Dag klassement
Uitslag Etappe 11


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Het Bosrestaurant
gewonnen door Guus Emck uit Zutphen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1THOMAS Geraint4012KRUIJSWIJK Steven9
2DUMOULIN Tom3513LANDA Mikel8
3FROOME Christopher3014BERNAL Egan Arley7
4CARUSO Damiano2615ZAKARIN Ilnur6
5NIEVE Mikel2316NAVARRO Daniel5
6D. MARTIN Daniel2017LATOUR Pierre4
7HERRADA Jesus1818G. IZAGIRRE Gorka3
8BARDET Romain1619G. MARTIN Guillaume2
9NIBALI Vincenzo1420BARGUIL Warren1
10QUINTANA Nairo12---
11ROGLIC Primoz10laatsteZABEL Rick20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Guus bergop Guus EmckZutphen244
2 De Turbo Slakken jurgen jansenEpse228
3 De Buitencategorie Wim van Schootendeventer226
4 Top off the hill Harry van der WalBathmen226
5 De Klimgeiten Wim van Schootendeventer225
6 De toerist Lieke LubbersenBathmen224
7 Loarnse Klimmers Bert WesseldijkLaren224
8 De Heupploeg herman rotmanVorden221
9 Gerdos Bollenbrigade Gerdo SepterArnhem218
10 Lets go wis rene wiskampWarnsveld217
11 De Boswachter Jeroen WendtGorssel214
12 Nibaliedje Sepp JansenZutphen210
13 jip willy terinkzutphen209
14 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello208
15 en danseuse Roy SmallegoorZutphen208
16 berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn207
17 Gewoon Bolletjes Gerrit PetersGorssel207
18 Forza wiskao rene wiskampWarnsveld206
19 buikje bollema erik de jongEpse205
20 Over de Top Ronald DijkermanEpse202
21 Kroepolie Ronnie klaasenZutphen201
22 LD Lien DuteweertBathmen201
23 pedaalridders I Gerrit DalhuisenTwello201
24 Polkado Tieman Dirk Tiemanapeldoorn201
25 Queen Ronnie KlaasenZutphen201
26 Team the sky is the Limit F van TilVoorst201
27 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse200
28 De Berg Kolibri Erjan SchoemakerBathmen200
29 de Brummels Jacqueline BrummelmanGorssel200
30 De Veldhof P. TijdemanGorssel200
31 Hot and Dangerous annemarie Holterbroekotterbroek200
32 Jammer Carlos MendezGorssel200
33 Hopi Dushi Bollen Remco Meijeraruba198
34 Kuitenbijtertjes Alex bosGorssel197
35 Niet Snel Maar Zonder Succes ronnie de ruiterHarfsen197
36 Op en Neer Stefan JansenZutphen197
37 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen197
38 JVZ Klasse team Jan van ZantenZutphen196
39 de Klimbok John RouwenhorstGorssel195
40 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde195
41 Meat Loaf Wim MuilermanHarfsen195
42 nu gaan ze pokeren Jan NijenhuisMarkelo195
43 Bergsluis Jan SchutteHarfsen194
44 Het Lukt Wel Ria MarsmanLochem194
45 Ineke Rothengatter Ineke Rothengattereefde194
46 Le Tour Deli Elisabeth Utrecht194
47 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel193
48 Hoge pieken, diepe dalen Jeroen gerritsenEpse193
49 Elisa Wim MuilermanHarfsen192
50 Tete de la bol Eelco NikkelsBathmen192
51 Vive le Lettele Frank de WinterLettele192
52 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen191
53 G's Gele Sneltrein Gerben HendriksAmsterdam 191
54 Stramme Stoemper Gerard RouwenhorstBathmen191
55 Sxm naar Boven Maarten WaandersGorssel191
56 Team Grinta Mart SteinmeijerBathmen191
57 Team zei ik toch Ben SteinmeijerBathmen191
58 ti-raleigh Gerton AlbersGorssel191
59 Toeaantui Hester BolinkGorssel191
60 Hoogtemeters Roy peppelenbosGorssel190
61 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen186
62 Bergsen Sofieke DirksenDiemen186
63 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel186
64 Taxi Gilbert Erik de JongEpse186
65 ahesie Wessel RuiterkampEpse185
66 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse185
67 De Grote molen Marko DommerholtBathmen185
68 Elitekorps Joppe Gerrit EnderinkJoppe185
69 FC Braadhaan rene wiskampWarnsveld185
70 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn185
71 Herstel snel Margreet NijenhuisWarnsveld185
72 Jan Jo Jan StegemanGorssel185
73 Jaws Sven BeusekampGorssel185
74 Montage Bedrijf Anton Bruggeman Annelies BruggemanGorssel185
75 team breukink Boudewijn BreukinkZutphen185
76 Team hopeloos 1 Mika ten BroekeWijhe185
77 team laorne 2 Bert WesseldijkLaren185
78 team loarne Bert WesseldijkLaren185
79 Tom Grote Molen Jan NijenhuisMarkelo185
80 Gaitviege Gerrit VijgeEpe184
81 Leeuwarden Lars SoumanDeventer184
82 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer183
83 Boris Paul van der VeenGorssel183
84 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen183
85 WAZZAAAAAAAH 3 Tim Spiegelenbergeefde183
86 Brittney Britt DenekampDeventer182
87 Hilgu Michel DommerholtHarfsen182
88 Joke in de bergen joke golsteinWarnsveld182
89 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel182
90 Simba 3 Geert HiethaarGorssel182
91 Strava kom gerben beunkBathmen182
92 Bergbokjes Dirkje RouwenhorstGorssel181
