Algemeen klassement
Uitslag Etappe 1


In de gele trui Dirk Tieman uit apeldoorn, Wesley de ridder uit Houten, Roel Hilderink uit arnhem, en jurgen Jansen uit Epse

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1GAVIRIA Fernando4012DUPONT Timothy9
2SAGAN Peter3513BOUDAT Thomas8
3KITTEL Marcel3014THOMAS Geraint7
4KRISTOFF Alexander2615JUNGELS Bob6
5LAPORTE Christophe2316VALGREN Michael5
6GROENEWEGEN Dylan2017RICHEZE Ariel Maximiliano4
7MATTHEWS Michael1818GILBERT Philippe3
8DEGENKOLB John1619BOASSON HAGEN Edvald2
9FUGLSANG Jakob1420COLBRELLI Sonny1
10MAJKA Rafal12---
11NIBALI Vincenzo10laatsteCRADDOCK Lawson20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn232
2 groen groener groenst Wesley de ridderHouten232
3 hillie's haastige helden Roel Hilderinkarnhem232
4 Juste le Plus Rapide jurgen JansenEpse232
5 Kats Sprint Stef MarsmanLochem230
6 Frog Rick BruggemanGorssel229
7 Bruggeman Sanitair Anton BruggemanGorssel228
8 De Groene Monsters Mace BrinkhuisZutphen228
9 De Snelle Rakkers Joost BrinkhuisZutphen228
10 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde228
11 dit is groen Daan van den VlekkertEpse228
12 Enkwegspurters Patrick van TilVoorst228
13 Gerdos Groene Brigade Gerdo SepterArnhem228
14 Gewoon Groen gerrit petersGorssel228
15 grand slam George van HelsdingenApeldoorn228
16 Green belongs to me tom aarninkEpse228
17 Green Manalishi Dirk VolkersEefde228
18 Groen is te doen rob wunderinkOkkenbroek228
19 Groene Zwoagers Joost BrinkhuisZutphen228
20 hard gras Eddie LeunkHarfsen228
21 houtense groen Wesley de ridderHouten228
22 JVZ Sprint team Jan van ZantenZutphen228
23 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel228
24 Les Salbutamol Vertes Ulrike KlumpenhouwerLochem228
25 pappolini Frank Heuvelinkzutphen228
26 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello228
27 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel228
28 Snelle Freddy Fred BeltmanEefde228
29 Sprint in Frankrijk Dick HoutmanZutphen228
30 Sprinttop John BergerWilp228
31 Sueter Verde Ewout KleiboerOkkenbroek228
32 surplace Paul van der VeenGorssel228
33 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel228
34 usain zabel Roy SmallegoorZutphen228
35 vlotte lotte Erik de JongEpse228
36 wolsprint margeet ten woldeepse228
37 De Snelheidsduivels Wim van Schootendeventer226
38 green mountain Willy Terinkzutphen226
39 Hopi Dushi Groen Remco Meijeraruba226
40 No Stress Rene DommerholtGorssel226
41 Sjemmie united rene wiskampWarnsveld224
42 Moed Om De Spleet ronnie de ruiterHarfsen223
43 Tete de la Sprint Eelco NikkelsBathmen223
44 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar222
45 Equipe Tres Vite Wilfred EmckEefde222
46 Guus vlotste Guus EmckZutphen222
47 Caca Vert Hans SmedingaZutphen220
48 De Hulk Stefan JansenZutphen220
49 Groen als Gras Stefan JansenZutphen220
50 Ket en dis Jan NijenhuisMarkelo220
51 Koos Bierbuik ton muilermanHarfsen220
52 Linkerballen Sander van der SluisDeventer220
53 Men in black rene wiskampWarnsveld220
54 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen220
55 Swift frankie frank van holtenGorssel220
56 Vroem Froome Mart SteinmeijerBathmen220
57 All you need is speed Herman BrinkmanHarfsen219
58 Andrea Kapsalon Johnny BleuminkKring van Dorth219
59 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven219
60 Biefstuk 3 Dirk RodenburgDeventer219
61 Billy Bilsprint loepieGorssel219
62 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello219
63 De Streep Jan StegemanGorssel219
64 Dick sac ton muilermanHarfsen219
65 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel219
66 equipe max Gerben Meerbeekeefde219
67 Green Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel219
68 Kilbnerok Jacco KorenblikHarfsen219
69 Le Maillot Vert Ruurd WartenaBathmen219
70 Loarnse sprinters Bert WesseldijkLaren219
71 Op de Groeneweg(en) Tim KamphorstEefde219
72 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden219
73 Posttrein Margreet NijenhuisWarnsveld219
74 Rioolfiets Bram StegemanGorssel219
75 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe219
76 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel219
77 Speedy Gonzales Roy peppelenbosGorssel219
78 sprint jusqu'a la ligne d'arrivee bert rietmanHarfsen219
79 Sprintgeweld alex bosGorssel219
80 Sprintploeg 1 herman rotmanVorden219
81 stelo of zal dit het groene rijtje zijn marina stegemanbathmen219
82 stelo we gaan weer voor groen Reinier StegemanBathmen219
83 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse219
84 Rappertjes Mennet EmckZutphen218
85 Simba 2 Geert HiethaarGorssel217
86 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven216
