0
717 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde0
718 De Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen0
719 De Streep Jan StegemanGorssel0
720 Dick sac ton muilermanHarfsen0
721 dit is groen Daan van den VlekkertEpse0
722 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel0
723 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
724 Dwars door de lijn Jeroen gerritsenEpse0
725 Enkwegspurters Patrick van TilVoorst0
726 equipe max Gerben Meerbeekeefde0
727 Equipe Tres Vite Wilfred EmckEefde0
728 Frog Rick BruggemanGorssel0
729 Gerdos Groene Brigade Gerdo SepterArnhem0
730 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
731 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
732 go ahead sprint Remco BeltmanEefde0
733 grand slam George van HelsdingenApeldoorn0
734 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
735 Green belongs to me tom aarninkEpse0
736 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
737 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
738 Groen als Gras Stefan JansenZutphen0
739 groen groener groenst Wesley de ridderHouten0
740 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
741 Groene Thee Brenda Klein TeeselinkGorssel0
742 Groene Zwoagers Joost BrinkhuisZutphen0
743 G's Gele sprinttrein Gerben HendriksAmsterdam 0
744 Guus vlotste Guus EmckZutphen0
745 hard gras Eddie LeunkHarfsen0
746 hillie's haastige helden Roel Hilderinkarnhem0
747 Hopi Dushi Groen Remco Meijeraruba0
748 houtense groen Wesley de ridderHouten0
749 joop sprint Joop StegemanHarfsen0
750 Juste le Plus Rapide jurgen JansenEpse0
751 JVZ Sprint team Jan van ZantenZutphen0
752 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
753 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
754 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
755 Ket en dis Jan NijenhuisMarkelo0
756 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen0
757 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
758 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
759 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
760 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
761 Les Salbutamol Vertes Ulrike KlumpenhouwerLochem0
762 Loarnse sprinters Bert WesseldijkLaren0
763 Men in black rene wiskampWarnsveld0
764 Moed Om De Spleet ronnie de ruiterHarfsen0
765 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
766 Moos@tdf Henk NikkelsBathmen0
767 No Stress Rene DommerholtGorssel0
768 Op de Groeneweg(en) Tim KamphorstEefde0
769 pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
770 pedaalridders 3 Gerrit DalhuisenTwello0
771 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
772 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
773 Posttrein Margreet NijenhuisWarnsveld0
774 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
775 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
776 Rapido Voorst henk van tilVoorst0
777 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
778 Rioolfiets Bram StegemanGorssel0
779 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
780 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
781 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
782 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld0
783 Slag Gemist ben nijhofEefde0
784 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde0
785 Snelle Jelle gerard roodEefde0
786 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
787 Sneltrein Henk van LaarTwello0
788 speedy Yvonne Wuestmanlochem0
789 Speedy Gonzales Roy peppelenbosGorssel0
790 Sprint 8 Jorn BraakhekkeEefde0
791 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen0
792 sprint jusqu'a la ligne d'arrivee bert rietmanHarfsen0
793 Sprintgeweld alex bosGorssel0
794 Sprintploeg 1 herman rotmanVorden0
795 Sprinttop John BergerWilp0
796 Spurters van Saar Saar EmckZutphen0
797 stelo of zal dit het groene rijtje zijn marina stegemanbathmen0
798 stelo we gaan weer voor groen Reinier StegemanBathmen0
799 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
800 supertrain willy terinkZutphen0
801 Swift frankie frank van holtenGorssel0
802 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
803 t Rode Lichtje SnorreGorssel0
804 Tete de la Sprint Eelco NikkelsBathmen0
805 The red light district jitse bosamsterdam0
806 Theenkies Herman van ZeijtsEefde0
807 Tons Son Twan MuilermanHarfsen0
808 usain zabel Roy SmallegoorZutphen0
809 vlotte lotte Erik de JongEpse0
810 Vroem Froome Mart SteinmeijerBathmen0
811 Wadewiel Gerard Groot KoerkampGorssel0
812 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0
813 wolsprint margeet ten woldeepse0