Dag klassement
Uitslag Etappe 16


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Coop Supermarkten
gewonnen door joop stegeman uit Harfsen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ALAPHILIPPE Julian4012G. MARTIN Guillaume9
2G. IZAGIRRE Gorka3513VANENDERT Jelle8
3YATES Adam3014MOLARD Rudy7
4MOLLEMA Bauke2615AMADOR Andrey6
5POZZOVIVO Domenico2316I. IZAGIRRE Ion5
6GESINK Robert2017VAN AVERMAET Greg4
7VALGREN Michael1818BERNARD Julien3
8MUHLBERGER Gregor1619BARGUIL Warren2
9SOLER Marc1420DURASEK Kristijan1
10LATOUR Pierre12---
11CARUSO Damiano10laatsteDEMARE Arnaud20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 joop klim joop stegemanHarfsen146
2 Montage Bedrijf Anton Bruggeman Annelies BruggemanGorssel141
3 wheelman 1965 Marcel KooijZutphen134
4 Attack Ronnie KlaasenZutphen127
5 Ik heb trek Wibo SchooltinkZutphen127
6 Alles komt goed frank van holtenGorssel123
7 Knutsel-Frutsel Silvia DuseboutGorssel123
8 ver weg van laren Ramon van huizenZutphen123
9 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen123
10 gas d'r bie Bennie Klein TeeselinkGorssel121
11 Mini Peppie Tygo PeppelenbosGorssel120
12 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem120
13 Equipe Maillot a pois Wilfred EmckEefde118
14 La Fleche Jaune Bram SmedingaZutphen118
15 Op en Neer Stefan JansenZutphen117
16 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam116
17 Sjas patat Paul RoetertBathmen116
18 Team Knuffelbeer Art VolkersEefde116
19 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde115
20 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen113
21 Jan Jo Jan StegemanGorssel112
22 de Klimbok John RouwenhorstGorssel110
23 De Adelaars v Schalkhaar Gerrit wansinkSchalkhaar109
24 De snollebollekes Gerwin BruggemanEefde109
25 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn108
26 Lets go wis rene wiskampWarnsveld108
27 egberts tourpoule Gerben HeijinkWarnsveld107
28 hillie's hooggebergte helden Roel Hilderinkarnhem107
29 onderweg naar laren Ramon van huizenZutphen107
30 wolrijders eric ten woldeEpse 107
31 De bergjansjes Hermien CarbaatBathmen105
32 De Heupploeg herman rotmanVorden105
33 Go Ahead 055 Hans van der VeldenApeldoorn104
34 Strava kom gerben beunkBathmen103
35 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 102
36 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel102
37 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst102
38 omweg naar laren Ramon van huizenZutphen102
39 Theenkies II Herman van ZeijtsEefde102
40 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth100
41 Hoogtemeters Roy peppelenbosGorssel100
42 Josi Silvia DuseboutGorssel100
43 Se John RouwenhorstGorssel100
44 Stienie Wilfried StienissenUlft100
45 Jody Bernal Jan NijenhuisMarkelo98
46 Joke in de bergen joke golsteinWarnsveld98
47 Karreman Tonnie HolmerHarfsen98
48 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel98
49 LD Lien DuteweertBathmen98
50 le equipe de dopage Mariko pakkertLochem98
51 Leuf nl leuf Gorssel98
52 pedaalridders I Gerrit DalhuisenTwello98
53 schiphorst elite gijs schiphorstgorssel98
54 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen98
55 Sxm naar Boven Maarten WaandersGorssel98
56 Tete de la bol Eelco NikkelsBathmen98
57 Gaitviege Boontje Gerrit VijgeEpe97
58 8B Johan van OmmenEpse96
59 betty's riders anneke heuvelinkwarnsveld96
60 Billy Bilspleet loepieGorssel96
61 Boven de boomgrens Sander van der SluisDeventer96
62 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen96
63 buikje bollema erik de jongEpse96
64 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel96
65 Caferacers Toby GeesinkEibergen96
66 de heer poppink freek weersZutphen96
67 equipe kutaccu Hans KolkmanAlmen96
68 mountainbikers Mark WuestmanHarfsen96
69 Otak Zutphen Rolf LinkerGorssel96
70 Pedaal Rijders Eva Bruggeman en Dide SchiphorstGorssel96
71 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel96
72 Diesel Twello II Marcel van DiesenTwello95
73 Diesel Twello III Marcel van DiesenTwello95
74 Frog 1 Rick BruggemanGorssel95
75 Hooggebergte Henk van LaarTwello95
76 Klein duimpje en de jonkies f.michoriushaaksbergen95
77 team breukink Boudewijn BreukinkZutphen95
78 Toos Eb WichersKring van Dorth95
79 Berg tegen opzien gerard roodEefde94
80 Boom Hans BoomNieuw Heeten94
81 Burgertje klappen Dani Mae SmedingaZutphen94
82 De rappe mannen Max van der LindeHeemskerk94
83 De Uitvallers Jurjen LulaZutphen 94
84 Doofpotje L. SpijkermanWijhe94
85 EPO 2000 Kjell PakkertLochem94
86 high tower Gerben Meerbeekeefde94
87 Hors shoe boy Mika Smedingazutphen94
88 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen94
89 kats Hatsiekladsie Stef MarsmanLochem94