93 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen181
94 come on pee-sjee-vee Gerben Meerbeekeefde181
95 De Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer181
96 Pamox 1 joop blomwarnsveld181
97 Sweet Chili Stefan JansenZutphen181
98 Theenkies II Herman van ZeijtsEefde181
99 WAZZAAAAAAAAH 1 Koen SpiegelenbergEefde181
100 zoëzo Karin Geesink-StegemanEibergen181
101 De Beun C. van TriestEpe180
102 kyan Liesbeth stegemanNunspeet180
103 Styrke plakhaas jos lenselinkZutphen180
104 Voorst gaat bergop Patrick van TilVoorst179
105 Aangelijnde Wolven Johan VisserGorssel178
106 De Snelheidsduivels 2 Mace BrinkhuisZutphen177
107 de Witte Raaf Dick KoopmanGorssel177
108 Frog 1 Rick BruggemanGorssel177
109 Geluk met Geel Roy peppelenbosGorssel177
110 Gewoon Geel gerrit petersGorssel177
111 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele177
112 hillie's helden Roel Hilderinkarnhem177
113 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen177
114 Nibali des Lars Lars PetersGorssel177
115 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen177
116 Spongelin Lincy BeusekampGorssel177
117 Station Ferdi van SchootenDeventer177
118 Thailand Luuk SoumanEnschede177
119 Wigo Wil GommansVenray177
120 De Bergtoppers Hielke FrankeWarnsveld176
121 Hooggebergte Henk van LaarTwello176
122 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen176
123 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden175
124 omweg naar laren Ramon van huizenZutphen175
125 Team Hopeloos 2 Noah ten BroekeWijhe175
126 Bergop John BergerWilp174
127 Caca Jaune Hans SmedingaZutphen174
128 Salbutamol Inhaler Jaco KosterGorssel174
129 Alwins Klimmers Alwin van VoorstTwello173
130 Encore une fois Paul WintersBathmen173
131 le equipe de dopage Mariko pakkertLochem173
132 Veer on tour Verena PetersGorssel173
133 Zwoagers 1 Joost BrinkhuisZutphen173
134 Bleuet Jacco KorenblikHarfsen172
135 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld172
136 De snelle Emoe rene wiskampWarnsveld172
137 mo on tour Monique van HelsdingenApeldoorn172
138 Nino en Luca Nino BonsinkGorssel172
139 Toppunten Herman BrinkmanHarfsen172
140 De Bezemwagen N. ZijlstraBathmen171
141 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn171
142 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe171
143 Rijzende sterren Dennie van AmersvoortZutphen171
144 Sieb Ronald DijkermanEpse171
145 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel170
146 Bocht 7 Rene DommerholtGorssel169
147 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen169
148 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth169
149 Grote handen mickey mike ankersmitEpse169
150 pedaal ridders 2 Gerrit DalhuisenTwello169
151 Katwijk Marijke DeelstraDeventer168
152 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel168
153 stelo we gaan weer voor de bollen Reinier StegemanBathmen168
154 Bars and Melody Lincy BeusekampGorssel167
155 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen167
156 Boven de boomgrens Sander van der SluisDeventer167
157 Eniesee Gideon HaakNijmegen167
158 Holle Bolle Toon ton muilermanHarfsen167
159 Josi Silvia DuseboutGorssel167
160 spiegeltour Arend WuestmanHarfsen167
161 Bouke en Olle Leuf Gorssel166
162 casartelli Henk OudenampsenLaren166
163 de Zwoegers Dick KoopmanGorssel166
164 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer166
165 stelo of zal dit het bolle rijtje zijn marina stegemanbathmen166
166 alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer165
167 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn165
168 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel165
169 Col de Portret Bart caneelZutphen165
170 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe165
171 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen165
172 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel165
173 louis van geel Gerton AlbersGorssel165
174 The Flintstones Wilma MeijerhofBathmen165
175 Vouloir c'est Pouvoir Wilco LiebrandZutphen165
176 De Vlo Jasper van HaasterGorssel164
177 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel164
178 FC Linksbuitenadem jurgen JansenEpse164
179 Hampita Helma VijgeEpe164
180 Maak 't uit Sonja BreuerGorssel164
181 Appel valt ver van de boom Twan MuilermanHarfsen163
182 Dijkie erik van dijkgorssel163
183 Levadi Lenny van DinterenDeventer163
184 NanC Nancy BlockhuisNijmegen163
185 Polderboys Polka Lubert GerritsTwello163
186 Saar dr 6e Saar EmckZutphen163
187 Schotilion Wim van Schootendeventer163
188 Sennja Roland BruggemanWarnsveld163
189 Team Claudio Chiapucci Sandorp en DamenTwello163
190 bloed, zweet en bananen andre oosterveldGorssel162
191 De Polkes Jolanda StegemanGorssel162
192 Drepo 5 Andre Groot RoessinkGorssel162