87 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven214
88 Moos@tdf Henk NikkelsBathmen214
89 Rapido Voorst henk van tilVoorst214
90 Sneltrein Henk van LaarTwello214
91 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen212
92 De Snelle Mannen Wim van Schootendeventer212
93 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer212
94 De eerste de beste Harry van der WalBathmen211
95 De gevaarlijkste groenewegen van NL Raymond LinthorstTwello211
96 De sprint Kokbrie Erjan SchoemakerBathmen211
97 Groene Thee Brenda Klein TeeselinkGorssel211
98 HEWERED h. zuurveldSchalkhaar211
99 Kats Groen Stef MarsmanLochem211
100 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen211
101 speedy Yvonne Wuestmanlochem211
102 Super Ik jan klumperharfsen211
103 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe211
104 Tons Son Twan MuilermanHarfsen211
105 Wattage Stampers Gerard RouwenhorstBathmen211
106 Wigo 2 Kevin CoyneVenray211
107 Le equipe Meijer Sebastiaan meijerGorssel210
108 Theenkies Herman van ZeijtsEefde210
109 Zonder Cav naar Parijs Leonie BareldsGorssel210
110 col pedaleurs g.wichersHarfsen209
111 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen209
112 pedaalridders 3 Gerrit DalhuisenTwello209
113 Bicycle Race 2 Bart WichersGorssel208
114 BSK Cycling Team Rik Zwier Deventer208
115 Tieman Soleil 2 Dirk Tiemanapeldoorn207
116 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel206
117 Paniaqua Dirk VolkersEefde206
118 snel in geel gerben beunkBathmen206
119 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven205
120 Equip le Peer Rik ter HarmselGorssel205
121 Le pourquoi pas Bert BroekhuisZuidhorn205
122 Wadewiel Gerard Groot KoerkampGorssel205
123 AZ CRP Ron AgasiHeiloo204
124 spiegeltour Arend WuestmanHarfsen204
125 Spurters van Saar Saar EmckZutphen204
126 Ypoung Bubbles Sander van der SluisDeventer204
127 Sprint 8 Jorn BraakhekkeEefde203
128 supertrain willy terinkZutphen203
129 Harmen 73 Harmen KingmaEmmeloord202
130 Headhunters Sepp JansenZutphen202
131 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer202
132 Pasja henk pasmanVoorst202
133 Salbutamollema Tim KamphorstEefde202
134 Biefstuk 1 Dirk RodenburgDeventer201
135 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth200
136 Gerdos Gele Brigade Gerdo SepterArnhem200
137 Maison des Jeunes Oreilles Thom OorthuisDeventer200
138 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden200
139 Nr 10 Jessica DouglasGorssel200
140 Thailand Luuk SoumanEnschede200
141 Kaylin Tekla van GurpTwello199
142 L arbe Green Hans BoomNieuw Heeten199
143 De Boreelrenner Martin WilleminkBathmen198
144 de hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel198
145 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel198
146 Nebula FC Ruben LansinkHouten198
147 Avec du pain du vin ducrot Wim MuilermanHarfsen196
148 G's Gele sprinttrein Gerben HendriksAmsterdam 196
149 Knoefermans 1 wietse knoefRuurlo196
150 vfl suttrup Hans van der VeldenApeldoorn196
151 yellow dream Willy Terinkzutphen196
152 Anne wil je met me trouwen Ferry TimmerGorssel195
153 Equipe le Triomphe Wilfred EmckEefde195
154 Westerboys Rob WesterweelDeventer195
155 NOVOFERM Wim MuilermanHarfsen194
156 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen194
157 Zoefboys John RoeterdinkBathmen194
158 Distance Tom van SchootenDeventer193
159 Forza Kenny albert roordingEefde193
160 L arbe Yellow Hans BoomNieuw Heeten193
161 Le Arbe Hans BoomNieuw Heeten193
162 Monday Yellow Martijn MaasEpse193
163 Paperappie's Army albert roordingEefde193
164 Soldaat van Oranje Danny WesterweelAmsterdam193
165 Tieman Soleil dirk tiemanapeldoorn193
166 go ahead nope Remco BeltmanEefde192
167 go ahead sprint Remco BeltmanEefde192
168 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel192
169 Simba 1 Geert HiethaarGorssel192
170 Tour de Briel Marco meijerDiepenveen192
171 Berkel Top 1 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld191
172 Billy Bilspleet loepieGorssel191
173 De Sjoerds William PoesseBathmen191
174 de stalen ros wietze kostereefde191
175 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel191
176 Gezellig he Monique LubbersenBathmen191
177 joop sprint Joop StegemanHarfsen191
178 pieter post Miranda MeijerGorssel191
179 stelo we gaan weer voor geel Reinier StegemanBathmen191
180 Col du Rei Jeroen ReilinkBathmen190
181 Tourdirectie Battum Tourdirectie BattumBattum190
182 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel189
183 Anaconda's Ron KlaasenZutphen188
184 GoGo Ron KlaasenZutphen188
185 Klaproos Ron KlaasenZutphen188
186 Rosetje Janny VolkersEefde188