90 L arbe Yellow Hans BoomNieuw Heeten94
91 Le Arbe Hans BoomNieuw Heeten94
92 Le Arbe Litle Hans BoomNieuw Heeten94
93 Leo on Tour Leonie BareldsGorssel94
94 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen94
95 Pura Vida Rene DommerholtGorssel94
96 Schotilion Wim van Schootendeventer94
97 Wallie el Loco Maarten WaandersGorssel94
98 Cztulsa Cees ZoonHarfsen93
99 Algemeen 8 Jorn BraakhekkeEefde92
100 Asjemenou Loek prinsDeventer92
101 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel92
102 De snelle Emoe rene wiskampWarnsveld92
103 Equipo Colmbia Rob SmedingaZutphen92
104 goede mix Daan van den VlekkertEpse92
105 Jantje Stefan GolsteinWarnsveld92
106 Pasja henk pasmanVoorst92
107 Smerig lekker Heidi KlaasenZutphen92
108 ZIZOU Geja BoomkampLaren92
109 Bicycle Race I Bart WichersGorssel91
110 Bruceman Roland BruggemanWarnsveld91
111 Druifjes 2 Hans WichersJoppe91
112 Guus bergop Guus EmckZutphen91
113 Ik Vertrek Segafredo Raymond LinthorstTwello91
114 Team Claudio Chiapucci Sandorp en DamenTwello91
115 100% anti di Luca tom aarninkEpse90
116 abattre son jeu Wilco LiebrandZutphen90
117 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn90
118 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven90
119 Anouk wint de Tour de Hoek anouk enderinkJoppe90
120 Bep van Mokum Jeroen de WeerdtZutphen90
121 Bergmuis Allard kolkmanBathmen90
122 Bos in het geel jitse bosamsterdam90
123 Bredase Bende Harold SchepersBreda90
124 Bridge Tonia Henk van LaarTwello90
125 Coppi coppi Jaco KosterGorssel90
126 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth90
127 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse90
128 De rappe sprinter Allard kolkmanBathmen90
129 De Warme Bakker Piet JansenZutphen90
130 Dr Dumoulin and Friends jurgen JansenEpse90
131 Dumoulistsch Verbond Sander van der SluisDeventer90
132 een beetje wat van alles manon de ridderhouten90
133 emy ben je boven Jurgen PetersEefde90
134 Gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen90
135 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn90
136 hillie's helden Roel Hilderinkarnhem90
137 Holle Bolle Toon ton muilermanHarfsen90
138 Hup John R Jan NijenhuisMarkelo90
139 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel90
140 Joop Janssen Gerko Groenendijkapeldoorn90
141 Jousport.nl Jeroen gerritsenEpse90
142 Karel Lik Lik Wartel 2018 Jordi DalhuisenGorssel90
143 Karin@tdf Henk NikkelsBathmen90
144 kats Rambam Stef MarsmanLochem90
145 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn90
146 L'heure est grave Bernadet WennekerZutphen90
147 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven90
148 Moto 1 Alex bosGorssel90
149 Onbekend I Ans DalhuisenTwello90
150 opdreef julian kampermanapeldoorn90
151 Pinkel Henk van LaarTwello90
152 Plas Ploeg 1 herman rotmanVorden90
153 Plasploeg 2 herman rotmanVorden90
154 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello90
155 Puf club Jan NijenhuisMarkelo90
156 Rollende wielen Ilse BisselingVaassen90
157 Specialized Tour Niek PetersGorssel90
158 Super pozzovivo Rob SmedingaZutphen90
159 Team fris Rian van HoltenGorssel90
160 Team Max Erik van der LindeHeemskerk90
161 Teun Sperziebeun Tonnie HolmerHarfsen90
162 The Flintstones Wilma MeijerhofBathmen90
163 Tieman Soleil dirk tiemanapeldoorn90
164 Toos Pasman Toos PasmanVoorst90
165 Un coup de pouce Bernadet WennekerZutphen90
166 Upthehill Mark BloemendaalZutphen90
167 Vroem vroem Steven MeijerhofBathmen90
168 wilirotru Willy Terinkzutphen90
169 Young Bubbles Sander van der SluisDeventer90
170 Zoefboys John RoeterdinkBathmen90
171 Gerdos Bollenbrigade Gerdo SepterArnhem89
172 Vrielink cycling Leo vrielinkLuttenberg89
173 dont look back Henk Smedinga Zutphen 88
174 Le Moustache SnorreGorssel88
175 Nog eentje dan Cas HazelaarWilp88
176 Santadors Berggeiten Jan SchutteHarfsen88
177 alpenroos Dirkje RouwenhorstGorssel87
178 Alwins Klimmers Alwin van VoorstTwello87
179 Corleone C. van TriestEpe87
180 De Vlo Jasper van HaasterGorssel87
181 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen87
182 3351 km laagvliegen Jasper van HaasterGorssel86
183 equipe de triomphe Rein WuestmanHarfsen86
184 Guus 8ste Guus EmckZutphen86
185 Madberkelmax Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen86
186 Bolletje Troef Leonie BareldsGorssel85
187 Eagles OI Gertie BrummelmanGorssel84
188 en danseuse Roy SmallegoorZutphen84
189 nu gaan ze pokeren Jan NijenhuisMarkelo84
190 Bergbokjes Dirkje RouwenhorstGorssel83
191 de Vod gert klompGorssel83
192 Naar de top Fred BeltmanEefde83
193 Puffend in het geel dorien kamphorstEefde83
194 Die Sendung mit der Maus Gerard KoldeweijHarfsen82
195 hol de bene d'r onder en de gang d'r in ineke stegemanHarfsen82