193 opdreef julian kampermanapeldoorn162
194 Rodisil Marjon SmitGorssel162
195 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen162
196 Tourmix jan tuitertGorssel162
197 yle lucht willy terinkzutphen162
198 Zoukai Kelly WiegerinckLichtenvoorde162
199 Bergje op Thijs Groot RoesinkHarfsen161
200 Corde Vache Marjanne DirksenZutphen161
201 Onbekend 2 Ans DalhuisenTwello161
202 Romy@tdf Henk NikkelsBathmen161
203 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen160
204 Katja's Klimgeiten Katja EnderinkJoppe160
205 Jody Bernal Jan NijenhuisMarkelo159
206 Bicycle Race I Bart WichersGorssel158
207 De Broake 17 Harry van der WalBathmen158
208 equipe kutaccu Hans KolkmanAlmen158
209 het uilennest Gerrit SchutteHengelo (Gld)158
210 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer157
211 Dr Dumoulin and Friends jurgen JansenEpse157
212 Maison des Jeunes Oreilles Thom OorthuisDeventer157
213 No Mountain High Enough tom aarninkEpse157
214 Team fris Rian van HoltenGorssel157
215 yellow booneman Daan boonmanzutphen157
216 AB van de Kwab R. MasselinkHaaksbergen156
217 banaantje de voorste andre oosterveldGorssel156
218 Doerak 43 richard holterbroekokkenbroek156
219 schiphorst elite gijs schiphorstgorssel156
220 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel156
221 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel155
222 Cuba Libre Richard TuitertGorssel155
223 Drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel155
224 Martin is oké olé olé Martin EnderinkJoppe155
225 Onbekend I Ans DalhuisenTwello155
226 Plein Oost Theo OosterlingGorssel155
227 Sabusniffers Richard TuitertGorssel155
228 ICI Paris Loek prinsDeventer154
229 Karreman Tonnie HolmerHarfsen154
230 kats Tijdrit Stef MarsmanLochem154
231 kermiskoers de heuve Hans SmedingaZutphen154
232 Santadors Berggeiten Jan SchutteHarfsen154
233 Bergmuis Allard kolkmanBathmen153
234 Bucherons Tjeerd bosGorssel153
235 langweg naar laren Ramon van huizenZutphen153
236 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen153
237 wolrijders eric ten woldeEpse 153
238 Adembenemend in het GEEL Althea van HeerdeEefde152
239 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello152
240 De snollebollekes Gerwin BruggemanEefde152
241 Toos Eb WichersKring van Dorth152
242 Uutvlog Gerry van der WalBathmen152
243 Varkenshaas Jan RodenburgGorssel152
244 Alwins Stars Alwin van VoorstTwello151
245 Anouk wint de Tour de Hoek anouk enderinkJoppe151
246 AZ CRP Ron AgasiHeiloo151
247 Bos in het geel jitse bosamsterdam151
248 Bredase Bende Harold SchepersBreda151
249 De rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen151
250 desperado's Ronnie KlaasenZutphen151
251 Feynzo Ronnie klaasenZutphen151
252 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel151
253 Pinkel Henk van LaarTwello151
254 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam151
255 All In Yellow hente roordingeefde150
256 Baas van de posbank bas mogezompZutphen150
257 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord150
258 kale tien Erwin jimminkHarfsen150
259 Moto 2 alex bosGorssel150
260 Sjenkies op de fiets Pim de VogelDoetinchem150
261 Sophie henk van tilVoorst150
262 Bruine boterham niek braltseefde149
263 Gezellig he Monique LubbersenBathmen149
264 onderweg naar laren Ramon van huizenZutphen149
265 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello149
266 Seppio Sepp JansenZutphen149
267 100% anti di Luca tom aarninkEpse148
268 Bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel148
269 De Alleskunner Joost BrinkhuisZutphen148
270 Doerak 8 richard holterbroekokkenbroek148
271 where is jack b andy van bovenwezep148
272 Boom voor het geel Hans BoomNieuw Heeten147
273 Caferacers Toby GeesinkEibergen147
274 De Dreknekken Gerwin BruggemanEefde147
275 Distance Tom van SchootenDeventer147
276 EPO 2000 Kjell PakkertLochem147
277 Paniaqua Dirk VolkersEefde147
278 Theenkies III Herman van ZeijtsEefde147
279 Zonder Froome Roy peppelenbosGorssel147
280 Diesel Twello II Marcel van DiesenTwello146
281 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen146
282 Golden Wonder Hans KasteelOene146
283 Inha(a)la(c)tie mathijs kamphorstEefde146
284 Naar de top Fred BeltmanEefde146
285 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel146
286 stormchaser Tom StorminkGorssel146
287 The gream team Dirk-jan RijndersRoosendaal146
288 Tom de Molen ronnie de ruiterHarfsen146
289 Wie is de salbutamol Raymond LinthorstTwello146
290 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen146
291 Beus 2 Willy BeusekampGorssel145
292 Bolletje Troef Leonie BareldsGorssel145
293 BUSZ Marcel KockelkornWarnsveld145
294 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen145
295 equipe de triomphe Rein WuestmanHarfsen145