187 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckZutphen188
188 Chelsea Gertie van GurpTwello187
189 come on pee-sjee-vee Gerben Meerbeekeefde187
190 De Dreknekken Gerwin BruggemanEefde187
191 De Grote Hazen ron yanseWijchen187
192 de kampers dianne kampermanApeldoorn187
193 equipe salbutamol hans kolkmanAlmen187
194 Katwijk Marijke DeelstraDeventer187
195 Nu of Nooit Cynthia WesseldijkGorssel187
196 Puffend in het geel dorien kamphorstEefde187
197 Team fris Rian van HoltenGorssel187
198 Team Knuffelbeer Art VolkersEefde187
199 Team Max Erik van der LindeHeemskerk187
200 WAZZAAAAAAAAH 1 Koen SpiegelenbergEefde187
201 alles is voor bassie Bas Oostervelddeventer186
202 Appel valt ver van de boom Twan MuilermanHarfsen186
203 banaantje de voorste andre oosterveldGorssel186
204 Boom voor het geel Hans BoomNieuw Heeten186
205 casartelli Henk OudenampsenLaren186
206 Col de Portret Bart caneelZutphen186
207 Coureurs Joppe Gerrit EnderinkJoppe186
208 Cupje 2009 Jeroen PetersEpse186
209 hillie's helden Roel Hilderinkarnhem186
210 Leeuwarden Lars SoumanDeventer186
211 Nibali des Lars Lars PetersGorssel186
212 Rijk in Frankrijk Dick HoutmanZutphen186
213 Snelle Jelle gerard roodEefde186
214 Te Sterk voor Carbon Jeroen van BeekGorssel186
215 where is jack b andy van bovenwezep186
216 Wigo Wil GommansVenray186
217 Puck brengt geluk marieke tuitertokkenbroek185
218 Condors off Eefde 1 Jo BrinkhuisEefde184
219 De Keunpies mace BrinkhuisZutphen184
220 kielepoc Henk DalhuisenGorssel184
221 WAZZAAAAAAAAH 2 Bob SpiegelenbergEefde184
222 Dolletjes Roy PolTwello183
223 Dr Dumoulin and Friends jurgen JansenEpse183
224 Hopi Dushi Geel Remco Meijeraruba183
225 papa frenkie Frank Heuvelinkzutphen183
226 Taxi Gilbert Erik de JongEpse183
227 zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen183
228 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel182
229 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele182
230 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen182
231 abattre son jeu Wilco LiebrandZutphen181
232 Bros before Hos Marco RaabenEpse181
233 De Uitvallers 2 jurjen lulaZutphen 181
234 Geertsema op de fiets Ben geertsemaGorssel181
235 Okkenbroek forever arjen tuitertokkenbroek181
236 stelo of zal dit het gele rijtje zijn marina stegemanbathmen181
237 troas het hoas bertus kleinen traastbathmen181
238 yellow booneman Daan boonmanzutphen181
239 Bakkers on tour Alfons van ZuijlenWarnsveld180
240 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek180
241 Gekke Mannen Thijs MogezompEefde180
242 Guus voor Geel Guus KroesWilp180
243 Hilbert Eb WichersKring van Dorth180
244 Huibs Team Henno van ArkBathmen180
245 kats Hatsiekladsie Stef MarsmanLochem180
246 Machos Joppe Gerrit EnderinkJoppe180
247 Stramme Stoemper Gerard RouwenhorstBathmen180
248 Bep van Mokum Jeroen de WeerdtZutphen179
249 De Beunhazen Auke lefeberbathmen179
250 De Rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen179
251 Doofpotje L. SpijkermanWijhe179
252 Gele thee Brenda Klein TeeselinkGorssel179
253 Gewoon Geel gerrit petersGorssel179
254 Goudvink Rene GolsteinWarnsveld179
255 Gumbo Loek Loek SchooldermanSchalkhaar179
256 high tower Gerben Meerbeekeefde179
257 Ilonka's illustere idylle Ilonka EnderinkJoppe179
258 Joop Janssen Gerko Groenendijkapeldoorn179
259 Maak 't uit Sonja BreuerGorssel179
260 Op zn retour Twan MuilermanHarfsen179
261 Sluis Jan SchutteHarfsen179
262 Taling Team Monique van HelsdingenApeldoorn179
263 TZN Donovan TegelaarGorssel179
264 Un coup de pouce Bernadet WennekerZutphen179
265 Vin Rouge Annette wintersBathmen179
266 wolploeg eric ten woldeEpse 179
267 AB van de Kwab R. MasselinkHaaksbergen178
268 Die Sendung mit der Maus Gerard KoldeweijHarfsen178
269 bankies hangovers Bianca Nijenhuiseefde177
270 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen177
271 Levadi Lenny van DinterenDeventer177
272 Bergsen Sofieke DirksenDiemen176
273 Bredase Bende Harold SchepersBreda176
274 Cuba Libre Richard TuitertGorssel176
275 De renner dat ben jij, de lat bepaalt sky Marleen van Emst Eefde176
276 De Trekuil Bram en JurgenGorssel176
277 FC Braadhaan rene wiskampWarnsveld176
278 Schotilion Wim van Schootendeventer176
279 Super pozzovivo Rob SmedingaZutphen176
280 De Warme Bakker Piet JansenZutphen175
281 Encore une fois Paul WintersBathmen175
282 Geen FRYADU John BergerWilp175
283 het uilennest Gerrit SchutteHengelo (Gld)175
284 Histoire Henk BlueminkDeventer175
285 Madame Ici Paris Marloes BrinkhuisZutphen175
286 Palinkovic B. Michoriuseefde175
287 Team Grinta Mart SteinmeijerBathmen175
288 Team Rust roest Ben SteinmeijerBathmen175