196 Top off the hill Harry van der WalBathmen82
197 Vin Rouge Annette wintersBathmen82
198 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen81
199 langweg naar laren Ramon van huizenZutphen81
200 Geluk met Geel Roy peppelenbosGorssel80
201 la femme d Aigle Trude RoetmanSchalkhaar80
202 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel80
203 Sennja Roland BruggemanWarnsveld80
204 Sjenkies op de fiets Pim de VogelDoetinchem80
205 Zonder Froome Roy peppelenbosGorssel80
206 De Beunhazen Auke lefeberbathmen79
207 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel79
208 De Boswachter Jeroen WendtGorssel79
209 Tour ne do Emiel BosmanSchalkhaar79
210 Beus 1 Evert BeusekampGorssel78
211 Maaknietuut Henk cornelissenArnhem78
212 Salbutamoulin martien kamphorstEefde78
213 Berkel Zutphen Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen77
214 AD Annemarie DuteweertBathmen76
215 Benernietvoorprijsuitreiking Margreet TeeringGorssel76
216 Geralda Pelgrum Geralda PelgrumHarfsen76
217 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele76
218 hoesmiedoessie Tonnie HolmerHarfsen76
219 Knoefermans 1 wietse knoefRuurlo76
220 Langkampf Daan LangenkampZutphen76
221 louis van geel Gerton AlbersGorssel76
222 Rodisil Marjon SmitGorssel76
223 spaki united Roy SmallegoorZutphen76
224 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen76
225 The gream team Dirk-jan RijndersRoosendaal76
226 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel76
227 Uutvlog Gerry van der WalBathmen76
228 wck Erik klumperHarfsen76
229 wolploeg eric ten woldeEpse 76
230 Zonder Cav naar Parijs Leonie BareldsGorssel76
231 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse75
232 Geslaagd Hendrie BruggemanGorssel75
233 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde75
234 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen74
235 FC Linksbuitenadem jurgen JansenEpse74
236 Lucky Haas Cas HazelaarWilp74
237 RonKies Henk RonkZutphen74
238 Wie is de salbutamol Raymond LinthorstTwello74
239 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel73
240 Sophie henk van tilVoorst73
241 Aangelijnde Wolven Johan VisserGorssel72
242 Billy Bilnaad LoepieGorssel72
243 casartelli Henk OudenampsenLaren72
244 De rode lantaarn Hans DirksenArnhem72
245 equipe salbutamol hans kolkmanAlmen72
246 Feynzo Ronnie klaasenZutphen72
247 Ineke Rothengatter Ineke Rothengattereefde72
248 Jenthe Leuf Gorssel72
249 Katja's Klimgeiten Katja EnderinkJoppe72
250 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde72
251 Kuitenbijter Randy DouglasGorssel72
252 Kuitenbijtertjes Alex bosGorssel72
253 Kweenie Hielke FrankeWarnsveld72
254 No Mountain High Enough tom aarninkEpse72
255 Rijzende sterren Dennie van AmersvoortZutphen72
256 Romy@tdf Henk NikkelsBathmen72
257 S Kalle Wim MuilermanHarfsen72
258 Team Wunnie rob wunderinkOkkenbroek72
259 The Stones henk van tilVoorst72
260 travaillant dur, sur la montagne Bert RietmanHarfsen72
261 WRBikes Oranje Maarten RechterschotHolten72
262 yle lucht willy terinkzutphen72
263 anja's team op gang anja stegemanHarfsen71
264 De winnaar AllardLaren71
265 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen70
266 berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn70
267 brums 6de toer ellen wunderinkokkenbroek70
268 De Berg Kolibri Erjan SchoemakerBathmen70
269 ga eagles cj steurapeldoorn70
270 Het Lukt Wel Ria MarsmanLochem70
271 pamox 2 joop blomwarnsveld70
272 Ploeg zonder Tom is niet zo dom Patrick van TilVoorst70
273 Santador Jan SchutteHarfsen70
274 stelo of zal dit het bolle rijtje zijn marina stegemanbathmen70
275 Team hopeloos 1 Mika ten BroekeWijhe70
276 ukkepukkie truus boermanzutphen70
277 Armin 's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld69
278 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen69
279 Bergsluis Jan SchutteHarfsen68
280 Bocht 7 Rene DommerholtGorssel68
281 Inha(a)la(c)tie mathijs kamphorstEefde68
282 Niet Snel Maar Zonder Succes ronnie de ruiterHarfsen68
283 bankies hangovers Bianca Nijenhuiseefde67
284 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen67
285 Dijkie erik van dijkgorssel67
286 Drepo 5 Andre Groot RoessinkGorssel67
287 Elisa Wim MuilermanHarfsen67
288 JVZ Klasse team Jan van ZantenZutphen67
289 NanC Nancy BlockhuisNijmegen67
290 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse66
291 Billy Bilsprint loepieGorssel66
292 Corde Vache Marjanne DirksenZutphen66
293 De toerist Lieke LubbersenBathmen66
294 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen66
295 Telegozers TelegoGorssel66
296 Van het wal naar het bos Maarten Waanders en Jitse Bosgorssel66
297 vrouw poppink germa weersZutphen66