296 Gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen145
297 high tower Gerben Meerbeekeefde145
298 la speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen145
299 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen145
300 Mini Peppie Tygo PeppelenbosGorssel145
301 Moto 1 Alex bosGorssel145
302 Puf club Jan NijenhuisMarkelo145
303 S Kalle Wim MuilermanHarfsen145
304 Te Sterk voor Carbon Jeroen van BeekGorssel145
305 Team Rust roest Ben SteinmeijerBathmen145
306 Tourdirectie Battum Tourdirectie BattumBattum145
307 Upthehill Mark BloemendaalZutphen145
308 Vroem vroem Steven MeijerhofBathmen145
309 Wallie el Loco Maarten WaandersGorssel145
310 Zoef Zoef beppy Beppy waandersGorssel145
311 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen144
312 Berkel Top 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld144
313 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen144
314 De Witpen Betty JansenZutphen144
315 Kei van een ry Gerrit LubbersenBathmen144
316 pamox 2 joop blomwarnsveld144
317 Rollende wielen Ilse BisselingVaassen144
318 stelo het tijdrit rijtje van 2018 Reinier StegemanBathmen144
319 Team Rijschool Stedendriehoek F van TilVoorst144
320 wck Erik klumperHarfsen144
321 yellow dream Willy Terinkzutphen144
322 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem143
323 Paperappie's Army albert roordingEefde143
324 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen143
325 Achterop Irma AchterkampWilp142
326 AD Annemarie DuteweertBathmen142
327 Equipe Maillot a pois Wilfred EmckEefde142
328 Justice Eddie LeunkHarfsen142
329 La Fleche Jaune Bram SmedingaZutphen142
330 Langkampf Daan LangenkampZutphen142
331 Specialized Tour Niek PetersGorssel142
332 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel142
333 VDE on tour Niek van den EnkDeventer142
334 Forza Kenny albert roordingEefde141
335 Gekke Mannen Thijs MogezompEefde141
336 Guiness by Night Paul WintersBathmen141
337 Pasja henk pasmanVoorst141
338 Plas Ploeg 1 herman rotmanVorden141
339 Sannie C. van TriestEpe141
340 Kobyassie Jacob JansmaLemmer140
341 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel140
342 Kogeltje Jan StegemanGorssel140
343 Kuitenbijter Randy DouglasGorssel140
344 Lettele Thomas te BoekhorstLettele140
345 bandlekeneenslagin'trad Tonnie StegemanHarfsen139
346 Berkel Top 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld139
347 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel139
348 Drepo 6 Andre Groot RoessinkGorssel139
349 Ilonka's illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe139
350 Sluis Jan SchutteHarfsen139
351 Team Max Erik van der LindeHeemskerk139
352 Armin 's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld138
353 Bugno Basterds Dennis KnuimanLent138
354 Dolletjes Roy PolTwello138
355 Jantje Stefan GolsteinWarnsveld138
356 Knoefermans 2 wietse knoefRuurlo138
357 Nebula FC Ruben LansinkHouten138
358 Pakhaasbaas Per Ivar PallandZutphen138
359 Team Wunnie rob wunderinkOkkenbroek138
360 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen137
361 Geralda Pelgrum Geralda PelgrumHarfsen137
362 Goudvink Rene GolsteinWarnsveld137
363 Gumbo Loek Loek SchooldermanSchalkhaar137
364 Guus voor Geel Guus KroesWilp137
365 Karel Lik Lik Wartel 2018 Jordi DalhuisenGorssel137
366 Karin@tdf Henk NikkelsBathmen137
367 Leo on Tour Leonie BareldsGorssel137
368 Maspalomas Matthijs KampermanApeldoorn137
369 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam137
370 stelo of zal dit het gele rijtje zijn marina stegemanbathmen137
371 stelo we gaan weer voor geel Reinier StegemanBathmen137
372 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen137
373 Tieman Soleil dirk tiemanapeldoorn137
374 ukkepukkie truus boermanzutphen137
375 Vin Rouge Annette wintersBathmen137
376 Zoefboys John RoeterdinkBathmen137
377 Bugsie Aaldert BakkerGorssel136
378 Kweenie Hielke FrankeWarnsveld136
379 vis jos tiebotheino136
380 WC Lekke band Dani PotWijk bij Duurstede136
381 Zwagers 2 Stefan JansenZutphen136
382 Bradidi Geert jansenDeventer135
383 De renner dat ben jij, de lat bepaalt sky Marleen van Emst Eefde135
384 Diesel Twello IV Marcel van DiesenTwello135
385 equipe de surprise Geke WuestmanHarfsen135
386 JK Matsoe Mats ter HorstZutphen135
387 L arbe Yellow Hans BoomNieuw Heeten135
388 Un platte rneu Dylan liewerinkNunspeet135
389 Westerboys Rob WesterweelDeventer135
390 Asjemenou Loek prinsDeventer134
391 de kampers dianne kampermanApeldoorn134
392 joop klim joop stegemanHarfsen134
393 Le general de Hook Klaas HaakHarfsen134
394 Leuf nl leuf Gorssel134
395 Op zn retour Twan MuilermanHarfsen134
396 troas het hoas bertus kleinen traastbathmen134
397 van alles wat 2 corrie de zwaaneefde134