289 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel175
290 Baas van de posbank bas mogezompZutphen174
291 Eenzame Hoogte Fonz SmitBathmen174
292 Mini Peppie Tygo PeppelenbosGorssel174
293 Plag Ploeg 1 herman rotmanVorden174
294 Team hopeloos 1 Mika ten BroekeWijhe174
295 team laorne 2 Bert WesseldijkLaren174
296 Toos Pasman Toos PasmanVoorst174
297 All In Yellow hente roordingeefde173
298 Allez Paloma hente roordingeefde173
299 Bergmuis Allard kolkmanBathmen173
300 brums 6de toer ellen wunderinkokkenbroek173
301 De snelle Emoe rene wiskampWarnsveld173
302 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen173
303 lucky's choice Ruben RietmanHarfsen173
304 Zwagers 2 Stefan JansenZutphen173
305 afc 055 Hans van der VeldenApeldoorn172
306 alpenroos Dirkje RouwenhorstGorssel172
307 equipe de surprise Geke WuestmanHarfsen172
308 Geluk met Geel Roy peppelenbosGorssel172
309 Karel Lik Lik Wartel 2018 Jordi DalhuisenGorssel172
310 Rodisil Marjon SmitGorssel172
311 Zonder Froome Roy peppelenbosGorssel172
312 BD Ben DuteweertBathmen171
313 Francisco F. MichoriusHaaksbergen171
314 Lettele Thomas te BoekhorstLettele171
315 De king of Birds Pim WarrisEefde170
316 De rappe mannen Max van der LindeHeemskerk170
317 Twents Hoop in bange dagen b. Michoriuseefde170
318 Wielerwaal Gerard Groot KoerkampGorssel170
319 Zoukai Kelly WiegerinckLichtenvoorde170
320 Condors off Eefde 2 Jo BrinkhuisEefde169
321 De Blauwe Parel Mark BoschlooBathmen169
322 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen169
323 Geralda Pelgrum Geralda PelgrumHarfsen169
324 JK Matsoe Mats ter HorstZutphen169
325 Ploeg zonder Tom is niet zo dom Patrick van TilVoorst169
326 The Flintstones Wilma MeijerhofBathmen169
327 Wel FRYADU John BergerWilp169
328 ahesie Wessel RuiterkampEpse168
329 Alwins Stars Alwin van VoorstTwello168
330 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn168
331 Bos in het geel jitse bosamsterdam168
332 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen168
333 De Alleskunner Joost BrinkhuisZutphen168
334 de eeuwige outsider gerben beunkBathmen168
335 De Snelheidsduivels 2 Mace BrinkhuisZutphen168
336 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen168
337 Guiness by Night Paul WintersBathmen168
338 Le Arbe Litle Hans BoomNieuw Heeten168
339 Le Maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen168
340 Nacho Cheese Sepp JansenZutphen168
341 opdreef julian kampermanapeldoorn168
342 Plaza 20A John RouwenhorstGorssel168
343 rubens choice bert rietmanHarfsen168
344 Sweet Chili Stefan JansenZutphen168
345 Varkenshaas Jan RodenburgGorssel168
346 Vive le Lettele Frank de WinterLettele168
347 Zompie tries again Jan Willem MogezompGorssel168
348 Zwoagers 1 Joost BrinkhuisZutphen168
349 Bongertman gaat voor geel Martin BongertmanTwello167
350 Boom Hans BoomNieuw Heeten167
351 Catastrofe Nikki bongertmantwello167
352 De Bezemwagen N. ZijlstraBathmen167
353 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem167
354 De Karbonkels Gerwin BruggemanEefde167
355 equipe de triomphe Rein WuestmanHarfsen167
356 Hup John R Jan NijenhuisMarkelo167
357 luna anita jimminkHarfsen167
358 Se John RouwenhorstGorssel167
359 spaki united Roy SmallegoorZutphen167
360 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen167
361 Veer on tour Verena PetersGorssel167
362 3351 km laagvliegen Jasper van HaasterGorssel166
363 Berkel Berg Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld166
364 Onbekend I Ans DalhuisenTwello166
365 wilirotru Willy Terinkzutphen166
366 Beus 2 Willy BeusekampGorssel165
367 Bugno Basterds Dennis KnuimanLent165
368 de neus Stan OosterveldGorssel165
369 De rappe sprinter Allard kolkmanBathmen165
370 en un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn165
371 Saar dr 6e Saar EmckZutphen165
372 L'heure est grave Bernadet WennekerZutphen164
373 Telegozers TelegoGorssel164
374 Kogeltje Jan StegemanGorssel163
375 Tom Grote Molen Jan NijenhuisMarkelo163
376 Zonnetje 1 a meijerGorssel163
377 Dumoulistsch verbond Sander van der SluisDeventer162
378 edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel162
379 La Fleche Jaune Bram SmedingaZutphen162
380 Team Rijschool Stedendriehoek F van TilVoorst162
381 Vouloir c'est Pouvoir Wilco LiebrandZutphen162
382 Zonnetje 2 Willy MeijerGorssel162
383 De Haantjes Eddy WelgravenBathmen161
384 De Polkes Jolanda StegemanGorssel161
385 De Schonewielers Rudi SchonewilleDeventer161
386 de Witte Raaf Dick KoopmanGorssel161
387 emy ben je boven Jurgen PetersEefde161
388 S Kalle Wim MuilermanHarfsen161
389 Salbutamoulin martien kamphorstEefde161
390 Tour ne do Emiel BosmanSchalkhaar161