298 Diesel Twello I Marcel van DiesenTwello65
299 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel65
300 Loarnse Klimmers Bert WesseldijkLaren65
301 Nibaliedje Sepp JansenZutphen65
302 Polkado Tieman Dirk Tiemanapeldoorn65
303 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen64
304 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel64
305 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello64
306 Boom voor het geel Hans BoomNieuw Heeten64
307 De eerste de beste Harry van der WalBathmen64
308 de hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel64
309 De Snelle Mannen Wim van Schootendeventer64
310 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde64
311 De Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen64
312 Distance Tom van SchootenDeventer64
313 Dwars door de lijn Jeroen gerritsenEpse64
314 go ahead sprint Remco BeltmanEefde64
315 grand slam George van HelsdingenApeldoorn64
316 green mountain Willy Terinkzutphen64
317 Groene Thee Brenda Klein TeeselinkGorssel64
318 Headhunters Sepp JansenZutphen64
319 Juste le Plus Rapide jurgen JansenEpse64
320 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel64
321 L arbe Green Hans BoomNieuw Heeten64
322 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen64
323 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen64
324 Lucky Thijs Pim MogezompEefde64
325 Moos@tdf Henk NikkelsBathmen64
326 Moto 2 alex bosGorssel64
327 NOVOFERM Wim MuilermanHarfsen64
328 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen64
329 snel in geel gerben beunkBathmen64
330 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen64
331 Sneltrein Henk van LaarTwello64
332 speedy Yvonne Wuestmanlochem64
333 Speedy Gonzales Roy peppelenbosGorssel64
334 Sprint 8 Jorn BraakhekkeEefde64
335 Spurters van Saar Saar EmckZutphen64
336 Super Ik jan klumperharfsen64
337 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe64
338 Tons Son Twan MuilermanHarfsen64
339 WAZZAAAAAAAAH 2 Bob SpiegelenbergEefde64
340 Bergploeg herman rotmanVorden63
341 De Klimgeiten Wim van Schootendeventer63
342 Stamgasten bertus storminkGorssel63
343 Zoef Zoef Imke van Holtengorssel63
344 Berkel Top 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld62
345 Caca Jaune Hans SmedingaZutphen62
346 De Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer62
347 Druifjes 1 Dies WijngaardJoppe62
348 Le equipe Meijer Sebastiaan meijerGorssel62
349 papa frenkie Frank Heuvelinkzutphen62
350 Sannie C. van TriestEpe62
351 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde62
352 De Turbo Slakken jurgen jansenEpse61
353 Saar dr 6e Saar EmckZutphen61
354 ahesie Wessel RuiterkampEpse60
355 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen60
356 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven60
357 Anaconda's Ron KlaasenZutphen60
358 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn60
359 Baas van de posbank bas mogezompZutphen60
360 BD Ben DuteweertBathmen60
361 Berkel Top 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld60
362 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen60
363 Caca Vert Hans SmedingaZutphen60
364 De Broake 17 Harry van der WalBathmen60
365 De Grote molen Marko DommerholtBathmen60
366 de kampers dianne kampermanApeldoorn60
367 De Karbonkels Gerwin BruggemanEefde60
368 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen60
369 De Uitvallers 2 jurjen lulaZutphen 60
370 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn60
371 equipe max Gerben Meerbeekeefde60
372 GoGo Ron KlaasenZutphen60
373 Guus voor Geel Guus KroesWilp60
374 hard gras Eddie LeunkHarfsen60
375 HEWERED h. zuurveldSchalkhaar60
376 Klaproos Ron KlaasenZutphen60
377 Kobyassie Jacob JansmaLemmer60
378 Linkerballen Sander van der SluisDeventer60
379 Nebula FC Ruben LansinkHouten60
380 Pakhaasbaas Per Ivar PallandZutphen60
381 Palinkovic B. Michoriuseefde60
382 pappolini Frank Heuvelinkzutphen60
383 pedaalridders 3 Gerrit DalhuisenTwello60
384 Sprintploeg 1 herman rotmanVorden60
385 supertrain willy terinkZutphen60
386 Te Sterk voor Carbon Jeroen van BeekGorssel60
387 Team Hopeloos 2 Noah ten BroekeWijhe60
388 Team Rijschool Stedendriehoek F van TilVoorst60
389 Tom Grote Molen Jan NijenhuisMarkelo60
390 Vouloir c'est Pouvoir Wilco LiebrandZutphen60
391 Wigo Wil GommansVenray60
392 WRBikes KTM Maarten RechterschotHolten60
393 Bucherons Tjeerd bosGorssel59
394 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel59
395 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer58
396 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello58
397 Bradidi Geert jansenDeventer58
398 Drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel58