398 De Karbonkels Gerwin BruggemanEefde133
399 de Vod gert klompGorssel133
400 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel133
401 Francisco F. MichoriusHaaksbergen133
402 hoesmiedoessie Tonnie HolmerHarfsen133
403 jack bauer matthijn schiphorstheeten133
404 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel133
405 L'heure est grave Bernadet WennekerZutphen133
406 Teun Sperziebeun Tonnie HolmerHarfsen133
407 Coppi coppi Jaco KosterGorssel132
408 Cztulsa Cees ZoonHarfsen132
409 de heer poppink freek weersZutphen132
410 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn132
411 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 132
412 Hup John R Jan NijenhuisMarkelo132
413 Ik Vertrek Segafredo Raymond LinthorstTwello132
414 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde132
415 Madberkelmax Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen132
416 Okkenbroek forever arjen tuitertokkenbroek132
417 Team Mimpie Edwin MeulenbrugBathmen132
418 wilirotru Willy Terinkzutphen132
419 alpenroos Dirkje RouwenhorstGorssel131
420 Benernietvoorprijsuitreiking Margreet TeeringGorssel131
421 Beus 1 Evert BeusekampGorssel131
422 Col du Rei Jeroen ReilinkBathmen131
423 de eeuwige outsider gerben beunkBathmen131
424 de neus Stan OosterveldGorssel131
425 JVZ Elite team Jan van ZantenZutphen131
426 pieter post Miranda MeijerGorssel131
427 Punten Kaper Randy DouglasGorssel131
428 Taling Team Monique van HelsdingenApeldoorn131
429 The Stones henk van tilVoorst131
430 bankies hangovers Bianca Nijenhuiseefde130
431 Berg tegen opzien gerard roodEefde130
432 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen130
433 kats Rambam Stef MarsmanLochem130
434 Lucky Haas Cas HazelaarWilp130
435 Pura Vida Rene DommerholtGorssel130
436 raddraaiers frits koersEpse130
437 remcon pc brinkmanharfsen130
438 Team Zubeldia Marten KlompDeventer130
439 papa frenkie Frank Heuvelinkzutphen129
440 Rock around the clock Harry van der WalBathmen129
441 Aandewolf Elsebee DirksenGorssel128
442 Bergje af bergje op Niek BraltsEefde128
443 Gumbo Geel 2 Rik SchooldermanSchalkhaar128
444 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen128
445 joop algemeen Joop StegemanHarfsen128
446 Puffend in het geel dorien kamphorstEefde128
447 travaillant dur, sur la montagne Bert RietmanHarfsen128
448 TZN Donovan TegelaarGorssel128
449 Boom Hans BoomNieuw Heeten127
450 Dat weet ik niet Luuk MogezompEefde127
451 Huibs Team Henno van ArkBathmen127
452 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel127
453 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel127
454 Le Arbe Hans BoomNieuw Heeten127
455 Le Arbe Litle Hans BoomNieuw Heeten127
456 Le Moustache SnorreGorssel127
457 Se John RouwenhorstGorssel127
458 8B Johan van OmmenEpse126
459 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen126
460 Bridge Tonia Henk van LaarTwello126
461 Catastrofe Nikki bongertmantwello126
462 Chico Jolanda smitDeventer126
463 Condors off Eefde 2 Jo BrinkhuisEefde126
464 Geertsema op de fiets Ben geertsemaGorssel126
465 go ahead nope Remco BeltmanEefde126
466 goede mix Daan van den VlekkertEpse126
467 Hamer Albert SmitDedemsvaart126
468 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen126
469 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst126
470 spaki united Roy SmallegoorZutphen126
471 vrouw poppink germa weersZutphen126
472 wolploeg eric ten woldeEpse 126
473 Bakkers on tour Alfons van ZuijlenWarnsveld125
474 Berkel Zutphen Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen125
475 De bergjansjes Hermien CarbaatBathmen125
476 De Boreelrenner Martin WilleminkBathmen125
477 Doofpotje L. SpijkermanWijhe125
478 Eenzame Hoogte Fonz SmitBathmen125
479 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek125
480 ga eagles cj steurapeldoorn125
481 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel125
482 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen125
483 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer125
484 Nu of Nooit Cynthia WesseldijkGorssel125
485 Plasploeg 2 herman rotmanVorden125
486 Stienie Wilfried StienissenUlft125
487 Tour ne do Emiel BosmanSchalkhaar125
488 Tweede Keus Ronald DijkermanEpse125
489 WRBikes KTM Maarten RechterschotHolten125
490 WRBikes Oranje Maarten RechterschotHolten125
491 Algemeen 8 Jorn BraakhekkeEefde124
492 Diesel Twello I Marcel van DiesenTwello124
493 Koekoek Wilma Bakker Grossel124
494 Kromme Banaan Dave CorporaalHolten124
495 Petje Af gerard roodEefde124
496 Van alles wat Marjan DommerholtGorssel124
497 ZIZOU Geja BoomkampLaren124
498 Billy Bilnaad LoepieGorssel123
499 De king of Birds Pim WarrisEefde123
500 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel123
501 De rappe sprinter Allard kolkmanBathmen123