391 Bleuet Jacco KorenblikHarfsen160
392 Caca Jaune Hans SmedingaZutphen160
393 Grote handen mickey mike ankersmitEpse160
394 KLM Kai Levi MikeZutphen160
395 Pakhaasbaas Per Ivar PallandZutphen160
396 Smerig lekker Heidi KlaasenZutphen160
397 Team Hopeloos 2 Noah ten BroekeWijhe160
398 WAZZAAAAAAAH 3 Tim Spiegelenbergeefde160
399 louis van geel Gerton AlbersGorssel159
400 Sjas patat Paul RoetertBathmen159
401 Team Wunnie rob wunderinkOkkenbroek159
402 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld158
403 hol de bene d'r onder en de gang d'r in ineke stegemanHarfsen158
404 mo on tour Monique van HelsdingenApeldoorn158
405 Net niet Jan StegemanGorssel158
406 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen157
407 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn157
408 Knudde Jan Willem MogezompGorssel157
409 Leo on Tour Leonie BareldsGorssel157
410 Nino en Luca Nino BonsinkGorssel157
411 remcon pc brinkmanharfsen157
412 Seppio Sepp JansenZutphen157
413 Tackenardy Vincent WesseldijkGorssel157
414 zoëzo Karin Geesink-StegemanEibergen157
415 G's Gele Sneltrein Gerben HendriksAmsterdam 156
416 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello156
417 roylisoi truus boermanzutphen156
418 Sabusniffers Richard TuitertGorssel156
419 Styrke plakhaas jos lenselinkZutphen156
420 De Uitvallers Jurjen LulaZutphen 155
421 Doet er niet toe Yvette dommerholtEpse155
422 Gaan met die banaan Sanne van RossumDiepenveen155
423 gas d'r bie Bennie Klein TeeselinkGorssel155
424 Golden Wonder Hans KasteelOene155
425 jack bauer matthijn schiphorstheeten155
426 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde155
427 Le general de Hook Klaas HaakHarfsen155
428 Maspalomas Matthijs KampermanApeldoorn155
429 Petje Op gerard roodEefde155
430 vis jos tiebotheino155
431 Jantje Stefan GolsteinWarnsveld154
432 Karin@tdf Henk NikkelsBathmen154
433 Otak meubelen Anne-Christie WijgmanGorssel154
434 Specialized Tour Niek PetersGorssel154
435 Wallie el Loco Maarten WaandersGorssel154
436 100% anti di Luca tom aarninkEpse153
437 8B Johan van OmmenEpse153
438 Aandewolf Elsebee DirksenGorssel153
439 Brittney Britt DenekampDeventer153
440 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen153
441 Gaitviege Boontje Gerrit VijgeEpe153
442 kermiskoers de heuve Hans SmedingaZutphen153
443 Kogels Dochter Jessica DouglasGorssel153
444 la speciecupe Hermen BrinkmanHarfsen153
445 maaike Maaike ten WoldeEpse153
446 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam153
447 Puf club Jan NijenhuisMarkelo153
448 Rollende wielen Ilse BisselingVaassen153
449 Santador Jan SchutteHarfsen153
450 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel153
451 Team Zubeldia Marten KlompDeventer153
452 Van alles wat Marjan DommerholtGorssel153
453 Vroem vroem Steven MeijerhofBathmen153
454 wck Erik klumperHarfsen153
455 Moto 2 alex bosGorssel152
456 Punten Kaper Randy DouglasGorssel152
457 de breedbek kikkers Eb wichersKring van Dorth151
458 een beetje wat van alles manon de ridderhouten151
459 Jenthe Leuf Gorssel151
460 joop algemeen Joop StegemanHarfsen151
461 Passanten Gideon HaakNijmegen151
462 Team Mimpie Edwin MeulenbrugBathmen151
463 ukkepukkie truus boermanzutphen151
464 De Grote molen Marko DommerholtBathmen150
465 Diesel Twello IV Marcel van DiesenTwello150
466 Federer himself Robin SchildwachtWierden150
467 Gvnor Giel van NorelVaassen150
468 Henk@TDF Henk NikkelsBathmen150
469 Het derde Wiel Nicole van OmmenEpse150
470 hoesmiedoessie Tonnie HolmerHarfsen150
471 Kobyassie Jacob JansmaLemmer150
472 Puffen zonder kuchen Bas Kamphorst Eefde150
473 Pura Vida Rene DommerholtGorssel150
474 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen149
475 de Vod gert klompGorssel149
476 dont look back Henk Smedinga Zutphen 149
477 egberts tourpoule Gerben HeijinkWarnsveld149
478 Gumbo geel 4 Rik SchooldermanSchalkhaar149
479 Joris Driesprinter Joris NikkelsBathmen149
480 Ruben Hoppa Ruben MarsmanLochem149
481 stormchaser Tom StorminkGorssel149
482 the bridge Peter BruggemanGorssel149
483 Theenkies III Herman van ZeijtsEefde149
484 Kei van een ry Gerrit LubbersenBathmen148
485 ti-raleigh Gerton AlbersGorssel148
486 Tourmees Mees TeeringGorssel148
487 Arbitrage 2 Wim BronsvoortBathmen147
488 EPO 2000 Kjell PakkertLochem147
489 Hamer Albert SmitDedemsvaart147
490 kats Rambam Stef MarsmanLochem147
491 Zoef Zoef beppy Beppy waandersGorssel147
492 Ik heb trek Wibo SchooltinkZutphen146
493 kale tien Erwin jimminkHarfsen146
494 Tourmax Max TeeringGorssel146
495 Tweede Keus Ronald DijkermanEpse146
496 Algemeen 8 Jorn BraakhekkeEefde145