399 hollandse glorie en de zuiderburen corrie de zwaaneefde58
400 Team the sky is the Limit F van TilVoorst58
401 Voorst gaat bergop Patrick van TilVoorst58
402 Bergje op Thijs Groot RoesinkHarfsen56
403 de Brummels Jacqueline BrummelmanGorssel56
404 De Rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen56
405 de stalen ros wietze kostereefde56
406 Gele thee Brenda Klein TeeselinkGorssel56
407 Gewoon Bolletjes Gerrit PetersGorssel56
408 Grote bek j. graveBathmen56
409 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen56
410 Hopi Dushi Bollen Remco Meijeraruba56
411 Jammer Carlos MendezGorssel56
412 Knudde Jan Willem MogezompGorssel56
413 Le Tour Deli Elisabeth Utrecht56
414 librand bert liebrandeefde56
415 Otak meubelen Anne-Christie WijgmanGorssel56
416 Sluis Jan SchutteHarfsen56
417 Vive le Lettele Frank de WinterLettele56
418 Puffen zonder kuchen Bas Kamphorst Eefde55
419 Condors off Eefde 1 Jo BrinkhuisEefde54
420 Eenzame Hoogte Fonz SmitBathmen54
421 equipe de surprise Geke WuestmanHarfsen54
422 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek54
423 Hollands Glorie SnorreGorssel54
424 Hopi Dushi Geel Remco Meijeraruba54
425 Kogeltje Jan StegemanGorssel54
426 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen54
427 Zoef Zoef beppy Beppy waandersGorssel54
428 Zwoagers 2 Stefan en JoostZutphen54
429 Bergop John BergerWilp53
430 tour de bleub bea bleuminkZutphen53
431 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen52
432 banaantje de voorste andre oosterveldGorssel52
433 Be Alert Henk Smedinga Zutphen 52
434 bloed, zweet en bananen andre oosterveldGorssel52
435 Bros before Hos Marco RaabenEpse52
436 Catastrofe Nikki bongertmantwello52
437 De Sjoerds William PoesseBathmen52
438 Dolletjes Roy PolTwello52
439 het uilennest Gerrit SchutteHengelo (Gld)52
440 Histoire Henk BlueminkDeventer52
441 Katwijk Marijke DeelstraDeventer52
442 Knoefermans 2 wietse knoefRuurlo52
443 Kroepolie Ronnie klaasenZutphen52
444 Le general de Hook Klaas HaakHarfsen52
445 maaike Maaike ten WoldeEpse52
446 Martin is oké olé olé Martin EnderinkJoppe52
447 Nawi Iwan JansenDeventer52
448 Passanten Gideon HaakNijmegen52
449 Petje Af gerard roodEefde52
450 Queen Ronnie KlaasenZutphen52
451 roylisoi truus boermanzutphen52
452 Salbutamollema Tim KamphorstEefde52
453 stormchaser Tom StorminkGorssel52
454 Tabjes Rita TaborZutphen52
455 Team Mimpie Edwin MeulenbrugBathmen52
456 the bridge Peter BruggemanGorssel52
457 Tweede Keus Ronald DijkermanEpse52
458 Van alles wat Marjan DommerholtGorssel52
459 Veer on tour Verena PetersGorssel52
460 WC Lekke band Dani PotWijk bij Duurstede52
461 De king of Birds Pim WarrisEefde51
462 lucky's choice Ruben RietmanHarfsen51
463 Allez Paloma hente roordingeefde50
464 Alwins Stars Alwin van VoorstTwello50
465 Bars and Melody Lincy BeusekampGorssel50
466 Beus 2 Willy BeusekampGorssel50
467 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer50
468 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello50
469 Boris Paul van der VeenGorssel50
470 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen50
471 Chelsea Gertie van GurpTwello50
472 Col de Portret Bart caneelZutphen50
473 come on pee-sjee-vee Gerben Meerbeekeefde50
474 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe50
475 Cuba Libre Richard TuitertGorssel50
476 Dat weet ik niet Luuk MogezompEefde50
477 De Alleskunner Joost BrinkhuisZutphen50
478 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen50
479 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen50
480 De Dreknekken Gerwin BruggemanEefde50
481 de eeuwige outsider gerben beunkBathmen50
482 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen50
483 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen50
484 De Keunpies mace BrinkhuisZutphen50
485 De Snelheidsduivels 2 Mace BrinkhuisZutphen50
486 De Trekuil Bram en JurgenGorssel50
487 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel50
488 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel50
489 edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel50
490 Encore une fois Paul WintersBathmen50
491 FC Braadhaan rene wiskampWarnsveld50
492 Federer himself Robin SchildwachtWierden50
493 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel50
494 Forza Kenny albert roordingEefde50
495 Gekke Mannen Thijs MogezompEefde50
496 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn50
497 Gerdos Gele Brigade Gerdo SepterArnhem50
498 Gevate Gerrie van Triest Epe 50
499 Gewoon Geel gerrit petersGorssel50
500 Gezellig he Monique LubbersenBathmen50
501 Goudvink Rene GolsteinWarnsveld50
502 G's Gele Sneltrein Gerben HendriksAmsterdam 50
503 Gumbo Loek Loek SchooldermanSchalkhaar50