502 emy ben je boven Jurgen PetersEefde123
503 Federer himself Robin SchildwachtWierden123
504 Jousport.nl Jeroen gerritsenEpse123
505 KLM Kai Levi MikeZutphen123
506 Le equipe Meijer Sebastiaan meijerGorssel123
507 maaike Maaike ten WoldeEpse123
508 Nawi Iwan JansenDeventer123
509 Pedaal Rijders Eva Bruggeman en Dide SchiphorstGorssel123
510 Wel FRYADU John BergerWilp123
511 De Beunhazen Auke lefeberbathmen122
512 Druifjes 2 Hans WichersJoppe122
513 Hilbert Eb WichersKring van Dorth122
514 Jenthe Leuf Gorssel122
515 Knarrenclub Erwin MeijerEefde122
516 Rosetje Janny VolkersEefde122
517 De Plotters Mennet EmckZutphen121
518 De winnaar AllardLaren121
519 dont look back Henk Smedinga Zutphen 121
520 een beetje wat van alles manon de ridderhouten121
521 Guus 8ste Guus EmckZutphen121
522 librand bert liebrandeefde121
523 Zoef-Zoef Silvia DuseboutGorssel121
524 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn120
525 Alles komt goed frank van holtenGorssel120
526 Bros before Hos Marco RaabenEpse120
527 De Adelaars v Schalkhaar Gerrit wansinkSchalkhaar120
528 hillie's hooggebergte helden Roel Hilderinkarnhem120
529 Otak Zutphen Rolf LinkerGorssel120
530 Puck brengt geluk marieke tuitertokkenbroek120
531 Tabjes Rita TaborZutphen120
532 Wielerwaal Gerard Groot KoerkampGorssel120
533 Be Alert Henk Smedinga Zutphen 119
534 Condors off Eefde 1 Jo BrinkhuisEefde119
535 luna anita jimminkHarfsen119
536 Tacticus Liesbeth HaarmanHarfsen119
537 3351 km laagvliegen Jasper van HaasterGorssel118
538 De Sjoerds William PoesseBathmen118
539 Gele thee Brenda Klein TeeselinkGorssel118
540 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel118
541 de stalen ros wietze kostereefde117
542 De Warme Bakker Piet JansenZutphen117
543 Gerdos Gele Brigade Gerdo SepterArnhem117
544 Grote bek j. graveBathmen117
545 mountainbikers Mark WuestmanHarfsen117
546 Sjas patat Paul RoetertBathmen117
547 the bridge Peter BruggemanGorssel117
548 Vrielink cycling Leo vrielinkLuttenberg117
549 wheelman 1965 Marcel KooijZutphen117
550 abattre son jeu Wilco LiebrandZutphen116
551 Burgertje klappen Dani Mae SmedingaZutphen116
552 col pedaleurs g.wichersHarfsen116
553 Equip le Peer Rik ter HarmselGorssel116
554 Kaylin Tekla van GurpTwello116
555 Ploeg zonder Tom is niet zo dom Patrick van TilVoorst116
556 Salbutamollema Tim KamphorstEefde116
557 Team Knuffelbeer Art VolkersEefde116
558 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen115
559 De Miekopas Henk Smedinga Zutphen 115
560 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth115
561 Knoefermans 1 wietse knoefRuurlo115
562 Santador Jan SchutteHarfsen115
563 VFL Suttrup Hans van der VeldenApeldoorn115
564 Diesel Twello III Marcel van DiesenTwello114
565 Equipe le Triomphe Wilfred EmckEefde113
566 il capo m.voortmanDeventer113
567 Klaproos Ron KlaasenZutphen113
568 tour de bleub bea bleuminkZutphen113
569 kats Hatsiekladsie Stef MarsmanLochem112
570 Tieman Soleil 2 Dirk Tiemanapeldoorn112
571 Twents Hoop in bange dagen b. Michoriuseefde112
572 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen111
573 De Trekuil Bram en JurgenGorssel111
574 Salbutamoulin martien kamphorstEefde111
575 Bep van Mokum Jeroen de WeerdtZutphen110
576 betty's riders anneke heuvelinkwarnsveld110
577 Gvnor Giel van NorelVaassen110
578 Un coup de pouce Bernadet WennekerZutphen110
579 Lucky Thijs Pim MogezompEefde109
580 Piranto Robert Jan EmckZutphen109
581 Young Bubbles Sander van der SluisDeventer109
582 anja's team op gang anja stegemanHarfsen108
583 De Grote Hazen ron yanseWijchen108
584 Le de veteran WTC Gorssel Erwin meijerEefde108
585 Mijn naam is Haas Cas HazelaarWilp108
586 Otak meubelen Anne-Christie WijgmanGorssel108
587 Zompie tries again Jan Willem MogezompGorssel108
588 Chelsea Gertie van GurpTwello107
589 De rode lantaarn Hans DirksenArnhem107
590 Geen FRYADU John BergerWilp107
591 Gumbo geel 4 Rik SchooldermanSchalkhaar107
592 Het derde Wiel Nicole van OmmenEpse107
593 Simba 1 Geert HiethaarGorssel107
594 Smerig lekker Heidi KlaasenZutphen107
595 Bergploeg herman rotmanVorden106
596 De Keunpies mace BrinkhuisZutphen106
597 Joop Janssen Gerko Groenendijkapeldoorn106
598 Puffen zonder kuchen Bas Kamphorst Eefde106
599 rubens choice bert rietmanHarfsen106
600 Van het wal naar het bos Maarten Waanders en Jitse Bosgorssel106
601 Maaknietuut Henk cornelissenArnhem105
602 Tour de Briel Marco meijerDiepenveen105
603 ver weg van laren Ramon van huizenZutphen105
604 snel in geel gerben beunkBathmen104
605 Billy Bilspleet loepieGorssel103
606 Geslaagd Hendrie BruggemanGorssel103
607 De Rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen102
608 kielepoc Henk DalhuisenGorssel102
609 lucky's choice Ruben RietmanHarfsen102