497 Bars and Melody Lincy BeusekampGorssel145
498 Caferacers Toby GeesinkEibergen145
499 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth145
500 Jaws Sven BeusekampGorssel145
501 Pinkel Henk van LaarTwello145
502 Spongelin Lincy BeusekampGorssel145
503 Station Ferdi van SchootenDeventer145
504 Tourmix jan tuitertGorssel145
505 Aanpampus Jan Willem DirksenDiemen144
506 Dwars door de lijn Jeroen gerritsenEpse144
507 Ferry Fast Ferry TimmerGorssel144
508 Frog 1 Rick BruggemanGorssel144
509 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel144
510 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel144
511 Toeaantui Hester BolinkGorssel144
512 VDE on tour Niek van den EnkDeventer144
513 De Adelaars v Schalkhaar Gerrit wansinkSchalkhaar143
514 Druifjes 2 Hans WichersJoppe143
515 Holle Bolle Toon ton muilermanHarfsen143
516 Onbekend 2 Ans DalhuisenTwello143
517 Pedaal Rijders Eva Bruggeman en Dide SchiphorstGorssel143
518 Petje Af gerard roodEefde143
519 Aangelijnde Wolven Johan VisserGorssel142
520 Achterop Irma AchterkampWilp142
521 Langkampf Daan LangenkampZutphen142
522 Piranto Robert Jan EmckZutphen142
523 team loarne Bert WesseldijkLaren142
524 De bergjansjes Hermien CarbaatBathmen141
525 ICI Paris Loek prinsDeventer141
526 AD Annemarie DuteweertBathmen140
527 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel140
528 Bridge Tonia Henk van LaarTwello140
529 equipe kutaccu Hans KolkmanAlmen140
530 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn140
531 Karreman Tonnie HolmerHarfsen140
532 Anouk wint de Tour de Hoek anouk enderinkJoppe139
533 Bugsie Aaldert BakkerGorssel139
534 Corde Vache Marjanne DirksenZutphen139
535 Equipo Colmbia Rob SmedingaZutphen139
536 Knoefermans 2 wietse knoefRuurlo139
537 Kweenie Hielke FrankeWarnsveld139
538 Lucky Thijs Pim MogezompEefde139
539 Martin is oké olé olé Martin EnderinkJoppe139
540 raddraaiers frits koersEpse139
541 Tom de Molen ronnie de ruiterHarfsen139
542 Vrielink cycling Leo vrielinkLuttenberg139
543 WC Lekke band Dani PotWijk bij Duurstede139
544 WRBikes Oranje Maarten RechterschotHolten139
545 Boris Paul van der VeenGorssel138
546 Team zei ik toch Ben SteinmeijerBathmen138
547 Armin 's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld137
548 Plasploeg 2 herman rotmanVorden137
549 abdu Hans van der VeldenApeldoorn135
550 Avec du pain du vin Durex Wim MuilermanHarfsen135
551 Be Alert Henk Smedinga Zutphen 135
552 Gumbo Geel 2 Rik SchooldermanSchalkhaar135
553 Madberkelmax Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen135
554 team breukink Boudewijn BreukinkZutphen135
555 Bruine boterham niek braltseefde134
556 Dat weet ik niet Luuk MogezompEefde134
557 Plein Oost Theo OosterlingGorssel134
558 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde134
559 Geslaagd Hendrie BruggemanGorssel133
560 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen132
561 Elitekorps Joppe Gerrit EnderinkJoppe132
562 Salbutamol Inhaler Jaco KosterGorssel132
563 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel131
564 librand bert liebrandeefde131
565 Stienie Wilfried StienissenUlft131
566 Tacticus Liesbeth HaarmanHarfsen131
567 betty's riders anneke heuvelinkwarnsveld130
568 Grote bek j. graveBathmen130
569 JVZ Elite team Jan van ZantenZutphen130
570 De rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen129
571 Le de veteran WTC Gorssel Erwin meijerEefde129
572 Moto 1 Alex bosGorssel129
573 Sennja Roland BruggemanWarnsveld129
574 Berkel Top 2 Fried Brosda en Toon van de BergWarnsveld128
575 ga eagles cj steurapeldoorn128
576 bloed, zweet en bananen andre oosterveldGorssel126
577 Herstel snel Margreet NijenhuisWarnsveld126
578 Hors shoe boy Mika Smedingazutphen126
579 Pamox 1 joop blomwarnsveld126
580 pamox 2 joop blomwarnsveld126
581 Beus 1 Evert BeusekampGorssel125
582 Gevate Gerrie van Triest Epe 125
583 schiphorst elite gijs schiphorstgorssel125
584 Un platte rneu Dylan liewerinkNunspeet125
585 Benernietvoorprijsuitreiking Margreet TeeringGorssel124
586 Corleone C. van TriestEpe124
587 goede mix Daan van den VlekkertEpse124
588 tour de bleub bea bleuminkZutphen124
589 Asjemenou Loek prinsDeventer123
590 Bucherons Tjeerd bosGorssel123
591 Burgertje klappen Dani Mae SmedingaZutphen123
592 Leuf nl leuf Gorssel123
593 Nog eentje dan Cas HazelaarWilp123
594 Otak Zutphen Rolf LinkerGorssel123
595 Uutvlog Gerry van der WalBathmen123
596 De Witpen Betty JansenZutphen122
597 Gaitviege Gerrit VijgeEpe122
598 Hampita Helma VijgeEpe122
599 Upthehill Mark BloemendaalZutphen121
600 wheelman 1965 Marcel KooijZutphen121
601 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel120
602 Sieb Ronald DijkermanEpse119
603 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde119
604 De Plotters Mennet EmckZutphen118
605 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel117
606 kats stones Stef MarsmanLochem117
607 pedaal ridders 2 Gerrit DalhuisenTwello117
608 De winnaar AllardLaren115
609 Bouke en Olle Leuf Gorssel114
610 fc klapband cj steurapeldoorn114
611 Knarrenclub Erwin MeijerEefde114
612 Adembenemend in het GEEL Althea van HeerdeEefde113
613 Chico Jolanda smitDeventer113
614 Cztulsa Cees ZoonHarfsen113
615 Hilgu Michel DommerholtHarfsen113
616 vrouw poppink germa weersZutphen113
617 Teun Sperziebeun Tonnie HolmerHarfsen112
618 Jousport.nl Jeroen gerritsenEpse111
619 Tabjes Rita TaborZutphen111
620 Eniesee Gideon HaakNijmegen110
621 Bradidi Geert jansenDeventer109
622 Coppi coppi Jaco KosterGorssel109
623 Diesel Twello I Marcel van DiesenTwello109
624 Guus 8ste Guus EmckZutphen109
625 Le Tour Deli Elisabeth Utrecht109
626 Maaknietuut Henk cornelissenArnhem109
627 van alles wat 2 corrie de zwaaneefde109
628 il capo m.voortmanDeventer108
629 Team Jacky Durand Sandorp / DamenTwello108
630 The gream team Dirk-jan RijndersRoosendaal108
631 De Broake 17 Harry van der WalBathmen107
632 Berkel Zutphen Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen105
633 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel105
634 Sjenkies op de fiets Pim de VogelDoetinchem105
635 Justice Eddie LeunkHarfsen104
636 la femme d Aigle Trude RoetmanSchalkhaar104
637 anja's team op gang anja stegemanHarfsen103
638 Bergje op Thijs Groot RoesinkHarfsen103
639 de heer poppink freek weersZutphen103
640 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 103
641 Snellies Toppers Simone MasselinkHaaksbergen102
642 B4SZ Marcel KockelkornWarnsveld101
643 Inha(a)la(c)tie mathijs kamphorstEefde101
644 ZIZOU Geja BoomkampLaren101
645 RonKies Henk RonkZutphen97
646 De Berg Kolibri Erjan SchoemakerBathmen96
647 Josi Silvia DuseboutGorssel96
648 Lucky Haas Cas HazelaarWilp96
649 Kromme Banaan Dave CorporaalHolten95
650 Nawi Iwan JansenDeventer95
651 kyan Liesbeth stegemanNunspeet94
652 Van het wal naar het bos Maarten Waanders en Jitse Bosgorssel93
653 WRBikes KTM Maarten RechterschotHolten90
654 De Miekopas Henk Smedinga Zutphen 89
655 Druifjes 1 Dies WijngaardJoppe89
656 De Beun C. van TriestEpe86
657 desperado's Ronnie KlaasenZutphen85
658 Mijn naam is Haas Cas HazelaarWilp85
659 Bergsluis Jan SchutteHarfsen84
660 De rode lantaarn Hans DirksenArnhem83
661 De snollebollekes Gerwin BruggemanEefde82
662 Diesel Twello III Marcel van DiesenTwello82
663 Le Moustache SnorreGorssel82
664 bandlekeneenslagin'trad Tonnie StegemanHarfsen81
665 berg je maar Anja van HelsdingenApeldoorn78
666 Bolletje Troef Leonie BareldsGorssel78
667 de Zwoegers Dick KoopmanGorssel78
668 Het Lukt Wel Ria MarsmanLochem78
669 Team Claudio Chiapucci Sandorp en DamenTwello78
670 Wie is de salbutamol Raymond LinthorstTwello78
671 Sophie henk van tilVoorst77
672 Bruceman Roland BruggemanWarnsveld75
673 Sannie C. van TriestEpe71
674 Bicycle Race I Bart WichersGorssel70
675 Zoef Zoef Imke van Holtengorssel70
676 Mainzel-Mannchen John RouwenhorstGorssel69
677 Koekoek Wilma Bakker Grossel68
678 Feynzo Ronnie klaasenZutphen67
679 Kruitje Gerrit KruitboschVoorst67
680 Hoogtemeters Roy peppelenbosGorssel66
681 Kuitenbijtertjes Alex bosGorssel66
682 Over de Top Ronald DijkermanEpse66
683 Santadors Berggeiten Jan SchutteHarfsen65
684 Doerak 43 richard holterbroekokkenbroek63
685 Doerak 8 richard holterbroekokkenbroek63
686 go ahead 055 Hans van der VeldenApeldoorn63
687 De Boswachter Jeroen WendtGorssel61
688 Stamgasten bertus storminkGorssel59
689 Ineke Rothengatter Ineke Rothengattereefde58
690 De Veldhof P. TijdemanGorssel55
691 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse49
692 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel49
693 de Brummels Jacqueline BrummelmanGorssel49
694 Hopi Dushi Bollen Remco Meijeraruba49
695 Hot and Dangerous annemarie Holterbroekotterbroek49
696 Jammer Carlos MendezGorssel49
697 jip willy terinkzutphen49
698 Joke in de bergen joke golsteinWarnsveld49
699 JVZ Klasse team Jan van ZantenZutphen49
700 Polkado Tieman Dirk Tiemanapeldoorn49
701 Diesel Twello II Marcel van DiesenTwello44
702 Alwins Klimmers Alwin van VoorstTwello43
703 Bergbokjes Dirkje RouwenhorstGorssel43
704 Biefstuk 2 Dirk RodenburgDeventer43
705 Bongertman gaat voor bollen Martin BongertmanTwello43
706 buikje bollema erik de jongEpse43
707 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel43
708 De Bergtoppers Hielke FrankeWarnsveld43
709 De Buitencategorie Wim van Schootendeventer43
710 De Heupploeg herman rotmanVorden43
711 de Klimbok John RouwenhorstGorssel43
712 De Klimgeiten Wim van Schootendeventer43
713 De toerist Lieke LubbersenBathmen43
714 Forza wiskao rene wiskampWarnsveld43
715 Gewoon Bolletjes Gerrit PetersGorssel43
716 Hooggebergte Henk van LaarTwello43
717 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde43
718 Kroepolie Ronnie klaasenZutphen43
719 LD Lien DuteweertBathmen43
720 le equipe de dopage Mariko pakkertLochem43
721 Loarnse Klimmers Bert WesseldijkLaren43
722 Nibaliedje Sepp JansenZutphen43
723 nu gaan ze pokeren Jan NijenhuisMarkelo43
724 Op en Neer Stefan JansenZutphen43
725 pedaalridders I Gerrit DalhuisenTwello43
726 Queen Ronnie KlaasenZutphen43
727 Strava kom gerben beunkBathmen43
728 Sxm naar Boven Maarten WaandersGorssel43
729 Tete de la bol Eelco NikkelsBathmen43
730 yle lucht willy terinkzutphen43
731 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel42
732 Bergploeg herman rotmanVorden42
733 Dijkie erik van dijkgorssel42
734 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen42
735 NanC Nancy BlockhuisNijmegen42
736 stelo of zal dit het bolle rijtje zijn marina stegemanbathmen42
737 stelo we gaan weer voor de bollen Reinier StegemanBathmen42
738 travaillant dur, sur la montagne Bert RietmanHarfsen42
739 Voorst gaat bergop Patrick van TilVoorst42
740 Drepo 6 Andre Groot RoessinkGorssel39
741 De Turbo Slakken jurgen jansenEpse37
742 Gerdos Bollenbrigade Gerdo SepterArnhem37
743 kats Tijdrit Stef MarsmanLochem37
744 omweg naar laren Ramon van huizenZutphen37
745 Team the sky is the Limit F van TilVoorst37
746 ver weg van laren Ramon van huizenZutphen37
747 Bergop John BergerWilp36
748 Bocht 7 Rene DommerholtGorssel36
749 Drepo 4 Andre Groot RoessinkGorssel36
750 Drepo 5 Andre Groot RoessinkGorssel36
751 Equipe Maillot a pois Wilfred EmckEefde36
752 FC Linksbuitenadem jurgen JansenEpse36
753 Gefundeness Fressen Gerard KoldeweijHarfsen36
754 hillie's hooggebergte helden Roel Hilderinkarnhem36
755 Jody Bernal Jan NijenhuisMarkelo36
756 JoJan Jan StegemanGorssel36
757 joop klim joop stegemanHarfsen36
758 mountainbikers Mark WuestmanHarfsen36
759 No Mountain High Enough tom aarninkEpse36
760 Romy@tdf Henk NikkelsBathmen36
761 The Stones henk van tilVoorst36
762 Toppunten Herman BrinkmanHarfsen36
763 Rock around the clock Harry van der WalBathmen35
764 Theenkies II Herman van ZeijtsEefde35
765 Elisa Wim MuilermanHarfsen33
766 Guus bergop Guus EmckZutphen33
767 Meat Loaf Wim MuilermanHarfsen33
768 en danseuse Roy SmallegoorZutphen31
769 Hoge pieken, diepe dalen Jeroen gerritsenEpse31
770 Zweetdruppeltjes Mennet EmckZutphen31
771 Alles komt goed frank van holtenGorssel30
772 Boven de boomgrens Sander van der SluisDeventer30
773 langweg naar laren Ramon van huizenZutphen30
774 Hollands Glorie SnorreGorssel29
775 Kuitenbijter Randy DouglasGorssel29
776 Lets go wis rene wiskampWarnsveld29
777 Niet Snel Maar Zonder Succes ronnie de ruiterHarfsen29
778 Polderboys Polka Lubert GerritsTwello29
779 Rijzende sterren Dennie van AmersvoortZutphen29
780 Slag Gemist ben nijhofEefde29
781 Top off the hill Harry van der WalBathmen29
782 Berg tegen opzien gerard roodEefde28
783 Simba 3 Geert HiethaarGorssel28
784 Naar de top Fred BeltmanEefde27
785 onderweg naar laren Ramon van huizenZutphen24
786 Toos Eb WichersKring van Dorth24
787 hollandse glorie en de zuiderburen corrie de zwaaneefde23
788 Montage Bedrijf Anton Bruggeman Annelies BruggemanGorssel23
789 Bergje af bergje op Niek BraltsEefde22
790 Bergje op bergje af Marjan DommerholtGorssel22
791 Billy Bilnaad LoepieGorssel22
792 Bollenpakkers Robert Jan EmckZutphen22
793 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel22
794 Katja's Klimgeiten Katja EnderinkJoppe22
795 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel22
796 Piets Pub Piet NikkelsGorssel22
797 Saar dr klimgeiten Saar EmckZutphen22
798 wolrijders eric ten woldeEpse 22
799 Ik Vertrek Segafredo Raymond LinthorstTwello19
800 Jan Jo Jan StegemanGorssel19
801 Knutsel-Frutsel Silvia DuseboutGorssel17
802 De Vlo Jasper van HaasterGorssel16
803 Attack Ronnie KlaasenZutphen13
804 Zoef-Zoef Silvia DuseboutGorssel13
805 stelo het tijdrit rijtje van 2018 Reinier StegemanBathmen10
806 Eagles OI Gertie BrummelmanGorssel5
807 t Rode Lichtje SnorreGorssel4
808 De Pikkepokkers Gerwin BruggemanEefde0
809 Gewoon Rood Niek en Gerrit PetersGorssel0
810 Mooi rood is niet lelijk Martine JansenZutphen0
811 Net Binnen gerard roodEefde0
812 The red light district jitse bosamsterdam0
813 Klein duimpje en de jonkies f.michoriushaaksbergen147