504 Gvnor Giel van NorelVaassen50
505 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord50
506 Hilbert Eb WichersKring van Dorth50
507 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen50
508 Huibs Team Henno van ArkBathmen50
509 Jaws Sven BeusekampGorssel50
510 JVZ Elite team Jan van ZantenZutphen50
511 Kei van een ry Gerrit LubbersenBathmen50
512 Kromme Banaan Dave CorporaalHolten50
513 la speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen50
514 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen50
515 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer50
516 Leeuwarden Lars SoumanDeventer50
517 Maak 't uit Sonja BreuerGorssel50
518 Maspalomas Matthijs KampermanApeldoorn50
519 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden50
520 mo on tour Monique van HelsdingenApeldoorn50
521 Nino en Luca Nino BonsinkGorssel50
522 Nu of Nooit Cynthia WesseldijkGorssel50
523 Onbekend 2 Ans DalhuisenTwello50
524 Paniaqua Dirk VolkersEefde50
525 pedaal ridders 2 Gerrit DalhuisenTwello50
526 Piets Pub Piet NikkelsGorssel50
527 Piranto Robert Jan EmckZutphen50
528 remcon pc brinkmanharfsen50
529 Rosetje Janny VolkersEefde50
530 rubens choice bert rietmanHarfsen50
531 Sabusniffers Richard TuitertGorssel50
532 Seppio Sepp JansenZutphen50
533 Spongelin Lincy BeusekampGorssel50
534 stelo of zal dit het gele rijtje zijn marina stegemanbathmen50
535 stelo we gaan weer voor geel Reinier StegemanBathmen50
536 Styrke plakhaas jos lenselinkZutphen50
537 Sweet Chili Stefan JansenZutphen50
538 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel50
539 Taling Team Monique van HelsdingenApeldoorn50
540 team laorne 2 Bert WesseldijkLaren50
541 team loarne Bert WesseldijkLaren50
542 Team Rust roest Ben SteinmeijerBathmen50
543 Team zei ik toch Ben SteinmeijerBathmen50
544 Thailand Luuk SoumanEnschede50
545 Theenkies III Herman van ZeijtsEefde50
546 Tieman Soleil 2 Dirk Tiemanapeldoorn50
547 Tourdirectie Battum Tourdirectie BattumBattum50
548 troas het hoas bertus kleinen traastbathmen50
549 Un platte rneu Dylan liewerinkNunspeet50
550 van alles wat 2 corrie de zwaaneefde50
551 VDE on tour Niek van den EnkDeventer50
552 Wel FRYADU John BergerWilp50
553 Westerboys Rob WesterweelDeventer50
554 Zoukai Kelly WiegerinckLichtenvoorde50
555 Zwoagers 1 Joost BrinkhuisZutphen50
556 Gumbo geel 4 Rik SchooldermanSchalkhaar49
557 Berkel Berg Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld48
558 De Miekopas Henk Smedinga Zutphen 48
559 joop algemeen Joop StegemanHarfsen48
560 kale tien Erwin jimminkHarfsen48
561 raddraaiers frits koersEpse48
562 Drepo 6 Andre Groot RoessinkGorssel47
563 Eniesee Gideon HaakNijmegen47
564 ICI Paris Loek prinsDeventer47
565 All In Yellow hente roordingeefde46
566 BSK Cycling Team Rik Zwier Deventer46
567 BUSZ Marcel KockelkornWarnsveld46
568 De Bezemwagen N. ZijlstraBathmen46
569 De renner dat ben jij, de lat bepaalt sky Marleen van Emst Eefde46
570 De Veldhof P. TijdemanGorssel46
571 Forza wiskao rene wiskampWarnsveld46
572 Guiness by Night Paul WintersBathmen46
573 jack bauer matthijn schiphorstheeten46
574 Koekoek Wilma Bakker Grossel46
575 kyan Liesbeth stegemanNunspeet46
576 luna anita jimminkHarfsen46
577 Net niet Jan StegemanGorssel46
578 spiegeltour Arend WuestmanHarfsen46
579 Toeaantui Hester BolinkGorssel46
580 Tom de Molen ronnie de ruiterHarfsen46
581 Varkenshaas Jan RodenburgGorssel46
582 Zompie tries again Jan Willem MogezompGorssel46
583 Bugsie Aaldert BakkerGorssel45
584 Brittney Britt DenekampDeventer44
585 De Buitencategorie Wim van Schootendeventer44
586 Station Ferdi van SchootenDeventer44
587 stelo het tijdrit rijtje van 2018 Reinier StegemanBathmen44
588 stelo we gaan weer voor de bollen Reinier StegemanBathmen44
589 Tete de la Sprint Eelco NikkelsBathmen44
590 Toppunten Herman BrinkmanHarfsen44
591 De Polkes Jolanda StegemanGorssel43
592 Team Jacky Durand Sandorp / DamenTwello43
593 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen42
594 bandlekeneenslagin'trad Tonnie StegemanHarfsen42
595 Bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel42
596 Bouke en Olle Leuf Gorssel42
597 De Bergtoppers Hielke FrankeWarnsveld42
598 Diesel Twello IV Marcel van DiesenTwello42
599 Gaitviege Gerrit VijgeEpe42
600 Hampita Helma VijgeEpe42
601 Herstel snel Margreet NijenhuisWarnsveld42
602 Ilonka's illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe42
603 kats stones Stef MarsmanLochem42
604 KLM Kai Levi MikeZutphen42
605 Team Zubeldia Marten KlompDeventer42
606 Tour de Briel Marco meijerDiepenveen42
607 Aandewolf Elsebee DirksenGorssel41
608 Achterop Irma AchterkampWilp41
609 Tourmax Max TeeringGorssel41
610 Appel valt ver van de boom Twan MuilermanHarfsen40