610 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen102
611 Piets Pub Piet NikkelsGorssel102
612 Super pozzovivo Rob SmedingaZutphen102
613 Zonnetje 1 a meijerGorssel102
614 De rappe mannen Max van der LindeHeemskerk101
615 roylisoi truus boermanzutphen101
616 Toos Pasman Toos PasmanVoorst100
617 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde99
618 Passanten Gideon HaakNijmegen98
619 Allez Paloma hente roordingeefde96
620 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse96
621 Petje Op gerard roodEefde96
622 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde96
623 BSK Cycling Team Rik Zwier Deventer95
624 fc klapband cj steurapeldoorn95
625 Tourmees Mees TeeringGorssel95
626 Bruceman Roland BruggemanWarnsveld93
627 Ik heb trek Wibo SchooltinkZutphen93
628 Hors shoe boy Mika Smedingazutphen92
629 la femme d Aigle Trude RoetmanSchalkhaar92
630 equipe salbutamol hans kolkmanAlmen91
631 Equipo Colmbia Rob SmedingaZutphen91
632 Histoire Henk BlueminkDeventer91
633 JoJan Jan StegemanGorssel91
634 Palinkovic B. Michoriuseefde91
635 Wigo 2 Kevin CoyneVenray91
636 De Uitvallers Jurjen LulaZutphen 90
637 Headhunters Sepp JansenZutphen90
638 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn90
639 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem90
640 Nog eentje dan Cas HazelaarWilp89
641 gas d'r bie Bennie Klein TeeselinkGorssel88
642 brums 6de toer ellen wunderinkokkenbroek87
643 Dumoulistsch Verbond Sander van der SluisDeventer87
644 WAZZAAAAAAAAH 2 Bob SpiegelenbergEefde87
645 edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel86
646 egberts tourpoule Gerben HeijinkWarnsveld86
647 Stamgasten bertus storminkGorssel86
648 Hopi Dushi Geel Remco Meijeraruba83
649 Zonnetje 2 Willy MeijerGorssel83
650 Anaconda's Ron KlaasenZutphen81
651 GoGo Ron KlaasenZutphen81
652 Druifjes 1 Dies WijngaardJoppe79
653 L arbe Green Hans BoomNieuw Heeten79
654 Mainzel-Mannchen John RouwenhorstGorssel79
655 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar78
656 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen77
657 hol de bene d'r onder en de gang d'r in ineke stegemanHarfsen75
658 Klein duimpje en de jonkies f.michoriushaaksbergen75
659 RonKies Henk RonkZutphen75
660 Gevate Gerrie van Triest Epe 74
661 Monday Yellow Martijn MaasEpse70
662 De Uitvallers 2 jurjen lulaZutphen 69
663 Go Ahead 055 Hans van der VeldenApeldoorn66
664 Net niet Jan StegemanGorssel66
665 Telegozers TelegoGorssel65
666 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven64
667 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven64
668 Team Jacky Durand Sandorp / DamenTwello62
669 Berkel Berg Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld61
670 Tourmax Max TeeringGorssel58
671 HEWERED h. zuurveldSchalkhaar45
672 Hollands Glorie SnorreGorssel44
673 hollandse glorie en de zuiderburen corrie de zwaaneefde44
674 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven42
675 Knudde Jan Willem MogezompGorssel41
676 Eagles OI Gertie BrummelmanGorssel40
677 kats stones Stef MarsmanLochem40
678 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe40
679 Knutsel-Frutsel Silvia DuseboutGorssel35
680 Bruggeman Sanitair Anton BruggemanGorssel30
681 Linkerballen Sander van der SluisDeventer30
682 Super Ik jan klumperharfsen30
683 surplace Paul van der VeenGorssel30
684 Attack Ronnie KlaasenZutphen20
685 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen20
686 equipe max Gerben Meerbeekeefde20
687 Green belongs to me tom aarninkEpse20
688 hillie's haastige helden Roel Hilderinkarnhem20
689 Kats Groen Stef MarsmanLochem20
690 NOVOFERM Wim MuilermanHarfsen20
691 Op de Groeneweg(en) Tim KamphorstEefde20
692 Snelle Jelle gerard roodEefde20
693 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen20
694 Spurters van Saar Saar EmckZutphen20
695 Theenkies Herman van ZeijtsEefde20
696 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse20
697 Zoef Zoef Imke van Holtengorssel18
698 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel14
699 Die Sendung mit der Maus Gerard KoldeweijHarfsen10
700 Nr 10 Jessica DouglasGorssel10
701 Wattage Stampers Gerard RouwenhorstBathmen4
702 Zonder Cav naar Parijs Leonie BareldsGorssel4
703 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn0
704 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen0
705 Andrea Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth0
706 Anne wil je met me trouwen Ferry TimmerGorssel0
707 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
708 BD Ben DuteweertBathmen0
709 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer0
710 Billy Bilsprint loepieGorssel0
711 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
712 Caca Vert Hans SmedingaZutphen0
713 Corleone C. van TriestEpe0