611 Col du Rei Jeroen ReilinkBathmen40
612 De Plotters Mennet EmckZutphen40
613 Justice Eddie LeunkHarfsen40
614 Pamox 1 joop blomwarnsveld40
615 jip willy terinkzutphen39
616 JoJan Jan StegemanGorssel39
617 Simba 3 Geert HiethaarGorssel39
618 TZN Donovan TegelaarGorssel38
619 de Zwoegers Dick KoopmanGorssel37
620 Bruine boterham niek braltseefde36
621 Bugno Basterds Dennis KnuimanLent36
622 Wattage Stampers Gerard RouwenhorstBathmen36
623 Bergje af bergje op Niek BraltsEefde35
624 De Witpen Betty JansenZutphen34
625 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel34
626 Mijn naam is Haas Cas HazelaarWilp34
627 AB van de Kwab R. MasselinkHaaksbergen32
628 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel32
629 Chico Jolanda smitDeventer32
630 desperado's Ronnie KlaasenZutphen32
631 Equip le Peer Rik ter HarmselGorssel32
632 Golden Wonder Hans KasteelOene32
633 Hamer Albert SmitDedemsvaart32
634 Het derde Wiel Nicole van OmmenEpse32
635 Hoge pieken, diepe dalen Jeroen gerritsenEpse32
636 kermiskoers de heuve Hans SmedingaZutphen32
637 kielepoc Henk DalhuisenGorssel32
638 Le de veteran WTC Gorssel Erwin meijerEefde32
639 Levadi Lenny van DinterenDeventer32
640 Meat Loaf Wim MuilermanHarfsen32
641 Polderboys Polka Lubert GerritsTwello32
642 Tacticus Liesbeth HaarmanHarfsen32
643 WAZZAAAAAAAAH 1 Koen SpiegelenbergEefde32
644 zoëzo Karin Geesink-StegemanEibergen32
645 Zonnetje 2 Willy MeijerGorssel32
646 Condors off Eefde 2 Jo BrinkhuisEefde31
647 Gumbo Geel 2 Rik SchooldermanSchalkhaar31
648 Rock around the clock Harry van der WalBathmen31
649 AZ CRP Ron AgasiHeiloo30
650 Bergsen Sofieke DirksenDiemen30
651 Elitekorps Joppe Gerrit EnderinkJoppe30
652 Equipe le Triomphe Wilfred EmckEefde30
653 go ahead nope Remco BeltmanEefde30
654 Hot and Dangerous annemarie Holterbroekotterbroek30
655 Nibali des Lars Lars PetersGorssel30
656 Okkenbroek forever arjen tuitertokkenbroek30
657 Petje Op gerard roodEefde30
658 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam30
659 Stramme Stoemper Gerard RouwenhorstBathmen30
660 ti-raleigh Gerton AlbersGorssel30
661 yellow dream Willy Terinkzutphen30
662 Adembenemend in het GEEL Althea van HeerdeEefde28
663 Doerak 43 richard holterbroekokkenbroek28
664 Over de Top Ronald DijkermanEpse28
665 where is jack b andy van bovenwezep28
666 Tourmix jan tuitertGorssel27
667 Doerak 8 richard holterbroekokkenbroek26
668 Geertsema op de fiets Ben geertsemaGorssel26
669 Lettele Thomas te BoekhorstLettele26
670 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer26
671 Puck brengt geluk marieke tuitertokkenbroek26
672 Tourmees Mees TeeringGorssel26
673 Twents Hoop in bange dagen b. Michoriuseefde26
674 WAZZAAAAAAAH 3 Tim Spiegelenbergeefde26
675 Wielerwaal Gerard Groot KoerkampGorssel26
676 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen25
677 Andrea Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth24
678 Anne wil je met me trouwen Ferry TimmerGorssel24
679 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer24
680 de breedbek kikkers Eb wichersKring van Dorth24
681 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen24
682 De Hulk Stefan JansenZutphen24
683 De Snelle Rakkers Joost BrinkhuisZutphen24
684 Dick sac ton muilermanHarfsen24
685 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel24
686 Enkwegspurters Patrick van TilVoorst24
687 Equipe Tres Vite Wilfred EmckEefde24
688 Frog Rick BruggemanGorssel24
689 Gerdos Groene Brigade Gerdo SepterArnhem24
690 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn24
691 Green belongs to me tom aarninkEpse24
692 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel24
693 Groene Zwoagers Joost BrinkhuisZutphen24
694 Grote handen mickey mike ankersmitEpse24
695 G's Gele sprinttrein Gerben HendriksAmsterdam 24
696 Guus vlotste Guus EmckZutphen24
697 Hopi Dushi Groen Remco Meijeraruba24
698 Kats Groen Stef MarsmanLochem24
699 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel24
700 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen24
701 Les Salbutamol Vertes Ulrike KlumpenhouwerLochem24
702 Loarnse sprinters Bert WesseldijkLaren24
703 Moed Om De Spleet ronnie de ruiterHarfsen24
704 Monday Yellow Martijn MaasEpse24
705 No Stress Rene DommerholtGorssel24
706 Nr 10 Jessica DouglasGorssel24
707 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden24
708 Posttrein Margreet NijenhuisWarnsveld24
709 Punten Kaper Randy DouglasGorssel24
710 Rapido Voorst henk van tilVoorst24
711 Rappertjes Mennet EmckZutphen24
712 Rioolfiets Bram StegemanGorssel24
713 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe24
714 Simba 2 Geert HiethaarGorssel24