714 de breedbek kikkers Eb wichersKring van Dorth0
715 De eerste de beste Harry van der WalBathmen0
716 De gevaarlijkste groenewegen van NL Raymond LinthorstTwello0
717 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen0
718 De Hulk Stefan JansenZutphen0
719 de hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel0
720 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
721 De Snelheidsduivels Wim van Schootendeventer0
722 De Snelle Mannen Wim van Schootendeventer0
723 De Snelle Rakkers Joost BrinkhuisZutphen0
724 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde0
725 De Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen0
726 De Streep Jan StegemanGorssel0
727 Dick sac ton muilermanHarfsen0
728 dit is groen Daan van den VlekkertEpse0
729 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel0
730 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
731 Dwars door de lijn Jeroen gerritsenEpse0
732 Enkwegspurters Patrick van TilVoorst0
733 Equipe Tres Vite Wilfred EmckEefde0
734 Frog Rick BruggemanGorssel0
735 Gaitviege Boontje Gerrit VijgeEpe0
736 Gerdos Groene Brigade Gerdo SepterArnhem0
737 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
738 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
739 go ahead sprint Remco BeltmanEefde0
740 grand slam George van HelsdingenApeldoorn0
741 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
742 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
743 green mountain Willy Terinkzutphen0
744 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel0
745 Groen als Gras Stefan JansenZutphen0
746 groen groener groenst Wesley de ridderHouten0
747 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek0
748 Groene Thee Brenda Klein TeeselinkGorssel0
749 Groene Zwoagers Joost BrinkhuisZutphen0
750 G's Gele sprinttrein Gerben HendriksAmsterdam 0
751 Guus vlotste Guus EmckZutphen0
752 hard gras Eddie LeunkHarfsen0
753 Hopi Dushi Groen Remco Meijeraruba0
754 houtense groen Wesley de ridderHouten0
755 joop sprint Joop StegemanHarfsen0
756 Juste le Plus Rapide jurgen JansenEpse0
757 JVZ Sprint team Jan van ZantenZutphen0
758 Kats Sprint Stef MarsmanLochem0
759 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel0
760 Ket en dis Jan NijenhuisMarkelo0
761 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen0
762 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
763 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen0
764 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
765 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
766 Les Salbutamol Vertes Ulrike KlumpenhouwerLochem0
767 Loarnse sprinters Bert WesseldijkLaren0
768 Men in black rene wiskampWarnsveld0
769 Moed Om De Spleet ronnie de ruiterHarfsen0
770 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
771 Moos@tdf Henk NikkelsBathmen0
772 Net Binnen gerard roodEefde0
773 No Stress Rene DommerholtGorssel0
774 pappolini Frank Heuvelinkzutphen0
775 pedaalridders 3 Gerrit DalhuisenTwello0
776 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
777 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
778 Posttrein Margreet NijenhuisWarnsveld0
779 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
780 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
781 Rapido Voorst henk van tilVoorst0
782 Rappertjes Mennet EmckZutphen0
783 Rioolfiets Bram StegemanGorssel0
784 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
785 Simba 2 Geert HiethaarGorssel0
786 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
787 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld0
788 Slag Gemist ben nijhofEefde0
789 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde0
790 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen0
791 Sneltrein Henk van LaarTwello0
792 speedy Yvonne Wuestmanlochem0
793 Speedy Gonzales Roy peppelenbosGorssel0
794 Sprint 8 Jorn BraakhekkeEefde0
795 sprint jusqu'a la ligne d'arrivee bert rietmanHarfsen0
796 Sprintgeweld alex bosGorssel0
797 Sprintploeg 1 herman rotmanVorden0
798 Sprinttop John BergerWilp0
799 stelo of zal dit het groene rijtje zijn marina stegemanbathmen0
800 stelo we gaan weer voor groen Reinier StegemanBathmen0
801 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek0
802 supertrain willy terinkZutphen0
803 Swift frankie frank van holtenGorssel0
804 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
805 t Rode Lichtje SnorreGorssel0
806 Tete de la Sprint Eelco NikkelsBathmen0
807 The red light district jitse bosamsterdam0
808 Tons Son Twan MuilermanHarfsen0
809 usain zabel Roy SmallegoorZutphen0
810 vlotte lotte Erik de JongEpse0
811 Vroem Froome Mart SteinmeijerBathmen0
812 Wadewiel Gerard Groot KoerkampGorssel0
813 wolsprint margeet ten woldeepse0