715 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel24
716 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld24
717 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde24
718 sprint jusqu'a la ligne d'arrivee bert rietmanHarfsen24
719 Sprintgeweld alex bosGorssel24
720 Sprinttop John BergerWilp24
721 stelo of zal dit het groene rijtje zijn marina stegemanbathmen24
722 stelo we gaan weer voor groen Reinier StegemanBathmen24
723 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek24
724 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel24
725 Theenkies Herman van ZeijtsEefde24
726 usain zabel Roy SmallegoorZutphen24
727 vlotte lotte Erik de JongEpse24
728 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse24
729 wolsprint margeet ten woldeepse24
730 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel23
731 De Beun C. van TriestEpe22
732 De Boreelrenner Martin WilleminkBathmen22
733 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld22
734 De Grote Hazen ron yanseWijchen22
735 Hilgu Michel DommerholtHarfsen22
736 JK Matsoe Mats ter HorstZutphen22
737 Kaylin Tekla van GurpTwello22
738 Knarrenclub Erwin MeijerEefde22
739 Mainzel-Mannchen John RouwenhorstGorssel22
740 Op zn retour Twan MuilermanHarfsen22
741 Plein Oost Theo OosterlingGorssel22
742 Sieb Ronald DijkermanEpse22
743 vis jos tiebotheino22
744 yellow booneman Daan boonmanzutphen22
745 alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer20
746 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven20
747 Bakkers on tour Alfons van ZuijlenWarnsveld20
748 Bruggeman Sanitair Anton BruggemanGorssel20
749 col pedaleurs g.wichersHarfsen20
750 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar20
751 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem20
752 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen20
753 De gevaarlijkste groenewegen van NL Raymond LinthorstTwello20
754 de neus Stan OosterveldGorssel20
755 De rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen20
756 De Snelheidsduivels Wim van Schootendeventer20
757 De Streep Jan StegemanGorssel20
758 de Witte Raaf Dick KoopmanGorssel20
759 dit is groen Daan van den VlekkertEpse20
760 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel20
761 Francisco F. MichoriusHaaksbergen20
762 Geen FRYADU John BergerWilp20
763 Gewoon Groen gerrit petersGorssel20
764 Green Manalishi Dirk VolkersEefde20
765 Groen als Gras Stefan JansenZutphen20
766 groen groener groenst Wesley de ridderHouten20
767 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek20
768 hillie's haastige helden Roel Hilderinkarnhem20
769 houtense groen Wesley de ridderHouten20
770 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen20
771 joop sprint Joop StegemanHarfsen20
772 JVZ Sprint team Jan van ZantenZutphen20
773 Kats Sprint Stef MarsmanLochem20
774 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel20
775 Ket en dis Jan NijenhuisMarkelo20
776 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen20
777 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel20
778 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel20
779 Maison des Jeunes Oreilles Thom OorthuisDeventer20
780 Men in black rene wiskampWarnsveld20
781 Op de Groeneweg(en) Tim KamphorstEefde20
782 Paperappie's Army albert roordingEefde20
783 pieter post Miranda MeijerGorssel20
784 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello20
785 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel20
786 Simba 1 Geert HiethaarGorssel20
787 Snelle Jelle gerard roodEefde20
788 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
789 surplace Paul van der VeenGorssel20
790 Swift frankie frank van holtenGorssel20
791 Taxi Gilbert Erik de JongEpse20
792 Team Grinta Mart SteinmeijerBathmen20
793 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen20
794 VFL Suttrup Hans van der VeldenApeldoorn20
795 Vroem Froome Mart SteinmeijerBathmen20
796 Wadewiel Gerard Groot KoerkampGorssel20
797 Wigo 2 Kevin CoyneVenray20
798 kats Tijdrit Stef MarsmanLochem17
799 Bleuet Jacco KorenblikHarfsen16
800 Net Binnen gerard roodEefde16
801 Zonnetje 1 a meijerGorssel11
802 fc klapband cj steurapeldoorn9
803 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel8
804 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen7
805 Zoef-Zoef Silvia DuseboutGorssel5
806 il capo m.voortmanDeventer3
807 Salbutamol Inhaler Jaco KosterGorssel2
808 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
809 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe0
810 Slag Gemist ben nijhofEefde0
811 t Rode Lichtje SnorreGorssel0
812 The red light district jitse bosamsterdam0
813 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen0